Jenna Sommers

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Antr. 12 10, 2013 6:36 am

"Kuomet buvau maža, tavo mama pasakodavo man pasakas prieš miegą apie vampyrus. Tačiau, aš niekuomet nenumaniau to, kad tai galėjo būti tiesa" - Jenna Sommers.


• ĮVADAS Į PERSONAŽO GYVENIMO ISTORIJĄ:  Jenna Sommers gimė 1984-ais metais, Manhettene, kur ir liko gyventi iki pat šios dienos. Nebūdama vienturtė, turėjo vyresnę seserį - Mirandą (Elenos ir Džeremio mama). Nuo pat mažens būdama aktyviu vaiku, vis troško kaip galima daugiau paimti iš gyvenimo. Kurį laiką leisdama savo dienas su Mirandos geriausia drauge, Kelly Donovan, galiausiai pasidavė pagundoms ir įklimpo į prastos kompanijos, narkotikų liūno "pasaulėlį", kuriame vakarėliai buvo amžini, o atsakomybės nulis. Neskaitant visko, ji sėkmingai baigė "Mangetteno vidurinę mokyklą", kur artimai bičiuliavosi su klasioku, Mason Lockwood (tikiuosi ne prieš, jei paminėjau tave). Kartą, toli gražu dar nebūdama pilnamete, nugvelbė iš draugo tėvo alkoholio atsargas, bei surengė šiokią tokią šventę mokyklos teritorijoje, į kurią pateko nelegaliai. Ji būdavo pastoviai apsvaigusi, jei ne nuo žolės, tuomet nuo alkoholio. Karštai troško klasės karštuolio, Logan'o Fell. Jenna taip pat buvo įsipainiojusi į neilgai trūkusį romaną su John Gilbert, Mirandos vyro jaunesniu broliu. Tačiau jų santykiai nutrūko pakankamai greitai, ir labai nesmagiai nes tam tikrų įvykių pasekoje, Jenna paniekino savo tuometinį partnerį. Nesuteikusi sau pakankamai laiko atsigauti, puolė į mokyklos laikų susižavėjimo objekto glėbi - Logan'o. Tačiau ir čia santykiai nebuvo sėkmingi, mat vyriškis išdavė ją su kita moterimi, vardu Monica. Nutraukusi savo paskutinius santykius, Jenna nebe sugebėjo pasilikti mieste, kur jai taip nesisekė, todėl kaip galima greičiau išvyko į Los Andželą. Kur ne tik kad "įgavo" šiek tiek proto, tačiau ir išsigydė savo prieš tai buvusias priklausomybes, pradėjo studijuoti ekonomiką, bei su laiku sėkmingai baigė mokslus. Vengusi bet kokios vyriškos kompanijos, pagaliau suteikė sau šiek tiek peno apmąstymams ką prieš tai darė negerai, ir ko iš tiesų trokšta jos pačios širdis. Praėjus keliems metams, tragiškos avarijos metu žuvo jos sesuo su vyru, ko pasekoje teismo sprendimu, Jenna Sommers tapo Gilbert šeimos palikuonių globėja. Ir neskaitant to, kad Jenna buvo visiškai tam nepasiruošusi, turėjo sutikti su šiuo sprendimu, kad tada dar nepilnamečiai giminaičiai neatsidurtu vaikų namuose, ko ji paprasčiausiai negalėjo leisti.

• ŠIEK TIEK APIE ASMENYBĘ, BEI CHARAKTERĮ: Jenna Sommers yra rūpestinga, tačiau šiek tiek naivi moteris. Su laiku ji tapo pasiruošusi atiduoti viską, vardan savo šeimos. Gebanti nesavanaudiškai mylėti, ir užkrėsti aplinkinius puikia nuotaika. Po reabilitacijos, ne karto neleido sau pasinaudoti nei alkoholio, nei žolės maloniu poveikiu. Ir laiko savo praeitį, kaip puikų pavyzdį tiems, kurie mano kad tai atneša kažką gero. Jos didžiausias minusas - labai prasta sėkmė asmeniniame gyvenime. Mano kad turi kažkokį nebūtą prakeiksmą, neleidžianti jai rasti tinkamo žmogaus. Draugai nesunkiai gali apibūdinti merginą kaip tiesmuką asmenį, kuris iš karto išrėžia viską ką galvoja, neslepiant nieko sau už nugaros. Negana to, ji yra labai valinga ir stipri asmenybė.

• POŽIŪRIS Į VAMPYRUS IR VEIKIMAS PRIEŠ: Kuomet žuvo vienas iš jos globotinių, ir paaiškinimas kaip viskas nutiko buvo per daug neįtikėtinas. O vėliau ir dingus Elenai, ji nusprendė kad turi savarankiškai išsiaiškinti viską, kas atrodo ne taip. Netikėtai sau pačiai, radusi savo sesers, bei jos vyro užrašus, susipažino su visa moksliniame lygmeny parašyta medžiaga apie vampyrų egzistenciją. Neskaitant to, kad informacija buvo sunkiai įtikėtina, radusi slaptos "tarybos" vardų sąrašą, ir būtent dėl to kad buvo savo sesers šeima, gavo leidimą su jais pasikalbėti. Išrėžusi visą tiesą apie tai ką sužinojo, ir apie tai kad mano jog jos sūnėno mirtis nebuvo tokia, kokią aprašė patologo-anatomas, gavo patvirtinimą apie nemirtingų asmenų egzistavimą. Mažą to, ji buvo apšviesta visa informacija apie atsargos ir prevencijos priemones. Supažindinta su naujausiomis technologijomis, kurios gali jei ne nužudyti, tuomet susilpninti antgamtines būtybes. Būdama puiki mokinė, labai greitai įsisavino viską, kas buvo paaiškinta, ir galiausiai tapo tos pačios tarybos nare.

• TOLIMESNI VEIKSMAI, KURIE NUSIMATO: Pirmiausia ko ji trokšta, įgauti kuo daugiau pasitikėjimo tarybos narių tarpe, kad bet kuriuo metu galėtu tikėtis iš jų pagalbos, kaip ir šie tikisi iš jos. Antras dalykas, kuris jai iki šiol neduoda ramybės, tai dingusi dukterėčia. Neskaitant to, kad ji visa širdimi tikisi ją surasti, dar labiau trokšta, kad ši nebūtu paliesta vampyrų, apie kurių egzistavimą sužinojo visai neseniai (aišku ji visai nenutuokia kad giminaitė jau yra viena iš jų).

• ŠIEK TIEK GAL DOMINANČIŲ FAKTŲ: Jenna yra pakankamai žavi moteris, natūraliai šviesių plaukų, tamsiai rudų akių ir atletiško kūno sudėjimo. Neskaitant nelaimingų romanų, kuriuos teko patirti praeity, ji liko prie tradicinės orientacijos. Turi pakankamai draugų, tačiau su jais pastaruoju metu ryšio nepalaiko, sutelkdama visą savo dėmesį į į tarybą įeinančius asmenis. Iš gyvų šeimos narių, jau liko Elena Gilbert. Visi kiti jau seniai yra mirę, arba tiesiog neminimi. Kita informacija nėra svarbi.
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #17 on Antr. 12 10, 2013 6:49 am

Pirmiausia, tai noriu pasveikinti prisijungus prie forumo. O toliau, norėčiau pastebėti kad mane pradžiugino kad pasirinkai būtent šį personažą, tuo labiau kad tai žmogus. Aprašymas man labai patiko, ir tuo pačiu turiu tau pasiūlymą. Pagaliau surengti tarybos susitikimą. Pastebėjau kad žmonės, jei nėra įtraukti į antgamtinių būtybių ratą, neveikia nieko. Tad, su malonumu kviečiu pasirodyti tave, ir visus likusius, aptarti situaciją.  Wink
avatar
ATIDUODAMA #17
bruklino gyventojas

Pranešimų skaičius : 49
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Desmond Abberline on Antr. 12 10, 2013 9:19 am

Sveikinimai prisijungus prie žaidimo, linkiu kuo geriau įsilieti. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 447
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Niujorkas
Meilė : Alexis Abberline (žmona)
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : "BloodPharm" vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 12 10, 2013 9:33 am

Aš tuo pačiu norėčiau prisidėti prie prieš tai pasireiškusių asmenų, ir pasveikinti tave atvykus į žaidimą. Perskaičiau tavo personažo apibūdinimą, ir galiu pasakyti kad man jis visai patiko. Todėl, labai tikiuosi kad kada nors visgi pavyks ir mums susikirsti žaidime (pradžiai man tereikia pamažinti savo turimas temas). P.S. Turiu pagirti dėl personažo, nes man asmeniškai Jenna visad patiko. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Christoffer Cross on Antr. 12 10, 2013 9:38 am

OPA! Dar viena graži moteris pas mūsų atsirado. Na ką, manau aš nebūsiu išimtis, ir pasisiūlysiu savo paslaugas, kai išnešiu Deimono subinę iš ten, kur jis įkalintas, ir norėsiu su tavimi pabendrauti. Nes, pagal viską, manau jie jau ne kartą buvo susidūrę (nes šio forumo istorijoje Deimonas su tavo dukterėčia išdraugavo keletą metų). Bendrai, norėsi ar ne, bet sveikinu atvykus ir puikiai pristačius savo personažą.  Surprised 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Caroline Mikaelson on Antr. 12 10, 2013 10:03 am

Aš taip pat noriu pasveikinti prisijungus prie kompanijos. Tavo personažo aprašymas išties atrodo labai įdomus, todėl palinkėsiu kuo greičiau įsilieti į žaidimą ir tiesiog malonaus bendravimo. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 29
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #48 on Antr. 12 10, 2013 10:31 am

Elena visgi turės vieną savo žmogutį. Sveikinimai prisijungus prie kompanijos! Very Happy
avatar
ATIDUODAMA #48

You brought me back from the dead to torture me?


Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Antr. 12 10, 2013 12:04 pm

Visiems norėčiau labai padėkoti už tai kad taip šiltai priėmėt. ;]
O konkrečiai Katherine ir Damon, jei tik bus galimybė aš visom už susikirtimą žaidime. Nes dar nesugalvojau ką daryti.
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Christoffer Cross on Antr. 12 10, 2013 12:36 pm

Kai pilnai išsiaiškinsiu kiek labai galiu pretenduoti į naujausią D. Salvatore simpatiją, gal ir galėsiu padėti tau įsivažiuoti per mano personažo paslaugas.  Laughing Na gerai gerai, juokauju. Tu šiaip nesikuklink, jei nori kur nors įsimaišyti ar šiaip ką nuveikti, rašyk. Dauguma čia yra draugiški, priima į savo istorijos vingius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #8 on Antr. 12 10, 2013 12:52 pm

Labas ir priimk dar vieną pasveikinimą atvykus.
Palinkėsiu tau tik vieno dalyko - nenuleisti rankų net tada, kai pasirodys kad neina nieko sugalvoti.  Wink 
avatar
ATIDUODAMA #8

I bet u think there's something about her that can be saved.


Pranešimų skaičius : 185
Įstojau : 2013-01-14

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Antr. 12 10, 2013 1:09 pm

Damon >> Mačiau, kad visai neblogai tam D. Salvatore sekasi su jo naujausia simpatija. xD O ir šiaip, Jennai tokių paslaugų nereikėtu. Vien dėl to, kad D. Salvatore vartaliojosi su jos globotine. xD Kažkaip, not cool būtu. xD Bet, jei rimtai kalbant, tai aš pasistengsiu įsilieti. Nes noro lankytis, bent jau šiuo metu turiu labai nemažai. ;]
Shiloh >> Labai įdomus vardas. xD Bet ačiū už protingą palinkėjimą. Pažadu kad tikrai laabai pasistengsiu išsilaikyti.
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Olivia Chamberlain on Antr. 12 10, 2013 1:22 pm

Priimk dar vieną pasveikinimą atvykus. :}
O šiaip neblogai Jūs čia, nors mano Elenai jau giliai nesvarbu ką veikia jos ex, net labai pasistengus manau kad būtu sunku pasigriebti kam nors Deimoną iš Lexi. ;} Nebent aišku jie yra kažką paruošę, ko net aš negaliu tikėtis. ;}
Ai tiesa, man labai malonu kad atsirado teta Dženna. Labai laukiu kada įvyks pirmasis mūsų personažų susitikimas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #27 on Antr. 12 10, 2013 2:52 pm

Kadangi atsiradai po manęs, tuomet pasveikinsiu atvykus į šią vietą.  Very Happy 
avatar
ATIDUODAMA #27
laikinai atvykęs į niujorką

Pranešimų skaičius : 19
Įstojau : 2013-12-06

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Antr. 12 10, 2013 3:11 pm

Dar kartą labai ačiū už pasveikinimus ir šiltą priėmimą. ;]
Elena >> Manau kad tas susitikimas įvyks pakankamai greitai, tik reikia prieš tai normaliai apgalvoti ką būtent būtu galima įdomesnio suveikti, kad susidūrimas nebūtu labai sausas. Kol kas aš paskaitinėsiu kaip čia kas vyksta. ;]
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #42 on Tr. 12 11, 2013 12:49 am

Vien dėl to kad šis personažas man asmeniškai yra familiarus, norėčiau iš anksto prisirašyti į "draugus". Tuo pačiu ir pasisiūlyti susitikti pačiame žaidime. Gal tai kaip tik bus tau nebloga proga sužinoti apie tai kad Dženos dukterėčia nėra kažkur dingusi. Plius mums (Salvatore'ams) jau seniai reikėjo žmogaus, kuris bus dvaro šeimininkas, o tai apribos visų norinčių užėjimą į svečius. Tuo pačiu, dar ir sveikinu atvykus į mūsų šeimą.  Wink

ATIDUODAMA #42

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Christoffer Cross on Tr. 12 11, 2013 12:56 am

Čia jau greičiau laiko klausimas, kuris ir patvirtins ar jam gerai sekasi, ar nelabai. Laughing
Bet palauk, dabar kaip tik sukėlei man įdomumą, ar tikrai ji taip lengvai sugebėtu atsispirti D. Salvatore? Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Olivia Chamberlain on Tr. 12 11, 2013 1:03 am

Stefan Salvatore - klysti nes Elena kaip tik vakar ir pradingo. xD Tačiau dėl pateikto pasiūlymo, aš irgi visai manau kad būtu galima išpešti kažką įdomaus. Dženna priklauso tarybai, kuri rezga planus, kaip sunaikinti (arba pažaboti) vampyrus, ir čia ji įgauna valdžią viename iš tų pačių vampyrų dvare. Intrigos, intrigos...
Žiūrėsim kaip viskas bus. Ar tik neatsivilks pusė tarybos į svečius su verbenos buteliu ir kokias kuolais desertui. xD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Tr. 12 11, 2013 1:21 am

Stefan Salvatore >> Labai ačiū už konkretų pasiūlymą, manau kad su malonumu priimsiu jį. Nes vis vien, nieko konkretaus pati kol kas nesugebėjau sugalvoti. Todėl, man tai būtu labai geras paskatinimas imtis veiklos.
Damon Salvatore >> Nesibaimink, jis visiškai ne mano Jennos skonio, todėl nesunkiai sugebės atsilaikyti prieš jį.
Elena Gilbert >> Man kilo panašių minčių. ;D Bet, pasižiūrėsim ar kas nors susidomės tuo, kad ji turės tokį priėjimą. ;D
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Christoffer Cross on Tr. 12 11, 2013 1:39 am

Nors ir nepatinka man tai, bet tebūnie, sugebėjai mane įtikinti. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Tr. 12 11, 2013 8:17 am

Nuostabu, man pavyko tave bent kažkuo įtikinti. xD
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #56 on Tr. 12 11, 2013 2:05 pm

Malonu matyti dar vieną pasiilgtą "TVD" veiduką. Malonaus tau žaidimo ir kuo puikesnės savi-realizacijos. ;]
avatar
ATIDUODAMA #56

Guess the apple doesn't fall far from the tree...


Pranešimų skaičius : 422
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Tr. 12 11, 2013 3:23 pm

Be galo dėkoju už dar vieną pasveikinimą, ir pati sau linkiu to paties, ką ir paminėjai. ;]
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #60 on Kv. 12 12, 2013 7:16 am

Haaai. Puikus personažas, puikus veikėjo aprašymas ir didelis malonumas matyti šią veikėją žaidime. Ta prasme, PAGALIAU Very Happy Aš nežinau kiek labai šio forumo gyventojai paiso TVD serialo įvykių peripetijų, bet aš paisau ir nors žiūriu populiarumo Dženai jau dabar netrūksta, aš tikrai lysiu prie jos/tavęs, nes nu come on :DD

ATIDUODAMA #60

If there is a hell, I will see you there.


Pranešimų skaičius : 1311
Įstojau : 2013-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Kv. 12 12, 2013 12:16 pm

Po to kai neradau čia būtent šio personažo forume, su didžiausia laime užsiregistravau. xD O kas liečia lindimą prie jos/manęs, tai visuomet labai prašom. Mano širdis jau kalatojasi iš laimės. xD Nes visad mėgau tą porą, ir labai apmaudu ir neatleistina kad iš serialo abu taip tragiškai pašalino. :/
Bet nieko, tam yra forumai visokiausi, kad pakeisti taip, kaip reikia ar norisi. xD
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Christoffer Cross on Kv. 12 12, 2013 12:50 pm

Aš atseit dabar įsižeidžiau. Laughing Kitą vertus, jei Alarikas pabandys stipriai suėsti Deimono kepenys, šis, o tai yra aš, turėsiu dar vieną priežastį, kaip jam atsikirsti. Very Happy Tai reiškia bus daugiau susidūrimų, ir kepenų valgymo. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Jenna Sommers

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume