Marcellus Gerard

Go down

Marcellus Gerard

Rašyti by Lilith on Št. 02 08, 2014 6:53 am

"Tu trokšti viso to... Puiku, tai tavo. Tu gali grąžinti atgal mane į gatvę, man nerūpi. Tačiau išsiaiškinkime vieną dalyką, tu niekuomet neturėsi viso šito. Ištikimybė. Tu negali to nusipirkti, tu negali to turėti, tu negali priversti kad jie tau tai jaustu. Tai ateina su laiku, iš žmonių kurie tave myli, tavimi pasitiki, jaučia tau pagarbą. Iš tų, kurie tavimi tiki. Tu išmokei mane daugelio dalykų, Niklaus Mikaelson. Tačiau šito aš išmokau pats, ir tai yra tai, ko tu niekuomet nesuprasi. Džiaukis savo karalyste."


ŠIEK TIEK SENOS ISTORIJOS, VIRSMAS, PASIRINKIMAI IR SOSTAS: Marcel'is buvo gubernatoriaus vergu, bei tuo pačiu metu jo nesantuokiniu sūnumi. 1820-ais metais, per gubernatoriaus pirmagimio sūnaus (Emilio) laidotuves, Klaus'as tampa liūdininku to, kaip tėvas netinkamai elgiasi su savo vaiku, išliedamas savo netekties skausmą daugybe botago kirčių šiam per nugarą. Kuomet Marcel'is neiškentęs fizinių patyčių, metė obuolį į savo skriaudiką, taip parodydamas savo pasipriešinimą, originalusis vampyras nusuko sprandą minėtam asmeniui prieš tai, kai jis spėjo sureaguoti bei duoti atkirtį vaikui, kuris iš esmės nebuvo dėl nieko prasikaltęs. Kuomet Niklaus'as paklausė berniuko kuo jis vardu, gavo atsakymą kad berniukas vardo neturės iki pat 10-ties metų, nes mama baiminasi kad vaikas kaip ir daugelis kitų gali mirti nuo tuo metu siaubusios karštinės. Mat neturėdamas vardo, jis nebus jai toks artimas, jei tektu prarasti. Tačiau sužaidus likimo ironijai, mama žuvo daug ankščiau, nei kad galėjo kaip nors pavadinti savo sūnų. Tuomet Niklaus'as davė berniukui Marcellus vardą, kuris reiškė mažąjį karį. Originalusis vampyras priglaudė juodaodį berniuką, bei užaugino jį kaip savo paties sūnų. Nebuvo numatyta tik tai, kad nuo pat vaikystės Marcel'is susižavėjo jaunąją originaliąja vampyre, Rebekah, ir paskui tai peraugo į tyrus meilės jausmus. Vyras, kuris tapo jam tėvu, susmeigė į savo seserį stebuklingą durklą, priversdamas ją užmigti. Jis davė Marcel'iui pasirinkimą, ištraukti durklą iš merginos kuomet šis pasieks tinkamą amžių tam, kad kurti su ja santykius ir nugyventi likusį, žmogiško gyvenimo laiką kartu, arba tapti vampyru, paliekant durklą ten, kur jam ir buvo vieta. Ir Marcel'is pasirinko tapimą nemirtingu, kaip ir visuomet to troško.

Apytiksliai 100-tą metų, jaunasis vampyras tarnavo savo "tėvui", tokiu būdu garantuodamas sau puikius apmokymus ir saugumą nuo bet kokių pavojų. Tai tęsėsi iki pat Mikael'o pasirodymo, kuomet originalioji šeima paprasčiausiai buvo priversta sprukti iš miesto, norint išnešti sveikus kailius nuo savo pačių biologinio tėvo, kuris labiau už viską troško sunaikinti nesantuokinį savo žmonos išdavystės vaisių. Neaišku kokiomis aplinkybėmis, tačiau Marcel'iui pavyko išgyventi Mikael'o pasirodymo iššauktų vampyrų skerdynių, Naujajame Orleane. Ir tuomet, trokšdamas pasiekti balansą tarp visų antgamtinių būtybių ir žmonių egzistavimo, pasirinko lyderio poziciją, pats save karūnuodamas - teisėtu karaliumi. 1950-ais metais jis savarankiškai baigė teisės mokslus, todėl išmintingumo pagalba (aišku įskaitant ir šiokius tokius smurto protrūkius) visgi pelnė ten gyvenančių vampyrų pagarbą, raganų baimę ir vilkolakių išnykimą. Jis pasistengė kad visi "blūsuoti" mėnulio vergai būtu ištremti iš Naujojo Orleano žemių, o kas tam priešinosi buvo pažymėti raganų prakeiksmu - visą laiką likti vilko kailyje, ir tik per mėnulio pilnatį virsti žmonėmis. Raganavimas taip pat buvo uždraustas, o tie kas nepaisė šio reikalavimo, buvo - nužudomi. Viskas buvo sureguliuota idealiausiai, jo karaliavimas neturėjo ne vienos spragos, kol mieste vėl nepasirodė Niklaus Mikaelson. Asmuo, kurio Marcel'is nemanė kad kada nors išvys. Nors jo pasirodymas ir nebuvo ilgalaikis, tai kažkokiu būdu paskatino "karalių" kuriam laikui apleisti savo karaliavimo valdas, išvykstant paskui minėtą asmenį. Galu gale, buvo įdomu pamatyti seniai matytus originaliųjų veidus, bei dar kartą akis į akį susidurti su Rebekah, su kuria jį rišo ne vien gražūs jausmai, bet ir sąmokslo teorijos, kurios buvo sutelktos į tai, kaip sužlugdyti vienintelį asmenį, kuris tiek išgelbėjo jo gyvybę, tiek sugriovė tolimesnį gyvenimą - Niklaus Mikaelson.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Cold, manipulative, good hair…
You really are my daughter.

avatar
Lilith

We built this tomb together and I won't fill it alone.Pranešimų skaičius : 143
Įstojau : 2013-10-05
Rūšis : Original vampire (30/522)/demon (+100 000)
Darbo paskirtis : Queen of Hell

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by ATIDUODAMA #46 on Št. 02 08, 2014 7:07 am

O, labai malonu matyti kad pagaliau buvo pristatytas šis personažas. Aprašymas man labai patiko, nes faktiškai labai atitinka mano mėgstamo "The Originals" šou snukučio gyvenimą. Palinkėsiu tau tik kuo geresnės savi-realizacijos čia, įdomių pašnekovų ir gerų istorijų, kurios verstu užsukti čia ne vieną ir ne du kartus. Sėkmės. ;]
avatar
ATIDUODAMA #46
bruklino gyventoja

Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Št. 02 08, 2014 7:14 am

Sveikinimai atvykus ir psistačius. xD
Be to, pavaryk kaip reikalas čia, nes jau seniai niekas nedrebino originaliosios šeimos. ;P
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Andrea Argent on Št. 02 08, 2014 7:21 am

Sveikinu prisijungus prie kompanijos ir pagaliau pristačius Marcelį, kuris mane net labai sudomino. Tradiciškai palinkėsiu neprarasti įdomumo lankantis ir pasiekti tų tikslų, kuriuos nustatei savo personažui. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Desmond Abberline on Št. 02 08, 2014 8:00 am

Prisidedu prie pasveikinimų ir žinoma linkiu kaip galima geriau praleisti savo laiką čia. ;]
P.S. Personažas ne vien karštas, bet ir įdomus. + Už pasirinkimą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 02 08, 2014 8:48 am

Na, pasakysiu kad jau seniai buvau suinteresuota šiuo personažu, nes buvo įdomu sužinoti kiek skirsis jis nuo šou personažo. Taigi, dabar atsakymą į rūpimą klausimą jau gavau. Todėl kaip ir visos prieš mane, palinkėsiu tau sėkmės ir svarbiausia nenuobodžiauti. Atsirinkti aktyvius, kūrybingus žaidėjus ir žinoma kaip galima geriau praleisti savo laiką. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Lilith on Sk. 02 09, 2014 8:37 am

Labai dėkoju visoms už prasmingus palinkėjimus, kuriuos labai pasistengsiu įgyvendinti.  Very Happy 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Cold, manipulative, good hair…
You really are my daughter.

avatar
Lilith

We built this tomb together and I won't fill it alone.Pranešimų skaičius : 143
Įstojau : 2013-10-05
Rūšis : Original vampire (30/522)/demon (+100 000)
Darbo paskirtis : Queen of Hell

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Tyler Lockwood on Kv. 02 27, 2014 2:57 pm

Sveikinimai pagaliau prisistačius, bei linkėjimai gerai praleisti laiką pas mūsų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

avatar
Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Miestas : Bruklinas, NY
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 02 27, 2014 5:45 pm

Sveikinimai! Šito personažo labai truko. Laukiu nesulaukiu susidūrimo su juo Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 36
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Lilith on Pen. 02 28, 2014 6:58 am

Ačiū dar kartą už pasveikinimus, labai džiugu kad personažas buvo laukiamas. Nors turiu pripažinti kad kažkuriuo metu svarsčiau pakeisti, nes maniau kad nepatempsiu tokio. Bet, gerai kad nuomonė vėl pakito. Laughing Mason, jei tik bus tokia galimybė, būtinai reikės ja pasinaudoti. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Cold, manipulative, good hair…
You really are my daughter.

avatar
Lilith

We built this tomb together and I won't fill it alone.Pranešimų skaičius : 143
Įstojau : 2013-10-05
Rūšis : Original vampire (30/522)/demon (+100 000)
Darbo paskirtis : Queen of Hell

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Pen. 02 28, 2014 7:04 am

Turiu pripažinti kad aš taip pat labai laukiau kol šis personažas atsiras žaidime. Nes, labai jau jis fainas pasirodė per "The Originals". Taigi, palinkėsiu tau kuo geresnės savirealizacijos ir žinoma įtraukiančių istorijų. O jei reikės mano paslaugų, nesidrovėk, aš visuomet priimu pasiūlymus dėl istorijų ar epizodinių pasirodymų. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Jake Armstrong on Pen. 02 28, 2014 11:25 am

Malonu matyti dar vieną asmenį pas mūsų. Malonaus žaidimo. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife
avatar
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1323
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 32
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Christoffer Cross on Št. 03 01, 2014 3:48 am

Dar vienas vampyras, smagu. Palinkėsiu tik tiek kad tavo buvimas čia nepavirstu našta ir kad pastoviai turėtum ką veikti. Bet, šito manau sugebėsi pasiekti, nes personažas jau seniai buvo laukiamas. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Pen. 10 09, 2015 3:29 pm

Puikus aprašymas, ir labai geras personažo pasirinkimas. Žiūrėkis, neapleisk. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
avatar
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Marcellus Gerard

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume