brie and nikki steele

Go down

brie and nikki steele

Rašyti by Kol Mikaelson on Tr. 10 08, 2014 3:09 pmBRIANNA "BRIE" AND NICOLE "NIKKI" STEELE


Gyvenimas yra per trumpas, kad iš jo nepasiimti visko, kas teikia malonumą.“
Nuo ko viskas prasidėjo: brianna ir nicole steele, gimė vidutinio turtinio sluoksnio šeimoje, kurioje be merginų taip pat buvo auginamas "įsūnytas" berniukas, vardu daniel. kuomet mergaičių tėvai, kurie susipažino koledžo laikais, nusprendė būti kartu, bei sumainė žiedus, kelis metus negalėjo susilaukti vaikų. ir akimirka, kuomet jie nusprendė pasiimti berniuką iš globos namų, kelių mėnesių bėgyje, pastojo su dvynukėmis. šeima nebuvo kilminga ar kuo nors neįprasta, galu gale mergaičių tėvai net nenutuokė apie tai, kad egzistuoja nemirtingi "tamsos" padarai. kuomet gimė dvynukės, matomai didžiulė įtampa, nuovargis ir kitos neigiamos emocijos atsispindėjo šeimos santykiuose. nikki, brianna ir daniel augo matydami kaip tėvai su laiku imdavo pyktis dėl smulkiausių nesusipratimų. smurtavimo šeimoje nebuvo, tačiau žodžiai kurie buvo barstomi neapgalvojant, davė nelabai teigiamus veiksmus. daniel, susidėjo su paaugliais, kurie akivaizdžiai gyvenime neturėjo tikslo tapti politikais ar daktarais. mergaitės savo ruožtu labai užsiskleidė savy. nebūdamos "gražiausiomis" klasėje, jos nebuvo kviečiamos į po pamokinius vakarielius, niekada nesisėsdavo prie "populiarių vaikų" stalo. jos buvo paprastos, sunkiai pastebimos "pilkos pelytės". tyliai pergyvendamos dėl savo šeimos skilimo, mergaitės (tuo metu būdamos 15-os) kartą pastebėjo kaip mama sėdėdama prie rašomojo stalo su krūva dokumentus primenančių popierių verkšleno. laukė ilgos ir sunkinančių aplinkybių kupinos skyrybos. ir kadangi pagal visus įstatymus, mergaitės turėjo būti išskirtos, tai toli gražu nežadėjo nieko gero. ypatingai atsižvelgiant į tai kad brianna su nicole buvo per daug artimos, ir į savo "vidinį" pasaulį nelabai noriai priimdavo ką nors kitą. dieną, kuomet buvo oficialiai paklausta su kuo mergaitės norėtu gyventi labiau, šios mikliai išsisuko nuo klausimo. vakarop, nusprendė pasielgti neapgalvotai, ir pabėgti lauk iš namų, neva manydamos kad jei tėvai pergyvens dėl jų, nebe turės laiko susitelkti į skyrybų procesą, kurį dvynukės karštligiškai stengėsi atidėti. Naktis buvo kaip niekad rami, kuomet mergaitės pasigavusios palapines, miegmaišius ir būtiniausius daiktus, nusprendė kelioms dienoms pasislėpti miške. Gaila, kad šios net įtarti negalėjo to, kad per pilnatį, miške vaikšto ne vien laikiniai žvėriukai, kurie iš esmės patys baiminasi žmonių, o šis tas baisesnio... nemirtingo.

Nesismulkinant: užpultos laukinio žvėries, kuris iš savo formos galima pasakyti kad priminė didžiulį vilką, bet tuo pačiu metu buvo kitoks. Iš dalies panašus į daug investicijų gavusio, siaubo filmo personažą - vilkolakį. užpuolimas buvo labai brutalus, kuomet tiek brianna, tiek nicole buvo sunkiai sužeistos, išsigandusios ir beveik susitaikiusios su tuo, kad greičiausiai mirs. žvėris akivaizdžiai neturėjo ketinimų jas nužudyti, todėl "padaręs savo darbą", patraukė šalin. verkdamos, inkšdamos iš skausmo, dvynukės kaip mat patraukė link greitkelio, tikėdamos kad kas nors pravažiuos pro šalį, ir parodys norą suteikti šioms pirmą pagalbą. ko neatsitiko, mat pro šalį važiavusi mašina vos jų abiejų nenutrenkė.

vilkolakio genas ir gyvenimo pokyčiai: atsibudusios ryte, savo namuose, mergaitės buvo priblokštos tuo, kad neatsiminė nieko, kas lietė kelionę namo. nebuvo aišku nei kaip jos atsirado namuose, nei kur dingo kruvini drabužiai ar sukandimai, kuriuos paliko paslaptingas padaras. tai atrodė tarytum baisus košmaras, kurį sapnavo abi. kelios dienos buvo keistos, mat sustiprėję pojūčiai stipriai atsiliepė mergaičių asmenybėms. neaišku iš kur atsiradęs pasitikėjimas savimi, tapo nesuvaldomas, kaip ir pačių charakteristikų tobulėjimas. vos per kelias dienas, nicole su brianna tapo ne vien kad pastebimos, bet ir populiarios tarp asmenų, su kuriais teko bendrauti. skyrybų tėvų žinoma išvengti nesigavo, bet mergaitės pasiliko su mama, tačiau brolis išvyko su tėvu. bendravimas labai greitai nutrūko, o mergaičių gyvenime pasirodė richard armstrong. gavusios visus paaiškinimus, apmokymus ir kas svarbiausia - bendravimą su panašiais į jas, visiškai pasikeitė. aplamai, pasikeitė viskas, mat iš jų praeito gyvenimo neliko visiškai nieko. bėgo metai, ir jos pagaliau pilnai apmokytos savitvardos, galiausiai oficialiai tapo armstrong'o būrio dalimi. ir viskas tikrai buvo labai šaunu, iki pat tos akimirkos, kuomet viskas sugriuvo. joms buvo po 20 metų, kuomet richard'o troškimai galioms tapo nesuvaldomi, būrys buvo išnaikintas, ir jos dvi liko vienintėlėmis ne kraujo narėmis, kurioms pavyko išgyventi. kova su lockwood'ais (kurie iki jake ir mason susidraugavimo), buvo brutali. atrodė kad abi šeimos nekentė vieni kitų, ir tuo pačiu metu siekė kaip galima daugiau galių. nicole su brianna išvyko iš šalies, kur ir prasidėjo nauja saviraiškos kryptis - machinacijos. su laiku, ir atsižvelgiant į tai kad buvo nesuvaldomos, merginos tapo nepakeičiamos savo "versle". ir tai tęsėsi iki pat tos dienos, kuomet abi sulaukė skambučio iš praeities.

sugrįžimas namo: armstrong ir lockwood šeimoms įgavus vizualią taiką, vyriausias iš šeimos, kuriai netiesiogiai priklausė steele merginos, ramybės neįgavo. iš pasalų siekdamas susigrąžinti savo "titulą", jis nusprendė iš naujo surinkti būrį, ypatingai dabar, kai pats niklaus mikaelson dėka tapo nemirtingu hibridu. ir štai, susirinkusios savo daiktus, jos išvyko dabar, su visiškai nauja užduotimi: - apart niklaus, sunaikinti kiekvieną jo šeimos narį, bei tuo pačiu tuos, kurie vienaip ar kitaip, buvo paliesti jų kraujo linijos. tuo pačiu metu, merginoms buvo pasiūlytas neblogas sandėris, kuris lietė hierarchijos aukštumas pasiekusios, lockwood šeimos - sunaikinimą. merginų atsakymas, sutapo su richard norais.BRIANNA "BRIE" STEELE

PILNAS VARDAS: Brianna "Brie" Steele.
TURIMOS PRAVARDĖS: "Brie" ir "Ass Kicker".
AMŽIUS: 26 metai (nuo 15 metų yra vilkolakė).
RŪŠIS / STATUSAS: Vilkolakė (Beta).
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Biseksualė.
CHARAKTERIO BRUOŽAI: Pasitikėjimu savimi spindinti asmenybė, nežinanti ir nepriimanti neigiamos reakcijos į savo poreikius ar reikalavimus. Visuomet sugeba pasiekti užsibrėžto tikslo, nežiūrėdama į tai, kiek kartų teks lipti kitiems, kad ir artimiems žmonėms per galvas. Negalima jos priskirti nei prie "geros" nei prie "blogos". Yra savita, labai slidi ir savanaudiška mergina. Žino ko nori, ir tai pasiima. Tuo pačiu yra charzimatiška, ir ryški moteris.
ALFA / ASMUO PAVERTĘS VILKOLAKE: Richard Armstrong (yra jos alfa).
PRIVALUMAI: Yra labai apsukri asmenybė, tai kad jai buvo suteikta galimybė užsikrėsti "vilkolakio genu", leido merginai realizuoti save tokioje veikloje, kuri pagal jos išvaizdą jai visiškai netinka. Stambaus mąsto vagystės, sukčiavimas, bei kitos, panašios į tai veiklos. Šiame "versle" Steele yra nepakeičiama.
SILPNYBĖS: Tikriausiai vienintelė jos silpnybė yra baimė pasilikti vienai (netekti sesers). Ypatingai atsižvelgiant į tai, kad abi moterys veda nelabai pavyzdingą ir saugų gyvenimo būdą. Taip pat, yra priklausoma nuo kūniškų malonumų, bei bandydama atrasti save, neretai ryžtasi tam, ko tikriausiai būdama žmogumi dariusi nebūtu.
ŠEIMOS NARIAI / DRAUGAI: Nicole Steele (sesuo), Richard Armstrong (alfa, asmuo kuris suteikė jai "nemirtingumą"), Cora Armstrong (gera pažįstama), Jake Armstrong (buvo išdraugavę ne ilgiau nei mėnesį).
ANTRA PUSĖ: Šiuo metu neįsipareigojusi ne vienai sielai.
ŽINOMI PRIEŠAI: Vampyrai, kai kurie vilkolakiai, originali šeima.
DABARTINĖ VEIKLA: Po neplanuoto sugrįžimo atgal į savuosius namus, ji pirmiausia stengiasi atrasti vietą po "saule", bei tuo pačiu metu realizuoti savus poreikius, kurių turi ne vieną. Palaipsniui plečia savo asmeninį verslą, užsiima savo kūno tobūlinimu, stengiasi atrasti lengviausią būdą tam, kaip sunaikinti originaliosios šeimos atstovus, kartu su visais jų kraujo linijos nemirtingais (vampyrais, hibridais).
VEIKĖJO TIKSLAI: Svarbiausias tikslas yra - pasiekti visko, kas yra trokštama. O kaip tie tikslai keistis palaipsniui, priklausys ne vien nuo aplinkybių, bet ir nuo asmenų, su kuriais teks susidurti. Kol kas, tikslai, konkrečiai yra susieti su dabartine veikla, kuria užsiima.NICOLE "NIKKI" STEELE

PILNAS VARDAS: Nicole "Nikki" Steele.
TURIMOS PRAVARDĖS: "Nikki".
AMŽIUS: 26 metai (nuo 15 metų yra vilkolakė).
RŪŠIS / STATUSAS: Vilkolakė (beta).
SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: domina tik vyrai.
CHARAKTERIO BRUOŽAI: Nėra nei ypatingai gera, nei ypatingai bloga. Turi savų pliusų ir savų minusų kaip ir kiekviena asmenybė. Dideliu draugiškumu nepasižįmi, o į savų ratą sunkiai priima naujus žmones. Gyvenimo išmokyta nepasitikėjimo ir suktybių, tuo ir vadovaujasi, mat šios savybės ne kartą padėjo išsisukti iš bėdų. Yra pakankamai griežta, tiek iš savęs, tiek iš kitų reikalauja tik aukščiausių rezultatų ir nepripažįsta žodžio "negaliu".  Kaip asmenybė yra ganėtinai dviprasmiška, gali būti karšta kaip ugnis arba šalta kaip ledas.
ALFA / ASMUO PAVERTĘS VILKOLAKE: Richard Armstrong (yra jos alfa).
PRIVALUMAI: Šaltas mąstymas, budrumas ir greita reakcija. Kadangi merginos pragyvenimo šaltinis yra plataus mąsto vagystės, šios savybės jai visada pasitarnauja. Taip pat idialiai moka naudotis šaltaisiais ginklais bei domisi, o ir puikiai yra įvaldžiusi kovos menus. Daili išvaizda, moteriškumas taip pat gali būti įvardinami kaip privalumai, kuriais turėtu mokėti pasinaudoti kiekviena dailiosios lyties atstovė.
SILPNYBĖS: Kad ir kaip keistai skambėtų, mergina paniškai bijo vorų (aišku, apie šia jos "nedidelę" paslaptį nežino niekas, mat ji moka tai idealiai nuslėpti ;D). Kadangi vilkolakė yra pratusi visada pasiekti tai ko nori, viena iš jos baimių yra patirti nesėkmę.
ŠEIMOS NARIAI / DRAUGAI: Brianna Steele (sesuo), Richard Armstrong (asmuo suteikęs jai beta vilkolakės statusą), Cora Armstrong (Gera pažįstama), J. Armstrong (atvirkščiai nei Brie, kartu nemiegojo ;D)
ANTRA PUSĖ: Laisva.
ŽINOMI PRIEŠAI: Nesismulkinam, tad konkrečiai kalbant vampyrai, Loockwoodai ir originaliosios šeimos atstovai.
DABARTINĖ VEIKLA: Greiti automobiliai, brangių realikvijų, turtų "pasisavinimas", ekstremalus gyvenimo būdas, priešų naikinimas, gyvenimas be jokių rūpesčių. Tai tapo tamsiaplaukės vilkolakės kasdienybė, be kurios ji nebemoka gyventi. Taip pat, atsižvelgus į jaučiamą priešiškumą vampyramas, kaip ir jos sesuo, Nikki nori sunaikinti visus kraujasiurbius, greičiausias būdas tai padaryti, atsikratyti originaliųjų, su kuriais vienas po kito kristų ir kiti, paprasti vampyrai.  

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

And we don’t have a thing to lose. No matter what they say or do I don’t want nothing more, Our love is untouchable Even in the line of fire, When everything is on the wire Even up.
avatar
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Isaac Lahey on Tr. 10 08, 2014 3:26 pm

Atvirai kalbant, vos tik pamačiau kad merginos atrodo vienodai, su nekantrumu laukiau arba kol bus pradėtas Jūsų žaidimas, arba kol aprašysite jų įvadinę istoriją. Ką galiu pasakyti - sužavėjot ir kaip reikalas. Istorija įdomi, įtraukianti ir ganėtinai užkabinanti. Negaliu net apsispręsti katros charakteristika man patinka labiau. Sėkmingos savi-realizacijos, ir esant reikalui, aš - Jūsų paslaugoms. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Kol Mikaelson on Tr. 10 08, 2014 3:37 pm

Oi, labai širdingai dėkoju už pirmąjį komentarą. Galiu pasakyti, kad tikrai stengėmės sugalvoti ką nors, kas šiek tiek prieštarautu forumo vilkolakių standartams, bet tuo pačiu neleistu ir peržengti ribos. xD Tad, be galo malonu kad aprašymas patiko ir neliko nepastebėtas. Ir štai kas liečia pasiūlymą... Mmm, žinok skamba viliojančiai. "Blue blue" akių savininkai mus traukia. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

And we don’t have a thing to lose. No matter what they say or do I don’t want nothing more, Our love is untouchable Even in the line of fire, When everything is on the wire Even up.
avatar
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #4 on Tr. 10 08, 2014 4:18 pm

Visu pirma, ačiū tau, Brie, kad nepatingėjai sumesti aprašymą ir už mane. ;D Na ir kas be ko, padėka keliauja ir Isaaco adresu už teigiamą atsiliepimą. Malonu, kad mini aprašymas neliko nepastebėtas. O dėl pasiūlymo, pritarsiu sesei, jis neliks pamirštas.;D
avatar
ATIDUODAMA #4

Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.


Pranešimų skaičius : 30
Įstojau : 2014-10-06
Amžius : 26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Thor Geminus on Tr. 10 08, 2014 4:26 pm

Wow! Labai issamus, presciziskas prisistatymas, merginos Smile Tikrai labai idomiai skaitesi, su nekantrumu lauksiu tolimesniu judvieju pranesimu. Jei gerai supratau, jus ir Lexi turit bendru ''netoleruojamu'' zmoniu, jei ne tas faktas, kad nevirskinate vampyru, buciau siuliusi savo pagalba ir as, xe xe. Sekmes igyvendinant savo uzsibreztus tikslus Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 275
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Desmond Abberline on Tr. 10 08, 2014 4:37 pm

Turiu pritarti prieš tai parašiusiems asmenims, nes man taip pat labai patiko tik pati praeities istorija, tiek merginų charakteristikos aprašymas, tiek apipavidalinimas. Ką gi, nors tikiu kad draugėmis nebūsime (mano vampyrė, jūsų vilkolakės), tikiuosi kad ankščiau ar veliau žaidime pavyks susidurti. O kol kas, sėkmės, bei su nekantrumu lauksiu jūsų pradžios žaidimo temose. ;D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Kol Mikaelson on Kv. 10 09, 2014 6:13 am

Merginos, dar kartą labai dėkoju už išreikštą nuomonė ir palinkėjimus. Pasikartosiu, kad tikrai labai pasistengsime neužmigti pačioje pradžioje, bei sėkmingai realizuoti bent kelis iš savo dabartinių planų, kurių turime nemažai. O dėl susitikimo, ir pati tikiuosi kad bent kartą su kiekviena iš jūsų teks susidurti. Nes vienaip ar kitaip, bendrausime su tais pačiais, tad keista būtu, jei jų keliai, kad ir ne iš maloniosios pusės, nesusikirstu. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

And we don’t have a thing to lose. No matter what they say or do I don’t want nothing more, Our love is untouchable Even in the line of fire, When everything is on the wire Even up.
avatar
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #14 on Kv. 10 09, 2014 10:48 am

Sveikinimai papildžius forumo gretas labai įdomiais personažais. Su nekantrumu lauksiu paskaityti tai, ką esate paruošusios, nes vien iš to ką parašėte čia, galiu spręsti, kad tai bus verta dėmesio. Taigi, palinkėsiu tik ryžto įgyvendinant planus ir sėkmės.
avatar
ATIDUODAMA #14
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 73
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Kv. 10 09, 2014 11:37 am

Yeey! Jau koks geras aprašymas, tikrai matosi kad buvo padirbėta. Tik vat man kilo klausimas, prieš raganas ką nors turite? Nes atvirai kalbant, labai norėčiau kaip nors prisidėti prie jūsų, nebūtinai dabar ar draugiškai. Bet... Kadangi jau labai sudominot, tai būtu gana įdomu. ;D
avatar
ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #11 on Kv. 10 09, 2014 12:40 pm

Sveikinimai pristačius savo personažus, kurie žinoma atrodo labai įdomūs. Tad, tikiuosi kad praeities istorija nebus tiesiog aprašytu pranešimu ir jūs ankščiau ar vėliau paliesite ne vien tik originaliuosius, bet ir vilkus, kurie yra jūsų personažų nemėgstami. Razz
avatar
ATIDUODAMA #11
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 101
Įstojau : 2014-09-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #2 on Kv. 10 09, 2014 1:02 pm

Prisidėsiu prie pasveikinimo, šauniai padirbėjote prie aprašymo, merginos. Wink

ATIDUODAMA #2

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 333
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Kol Mikaelson on Kv. 10 09, 2014 1:13 pm

Opa, net nemaniau kad tiek daug sulauksime komentarų. xD Ačiū visiems, bičiuliai, tikrai didelis AČIŪ. Malonu užsukti į forumą ir pamatyti tiek daug padrąsinančių žodžių. xD Shannon >> Matomai nieko neturi prieš raganas jos, nors tiksliai atsakyti nelabai galiu. xD Matai, Steele seserys žino apie šios rūšies egzistavimą, bet tiesiogiai susidūrusios nebuvo. Todėl, labai sunku ką nors be pasakyti apie tai. Kai susidurs, sužinos. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

And we don’t have a thing to lose. No matter what they say or do I don’t want nothing more, Our love is untouchable Even in the line of fire, When everything is on the wire Even up.
avatar
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #23 on Kv. 10 09, 2014 1:18 pm

Dvynės moterys - labai seksualu. Gero žaidimo abiems, ir kuo daugiau veiksmo, kad nebūtu nuobodu. Wink
avatar
ATIDUODAMA #23
laikinai atvykęs į niujorką

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 31
Įstojau : 2014-03-23

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #48 on Pen. 10 10, 2014 5:47 am

OMG! Pirmiausia, pagyrimas dėl pasirinktų personažų. Šios panelės ne vien gražios, bet ir labai charizmatiškos. Aprašymas man taip pat labai patiko, paliko ne mažą įspūdį. Tai, kaip ir likę, palinkėsiu Jums puikiai praleisti savo laiką ir žinoma kaip galima daugiau paimti iš žaidimo.
avatar
ATIDUODAMA #48

You brought me back from the dead to torture me?


Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 10 10, 2014 5:58 am

Vilkolakes nemegstancios vilkolakiu? Intriguojantis posukis:) Lauksiu susidurimo su jumis dviem Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Pen. 10 10, 2014 10:43 am

Na ką, ir man manai būtu visai neblogai pasireikšti. Pirmiausia, tai labai smagu pastebėti kad bent vienas iš naujai atsiradusių personažų nusprendė supažindinti su savo istorija. Iš to yra kur kas lengviau spręsti apie tam tikrus veidus, nei iš karto kai yra kabinamasi į žaidimą. Pati istorija, kaip ir buvo parašyta ankščiau labai lengvai skaitosi, todėl yra įdomi. Yra kelis faktai, kurie kertasi su forumo standartais, ir aš labai norėčiau kad tai buvo parodyta ne vien šiose temoje. Kitaip, tai kaip ir neturi prasmės. zD Sėkmės nelinkėsiu, nes tikiu kad susitvarkysit puikiai. Palinkėsiu tik kuo įdomesnių pašnekovų (su kuriais planuojate susidurti) ir siužetinių linijų. zD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pen. 10 10, 2014 11:51 am

Nieko sau, "mano" mergaitės. Very Happy Iš tiesų, labai malonu matyti kad mano personažo kažkada turėtas alfos statusas pridėjo dar du beta vilkus, ir ne šiaip sau, bet labai karštai atrodančius vilkus. Labai laukiu, kuomet pagaliau gausiu progą su jumis, mergaitės, susitikti už šios temos ribų.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Jake Armstrong on Pen. 10 10, 2014 12:25 pm

Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu kad Džeikas per savo gyvenimą "ragavo" tik gražias moteris. Laughing Šauniai surašyta istorija, man patiko. Ir kadangi numanau kad teks susidurti ne vieną ir ne porą kartų, su nekantrumu lauksiu tokios galimybės. Kol kas, gero įsiliejimo į jau esamą tvarką. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1323
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 32
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Silas Ambrose on Št. 10 11, 2014 8:44 am

Sveikintinas aprašymas. Wink Nors asmeniškai man būtu naudingiau jei jos nebūtu taip nusiteikusios prieš vampyrus. Labai jau traukiančios asmenybės, atrodo. Bet, vienaip ar kitaip - malonaus žaidimo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
avatar
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?


Cockiness masking fear, how transparent.
Pranešimų skaičius : 684
Įstojau : 2014-04-22
Miestas : New York City.
Meilė : Not capable of that sh*t.
Rūšis : Vampyras (27/2000+)
Darbo paskirtis : Professor, freelancer.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=pgjST3QuZGk

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #9 on Št. 10 11, 2014 3:09 pm

Opa, ir aš draugų iš praeities turiu. Malonu, malonu. xD Gero žaidimo, ir tikiuosi greito susitikimo. ;]
avatar
ATIDUODAMA #9

maybe we can do what normal people do and knock on the door?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 120
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Christoffer Cross on Sk. 10 12, 2014 2:58 pm

Galima aš jas abi pasiimsiu sau? Na, bent vieną, paeiliui? Laughing Jei rimtai, malonu matyti naujus veidus, todėl būtinai pasiūlysiu gerai praleisti laiką, susirandant sau tinkamus pašnekovus. O jeigu reikės kokios vampyriškos pagalbos, galite kreiptis, su mielu noru padėsiu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by ATIDUODAMA #4 on Sk. 10 26, 2014 1:15 pm

Deimonai, ar tik ne per daug nori? ;D O šiaip, labai malonu buvo paskaityti komentarus. Smagu žinoti, kad sugalvotas paprastas istorijos aprašymas yra teigiamai vertinamas. Tad, ačiū pasireiškusiems ir aš asmeniškai taip pat tikiuosi (nes labai to norėčiau), jog artimiausiu metu pavyks su jumis susidurti žaidimo temose.
avatar
ATIDUODAMA #4

Give a girl the right shoes, and she can conquer the world.


Pranešimų skaičius : 30
Įstojau : 2014-10-06
Amžius : 26

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Kol Mikaelson on Kv. 02 12, 2015 3:50 am

Nors ir vėlai, bet geriau nei niekuomet. Norėčiau taip pat padėkoti visiems, kas paskaitė tai ką surašėm, ir negana to - įvertino. Tikrai labai malonu kad patiko. ;] Be to, nors pastaruoju metu (man asmeniškai) įsivažiuoti sekasi pakankamai sunkiai... Tikiuosi ir pati, kad greitu metu pavyks realizuoti galybę minčių, kurios tūno mano galvoje. O šiaip, jei kam reikės bet kokios "pagalbos", galite rašyti. Kaip ir sakiau, idėjos kuriasi, bet realizuoti nerandu su kuo. Todėl labai norisi kad situacija pasikeistu. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

And we don’t have a thing to lose. No matter what they say or do I don’t want nothing more, Our love is untouchable Even in the line of fire, When everything is on the wire Even up.
avatar
Kol Mikaelson

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Pen. 10 09, 2015 3:28 pm

Tik dabar prisiruošiau paskaityti aprašymą. xD Ir galiu drąsiai pasakyti, kad esu labai sužavėta. Praeities siužetas labai patiko, nes yra kiek kitoks, nei daugumos vilkų. Ir tai kad merginos vizualiai panašios, o pagal charakterį skirtingos - yra didelis pliusas. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: brie and nikki steele

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume