J. PARRISH KABINETAS:

Go down

J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Tr. 08 12, 2015 5:50 am

Kabinetas.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Tr. 08 12, 2015 10:54 am

Tai oficialu, pervestas į šio miesto centrinę nuovadą iš kart po to kai čia dirbęs policininkas (Brian O'Conner) buvo rastas nužudytas ypatingai mįslingomis aplinkybėmis, buvo priverstas nenorom įsikurti. Viskas, tiek aplinka, tiek nusistovėjusios taisyklės buvo svetimos, keistos. Negalima pasakyti kad Parrish'as buvo linkęs tingint "uždarinėti" bylas, kurios buvo pernelyg sunkios, ar reikalavo per daug pastangų. Spinta su specialiu užrašu "nebaigtos", buvo perkrauta geltonos spalvos aplankais. O kadangi laiko buvo... Jaunas policininkas nusprendė imtis darbo. Ištraukdamas keletą aplankų, jis mestelėjo juos ant stalo, tuo pačiu metu giliai įtraukdamas oro į savuosius plaučius. Akivaizdu, vakaras turėjo prailgti. Pasinaudodamas kabinete buvusiu kavos aparatų, vyras pasitaisė sau ganėtinai stipraus skonio ir malonaus aromato gėrimo. Bevartydamas popierius, bežiūrėdamas į aukų nuotraukas, bei keistus paaiškinimus. Jis pametė laiko nuovoką. Darbo metas pasibaigė, bet policininkas net neketino atsitraukti nuo rastos veiklos. Skaitalas buvo įdomus, ir jam tiesiog knietėjo pasirodžius čia, bent per artimiausias kelias savaites išaiškinti bent vieną, neaiškią bylą. Keistą prunkštimą kėlė vien tai, kad šiame didžiuliame mieste daug kas žuvo nuo laukinių vilkų puolimo. Kam iš viso kilo mintis apie tai kad Niujorke gali veistis panašūs padarai? Mieste, prigrūstame automobilių, bei pastovaus šurmulio? Juk tai savaime turėtu atbaidyti laukinius gyvius kaip galima toliau. Tuomet kas po velnių čia vyksta? Nenutuokdamas nieko apie tai, kad iš tikro čia vyksta, policininkas skaitė toliau, net neplanuodamas pasitraukti nuo stalo ir nusigauti iki pigaus viešbučio, kuriame kuriam laikui buvo įsikūręs. Galu gale, šiame mieste nebuvo ne vienos sielos, kuri jo lauktu. Jis nesiryžo įsigyti net šuns, numanydamas kad tai per didelė atsakomybė tam, kuris dažnokai linksta užsibūti prie darbo vietos stalo. Arba tai buvo nepaaiškinama vidinė baimė jausti kažkam pareigą, nepriklausančia darbui.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Kv. 08 13, 2015 4:51 am

- Labas rytas. - Švelnus, moteriškas balsas nuskambėjo kaip tik tuo metu, kuomet prasivėrė šio kabineto durys. Tamsiaplaukės garbanės siluetas pasirodė pakankamai greitai, po ko kabinetas užsipildė garuojančios kavos aromatu. Rankose laikydama du vienkartinius puodelius, kuriuos pastebimai nusipirko iš netoliese esančios "Starbuks" kavinės. Malonus šypsnis, privertė jaunos merginos veidą įgauti kiek kitokius "atspalvius". Nesivargindama gauti leidimo praeiti į vidų, Victoria Lockwood galvos mostu nurodė į kortelę, kuri buvo pritvirtinta prie jos lengvo, visiškai oficialumu nedvelkiančio švarkelio. Ne paslaptis kad mergaitė visuomet atsižvelgdavo į savo biologinės mamos aprangos stilių, iš kurio išmoko labai daug subtilumų, kurie paryškina natūralias formas. Prisėsdama prie stalo, už kurio įsitaisęs policininkas, nusprendė pratęsti savo įžanginį pasisveikinimą: - Bandau atrasti save, todėl pasiprašiau kad man būtu suteiktas pagalbinis darbas vasarai čia. Gal šviežios kavos? - Vos kilstelėdama antakius, jauniausia Lockwood šeimos atstovė, specialiai dirstelėjo į pravertą aplanką, prie kurio buvo pritvirtintos ne paties maloniausio vaizdo nuotraukos: - Galiu lažintis, kad nesi labai punktualus, ir nepasirodei čia prieš valandą iki darbo pradžios. Sunki byla?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Kv. 08 13, 2015 9:13 am

Akivaizdžiai prarasdamas laiko nuovoką, mažiausiai kelias valandas įdėmiai stebėjo tamsiaplaukės nuotrauką. Žavi, seksualumu dvelkianti garbanė. Akivaizdžiai slaviško kraujo atstovė net užfiksuota ant popieriaus, savo žvilgsniu sugebėjo pakerėti uniformuotą vyrą. Ir tai, kad gretima nuotrauka buvo akivaizdžiai sudegintas moters lavonas, vertė į matomus vaizdus reaguoti mažu mažiausiai dviprasmiškai. Vyriškis niekaip negebėjo suvokti ką galėjo padaryti moteris nuotraukoje, kad sulaukti tyčinio padegimo, ganėtinai prabangiame bute. Byla nebuvo net pradėta aiškinti, mat kažkas labai pasistengė kad nusikaltimo vieta būtu negrįžtamai sugadinta. Išlenkti antakiai buvo aiškiai išdėstyti, kuomet Parrish'as nykščiu perbraukė per patrauklios moters atvaizdą nuotraukoje. Mestelėdamas "kortelė" ant stalo, jis priverstinai pakėlė akis, mat čia pasirodė pakankamai jauno amžiaus mergina. Iš dalies ji buvo kažkuo panaši į tą, kurios nuotrauką prieš tai laikė savo rankose. Tačiau tai ne kiek nesumaišė vyriškio mintis, kuomet jis įsistebeilijo į jos rankose laikomus puodelius kavos: - Tau niekas nesakė, kad darbo metu nedera trukdyti pareigūnams? - Merginai iš karto atsakius į klausimą paaiškinimu, ką ji čia veikia, privertė pareigūną linktelėti galva. Atsilošdamas į kėdės atramą, leido sau nuolankiai stebėti jos, net menkiausius sujudimus. Lyg žvilgsniu tyrinėdamas prieš tai nematytą asmenį, privertė save ir tarti bent kelis žodžius, kurie padėtu užmegzti bent minimaliai paviršutinišką pokalbį:
- Visuomet maniau kad šiuolaikinės merginos labiau pasirenka kitokias sritys, nei kad gaišti savo laiką mokantis būti tuo, kas esu aš. - Susiaurindamas akių vokus, vyriškis nesunkiai įskaitė ant kortelės parašytą vardą: - Victoria. Nemanai kad savęs atradimui pasirinkai ganėtinai pavojingą profesiją? Turiu omeny, šis miestas yra pagarsėjęs keistais nelaimingais atsitikimais, ir laukinių žvėrių išpuoliais. - Prunkštimas staiga pertraukė jo paties kalbą, mat net kalbant su kitu asmeniu, jam tai skambėjo visiškai absurdiškai. Ir kaip iki jo, niekam net mintis neatėjo apie tai, kad paaiškinimai yra kvaili? Nors kitą vertus, kaip jei ne žvėrims pritaikyti sudarkytus dantimis ir nagais žmonių kūnus? Giliai įtraukdamas oro į savuosius plaučius, dėl neaiškios priežasties, jis nusprendė kad šiandiena gali pasirodyti geras iš pažiūros nekaltai atrodančiai mergaitei:
- Jei sutiksi praleisti pasakojimą, kodėl esu taip anksti čia. - Specialiai dirstelėdamas į savo rankinį laikrodį, Parrish'as nusprendė pratęsti: - Ir duosi man vieną iš tų puodelių, atsigavimui. Tuomet, leisiu tau, niekam kitam nesakant, susipažinti su viena iš mano nagrinėjamu bylų. Gal, būsi naudingesnė nei atrodai. - Neskaitant to, kad žodžiai nuskambėjo griežtai, vyriškio veide pasirodė maloni šypsena.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Kv. 08 20, 2015 8:27 am

Tiesą pasakius, buvo mažu mažiausiai keista bendrauti su paprastu žmogumi (bent pati Victoria Lockwood šitaip manė). Nuo pat savo pirmosios dienos būdama apsupta antgamtinių būtybių, mergina buvo svetima žmonių pasauliui, kuris kaip tyčia atrodė labai viliojantis. Ką kalbėti apie tai, kad žmonių požiūris į gyvenimą buvo visiškai kitoks, nei kad nemirtingų. Kiekviena akimirka buvo vertinama, ir tai atrodė labai žavinga. Tuo pačiu metu, žmonės visuomet visur skubėjo... ...laikas spaudė, ir jie net nenutuokė apie tai, kad kažkur šalia yra tokie "padarai" kaip ji. Gimę būti amžinybės dalimi. Švelnus šypsnis akimirksniu pasirodė merginos veide, kuomet ši neatsitiktinai susitiko su policininko žvilgsniu. Vienas žingsnis į priekį, ir ištiesta ranka kaip mat pastatė vienkartinį puodelį ant stalo, kuris ir taip buvo užverstas visokiausiais popieriais:
- Prisiekiu, man teks labai įsižeisti jei pabandysi man prilipinti kokią nors etiketę. - Trumpam nuleidusi akis, mergina vos girdimai nusprendė pratęsti: - Mano tėtis. Jis... - Gilus įkvėpimas, ir neaišku kodėl, tačiau merginai buvo sunku kalbėti apie savo šeimą. Nuo kurios pastaruoju metu stengėsi laikytis toliau. Keista, tačiau ji visais įmanomais būdais stengėsi save suvaržyti nuo savo tikrosios prigimties. Ji nesimaitino krauju, ji nekeitė pavidalo ir visiškai blokavo savo nenatūralius gebėjimus. Ji stengėsi būti tuo, kuo niekuomet nebus. Ji stengėsi būti žmogumi.
- Jis kadaise dirbo gaisrininku. Ir kad ir kaip tai keistai skambėtu, mane visuomet žavėjo tai, kad jis buvo tas asmuo, kurio dėka daugelio gyvybės buvo išgelbėtos. Gal tai ir naivu, ar keista, atsižvelgiant į tai kad esu mergina ir šitaip kalbu. Bet noriu būti tokia, kaip jis. Noriu jausti kad dėl mano tam tikrų veiksmų, kažkas gavo kitą galimybę gyventi. Supranti? Štai kodėl nusprendžiau pabandyti kažką panašaus... Ir kaip sakei, šis miestas kupinas mįslingų nusikaltimų. Kurie prašosi būti ištiriami.
Įtraukdama oro į savuosius plaučius, mergina pagaliau leido sau įsipatoginti ant kėdės priešais. Žvilgsniai vėl susitiko, ir Victoria Lockwood nejučia nutilo. Draugiškumas iš žmogaus pusės pasirodė labai reikalingas. Todėl mergina pasistatydama kavos puodelį ant stalo, iš karto ištiesė savo rankas, lyg bandydama pasiteisinti: - Prisiekiu, tai liks tik tarp manęs, tavęs ir šio kabineto sienų. - Šoktelėdama nuo savosios vietos, ryškių veido bruožų savininkė kaip mat prisitraukė kėdę arčiau prie policininko, bei ten užsiėmė sau vietą. Įsistebėdama į Nadios nuotraukas (bene nemalonus sutapimas?), atrodo kelias minutes nepratarė ne vieno žodžio, o kuomet pasuko veidą į Parrisoh'o pusę, suvokė kad prisėdo pernelyg arti, ir jos veido oda kone lietė jo. Ir tai kėlė šiokį tokį nejaukumo jausmą... Kuris buvo šiai naujas. - Kas ji?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: J. PARRISH KABINETAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume