MIEGAMASIS

Go down

MIEGAMASIS

Rašyti by Arthur Pendragon on Kv. 04 18, 2013 10:43 am

Miegamasis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
bring me back


Call my name and save me from the dark, wake me up Bid my blood to run, I can't wake up Before I come undone, save me. Save me from the nothing I've become. Bring me back to life, I've been living a lie. There's nothing inside.

avatar
Arthur Pendragon

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.Pranešimų skaičius : 2003
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Mumbai (Bombay) may not be my city. But it is absolutely my kind of city.
Meilė : Music is love, love is music, music is life, and I love my life. Good night.
Rūšis : Vilkatas (35/±2000)
Darbo paskirtis : If people like you, they'll listen to you, but if they trust you, they'll do business and pleasure with you.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by Caroline Mikaelson on Kv. 09 11, 2014 2:33 pm

{Išaušus be galo svarbios dienos rytui, Karolina iš pat pradžių nerado sau ramybės. Kabinėjosi prie bet kokios smulkmenos, prie bet kokios dekoracijos ir panašių menkniekių, mat tokiu būdu nespecialiai išreikšdama tai, kad labai jaudinasi. Iškniaukusi, kad viena iš pamergių nueitų į sodą, kur ir vyks pagrindinė šventė tam, kad prižiūrėtų jog viskas vyksta pagal planą, pati lieka savo kambaryje apsisiautusi šilkiniu chalatėliu bei “šviežiai” padarytų makiažu, kuris nebuvo nei per ryškus, nei per blankus, o skoningas, paryškinantis akių spalvą bei gražius merginos veido bruožus. Lengvos, šviesios garbanos tvarkingai krito ant Karolinos veido, o pati mergina vis negalėdama rasti sau ramybės, atsisuka į šventei paruošta perlo atspalvio, lengvo, klasikinio kritimo vestuvinę suknelę, saikingai išpuošta smulkiais neriniais bei viena blizgia sage, paryškinančia merginos liemenį. Pasigirdus nervingam atodūsiui, ji greitai vėl veidu atsisuka į draugę} – Kažkas ne taip. Kažko trūksta. Tau neatrodo, kad suknelei kažko trūksta? – {Nervingai sukandusi apatinę lūpą, neigiamai supurto galvą} – Ir bateliai, kur, po velnių, aš numečiau tuos prakeiktus aukštakulnius. Elena... čia kažkokia betvarkė, šiandien nieko nerandu. – {Neskaitant to, kad batai kuo tvarkingiausiai stovi prie lovos krašto, dabar būdama per daug įsiblaškiusi, vienu metu sugeba dar galvoti ir apie kitus dalykus} – Man reikėjo pačiai eiti prižiūrėti kaip tie žmonės dirba, juk pati kuo puikiausiai žinau, kad Andrea pasitikėti negalima. – {Nepiktybiškai užvertusi akis, “bumteli” ant lovos krašto, visai šalia taip ieškomų batelių, bei pasuka akis į geriausia draugę, nutaisydama tokį žvilgsnį, lyg prašytų, kad ji ją nuramintų} – Aš net neatsimenu, kur padėjau deimantinius auskariukus...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 30
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by Arthur Pendragon on Pir. 09 15, 2014 11:15 am

{Ilgai laukta, geriausios draugės, diena pagaliau buvo beveik pasiekta. Ir nepaisant to, kad Elenos Gilbert mintys buvo išskridusios į visiškai kitą pusę, nei kad buvo tikėtasi nuo pat pradžių, pakitusią savo nuotaiką mergina nesistengė parodyti. Šiandiena buvo Caroline Lanter diena, todėl jos asmeninės problemos galėjo šiek tiek būti atidėtos. Matydama kaip draugė neranda sau ramybės, vis bandydama rasti prie ko prisikabinti, kas jai netinka ir panašiai, Elenos veide šmėkštelėjo vos pastebima šypsena} - Prisiekiu, jei dabar pat nenusiraminsi, būsiu priversta smurtu iššaukti ant tavo skruostų raudonį. - {Akivaizdžiai pasakydama tai taip, kad iš karto būtu galima suprasti kad tai nebuvo rimta, žengė kelis žingsnius prie merginos, pasigaudama batelius, kuriuos ji taip beviltiškai bandė surasti} - Atrodai nuostabiai, ir net nebandyk galvoti kitaip. Tu daugiau nei pusę metų planavai visą šventę, todėl gali sau leisti atsikvėpti, nėra nieko, kas vyktu ne pagal planą. Tuo labiau, kad... Viskas atrodo geriau nei kad karališkoje puotoje. Patikėk manimi, istoriją aš gerai atkalusi. - {Raminanti šypsena vėl pasirodė merginos veide, kuomet ši šiek tiek kilstelėdama suknelės apačią, tvarkingai apavė draugei aukštakulnius. Ir kuomet vėl sugrąžino savo žvilgsnį į jos pusę, į rankas pasigavo savo rankinę. Nedidelis, mėlynos spalvos segtukas kaip mat atsirado jos rankose, kuomet ji pasistengė pakomentuoti savo laikomą daiktą} - Nežinau ar atsimeni, bet, prieš labai daug metų, kai mes su tavimi pirmą kart susitikome, baisiai troškai man nuo plaukų nurauti šį papuošalą. Nuo to ir prasidėjo mūsų pažintis. Nusprendžiau jį išsaugoti, kai po ilgamečių mainų, jis vėl atsirado mano rankose. Žinojau kad jam dar bus tinkama proga pasireikšti. - {Būtu naivu manyti kad segtukas buvo paprastas, plastmasinis ir neturintis jokios vertės. Tai buvo sena, Elenos biologinių tėvų dovana jai. Auksinis rėmas, išpuoštas mėlynais akmenukais. Šį segtuką, mergina labai tvarkingai įsegė į draugės plaukus, pratęsdama mintį} - Dabar turėsi tuo pačiu metu ir kažką seno, ir skolinto ir mėlyno. Dabar gali jau būti rami, nes tikrai nebe trūksta nieko.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
bring me back


Call my name and save me from the dark, wake me up Bid my blood to run, I can't wake up Before I come undone, save me. Save me from the nothing I've become. Bring me back to life, I've been living a lie. There's nothing inside.

avatar
Arthur Pendragon

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.Pranešimų skaičius : 2003
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Mumbai (Bombay) may not be my city. But it is absolutely my kind of city.
Meilė : Music is love, love is music, music is life, and I love my life. Good night.
Rūšis : Vilkatas (35/±2000)
Darbo paskirtis : If people like you, they'll listen to you, but if they trust you, they'll do business and pleasure with you.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by ATIDUODAMA #15 on Št. 09 20, 2014 6:56 am

Merginoms bekalbant, už durų pasigirdo einančio žmogaus atgarsiai, vien nuo pado susidūrimo su grindimis buvo aišku tai, kad už durų buvęs asmuo buvo vyras. Kuomet Matthew pagaliau pasiekė duris, krumpliais kelis kartus sutrenkdamas per jų paviršių, ranka suėmė rankeną. Jis ilgą laiką buvo išvykęs, ir kuomet jo sesuo paskelbė apie vestuves, jis buvo tas, kuris neatsiliepė į kvietimą. Dingimas iš visų akiračio, buvo ne šiaip sau. Tai buvo iššaukta jo paties asmeninių problemų, kuriomis vadovaudamasis jis buvo nusprendęs viską pradėti nuo visiško nulio, kaip galima toliau nuo šios vietos. Ir tai kad jis niekam nieko nepranešęs, pagaliau ryžosi pasirodyti šiame dvare, buvo didžiulis žingsnis į priekį. Durys prasivėrė ir jis iš kart kištelėjo galvą į kambario vidų. Jo veide matėsi šypsena bei nuoširdus džiaugsmas, dėl to, kad sesers gyvenimas pagaliau ėmė klostytis taip, kaip jis jai buvo to linkėjęs: - Tikiuosi nemanei kad leisiu kad koks nors pašlemėkas tave lydėtu iki altoriaus? - Jis pastebimai kilstelėjo tik vieną iš savo antakių, kuomet drąsiai užeidamas į kambario vidų, tvirtai apkabino seserį, pats tuo pačiu metu pasukdamas savo akis į Gilbert pusę. Jo galvos linktelėjimas buvo padėka už tai, kad mergina neliko abejinga, bet sugebėjo surasti jo buvimo vietą, kirto neblogą spyrį į užpakalį ir privertė jį pagaliau imti vertinti tai, kas svarbiausia. O šiandiena, svarbiausia buvo jo sesers laimė. Ir kad ir kaip be pasukus, jis neturėjo teisės praleisti šios dienos. Kuomet paleido savo seserį iš glėbio, perklausė: - Tikiuosi kad esi pasiruošusi, nes visi jau laukia.
avatar
ATIDUODAMA #15
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 57
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by Caroline Mikaelson on Št. 09 20, 2014 4:30 pm

{Ko gero net pati niekada nebuvo pagalvojusi, kad dieną kai ji ištars “taip” mylimam vyrui, bus tokia pilna streso. Bet malonaus streso, nes mergina niekada net per colį nebuvo sudvejojusi savo sprendimu tapti Mikaelson. Nepiktybiškai suraukusi antakius, veidu atsisuka į draugę iš karto po to, kuomet ji sugalvoja šmaikščiai pajuokauti, rodomuoju pirštu nurodo jos pusę} – Ei, neskaitant to, kad iš karto gautum atgal, patikėk tu šiandien nenori susimušti su pikta nuotaka vampyre. – {Sukikenusi, neigiamai supurto galvą, kol giliai įkvėpusi oro, užverčia akis, kuomet supranta, kad nesugeba net pastebėti to, kas yra visai šalia jos. Neprieštaraudama, kad draugė jai apautų prabangius, prie vestuvinės suknelės priderintus aukštakulnius, pagaliau pakyla nuo lovos} – Ar sakiau, kad tave labai myliu? Ele, jei ne tu, aš šiandien nebūčiau susitvarkiusi. Pati matai, nematau nieko aplinkui. – {Tą akimirką kai prieš jos akis sužypsi melynos spalvos segtukas, merginos veide pasirodo nuoširdi šypsena. Atsiminimai iš vaikystės kaip mat užplūdo jos mintis. Keista, kaip vienas nedidelis daiktas, gali sukelti antplūdį atsiminimų iš senų vaikystės dienų. Kuomet papuošalas atsiranda jos plaukuose, iš karto stipriai apkabina geriausią draugę, sumerkdama akis, mat šiandien būdama labai emocionali, tokiu būdu pabandė paslėpti pasirodžiusias džiaugsmo ašaras} – Ačiū, kad šiandien esi su manimi. Kad nepaisant visko, esi mano geriausia draugė. – {JI jautėsi laiminga, tačiau iki didžiausios laimės jai trūko dviejų žmonių. Pirmas, tai Stefanas. Žuvęs draugas, kurio ji niekada nepamirš, tuo labiau, kad iki pat šių dienų, ji vis dar ieškodavo būdo kaip jį sugražinti. Ir žinoma, brolis. Jos šeima, be galo svarbus vyras jos gyvenime, kurio šviesiaplaukė nematė, nei girdėjo labai seniai. Ir kaip specialiai, būtent dabar suskambėjęs iki kaulų smegenų pažįstamas balsas, privertė ją sustingti. Atsitraukusi nuo draugės bei atsisukdama į pasirodžiusįjį, ji tesugeba tyliai ištarti jo vardą bei pati apdovanoja Lanterį apkabinimu} – Labai ant tavęs pykstu už tai, kad nieko nepranešęs dingai. Ir prisiekiu, už tai tu dar gausi spyrį į sėdimąją, bet dabar aš labai džiaugiuosi, kad esi čia. – {Atsitraukus, nuleidžia akis į savo dabartinę aprangą ir kuomet jauduliukas vėl sugrįžta, linkteli galvą} – Pasiruošusi kaip niekad.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 30
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Klanas : ПIKɭΛЦƧ
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by Arthur Pendragon on Št. 09 27, 2014 7:37 am

{Džiaugsmas, kuris buvo vedamas tuo, kad Elenos Gilbert geriausia draugė, pagaliau gaus viską, ko taip seniai troško, buvo labiau nei akivaizdus. Akyse savaime kaupėsi ašaros, kuomet matant Caroline tokią laiminga, grįždavo atsiminimai apie tai, kad ji pati kelis kartus buvo bežengianti prie altoriaus. Ji nejautė pavydo ar dar ko nors, apart to, kad nuoširdžiai džiaugėsi už nuotaką. Matthew pasirodymas neleido jai pratarti to, ką dar būtu norėjusi. Laikas spaudė, todėl ji šiek tiek atsitraukdama linktelėjo galva, bei kaip mat ėmė kalbėti} - Pranešiu svečiams kad esi pasiruošusi ir galime viską pradėti... - {Žengdama link durų, ji spėjo atsisukti, akys buvo drėgnos, bei veide švietė šypsena} - Aš labai džiaugiuosi už tave, Caroline. Esi verta visko, kas geriausia. Ir aš tikiu kad Klaus padarys viską, kad ir kiek tai kainuotu, kad nuo tavo veido niekad nedingtu ši šypsena, kuri išduoda kad esi laiminga. - {Ji dar kartą linktelėjo, kuomet atlapodama duris, patraukė iš miegamojo. Durys liko uždarytos, kuomet jos skruostais nubėgo sūrus vanduo susimaišęs su blakstienų tušu. Paskubėdama greitai pasiekti veidrodį, norėdama įsitikinti kad nesugadino makiažo. Tuomet viskas susisuko taip greitai, kad ji ne nepastebėjo kaip buvo užpulta Katherine Pierce, ir liko paslėpta kažkokiame sandėliuke. Taip ir nepamačiusi ceremonijos, kuriai ir pati stropiai ruošėsi}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
bring me back


Call my name and save me from the dark, wake me up Bid my blood to run, I can't wake up Before I come undone, save me. Save me from the nothing I've become. Bring me back to life, I've been living a lie. There's nothing inside.

avatar
Arthur Pendragon

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.Pranešimų skaičius : 2003
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Mumbai (Bombay) may not be my city. But it is absolutely my kind of city.
Meilė : Music is love, love is music, music is life, and I love my life. Good night.
Rūšis : Vilkatas (35/±2000)
Darbo paskirtis : If people like you, they'll listen to you, but if they trust you, they'll do business and pleasure with you.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by ATIDUODAMA #15 on Št. 09 27, 2014 8:16 am

Šiandiena būti šalia savo sesers, jam buvo didžiulis malonumas, ir neskaitant to kad iš pat pradžių jis buvo labai priešiškai nusiteikęs prieš originaliuosius, dabar, matydamas savo sesers akis, jis atmetė bet kokius neigiamus jutimus, kuriais kadaise vadovavosi. Leisdamas Caroline suimti jį už parankės, suskubo prasitarti: - Galėsi man pabandyti iškaršti kailį, bet galiu garantuoti, kad nepavyks. - Vien tai kad ji dingimas buvo susietas su nepagydoma liga, kuri taip aršiai traukė jį sunkiams, skausmingam mirimui, ir tai kad dabar jis stovėjo priešais, bei akivaizdiai sveikas, galėjo sukelti kelis klausimus. Taip, jis buvo nemirtingas asmuo, ir to nuopelnas teko jo geriausiam draugui, kuris priversdamas jį atvirsti savo naujam "aš", atskleidė paslaptį apie tai, kad žmonės nėra tie padarai, kurie "valdo" pasaulį. Merginai sukibus į parankę, jis kaip mat pasuko savo akis į sesers pusę, tuo pačiu metu palydėdamas jos draugę, linktelėjimu, pratęsė: - Bet, po to kai grįši iš savo atostogų. Mes būtinai aptarsime tai, kaip nutiko, kad mūsų su tavimi keliai patraukė skirtingomis pusėmis. Velniop, supažindinsiu tave net su savo žmona, kuri šiuo metu trinasi viename iš mūsų viešbučių. - Mirktelėdamas jai akimi, ir galiausiai išvesdamas iš šios vietos, pagaliau pasirūpina tuo, kad sesuo saugiai nusigautu iki altoriaus. (Toliau: http://bloodyrose.forumlt.com/t517p30-privatus-namo-sodas)
avatar
ATIDUODAMA #15
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 57
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MIEGAMASIS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume