ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Horatius Ambrose on Kv. 09 27, 2012 3:11 pm

Įvažiavimo į dvaro teritorija, aikštelė. Garažas.

Horatius Ambrose


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 665
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Maggie Blackwood on Št. 10 06, 2012 9:31 am

Po ilgų klajonių mišku, pelkėtomis jo vietovėmis, trumpų sustojimų prie uolingų iškišulių - kurie atstodavo trumpalaikę nakvynę ir prieglobstį nuo lietaus ar vėjo, visa purvina, išsekusi ir į kiekvieną savo sunkų žingsnį sudėdama paskutines pastangas, Evelyn galėjo lengviau atsikvėpti, pagaliau prieš akis išvydusi gyvenamą vietovę kurioje ji galėtų ne tik pasislėpti, tačiau pirmiausia paprašyti šiuo metu jai taip reikalingos pagalbos. Paskutiniuosius žingsnius link dvaro aikštelės žengdama užtikrinčiau - žinodama jog pagaliau ji surado prieglopstį - mergina atsirėmė į čia pat, šalia augančio medžio kamieną, bandydama sukaupti paskutiniąsias jėgas ir tuo pat metu apsižvalgyti aplinkui, kadangi šis ištaigingas dvaras, priminė jai vietas, į kurias ji dabar galėjo sugrįžti tik mintimis, nes būdama dar visai maža mergaitė apie jas tegirdėdavo tik mamos sekamose pasakose.
Nors pagrindinis jos tikslas jau pastarąsias keletą dienų ar net savaičių, kuomet ji klajojo mišku tebuvo tik noras pagaliau išvysti bent vieną žmogų, kuris galėtų suteikti jai pagalbą, šią akimirką ji kiek pabūgo. Juk ji vis dar ieškoma. Paieška greičiausiai paskelbta visoje valstijoje, tad susidurimas su civilizacija gali būti tik klaidingi spąstai kurie vėl ją iklampins į įstaigos rankas, atėmusioje jos sveiką psichiką ir palikusios abejonę jos mintyse jog galbūt dabar ji jau ne ta pati mergina?
Kankinama šių prieštaringų minčių, Evelyn ėmė baugščiai žvalgytis aplinkui, vis dar bandydama suvokti koks sprendimas jai šiuo metu būtų geriausias? Galbūt ji turėtų kuo greičiau sprukti iš čia ir pratęsti savo kelionę? Tačiau ji buvo tokia išsekusi, pavargusi ir alkana jog greičiausiai nebeištertų nei pusės tiek girioje praleisto laiko. Tačiau likdama čia su tikimybe jog ji vis dėlto sulauks pagalbos, ji gali prarasti budrumą naiviai pasikliaudama čia sutiktais žmonėmis ..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”


CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 62
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Miestas : Niujorkas
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #21 on Št. 10 06, 2012 1:12 pm

Prabėgus kelioms savaitėms po jo paskutinio pasirodymo prieš kažkokius žmones, kuomet vyko jo seno priešo sūnaus "vedybų" parodija, nusprendęs kelias dienas praleisti toliau nuo kitų asmenų, prisiminė kad už miesto dar randasi jam ir jo šeimai priklausantis dvaras, apie kurio tikslią buvimo vietą žino vos keletas asmenų. Dar būdamas namie, sėdo už savo numylėto automobilio vairo, bei nedelsdamas daugiau laiko, pradėjo kelionę. Kelionei vykus keletą valandų, traukdamas vieną cigaretę po kitos, pagaliau sugeba nusigauti į reikiamą "tašką". Nespėdamas užgesinti variklio, pakelia akis į priekinį transporto priemonės veidrodėlį, įsistebi į savo miegančio šuns atvaizdą. kaip tik ta akimirka susimąstydamas apie tai, kaip stipriai pasikeitė jo gyvenimas nuo to laiko, kuomet jis pirmasis ir vienintelis iš šeimos buvo susikūręs šeimą bei pradėjęs vaidinti kad jį supantis pasaulis yra tobulas. Mintis išblaškius natūraliai iššauktam prunkštimui, staigiai nukreipia savo žvilgsnį į šoninį veidrodėlį, kurio vaizde pasirodo ne įdealiausiai atrodanti mergina (akivaizdu kad ji nėra išėjusi šiaip sau apsižvalgyti). Suraukęs savo ir taip žemai esančius antakius, greitai išlipa iš automobilio vidaus. Neskubėdamas eiti prie merginos, pirmiausia išmeta taip ir nebaigtą surūkyti paskutinę cigaretę į šoną, bei paleidžia šunį iš mašinos. Tik tuomet neskubėdamas padeda į merginos pusę:
- Nežinau ar kas nors sakė, tačiau tai yra privati valda. Todėl nebūsiu laimingas, jei čia slampinėsi. Bet gal galiu kuo nors padėti?

ATIDUODAMA #21
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 36
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Maggie Blackwood on Št. 10 06, 2012 1:42 pm

Užvaldyta jos galvoje kirbančių viena kitai prieštaraujančių minčių, Evelyn tarsi užsisklendė savo viduje, jog net ir aiškiai ryškūs automobilio žibintai ir suvokimas jog šioje artimoje teritorijoje ji jau ne viena, tapo ganėtinai blankus ir sunkiai suvokiamas. Daugybę mėnesių praleidusi aplinkoje kurioje nei vienas pacientas nebuvo lygiareiškinamai sulyginamas su žmogumi, ji nors ir ieškojusi galimos pagalbos, akivaizdžiai juto baimę vėl susidurti su pašaliniais žmonėmis kurie jai galėjo suteikti kitokią bendravimo ir bendradarbiavimo patirtį.
Po užduoto vaikino klausimo jai, ji atsipeikėjo tik po akimirkos, tačiau net ir nukreipdama tiesioginį žvilgsnį jo link, ji neprabilo. Apglėbusi savo pečius rankomis, ji pajuto pašalinį saugumo instinktą kuris vertė ją permąstyti savo elgesį daugybę kartų jog galiausiai ji ėmė nebesuvokti savo tikrųjų siekių.
- Aš .. - ji ištarė tyliai jog greičiausiai jos balsas buvo vos girdimas, tačiau šią akimirką ji jautėsi tokia pat nesaugi, kokia jautėsi jau pastarąjį, gana prailgusį laikotarpį. Nors vieną akimirką ji norėjo tiesiog pulti prieš šį vyrą ant kelių prašydama suteikti jai pagalbą, tačiau tas pats saugumo istinktas skatino ją būti atsargiai ir apgalvoti kiekvieną, net menkiausią žingsnį.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”


CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 62
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Miestas : Niujorkas
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #21 on Št. 10 06, 2012 3:51 pm

Nebūdamas pilnai pasiekęs merginos, nesivargina aušinti burnos, iš toliau. Tik tuo metu, kai pagaliau pasiekia asmenybę, kurios pagal viską neplanavo čia pamatyti, išlaikydamas atitinkamą atstumą, kad jos niekuo neįbauginti, ištiesia savo abi rankas taip, kad parodyti, kad nieko pikto nežada jai padaryti. Skenuodamas merginos išvaizdą savo žvilgsniu, sugeba įvertinti tai, kad ji klaidžioja apylinkėse jau nebe pirmą dieną. Nežinodamas nuo ko reikėtu pradėti, pražioja burną, lyg būtu norėjęs kažką pasakyti. Tačiau "flešbeku", mintimis sugrįžęs į tuos laikus, kuomet pats turėjo šiokią tokią krizę, kuri priversdavo ji neaišku kokiais būdais atsidurti vietose, kuomet neatsiminė kaip į jas pateko. Supurtęs galvą, ir taip nutraukęs savo apmąstymų grandinę, prasitaria:
- Paklausyk, žinau kad dabar galiu tau atrodyti ne pats patikimiausias asmuo, bet... - Rankos mostu, nurodo čia pat esantį dvarą.
- Tai yra mano namai, ten yra šiltas vanduo, švarūs drabužiai ir man atrodo šiek tiek maisto. Jei nori, galime nueiti ten, ir aš pažadu, jei tu nenorėsi, nieko tavęs neklausiu. - Susiaurindamas savo akių plyšius, ryžtingai žengia žingsnį link jos, lyg bandydamas ją nestaigiu judėsiu "atlipinti" nuo medžio, prie kurio ji yra prilinkusi.
- Neįsivaizduoju kaip tu čia atsidūrei, bet miestas yra labai toli. - Suprunkščia. - Ir tau nuskilo kad esu geros nuotaikos šiandiena.
Sustabdęs save nuo tolimesnės monologo dalies, nuleidęs akis, atsidūsta. Kuomet vėl pakelia žvilgsnį į merginos veidą, taria:
- Paprasčiausiai manau, kad tau blogiau nebus, jei užeisi į vidų. Bet aišku, jei nenori, dabar pat nustosiu tave trukdyti?

ATIDUODAMA #21
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 36
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Maggie Blackwood on Sk. 10 07, 2012 2:24 am

Stebėdama šio vaikino, veiksmus ir staigų, jai pasirodžiusį netikėtą jo gestą - prisiartinimą artyn, Evelyn vis dar jautėsi tokia pat įbauginta, tad matydama priešais save ištiestus jo delnus, ji dar nebuvo pilnai pasiryžusi priimti jo kaip asmens galinčio suteikti pagalbą, todėl tik stovėdama, vis dar apglėbusi savo pečius žaizdotomis, medžių šakų ir krūmų subraižytomis ir purvinomis rankomis, ji nuleido žvilgsnį žemyn taip tik sustiprindama savo vidinį susijaudinimą kuris buvo toks ryškus, jog negalėjai žinoti kurią akimirką ji tiesiog atsities ir ims bėgti, vėl nebematydama ir nebejusdama tvirto žemės paviršiaus sau po kojomis.
Tačiau ji vis dar stovėjo tarsi įbesta, įaugusi į šį menką žemės plotelį supantį ją, kadangi vaikino ištarti žodžiai jog akivaižiai toli esančio miesto savomis kojomis ji neabejotinai nepasieks. Tai leido jai suvokti jog net jei jis ir būtų tas, kuris nori jai pakenkti, puikiai įžvelgiamas jėgų ir greičio, bei merginos nualinto kūno vaizdas neleistų jai niekur toli pasprukti, tačiau vis dėl to, bent vieną šios akimirkos minutę ji leido sau patikėti jog galbūt jis iš tiesų tik nori jai padėti ..
Tylėdama ir nors ne visiškai susikoncentravusi ties vaikino tariamais žodžiais, kurie tik bandė ją paguosti ir jai padėti, Evelyn truputį atslūgo ir matydama jį prisiartinant dar arčiau jos, jog šiuo momentu juodu teskyrė vos keletas žingsnių, ji ne itin tvirtai ir užtikrintai, tačiau vis gi žengė žingsnį jo link, tačiau galiausiai beveik nebejausdama savo ligsvaros stabilumo, pajuto tik linstančius kelius, kurie traukė visą jos kūną arčiau žemės..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”


CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 62
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Miestas : Niujorkas
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #21 on Antr. 10 09, 2012 7:05 am

1 dalis >>>
Pirmiausia atkreipus dėmesį į tai, kad pastaruoju metu jo pagrindinėmis pašnekovėmis tapo moterys, kurios gauna pinigus ne už kalbėjimą, o už malonumo suteikimą jai mokančiam vyrui, matydamas akivaizdu, merginą iš visiškai kitokios žmonių kategorijos, pajuto kad su laiku prarado gebėjimą tinkamai išdėstyti norimas mintis. Matydamas ne vien žaizdomis ir alkio nualintą Evelyn kūną, trumpam nuleido savo akis, nenorėdamas sudaryti įkyriai kiaurai veriančio žvilgsnio iliuzijos, atsidusimo vedamas pasistengė suvokti kodėl iki pat šios akimirkos nesulaukė atgal ne vieno, priatriančio ar paneigiančio garso. Vos tik pakelia akis atgal į merginą, sau už nugaros išgirsta sparčiai artėjanti jo paties augintinį, skirtingos akių spalvos sibiro haskį.
Vis dar nenuleisdamas savo ištiestos rankos į merginos pusę, veidą pasuka į šuns pusę, ir kita ranka nurodo kad šis sustotu. Kuomet šuo staigiai stabdęs atsisėda, iš karto nukreipia veidą atgal į merginą, vis dar bandydamas kaip nors iššaukti iš jos pusės šiek tiek daugiau dėmesio į savo pusę. Vien todėl, kad buvo tikras, kad labai norėdama, kelionės iki miesto einant taip, ji nepatemps, nors ir nepritardamas savo būsimiems žodžiams, visgi pasistengia iškošti pro dantis:
- Net jei nenorėsi išeiti į vidų, pabūk čia. Aš atnešiu tau, nežinau, maisto ir drabužių, kad tęstum kelionę ten...
Nežinodamas iš viso iš kur ji atsirado tokioje dykynėje, sujudinęs savus pečius, pagaliau ištiesia nugarą, ir įgauna visą ūgį.
- ...Iš kur tu iš viso esi atėjusi? - Tik po to, kuomet užduoda klausimą, suvokia kad mergina dar neįsidrąsino su juo kalbėtis. Beveik pasiduodamas, pagaliau pastebi tai, kad ji žengia vieną, kad ir menką, tačiau pirmą žingsnį į jo pusę. Sujudinęs rankos pirštus, akivaizdžiai tikėjosi, kad mergina sutiks užsikabinti už ištiestos galūnės. Bet, staigaus reflekso pagalba, užmatęs, kad ji netrūkus sukris ant žemės, laiku, jai dar neįgavus pusės kritimo greičio, sugavęs gležną, moterišką kūną į savo glėbi. - Op. O. Gerai, pagavau. - Patogumo dėlei patogiau suima ją ant ranku, ir iš karto pasisuka į augintinio pusę, pašaukdamas:
- Greitai bėk į vidų. - Pats tuo tarpu, nesistengdamas žiūrėti į merginos veidą, palaipsniui persikelia į dvaro vidų.

ATIDUODAMA #21
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 36
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Tyler Lockwood on Št. 03 15, 2014 4:41 am

Kelionė iš ligoninės buvo ilga, tačiau sėdėdamas prie savo automobilio vairo jis nepratarė ne vieno žodžio, mintys apie tai ką sužinojo šiandiena užėmė visą jo reagavimą į aplinką. Nes jei Katherine būtu bandžiusi atkreipti jo dėmesį, tai greičiausiai net nebūtu pavykę. Tylą, kuri iš esmės būtu net erzinanti, buvo užpildyta vietinės radijo stoties leidžiama muzika. Įvažiuodamas į namo kiemą, atitinkamu metu užgesina variklį. Nepajudėdamas labai iš vietos, viso labo nukreipia savo žvilgsnį į priekinį veidrodėlį, kuriame atsispindėjo keleivė: - Turiu pasakyti tau tiek daug, bet atrodo kad net norėdamas nesugebu rasti tinkamų žodžių, Katherine. Prieštaringi jausmai tau, smaugia. Nes vieną akimirka jau esu pasiruošęs tave priimti, kitą nusukti sprandą ir baigti tas terliones.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 03 16, 2014 4:48 pm

*Kone visą laiką būdama pasisukusi į šoninio lango pusę, pirštais spaudė chalato rankoves, kas išdavė tai kad ji jaudinosi. Paskutinės dienos įvykiai nuslopino tai ką teko pergyventi susidūrimo su Reese metu. Maža gyvybė formavosi jos viduje, ir tai savaime leido jaustis laimingai. Tai nebuvo pirmasis jos nėštumas, tačiau ne taip kaip praeitą kartą, ji iš tiesų galėjo džiaugtis šia akimirka. Trumpam sumerkusi akis, ji leido grotuvo leidžiamai muzikai pasiekti "sielos" gelmes. Nors ji visą laiką buvo šventai įtikėjusi tuo, kad susidūrimas su Elena, jos tapimas žmogumi neprives prie nieko gero. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, dabar ji gavo viską, ko kadaise troško. Veide savaime pasirodė šypsena, kurią ji bandė sutramdyti. Automobilius sustojus, pirmiausias jos veiksmas buvo, ant rankenos uždėta ranka. Vaikino, buvusio už vairo balsas privertė sustoti, ji atsisuko į jo pusę*
- Aš suprantu kad esu ne iš tų žmonių, kuriais galima pasitikėti. Tačiau gali būti tikras dėl vieno, kad Meisonas yra labai svarbi mano gyvenimo dalis. Ir, kad ir kaip atrodytu iš šalies, aš niekad nenorėčiau sukelti jam skausmą. - *Tvirtai linktelėdama galva, pagaliau praveria automobilio dureles, atsargiai išlipdama lauk. Žaizdos, stebuklingo kūdikio dėka baigė susitraukti, todėl ji jautėsi kur kas geriau, nei prieš išvažiuojant iš ligoninės* - Graži ateitis gali turėti teisę egzistuoti, Taileri. Ir jei tai aplankė mane, o daug kas galėtu pasakyti kad to visiškai nenusipelniau. Manau ankščiau ar veliau ir tu sugebėsi tai rasti. Pastovus sprukimas nuo priešų nėra išeitis, patikėk manimi. Aš tai dariau penkis šimtus metų. Svarbiausia kad ne mes būtume Klauso pagrindinis tikslas. - *Galvos mostu nurodo kad šis sektu paskui*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Tyler Lockwood on Pir. 03 17, 2014 6:57 am

Merginai pradėjus dėstyti savo kalbą, suraukdamas savus antakius, jau buvo pasiruošęs prieštaravimo puolimui, tačiau laiku susilaikydamas, leido šiai išsakyti savo norimą kalbą. Tik tuomet kai ši išlipo iš transporto priemonės, ištraukdamas iš spynelės raktą, paskubomis, išlaipina save iš automobilio vidaus. Neatsitraukdamas per daug toli, sukrauna abi savo rankas ant transporto priemonės stogo, akis nukreipdamas į savo pašnekovę: - Vampyrai yra labai nemonogamiški asmenys, Katerina. Tu geriau nei kas kitas žinai kad sakau tiesą. Todėl nesistebėk tuo, kad jei padarysi mano giminaičiui žalos, aš pats tave susirasiu ir priversiu gailėtis prieš tai padarytų veiksmų, o tuomet iš tavo krūtinės išrausiu tavo vis dar plakančią širdį. Ir tai nėra blefas, nes mano gyvenime neliko nieko, kaip tik jis. Ir aš tai vertinu. - Tuomet kai nuleido savo akis, veide leido pasirodyti šiokia tokiai, nežymiai šypsenai: - Tačiau jei tavo žodžiai yra tiesa, vadinasi aš džiaugiuosi už jus du. Tiksliau tris. Būtent tai ir davė įtakos, kodėl aš lemtinga akimirka nusprendžiau įsiklausyti į jo prašymą, kuris ryškiai prieštaringas mano pradiniam planui. - Į savo odinės striukės kišenę susikišdamas raktus, suprunkščia, kuomet mergina keliais žodžiais užsimena apie laimę: - Gal apsieikime be tų muilo burbulų. Aš esu prastas poroje, todėl verčiau palikime viską taip, kaip yra dabar. Tiksliau, kaip man yra naudingiausia. - Tai susakydamas, pagaliau pasitraukia nuo automobilio, sekdamas paskui šių namų šeimininkę, kuri aiškiai davė suprasti kad jis yra kviečiamas patekti į šio prabangaus dvaro vidų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Thomas Callahan on Pir. 03 17, 2014 12:24 pm

Tikriausiai dėl to kad visą savo gyvenimą praleido tam, kad surasti čia gyvenančią moterį, negalėjo aklai pasitikėti jauno vilkolakio duotu žodžiu ją jai pristatyti. Todėl pasinaudodama savo ryšiais, sugebėjo sugaudyti visus "kabliukus", sužinant kur Pierce buvo pristatyta. Kaip tik, jos pačios laimei pasirodžiusi čia ankščiau, nei kad atvyko Lockwood'as, sugeba tinkamai paslėpti savo transporto priemonę bei pasiruošti čia pasirodžiusių asmenų atvykimui. Kaip tik tuo metu kai vaikinukas išlipo iš savo automobilio, pati pasirodžiusi iš už namo, rankose laikė du paruoštus ginklus. Pirmasis buvo sukurtas šaudymui strėlėmis, kurių antgalis buvo suteptas paralyžiuojančia priemone, kitas, prisotintas tikrų kulkų. Taikliai panaudodama pirmąjį, šauna Lockwood'ui tiesiai į kaklą, pasirūpindama tuo, kad lemtinga akimirka jis nesugebėtu pasipriešinti, o ji kaip ne kaip stengiasi laikytis toliau nuo vilkų. Tuomet sparčiai žingsniuodama į priekį, atkiša savo antrą ginklą į Pierce pusę, po ko, prasitaria: - Ilgai laukiau šio susitikimo, Katherine Pierce. - Palenkusi galvą, ginklu nurodo kad ji pajudėtu link savo namo:
- Mums reikia pasikalbėti, ir neabejok. Jeigu neįleisi manęs į vidų, tai bus paskutinis kartas, kai kvėpuosi šiuo oru.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.


Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.


Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Los Andželas, CA
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 03 22, 2014 4:10 am

*Nesitraukdama pernelyg toli nuo automobilio, kurį laiką paprasčiausiai leido sau stebėti priešais buvusio vaikinuko veido išraišką, kuri akivaizdžiai keitėsi, kuomet jis kalbėjo apie tai, kas gali nutikti, jo manymu ateity. Šiek tiek palenkdama galvą, ne kiek nesiskubino jo pertraukti, vietoje to, atvirkščiai leisdama išsikalbėti. Ir tik lemtinga akimirka, akivaizdžiai tramdydama norą nusijuokti, pro akivaizdžią šypseną, pagaliau prasitaria* - Mhm, aš visai pamiršau. - *Prunkštimas, dalinai pertraukė jos kalbą, tačiau, po šio nevalyvo garso, pratęsia savo mintį* - Tu dabar blogas. - *Kuomet šiek tiek kilstelėja savo dešinę ranką, rodomuoju pirštu pabaksnoja sau į smilkinį, po ko paskubomis prasitaria toliau* - Pabandysiu tai įsiminti, nors tavo žodžiai turi dalinės neteisybės, Lockwood'ai. Vilkai neretai sugeba savo nemonogamiškumu pralenkti tuos pačius vampyrus... Tik keli sugeba pasirinkti pastovią partnerią. Tad, manau tai labiau priklauso nuo asmenybės. Nagi bandysi prieštarauti? - *Neigiamai supurčiusi galvą, jau buvo pasiruošusi pajudėti link savo namų, kuomet sau už nugaros išgirdo moterišką balsą, kuris privertė ją apsisukti. Instinktyviai kilstelėdama savo rankas viršun, sukanda dantis, po ko prasitaria* - Rimtai? Laukei susitikimo su manimi, kai aš matau tave pirmą kartą, brangute. - *Visgi, nelabai trokšdama rizikuoti tuo kad mergina gali iššaukti, o ir pati nenorėdama atsidurti ant logoninės lovos, nusprendžia imtis kiek kitokios taktikos* - Tebūnie... Tu gali užeiti. - *Tai pasakydama kaip tik tuo metu, kai peržengė savo namų durų staktą, trumpam atsisuka į merginos pusę*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Tyler Lockwood on Pir. 04 14, 2014 1:43 pm

Būdamas akivaizdžiai nusiteikęs kaip galima greičiau baigti šias terliones bei įvesti šio pastato savininkę į pastatą, kuriame ji pagal jo paties giminaičio teigimus turėtu būti saugi, pasukiodamas galvą, spėjo žengti kelis žingsnius į priekį. Ir kaip tik tuo metu, kai į kaklą įsmigo kažkoks aštrus, tačiau jaučiamai nedidelis objektas, staigiai išraudamas svetimkūnį, numeta jį ant grindinio. Atrodo tyliai susikeikęs, spėja atsisukti veidu į pasirodžiusios merginos pusę, kuomet jo veidą perkreipia nuostabos išraiška: - Nadia? - Vienas žodis, garsiai įvardintas merginos vardas ir staiga apėmęs silpnumas, priverčia atrodo stiprų vyrą, vilkolakį, pakristi ant cementinio grindinio. Panerdamas į gilų miegą, net norėdamas nesugeba apginti jo būsimą giminaitį nešiojančią asmenybę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Thomas Callahan on Antr. 04 15, 2014 2:21 pm

Nebūdama labai sudominta tuo, kad ramiai klausytis merginos bandymo eilinį kartą parodyti savo charakteristiką, ne akimirkai nebuvo patraukusi nuo jos pusės savo laikyto ginklo vamzdžio. Nelabai kreipdama dėmesį į sarkastišką merginos toną, viso labo prasitaria: - Judinkis. - Liepiamas tonas kuo puikiausiai atsispindėjo jos balse, jos akcentas nepriminė amerikietiško, labiau atrodė kad yra sumaišytas su rusiškais ar bulgariškais akcentais. Akivaizdu, mergina buvo ne vietinė ir priežastis kodėl ji pasirodė priešais Katherine Pierce buvo svarbi. Žengdama paskui tamsiaplaukė, ji kone peržengė per ant grindinio sukritusį Lockwood'ą, neparodydama net menkiausio susidomėjimo jo būsena. Neaišku ar jis jai buvo reikalingas asmuo ar ji viso labo juo naudojosi tam, kad pasiekti savo trokštamus tikslus. Pasiekusi durų staktą, ji pagaliau nuleido ranką, kurioje laikė ginklą, tačiau piršto nuo "gaiduko" nepatraukė. Žengdama į merginos dvaro vidų, galvos mostu nurodo kad ši užimtu vieną iš fotelių, pati tuo tarpu praeidama gilyn į pastato vidų, užsiima vietą priešais tą, kurią nurodė garbanei: - Tu labai klysti, manydama kad neturiu su tavimi nieko bendro, Katherine. Matai, aš padariau viską kad tapti vampyre tik todėl, kad galu gale sumedžioti tave. Atsilyginti už tai ką esi padariusi man. - Šiek tiek sujudindama savo galvą, palenkia ją į vieno iš pečių pusę, po ko nukreipdama akis į garbanės pusę, pratęsia savo nebaigtą mintį: - Ir nesvarbu kiek ilgai tai užtrūko, nes dabar esi priešais mane. Vadinasi aš pasiekiau savo tikslą. - Kuomet jos prieš tai labai dviprasmiška veido išraiška staiga pakinta, ji įgauna paniekos kupiną miną, kurios pasekoje pagaliau pasigirsta lemtinga frazė: - Nes tu nužudei mano motiną.

DIALOGO TĘSINYS: http://bloodyrose.forumlt.com/t44p15-didzioji-dvaro-svetaine

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.


Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.


Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Los Andželas, CA
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: ĮVAŽIAVIMO AIKŠTELĖ

Rašyti by Sponsored content Today at 1:30 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume