Mason'o butas

Puslapis 1010 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 10 01, 2016 5:16 pm

Ankstesneje zinuteje...Paspausk cia::
Smagus ir zaismingas judvieju pokalbis nespejo uzsitesti, mat netrukus masina sustojo, o senstelejes vairuotojas viso labo atkiso jo pusen plastaka reikalaudamas susimoketi. -Aciu, graza gali pasilikti,-pakilios nuotaikos keleiviai buvo tikru tikriausias kontrastas lyginant su veikiausiai visa nakti girtus ir sunkiai sukalbamus asmenis veziojusiu taksistu. 
Zenges iejimo i pastata pusen jis dirstelejo per peti tarytum butu norejes isitikinti, jog mergina tikrai seka ikandin. Buvo keista, kad is pradziu tokia neprieinama buvusi Maggie, tapo tokia sukalbama ir spontaniska. -Dar nepersigalvojai?-rakindamas duris jis ir vel i ja dirstelejo placiai nusisypsodamas. Duru spynai isleidus tyluteli ''trakst'', jis rankos gestu praleido ja priekin, taciau tik tam, kad mergina susidurtu su vos keleta centimetru teprasiverecniomis durimis. -Kas per...-stumtelejes duris stipriau jis balsu nusikvatojo suvokes situacijos komiskuma. Galybe pro specialiai tam duryje itaisyta tarpa imestu voku buvo speje sudaryti visa susni ir kaip reikiant uzbarikaduoti iejima. -Atleisk,-atremes peti jis dar karta stumtelejo duris ir galop tarpas tapo uztektinai didelis, kad du suauge zmones galetu be didesnio vargo patekti vidun. Kol vilkolake su akivaizdziu susidomejimu akimis tyrinejo viengungisko stiliaus buveine, Masonas surinko jiems ieiti trukdziusia susni ir praejes link virtuve atstojancio dideles atviro plano svetaines kampo, numete laiskus ant stalo. Kaip tycia, virsutinis, sviesiai rudos spalvos vokas turejo priklijuota nedideli geltonos spalvos lapeli su uzrasu ''Skirybu dokumentai. Reikalingas tavo parasas!''. Laiskas akivaizdziai buvo pristatytas asmeniskai zmogaus, o tiksliau advokato, kuri buvo nusisamdziusi Katherine. Galbut jei butu ji pastebejes, Lockwoodas butu pakises mineta voka kur nors i kruvos dugna tam, kad Maggei nebutu atskleista kiek komplikuota dabartine jo seimynine padetis, taciau jis buvo pernelyg suinteresuotas alkoholio paieska. Beto, jis buvo girtas. -Speju, kad neesi omega, kaip as,-nesinas viskio buteliu jis pagaliau galejo kalbeti atvirai ir tai suteike situacijai laisvumo. -Taip pat, panasu, kad neesi vietine, nes nei vienas mano draugu taves nera mates uz tos kavines ribu,-dviprasmiskai syptelejes jis pastate buteli ant stalo ir cia pat pastebejo nelemta voka. -A... taip,-nutaises siek tiek susinepatoginusia veido israiska jis netruko pastverti kompromato. -Ilga istorija,-kaltai syptelejes jis numete popierius i sali. -Pasirinkimas toks... viskis, brendis, alus arba... nezinia kaip cia patekes butelis vyno?-nusisypsojes jis staiga surakino savasias akis su jos. Suaugusiuju zaidimas, kuri jiedu zaida buvo akivaizdus. Abu zinojo, kad sitos isgertuves tera blefas, distrakcija. Lyztelejes virsutine savo lupa jis tebesisisypsojo kai tebelaukdamas jos atsakymo, jis suzvejojo dvi spinteleje tunojusias stiklines.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 10 01, 2016 5:21 pm

Vaizduotei suzadinti:


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Eridanus on Kv. 10 06, 2016 7:47 am

http://bloodyrose.forumlt.com/t117-stalas-prie-baro#32719

Būnant taip arti Meisono, merginą vėl pradėjo "kamuoti" tas maloniai-erzinančiai-užknisantis jausmas priminęs jaudulį, tarsi vertusį šiek tiek virpėti ir skruostams šiek tiek rausti. Vyras turėjo kažkokią ypatingą energiją, jaudinančią, vyrišką ir be proto stiprią. Šiaip nėra viena tų panelių, kurios yra labai lengvai apsukamos apie pirštą, tačiau dabar... Na Lockwood'ui net stengtis nereikėjo, kad Megė pati apie jį vytųsi. Ji neidentifikavo kiek priekaištingos natos pašnekovo (ir savo gelbėtojo) balse, neva ši minėjusi, jog vakarą ir naktį skirs darbui kabino makaronus. Mergina nežymiai suraukė tamsius, makiažo priemonėmis dailiai paryškintus antakius sukurdama trumpai te užsilaikiusią nesupratimo fizionomiją, kuri sekė iš kart po to, kuomet buvo įvertinta komplimentu, sušildžiusiu Blackwood iš vidaus tarsi laužas. Suklapsėjusi ilgomis blakstienomis ji pagaliau supranta ko galbūt nesuprato Meisonas, o ir tą "apšvytimą" išduodanti kūno kalba bei fizionomija buvę akivaizdžiais.
- A...a...-susimėčiusi ji pati dirsteli į savo kiek buvo įmanoma pridengtą, tačiau provokuojančią išvaizdą. Juk atrodė VISIŠKAI kitaip nei aną dieną kavinėje,-Am, aš ir dirbau,-kaltai prisipažįsta nesuabejodama, jog vyras palaikys ją prostitute ar kažkuo panašiu,-Bet tai ilga istorija. Jei ir toliau būsi toks mielas tai būtinai papasakosiu!-energingai sukrykščia pasidžiaugdama, jog surado būdą kaip nuneigti kompaniono susidarytą įspūdį tuo pačiu neatskleidžiant per daug detalių. Nenorėjo jam pripažinti (labai greitai), jog vakarais šoka striptizą, nes jai beprotiškai reikia pinigų, kad padengt dideles skolas. Jis palaikytų ją paviršutiniška ir neduok dieve, paleistuve. Turint omeny, jog Lockwood'as jai krito į akį iš pat pirmojo žvilgsnio norėjo pasirodyti iš kuo geresnės prizmės, tačiau nežinojo ar pajėgs, kuomet realiai prireiktų vieno intymesnio jojo prisilietimo ir išskystų kaip ledo kubelis pakištas po Arizonos saule!
- Tau negera?-ji pastebi ne visai optimalią vyriškio būseną. Jos veidas atrodė susirūpinęs,-Mane dažnai pykina, kai važiuoju automobiliu, pala...-išprovokuodama netikėtą ir šiek tiek nejaukų jų kūnų susilietimą, Megė šauna į ugniagesio pusę, iš dalies užsikerioblindama ant jo paties. Ir viskas tik dėl to, kad šiek tiek pravertų langą, kad Meisonas turėtų šansą įkvėpti šalto, gryno (aišku Niujorke toks jis ir grynas, bet whatevs) oro. Lėtai atsitraukusi ji buvo kaltai nudelbusi akis, kurias atsisakė pakelti. Jautė Lockwood'o žvilgsnį įsmeigtą į savo veidą ir tiesiog pasistengė išvengti akių kontakto, kuris sukeltų eilinį jaudulio priepuolį. Iš tokio menko atstumo jis būtų per daug akivaizdus. Mergina iš lėto sugrįžta į savo vietą, šiek tiek apsvaigusi nuo to, kaip neįtikėtinai skaniai kvepia šis vyras. Meisono priekaištas lieka palydėtas švelniu Blackwood juoku.
- Žinaaau, kad daug dirbu, ir Meisonai, pažadu, vieną dieną liausiuosi, tiesiog ta diena dar neatėjo,-platutėliausiai išsišiepusi ji ir vėl tylomis, nebyliai kaltino save dėl to, jog prie jo elgiasi kažkaip vaikiškai. Tos užtęstos balsės, jos mimikos, ekspresyvus energetizmas... Jautėsi kaip idiotė. Ir visgi, koks gi skirtumas? Vis vieną jei palaikys kontaktą su šiuo vyru tai vieną dieną tikrai gaus su lopeta per galvą nuo jo žmonos. Visa tai greitai pasibaigs. Lockwood'as greičiausiai nėra pats ištikimiausias sutuoktinis pasauly, dėl to ir pradėjo žaibuoti akimis į ją kavinėje. "Mes pasimylėtume ir aš daugiau nebe pamatyčiau jo veido" - neabejojo. Tačiau iš kitos pusės proga nutraukti ilgą kūniškų malonumų nebūvimo periodą irgi išpuolė puiki, juolab nebūtų to dariusi su patraukliau atrodančiu vyru. Stereotipai yra tikrai labai gajūs visuomenėje, bet net dirbdama darbą, kuris pateikia tave kaip moterį iš ne visai padorios pusės Megė nebuvo kažkokia pasileidusi šliundra, nors metu, kuomet šildydavo Lili patalus buvo pradėjusi tuo pati abejoti. Mergina ne išgerti norėjo, o tiesiog... Na... Perkelti juodu į kažkokią intymesnę erdvę ir tiesiog pažiūrėti kas iš to išeis. Per savo užimtumą retai kada atrasdavo save vyriškoje draugijoje ir pati norėjo tinkamai pasinaudoti šia pažintimi su Meisonu. Šiam įvardinus Maggie nenuspėjamumą, tamsiaplaukė mįslingai šypsojosi, tarsi kurdama intrigą, kuri buvo tokia akivaizdi.
Vyro butas merginą nustebina. Tikrai atrodė taip, lyg vyriškis čia gyvena vienui vienas, nes smalsiai permetusi per visa akimis negalėjo pastebėti nė vieno daikto, kuris išduotų jo šeimyninį statusą. Visgi nesileido, kad ši pirminė informacija apdumtų jai akis. Ji atkreipia dėmesį į Lockwood'o išraišką, kuomet šis kaip tik užrakinėjo duris.
- Atrodai kaip į spąstus auką įsiviliojęs serijinis žudikas,-neišlaikiusi mergina pradeda juoktis,-Nelaikau tavęs tokiu, taigi nenuvilk,-valiūkiškai mirktelėjusi akimi ji drąsiai praeina į vidų koridoriuje palikusi nusispirtus batus. Kuriam metui (bet neilgam), juodu kiek išsiskiria. Megė apžiūrinėjo butą (ten ant sekcijos taigi dvi Iron Man'o galvos, so wicked!!! :DDD), o Meisonas tuo tarpu - skyrybų dokumentus. Jei Blackwood būtų juos pastebėjusi, na tikrai būtų interpretavusi situaciją teisingai ir nebūtų skubėjusi šios žaismingai magnetiškos pažinties užbaigti. Ji smalsiai sekė kiekvieną Meisono judesį ir TIKRAI nebūtų tikėjusis, jog jis pradės šnekėti apie vilkolakius. Akivaizdžiai pasimetusi bei sutrikusi ji žiopteli suvokusi, jog Lockwood'as taip pat yra iš to "sferos".
- Iš kur tu žinai?..-nuostabos kupinas merginos žvilgsnis palengva tampa nepatiklus. Visgi pirminė mintis ūmiai peršoka prie kitos - ji nenorėjo gilintis į šiuos reikalus. Skaudi ir nemaloni tema (niekad nepamirškit, kad vilkolakio genas yra aktyvuojamas po žmogžudystės). Megė atkeliavo čia visai ne kapstinėtis po tai, kas jai kelia stresą. Tamsiaplaukė sklesteli ant sofos, prieš tai nusimetusi rudeninį paltuką. Dėvėjo trumpą, plokščią pilvuką apnuoginančią, berankovę, ryškiai raudoną bliuskutę ir trumputėlį aptemptą sijoną. Susimetusi koją ant kojos ji visai nesijaudino, kad apnuogina šlaunis iki pat jųjų viršaus. Kažkodėl pradėti vaidinti tą viliokę, kokia dedasi scenoje jai atrodė labai paprasta net jeigu šiuo metu randasi su vyru, kuris jai akivaizdžiai patinka. Megė įsipatogina, nesedėjo susikausčiusi.
- Nemėgstu vyno,-ji pamiršo pridėti, jog aplamai nemėgsta jokio alkoholio,-Tik bet kas,-ji nepaleido iš akių Meisono. Mįslingas, gilus žvilgsnis tarsi kvietė vyrą nustoti ten kažkur maklinėti ir ateiti čia. Ką žinoma Lockwood'as anksčiau ar vėliau padaro (manykim anksčiau :DD). Ji perima iš jo rankų stikliuką su brendžiu. Vyras stovėjo priešais ją. Nepaleisdama intymų braižą įgavusio akių kontakto, ji susiverčia gėrimą pasistengdama su kuo mažesniu pasišlykštėjimu jį praryti. Mergina švelniai suėmė Meisono ranką, pavedė ją į save, kai gundančiai prasiskėtė. Krūtinė kilnojusi it pašėlusi ir akimirką pasijunta nesmagiai dėl to, jog jos pačios manymu šitos pažinties niekaip neišeitų išrutulioti į kažką daugiau. Lockwood'as visai nesipriešino, kai tamsiaplaukė panardina jo ranką į savo šiltutėlį tarpukojį. Išleidusi aimaną ji susimerkia bei atlošia galvą, kuomet vyro pirštai lengvai prasineria per siauras Maggie kelnaites palytėdami klitorį. Na, nebūtų galima vyro kaltinti už kažkokį kekšavimą, kuomet pati Blackwood pradėjo imtis tokių provokuojančių veiksmų. Sudrėksta neįtikėtinai greitai. Kai vyro judesiai ranka įgauna šiokį tokį braižą, mergina mikliai atsitraukia jojo ranką, inertiškai prisiplodama prie sofos atlošo. Ilgų jos kojų ir reikiamo atstumo kombinacija suteikia Megei puikią progą sėkmingai atlikti norimą manevrą - kadangi buvo iš ties lanksti, aukštai užsikėlusi koją jį sumeta ją ant Meisono peties, stipriai prisitraukdama vyrą prie savęs vien pėdos pagalba. Kai jo veidas atsiduria neįtikėtinai arti josios, provokatorė šypsojosi. Pro pražiotas josios lūpas išneria liežuvis, kurio galiukas švelniai ir kone vos juntamai perveda išilgai Lockwood'o lūpų. Laukė to momento, kuomet vyras pratrūks. Buvo visai neblogai susipažinusi su vyriška natūra ir žinojo - ta akimirka arti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 10 07, 2016 3:41 pm

​Suteikdamas merginai erdves Masonas leido siai netrukdomai apeiti diziausia buto patalpa kuri funkcionavo kaip pagrindinis kambarys mat i ji sutilpo buitine iranga, minkstieji baldai ir video bei audio aparaturos. Pastaruoju metu Lockwoodas itin retai cia lankesi ir apie tai bylojo stalvirsius padengti spejes plonytis dulkiu sniegelis. -Patikek, vaikstinedama paryciais tomis gatvemis turejai kur kas didesni sansa buti uzpulta,-pakeles akis nuo atmestinai permestu voku jis kreivai syptelejo sutikes merginos zvilgsni. Buvo akivaizdu, kad siuose namuose vilkolakis jaute itin saugiai. Jie nebuvo paliesti visos jo gyvenima suzalojusios dramos. Spragtelejes nedideli mygtuka po gartraukiu jis ijunge ten integruota sviesele mat butas tebeskendejo toje raminamai veikiancioje rytineje prieblandoje. Kelios magnetukais ant saldytuvo pritvirtintos mazyles Victorios nuotraukos priverte ji nusisypsoti pries tai kai jis is ten iseme du alaus buteliukus. Padejes juos ant stalo jis pirmiausia atsizvelge i merginos nora isgerti kazko spirituoto todel netrukus priesais juos atsidure dvi brendzio taureles. ​-Patikesi, jog tiesiog atspejau?-mislingai syptelejes jis silpnai krestelejo galva. -Sis miestas knibzdete knibzda musiskiu, beto kazkada buvau alfa...-karciai nusisypsojes jis uzsiverte taurele. Kalbeti apie praeiti jis visai nenorejo ir tai buvo akivaizdu. Maggie labui jis ir pats nepanoro gilintis i jos asmeninius reikalus ar kvosti ja kokiam gi buriui si priklausanti. Suvokdamas, jog tiek jo ziedas, tiek nelaiku ir ne vietoje pasimaise skirybu dokumentai reikalauja siokio tokio pasiaiskinimo jis lupu kamputyje isspaude dviprasmiska sypsena. Nespejes prabilti jis taip ir liko siek tiek pravertomis lupomis kuomet moteriskos lyties svecias sugalvojo pademonstruoti po paltuku slepta apdara. -... wow,-kilstelejes antakius jis nejuciomis nurijo burnoje susikaupusius skyscius. Jei kalbesime apie grozio standartus, ji tikrai buvo Masono skonio - ilgi, banguoti tamsus jos plaukai nepriekaistingai zvilgejo, o kunas... ka cia bepridursi. Net ir su kavines uniforma dailus jos uzpakaliukas sugebejo patraukti jo aki, o dabar... jis ne tik liko be amo, bet ir visiskai pamirso apie ka pries tai ketino sneketi. Nebylus akiu kontaktas uzitese. Nenuleisdamas nuo jos zvilgsnio jis syptelejo tik tuomet kai akivaizdziai pasislykstejusi gerimo skoniu ji bande to nepademonstruoti. -Nori alaus...?-vyras jau buvo ketinantis zengti atbulas tam, kad pasiektu ant stalo paliktus du atkimstus alaus butelius, taciau cia butent mergina paemesituacija i savo rankas ir jis toli grazu tam nesipriesino. Jo pirstams susidurus su josios tarpukoju, sviesios jo akys tebebuvo nukreiptos i jos veida. Zodziams paprasciausiai nebeliko vietos. Nekaltas flirto zaidimas buvo netiketai nutrauktas merginai panorus ta tikraja ta zodzio prasme, imtis to, ko jie cia ir buvo susirinke, nors nei vienas is pradziu to nepripazino kalbedami apie dalykus, kurie is tiesu nei vienam ju nerupejo.
Vilkolakiai is seno buvo ganetinai seslus ir istikimi sutverimai, taciau laikai keitesi. Buriai dabar migruodavo is vietos i vieta, kartais net kirsdami valstiju sienas, isstumdami ten pries tai gyvenusiuosius. Tai nebuvo normalu. Kaip ir tai, kad beta butu pasirinkusi ''poruotis'' su jai saugumo garantuoti negalinciu omega. Moters kojai atsidurus jam ant peties, jis is pradziu svelniai emebuciuoti vidine jos slaunies puse. Netrukus manevringu judesiu pritrauktas arciau jis lupomis susidure su josios. Bucinys buvo aistringas ir slapias. Masonas butu galejes prisiekti, kad tebejaute brendzio skoni kuomet judvieju liezuviai eme vienas kita glamoneti ir pasele. Timtelejes vos bamba tesiekiancia maikute virsun jis tuo paciu nuo moters krutines pasalino ir ta beprasmiska medziagos skepetele vadinama bralete. Uz lango jau bresko rytas ir dar neseniai apmirusios gatves  irvel tapo judrios, kupinos givybes ir apsimiegojusiu bei i darbus skubanciu civiliu. Daugiaaukscio pastato, kuriame ir buvo isikures Lockwoodo butas langai i vidu praleido pypsinciu masinu garsus, taciau tai ne kiek netrukde porai susikaupti ties tuo, ko akivaizdziai abu labai trosko. Dabartine Masono bukle drasiai butu galima apibudinti kaip neblogai ikaususio, galbut todel jis ryzosi avantiurai, nuotykiui, kuriu paskutiniu metu samoningai privenge. Kodel? Kodel po velniu jis laikesi celibato kai tuo metu galejo kas ryta pusryciauti taip, kaip tai dare dabar? Buciuodamas nepazistamosios krutinis jis pamazu atsisagste dzinsus juosusi dirza. Kad ir kaip krupsciai Katherine buvo uzlopiusi visas logines spragas jo galvoje, viena ji tikrai buvo pamirsusi. -Ar patikesi, jog po skirybu taip ir nebuvau i si buta parsivedes moters?-uzpildydamas pauze, kurios metu tiek jis, tiek ji paskubomis atsikrate visu judvieju kunus tebedengusiu drabuziu. Judvieju lupos ir vel susijunge aistringam, kvapa gniauzianciam buciniui. Atbulomis jis zenge miegamojo link, paskui save vesdamas vis dar jam i lupas isisiurbusia Maggie. Iki maksimumo sukietejes jo lyties organas trosko buti panaudotas pagal paskirti, o kadangi moteris buvo labiau nei pasiruosusi, dar nepasiekes lovos jis suciupo josios pasturgali uzsikeldamas ja sau ant liemens ir tokiu budu i ja ieidamas. Dar keli zingsniai ir jo kojos kliude lova. Neislaikes pusiausvyros jis ant jos atsisedo, taciau ne neketino fizinio kontakto nutraukti. Placiai nusisypsojes ir neblaivumo itakoto savo nerangumo nesureiksmino, taciau netrukus sypsena is jo veido pranyko. Moterei emus ritmingai judeti virs jo jis uzsimerke ir siek tiek atlose galva atgal. Jausmas buvo svaiginantis ir jis tuo akivaidziai megavosi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Eridanus on Pir. 10 10, 2016 4:00 am

Ji jautėsi keistai. Ji dvejojo, kaltino save dėl kiekvieno savo perdėm drąsaus veiksmo, tačiau tuo pačiu velniškai to norėjo. Visgi viso to norėjo šiek tiek kitaip. Nėra ji kažkoks superprotingas žvalgas, kad būtų pastebėjusi kažkur besimėtančius Meisono skyrybų dokumentus. Jei būtų juos pamačiusi, dievaži, tikrai būtų elgusis kitaip. Tiesiog nebūtų prasmės TAIP skubėti daugiau traktuojant save pačią kaip vienanaktę pramogą. Iš kitos pusės ji jautė azartą turėdama progą paištvirkauti su tokio karštumo vyru, juolab senokai bebuvo įsileidusi ką nors pro savo kelnaites. Kad ir kokia jautėsi neatsipalaidavusi ir kiek sutrikdyta savo pačios aršumo ji bent jautėsi užtikrinta dėl to, kad Meisonas jos tikrai nori. Susijungti lūpomis buvę kur kas ypatingiau, nei šiuo atveju susiliesti kūnais. Mergina godžiai, aistringai kabinosi į patrauklaus vyro lūpas ir tuo metu galybės Megei nedavusių minčių srautas nutyla. Jie abu žinojo ko nori vienas iš kito ir to visiškai užteko, kad Blackwood pagaliau pasijaustų saugiai. Nustojo netgi rūpintis dėl tokių dalykų, kaip pavyzdžiui, ar jos burnos kvapas pakankamai gaivus, ar Meisonui patinka jos migdolinės dušo žėlės, kuria išsitrynė kūną nuplaudama nakties vargus iš kart po darbo, kvapas bei kitų mergaitiškų smulkmenų. Juk greičiausiai, jei būtų patingėjusi nusiprausti ji nė nesivargintų išlaisvinti savo vidinės kekšės, kurią stelbiamą giliai viduje turi kiekviena net ir menkai nuglamonėta dailiosios lyties atstovė, dabar su šiuo karštu ugniagesiu (ji vis dar nebuvo prisiminusi Meisono iš vidurinės, veikiausiai padarys tai grįžusi namo, jau po visko) iš kavinės. Nepertraukiamas bučinys buvo tobulas. Jų bučiavimosi ritmas ir manieros akimirksniu buvo radusios atpalaiduojančiai erotišką sąkalbį, liežuviai lietėsi, pynėsi, lūpos glėbė viena kitą. Megės širdis daužėsi kaip pašėlusi, o jos jaudulį išdavė ir netolygus, trūkčiojantis, bet stiprus kvėpavimas. Dėl nepakankamo deguonies pasisavinimo netgi buvo ėmę kiek spausti galvą, tačiau Meisono lūpų alkis buvęs didesniu už natūralų poreikį tinkamai įsileisti į save deguonį. Užtaikiusi reikiamą momentą, kuomet jie abu tampa labiau suinteresuoti vienas kito kūnais, Blackwood paskubomis ir nelabai mokšiškai nutempia vyro dėvėtus marškinius, apnuogindama jo papūstus, ryškius raumenis. O mamyte, koks kūnas! Ji nė nepajuto kaip prikando lūpos kamputį nuo vaizdo kone susileisdama. Jos liesi pirštai kaip mat nusprendžia patyrinėti vyro krūtinės, pilvo preso raumenų reljefą. Šiltas, tvirtas Meisono pavidalas regis užveda merginą dar labiau trumpam primindama sau seniai duotą bei taip ir neišpildytą pažadą ištempti savo apvalią subinytę į sporto salę. Iš malonumo mergina įsispaudžia į sofą, atlošusi galvą Meg užsimerkia atsiduodama Lockwood'o iniciatyvai pagerbti jos kūną glamonėmis lūpomis. Ji erotiškai dūsavo, pirštai kaip pat nuslysta į pusilgius vyro plaukus, švelniai banguodami per jų tankmę. Provokuojanti išraiška sugrįžta į tamsiaplaukės veidą, kuomet Meisonas nusprendžia padaryti daugiau erdvės jojo akivaizdžiai padidėjusiai klyno teritorijai. Prie jos burnos atsidūręs jos pačios smilius lietėsi su apatine lūpa, kai mergina laisva ranka nusprendžia pervesti per vilkolakio vis dar džinsuotą (ar kelniuotą? Very Happy) klyną. Falas buvo kietut kietutėlis, didelis, pasiruošęs į ją įeiti, visai kaip ir Maggie buvo pasiruošusį jį į save priimti. Vis dar jautėsi keistai, na, tarsi būtų atitrūkusi nuo realybės, kuri jos atveju buvusi nuobodžia, monotoniškai, bet intensyvia. Visas šis dviejų suaugusiųjų žaidimas su Meisonu buvo netipiška merginos kasdienybei. Lockwood'as tikrai turėjo įdomią madą kalbėti apie tai, ką nereikia metu, kai nereikia. Vyro žodžiai aplieja Megę tarsi šaltu vandeniu, mat visai ne tokio dabarties scenarijaus ji tikėjosi. Beta vilkolakės žvilgsnis akimirką žybtelėjo nuostaba, tačiau gana greitai lieka paslėptas po akių vokais, kadangi įsijautęs į visą šį reikalą vyras neleido tamsiaplaukei atvėsti fiziškai. Visgi akivaizdžiai jos veiksmai nuo to momento tampa daug mažiau užtikrinti ir galėjo dėt galvą nukirst, jog Meisonas tą pajuto Lockwood'as įeina greitai, aršiai, vos vos skausmingai, bet tas merginai patiko. Tik pirmos kelios frikcijos sukelia maloniai nemalonų pojūtį, mat vyro kotas greitai lieka suvilgytas gausių Blackwood seksualinio susijaudinimo padarinių. Ji garsiai suaimanuoja pati nustebusi ant KIEK malonus šis kontaktas. Nėra viena tų moterų, kurias gyvenimas būtų pamaloninęs orgazmu, sukeltu būtent sekso metu, tačiau dabar į genitalijas plūdęs jausmas atrodė neįtikėtinas. Buvo ištverminga mergiotė, tad nieko keista, jog jojikės poza fiziškai jos neapsunkina. Judėjo greitai, užtikrintai. Pradžioje dar stengėsi kažkaip seksualiai raivytis, tačiau po galais, kuomet malonumas tampa nenusakomas jai neberūpėjo atrodyti žavingai. Užteko vien to, kad šokčiojanti jos krūtinė atrodė nuostabiai. Net tie patys sukietėję ir kiek patamsėję speneliai išdavė apie tamsiaplaukę krečiančią seksualinę palaimą, kuri palengva kaupėsi į įtampą. Bet kokia tolygiai greita varpos stimuliacija baigiasi fanfaromis ir nestabdyta Maggie gana greitai prie to priveda savo partnerį. Visgi Meisono kūno kalba gana aiškiai išdavė tai, jog dar akimirka ir vyras pareis, dėl to turėjo laiko atšlyti, perimti jo falą į ranką ir "padėti" užbaigti partneriui ne jos viduje. Šio veiksmo metu pati laisva ranka glamonėjo save apačioje, mat kraujo prisigėrusiai vaginai reikėjo labai mažai, kad "sprogtų". Beveik tuo metu, kai šiltas, lipnus skystis šauna lauk iš ilgo Lockwood'o koto, Megė su nedidele savo pačios pagalba pajaučia orgazmą ir pati. Ji garsiai suaimanavo jausdama malonumą, kuris netrukus pereina į malonų tvinkčiojantį dilgčiojimą. Atrodė velnioniškai patenkinta ir šiai akimirkai nesileido į faktą, jog netinkamai interpretavo Meisono šeimyninį statusą, kas iš esmės ir privedė ją prie žiauriai greito atsidavimo šiam vyrui. Mergina nerodė jokio noro pasilikti kažkokioms glamonėms, tad pasilieka atšlijusi ir šiek tiek susinervinusi, nors pūpsodama visai nuoga jautėsi tikrai drąsiai.
- Kodėl vis dar nešioji vestuvinį žiedą, jei skiriesi su žmona?-ji sunkiai tebegaudė kvapą, tačiau tai netrukdė klausimui nuskambėti kaltinamai,-Nemačiau priežasties kodėl galėčiau negalvoti apie tave kaip vieną tų "fuckbojų", dėl to dabar galvosi apie mane, kaip viena tų pasileidusių plaštakių, uuuuuh,-čiauškėjo greitakalbe, bet buvo pastebimai pyktelėjusi,-Buvo gera. Labai. Bet visa tai didžiulis nesusipratimas, Meisonai,-jos rudos akys pagaliau pasilieka įsmeigtos į vyriškio veidą. Atrodė nusivylusi, tačiau tikrai ne seksu, o visa šia situacija, kurios sudedamąja dalimi nenorėjo būti. Mergina energingai puola ieškotis sau priklausančių rūbų. Buvo siaubingai pavargusi ir prie žemės traukė nenusakomai,-Bet ne su neblaiviu tavimi aptarinėti tokius reikalus,-šūkteli miegamajame likusiam vyrui, kai pati ne tik radosi jau svetainėje, bet ir tempėsi ant savęs tuos aptemptus, per daug atskleidžiančius rūbus. Sumautai, labai sumautai jautėsi, kad pasirodė it visiška paleistuvė ir viskas tik dėl to, kad palaikė jį įsipareigojusiu vyru, kuris į ją akimis žybčiojo ketindamas būti neištikimu savo žmonai, tad naivuolė pamanė suteiksianti jiedviem progą sugulti, neva visa ši trauka užsibaigtų. Nepasiginčysi su tokia logika.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 10 13, 2016 4:10 pm

Zvelgiant is salies tikrai galejo susidaryti ispudis, kad porele kazkur skubejo, nors is tiesu, visa ta skuba veikiau buvo susijaudinimas, noras kuo greiciau patirti dvieju isiaudrinusiu zmoniu fizinio konatakto sukeliama malonuma. Viskas truko ne taip ir ilgai, taciau laiko uzteko, kad tiek jis, tiek ji patirtu didziuosius ''O''. Galbut, kitomis aplinkybemis jis butu buves kur kas dzentelmeniskesnis, pirmiausiai pasirupindamas damos poreikiais, bet velniai rautu, jis buvo vienisas, ikauses ir vargiai tikejosi, kad judvieju keliai dar kada nors susikirs. Galbut todel Masonas visai nesipriesino, kad akivaidziai seniai sueitimi nesimegavusi Blackwell, imtusi iniciatyvos, nors pats dazniausiai ne itin megdavo buti ''iskrustas'' moters. -Ka?-kvailokai palaiminga jo sypsena tebepuose jo veida kuomet mergina drebtelejo visiskai situacijai netinkanti klausima. Atmerkes pries tai sumerktas savo akis jis tebegaude kvapa, taciau sprendziant is Maggie israiskos, ji kalbejio rimtai, todel jis siek tiek surauke antakius. -Panasu, kad vedusio vyro statusas labai kai kurias uzveda,-sarkastiskas jo juokelis buvo nevykes ir jis pats tai suprato. -Nejau manai, kad buciau cia tave pasikvietes jei tai vis dar ka nors reikstu?-kilstelejes ziedu papuosta ranka, jis atsainiai ji nusieme pametedamas ant salimais stovincio naktinio stalelio. -Jau seniai kartu nebegyvename... tiesa pasakius, kartu niekada negyvenome,-suraukes antakius jis tik dabar suvoke kokie komplikuoti visuomet buvo jo ir Pierce santykiai. -Klausyk...-merginai parodzius skubu nora pasisalinti is miegamojo, jis suskubo pasiaiskinti. -Mes seniai issiskyre. Nezinau kodel tebenesioju ta kvaila zieda! Maggie, palauk....-sumurmejes jis tyliai nusikeike. Pakiles nuo lovos jis ne itin skubedamas uzsimove apatinius ir patrauke paskui jau besirengiancia grazuole. -As...-jis niekuomet nebuvo patekes i panasia situacija todel savaime suprantama, neabai zinojo ka deretu sakyti. Dazniausiai tokie romaniuksciai pasibaigdavo dar pries jiems igaunant pagreiti, taciau tikrai ne todel, kad Lockwoodas butu megejas pasinaudoti ir pamesti. Dazniausiai tai ivykdavo labai naturaliai - lengvas flirtas, keletas gerimu, neisipareigojantis seksas, apsikeitimas numeriais... dar keletas pavieniu susitikimu, taciau nieko rimta. Jokiu pasimatymu, nakvojimu kits kito namuose, jokiu pusryciavimu lovoje... nieko ka butu galima ivardinti kaip susitikinejima. Butent toki ispudi jam buvo sudariusi Blackwell. Beda ta, kad mergina akivaizdziai to gailejosi. -Nelaikau taves... pasileidusia?..-neigiamai papurtes galva jis kone susijuoke. -Meggie, juk abu esame suauge. Prisipazinsiu, maniau tave is tiesu veza mintis, jog mus bet kuria akimirka gali uzklupti mano zmona, bet... tikrai nebandziau taves suklaidinti,-sumisusi israiska perskrode jo veida, kuomet Masonas suvvoke, jog teisinasi sakydamas, jog yra vienisas. Pala... dazniausiai tokiose situacijose yra pykstama ant isipareigojusio, tikruosius savo ketinimus slepusio suvedziotojo. Tai kuo gi dabar prasikaltes buvo jis? Masonas nuosirdziai nesuprato tamsiaplaukes susierzinimo priezasties. Galbut tai butu galima apibdinti kaip tipiska ''vyro sindroma'', o gal jis tiesiog kaip sioji ir pareiske, buvo tiesiog pernelyg padaugines siam dialogui. -Klausyk, tu neprivalai iseiti,-griebdamasis siaudo jis elgesi nebudingai paciam sau. Retai, labai retai, siame bute pernakvoti pasilikdavo moteris ir tai tikrai niekada nebudavo zenklas, kad ji jam tikraaaai patinka. Dabar, vis gi, jis tikrai jautesi pasimetes ir kaltas, taciau nezinojo ka butent jis padare, kad uzsitarnautu Blackwood pykcio, kuris nors ir buvo veikiau nukreiptas i ja pacia, ji gerokai glumino. 


Is paziuros, jo zodziai nedare merginai dideles itakos ir ilgainiui jis eme jaustis ganetinai kvailai stypsodamas priesais ja su vienais apatiniais. -Leisk bent jau iskviesti tau taksi?...-it prasikaltes vaikinas jis net siek tiek susiguze kone zinodamas, kad jo pasiulymo bus kategoriskai atsisakyta. Zengdamas paskui link isejimo patraukusia Maggie, jis nervingai pasikase pakausi, taciau nesiryzo jos sulaikyti ar bandyti kaip nors kitaip ikalbineti pasilikti. Ji atrode susigedusi ir susierzinusi. Susitarse jos plaukai ir vakarykstis makiazas atrode... prastai, taciau kazkas visame siame jos atvaizde kele jam vidini juoka. Pasiremes i duru stakta jis lupu kamputyje leido pasirodyti sypsenai. -Vadinasi mes dar apie tai pasikalbesime? Kai as issiblaivysiu?-pasinaudojes neapgalvota moters fraze, jis neatrode atbaidytas jos iracionalaus elgesio. Priesingai. Pats to nesuprasdamas, jis netgi norejo geriau pazinti sia kvaistelejusia mergaiciuke, kuri kaip imanydama greiciau bande is cia issinesdinti. -Iki?...-merginai statelejus tarpduryje jis klausiamai islenke savus antakius. 


Kai bute jis ir vel liko vienas, Masonas ne nebande isigilinti i tai kas ivyko po to, ka butu galima drasiai apibudinti kaip labai neblogas seksas su is ties karsta pupyte. Grizes atgal i miegamaji, jis sukrito i purius ir baltus it pukas patalus. Zvilgtelejes i telefona, perskaite ant ekrano matomas kolegu zinutes, kurios akivaidziai priverte ji nusisypsoti, kad ir kas ten buvo rasoma. Sesta valanda ryto buvo gan neiprastas laikas miegui, taciau siuo metu apie nieka kita vilkolakis nebegalejo galvoti. Kas galetu pagalvoti, jog atsikeles jis nebegales iskrapstyti tos smulkutes padavejos, kuri turejo taip ir likti vienos nakties nuotykis, is savo minciu?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Eridanus on Sk. 12 25, 2016 4:16 am

Tęsiant: http://bloodyrose.forumlt.com/t477p75-stalas-prie-baro#33384

Bent jau dabar, YPAČ dabar Megei buvo tikrai labai sunku suprasti, kaip ji jaučiasi. Viduje jautėsi per daug sumišusi, sutrikusi, sukrėsta, kad galėtų parodyti Meisonui žavingesnę savo asmenybės pusę. Be to, buvo velniškai pavargusi. Tiek fiziškai, tiek emociškai išsunkta. Tad argi keista, kad neturėjo didelio apetito pašnekesiams net ir su vyru, kuris ją nuoširdžiai traukė? Nūnai jai buvo visiškai nesvarbu net gilintis į tai, jog Meisonas ją atpažino, jog atsiminė ją iš vidurinės. Tą paskutinį kartą kai matėsi aplamai Lockwood'as buvo visiškas šiknius, kone panašiai, koks ir buvo dabar tik reikalas tas, jog šį kart Maggie kaip ir pati to prisiprašė. Dėl to, ir negalėjo kaltinti vyro už jo šiurkštumą. Ir šiaip turėjo užtektinai proto, kad suprastų kaip netikusiai galima interpretuoti visą šią situaciją. Nuo pat jųdviejų pažinties pradžios elgėsi kaip viena tų laisvo elgesio merginų, be to tokia ir atrodė dėka savo paviršutiniškų aprangos sprendimų. Bet tai nebuvo ji. Maggie puikiai suvokė, kad ji nėra tokia ir net nežinojo nuo ko pradėti, idant pabandyti pakeisti Meisono požiūrį į ją.
Šis tas vyro kalboje sukėlė merginai nedidelį įtarimą. Jos rudos akys šiek tiek susiaurėjo, netgi akimirką žybtelėjo. Apėjo visus kertinius akmenis Lockwood'o išreikštoje tolimesnių Blackwood veiksmų schemoje prisikabindama prie labai paviršutiniško, netgi "moteriško" motyvo:
- Man tik pasirodė, ar tu net labai neprastai pažįsti Lili?-kaip mat susiraukė. Nepažinojo Meisono labai gerai, dievaži, galbūt jis pasikeitė nuo vidurinės laikų, kuomet jis buvo traktuojamas kaip vienas tų populiarių ir seksualine prasme pasileidusių bičelių, bet tikimybė, jog anas savo gyvatuku pavinguriavo ir tarp Santanico šlaunų atrodė visai įmanoma. Skrandyje pajuto nemalonų jausmą, tačiau visai nepanašų į alkio, ne fiziologine prasme paaiškinamą. Jai pasidarė nemalonu nuo tokios minties. Kas yra ganėtinai paika, nes su Meisonu jos oficialiai tikrai niekas nesiejo neskaitant abipusės simpatijos, kuri kol kas buvo dar labai paviršutiniška. Apskritai neturėjo teisės domėtis tuo, su kuo vakarus leidžia jai į akį kritęs vyriškis, tačiau iš kitos pusės gi neprivalo visuomet elgtis logiškai, tiesa?
Klausėsi Meisono suklususi ir nudelbusi akis. Dievaži, jautėsi kalta dėl to, kokius sprendimus dabar teko vilkolakiui priimti. Juk iš tikrųjų - jei ne Maggie, Lockwood'as dabar gyventų ir vargo nematytų. Nereiktų jam sukti galvos kaip apsaugoti vilkus, už kuriuos seniau buvo atsakingas. Visgi merginą žavėjo tas, kad nepaisant to, jog Meisonas ir nebėra Niujorko vilkolakių alfa, jis vis tiek norėjo užtikrinti jų gerovę. Visados žavėjosi lyderiais ir greičiausiai tas Megę kalbant apie Lockwood'ą ir patraukė. Juk buvo visai kitokia nei jis - paklusni ir didelių ambicijų nepuoselėjanti, pasyvoka. Netgi virtusi į žvėrį, sutvertą plėšyti į gabalus šaltus vampyrų kūnus, Blackwood vilkolakiška forma pabrukusi uodegą lėkdavo į mišką kur nors slėptis, kad išlauktų momento, kai vėl galės atvirsti į žmogų. Galbūt tai ir atrodo kiek patetiška, bet iš kitos pusės turėjo užtektinai savikontrolės (ar tai patalogišką instinktų sunykimą), kad nesielgtų tipiškai, kaip būdinga visiems vilkolakiams, kuriems pilnaties metu ne motais ant ko išlieti savo agresiją. Galiausiai tie patys šunys yra tie patys prijaukinti vilkai, kurie nebuvo tokie agresyvūs ir nepriklausomi kaip kiti savo rūšies atstovai.
- Žinai, nesi labai mėgiamas Lili vilkolakių tarpe, tačiau kai jie kalbėdavo apie tave, jų balsuose galėjai girdėti pagarbią baimę. Nežinau kas tau nutiko, kodėl nusprendei neatsakyti už Niujorko valstijos vilkolakius, bet... Aš manau jiems reikia tavęs, visai kaip ir tau reikia jų. Ar bandei savęs paklausti ko pasiilgsti labiausiai iš tų laikų, kai buvai savo būrio alfa? Ir tau tikrai to dabar netrūksta?-pati nesitikėjo, kad galiausiai prasižiojusi kalbėti išsireikš būtent šitaip. Tarsi motyvuojančiai, it nematytų priežasties, kodėl Meisonas turėtų jungtis prie Alvar būrio, kuomet nesunkiai galėtų suformuoti netgi didesnį bei vieningesnį. Pati kur kas mieliau priklausytų Lockwood'o vilkolakių šeimai, nei Santanico padugnių šutvei, kurioje jautrios sielos Maggie jautėsi mažų mažiausiai įbauginta.
Likusi viena turėjo šiek tiek laiko atsipūsti, nes galva ūžte ūžė nuo minčių, o išvargęs kūnas glebo. Dėl korektiškumo stengėsi nesiklausyti Meisono kitame kambaryje pradėto telefoninio pokalbio, tačiau žinoma šį tą nugirdo. Pasidarė baisu nuo minties, kad liks viena. Velniškai bijojo būti atsekta Lili pakalikų. Vyrui sugrįžus pasitinka jį šilta šypsena ir gerokai pražvalėjusiu veidu. Lockwood'as turėjo KAŽKĄ, kas vertė į jį žvelgiant Megę jaustis... saugiai. Mergina sunkiai nurijo burnoje susikaupusius skysčius, tarsi šie strigtų išsausėjusioje gerklėje.
- Tau viskas atrodo taip lengva...-apniukusi ji susiraukia netrukus tęsdama,-"Palik tą būrį". O taip, tikrai,-ironiškai pasimaiviusi Megė atsidūsta ir tuo pačiu kiek surimtėja,-Turiu aibes priežasčių, kodėl man yra reikalingas Lili užnugaris. Visų pirmiausia ji leidžia man nemažai užsidirbti iš to prakeikto striptizo. O pinigų man reikia, nes tėvams mirus paveldėjau milžiniškas skolas už mano pačios vėžio gydymą vaikystėje. Taigi,-atrodė pyktelėjusi, įsižeidusi. Negi Meisonas pagalvojo, kad "sėdi" Alvar būryje dėl to, kad jai kažkoks Stokholmo sindromas išsivystęs? Jie kalbėjo toliau ir Meisono žemiškumas bei rūpestingumas galiausiai vėl pavergė merginą, kuri jau buvo bepradėjusi purkštauti.
- Aš visą suprantu, Meisonai. Tau nereikia už nieką atsiprašinėti,-šyptelėjusi ji palydi žvilgsniu vyrą, kuris akivaizdžiai buvo nusiteikęs kažkur išeiti. Lockwood'ui iškeliavus pasijaučia labai nejaukiai. Ji čia, svetimuose namuose, siaubingai pervargusi, su slegiančia atsakomybe už kelių valandų iškeliauti į padoresnį savo darbą kavinėje. Ašaros kaupėsi akyse nuo minties, kaip visas šis ratas jai nusibodo. Kaip norėtų tiesiog... išsimiegoti, dėl Dievo meilės. Iš savo patirties žinojo, kad išlikti parą nemiegojusiai savijautos atžvilgiu yra palankiau, nei numigti kelias valandas ir atsikelti jaučiantis kaip išmakaluotam šūdui, tačiau vos begalėjo nustovėti ant kojų. Tikrai. Teko šiek tiek pašniukštinėti po butą, kad supratų kur randasi vonios kambaryje. Nusimaudo, įvinguriuoja į Meisonui priklausančius markšinėlius (susilydė nuo to, kaip nuostabiai ir VYRIŠKAI jie kvepėjo, net būtų galima sakyt šiek tiek susijaudino) ir į vyrui priklausančią lovą, kurioje prieš savaitę abu karštai mylėjosi krenta it pašauta. Kas iš to, kad nusistatė telefone žadintuvą. Net negirdėjo kaip jis pradėjo klykauti ar specialiai, bet nesąmoningai jį nutildė.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1010 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume