DIDŽIOJI DVARO VERANDA

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

DIDŽIOJI DVARO VERANDA

Rašyti by Horatius Ambrose on Kv. 09 27, 2012 3:10 pm

Didžioji, dvarui priklausanti veranda.

Horatius Ambrose

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 665
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO VERANDA

Rašyti by Elijah Mikaelson on Št. 08 17, 2013 3:26 pm

Praėjus pakankamai ilgam laiko tarpui po to, kai jam pavyko atgabenti iš kažkokių žmonijos pamirštų uolėtų vietovių Gilber'o kūną, bei perduoti jį jo likusiems gyviems šeimos nariams. Nusprendžia paskirti šiek tiek laiko ir sau pačiam. Pasinaudodamas proga kad iki šiol puikiai žino pastatą, kuriame Katerina mėgo "slapstytis", būdamas Los Andžele, pasigavo savo automobilio raktelius ir pasiruošė varginančiai kelionei atgal "namo". Visą kelionės laiką praleidęs svarstydamas apie įvairias galimybes, pokalbius kurie greičiausiai pakryps visiškai netinkama linkme, apsvarstė ir galimas susitikimo pabaigas. Kuomet jo automobilis pagaliau sustojo prie didžiulio namo, patraukdamas ranką nuo vairo, kitos rankos pirštais užgesina variklį. Neskaitant to kad yra nemirtinga asmenybė, visgi jausdamas kažkokį diskomfortą, kurį greičiausiai vis dar sukelia jį iš vidaus draskančios jo paties susikertančios nuomonės, pagaliau ryžtasi išlipti iš transporto priemonės. Užtrenkdamas mašinos dureles, pirmiausia leidžia sau apžiūrėti aplinką, įsitikindamas tuo, kad žmonių čia nėra. Žengdamas tuos keliolika trūkstamų žingsnių į priekį, užlipa laiptas ant namo verandos. Kadangi negirdo jokios gyvybės šiame pastate, suvokia tai kad Pierce čia šiuo metu nėra. Atsisėdęs ant supamosios kėdės, sukrauna vieną koją sau ant kelio, įsistebėdamas į kelio pusę, tarytum tikėtųsi to kad laukiamas asmuo pasirodys pakankamai greitai. Pasinaudodamas ir tomis ramybės akimirkomis, pradeda "nuodyti" savo plaučius užsitrauktos cigaretės dūmais.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.

Pranešimų skaičius : 760
Įstojau : 2013-04-10
Amžius : 28
Meilė : Andrea Argent
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=E2nsDrIM09s

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 17, 2013 3:35 pm

*Prieš pasirodant šioje vietoje, leidusi sau privilegiją aplankyti vieną iš Carrington šeimos narių, su kuria jos nuomone palaikė labiausiai draugišką ryšį. Tačiau pokalbiui pasukus visiškai priešinga linkme, nei ši tikėjosi, norėdama bent vieną dieną pabūti viena, susitaikyti su svetimais pasirinkimais ir apsvarstyti savo pačios poelgius, kurie apvertė jos egzistenciją aukštyn kojomis, pagaliau atvairuoja savo prabangų automobilį į namą, kurį išsipirko kiemą. Jau būdama savo transporto priemonės viduje, pastebėjo tai kad turi svečią. Atsidusdama, mat šis asmuo kaip be pasukus jos gyvenime turėjo labai daug reikšmės. Ne visuomet geros, bet ir ne visada vien tik blogos. Neskubėdama išlipti iš savo automobilio, pirmiausia nukėlė abi savo rankas nuo vairo. Bukai stebėdama sėdinčio vyro siluetą, galiausiai surenka save į rankas, ir išlipa iš skaisčiai raudono automobilio. Kaukšėdama kulniukais per asfaltuotą kelią, dar nepasiekusi laiptų, perklausia* - Tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad yra pakankamai svari priežastis to, kodėl tu čia esi, Mikaelson'ai? - *Šiek teik sujudinusi savus antakius, pagaliau pakyla laiptais į viršų, bei pasiekusi duris, vieną ranką sukrauna ant rankenos, pratęsdama savo mintį* - Taip. Aš radau vaistą ir taip, Džeremis buvo būtina auka norint išgyventi. - *Išlaužusi visiškai jokius jausmus neatspindinčią šypseną, pasuka savo akis į jo veidą, bandydama jo ant kaktos pasirodžiusias raukšles iššifruoti* - Tikriausiai tai viskas, ką norėjai sužinoti. Todėl dabar gali eiti šalin.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Št. 08 17, 2013 3:44 pm

- Tu nužudei jį, nepagalvodama apie tai kad tas vaikis turėjo nugyventi ilgą gyvenimą. Nužudei ir dabar elgiesi taip, lyg tai tau nereikštu nieko. Ant kiek tavo širdis yra ledinė, Katerina? - Pertraukdamas merginą vos tik ši spėjo prasižioti, palengva nukelia savo koją nuo kelio ir išsitiesia visu ūgiu. Prieidamas arčiau prie jį tebetraukiančios moters, suima ją už riešo, bei pasuka jos kūną taip, kad šis atsidurtu priešais. Įsistebėdamas į merginos kaštono spalvos akis, leidžia jai baigti išsakyti viską, ką ji tuo metu norėjo. Tuomet vis dar nepaleisdamas jos riešo, pratęsia: - Ar tu bent įsivaizduoji kiek daug bėdų padarei per vieną dieną, Katerina? Aš buvau beveik išreikalavęs tavo laisvę iš Klauso. Supranti? Trūko visai nebe daug, kad tau nereikėtu slapstytis visą tolimesnį savo gyvenimą. Tam tereikėjo kad tu tyliai, nieko nedarydama sėdėtum kur nors. Bet ne, tau reikėjo padaryti viską taip, kad "atleidimui" neliktu ne lašo. - Tuomet paleidęs jos ranką, pasitraukia kiek toliau, suteikdamas jai šiek tiek daugiau erdvės. Atsukdamas merginai nugarą, abi rankas atremia į turėklus, ko pasekoje šiek tiek pasilenkia: - Klausas įtūžęs, ir patikėk manimi, kitas kartas kuomet jį sutiksi tau bus paskutinis. Ir dabar aš nieko negaliu pakeisti. Nuleidęs akis, suprunkščia, nes nelabai tiki tuo kad tikėjosi jos malonės atvykdamas į šią vietą. Neigiamai supurtęs galvą ir vis dar nepasukdamas savo akių į jos pusę, pratęsia: - Tą vakarą aš būčiau išsivežęs Eleną toliau nuo Klauso ir tokiu būdu neleisčiau jam pasigaminti tokių pat kaip jis. Tai buvo mano tikslas, nieko daugiau. Ir kai tu pasirodei Los Andžele, nežinau kas mano galvoje apsivertė, tačiau norėjau atsisakyti visko, visų planų prie kurių dirbau ištisus metus. Viską mesti ir atgavus tavo laisvę pradingti. Kvaila, tiesa? - Išlauždamas kampinę šypseną, pasuka savo veidą į merginos pusę, laukdamas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 17, 2013 4:02 pm

{Sukandusi dantis, kuomet jai dar kartą buvo paminėta tai ką ji padarė bandydama rasti vaistą, kiek jaučiamai paniekinantį žvilgsnį nukreipia į originaliojo pusę, tarytum jau būtu norėjusi kažką pasakyti, tačiau tuo pačiu save privertusi to nedaryti, vėl nusuka akis. Leidusi sau nusiraminti ir įgauti jai įprastą kalbos toną, šyptelėdama lūpų kampučiais, taria} - O tu tikėjaisi, kad aš norėdama iš to padaro rankų ištraukti buteliuką su vaistu imsiu ir save paaukosiu? Ir kas vyktu tuomet? Jis atsibustu ir jo rankose liktu vaistas, o mano sudžiuvęs kūnas gulėtu kažkur ant šalto grindinio. Taip, tikriausiai taip būtu geriau. - {Kalbėdama su akivaizdžiai jaučiamu sarkazmu, įsistebi į savo ranką, kurią jis tuo metu laikė} - Aš padariau tai kas buvo būtina, bei net jei tave tai iki šiol stebina, nesigailiu ne vieno iš savo padarytų veiksmų, Elaidža. Džeremio mirtis nėra išimtis. Ir iš viso, nuo kada tai parūpo tau? - {Šiek tiek palenkdama galvą, įsistebi į jo miną, ir sulaukia to, kad jis patraukia šalin, dėl to užvertusi akis, jau ketino patraukti link namo vidaus, tačiau sulaikyta jo žodžiais, visgi nusprendžia baigti savo mintį} - Tikriausiai tai Elenos darbas? Ji bando įtikinti tave tuo, kad aš esu didžiulis blogis ir kad viską ką darau yra... - {Pritrūkusi žodžių, galiausiai pakeičia kalbą} - Ji iš viso turėtu būti man dėkinga už tai ką jai padariau. Galu gale dabar ji stipri. Ji gali pastovėti už save, jei Klausas sugalvos atsigriebti ant jos. Ir pripažink, būdama vampyre ji verta daugiau, nei būti kraujo banku hibridams gaminti. - {Kuomet jo žodžiai sugeba dasikąsti iki jos vidaus, sukraudama rankas sau po krūtine, atsiremia nugara į duris, kurias visą laiką svarstė atidaryti} - Kodėl manai kad po visko, ką man padarė tavo šeima aš imsiu ir susidėsiu su tavimi? Kad kiekvieną sumautą kartą atsiminčiau medžioklę, kurią jūs man surengėte, kuomet buvau žmogus? Ar tai kad buvau priversta surasti savo visos šeimos kūnus, nes sugrioviau Klauso planus pasinaudoti mėnulio akmeniu? - {Vėl palenkdama galvą link vieno iš savo peties, pratęsia savo mintį} - Ar tai kad atėmėt iš manęs viską, ko gali trokšti žmogus? Meilę, galimybę susikurti šeimą, pasenti ir galu gale mirti? - {Suprunkščia} - Jums buvo per maža to ką padarėt. Todėl užbūrėt Killianą, kad medžiotu mane. Ir dabar visą tai aš turėjau paprasčiausiai pamiršti ir kas toliau, išvykti su tavimi į rožinės pasakos šalį? - {Jausdama kad aplamai visas pokalbis yra apgailėtinas, nusisuka nuo jo}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Št. 08 17, 2013 4:30 pm

- Aš tikėjausi kad tu iš viso nekiši savo dailių nagų ten, kur tavęs nereikia! - Nespecialiai pradėjęs kalbėti kiek garsiau, nei tikėjosi pats, tuo pačiu metu pasistengia suimti savo emocijas į kumštį ir jas labai nereikšti, tik stipriau pirštais sukimba į verandos turėklus. Klausydamas tai ką ji troško pasisakyti, pasisuka taip, kad būtu nugara atsisukęs į laukus, o priekiu į kalbančią merginą. Leisdamas jai įpusėti savo nuomonės išreiškimą, akivaizdžiai suraukia savus antakius, kuomet ji pasisako tai, ko greičiausiai jis nenorėjo girdėti: - Eleną mačiau tik kartą po to, kai ji atgimė užimdama vietą tarp nemirtingųjų. Ir patikėk manimi, tuo metu mes kalbėjome toli gražu ne apie tave. Man ir pačiam nebuvo labai naudinga tai, kad ji žinotu apie tai kad tai tavo rankos suteptos jos brolio krauju. Bet esmė ne tame, Katerina. Aš pats turiu savo nuomonę, bei matau kad tu susidirbai kaip reikalas. - Pakeldamas vieną iš savo rankų, rodomuoju pirštu nurodo savo krūtinę: - Ir neskaitant to, kad dabar pats turėčiau iš tavo krūtinės išrauti tavo vis dar plakančią širdį, vadovaujuosi tomis prieštaringomis mintimis, kurios mane verčia manyti kad tu tebesi ta pati mergina, kurią sutikau prieš penkis šimtus metu. Kuri buvo tobula viskame, ir gal tai apgailėtina, nežinau, bet aš noriu. Tiksliau norėjau ištaisyti bent dalį tų praeities klaidų, ir bent jau leisti tau vaikščioti žeme nebijant kad bet kuriuo metu čia pasirodys koks nors iš Klauso žmonių, arba dar geriau jis pats ir padarys tau ką nors, ko pataisyti nebus įmanoma. - Merginai pradėjus vardinti priežastis, kurios buvo padarytos tam, kad prieš pusę šimtmečio ją sulaikyti prakeiksmo nutraukimo ritualui, kaltai nuleidęs akis, prataria: - Ne vienas iš mūsų nėra šventas, Katerina. Ir tai ką kadaise dariau aš ir mano broliai, nėra blogiau už visą tai, ką per savo egzistavimą esi padariusi tu. Ir patikėk, aš neteisinu savęs. Tiesiog stebiuosi tuo, kad tu dabar išvardinai tai kas buvo blogo. O tai, kas buvo gerai tau į galvą neateina? - Atšlydamas nuo turėklų, nesunkiai pasiekia ją, kone priremdamas ją savo kūno prie namo durų. Pakeldamas ranką, patraukia vieną iš jos garbanų šalin, imdamas kalbėti kiek tyliau: - Kaip ta dalis, kai tave radau, kuomet nusprendei nusprendei nutraukti amžiną gyvenimą atsisakydama kraujo? Kaip tie metai, kuriuos praleidom kartu, kuomet tave mokiau išgyvenimo šiame pasaulyje? Galu gale, kaip tas laikotarpis, kuomet mūsų kūnų buvo beveik neįmanoma atlipinti? - Vis dar nenuleisdamas rankos, keliais pirštais perbraukia jai per žandikaulio liniją, įdėmiai stebėdamas pašnekovės lūpas: - Kaip ištraukiau tave, iš medžiotojų rankų ir kaip pirmą kartą po tiek metų pasakei kad myli? Visą tai tau nieko nereiškia, nes viskas kuo gyveni yra noras sunaikinti mus? - Neigiamai supurto galvą: - Kai net nepagalvoji apie tai, ar iš tiesų Kolo kraujas tave pavertė? O gal tai buvo bet kuris iš mūsų? - Išlauždamas labai dviprasmišką šypseną, pratęsia: - Nustok. Pasiduok bent kartą tam, ko iš tiesų nori. Pagaliau, pasiduok man.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 17, 2013 4:50 pm

*Tarytum būtu priversta klausyti tai ką tuo metu kalbėjo Elaidža, stengėsi kur nors pradanginti savo žvilgsnį, kad nereikėtu parodyti tai kad pastarosiomis keliomis dienomis jos jausmai yra pakankamai sumišę, ir kuomet jai nuolatos yra prikišama kaltė, jai paprasčiausiai gali ji "prilipti". Visgi nesistengdama per daug įsigilinti į jo žodžius, kuriam laikui nuleidžia akis* - Nesvarbu ar tu turėtum ar norėtum tai padaryti, jau seniai esi įrodęs Elaidža, kas nesugebi prieš mane padaryti nieko? Ir iš dalies tai sukelia smalsumą, kiek ilgai tu dar žeminsiesi prieš mane? Juk būtent tai tu ir darai dabar. Kone šliaužioji man po kojomis, įsivaizduodamas kad savo kalbomis, prikišamu kaltės jausmu sugebėsi imti ir sugrąžinti tai, kas jau seniai mirė. Mergina, kurią sutikai prieš penkis šimtus metu. - *Suspaudusi lupas, pavaidina labai teatrališkai nevykusį gailestį* - Mirė. Ir ji niekuomet nesugrįš, kad ir kaip stengtumeisi tai joje prabudinti. Jūs patys pavertėt mane monstru, todėl dabar nėra reikalo stebėtis mano veiksmais. - *Staigiai įkvėpdama išlaužia pakankamai aiškiai išreikštą šypseną, kuomet jis ima pasakoti tai ką matė per tuos metus iš savo pusės. Kuomet jos veide palengva dingsta šypsena, jausdama kiekvieną jo prisilietimą, specialiai įsistebi į jo akis, tuo metu jau atspindėdama visiškai rimtą išraišką. Nenuleisdama nuo vyro akių, leidžia jam išsakyti viską iki pat galo. Ir kuomet ji ne iš niekur nieko pradeda juoktis, net nusuka nuo jo veidą* - Vau, skamba... Tu niekam tikęs romantikas, Elaidža. Atbuko visi tavo žavesio sugebėjimai. Ir dar kvailiau yra tai, kad tu manai kad dabar imsiu ir pasakysiu "Oh Elaidža, tavo žodžiai pervėrė man širdį ir aš jaučiu, jaučių..." - *Akivaizdžiai veidmainiaudama, pagaliau nustoja kalbėti per juoką, ir susigrąžina perdėtai rimtą išraišką* - Ne velnio, tai kas mus kažkada siejo, liko ten, kur ir turi būti. Praeity. - *Pasisukdama link durų, nusprendžia jam sukelti dar daugiau skausmo, todėl atsisukdama, prasitaria* - Kad galutinai nuo manęs atsikabintum, turiu pasakyti kad mano gyvenime jau yra vyras, kuriam nesu abejinga. Ir tavo nenaudai, tai ne tu. O dabar tikrai, dink lauk. Nes aš jau jaučiu nuovargį vien dėl to, kad kalbu su tavimi. Sudie Elaidža.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Št. 08 17, 2013 4:55 pm

Vietoje to, kad pradėtu prieštarauti merginai ir kaip nors bandytu keisti jos nusistovėjusią nuomonę, nesunkiai sugebėdamas įžvelgti jos prastą vaidybą, kurią sugebėjo "perkąsti" jau prieš ne vieną šimtmetį, nuleidęs akis, labai ramiai atlaikė kiekvieną jos ištartą žodį į jo adresą. Ir net tuomet, kai ji pasistengė užminti jam ant nuoskaudos, viso labo veide ištempęs šypsnį, vos girdimai pasisako: - Aš tikrai tikėjausi kad sugebėsiu susikalbėti su tavimi geruoju. Bet, akivaizdu kad tai reikės išprovokuoti. O aš turiu tiek visą amžinybę, tiek beribę kantrybę. - Kuomet vėl pakelia akis į merginos veidą, labai mikliai pasiekdamas jos galvą savosiomis rankomis, pasielgia lengviausiu būdu, nusukdamas šiai sprandą. Ir vos tik merginos kūnas suglemba, pasigaudamas ją, nesunkiai nusineša link savo transporto priemonės, kuria čia ir atsigavo. Įvertindamas tai, kad nepaliko po savęs jokių pėdsakų (apart tos vienos cigaretės nuorūkos, apie kurią visiškai pamiršo), išsiveža merginą kuo toliau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thomas Callahan on Št. 08 16, 2014 7:25 am

[Automobilis, kuris buvo valdomas taip lengvai, kad kažkuriuo metu pati Nadia apsvarstė galimybę įsigyti ką nors panašaus, pagaliau buvo priparkuotas visai šalia dvaro verandos. Be menkiausio paaiškinimo, ji sugebėjo rasti dvarą, neketino nieko aiškinti, ypatingai todėl, kad ne pirmą kartą buvo važiavusi čia. Ištraukdama raktelius, ištiesė savo ranką į priekinę keleivio vietą užėmusį asmenį, po ko prasitarė] - Paklausyk, niekas tavęs nežada čia laikyti įkaitu. Štai raktai, neorėsi, galėsi išvažiuoti. Bet aš esu daugiau nei tikra, kad šitai tavęs nelabai domins. Tuo labiau, kad, mes su Ty pasirūpinom, kad ne vienam netrūktu nei kraujo, nei alkoholio, nei tuo labiau pramogų. - [Ji šyptelėjo, taip ir nebe kabindama tos temos, kuri buvo prieš tai užvesta automobilio viduje] - Tu juk ir pats supranti, kad nori atsipūsti, bent kartą gyvenime. Jei reikės ko nors dar, pasirūpinsiu kad gautum. - [Jos pasiūlymas buvo kiek dviprasmiškas, kuomet ši išlipo iš automobilio, už savęs užtrenkdama dureles. Oras buvo gaivus, juk ir pati vieta radosi netoli nuo prižiūrėto vandens telkinio. Šie namai Nadiai patiko, mat visad įsivaizdavo save gyvenant panašioje vietoje. Dar pilnai neprašvito, kuomet ji pasilenkė link automobilio lango, perklausdama] - Hey, jus dabar norėsit pailsėti, ar... Galiu pasiūlyti ką nors įdomesnio?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.

Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 08 16, 2014 10:29 am

Kaip jis galejo pakibti ant jos kabliuko? Garsiai iskvepes ora pro nosi jis islipo is automobilio ir sukrove abi rankas ant masinos stogo. Jis kumstyje gniauze raktelius ir inirtingai maste. Is dailies tai buvo tiesa, jie buvo keturi ir kilus gresmei butu sugebeje apsaugoti Victoria. Jis pyko, nes viskas apsiverte aukstyn kojomis, maza to, jis jautesi pazeidziamas, nes Katherine zinojo, jog viskas ka jis sake ar dare buvo blefas - jis vis dar jai neabejingas.
Pakeles akis i Nadia jis lupu kampu syptelejo. -Kas tu? Tayleris neminejo, kad turi drauge.. -atidares keleivio dureles pirma perima kudiki is suneno ranku. -Tai ka siandien iskretei.. Pasielgei lygiai taip, kaip elgdavosi tavo tevas, -jis nusisypsojo. -Esi lygiai toks pat karstomis nevisprotis ir apie tai mes dar pasikalbesim. Vieni du,-kai visi keturi patrauke Katherine priklausiusio dvaro link, jis akies krasteliu stebejo Pierce. Ta niekur nedingstanti sypsenele jos veide bylojo apie tai,jog ji buvo patenkinta tuo kaip ivikiai pasisuko. Jis venge ju akiu kontakto, juolabiau nenorejo atsidurti akis i aki, juk dabar labiau nei kada nors jo paties jausmai jai buvo tarsi atvira zaizda.
-As surasiu kur paguldyti Victoria, -is kart po Nadios uzduoto klausimo jis akivaizdziai apsidziauge, kad kazkas sudrumste gan nejaukia tyla. -Pradekit be manes, -lipdamas laiptais jis neskubedsmas nuejo i viena is antrame aukste buvusiu miegamuju. Jis jautesi tarsi kazkas butu ji sekes ir kai paguldes mergaite ant placios senovines lovos atsisuko, ji stovejo priesais ji. Suneres vienos rankos pirstus i Katherine plaukus,kita sumazino ir taip minimalu atstuma tarp judvieju kunu iki nulio. Aistringai ja pabuciaves jis nutrauke bucini,bet vis dar laike jos kuna prispausta prie savojo. -Tu esi savanaude, manimi manipuliuojanti kale, Pierce, -jo kvepavimas padaznejo. Geismas,kuri siai moteriai jaute buvo stipresnis uz principus ir jis nebegalejo to tvardyti. Dar sededamas masinoje jis sia akimirka isivaizdavo. Buvo akivaizdu,kad ji taip pat, nes nei kiek nesipriesino kai jis nuplese sau priklausancius marskinius jai nuo kuno. Po to kai vienas kitam sukele tiek pavydo ir priverte prarasti savitvarda, pykcio isprovokuotas seksas buvo geriausias budas islieti abieju tiek ilgai zabotus poreikius. Jis pasodino ja ant vienos is komodu ir be didesniu apsilimui skirtu zaidimu, i ja iejo. Jos nagai sukibo i jo nugara palikdami zymes, taciau jis neisleido nei garso, apacioje buve asmenys neturejo nieko girdeti. Jis nebuvo prarades igudziu ir tai buvo akivaizdu kai mergina nesusivaldziusi isleido aimana, kuria Masonas akimirksniu nutilde isisiurbdamas siai i lupas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 16, 2014 11:16 am

*Vien mintis, kad jiems buvo būtina likti dviese, vertė ją sekti paskui, tačiau taip, kad tai neliktu pastebėta. Tylūs žingsniai, bei kuo puikiausias žinojimas savo pačios namų išdėstymo, leido jai nepastebėtai patekti į tą patį kambarį, kurį pasirinko Lockwood'as, pasigirdo tik spynos užsifiksavimo užraktu, garsas. Kuomet pirmiausia jų žvilgsniai susidūrė. Kalbos buvo bereikalingos, nes tolimesni Lockwood'o veiksmai buvo būtent tai, dėl ko ji čia ir pasirodė. Kaip mat atsakydama į suteiktą bučinį, nuleido savo rankas. Tam laikotarpiui, kuomet ši atsidūrė ant komodos, jau buvo spėjusi atsikratyti apatine jo drabužių dalimi. Jos kūnas virpėjo iš malonumo, o pasunkintas kvėpavimas, bei nevalyvi iš vidaus kylantis garsai, kuriuos taip stropiai stengėsi bučiniais nutildyti Mason'as, reiškė kad pasiekti orgazmą buvo vieni juokai. Jo kūnas, akivaizdūs sugebėjimai sekse, vedė ją iš proto. Ji kone cypė iš malonumo, kuomet suleido savo, iš pažiūros neilgus nagus, šiam į nugarą. Nugaros išlenkimu ėmė varvėti kraujas, nuo komodos krito kelios interjero detalės, tame tarpe ir kažkoks, jai svarbus paveikslas. Ir net tuomet kai veiksmas pasiekė pabaigą, ji neketino taip greitai jo paleisti. Kojomis tebebūdama surakinusi jo juosmenį, trumpam atitraukė savo veidą nuo jo kūno. Veide spinduliavo šypsena, o jos akys buvo kaip niekad gyvos, kuomet ji pirštu perbraukė per jo apatinę lūpą, bei prislinkusi dar kartą pabučiavo. Po kelių, ekstremalaus ginčo, dienų, tai kas vyko dabar, buvo per daug trokštama. Galiausiai jos kojos atsipalaidavo, ir neskaitant dar pastebimai virpančio kūno, tyliai pratarė* - Tai reiškia, kad man atleista?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 08 16, 2014 12:06 pm

Malonumo banga uzliejusi jo kuna priverte ji nusisypsoti. Vis dar tvirtai glebyje laikydamas jos liauna kuna jis bande tai nuslepti, bet virpantis is pasitenkinimo jos kunas gloste jo vyriska savimeile. Pabuciaves jos kakla jis negalejo atitraukti savo ranku nuo svelniu jos krutu. -Neisivaizduoji kaip as taves pasiilgau, mazute, -jo balsas buvo svelnus kaip ir jo prisilietimai. Nebeliko nei laso uzuominos pries tai ji valdziusio pykcio, jis buvo nepaprastai laimingas ir tai atsispindejo jo supsenoje kai jis suemes ja uz sedmenu nekele nuo komodos. Dirstelejes sau per peti i vis dar saldziai miegancia Victoria jis atsargiai ant didziules lovos krasto pagulde Pierce. Buvo akivaizdzu, jog jis norejo dar, bet tam jie turejo marias laiko, si kart jis neketino jos paleisti.
Jis pasisuko eiti i dusa taciau paskutine minute persigalvojes pasiciupo ir nusinese ja kartu. Jie gulejo vonioje ir jis svelniai tryne jai nugara kempine. Palinkes prie jos ausies jis susnabzdejo tris zodzius privertusius ja nusisypsoti. Jis dar niekada nebuvo toks laimingas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 16, 2014 12:49 pm

*Atrodo visai trumpam atsidurdama ant lovos pakraščio, ji nesusilaikydama sukikeno, kuomet jos liesas, tačiau labai moteriškas kūnas buvo perkeltas į kitą patalpą. Trūko visai ne daug laiko, kol moters, bei vyro kūnai užsimanė daugiau. Pierce kūnas kone degė iš vidaus, nuo kiekvieno trokštamo vyro prisilietimo, ji tyliai pratarė kad jiems dažniau reikia tai kartoti. Kuomet pasisukdama veidu į hibrido pusę, išreikalavo pakartojimo. Iš vonios ant grindų liejosi vanduo, kuris nespėjo net ataušti nuo pastovaus judesio. Tai buvo tarytum terapija jiems abiems, tai kas seniai buvo reikalinga. Keitėsi vieta, keitėsi poza, pakankamai garsūs, orgazmo sukelti šauksmai sklido iš vonios tol, kol abiejų asmenų kūnai iš savęs išspaudė viską, kas tik buvo įmanoma. Krūtinė ritmiškai kilnojosi nuo deguonies trūkumo, o ji ne kartą jo glėbyje buvo pamiršusi apie tai, kad reikia kvėpuoti, kuomet pirmoji nutraukė finalinį bučinį* - Myliu tave, - *Šie žodžiai skambėjo šiandiena dažniau, nei per pastaruosius metus, kurių pusę jie praleido atskirai. Vampyrės kūnas pagaliau atitrūko nuo su ja buvusio vyro. Prikandusi apatinę lūpą, ji pasičiupo plonytį chalatą, kuris kabėjo ant vonios durų. Nuo jos drėgno nuo vandens kūno, jis kaip mat prilipo, ir kuomet ji neskubėdama eiti kur nors, abejomis rankomis pasirėmė į kriauklę, išlaikydama žvilgsnį nukreiptą į Lockwood'o pusę, pagaliau ryžosi prasitarti* - Prisiekiu, tęsčiau tai amžinai, tu tai žinai. Bet, manau, kad bent trumpam mums reikėtu pasirodyti prieš kitus. Kitaip, jiems kils įtarimas, ir ankščiau bent vienas jų pasirodys čia, manydamas kad mes baigėm vienas kitą nužudyti. - *Atrodo kad ji buvo spėjusi pamiršti prieš tai buvusius konfliktus, kuomet atsitraukusi nuo vonios, dar kartą sulipino savo lupas su jo, užmerkė akis, ir dar neatsimerkdama, atitraukė lūpas* - Tau būtina apsirengti, nes aš negaliu blaiviai žiūrėti į tave nuogą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Pir. 08 18, 2014 12:05 pm

Kad nebūtu taip saldžiai: Iš Lockwood'o kelių iškritęs mobilusis telefonas liko ant miegamojo grindų, kuomet viena po kitos, jį pasiekė kelios tekstinės žinutės. Tekstas buvo trumpas ir aiškus, tačiau tuo pačiu metu ir nemalonus priminimas apie tai kad jo netikėtai prasidėjęs "medaus mėnuo" turi šiokių tokių spragų. Pirmoji žinutė te buvo klausimas "kaip tu jautiesi, dabar?", užtat antroji jau davė suprasti apie tai kad vyriškio likimas rašiusiai nėra neįdomus, "paklausyk, tai ką mačiau, tai nereiškia nieko. aš suprantu kad tu nesi paprastas vilkolakis, ir valdomas savo kitos pusės, pratrūksti. aš viską suprantu, bet ir tu neprivalai dėl to slėptis. nes aš bet kokiu atveju palaikysiu tave, kad ir kas tai būtu". Tuo telefonas kol kas apie save priminimus baigė, o kažkur likusi Hollander, ir toliau negalėjo atrasti ramybės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 08 22, 2014 9:47 am

Sypsodamasis jis eme neskubedamas rengtis, taciau akiu nei minutei nenuleido nuo mylmos moters kuno, kuris kaip niekad ji viliojo. Vonios kambarys primine karo lauka - pavieniai drabuziai gulejo permirke nuo vandens, kuriuo buvo aplietos kambario grindys. Pakeles savo dzinsus, kurie kaip bebutu keista buvo vienintelis sausas jam likes rubas, pastebejo salimais gulejusi savo mobiluji. -Nemanau, kad galiu ja vilkedamas nusileisti i apacia,-pakeles visiskai permirkusia savo maike i akiu lygi jis siek tiek surauke antakius. Isikises telefona i galine dzinsu kisene, apkabina Katherine is nugaros ir padejes galva jai ant peties, nusisypso. -Turime visa amzinybe tam, kad atsigrebtume uz prarasta laika,-galiausiai dar karta pabuciaves jos kakla, atsitraukia ir nuejes i miegamaji isitikina, kad Victoria vis dar miega, ten kur jiedu ja paliko. Naudodamasis proga, kad kambaryje yra vienas, issitraukia mobiluji ir perskaito neseniai gautas zinutes, kurios kaip ir nujaute buvo nuo Davinos. Jis bande sau iteigti, jog ypac dabar, kai pasirode pries ja ne itin herojiska savo puse, ji pabugs, liausis ji idealizavusi, taciau buvo panasu, kad tai ka jis vadino vaikisku susizavejimu, buvo kur kas rimciau. Ikvepes gilesni gurksni oro jis trumpam uzmerke akis. Jam reikejo dideles valios pastangu, kad galetu prabilti taip, tarytum nieko nebutu nutike. Kada jis ismoko taip gerai apsimetineti? Si mintis tik spejo perskrosti jo pasamone kai Pierce izenge i miegamaji ir jo veida papuose ta pati, nuosirdi sypsena. -Turiu kelioms valandoms isbegti,-atsiduses nutaiso nepatenkinta israiska, tuo pat spusteledamas "istrinti" mygtuka. -Vienam is vilkolakiu kilo siokiu tokiu nesklandumu,-jo naudai dabar buvo menulio pilnatis, todel jo alibi buvo neabejotinas - nauji vilkolakiai + menulio pilnatis + virsmas... Logiska ir paaiskinama situacija. Jis pasiciupo savo odine striuke ir salimais gulejusius masinos raktelius. -Pazadu neuztrukti,-priartejes prie jos isisiurbia i merginos lupas. Ji kamavo negera nuojauta. Viskas klostesi taip sekmingai, jis pagaliau laike ja savo glebyje, Victoria buvo saugi... Geriau nei kas kitas jis zinojo, jog iskaudinta moteris gali daug, o Davina siuo atveju savo rankose turejo visus kozirius - ji zinojo apie kudiki, apie tai, jog Katherine gyva, ji spejo gerai pazinti Masona ir jis jautesi atsakingas uz tai ka jai padare, juk, velniai rautu, jis negali taip paprastai ja atsikratyti. Dar pats gerai nesuprasdamas, kodel, jis jaute nora ja pamatyti ir tai ji erzino. Tai ka jai jaute buvo dekingumo, prieraisumo ir kaltes misinys, bent jau jam taip atrode.
-Tavim detas pasiruosciau atlakyti Taylerio replikas apie tai kas cia ivyko,-placiai nusisypsodamas uzsideda striuke ant nuogo kuno. -Dabar kai jis yra hibridas, jo klausa greiciausiai sugebejo uzfiksuoti viena kita atodusi,-sutikes ne itin patenkinta Katherine zvilgsni, tiesiog guzteli peciais. -Juk pati supranti, kad jis nepraleis progos,-dar kart syptelejes jis pagaliau pasisalina bei isedes i sau priklausanti automobili pasisalina Taylerio buto link.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 08 22, 2014 11:01 am

*Šios dienos vakare, nuo Katherine veido nedingo šypsena, kas išdavė tai, kad ji jautėsi laiminga, neskaitant to kad pastarasis pusmetis buvo kone tragiškiausias jos gyvenime. Nemirtingumas ir sugrįžimas namo, pas tuos, kuriuos ji iš tiesų dievina, buvo vieninteliai du dalykai, kurie dar vertė ją kvėpuoti. Matydama kintančią Lockwood'o miną, kuomet šis ėmė kalbėti apie savo naujausias pareigas, apie kurias jai ankščiau buvo informavęs užburtas asmuo. Jam bekalbant, žengusi kelis žingsnius arčiau, rodomuoju pirštu perbraukė per jo lūpas, tuo pačiu metu tardama* - Shh, aš negaliu neigti kad man tai nepatinka. Tačiau, suprantu kad tai yra svarbu tau, todėl, lauksiu sugrįžtant. - *Pasitempdama, iš kart savosiomis lūpomis palietė jo, kuomet atsitraukusi, ir akivaizdžiai neįtardama tikrosios priežasties, kodėl jis nusprendė apleisti namus, veide išspaudė jai taip tinkančią, šiek tiek klastingumą atspindinčią, šypseną* - Oh, nesirūpink. Kad ir koks tavo sūnėnas būtu nepakenčiamas, man vieni juokai su juo susitvarkyti. Tuo labiau, kad tai yra mano namai, o tu... Mano narkotikas. Jis suaugęs asmuo, todėl turės suprasti kad ankščiau ar vėliau tai turėjo įvykti. - *Trumpam nuleisdama akis, ir jam įkandin nepasakydama ne žodžio, pasisuko į miegančios savo dukters pusę. Su didžiausiu malonumu, tarytum į didžiausią turtą, žiūrėdama į savo dukterį, visiškai atsitiktinai iškeliavo į tos laikus, kuomet prieš pusmetį buvo žmogus. Mintyse kilo malonus vaizdas, kaip buvo ruošiamas mergaitės kambarys šiuose namuose. Kaip savarankiškai buvo dažomos sienos, statomi baldai ir perkamos būtiniausios priemonės. Viskas buvo daroma taip, kad buvo labai akivaizdu kad mergaitė buvo labai laukiama. Greitai pasisukdama ant kulno, Katherine trumpam apleido kambarį, kuriame šiuo metu buvo. Vampyriškas greitis leido jai suktis labai staigiai. Ir akimirka kai ji žengė į paruoštą Victoriai kambarį, buvo ypatinga. Šypsena tapo dar akivaizdesnė, kuomet ši susirinkusi kažkokius drabužius, ir pakeliui apsilankydama savo miegamajame, galiausiai sugrįžo čia. Jau būdama pasipuošusi kitaip: aptemptas juodas kelnes, bei laisvus marškinėlius, susidūrė su tuo, kad mergaitė prabudo* - Manau kad dabar būtu pats tinkamiausias laikas tau, susipažinti su namais, kurie priklauso tavo mažam kūneliui, princese. - *Ganėtinai greitai persikeldama ant lovos, ji kruopščiai perrengė mergaitę, kad šiai nebūtu šalta, nors tai ir taip nebūtu įmanoma, mat ji iš vidaus buvo kaip pastoviai kaitinama anglis, dėl savo vilkolakiškos pusės. Kuomet paruošė save ir mergaitę pasivaikščiojimui, trumpam dirstelėjo į laikrodį, kuris nurodė tai, kad prabėgo vos pusvalandis, galiausiai nusileido ten, kur jau buvo susirinkę likę asmenys*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 7:11 am

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų