Dean Winchester butas

Go down

Dean Winchester butas

Rašyti by Clementine Le'Roy on Pir. 08 11, 2014 4:34 am

Dean Winchester butas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
from the personal book of Clementine Le'Roy: loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 11, 2014 8:03 am

*Po tos dienos, kuomet Katherine Pierce gavo raktus nuo jos seno draugo buto, prabėgo daugiau nei mėnuo. Tačiau jos pagrindinis tikslas, dėl kurio ji čia atvyko, kol kas buvo bevaisis. Mergaitė, kurios paieškos neturėjo būti labai sudėtingos, vis dar buvo dingusi. Vampyrė net nenutuokė kad Victoria jau kuo seniausiai gyvena pas savo biologinį tėvą, ir vien mintis apie tai kad ji gali negauti to ko yra verta, ją smaugė. Dar būdama žmogumi, savo negimusiai dukrai ji pažadėjo kad jos gyvenimas nebus toks, kokį teko patirti jai pačiai. Ji bus laiminga... Bet kiek tame tiesos? Katherine gyveno nežinioje, ir tai kasdien vis labiau vertė ją tapti ta pačia psichiškai nestabilia, manipuliuojančia moteriške, kokia ji buvo seniau. Ji buvo lengvai sudirginama, kasnakt po savęs palikdavo vis daugiau gyvybę netekusių kūnų. Savo seksualinius troškimus ji tramdė nespecialiai žudydama nieko kaltus žmones, tiksliau vyrus, kurie manė kad sugebės su šia pasismaginti. Kuomet jai tereikėjo mitybos objektų. Kadangi Katherine nustojo gerti bet kokį kraują, ji rinkosi vien tik retos, ketvirtos kraujo grupės savininkus. Šis vakaras buvo kitoks, šiandiena ji nepasileido ieškotis eilinės aukos. Pagavusi save supantis ant kėdės, ji pakėlė savo akis į viršų, jausdama kaip šaltas prakaitas išmušė jos kaktą. Rankos lengvai virpėjo, ir tai buvo tragiškas jausmas. Ji pasiekė tą tašką, kuomet nebe galėjo daugiau laikyti jai svarbius žmones nežinioje. Gal jau gana apsimetinėti mirusiai ir sugrįžti namo? Taip, ji troško grįžti. Bet kaip tai padaryti, jei ji taip ir nesugebėjo rasti savo pačios dukters? Pakeldama ranką, ji nubraukė prakaitą sau nuo kaktos, ir pakilusi nuo kėdės, nukeliavo link vonios. Ten abejomis rankomis suėmusi už kriauklės, įsistebėjo į savo pačios atvaizdą. Jos grožis buvo neapsakomas, ir žinoma ji mėgavosi net pačia savimi. Tačiau visa sukaupta energija po virsmo taip ir nebuvo išleista. Ji kone degė iš vidaus. Vampyrai nuo seno buvo priklausomi nuo ekstremalių pojūčių, kuriuos apart grobio medžioklę, moteris sau buvo uždraudusi. Ir tai neigiamai atsiliepė jos sveikatai. Palinkusi prie kriauklės, ji atsuko kambario temperatūros vandenį. Rankomis pasemdama skysti, švelniai perbraukė juo sau per veido odą. Kuomet vėl atsitiesė, veidrodžio atspindy, už jos nugaros stovėjo jis, Lockwood'as. Krūptelėdama, mat iš tiesu patikėjo savo vaizduotės vaisiumi, kuris buvo iššauktas alkio, kone drebančiu balsu, sušnabždėjo* - Mason? - *Atsisukusi kaip galima greičiau, susidūrė su faktu, kad jai už nugaros niekas taip ir nestovėjo. Sukandusi dantis, bei nutaisiusi labai nepatenkintą išraišką, užvertė savas akis* - Užtenka, daugiau nebe galiu versti save vien tik egzistuoti. - *Tai susakiusi, ji pagaliau leido sau pasirinkti tai, kas velniai griebtu ankščiau ar vėliau turėjo nutikti. Išeidama iš vonios, ji įsispyrė kojas į mėgstamiausius "JIMMY CHOO" batelius, bei pasigavusi odinę striukę, pabandė kaip galima greičiau išsinešdinti iš draugo namų*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 11, 2014 9:04 am

Kaip tik tuo metu, grįždamas iš eilinės savo užduoties, kuri buvo privertusi jį dingti iš akiračio apytiksliai savaitei, atidaro duris kaip tik tuo metu, kai Katherinė bandė išsprukti lauk. Todėl kone susitrenkdamas su merginos kūnu, viena ranka sulaiko ją už šono, kita ranka pamesdamas savo sportinį krepšį ant grindinio. Įsistebėdamas į jos suirzusį veidą, neigiamai supurto galvą. Tai kad Katherine pastaruoju metu buvo patapusi nepakenčiama ir buvo viena iš tų priežasčių, kodėl jis bandė daugiau laiko praleisti na savo namuose. Už savęs užtrenkdamas duris, ir neskubėdamas nieko pasisakyti, pirmiausia praeina pro merginos šoną, bandydamas aptikti kur nors iš ankščiau paliktą butelį. Jo priklausomybė alkoholiu tapo nesuvaldoma, tačiau jis žinoma net neketino to pripažinti. Kaip jis gali būti priklausomas nuo butelio? Ne, tai tiesiog gėrimas kuris tinka po sunkios dienos. Visgi namuose alkoholio nesimatė, ir tai iššaukė jame niūrią nuotaiką. Vis dar neatsisukdamas į merginos pusę, prasitaria: - Eilinį kartą bandei dingti nieko nepasakiusi? Šis tavo bruožas tikriausiai niekad nepasikeis. - Liežuviu perbraukęs per savo lupas, pagaliau pasisuka veidu į merginos pusę, pratęsdamas: - Buvau tuose namuose, kur ankščiau buvo laikoma tavo dukra. Greičiau, pasakysiu kad tai ne namai, o griuvėsiai. namas buvo sudegintas iki pamatų, dar prieš kelis mėnesius. Kaimynai, kuriuos pavyko prakalbinti, prisidengus FBI agentu, pasakė kad šeima su vaiku žuvo gaisre. Tačiau, vietiniame morge užrašai yra tik apie porą, apie vaiką ne žodžio. Buvo bandyta pavaizduoti kad mergaitės palaikų nebuvo įmanoma rasti. Atseit sudegė iki pelenų. Tačiau, įtariu kad taip nebuvo. O ir pats gaisras nebuvo buitinis, kaip kad pranešama. Tavo dukra kažkur kitur, ir kadangi esu tikras, kad greitu metu sugebėsiu ją rasti, įtariu kad tau neapsimoka dabar pat išvažiuoti. - Nuo savo pečių nuvilkdamas striukę, pameta ją ant sofos, o pats pakelia akis į merginos pusę: - Katherine, jau ne kartą sakiau, jei sunaudoji mano maistines medžiagas, - Omeny turėdamas tauriuosius gėrimus, - vadinasi nuperki kitus. Kaip manai aš pailsėsiu, gerdamas vandenį iš čiaupo?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 11, 2014 9:19 am

*Kaktomuša susitrenkdama su buto, į kurį laikinai buvo sumetusi savo daiktus, savininku, vien savo mina parodo tai, kad jo pasirodymas Katherine nesukėlė didelio malonumo. Todėl, nesivargindama ką nors pridurti, mat kaip tik šiuo metu jai pačiai atrodė kad smegenys netrūks baigs išvirti, ketino eiti savo keliu atgal. Visgi sustabdyta tam tikrų Winchester žodžių, sustojo tarpduri. Prieš akis buvo matomos lifto durys, bei dalis laiptinės. Jo žodžiai kone perskrodė Pierce pusiau. Nors, reikia pripažinti kad nepaisant visko, ji laisvai duotu nukirsti savo ranką, bet tikrumas tuo, kad jos dukra yra gyva, buvo nenuginčijamas. Todėl tai kas buvo sakoma apie sudegusį pastatą, net neprivertė jos sunerimti. Ar tam taip pat reikšmės turėjo ir jos dabartinės mintys, kurios buvo užimtos kiek kitokiais dalykas, ar kas. Bet, Winchester paskutiniai žodžiai apie dingusią mergaitę, buvo labiausiai arčiau tiesos. Pasisukdama, bei kaip tik tuo metu įsistebėdama į jo veidą, prasitaria* - Negi manei kad paliksiu tau ant stalo lupdažiais parašytą raštelį, apie tai kad daugiau nebe galiu likti, noriu kad būtum laimingas ir kad be galo gailiuosi išeidama, bet kitaip būti negali? - *Užvertusi akis, ir kaip tik tuo metu pasirėmusi artimiausios spintelės, ranka vėl nubraukia prakaitą sau nuo kaktos, kuomet nusprendžia pagaliau išsakyti savo tikslus* - Mane užkniso laukti nežinia ko. Arba tu pasidarei prastas seklys, arba aš padariau klaidą prašydama tavo pagalbos. Niekas kitas, kaip aš pati, jos nesugebės rasti. - *Galvą spaudžiantis jausmas, vėl vertė ją jaustis šlykščiai, kuomet buto savininkas vėl pareiškia eilinį savo priekaištą. Nebūdama patenkinta, užverčia akis* - Tuomet sugalvok sau kitos veiklos, o ne kiekvieną dieną skandink alkoholio liūne. Velniava... - *Pirštais perbraukdama sau per plaukus, bei permesdama juos taip, kad šie sukristu ant šono, net nepajunta kaip jos akys įgauna vampyrišką vaizdą* - Daugiau nebe galiu šitaip, man žūtbūt reikia ką nors sudraskyti į gabalus... - *Tapusi išskirtine vampyre, ji net nenutuokė apie tai kad šitaip save tramdydama daro sau daugiau žalos, nei kad naudos. Ji pasiekė lūžio tašką, kuomet trūko visai ne daug, kad ji mestu viską velniop ir darytu taip, kaip jai liepė jos tamsioji pusė* - Man būtina kuo greičiau iš čia išsinešdinti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 11, 2014 9:42 am

Kažkodėl nuspręsdamas nemaišyti garbanei išsakyti savo nuomonę apie susidariusią situaciją, kurioje ji buvo labai lengvai pričiupta nusikaltimo vietoje, paprasčiausiai įsitaisė ant savo pamėgtos, ir pastaruoju metu lovą atstojusios, sofos. Klausydamas jos akivaizdžiai erzinančios kalbos, nutaisė tokią išraišką, iš kurios perskaityti kad jam tai kelią pasipiktinimą, nebuvo sunku. Jis ilgai nieko nesakė, tik klausė, klausė, stebėjo ir vėl klausė. Mergina elgėsi nepakenčiamai ir jis mintyse sau leido pagalvoti apie tai, kad jos charakteris kaip tik ir yra ta priežastis, kodėl niekas iki pat šios akimirkos nesusirūpino tuo, kur ji prapuolusi. Pakeldamas ranką, bei delnu perbraukdamas per savo veidą, tarytum tai padėtu jam atsikratyti dalies rūpesčių, slėgusių jo smegenys. Jos tušti, nors ne, labai realūs, grasinimai, bandymas sugelti buvo panaudoti pačiu netinkamiausiu metu. Winchester niekad nepasižymėjo geležine kantrybe, kai tai lietė ekscentriškas moterys. Katherine būtent tokia ir buvo, vieną minutę galima dėl jos kraustytis iš proto, kitą svarstyti kuris būdas ją nužudyti amžiams, būtu geriausias. Jam buvo akivaizdu tai, kad moteris nesugeba susidoroti su savo pačios hormonais, todėl užtaikydama tinkamiausią jai laiką, ima ėsti protą jam. Jis tvardėsi, nors virpantis, ant kelio padėtos rankos, rodomasis pirštas išdavė tai, kad trūksta ne daug kad jis pratrūktu. Galiausiai priversdamas save atsikelti, pakelia balsą: - Tu neturi net menkiausio supratimo kaip stipriai mane užknisai! Noriu to, noriu ano, Dean padaryk šitaip, Dean padaryk anaip. Aš daugiau nebe galiu, ką nors noriu nužudyti ir panašios tavo dainelės. Tu nepakeliama, Katherine! Užknisa mane tavo sapalionės, užknisa tavo užgaidos, ir tai kad gyveni pas manęs, pastoviai sujaudini savo sumautais seksualiais drabužiais, o aš neturiu net galimybės prie tavęs prisiliesti. Viskas, man gana! - Nebe tempdamas gumos, ir nebe galėdamas daugiau taikstytis prie aplinkybių, pakankamai greitai pasiekia Pierce, bei nieko nebe aiškindamas suima viena ranka ją už liemens, o kita už sprando. Kuomet stumtelėja ją labiau į tą spintelę, prie kurios ji buvo prišlijusi, pavagia aistringą bučinį, net neketindamas jos paleisti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 11, 2014 11:19 am

- Tai ir šaunu, kai nustosi sau pačiam prieštarauti, galėsi toliau gyventi savo nieko vertą gyvenimą. - *Nors jos žodžiai ir buvo ištarti pakankamai garsiai, pasirodė kad jie akivaizdžiai taip ir nepasiekė Winchester'io, mat jis ir toliau bandė išlieti visus savo nepasitenkinimus. Ji užvertė savas akis, ir kaip visuomet nusprendė pasišalinti lauk iš muilo dramos spektro. Ir kuomet žengė vos vieną žingsnį į šoną, kuomet per prievartą buvo sulaikyta. Jam dar nespėjusi priartinti savo lupas prie jos, sukandusi dantis, spėjo vos girdimai iškošti pro dantis* - Prisiekiu, pasigailėsi jei bent pirštu mane dar paliesi. - *Tuomet akivaizdžiai seksualaus vyro lūpos palietė jos, atrodo kad ji dar bandė tam priešintis, mat toli gražu neketino dar kartą sugulti į lovą su mirtingu žmogumi. Paprasčiausiai todėl, kad toks nesugebėtu patenkinti visų jos seksualinių troškimų. Tačiau toks dėmesys po to ilgo laikotarpio, kuomet ji pati save tramdė, buvo toks norimas... Toks reikalingas. Jos protas žinoma suvokė tai, kad ji nenori būti ta, kuri paslysta dėl vienos malonumo akimirkos, bet vampyriška Katherine pusė tiesiog troško išlieti tą sulaikytą, seksualinę energiją. Ji atsakė į bučinį, negana to, rankomis suimdama vyriškio marškinius, panaudoja šiek tiek jėgos tam, kad laisvai juos nuplėšti nuo jo. Grubiai, nežiūrėdama į tai kad sugebėtu jam sukelti fizinio skausmo, perbraukia pirštais per šio ištreniruotą kūną. Atšlydama nuo spintelės, o tai padaryti buvo taip lengva, nes palyginus su žmogaus, kad ir treniruoto, jos jėga buvo kur kas didesnė. Tuo labiau kad šia akimirką ją valdė tiek sekso, tiek kraujo troškimai. Kartu su Winchester susitrenkdama su viena iš kambario sienų, liežuvio galiuku, bei lūpomis slysdama per jo presą, atsiklaupia ant kelių, tokiu būdu ketindama atsikratyti ir likusios jo drabužių dalies. Jos protas buvo aptemęs, nes tai buvo visiškai nebūdinga Katherine. Na, tiksliau tai, kuri egzistavo pastaruosius metus. Suimdama džinsų diržą, staigiai nutraukia jį, tuo pačiu gana greitai atsikratydama ir maišiusiu užtrauktuku*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 11, 2014 11:31 am

Menka istorija, kuri rišo juos du prieš septynerius metus, buvo vienas maloniausių atsiminimų medžiotojo gyvenime. Moteris, kuri iš esmės dėl savo nemirtingumo buvo visiškai uždrausta tokiam, kaip jis, tuo pačiu metu buvo labai trokšdama. Pastarasis laikas, kurį mergina praleido jo namuose, jam buvo didžiuliu iššūkiu. Žinoma, jis ne dienai nebuvo nustojęs ieškoti prieglobsčio vis kitos moters tarpukoji. Tačiau grįžtant namo, jis akivaizdžiai sunkiai valdė save, matydamas kaip tamsiaplaukė vizgino savo uodega, net ne prieš jį. O tiesiog būdama pačia savimi. Tai buvo sunku, ypatingai kad ji tuo pačiu metu dar ir stipriai erzino jį savo kalbomis. Ir dabar, sulaukęs tik labai menko pasipriešinimo, nesiliovė vis labiau slysti moters kaklu, tuo pačiu metu bandydamas rankomis užčiuopti net menkiausią jos kūno lopinėlį. Pastumtas kažkurios iš sienų link, nugara atsitrenkė su šaltu cementu. Rankos savaime pakilo, ir jis pirštais perbraukė sau per veidą, kuomet mergina priklaupė ant kelių. Kiekvienas jos veiksmas, tas akivaizdžiai naudojamas grubumas, vedė iš proto. Ganėtinai greitai, vos tik mergina atsikratė džinsus laikiusio diržo, ranka suimdamas ją už smakro, priverčia atsistoti, kuomet ganėtinai greitai, užsimeta ją ant savęs, bei pasisukdamas, šį kartą jos nugarą atremia prie šaltos sienos. Tikriausiai turėdamas antgamtinės jėgos, būtu pralaužęs sieną. Bučiuodamas, bei rankomis slysdamas per jos krūtinę, jau buvo pasiruošęs pasiekti kitą etapą, tačiau lemtinga akimirka nusprendęs kad stovima poza bus nepatogi abiems, apsisuka kartu su ant savęs laikyta Katherine, bei persikeldamas ant lovos, paguldo ją po savimi, kol kas tik nekaltai leisdamas sau pasimėgauti jos įspūdingu kūnu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 11, 2014 11:49 am

*Atrodo kad jos protas buvo visiškai išsijungęs, kuomet ji neatsidūrė ant minkšto lovos čiužinio. Atrodė, kad ji net ėmė mėgautis tuo, kas šia akimirka vyko, sumerkė savo akis, ir nejučia išleido malonumo sukeltą aimaną... Tačiau manyti, kad yra lengva mylint vieną, kristi į lovą su kitu, buvo klaidinga. Pro sumerktas akis, per tankias blakstienas pasirodė drėgmė. Ji jau seniai nebe buvo ta pačia moterimi, kuri egzistavo visus tuos penkis šimtus metų. Ji nebe buvo ta pati. Kelios minutės ją skyrė nuo tikriausiai neatleistinos klaidos. O svarbiausia, to nesugebėtu atleisti sau pati. Žinoma, ji pati pasirinko pasitraukti iš Lockwood'o gyvenimo, žinoma ji pati nuslėpė tai kad išgyveno. Ir žinoma, ji pati dabar atsakė į kito vyro dėmesį, bet paprasčiausiai negali taip elgtis toliau. Stipriai suimdama Winchester'į už pečių, pakankamai lengvai nustumia nuo savęs* - Aš negaliu, supranti? Velniai jį griebtu, tačiau noriu būti tik su savo žmogumi. Atleisk, bet... - *Net nenorėdama atsisukti į palikto vyro pusę, ji greitai susirinko savo drabužius, ir kaip tyčia paėmė ne savo striukę, kurioje turėjo būti rakteliai nuo Winchester'io transporto priemonės. Ji antgamtiškai greitai išbėgo lauk iš jo buto, trumpam sustodama netoli nuo automobilio, kurio raktelius pavogė. Spaudė širdį, ir nors iš esmės ji nepadarė nieko, kas būtu galima pavadinti pilnaverte išdavystę, viduje jautėsi it mėšlo krūva. Kaip galima greičiau ištraukusi raktelius, o striukę numetusi ant asfalto, sulipo į transporto priemonę. Trūko visai neilgai, kuomet galingas, antikvarinis aparatas pradėjo veikti. Automobilis pajudėjo iš vietos. Skruostais vis dar varvėjo sūri drėgmė. Ji juk nebuvo iš tų kurios verkė, tačiau dabar viskas buvo kitaip. Niekas nematė jos silpnumo akimirkos. Visą tą laiką, kuomet ji slėpė tai, kad yra gyva, jos mintis, kad ir kaip bandė nukreipti jas į dukters paieškos, buvo užimtos juo, jos mylimu vilkolakiu. Štai kas visą laiką taip kankino ją iš vidaus, jokia sumauta energija, kurią išleisti jai reikėjo, kaip kad manė Katherine. Visą tai buvo namų, jo, ilgėsis. Šiandienos įvykiai tik dar labiau patvirtino tai, kad ji nenori būti niekur kitur, kaip ten, kur jos širdis. Todėl greitai važiuojanti automobilio priemonė buvo nukreipta tiesiai namų link. Ir net neturėdama jokio paaiškinimo tam, kodėl iš kart nepasakė kad yra gyva, svarbiausia buvo pagaliau pamatyti jo akis, jo šypseną. Išgirsti jo balsą, pajausti rankas. Štai viskas, kas sukosi originaliosios vampyrės mintyse, ir ji pradėjo džiaugtis, juk pagaliau pasiryžo tam, kas iš tiesų buvo norima. Po keliolikos valandų, automobilis dingo iš šios šalies*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 08 11, 2014 11:57 am

Tikriausiai niekas (skaitantieji taip pat) negalėjo net pagalvoti apie tai, kad likus visai ne daug iki sueitiems, vampyrė paprasčiausiai palūš, bei pastums savo seną draugą, toliau nuo savęs. Atkrisdamas ant nugaros, ant tamsios patalinės, eilinį kartą abiem delnais perbraukė sau per veidą, tik akivaizdžiai nepatenkintu balsu pratęsdamas bėgusios lauk merginos, žodžius: - Verčiau nesiaiškink. - Neigiamai supurtydamas galvą, ir tiesiogine to žodžio prasme paliktas ant ledo, net nebandė savęs priversti ją vytis. Užsitrenkė durys, o jis dar kurį laiką liko gulėti, stebėdamas lubas. Prabėgo geras pusvalandis, kuomet jis pagaliau atitrūko nuo lovos, tik dabar pastebėdamas kad jam priklaususios striukės nebėra. Mintys kilo ne kokios, kuomet jis greitai pasileido prie savo buto lango, pro kurį visad buvo galima pamatyti jo numylėtą automobilį. Dabartinis matomas vaizdas kone sukaustė kraują gisluose. Tuomet te pasigirdo: - Suknista kalės dukra!! - Paleisti savo gražuolės, t.y. automobilio, jis tikrai neketino. Todėl greitai šokdamas į kitus drabužius, ir negaišdamas daugiau laiko, išmovė paskui. Aišku užtrukdamas, mat net neįsivaizdavo kur link nuvažiavo Katherine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2012-09-29
Miestas : Konektikutas / NIUJORKAS.
Meilė : I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.
Draugai : Sebastian Redford, Elissa Ambrose.
Rūšis : ΉЦПƬΣЯ / DΣMӨП (40/1)
Darbo paskirtis : Saving people, hunting things, the family business. It's is not a sport. Both sides don't know they're in the game.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: Dean Winchester butas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume