Mason'o butas

Puslapis 110 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 08 17, 2013 2:19 pm

Cia bus jam priklausantis butas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #55 on Št. 08 17, 2013 2:51 pm

Heather niekada nebuvo viena tų, kurioms tiesiog sekasi. Ji niekados nebuvo viena tų, kuri atsidurtų patogių aplinkybių apsupty. Ir tai, jog yra viena geriausių „Predator“ programos agenčių yra pačios moters nuopelnas. Tai daugybė valandų atsidavimo, sunkaus darbo, nepalaužiamos valios ir upelių išlieto prakaito rezultatas. Aukštumos koeficientas yra lygus įdėtų pastangų kiekiui. Bet žinoma tik tada, kai/jei esi sąžiningas pilietis. Nedažnai moters gyvenime pasitaiko atvejų, kai jos širdis linksta prie kažkokių gyvenimiškų, asmeninių aktualijų. Ji stengiasi valdyti emocijas, o kai nepavyksta jaučiasi nesaugi, pažeidžiama. Silpna. Ją ir Meisoną Lokvudą sieja praeitis. Bet tai ne tik šviesios akimirkos, užliejančios maloniais sentimentais. Tas vyras buvo vienintelė moters silpnybė. Ir už tai Heather sumokėjo didžiulę kainą.
Nuo ilgo skrydžio ekonominėje klasėje greta prakaitu aštriai tvoskusio stambaus afroamerikiečio moteris jautėsi pavargusi. Ir visiškai atbukusi. Ji kuo puikiausiai žinojo kokiu tikslu skrenda į Niujorką, kodėl ketina jame apsigyventi. Tai užduotis, misija. Negalėjo tik suprasti ar šį kartą imasi jos dėl pliko pareigos fakto. Vartė dokumentus, susipažino su liudytojais, situacija ir laikėsi kaip visuomet šalta ir analitiška. Tačiau užtekto tik pamatyti lape Meisono fotografiją, kad Heather gerklę užspaustų nematomi pirštai neleidę nuryti seilių. Moteris sutriko supratusi, idant keliaudama lauk iš būstinės ji galvoja ne apie užduotį, o Lokvudą. Jis jai kaip beprotybė, kuriai reikia tik mažyčio stumtelėjimo pamanė ir atlaidžiai sau nusišypsojo. Kas galėtų pamanyti, kad jausmus jam geriausiai apibūdinantys žodžiai priklauso Džokeriui?
Kelioninis militaristinio stiliaus moters krepšys svėrė bemaž penkiolika kilogramų. Persimestas per petį jis veržė, tačiau Heat nepadarė nieko, kad panaikintų šį diskomfortą. Visai kaip ir nuovargį su kuriuo nusprendė nekovoti. Mieliau palys viešbutyje po dušu ir suvalgys prancūzišką raguolį iškeptą be glitimo. Moteris vėl susierzino supratusi, kad neketina leisti sau iškeliauti atrodant bet kaip. O visų labiausiai pyko neslėpdama nuo savęs to, jog kiek pasigražinti ji nori dėl Meisono. „Tai taip keista“ – sumurmėjo patrindama delnais pavargusį veidą. Juk puoselėja jam daugiau diskomfortą sukeliančių jausmų, nei suteikiančių malonumo. O vis tiek švelniai rožiniu blizgiu pasitepė lūpas. Jis sakė, kad jai tinka toks atspalvis...
Meisono namuose nebuvo ir tai nuteikė moterį raminančiai. Turėjo kiekvieną ženklelį, kuriuo pasinaudojusi galėtų gauti kokią tik nori informaciją ar objektus prie tos informacijos prieiti. Ir šiuo atveju tai buvo raktas nuo vyro buto. Heat nesidairė ji tiesiog priėjo prie kėdės ir atsisėdo. Nustebo pajutusi keistą, kone dirbtiną tuštumą. Ketino elgtis profesionaliai, tad gal ir gerai, jog pavyko „išsivalyti“.
avatar
ATIDUODAMA #55

I'll be coming soon, I expect nothing less than best behavior.


Pranešimų skaičius : 108
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 31

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=3adup2CANx8

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 08 17, 2013 3:49 pm

Nors Brukline atsidure pries geras keturias dienas, vienas po kito eme sekti ivykiai priverte ji nakvoti ivairiose vietose, ne retai pries jo paties valia. Kadangi buvo atgaves laisva valia, bet zinojo, jog sprukdamas is miesto tik sukels Klausui itarimo, nusprende apsistoti bute, kuris kazkada priklause jo tevui, kuris cia apsistodavo kai judvieju su Meisono motina santykiai paslydavo, kas budavo gan daznai. Lockwoodu atzalai sis nekilnojamas turtas atiteko kai jam suejo astuoniolika, butent tada kai jis transformavosi pirmaji karta. Bute buvo nemazai verbenos atsargu ir kitu priemoniu reikalingu susidoroti su jo neapkenciamomis butybemis. Butent apie tai, jog reikes jomis, verbenos atsargomis, atsiratyti, galvodamas Meisonas issitrauke buto raktus stovedamas presciziskai sutvarkytoje laiptineje. Aimirksniu sustinges vietoje stipriai suspaudzia rankoje laikoma rakta, kuris jau buvo ikistas i spyna. Pajutes kvapa zmogaus, kurio nebutu galejes supainioti su niekieno kito, galvoje perkrato ka ji galetu cia veikti ir staiga prisimines zinute, kuria gavo vos pries kelias valandas, tyliai susikeikia. Pernelyg gerai pazinodamas Heather padaro isvada, kad jos kvapas cia reiskia, jog ji ne siap sau yra buvusi sioje laiptineje, bet yra buto viduje. Siek tiek sudvejojes viena akimirma jau yra betraukias rakta atgal ketindamas isvengti judvieju susitikimo, bet lemiama sekunde visgi pasuka rakta desinen ir pasigirdus atrakindamos spynos garsui, zengia vidun. Nedarydamas staigiu judesiu sustoja vos uz keliu zingsniu bei uztrenkia po saves duris. -Ir kam gi tureciau buti dekingas uz si vizita, Heather?-istaria pakankamai garsiai, kad mergina, kuri pasak jo uosles, greiciausiai buvo jo miegamajame, isgirstu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 11 09, 2013 1:51 pm

Praėjus nemažai laiko po pokalbio, kuris nebaigtas viršuje: *Ilgos kelionės atgal, po to kai buvo laikoma nelaisvėje, ji praleido galvodama apie viską, kas nutiko pastaruoju metu. Perfiltruodama kiekvieną tartą žodį, kiekvieną atliktą veiksmą, bandė suvokti kodėl pasibaigė būtent taip, nei kad ji galėjo tikėtis. Kadangi visą laiką įtemptai galvojo, nei nepastebėjo sukto, staigaus posūkio, kuris buvo būtinas tam, kad neišlėkti į aptvertą nuokalnę. Laimei laiku kirtusi per stabdžius, rankomis sudavė per vairą. Staigiai nugara atsilošusi į transporto priemonės sėdynę, neigiamai supurtė galvą. Kadangi iki pat dabar nesugebėjo suprasti kas galėjo pakeisti Lockwood'o nuomonę, kas liečia Karoliną, atitraukusi rankas nuo vairo, pirštais patraukė nepaklusnias garbanas, uždengusias veidą, nuo staigaus stabdymo* - Pabandyk nusiraminti, Ketrin. Tam mažu mažiausiai turi būti paaiškinama priežastis. O jei tokios nėra, galu gale saulė šviečia ne visą parą. - *Kaip tik tuo metu atkreipusi dėmesį tai kad beveik prašvito, o tai reiškia kad jai liko vis mažiau laiko, užvesdama transporto priemonę, vėl pajudino ją link pastato, kuriame jau kurį laiką gyveno Meisonas. ... Tuo metu, kai ji visgi sugebėjo pasiekti reikiamą vietą, saulė jau buvo beveik pakilusi. Nusvilinusi šiek tiek savo rankas, surado daug maž pavėsį, kur galima buvo palikti pasiskolintą mašiną. Užgesindama variklį, pasistengia kaip galima greičiau persikelti iš vienos vietos, į kitą. Aišku, neapsieidama be dalinio nudegimo, pagaliau pasiekia laiptinę, kuria pakilusi iki reikiamo aukšto, sustoja prie pat durų. Arba radusi atsarginį raktą, arba durims buvus neuždarytoms, praeina į vidų. Kuomet jos oda kaip tik tuo metu baigia pagyti, pirmiausia apsižiūri. Įvertindama tai, kaip atrodo vaikino valdos, galiausiai pakeliui iki dušo, nuo savęs nusitraukia visus bereikalingus drabužius, bei iš spintelės ištraukia vaikino marškinėlius, mat nemato reikalo mautis jau nebe švarius savo. Pasiekusi vonios kambarį, iš karto atsuka vandenį. Kurį laiką dar nelipdama į kabiną, rankomis laikėsi įsitvėrusi kriauklės, bei stebėjo savo atvaizdą veidrodyje. Kovodama su savo pačios mintimis, galiausiai žengė žingsnį į dušo kabiną, kur pagaliau pasimėgavo vandens procedūromis. Išlipdama iš kabinos, o paskui apsirengusi išeidama iš vonios, susirenka visą tai ką išmėtė, bei numeta į skalbinių krepšį. Kadangi vienai būti jai visuomet buvo labai nuobodu, bandydama save atitraukti nuo galvojimo apie pastaruosius įvykius, ima šniukštinėti po Lockwood'o valdas, bandydama rasti ką nors įdomaus*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pir. 11 25, 2013 7:41 am

Tiksliai sunku pasakyti, būtent dėl kokios priežasties jis nusprendė pasirodyti prie konkrečiai šio būto durų, konkrečiai šiuo metu, kai savininko viduje nėra, tačiau galima "užtikti" jo moterį. Bandydamas pasinaudoti paskutiniais lašais savo išauklėto būdo, grakščiai pakeldamas ranką, rodomuoju pirštu nuspaudžia durų skambutį, tikėdamasis kad daili asmenybė, kuri kuo puikiausiai sugeba "užfiksuoti" jo ištobulinta klausa, ilgai netempdama, atidarys, o tai reiškia kad jam neteks ilgai ir nuobodžiai laukti už durų.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 12 09, 2013 12:44 am

*Kaip tik tuo metu, kai ji leido sau susipažinti su aplinka, pasigirdo dėmesio reikalavimo garsai už durų, instinktyviai atsisukusi į tą pusę, veide ištempia kampinę šypseną. Numanydama kad ten greičiausiai yra ne kas kitas, kaip šios vietos savininkas, drąsiai žengia kelis žingsnius link durų. Kadangi kaip tik tuo metu jos liauną kūnelį dengė viso labo ne iki galo užsegti mylimojo marškiniai, pradariusi duris, nesusilaiko nuo nuostabos išraiškos, kuomet išvysta gal kartą, prieš tai, gyvenime matytą asmenį. Kilstelėdama antakius, įsistebi į šio asmens veidą, tuo pačiu nesusilaikydama nuo klausimo* - Tikriausiai nepasirodys keista, jei pasiteirausiu, kokio velnio tau čia prireikė? - *Veide ištempdama pašaipią šypsenėlę, susikryžiuoja savo rankas po krūtine, pati tuo tarpu pasiremdama į duris, kurios kaip tyčia atsidarė į vidaus pusę. Stebėdama pasirodžiusio asmens kintančią miną, paskubomis pratęsia savo kalbą*
- Meisono šiuo metu nėra, o aš nesu nusiteikusi diskusijai. Tad, viso gero. - *Tuo baigdama savo pasireiškimą, pasitraukia nuo durų, kurias pasistengia užtrenkti pasirodžiusiam prieš nosį, tuo pačiu grįžtant prie šniukštinėjimo*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pir. 12 09, 2013 12:56 am

Atsivėrus durims, kurios skyrė ką tik susitikusius žmones, pirmiausia į ką atkreipia dėmesį, tai merginos seksualų kūną, kuris kaip tik šiuo metu kokiai akimirkai užgniaužė jo kvapą. Nenorėdamas kad tai būtu kaip nors pastebėta, pakelia savo akis į moters ryškių bruožų veidą, ir tik tuomet atkreipia dėmesį į tai kas buvo sakoma. Akivaizdu, kad neleisdamas jai užtrenkti jam prieš nosį duris, užblokuoja šį veiksmą, atkišdamas delną. Kuomet palenkdamas galvą, iškelia vieną iš savo antakių, pakankamai ramiai perklausia: - Rimtai? Užtrenksi duris man prieš veidą? - Neigiamai supurtydamas galvą, pastumia duris, kad šios pilnai atsivertu, o pats tuo tarpu, kuo ramiausiai žengia į buto vidų. Neatsigręždamas į merginos pusę, pasisako: - Ar mes galime pasikalbėti? Nes, kiek atsimenu aš nebuvau spėjęs pasakyti kad ieškau būtent tavo vilkiukščio. Vadinasi, mane atvijo kita priežastis.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 12 09, 2013 11:53 am

*Kažkodėl nelikdama labai nustebinta tuo, kad čia pasirodęs asmuo nesunkiai sugebėjo sulaikyti durų užsitrenkimą. Tačiau pati tuo metu jau būdama atsukusi jam nugarą, lėtai įtraukdama orą į savo plaučius, tuo pačiu metu pasuka savo tamsias akis, kurios akivaizdžiai išdavė tai, kad šiuo metu ir tuo labiau šiam asmeniui ji nebuvo nusiteikusi draugiškai. Trumpam žvilgtelėdama į šoną bei įsitikindama tuo, kad saulė ima po truputi leistis, veide išspaudžia vos pastebimą šypsnį, kurio pašnekovas aišku nemato* - Jei tavo vilkiškos smegenėlės sunkiai supranta aiškiai rodomus ženklus, leisk man tave šiek tiek paprotinti. - *Tai sakydama, palengva atsisuka į kaip tik tuo metu į vidų patekusį asmenį. Sekdama jį žvilgsniui, ilgai nesugeba išlaikyti nieko nesakymo pauzės* - Gerai... - *Omeny turėdama savo "sutikimą" pasikalbėti, leidžia jos dailioms akims nusidažyti nežmogiška spalvą, parodant kad ji toli gražu nėra tokios angeliškos išvaizdos, kokia gali pasirodyti iš pat pradžių. Staigiai priartėdama prie vyriškio, sugauna šį už atlapų, ir iš visų turimų jėgų, nusviedžia lauk pro duris, leisdama šiam susitrenkti su plieninėmis lifto durimis, kurios nuo smūgio pagal viską, pastebimai įlinksta. Pati tuo tarpu, susidėdama rankas sau ties liemeniu, pagaliau išlaužia sarkastišką šypseną, ko pasekoje gana tyliai prasitaria* - Aš išsakiau tai ko norėjau, o jei ir tu baigei. Tuomet viso gero. Aš kaip ir turiu nebaigtą reikalą... - *Bandydama pasinaudoti savo vampyrišku greičiu, pasistengia kaip galima greičiau laiptais išbėgti iš šio pastato, kaip tik įmanoma saugiau laikantis atstumo nuo bet kokio gyvo padaro, esančio viduje*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Tr. 12 11, 2013 1:27 pm

Neskaitant to, kad mergina pasistengė, kad jis atbulas nuskrietu į lifto durų pusę, nesugebėdamas laiku sureaguoti, mat buvo kone tikras tuo, kad ši gležna būtybė nieko kito nesugebės, kaip padovanoti antausį. Taigi, atsitrenkdamas į metalines duris, vos kelioms sekundėms parklupsta ant kelių. Merginos netikėtumui, sugebėdamas sureaguoti kur kas greičiau, nei ši greičiausiai tikėjosi, jai bandant pasprukti pro šalį, pasigauna ją už riešo, ir kiek turėdamas jėgų, suduria ja su siena, pats tuo tarpu prišlydamas prie šios kūno. Kuomet įkyriai, su pastebimu sadizmu stebėdamas jos akis, krėstelėjo viena iš savo rankų, jo akys įgavo skaisčiai raudoną spalvą, kas bylojo apie tai kad jis nėra toks tipinis vilkas, kokio galima buvo tikėtis. Jo pirštams šiek tiek pakeitus formą, bei nagams įgavus katanos ašmenų aštrumą, nusišypso. - Tau visiškai netinka ši spalva, Katerina. - Pakeldamas savo ranką link jos krūtinės, aštriu nagu, atkabina viršutinę jos užsivilktų, vyriškų, marškinių. Tuo pačiu metu nudelbęs savo akis į jos dailų veiduką, pasilenkia prie jos veido taip, lyg iš tolo atrodytu, jog būtu ketinęs ją pabučiuoti. Visgi, vietoje to, lėtai nukreipdamas savo šviečiančias akis į jos, prasitaria: - Noriu kad perduotum savo žavingam princui, kad būtu pasiruošęs savo pabaigai. - Kuomet plačiai nusišypso, pasitraukia nuo merginos toliau: - Gali dar pridėti tai, kad iš esmės, viso to mėšlo, į kurį jis įklimpo kalta esi tu. O dailioji, Garbane.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 12 11, 2013 11:39 pm

*Nugarai su trenksmu palietus sieną į kurią buvo "pasiusta", spėja sumerkti akis, kuomet nuo sienos tiesiai ant jos pabyra dalis pasenusių dažų. Kaip tik tą akimirka, kuomet žvėries aštrūs nagai pasistengia šiek tiek apnuoginti jos krūtinę, giliau įtraukdama oro, nuleidžia savo akis, tuo pačiu metu ne kiek nepajudindama galvos. Visiškai ramiu tonu, kuris neišdavė nei jos baimės, nei bet kokios kitos emocijos, galinčios privesti prie išvados kad ji gali jaustis silpna*
- Tikiuosi tu suvoki tai, kad šiuo metu žaidi su ugnimi, kuri nesunkiai galėtu tave sudeginti. - *Mintyse jau laužydama jo pirštus vien už tai kad jis bent dalinai prisilietė ten, kur akivaizdu nebuvo galima, palengva pakelia savo akis į jį, kuomet šis atsitraukia toliau. Veide išlauždama akivaizdžiai pašaipią šypsenėlę, paskuba pasisakyti* - O taip, aš daugiau nieko kito neturiu veikti, kaip vaidinti pasiuntinuką. - *Užversdama akis, bei pastebimai kilstelėdama savus antakius, atsitraukia nuo sienos, leisdama prieš tai minėtiems dažams iki galo nubyrėti. Susikryžiuodama rankas sau po krūtine, pasisako* - Aš neturiu net menkiausio supratimo tame, kas manai esantis. Bet matau vieną, tu čia pasirodei ne todėl, kad man ką nors padaryti. Greičiau tam, kad pasakydama apie tavo vizitą pastūmėčiau jį padaryti ką nors neįtikėtinai kvailo. Ir... - *Staiga veide išspaudusi labai netikrą šypseną, pratęsia savo mintį* - Čia tu suklydai. - *Šiek tiek sujudindama savus antakius, dar kartą kritišką žvilgsnį mestelėja į monstro pusę, nieko nebe pasakiusi*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 12 28, 2013 3:40 pm

Jau tarpduryje, vos izenges i laiptine buto, kuriame buvo apsistojes jau kuri laika isgirsta dvieju zmoniu balsus. Suprates, kad vienas ju priklauso Katherine, su palengvejimu atsidusta, suprates, kad suspejo laiku - ji nespejo pasisalinti vos tik sutemus, ko jis is jos tikejosi. Vis del to, atsargumo delei duris po saves uzdaro tyliai ir stabtelejes isiklauso. Kadangi susidures su vyriskos lyties atstovu butent dabar i kampa spiecianciu jo moteri dar nebuvo, taciau vien is jo kvapo suprato, kad sis yra uz ji galingesnis, neskuba sokti siam i akis. Letai, bet uztikrintai uzlipa laiptais i antraji laiptines auksta, kur ir vyko dvieju minetu asmenu susidurimas. Vis dar stovedamas ant paskutinio laiptelio, skiriancio ji iki platformos tiriamai nuzvelgia Richarda, isoriskai islikdamas labai ramus. Tai, jog viduje virte vire isduoti galejo nebent vaiskiai prietemoje susvitusios jo akys. Jam uz akiu uzkliuve suplesyti jo paties marskiniai, kuriuos siuo metu vilkejo mylimoji, tada astrus vyriskio nagai pabudina jo vduje dar sviezius prisiminimus apie panasaus pobudzio suzeidimus padarytus Pierce dar visai neseniai ir kaip ilgai teko ieskoti budo ja isgydyti. Naiviai vildamasis, kad pakaks paprasyti, kreipiasi i mergina: -Katherine, prasau, grysk i buta...-istares tai labai dusliai, galop uzlipa paskutiniu laiptu. Instinktu deka spejes suvokti, kad pries ji stovi ne kas kitas kaip Alfa Hibridas, ima justi kaip nevalingai, tarsi butu jo protui nebepavaldus isitempia kiekvienas jo kuno colis. Mintis uzliejus adrenalinui jo galvoje ima suktis mintys apie zmogaus, stovincio priesais, mirti. Galbut del tos pacios priezasties ne nesusimasto kiek uz ji stipresnis gali buti varzovas, kadangi troskimas igauti taip norima Alfos titula tampa stipresnis. Pakreipes galva i viena soka pajunta kaip traksteli keli kaklo slaksteliai. Kai grazina savo veida i normalia pozicija, jo dantys labiau primena plesruno nasrus, o akys igauna ypac ryzkia, tampsoje zerincia spalva.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 01 18, 2014 3:20 pm

*Tikriausiai buvo kvaila manyti, kad jai taip lengvai pavyks išprašyti nelauktą svečią, nesistengė net per colį pasitraukti iš vietos, kurią buvo užėmusi. Laikydama sukryžiuotas rankas sau po krūtine, ilgai ir pastebimai įkyriai stebėjo priešais esantį asmenį, kuris panorėjęs, kaip menką snaigę, užkritusią ant šilto delno, galėjo ją sunaikinti. Visgi, viena mintis neapleido jos, svarbiausia buvo neparodyti baimės, ir kaip galima labiau pasistengti nuslėpti šį susitikimą. Ji mažiausiai troško kad Lockwood'as sužinotu apie šį asmenį, ir vien dėl gynybinių instinktų padarytu galą sau pačiam, o tuo pačiu ir jai. Jau ketinusi pasitraukti šalin, bei tokiu būdu užsibarikaduoti namuose, kurie jai nepriklausė, išgirdo apačioje pasigirdusius pažįstamos eisenos atgarsius. Nuleidusi akis, bei sumerkusi vokus, tuo pačiu metu sukando dantis. Kuomet vos akimirkai po jos akimis šmėkštelėjo juodos kraujagyslės, pagaliau atmerkė akis. Priešais stovėjo jau du vyrai, vienas kurių kaip tik kreipėsi į ją* - Ne. - *Neskaitant to, kad čia ji ne vien kad nepadėtu, o greičiau maišytu, ji negalėjo prileisti net menkiausios minties apie tai, kad kova yra nelygi, ir Meisonas greičiau pralaimės prieš alfą, nei kad padarys šiam žalos* - Nedaryk nieko kvailo. Ne visuomet puolimas yra gera taktika, Meisonai... - *Vien žvilgsniu, kone maldaudama kad jis nepultu, vos pastebimai neigiamai supurto galvą, naiviai tikėdama kad jis pabandys ją išgirsti*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pir. 01 20, 2014 1:56 pm

Net tuo metu, kai mergina bandė išblaškyti jo dėmesį savo tuščiomis kalbomis, jau iš tolo "užuodė" artėjantį hibridą. Šis kvapas tapo pažįstamas iki kaulų smegenų, tuo labiau kad šiuo metu jis buvo tokios padermės stipriausias atstovas. Richardas niekuomet nedarė nieko neapgalvodamas, visas šis menkas susidūrimas su garbane, turėjo atnešti jam naudos. Galu gale... Ankščiau ar veliau reikėjo išbandyti tas galias, kurias jam suteikė pirmasis hibridas. Veide išspausdamas šypseną, nuolankiai sulaukia Lockwood'o pasirodymo. Pasisukdamas į jo pusę, bei stebėdamas vaikinuko minimalų virsmą, pasukęs galvą į šoną, suprunkščia, ko pasekoje pasisako:
- O vaikeli, tau reikės pasistengti kur kas labiau, kad bent sudomintum mane. Minimalus virsmas čia nepadės. Parodyk verčiau savo tikrąjį kailį. - Turėdamas omeny monstro pavidalą, kuris yra nekontroliuojamas, vedamas tik puolimo, naikinimo instinktų. Tai, kas puldamas nepagalvos apie čia esančios moters saugumą, tai, kas sunaikins viską kas juda. Vis dar spausdamas šypseną, prataria: - Parodyk tai kas tu esi, nes tai ką matau dabar, yra viso labo vampyriukštis, kadaise buvęs potencialiu alfa, ir visą tai praradęs dėl savo silpnavališkumo. - Kilstelėdamas abi savo rankas, pirštu mostu parodo kad jis turi galimybę arba pulti, arba šį kartą trauktis. Ir kaip tik po šio veiksmo, greičiausiai labai trokšdamas parodyti savo demonišką, visiškai patobulintą būseną - alfa hibrido būseną, pasiverčia į pabaisą (kažkas panašaus į tai kas animacijoje, tik tarkim dar kraupiau).
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 01 20, 2014 4:10 pm

Viskas tarytum suleteja. Jausdamasis tarsi butu po vandeniu, mat būtent taip girdejo dviejų priešais save esančiu žmonių balsus, susiima sau už galvos. Duslus, tarytum prislopinti garsai vare ji iš proto. Netrukus zodzius visiskai užgožia itin greitas jo paties širdies plakimas, kuri girdėjo taip aiskiai jog regis jo paties širdis butu buvusi islupta iš jo krūtinės ir prikista jam prie ausies. Prota temdantis kraujo troškimas, sumises su viena stipriausiu Meisono charakterio savybiu-kompetityvuvo/nemokejimo pralaimeti- akimirksniu paverte ji i tai ką taip primigtynai provokavo Alfa-sekunzdziu begyje jis pakeitė savo pavidala ir puole isibroveli. Dar pats nesuvokdamas, kad siunčia save i prazuti būdamas visiskai issekes bei apskritai fiziskai silpnesnis už priesininka, pirma atbulu rankos judesiu nustumia i sali Katherine taip bandydamas ja apsaugoti. Ir nors pirmoji ataka atrodo sekminga ir netrukus Meisono nagai pasipuošia varzovo krauju, netrukus jo akyse ima atsispindeti supratimas, kad si kova gali buti jam paskutine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pir. 01 20, 2014 4:22 pm

Akivaizdu, ne taip kaip veiktu dauguma, šiuo metu jis buvo visiškai nesuinteresuotas tuo, kad lengviausias taikinys buvo garbanė, kuri akivaizdžiai hibridui nebuvo tuščia vieta. Ir nors buvo galimybė kad nužudžius ją, būtu galima iššaukti, taip tramdomą paties Lockwood'o, žvėrį. Galingiausią bet kokio hibrido formą. O juk žaisti su pernelyg silpnu varžovu yra taip neįdomu. Jo raudonoms akims užfiksavus labai greitą priešininko virsmą, nors ir nebuvo galima to pamatyti, jis besąlygiškai džiaugėsi. Juk pats įgavęs tiek galių, kiek turi dabar, turėjo bandyti ne kartą virtimą į savo tikrąjį "aš". Lockwood'ui susmeigus savo aštrius, atrodo plieninius nagus į jo kūną, pasigirsta garsus, kurtinantis riaumojimas, kuris turėjo sukaustyti bet kokio beta vilko dėmesį. Tačiau nedelsdamas laiko, o ir nesmogdamas visu savo galingumu, suvaro savo aštrius dantis tiesiai į varžovo plaukuotą (na, jis juk ne žmogaus pavidale lol) kaklą, staigiu judesiu kone išplėšdamas gabalą odos. Sukeldamas jam skausmo, tačiau ne mirtiną žaizdą, galiausiai ima pulti toliau, šį kartą bandydamas kaip galima labiau šį sužaloti.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 01 20, 2014 4:53 pm

Virsmo metu suplyse jo drabuziai voliojosi kazkur netoliese. Kai žodžiais sunkiai apibudinamas skausmas nuselgia jo kakla, abejomis rankomis stveriasi už šviežios zaizdos riaumodamas iš skausmo. Suklupes ant vieno kelio pakelia akis i žmogų, kurio nepazinojo, nezinojo kodel, bet buvo tikras, kad jo interesai jo atzvilgiu yra vienareikšmiški- jis troško Lockwoodo mirties, o po to vienas dievas tezino kas lauke jo moters. Klupedamas pastveria savo dinsus ir is kisenes su žvejoja Katherine priklausanti žiedą. Nusviedes ji merginai praranda budruma ko pasekoje yra imamas talzyti alfos. -Bėk!-suriaumojes ir sunkiai pakeldamas skausma žaizdų, kurios atsivere visame jo kune didziuliu priesininko nagu deka, is paskutiniųjų pakyla bandydamas islosti šiek tiek laiko per kuri mergina galetu pasišalinti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 01 20, 2014 5:22 pm

*Neskaitant to, kad gyvenime buvo mačiusi labai daug visokiausių dalykų, gyvių, tai ką demonstravo abu vyrai jai buvo visiškai nauja. Ji niekuomet nematė dviejų hibridų grumtynių. Net tuomet kai buvo nublokšta šalin, o prie pat jos kojų atsidūrė žiedelis su ryškiai mėlyna akute, ji dar kokią akimirką negalėjo nutraukti akių nuo matomo vaizdo. Buvo aišku, bėgdama iš čia ji išneš sveiką kailį, tačiau ar tai nenulems būtent to, kad vienas iš hibridų kris negyvas? Savanaudiškumas ar pasiaukojimas? Ją varžė galybė skirtingų jausmų, kol galiausiai ranka pasiekė ant grindų pamestą papuošalą. Kūnas laipsniškai pakilo nuo šalto cemento, ir kone nuskriejo laiptais žemyn. Bėgdama atrodo žmogišku greičiu, ji juto kaip skruostais varva ašaros, neapykanta sau pačiai vis smaugė kaklą. Kuomet ji sustojo apatiniame aukšte, nesusilaikydama, kumščiais stipriai smogė per ant sienos pakabintas pašto dėžutes, kurias aišku nepataisomai sugadino* - Velniai tave griebtu Meisonai..! - *Tuo metu kai pasidavė instinktams, bei kaip galima greičiau pasileido į viršų, užtaikė būtent ant to vaizdo, kai alfa hibridas rodė šiuo metu esamą savo galios pranašumą. Ji aišku nieko negalėjo padaryti prieš, kad ir kokia buvo stipri, abu hibridai buvo daug pranašesni* - Liaukis! - *Vienintelis žodis išsprūdo iš jos burnos, kai tuo pačiu metu įvyko elektros sujungimas, visos lemputės buvusios name, kiekviename bute, kiekvieno koridoriaus aukšte sprogo. Aplinkui pabiro kibirkštys, buvo sunku suvokti ar tai tik atsitiktinumas, ar kažkas daugiau. Tačiau teko suktis iš padėties... Vaidinti. Bandydama nuslėpti baimę, kuri atspindėjo jos veide, šoktelėdama viršun, su "šaknimis" išrauna elektros laidus, paskubomis pratęsdama* - Jei dabar pat neišsinešdinsi, šiame pasaulyje bus vienu alfa mažiau... - *Stebėdama abu vilkus, palaipsniui ima pasiduoti žmogiškai panikai*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Pir. 01 20, 2014 5:37 pm

Kaip tik tuo metu, kai vaikinukas su kurio grūmėsi, nukreipė savo dėmesį į kitą asmenį, jam trūko visiškai ne daug, kad savo neįtikėtino aštrumo nagais perrėžti jam gerklę. Jis buvo pasiruošęs atsikratyti greičiausiai šiuo metu stipriausiu savo varžovu, kas suteiktu jam dar daugiau jėgos. Tiksliau lygiai tiek, kiek jis turėjo. O būtent to ir trūko, kad visam laikui nutraukti tam tikro asmens gyvybę, ką padaryti šiuo metu negali, mat yra nepakankamai stiprus. Jis vadovavosi tik savo paties interesais, ir nebuvo svarbu eiti prieš savą ar svetimą. Kuomet jo dėmesį patraukė keisti garsai, ant nugaros pabėrusios šukės, kibirkštys, susikūprino. Savo baisų snukį atsukdamas į viso to šaltinį, iššiepė žvėrės nasrus. Ir TIK dėl to, kad nesugebėjo suvokti ar Katerina yra dar vienas genetinis hibridas, ar tai buvo geras ne laiku ir ne vietoje pasitaikęs sutapimas, nenorėdamas rizikuoti, atsitraukia nuo ryškiai sužaloto oponento, žaibiškai šokdamas lauk per laiptinės langą, ir pradingdamas, kol niekas nematė.
avatar
ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.


Pranešimų skaičius : 93
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 01 20, 2014 5:52 pm

Del daugybes kuno suzalojimu neisgaledamas savo jegu eikvoti tokiems dalykams kaip kuno formos keitimas, palaipsniui igauna savo zmigiskaji pavidala, kuris lieka tysoti sukniubes nerodydamas jokiu zenklu. Paskutines mintys perskrodusios jo samone buvo apie moteri, kurios balsa girdejo nors nebuvo tikras ar tai nera jo sumisusios vaizduotes padariniai. Stipriai uzmerkia akis kai jo kuna ima caizyti pabirusios dar karatos elektros lempuciu sukes. Taip ir nesuprates kas vis del to atejo jam I pagalba netenka samones, pasiduodamas tai saldziai pagundai nugrimzti i saldu miega, nors trumpam isvaduosianti ji is fizinio skausmo, kuris siuo metu buvo nebepakeliamas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 01 20, 2014 6:16 pm

*Baisiam padarui pagaliau apleidus šias patalpas, ne iš karto, tačiau palaipsniui nemeta prieš tai išrautus laidus, kuriais ketino nutrenkti pabėgusį asmenį. Kuomet laidai nukrenta jai po kojomis, peržengusi juos, paskubomis nusigauna link likusios vaikino. Priklaupdama prie jo, pirmiausia apsižiūri, kaip būtu galima jį pakelti, nesukeliant per daug papildomo skausmo. Šiek tiek palenkusi jį į priekį, suima už žastų, ir neskubėdama nusitempia į buto vidų. Kuomet pasiekia artimiausią, gulėjimui skirtą baldą, pasisako* - Palauk, aš rasiu ką nors, kas sugebės tau padėti... - *Vien todėl kad yra girdėjusi jog alfos padaryti sužalojimai nepagyja taip greitai, kaip bet kurio kito vilko, pasistengia surasti prieš tai kažkur pamestą savo telefoną. Kuomet jos pačios laimei pavyksta surasti šį daiktą, greitai surinkdama Armstrong'o numerį, iš kart pasisako atsiliepusiam atsakikliui* - Meisonas sunkiai sužeistas, ir neatrodo kad žaistos traukiasi. Man reikalinga pagalba. Džeikai, paslauga už paslaugą. Mes jo bute. Ir... Richardas. Jis. Alfa. - *Atitraukusi ragelį sau nuo ausies, pasigauna kažkokią po ranka pasitaikiusią antklode, kuria apkloja vaikiną iki pusės. Pati tuo tarpu patraukia link vonios, bandydama rasti kažką panašaus į vaistinėlę*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Carina Casella on Antr. 01 21, 2014 5:42 am

*Kaip ir buvo žadėjusi prieš tai, po to kai aplankė savo pačios namus, kuriuose leido sau pasimėgauti taip trokštamu fiziniu poilsiu, galiausiai susirinko svarbiausius daiktus, bei žengė pirmuosius žingsnius link draugo namų. Jau lipdama pirmo aukšto laiptais, nesugeba praleisti pro akis to, kad pakabinamos pašto dėžutės buvo suniokotos. Jau tuomet suvokusi kad įvyko kažkas negerai, greitai pakilusi laiptais iki reikiamo aukšto, pastebi kiek daug visur pritaškyta kraujo, primėtyta suplėšusių drabužių. Sukandusi dantis, galiausiai žengė link durų. Ir neskaitant to, kad yra ragana, visgi leidimo užeiti nebuvo gavusi. Sustodama tarpdury, kreipiasi į bendravardę* - Hey, aš galiu jam padėti, tačiau turi mane įsileisti į vidų. Katerina, aš žinau kaip manęs nemėgsti, tačiau tai gyvybės ir mirties klausimas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
She love me through the pain and the pleasure. she could be the one if I let her. I could put her name on a necklace. we could just stay on the edge...Yeah, we are livin' stars.
avatar
Carina Casella

You brought me back from the dead to torture me?Pranešimų skaičius : 244
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 31
Rūšis : Žmogus

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 01 21, 2014 2:22 pm

*Nebūdama tikra dėl to, kas šiuo metu labiau turėtu užvaldyti jos mintis, ar prieš kelias minutes įvykęs "nuotykis" su elektra, ar tai kad Lockwood'o žaizdos neatrodo labai paguodžiančiai, atsisuka į durų pusę kaip tik tuo metu, kai pasigirsta šviesiaplaukės raganos balsas. Tikriausiai jei mergina būtu vienintelė, nuo kurios priklausytu jos pačios gyvybė, ji greičiau pasirinktu mirti, nei priimti pagalbą iš jos. Galu gale, jas abi siejo praeitis, apie kurią Pierce nėra linkusi kalbėti. Sukandusi dantis, trumpam pasuko akis į Meisono pusę. Šiuo metu nebuvo galima buvo vadovautis savo pačios interesais, reikėjo nusileisti, pripažinti kad pagalbą teks priimti. Jausdamasi taip, tarytum pati savo noru smeigtu peilį sau į paširdžius, sukandusi dantis, iškošia* - Užeik. - *Kuomet vėl nukreipė akis į gulintį hibridą, kuriam laikui liko nepratarusi nei žodžio. Kamavo prasta nuojauta, kalbėti buvo sunku. Tuo labiau su šviesiaplauke ji nenorėjo net užmegzti minimalaus pokalbio. Todėl vietoje to kad ką nors pasakyti, atsitraukė nuo vaizdo. Rankas laikydama sau ant liemens, leido merginai daryti "stebuklus", bei neprašoma, daugiau nepajudino ne vieno savo kūno raumens*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Carina Casella on Antr. 01 21, 2014 2:28 pm

*Nepaisant jaučiamos antipatijos, kuri tvyrojo ore, nebandydama sureikšminti nieko kito, kaip draugo būsenos, pagaliau gavusi leidimą praeiti į vidų, negaišdama laiko, taip ir padaro. Kuomet pasiekia kažkur paguldytą Lockwood'ą, priklaupia prie jo, kad galėtu įdėmiau įsižiūrėti į sužeidimus. Sukandusi dantis, pasisuka veidu į merginą, kuri yra likusi kažkur nuošaliau* - Galiu tik sutvarkyti žaizdas, kas palengvintu jo savęs paties "atstatymą". Jis nemirtingas, todėl mirtingųjų medikamentai, ar tuo labiau magija čia nepadės. Man reikia antiseptiko, pravalyti žaizdas, pašalinti sekretą, kurį paliko jį užpuolęs asmuo. Tai parūpins tai, kad jis pagys savaime, kaip ir kiekvieną kartą prieš tai. - *Šiek tiek kilstelėdama savus antakius, pratęsia savo mintį* - Nagi, nestovėk. Surask tai ko prašiau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
She love me through the pain and the pleasure. she could be the one if I let her. I could put her name on a necklace. we could just stay on the edge...Yeah, we are livin' stars.
avatar
Carina Casella

You brought me back from the dead to torture me?Pranešimų skaičius : 244
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 31
Rūšis : Žmogus

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 6:46 am

*Kurį laiką paprasčiausiai stebėdama pakankamai ramiai atrodantį vyro, kuris buvo paguldytas ant sofos, veidą. Neskaitant viso pralieto kraujo, sunkių sužeidimų, jis atrodė... ramus. Neigiamai supurtydama galvą, trumpam, kai šviesiaplaukė prislinko prie Lockwood'o, pati kaip galima greičiau susirado buto šeimininko diržą, kuri užsidėjo sau ant juosmens. Dėl to kad pati yra pakankamai smulkaus sudėjimo, iš diržo ir prieš tai turėtų marškinių, pasidaro "suknelę". Aišku laiku sureaguodama į tai kas buvo prašoma, pasitraukia link vonios, kur, savo pačios nelaimei nesugeba rasti nieko apart higienos priemones. Suraukusi antakius, pakeliui į svetainę, įsispiria į savo aukštakulnius* - Jo namai visiškai nepritaikyti žmogiškoms antiseptikos priemonėms. Aš nulėksiu iki vaistinės... - *Dar nebaigdama savo kalbos, paskubomis patraukė link durų, tuo pačiu pratęsdama* - Pasistenk kad man grįžus jis tebe būtu gyvas. Kitaip, šiandienos diena tau bus paskutinė. - *Nieko nebe delsdama, pagaliau išbėga lauk įsigyti to, kas reikalinga*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Say you were made to be mine and nothing could keep us apart. You'll be the one I was meant to find. It's up to us, no one could say what we get to be. So why don't we rewrite the stars? And maybe the world could be ours.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2897
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : When people ask what I see in him, I just smile and look away, because I’m afraid if they knew they’d fall in love with him too. The one, the only SEBASTIAN REDFORD.
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and other weaknesses.
Rūšis : Queen Of Hell (19/538/∞)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Carina Casella on Tr. 01 22, 2014 6:54 am

*Kuomet pagaliau pavyksta išprašyti lauk iš čia, jai pačiai nelabai patinkantį asmenį, pakildama nuo grindų, pagaliau prisėda ant baldo, ant kurio paguldytas draugas. Nukreipdama savo dėmesį į jo veidą, galiausiai ištiesia vieną iš savo rankų, uždėdama ją ant kaklo, vizualiai rimčiausio sužeidimo. Kokias dešimt minučių šnabždėjusi kažkokią "maldą" galiausiai atitraukia savo ranką nuo sužeidimo, kuris pastebimai ima gyti. Vis dar nenuleisdama akių nuo hibrido veido, galiausiai įtraukė oro į savo plaučius* - Tikriausiai po to kai Džeikas tapo alfa vilkolakiu, man dažniau prieš tave reikės vaidinti medicinos pagalbą. - *Prunkštelėdama dėl to, kad visai neseniai panašiai iš bėdos traukdavo asmenį, kurį laiko savo broliu, trumpam nuleido akis. Pasidarė ganėtinai keista, kad ji būdama visiškai kitokios rūšies atstovė, taip glaudžiai bendrauja su vilkolakiais. Kuomet atodūsis pasirodo pernelyg garsus, pagaliau vėl uždeda savo delną ant Lockwood'o skruosto, bandydama jį "pažadinti"* - Hey... Tavo žaizdos susitrauks, tam tereikia šiek tiek laiko. Katerina to nežino, tačiau, niekas kitas tavęs ant kojų nepastatys, kaip tu pats. Tačiau turi to norėti pats. - *Krenkštelėdama, įsistebi į tai kad jos delnas ištemptas draugo krauju* - Numanau kad kai atsibusi nepritarsi man kad išsiunčiau ją šalin, tačiau mes ne tokios jau ir artimos... Nenorėjau kad ji man knistu protą, o ir kuo mažiau žinos, tuo ramiau miegos. - *Pauzė, kurios metu patraukia savo delną jam nuo veido* - Nagi... Parodyk kad nesi lengvai nokautuojamas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
She love me through the pain and the pleasure. she could be the one if I let her. I could put her name on a necklace. we could just stay on the edge...Yeah, we are livin' stars.
avatar
Carina Casella

You brought me back from the dead to torture me?Pranešimų skaičius : 244
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 31
Rūšis : Žmogus

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: Mason'o butas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 110 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume