virtuvė / valgomasis

Go down

virtuvė / valgomasis

Rašyti by Gabriel Gotham on Št. 11 08, 2014 6:57 pm

Virtuvė ir valgomasis - vieta, ne vien pavalgyti, bet ir aptarti dienos įvykius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _avatar
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: virtuvė / valgomasis

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 01 23, 2015 11:04 am

*Pastatas, kuris pastaruosius kelis mėnesius buvo tapęs namais, šiuo paros metu buvo iš pažiūros visiškai tuščias. Kiekvienas iš čia gyvenančių visuomet rasdavo sau tinkamos veiklos, bandant subalansuoti visų rūšių apytikslę santarvę, arba aplinką kur būtu galima nepriklausomai egzistuoti kiekvienam. Visiškai kitokios taisyklės, kurios leido tarybai priklausyti visų (apart hibridų, mat niekas neketino bendrauti su Niklaus Mikaelson, o Katherine visapusiškai slėpė nuo Mason'o ir jo sūnėno šios vietos egzistavimą) rūšių atstovams. Patyliukais patraukdama pirmiausia į kambarį, kuris dalinai priklausė vampyrei, moteris susimetė visus savo daiktus. Keista, tačiau bagažas tilpo vos į vieną sportinį krepšį, kurį vampyrė nugvelbė iš geriausios draugės. Būtiniausi daiktai, kuriuos moteris ketino pasiimti iš dalies buvo šiai net nereikalingi, bet ji stengėsi sau nesuteikti ne vienos priežasties grįžti, todėl buvo pasiimta net neseniai pradėtos dantų pastos dėžutė. Katherine Pierce-Lockwood susirinko viską, prie ko buvo prisilietusi, ir tai priklausė jai. Ir tuomet, kai ji pagaliau sugebėjo atsitiktinai surasti žiedą, kuris buvo pakištas jos dukters, net nesuabejodama užsimovė šį sau ant bevardžio piršto. Liko vos dešimt minučių, ir Mason'as turėtu privažiuoti prie parkingo aikštelės, kuri buvo skirta šio prabangaus namo gyventojams. Ir ji nuoširdžiai laukė, ypatingai kankinama svarbaus klausimo, susieto su jo tokiu netikėtu "dingimu". Širdies ritmas pastebimai nerimo, kuomet virtuvės patalpose sustojusi moteris nukreipė savo akis į nuotrauką, kuri buvo pastatyta ant virtuvės spintelės, prie kažkokių interjero detelių, lyg šis menkas daiktas būtu suteikęs namui vizualaus jaukumo. O gal ir suteikė? Pavaizduoti veidai simbolizavo visus tuos, kurie čia gyveno, ir tai kad ir kaip be pasukus sukėlė labai keistą išraišką vampyrės veide. Žinoma, ji neturėjo abejonių ties savo sprendimu, bet... Iš kitos pusės pažvelgus, ji niekuomet ir nebuvo tikra tuo, kad pagrindinis planas pavyks, todėl stengėsi sukurti tokią aplinką, kuri jai garantuotu bet kokiu atveju išeiti kaip nugalėtojai, o ne nugalėtai*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume