2013 METŲ MERGINA?

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

2013 METŲ MERGINA?

0% 0% 
[ 0 ]
10% 10% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
5% 5% 
[ 1 ]
14% 14% 
[ 3 ]
5% 5% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
5% 5% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
52% 52% 
[ 11 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
5% 5% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
4% 4% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]

Iš viso balsų : 21

2013 METŲ MERGINA?

Rašyti by Clementine Le'Roy on Sk. 12 01, 2013 4:29 am

Pagrindinės balsavimo taisyklės:
1. Gerai supraskite, kad balsuojama už metų asmenį (arba veiksmą), o ne už paskutinį pasirodymą.
2. Balsuodami BŪTINAI parašykite komentarą, nesvarbu trumpą ar ilgą. Žmonės turi žinoti už ką atidavėt balsą.
3. Vadovaukitės savo asmenine nuomone, ir žinoma kuo geriausiai praleiskite savo laiką!!

P.S. Į balsavimą yra įtraukti tik tie personažai, kurie mūsų dar nespėjo apleisti. Senus ne visi atsimena...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.

Pranešimų skaičius : 1143
Įstojau : 2011-03-15
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: 2013 METŲ MERGINA?

Rašyti by Desmond Abberline on Sk. 12 01, 2013 5:47 am

+ Katherine Pierce.
Nesunku buvo apsispręsti, kuri mergina mano manymu yra labiausiai nusipelniusi būtent šio įvardinimo. Reikia paminėti, kad nusprendžiau balsą atiduoti šiai asmenybei, dėl to kad (kiek teko perskaityti) jos charakteris yra puikiai realizuojamas nuo pat pradžios, turi pastoviai kur pasireikšti ir yra mėgstama daugelio forumiečių. Mėgstama tą prasme kad vieniems patinka ją mylėti, kitiems patinka jos nekęsti. Bet, vienaip ar kitaip, abejingų nepastebėjau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I keep looking for something I can't get Broken hearts lie all around me And I don't see an easy way To get out of this.
Desmond Abberline

Pranešimų skaičius : 420
Įstojau : 2013-11-02
Draugai : Nėra draugiškas
Rūšis : Mirtingas žmogus (35)
Darbo paskirtis : NSA laboratorijų vadovas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Caroline Mikaelson on Pir. 12 02, 2013 5:02 am

Katherine Pierce. Ko gero čia mano nuomonė mažai kuo skirsis nuo prieš tai išsakytos. Šis personažas niekuomet "nemiega", ji figuruoja ne vienoje istorijoje, yra tiek mylima, tiek nekenčiama. Man patinka jos dviprasmiškumas,  vienu metu atrodo, kad jos žmogiškumas yra žlugęs reikalas, tačiau kitu metu, ji parodo savo jausmus, susirūpinimą tam tikrais asmenimis. Sukta, protinga, ryški ir patraukianti dėmesį. Todėl verta laimėti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 28
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #52 on Tr. 12 04, 2013 10:20 am

Vienareiksmiskai uz Katherine Pierce Smile Sutinku su pries tai issakytomis merginu nuomonemis. Apmaudu, kad pastaruoju metu nemaciau forume smezuojancio jos veidelio, bet laukiu kol atras laiko vel mus visus itraukti i painias bei idomias savo istorijas!
ATIDUODAMA #52
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 201
Įstojau : 2013-08-08

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #30 on Sk. 12 08, 2013 10:25 am

Hm, sunku pasakyti kuri iš merginų yra labiausiai verta tokio titulo, tuo labiau, kad dauguma jų yra savotiškai pasireiškusios per ištisus metus. Tačiau, nenorėdama palaikyti populiarią nuomonę, nusprendžiau atiduoti tai merginai, kurios istorija kadaise mane buvo labai sužavėjusi:
1. Ji neteko savo mamos, būdama dar labai maža kad suprastu kokią traumą tai galėjo palikti jos gyvenime.
2. Ji gyveno sunkų gyvenimą su girtuokliu tėvu (kaip paskui paaiškėjo patėviu), kuris pastoviai ją mušė.
3. Atlaikiusi visą tai, ji susipažino su monstru pasauliu, ir nepopuliariai juos nepalaikydama, pradėjo naikinti.
4. Ji pamilo vilkolakį, kurio tuo pačiu visa širdimi nekentė jos sesuo, kurią gimdydama mama ir mirė.
5. Jai teko netekti savo sesers, atrodo artimiausio likusio asmens, ir dabar ji net nenutuokia kad ji tapo monstru.
6. Jos gyvenimas labai sunkus, tačiau iki pat šios akimirkos ji nepasidavė silpnumui, pasilikdama mirtingu asmeniu.

Taigi, mano balsas atitenka - Allison Carrington. Už tai kad ji yra žemiškas, pažeidžiamas, bet labai stiprus žmogus.
ATIDUODAMA #30
bruklino gyventoja

Pranešimų skaičius : 14
Įstojau : 2013-12-06

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elena Winchester on Antr. 12 10, 2013 1:32 pm

Metų merginą pasirinkau būtent dėl šių priežasčių:
✓ Per visus metus, ir net daugiau, jei įsigilintume, ji išliko viena aktyviausiu visame forume.
✓ Istorijos kuriuose ši mergina dalyvavo, visuomet buvo masinės, į save įtraukiančios daug žmonių.
✓ Ji viena iš nedaugelio, kurie turėjo pakankamai tvirtą šeimą, kuri liko su ja iki pat šios dienos.
✓ Ši mergina yra nepakeičiama ir pati geriausia draugė mano personažui. Besąlygiškai vertinama.
✓ Ši mergina, nepaisant savo gerumo ir įsitikinimų, pasirinko meilę asmeniui, kuris yra tikras blogis.
✓ Per metus laiko, ji pirmoji kuri pastojo ir sėkmingai išnešiojo (stebuklingą) kūdikį.
✓ Neskaitant galybės išgyvenimo, tarp kurių buvo vaiko mirtis (nesvarbu kad laikina), ji liko labai stipri.
✓ Ji bene lengviausiai iš visų priėmė antgamtinių būtybių egzistavimą, kai prieš tai nieko nenutuokė apie jas.
✓ Ji nuoširdi, draugiška, bendraujanti ir gebanti ne vien imti, bet ir duoti. Ji idealiai tinka metų merginos vardui.

Savo balsą pasirinkau atiduoti - Caroline Lanter, už tai kad ji yra būtent tokia, o ne kitokia. Niekad nesikeisk.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Inside all of us is a light, but some beacons are darker than others, and some are so dark they never realize they are a form of light at all.
Elena Winchester

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.

Pranešimų skaičius : 1970
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 25
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Būsima chirurgė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=LSa6lqGt__A

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bonnie Bennett on Tr. 12 11, 2013 2:09 pm

Savo balsą atidaviau už - Elena Gilbert.
Tiesiog manau kad ji yra verta balso dėl to kad puikiai perteikia savo personažą, yra aktyvi ir sakyčiau labai įdomi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
as soon as you're feeling b e t t e r, i'm going to k i l l you.
Bonnie Bennett

Guess the apple doesn't fall far from the tree...

Pranešimų skaičius : 422
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 27
Draugai : Elena & Caroline
Rūšis : Žmogus / Ragana
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 12 28, 2013 1:54 pm

Katherine Pierce
Kazkodel itariu, kad nenustebinau nei vieno ;D Sis zmogus man padejo paaryti pradzia forume, jo deka cia apskritai uzsikabinau. O kas liecia pacia Katherine kaip personaza, abejingu jai nera ir negali buti, ji mus visus zavi. Del savo charizmos ir mokejimo buti ta fataliska moterimi, del savo aktyvumo ir dar daugelio priezasciu, kurioms isvardinti cia nera reikalo ;D Metu moteris Meisono akmis vienareiksmiskai yra panele Pierce.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

You Don't Get Me High Anymore
"Walk with me to the end, Stare with me into the abyss. Do you feel like letting go? I wonder how far down it is... Nothing is fun. Not like before. You don't get me high anymore'''
Mason Lockwood

I fell in love with u because u loved me when i could't love myself.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1089
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Robert J. King on Sk. 12 29, 2013 9:00 am

Balsą atidaviau visuose balsavimuose, bet pasisakyt ketinu tik ten, kur turiu kaip pasisakyt Very Happy Taigi prabalsavau už Leksę, nes man labai patinka, jog seriale buvusi nelabai svarbia veikėja, forume ji tviska kaip naujas pinigėlis Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Her frozen hand takes your breath away as she leads your soul through the dark. You know that she came to break your heart, but oh when she moves you fall in love again.
Robert J. King

If there is a hell, I will see you there.

Pranešimų skaičius : 1311
Įstojau : 2013-10-28
Meilė : Roxanne King
Rūšis : Vampyras (30/14)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Antr. 01 21, 2014 11:16 am

Manau nieko nenustebins, bet Katherine Pierce.
✓ Nuostabi, netipinė asmenybė, kuri sužavi savo esybe (nors jos veidas dubliuotas, ji man labiau patinka).
✓ Įdomios gyvenimo kelionės, kai atrodo kad net nežinai kas ji per viena. Gera, ar visgi bloga, kaip visi mano?
✓ Puiki, atsidavusi, ekscentriška, charizmatiška ir visaip kitaip "...ška". Vienareikšmiškai geriausia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #46 on Tr. 01 22, 2014 6:07 pm

+ Andrea Carrington.
Nepasakyčiau kad buvo labai sunku apsispręsti už kurią iš merginų labiausiai norėjau atiduoti balsą, nes nuo pat pradžių turėjau du variantus, ir abu jie buvo glaudžiai susieti draugystės saitais. Tačiau po paskutinių pranešimų, kuriuos teko paskaityti, labiausiai panorau balsuoti už šią merginą. Patiko man jos charakteristikos ir šiaip egzistencijos pasikeitimas, plius labai sužavėjo jos tvirtas palaikymas skirtas draugei ir žinoma pradėtas bendravimas su Elaidža.
ATIDUODAMA #46
bruklino gyventoja

Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 01 28, 2014 10:12 am

→ Katherine Reese.
Manau iš dalies mano toks sprendimas gali pasirodyti daug kam stebinančiu, tačiau taip, balsuoju būtent už šią merginą, tiksliau jos personažą. Žiūrint iš Katherine pusės, tai šiuo metu jos antipatijos šiam asmeniui, siekia didžiausias aukštumas. Tačiau, žvelgiant iš mano pusės, norėčiau pasakyti kad mergina visai gerai įsisuko. Negana to, kad turi atitinkamai daug žmonių, kurie palaiko ją, turi savo priešų, turi savo meilės objektų ir neskaitant visko, dalinai sugebėjo sugriauti jau kuris laikas, "geriausia" išrenkamą porą. Cha. xD Visgi, man patinka jos personažas, ir nors jis yra pakankamai naujas, visgi sakyčiau kad atitinka metų merginos standartus. Sėkmės reiškiantis ir toliau. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
 u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2713
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=7dlazKlbiQs

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Št. 02 01, 2014 6:34 pm

➧ Katherine Pierce.
Esu čia pakankamai naujas asmuo, todėl tam kad pradėčiau balsuoti, teko šiek tiek labiau susipažinti su forumu. Nežinau kaip ir kas vyko per metus laiko, tačiau galiu drąsiai spręsti pagal tai, kas įvyko man čia atsiradus. Mergina, už kurią norėčiau balsuoti, yra "ledo karalienė" Katherine Pierce. Manau tai yra labai įdomiai įkūnytas personažas, charizmatiška, iškalbinga ir kas svarbiausia kerštinga. Man patinka skaityti jos gyvenimo istorijos siužetinę liniją. Iš ties, labai dažnai nustebina ir kartais net papiktina. O tai gerai, nes ji kaip tik yra tas asmuo, kurį arba labai mėgsti, arba labai nekenti. Puiki charakteristika, ir sakyčiau kad sektinas pavyzdys. O ko daugiau reikia metų merginai?
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.

Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Št. 02 08, 2014 7:05 am

Allison Carrington

Atsižvelkime vien į šios merginos gyvenimo istoriją, kurioje pilna visko. Nuo pat mažens ji neteko motinos, tėvas dingo, todėl kartu su jaunesne seserimi turėjo gyventi su girtuokliu, kuris nepripažino abiejų mergaičių ir pastoviai prieš jas smurtavo. Kuomet ji dar neturėdama pilnametystės pabėgo iš namų, turėjo labai jauna pradėti gyvenimą savarankiškai. Jos sesuo ne kartą sugebėjo pakišti jai koją, tačiau nepaisant visų barnių, ji niekada jos neatsisakė. Dabar ji tapo medžiotoja, veikia vardan žmonių labo, tačiau į jos draugų ratą patenka tokie asmenys, kurie turėtų būti priešais. Galiausiai jos dar ir laukia naujiena, kad žuvusi sesuo yra net tik kad gyva, bet dar ir ne žmogus. Atsivelgiant į visus gyvenimo mestus sunkumus, Allison niekada nepasidavė, iki šiol išliko be galo stipri tiek dvasiškai, tiek fiziškai. Ne visi gali pasigirti tokia ištverme, todėl savo balsą ir palaikymą išreiškiu būtent šiam, o ne kitam personažui.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare, lay with me
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.

Pranešimų skaičius : 772
Amžius : 26
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jimmy Blackwood on Št. 02 08, 2014 3:45 pm

+ Andrea Carrington. Tu už mane, aš už tave principas. xD Ne ne, aš čia nerimtai. Konkrečiai kalbant, manau kad atsižvelgus į lankomumo, personažo perteikimo, bendravimo įgūdžių ir santykių (draugiškų, priešiškų ir seksualinės prasmės) palaikymą, ši mergina yra labai gerai įsisukusi į pagrindinių įvykių sūkurį. Jos personažas yra vertas dėmesio, ji pastoviai palaiko vienokius ar kitokius ryšius su skirtingomis pagrinde kariaujančių asmenų atstovais. Ji savanaudiška, kališka ir visaip kitaip išskirtinė. Manau už tai, už puikias istorijas ir kitus pliusus, kuriuos būtu galima vardinti be galo ir krašto, ji yra verta metų merginos pergalės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...
Jimmy Blackwood

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 676
Draugai : Maggie Blackwood
Rūšis : Zmogus

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #8 on Antr. 03 11, 2014 7:04 am

Žiūrint mano akimis, moteris už kurią atidaviau balsą, yra geriausia. Čia labai tinka tas pasakymas kad: kai ji gera, ji gera, o kai ji bloga, ji geresnė. Labai patinka man šio personažo siužetinė linija, charakteristikos lūžiai, kurie būna ypatingai sunkūs, vizualiai skausmingi ir įtraukiantys kaip gera knyga ar filmas. Tikiuosi kad iš jos fronto ilgai tylos laukti nereikės ir kai to bus galima mažiausiai tikėtis, ši pateiks ką nors įdomaus. Kaip manau keli jūsų suprato, mano balsas skirtas Katherine Pierce.
ATIDUODAMA #8

I bet u think there's something about her that can be saved.

Pranešimų skaičius : 185
Įstojau : 2013-01-14

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Sk. 03 16, 2014 10:06 am

Nuomonės aš neišreikšiu, nes nenoriu kartotis su dauguma.
Balsas skirtas: Katherine Pierce.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Pranešimų skaičius : 732
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Clementine Le'Roy on Sk. 03 16, 2014 10:11 am

SVARBI INFORMACIJA: Balsavimas bus uždarytas 20:00, tad kas nespėjo - naudokitės proga!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
loving me will not be easy. it will be war. you will hold the gun and i will hand you the bullets. so breathe, and embrace the beauty of the massacre that lies ahead.

Clementine Le'Roy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jackson Mikaelson on Sk. 03 16, 2014 10:35 am

Balsavau už merginą, kuri man pastaruoju metu atrodo įdomiausia.
Todėl remiantis visomis iš anksto numatytomis priežastimis, balsas atitenka - Andreai Argent.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jackson Mikaelson to his beloved one: I’ll tell you what I know about death, my dear little girl. Death dances silently in everyone’s shadow, and she doesn’t give a damn. So why give a damn about her?
Jackson Mikaelson

you don't shit where you eat. and you really don't shit where i eat.

Pranešimų skaičius : 1351
Įstojau : 2013-08-05
Rūšis : Originalus hibridas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tyler Lockwood on Sk. 03 16, 2014 11:01 am

Davina Hollander, balsas tau, net jei nesilankai. Tiesiog pasirodei man labai perspektyviu asmeniu, kurio pradžia buvo daug žadanti. Tikiuosi kad pamačiusi mano pranešimą, pagaliau pradėsi bent kartas nuo karto pasirodyti. Nes tiek istorija tavo personažo, tiek įžanga su Meisonu, buvo verta dėmesio.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #9 on Sk. 03 16, 2014 11:14 am

✓ Katherine Pierce.
Ei, o tave rimtai traukia tik vyrai? xD Ech... Balsas už tai kad ji yra arba mylima arba nekenčiama. Bet ne pilka.
ATIDUODAMA #9

maybe we can do what normal people do and knock on the door?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 120

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Clementine Le'Roy on Sk. 03 16, 2014 12:16 pm

2013 METŲ MERGINA - KATHERINE PIERCE!

Ji vienareikšmiškai yra viena iš ryškiausių forumo moteriškosios lyties atstovių. Ji manipuliuoja, ji išduoda, ir daro viską vardan to kad išgyventi. Būdama žmogumi, ji pagimdė vaiką nesantokoje, todėl buvo nubausta tėvų ir neteko savo ką tik gimusios mergaitės. Ji pamilo, bet buvo išduota. Ji tapo nemirtinga ir dėl to daugiau nei penkis šimtus metų bėgo nuo nesunaikinamos Mikaelson šeimos. Ir galu gale ji sustojo... Vardant vieno asmens, kuris tapo brangesniu nei ji pati, ir dalinai dėl to nudegė. Ji vėl buvo išduota, ji tapo mirtinga ir dabar yra lengvai pasiekiamas taikinys. Tačiau tuo pačiu metu, ji tebėra ryški, ji tebėra trokštama ir dalinai savanaudė. Nes... Tai niekad nebuvo vampirizmo pasekmė, tai buvo asmenybė. Už tai, kad ji visuomet nustebina, mes tariame AČIŪ.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Clementine Le'Roy

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų