Halstead butas

Go down

Halstead butas

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Kv. 10 09, 2014 11:27 am

Halstead butas.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Kv. 10 09, 2014 11:32 am

Kuomet sėkmė pagaliau nusišypsojo šiam asmeniui, ir pavyko gyvam pasprukti iš buto, į kurį nebuvo gavęs leidimo, jis iš kart buvo paguldęs Nadia į savo tarnybinį automobilį ir nusivežęs ten, kur manė kad šiai bus saugiausia. Namų šeimininkė, kurią jis buvo pasamdęs dėl tam tikrų saugumo sumetimų, pareikalavęs kad ji duotu leidimą čia būti merginai, akimirksniu nusinešė ją į savo miegamąjį. Butas buvo pakankamai erdvus, todėl negalima pasakyti, kad trims asmenims čia vietos pritrūktu. Kuomet Petrova buvo saugiai paguldyta ant tamsios patalinės, jis kaip mat pripylė stikline vandeniu, kuri prieš tai stovėjo ant miegamojo staliuko. Viena ranka sujudindamas merginos veidą už sprando, sulaukė akimirkos kuomet ši pramerks akis, tuo tarpu pasisakydamas: - Ša, nesibaimink manęs. Atsimeni, pati atsiuntei man žinutę kad jei kas nors nutiktu, pasiimčiau tave iš to buto, kuriame buvai? - Šiek tiek kilstelėdamas savus antakius, kaip mat paduoda jai stiklinę, pats pasistengdamas pakomentuoti: - Turi vartoti daug skysčių, iki pat tos akimirkos, kai išsiaiškinsiu kaip galėsiu tau padėti. Nagi, drąsiau.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by Desmond Abberline on Pen. 10 10, 2014 12:46 pm

- Taip... - *Tikriausiai pirmą kartą būdama tokia sutrikusi, kaip tyčia stengėsi nužiūrėti kiekvieną, priešais buvusio vyro, veido bruožą. Jis atrodė gražus, žvelnūs bruožai, ištreniruotas kūnas ir labai malonus balsas. Nestipriai sukasdama savo apatinė lūpą, trumpam nuleido akis į savo rankas, ant kurių vizualiai buvo matomi sukandimų palikti sužeidimai. Niekada nesureikšmindama ko nors panašaus, ji vėl pakėlė savo tamsias akis į vyriškį, kuris kaip tik tuo metu ištiesė jai stiklinę vandens. Atsargiai suimdama minėtą daiktą, ji trumpam nutilo. Iki pat šios dienos, su šiuo asmeniu ji buvo bendravusi vien tik telefonu, ir dabartinis susitikimas kaip ne kaip, bet buvo labai nejaukus* - Taigi, tu tikrai esi jis? - *Kilstelėdama savo žvilgsnį į jo veidą, tačiau ilgam neužlaikydama žvilgsnio, nusprendė kad logiškiausia dabar būtu susisiekti su Katherine, todėl laisva ranka perbraukdama per savo kišenes, susidūrė su faktu, kad ne vien jos rankinė, bet ir telefonas liko Lockwood'o bute* - Man reikia susisiekti su Katherine, tai labai svarbu. Negaliu pasilikti čia, kuomet visas mano ir jos gyvenimas ridenasi velniop... - *Pasistengdama pakilti iš lovos, bet kaip tik tuo metu suvokdama kad to padaryti negali, kaip mat nugara atsiremia į pagalvę* - Ji privalo sužinoti apie tai kas nutiko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. 'Tis the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles unto death.
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 482
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : I love New York. You can pop out of the Underworld (Hell or something) in Central Park, hail a taxi, head down Fifth Avenue with a giant hellhound loping behind you, and nobody even looks at you funny.
Meilė : I don't make love, I fuck...hard.
Draugai : True friends are those rare people who come to find you in dark places and lead you back to the light. Sebastian Redford.
Rūšis : Blood sucking a-hole (35/1)
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП
Darbo paskirtis : Success is not final; failure is not fatal: It is the courage to continue that counts. Public figure, f-ing celebrity.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by ATIDUODAMA #35 on Pen. 10 10, 2014 2:36 pm

Šiandiena turėdama išeiginę, faktiškai visą laiką buvo praleidusi namuose. Reikėjo susitvarkyti patalpas, suruošti skalbinius ir galu gale išmesti tuos daiktus, kuriuos laikyti namuose jau nebebuvo prasmės. Namų šeimininkės vaidmuo toli gražu neatitiko Erin asmenybės, bet, kartais reikėdavo peržengti per savo pačios troškimus, bei nesamdant pašalinio asmens, kuris kuoptu jos ir Halstead šiukšles. Kuomet tamsiaplaukė mergina stengėsi sukiodamasi tuo pačiu imtis kelių darbų, ant valgomojo stalo jau buvo sustatytos kelios lėkštės, kas reiškė kad buvo laukiami svečiai. Brandus viskio butelis ir atitinkamai lėkštėms ir stalo įrankiams, buvo sudėtos krištolinės taurės. Kuomet ji pagaliau pabaigė su namų ruoša, pro duris užėjo vyras, su kuriuo ji jau septynerius metus gyvena kartu. Jo kūnas buvo nusėtas svetimu krauju, o ant rankų buvo laikoma akivaizdžiai jaunutė mergina. Erin nepratarė ne žodžio. Keista, juk bet kuri kita moteris jau būtu puolusi su klausimais, kas tai per asmuo ir kokio velnio ji buvo atnešta į namus, o ne į ligoninę. Suteikdama savo vyrui šiek tiek erdvės, bei progą keliais žodžiais pasikeisti su sužeista mergina, stengėsi surasti sau tinkamos veiklos. Tačiau akimirka, kuomet nebe atlaikė smalsumo, kuris siekė aukščiausius laipsnius, pasirodė tarpudy, pasiremdama pečiu į staktą. Stebėdama kaip rūpestingai jos vyras kalba su pirmą kart matoma mergina, Erin kiek dusliu balsu perklausė: - Ji sugebės išsikrapštyti? - Žinoma, nuo pat pirmosios dienos kuomet buvo įsigaliojusi jos draugystė su šiuo vyru, ji buvo informuota apie tai kad šis yra nemirtingas. Nors ji neketino to priimti taip paprastai, galiausiai buvo tiesiog priversta patikėti, mat kitaip ateities su Halstead būti negalėjo. Šie du buvo kartu nuo pat pirmos dienos, kai susitiko. Tad nieko nuostabaus, kad išdraugavę vos porą metų, sumainė žiedus. Giliai įtraukdama oro į savuosius plaučius, tamsiaplaukė specialiai susiaurino savo akių vokus, galiausiai perklausdama: - Ar galiu kuo nors padėti, ar nori kad palikčiau jus dviese? Galu gale, tikiu kad ofise bus ne viena apdulkusi byla, kurią reikėtu atverti dar kartą.
avatar
ATIDUODAMA #35

Pranešimų skaičius : 11
Įstojau : 2014-10-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Št. 10 11, 2014 9:16 am

Stengdamasis neatsitraukti akių nuo merginos, kuri buvo paguldyta ant jo paties lovos, vos pastebimai kilstelėja antakius, kuomet pirmasis klausimas, kurį ji nusprendė užklausti buvo toks padrikas. Bet kuriuo kitu metu, jis būtu atsakęs ką nors šmaikštaus, tačiau atsižvelgdamas į tai kad situacija buvo pakankamai įtempta, nuleisdamas akis, viso labo veide ištempė vos pastebimą šypsnį: - Kaltas. - Akimirka, kuomet šis nusprendė pakelti savo žvilgsnį, pirmiausia nusprendė nužvelgti merginos sužeidimus, dar kartą, tuo pačiu metu bandydamas įvertinti tai, kokia žala buvo padaryta jos kūnui, bei kiek laiko šis turi tam, kad nusigauti iki banko saugyklos dėžučių. Dar prieš kelis šimtus metų, užmegztas trumpalaikis romanas su vienintele Mikaelson šeimos moterimi, palaipsniui davė keletą pliusų. Jis ne vien buvo gerai praleidęs laiką, sužinojęs visą rūpimą informaciją, bet ir gavęs kelis dalykus, kurie neva su laiku turėjo būti jam reikalingi. Rebekah baiminosi dėl to, kad ankščiau ar vėliau jos brolis visgi nuspręs atsikratyti dar vienu šviesiaplaukės sugulovu. Ir kadangi tuo metu jau buvo aišku kad vilkolakio sukandimas buvo mirtinas vampyrams, jis gavo senovinį buteliuką, kuriame buvo šiek tiek originaliojo vampyro kraujo, kuriuo jis niekuomet taip ir nebuvo pasinaudojęs. Šiandienos nutikimas buvo kaip tik tas, kuriam buvo galima panaudoti minėtą vaistą. Nenorėdamas kad mergina kur nors išeitu, jis atsargiai delnu paremdamas jos petį, privertė atsilošti, pats tuo tarpu pasisakydamas: - Mano namai nėra urvas, kad čia nebūtu mobilaus telefono. Gali juo naudotis, ir taip susisiekti su savo motina. Bet, įsakau kad neturi teisės apleisti šių namų iki pat tos akimirkos, kol negrįšiu aš. Pažadu, paaiškinsiu viską ir atsakysiu į klausimus, kuriuos norėsi man užduoti, bet dabar... - Kaip tyčia jo kalba nutrūko, kuomet už nugaros pasigirdo moters balsas. Tai kad ši buvo labai svarbi jam, akimirksniu tapo aišku. Jo veidas atsipalaidavo, ir kuomet šis atsisukdamas į Erin pusę, pakilo nuo lovos krašto, ant kurio buvo prisėdęs, ėmė kalbėti: - Tai mano žmona. Nadia, ji pasiliks namuose, jei kartais tau ko nors reikėtu. Nesidrovėk prašyti, apie tokius kaip mes, ji viską žino. - Galiausiai atsitraukdamas nuo lovos, vyriškis žengė arčiau prie pasirodžiusios moters, bei abiem rankomis suimdamas jos galvą, prisitraukė arčiau prie savęs, atsiimdamas pasisveikinimo ir tuo pačiu metu atsisveikinimo bučinį. Tik tuomet kai atitraukė rankas nuo Erin, pratęsė savo kalbą: - Atsigaus, tačiau tam kad tai nutiktu, man kuriam laikui reikia išeiti. Pasirūpink ja. - Šį kartą pakštelėdamas moteriai į smilkinį, jis nieko nebe delsdamas, patraukė šalin, mat kuo puikiausiai suvokė, kad laiko turi ne daug.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by ATIDUODAMA #35 on Št. 10 11, 2014 4:04 pm

Nelabai norėdama pasilikti viena su vampyre, kuriai bet kuriuo metu galėjo prasidėti karštinės simptomai, akivaizdžiai kažkuriuo metu ketino imti priešintis, tačiau tiesiogine to žodžio prasme, "užčiaupta" bučiniu, liko stovėti taip ir neišsakiusi savo nuomonės. Tik tuomet, kai Jared patraukė šalin, ji ištiesusi ranką į jo pusę, ir atrodo ketinusi pasigauti už švarko, sumykė kažką panašaus į tai, "pal... Jay. aš neg...". Suraukusi antakius, ir aiškiai užvertusi akis, pasisuko į pirmą kart matomą merginą, kuri šiuo metu buvo užėmusi jos lovos pusę. Priversdama save elgtis globėjiškai, nors tai ir visiškai neatitiko šios asmenybę, ji žengė į kambario vidų, tuo pačiu metu pasisakydama: - Erin, gali į mane kreiptis tiesiog Erin. Siaubas kai visą tai nejauku... - Prisėsdama ant lovos krašto, iš savo kišenės ištraukė mobilų telefoną, kurį pastūmė per patalinę, kad galiausiai vampyrė sugebėtu pasiekti jai skirtą aparatą: - Jared nemažai pasakojo apie tave, tiksliau apie tai, kaip susipažinote. Apie Katherine, tapimą nemirtingu. Man iki šiol tai skamba tai, tarytum pati to nesuprasdama dalyvauju kokiame nors tariamai realybės šou apie vaiduoklius. - Prunkštelėdama, bei tuo pačiu metu neigiamai supurtydama galvą, kaip mat užklausia: - Gal tu ko nors norėtum? Turiu omeny, žinau kad maisto nevalgote... Bet, nežinau. Žodžiu, nesijausk taip nejaukiai kaip aš. Ir sakyk viską, ko norėtum. Pasistengsiu tai įgyvendinti.
avatar
ATIDUODAMA #35

Pranešimų skaičius : 11
Įstojau : 2014-10-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by Desmond Abberline on Št. 10 25, 2014 9:08 am

OOCH: Pradėkime nuo paaiškinimo, kodėl taip nusprendžiau - ilgą laiką bandžiau įvaldyti pasirinktą personažą, tačiau kuo toliau, tuo prasčiau man tai sekėsi. Todėl, pagaliau nusprendžiau kad norėdama čia likti (o tikrai noriu), privalau parūpinti sau tai, ko tikrai noriu. O noriu, gražios pabaigos Nadiai Petrovai, ir naujos pradžios (dėl kurios jau susitariau su kitais asmenimis) savo naujam personažui. Tikiuosi kad mano sprendimas bus suprastas ir palaikytas. Nes galu gale, kad ir kaip bandžiau įsivažiuoti, man nepavyko. Kartais tiesiog taip nutinka, kai neguli širdis pasirinktam personažui, nors jis tau ir be proto patinka. Taigi... Pradėkime tai, ką žadėjau, vertą pabaigą Nadiai Petrovai:Akimirka, kuomet Nadios Petrovos kūną "papuošė" negailestingo vilkolakio sukandimai, buvo ta akimirka, ji pati vampyrė suvokė kad tai yra jos gyvenimo pabaiga. Galimybės, kad Niklaus Mikaelson dar kartą pasirodys esantis kilnus ir išties pagalbos ranką, nebuvo net menkiausios. O blogiausia, kad to pakeisti, taip pat nebuvo įmanoma. Nuo tos dienos kuomet iš originaliojo vampyro buvo atimta tai, dėl ko šis stengėsi būti "geras", ne viena siela nenorėjo artintis prie jo. Ir Nadia, kad ir kaip stipriai troško gyventi, buvo pasmerkta skausmingai mirčiai. Tikriausiai tai ir buvo ta priežastimi, kodėl ji taip beviltiškai troško susisiekti su savo biologine mama, dėl kurios iš esmės ir egzistavo šitiek laiko. Net tuomet, kai Nadia pirmą kartą žengė Los Andželo žemėmis, ji turėjo savus planus: surasti ją, surasti ir pasiimti su savimi, kur nors toliau nuo šio pamišusio pasaulio, kuriame pastoviai vyksta bereikalingi karai, bandymai parodyti kuris geba daugiau. Ji troško kad, Katherine pasirinks ją, bei toliau visą amžinybę praleis drauge, taip, kaip Katerina Petrova (būdama žmogumi) viso to troško. Nadios mamos gyvenimas niekuomet nebuvo rožėmis klotas, vien pradedant nuo to, kad ji buvo apdovanota angelišku grožiu, kuris kaip mat pakerėdavo kiekvieną aplink. Tačiau gražūs dalykai, dažniausiai neturi laimingo likimo, todėl kuomet vieną iš naktų, Petrova buvo užpulta gerai įkalusių, sujaudintų vyrukų, vienas jų atėmė iš jos tyrumą, bei "padovanojo" šiai galimybę tapti motina. Tais vakarais, kuomet žmogišku greičiu Katerinos viduje vystėsi maža mergaitė, moteris žadėjo jai kad toliau viskas bus gerai, jos abi galės kautis su visu pasauliu, ir galu gale bus laimingos. Žinoma, viso to Nadia netinoti negalėjo. Katerina priešinosi savo tėvams, pagal kurių senas pažiūras, gražuolė buvo tapusi šeimos gėda. Ji stengėsi įtikinti tiek save, tiek dar negimusią savo dukterį, kad jos sugebės pasipriešinti atrodo iš anksto nusakytam likimui. Nadios gimimo išvakarėse, maža mergaitė buvo atimta iš jos mamos vos tik įkvėpė savo pirmą oro gūsį. Ji niekada nejautė mamos šilumos, ir niekuomet neaugo prie tos asmenybės, su kuria fiziologiškai troško būti. Nadios senelis išvežė mergaitę, atiduodamas ją kažkokiai šeimai, kurie aišku ne ypatingai gerai elgėsi su ne savo vaiku. Laikui bėgant, mergaitė troško susirasti savo mamą, ir tai kone pastūmėjo ją prie to, kas vadinasi "tamsiuoju pasauliu". Nadia išsiaiškino kas yra vampyrai, kaip jais tampama ir galiausiai tapo tokia. Likusius penkis šimtus su viršumi metų, Petrova iš paskutinių stengėsi rasti moterį, kuri buvo atsakinga už tai, kad Katerina Petrova mirė, bei atgimė Katherine Pierce. Paieškos buvo bevaisės, nes Katherine kuo puikiausiai sugebėdavo paslėpti savus pėdsakus, tuo labiau kad vienoje vietoje niekad neužsilikdavo per ilgai. Ir štai, 2013-ais metais, jos pagaliau susitiko. Negalima pasakyti kad pirmasis šių, suaugusių moterų susitikimas buvo malonus, tačiau su laiku šios priprato viena prie kitos, nors ir netapo tomis tipinėmis "mama ir dukra". Jos labiau buvo draugės, kurios viena į kitą teisių turėjo daugiau. Ir nors Nadia matė, kad dėl to kad Katherine Pierce gyvenime yra Mason Lockwood, ji niekuomet neišvažiuos su savo dukra, iš paskutinių stengėsi pakeisti jos nuomonę. Nadia niekuomet nebuvo pažinusi "one true love" jausmo, todėl suprasti Katherine norą pasilikti, negalėjo. Todėl, akimirka kuomet jai paskutinį kartą buvo pasakyta "Aš niekur nevažiuosiu. O tu suaugusi, ir po visko, ką buvai priversta patirti, privalai pradėti gyventi dėl savęs. Dabar tai tavo laikas", ji galiausiai pasidavė, nuspręsdama kad privalo pasilikti ten, kur yra jos šeima. Ir ji net stengėsi, tikrai labai stengėsi susibendrauti su mamos pasirinktu vyru, kuris šiai atrodė "bad news". Ir kas galėjo numanyti, kad atsidavimas tam, kas tau suteikė gyvybę, galiausiai gebės ją ir pasiimti? Richard'o Lockwood palikti sukandimai, ant vampyrės kūno, buvo mirtini... Ir nebuvo ne vieno asmens, kuris galėtu iš jos organizmo ištraukti mirtinus nuodus. Dar prieš mirtį, Nadia pagaliau susipažino su savo biologiniu tėvu, nors ir neturėjo galimybės, su juo pasikalbėti, sužinoti atsakymus į taip rūpimus klausymus (manau kad daug kas iš jūsų suprato, kad Jared ir buvo tas asmuo, kuris prisidėjo prie to, kad Nadia gimė). Negalima pasakyti kad mergina net spėjo pagyventi dėl savęs, ji visiškai ne laiku buvo išrauta iš gyvenimo, nors turėjo galybę nebaigtų reikalų, dėl kurių buvo verta gyventi. Gulėdama ant svetimos lovos, Nadia laukė to, kad jos biologinis tėvas laiku parūpins taip reikalingus vaistus, ko žinoma neatsitiko. Visa laimė, kad čia buvusi Jared žmona, leido Nadiai susisiekti su vieninteliu asmeniu, kurį ji norėjo pamatyti, ir tai žinoma buvo, jos mama - Katherine Pierce-Lockwood. Originalioji vampyrė pasirodė šiame bute pakankamai greitai, nors pačiai Nadiai tai atrodė kaip amžinybė.

Po nedidelės diskusijos, apie tai kad yra beprasmiška ką nors daryti, nors Katherine Pierce-Lockwood ir sakė kad padarys bet ką, kad tik ištraukti savo dukterį iš mirties nagų, galiausiai buvo priversta susidurti su faktu - per vėlu. Abi merginos susidūrė su akimirka, kuomet abi suvokė kad tai yra atsisveikinimas, ir Nadia bus gyva dar ne daugiau kaip kelias minutes. Palikdama savo biologinę mamą su dar vienu tuštumą iššaukiančiu skausmu, Petrova paparašė kad originalioji vampyrė jai suteiktu sapną, kuriame ji būtu laiminga, ir tuomet viskas pasibaigtu. Mirštanti mergina kaip mat buvo sugrąžinta į tuos laikus, kuomet buvo paprastu vaiku, tačiau jai buvo "įskiepytas" visiškai kitas scenarijus, nei kad tas, kurį jai teko nugyventi. Jai buvo devyni metai, kartu su savo mama ji gyveno jaukiame namelyje, buvo tipinė šiltos vasaros naktis. Kuomet pati Nadia pasakojo savo mamai apie tai, kad iš šakų ir šieno pasistatė "namelį", ir Katerina užklausiusi ar galės pamatyti tai ryte, Nadia te pridūrė kad tai nutiks, vos tik pakils saulė. Katerina palinkėjo saldžių sapnų, leisdama savo pirmagimei užmigti, pakartodama kad ją myli. Tai buvo tas pasaulis, kuriame nebuvo blogio, nebuvo nakties padarų ir jos abi buvo laimingos. Realybėje, Nadios Petrovos veidas apsitraukė pilkuma, ir ji išleido paskutinį savo atodūsį, negrįžtamai apleisdama pasaulį, bei persikeldama į kitą pusę, kur priešingai nei dauguma - atrado ramybę.  Be šanso į sugrįžimą.


 

Katherine Pierce-Lockwood buvo palikta su krauju srūvančia žaizda krutinėję, ir negalėjo padaryti nieko, kad tai pakeisti. Žinodama kad už kiekvieną asmenį, kuris yra sugrąžinamas iš numirusių, reikia sumokėti kitos, greičiausiai nekaltos ir artimos asmenybės mirtimi, ji buvo priversta... ...paleisti savo dukterį, o pati pasilikti čia. Su galimybe niekuomet nepakartoti to paties su Victoria. Paskirti savo gyvenimą likusiai gyvai mergaitei, bei tuo pačiu nustoti žaisti žaidimus, kurie tik dar labiau užtraukia pavojus. Bent to šiai linkėjo Nadia, atsisveikindama prie savo mirtį. Katherine buvo sugniuždyta, ir blogiausia kad ji nebuvo iš tų, kurie užsidaro savy, ir nieko blogo kitiems nepadaro. Prieš išeidama iš savo namų, Pierce-Lockwood pasirūpino tuo, kad Nadios Petrovos kūnas būtu deramai palaidotas. O tai kad čia buvusi šviesiaplaukė ne laiku ir ne vietoje kažką leptelėjo, privertė Katherine Pierce-Lockwood nusukti šiai sprandą (nesiparinkite, ten buvo laikinas personažas, skirtas konkrečiai istorijai, kurios atsisakėme). Nepalikus ne vieno liudininko, Katherine liko vienintele, kuri iš tikro žinojo tiesą apie tai, kaip prasidėjo ir kaip pasibaigė jos dukters gyvenimas. Moteris buvo priversta išeiti, su viltimi "kad bus diena, kai jos dar kartą susitiks".


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. 'Tis the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles unto death.
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 482
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : I love New York. You can pop out of the Underworld (Hell or something) in Central Park, hail a taxi, head down Fifth Avenue with a giant hellhound loping behind you, and nobody even looks at you funny.
Meilė : I don't make love, I fuck...hard.
Draugai : True friends are those rare people who come to find you in dark places and lead you back to the light. Sebastian Redford.
Rūšis : Blood sucking a-hole (35/1)
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП
Darbo paskirtis : Success is not final; failure is not fatal: It is the courage to continue that counts. Public figure, f-ing celebrity.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Halstead butas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume