2014 METŲ HIBRIDAS?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

2014 METŲ HIBRIDAS?

31% 31% 
[ 5 ]
6% 6% 
[ 1 ]
63% 63% 
[ 10 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 16

2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Genevieve Clarke on Sk. 03 16, 2014 1:53 pm

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Burtininkė /Žmogus
Darbo paskirtis : Kardiochirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2014 METŲ HIBRIDAS?

Rašyti by Samuel Redford on Št. 03 22, 2014 6:38 am

• Klaus Mikaelson.

Neskaitant to, kad šio asmens lankomumas yra tragiškas, negaliu praleisti pro akis to, kokius darbus ir kokį pripažinimą šis yra įgavęs per visą savo egzistavimo laiką. Jis yra būtent tas, kurio dalis čia esančių nemėgsta, o kita dalis siekia būti greta. Reikia paminėti kad jis yra įdomus kaip abiejų rūšių atstovas: tiek vilkų, tiek vampyrų. Puikiai sugeba manipuliuoti, tačiau tuo pačiu metu ir gauti tikrą asmenų ištikimybę, pasiskyrimą. Su didžiausiu nekantrumu laukiu kada mūsų personažai susikirs (o manau kad tai ankščiau ar vėliau nutiks, atsižvelgiant į Cooms'o išskirtinumą). Taigi, už tai kad puikiai įkūnija savo personažą, ir yra viskuo įdomus, manau todėl yra vertas gauti balsą iš mano pusės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

What's Left In
"I eat innocent meat, the house wife I will beat, the prolife I will kill. What you won't do, I will."

Samuel Redford

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.

Pranešimų skaičius : 203
Įstojau : 2014-02-16

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Št. 03 22, 2014 10:24 am

Klaus Mikaelson

Vienareikšmiškai palaikau ir palaikysiu šį asmenį. Tai pirmasis hibridas - siaubūnas forumo istorijoje užsitarnavęs manau daugelio pagarbą. Ir kaip jau buvo paminėta prieš tai, vieni jį myli, o kiti nekenčia. Jis labai stiprus ir moka savo jėgą nepersistengiant teisingai panaudoti prieš savo priešus (ir ne tik).

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.

Pranešimų skaičius : 766
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #2 on Tr. 06 04, 2014 1:48 pm

Mason Lockwood. Tiesą pasakius, net nesvarsčiau kito varianto. Nes paprasčiausiai labai žaviuosi šiuo personažo augimu, nuo paprasto, gyvenime pasimetusio vilkolakio iki tapimo alfa hibridu. Ir realiai kalbant, turiu pasakyti kad jis vienintelis iš paminėtų hibridų parodė visą tą virsmo, savęs laužymo procesą. Todėl 10 balų personažui ir žinoma, mano palaikymas šioje kategorijoje. ;]

ATIDUODAMA #2

Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Christian D'Agosto on Tr. 08 13, 2014 4:50 pm

Mason Lockwood, ir kitų variantų net nesvarsčiau. Tikriausiai todėl, kad (žinoma kad aš skaitau tai kas vyksta, nes savo pagrindinį, šį, personažą iškeičiau kitu), šis asmuo labiausiai pabrėžė charakteristikos pasikeitimą po tapimo kitokiu "padaru". Pastoviai galima pamatyti personažą žaidime. Istorijos įtraukiančios, įdomios, kaip ir pats Lockwood. Manau, kad iš visų čia paminėtų asmenų, šis, geriausiai išreiškia koks nesuvaldomas aparatas yra - hibridas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.

Pranešimų skaičius : 800
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Antr. 08 19, 2014 3:42 pm

Balsas skitas - Mason Lockwood.
kaip ir buvo paminėta prieš tai, šis asmuo labiausiai pasireiškia kaip hibridas, kiti labiau prislopinti šiuo atžvilgiu.

ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.

Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 20, 2014 11:40 am

MASON LOCKWOOD

→ Mano balsas manau kad nieko nenustebins, tačiau daug kas man ir pritars, kad iš viso sąrašo jis yra verčiausias minėtos kategorijos. Jis taikliai naudojasi abiejų savo pusių galiomis (tiek vilkolakiškais, tiek vampyriškais), ir nereikia pamiršti kad jis yra alfa patinas. Kad norit ar ne, jį stato į pirmą vietą tarp kitų hibridų. Impulsyvus, savęs nesugebantis suvaldyti padaras, kuris yra valdomas savo vidinių demonų ir troškimų. Tai tarytum rankose laikoma granata, stuporas ir pamestas raktelis.
→ Plius, dalis balso skiriama ne vien personažui, o tam asmeniui, kuris už jo slepiasi. Net pastaruoju metu, kai turėjau visišką kūrybinę krizę, ir rašiau tik tam, kad atrašyti, nesigilindama ir atvirai kalbant nesistengdama, šis asmuo, pasirūpino kad Katherine visiškai nebūtu prarasta. Tad, asmeninė padėka tau, ir žinoma pagyrimas už nepakartotiną Lockwood'ą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2671
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 08 22, 2014 6:17 am

Hibridu tevas, blogietis Klausas, kas be ko yra mano favoritas ;D Nieko cia daugiau nebepridursi, nebent turiu planu ir manau, kad ju su Masonu paliaubos netolimoj ateity bus stipriai "supurtytos". Muahaha ;D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood

I fell in love with u because u loved me when i could't love myself.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1081
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Qetsiyah Bennett on Pen. 08 22, 2014 2:54 pm

Klaus Mikaelson. Už tai, kad jis vienintelis (kad ir labai trumpam) sugebėjo nuleisti mano raganą ant žemės ir gauti pažadą dėl norimos paslaugos. Klausimas tik vienas, kiek iš tiesų yra vertas Bennett žodis? xD O jei rimčiau, tai mano balsas atitenka tau ir už tai, kad niekada nenuspėju tavo tikslų. Atrodo galvoji vieną, o tu paimi ir viską apsuki kitaip. Šaunuolis. 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Qetsiyah Bennett

I'm paranoid, crazy, and that's working out just fine.

Pranešimų skaičius : 64
Įstojau : 2013-10-20
Amžius : 27
Draugai : Nepasitiki niekuo
Rūšis : Ragana / Keliautoja
Darbo paskirtis : Žolininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=p7Bc4pjMPiA

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Roman Blackwell on Sk. 08 24, 2014 1:27 pm

Mason Lockwood. Pasakysiu taip, kad labai norėčiau balsuoti už kitą asmenį, kuris man aplamai patinka kaip perteiktas personažas. Bet, jis ne velnio čia nebe daro, apart to kad kuriasi šeimą ir peršasi žmonai. Todėl nusprendžiau atiduoti balsą tam, kuris kuo puikiausiai atitinka hibrido savybes, turi vienaip ar kitaip labai ryškų charakterį ir tokį pat gyvenimo būdą. O kas svarbiausia prie savęs pritraukia daug kitų personažų, kurie atrodo jau buvo užmigę letargo miegu. Taigi, už pozityvias savybes, ir už tai kad yra tinkamas pavyzdys kitiems hibridams, gauna mano balsą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you taught me that a man can't be defined by anyone but himself

Roman Blackwell

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Amžius : 31
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa vilkolakis
Darbo paskirtis : Gaisrininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jimmy Blackwood on Antr. 08 26, 2014 1:20 pm

+ Klaus Mikaelson. Nuoširdžiai atsiprašau už tai kad neketinu detaliai komentuoti, kaip kas ir kodėl. Bet pasakysiu tiek. Mano balsas yra reikšmingas tuo, kad už bet ką nebalsuočiau, tik tam kad atlikti "pareigą". Pastebima žmonės ir taip kuo puikiausiai supranta, kad balsus gauna ne už gražius personažus o už tai, ką padaro su jais, žaidimo bėgyje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...

Jimmy Blackwood

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 676
Draugai : Maggie Blackwood
Rūšis : Zmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Sk. 09 28, 2014 4:20 am

Mason Lockwood.
Iš karto norėčiau pabrėžti, kad balsuodamas pasirinkau žvelgti siaurai, iš savo personažo asmeninės nuomonės:
Tiesą pasakius, mano personažui labai nepatinka šis šunsnukis. Nieko asmeniško, bet asmenys, kurie jam pastoviai priešgyniauja yra automatiškai numetami į tą tarpą, kurį galima pavadinti "juoduoju sąrašu". Tai kad nuo pat pradžių Niklaus Mikaelson buvo 110 proc. tikras kad Lockwood'as taps jo "kale", vykdys bet kokius nurodymus ir einant prieš tam tikrus žmones, bus tas, kuris bus pasiruošęs jo labui padėti galvą, - buvo didelė klaida. Iš dalies, jis jaučia pagarbą jam, kad šis sugebėjo, kad ir kaip skausmingai, bet peržengti per tą "paklusnumo" stadiją, kurios troško originalusis. Jis gerbia ir tai, kaip hibridas kaunasi dėl savo paties, asmeninių interesu. Jam net patinka tas "degtuko" charakteris, kuomet šis nepagalvodamas imasi tam tikrų, gali būti kad pražūtingų veiksmų. Apibendrinant, mano personažas ir nepakenčia jo, ir tuo pačiu metu gerbia. Ne kiekvienas geba lygiaverčiai pasipriešinti nesunaikinamam padarui, šis, geba.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Seraphine Xylander on Kv. 10 09, 2014 9:52 am

Galvojau tarp dviejų variantų, tačiau galiausiai sustojau būtent prie pasirinkto asmens. Vien todėl, kad po ilgo istorijos praeities galvojimo, jis buvo pasirinktas kaip mano Briannos alfa. O tai kaip ne kaip, išduoda mano asmenines simpatijas šiam, toli gražu nieko gero ar švento savy neturinčiam asmeniui. Jis blogas, ir tikiu kad niekuomet nebus geru, net jei iš šalies kažkuriuo metu atrodys būtent taip. Puikus, nepataisomas personažas, kuris manau yra nusipelnęs, bent vieno balso šioje kategorijoje, nes kiti, manau ir taip žino kad yra arti pergalės, tad neverkšlens negavę dar vieno +1. Taigi, kaip ir manau nuspėjo dauguma, mano balsas skirtas - Richard Armstrong.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILE

Seraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.

Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #6 on Pir. 10 27, 2014 10:30 am

Kalbant apie hibridus, čia negalima vadovauti vien tik asmeninėmis simpatijomis arba atvirkščiai antipatijomis. Ir pasakysiu tiesiai, iš jų tarpo matau tik du asmenys, kurie iš viso gali kandidatuoti dėl šio titulo. Ir kaip matau, jie beveik eina tolygiai, kai tai liečia balsus. Savo nusprendžiau atiduoti tam, kuris labiau pabrėžia tai kad yra hibridas. Kovos, sunkus susivaldymas, kraujo troškimas, aptemusi sąmonė ir vadovavimasis gyvūliškais instinktais (nesvarbu ar tai kovos, ar tai seksas). Faktas, vampyriški troškimai ir vilkolakiškas temperamentas, lygus labai jau atominę bombą primenančiam deriniui. Ir sakykit ką norit, bet Mason Lockwood geriausiai visą tai perteikia. Antrasis variantas apie kurį galvojau, yra Niklaus Mikaelson. Ir jis šiuo metu labai nutupdytas ant žemės, todėl, labai tikiuosi kad ateis laikas, kuomet man prieš atiduodant balsus, reikės gerai pasukti galvą kuris yra to vertas labiau. Kol kas, 80 proc. esu už Mason Lockwood, ir 20 proc. už Niklaus MIkaelson.

ATIDUODAMA #6

If I'm going to watch lacrosse game, you better not suck.

Pranešimų skaičius : 198

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Št. 11 01, 2014 6:16 am

Balsas atiduodamas: Mason Lockwood.
Turiu pritarti prieš mane parašiusiai asmenybei, kad šis personažas yra labiau realizuojamas kaip hibridas, nei visi likę, įtraukti į sąrašą. Jo gyvenimas pastoviai verda, persipina su išbandymais ir charakteristikos puoselėjimu. Įdomus, ir ne paslaptis, kad išjudinantis jau miegančius asmenys, jis tikrai vertas ir mano balso. Tai kad jis puikiai dominuoja tiek ties vilkolakiais, tiek ties vampyrais, parodo kad jis nesunkiai įvaldė savo dviprasmišką asmenybę. O šitaip, kaip be pasižiūrėjus, yra aiškiai pastebima.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do not love somebody who only sees the light in you- love somebody who isn’t afraid of the dark.

Katherine Reese

You brought me back from the dead to torture me?

Pranešimų skaičius : 242
Amžius : 27
Meilė : Vieniša
Rūšis : Nemirtinga / Inkaras
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Sk. 01 18, 2015 12:47 pm

Kad ir kaip norėčiau palaikyti savo šeimos narį, jis visgi labiau reiškiasi kaip vampyras. xD Taigi, mano balsas vienareikšmiškai keliauja pas - Mason Lockwood. Paprasčiausiai dėl to, kad mane intriguoja dabartiniai įvykiai šio gyvenime. Ne ne, nesupraskite to labai siaurai (Katherine, suaugęs vaikas, brolių bandymas susidraugauti ir t.t.)... Omeny turiu lūžį, kuris dabar vyksta jo gyvenime, kuomet vyras pagaliau save ima priimti ne vien kaip vilkolakį, bet kaip tikru tikriausią hibridą, kuris geidžia maitintis žmonių krauju, trokšta ekstazės, adrenalino ir aplamai ne nuobodaus gyvenimo. Taigi, seniai laukiau kažko panašaus... Ir panašu, kad pagaliau ledai buvo pralaužti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time

Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Pranešimų skaičius : 732
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Genevieve Clarke on Tr. 07 15, 2015 12:07 pm

2014 METŲ HIBRIDAS - MASON LOCKWOOD!

p.s. didžiausi sveikinimai už puikų vaidmens atlikimą, ir už tai kad likai labiausiai įvertintas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Genevieve Clarke

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Amžius : 30
Rūšis : Burtininkė /Žmogus
Darbo paskirtis : Kardiochirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down