MATTHEW LANTER

Go down

MATTHEW LANTER

Rašyti by ATIDUODAMA #15 on Kv. 10 04, 2012 1:22 pmMatthew "matt" lanter
"I think it's time we both try something new"► VARDAS, PAVARDĖ, PRAVARDĖS: Matthew Mackendree "Matt" Lanter.
► GIMIMO DATA / KIEK ŠIUO METU METŲ: 1983-04-01 (29 metai).
► IŠ KUR KILĘS / KUR ŠIUO METU GYVENA: Oficialiai, dokumentuose įrašyta kad gimė Massillon. Tačiau didžiąją savo gyvenimo dalį praleido Manhattane. Su kuriuo siejasi visas jo dabartinis gyvenimas. Visgi, pasakyti kad jis konkrečiai kažkur gyvena, negalima. Yra kelio žmogus, todėl mėgsta dažnai pakeisti vaizdą pro savo automobilio langą. Kitaip tariant labai daug keliauja, vienoje vietoje neužsilikdamas ilgiau nei 2s savaitėms.
► SEKSUALINĖ ORIENTACIJA: Tradicinė. Sugeba mylėti ir pamylėti vien tik merginas.
► ŠEIMOS NARIAI IR DRAUGAI: Tėvų vardai ar bet kokia kita informacija nėra skelbiama. Žinoma tik tai kad jis turi už save jaunesnę seserį, Julianne Lanter. Geriausiais draugais nuo pat pradžių buvo skelbiami - Cameron Gigandet, Ed Westwick, Chris Crawford ir keli kiti. Visgi į tarpą tų, su kuriais jis gerai palaikė bendravimą taip pat galima paskirti - Ashley Greene, Odette Fox. Visus likusius laiko tik pažįstamais.
► ĮVARDINAMI PRIEŠAI: Nėra tas, kuris gali pasigirti gausiu būriu priešų. Turi kažką su kuo sunkiai be sukalba. Tačiau yra per daug nuostabus, kad būtu nekenčiamas. Juokauju. : D Pagrindiniai jo priešai yra tie, su kuriais nesutarė sėdėdamas už grotų. O dėl to kad nuolatos kažką iš savęs primeta, jį nemėgstančių buvo nemažai. Tačiau ir ne per daug, kad tai kaip nors paliestu dabartinį jo gyvenimą. (Pataisymas, po "pagrobimo" (kurį paskaityti galite praeitoje forumo versijoje) priešų turi per daug).
► DABARTINĖ VEIKLA / SIEKIAMI TIKSLIAI: Nežinau ką jis dabar veikia, kažką veikia. O jeigu rimtai, nėra prisirišęs prie vienos vietos, todėl negalima pasakyti kad yra vejamas konkrečios veiklos. // Jo tiksliai? Paprasčiausiai iš gyvenimo gauti viską, kas patraukia jo dėmesį. Taip pat į jo tikslų 'sąrašą' įeina punktas pavadintas 'kelionė aplink pasaulį'. Po to kai jam teko priverstinai apsiriboti kalėjimo kieme matomais saulės spinduliais, išėjęs pirmu smūgiu sugalvojo šauti į ilgai truksiančią kelionę, kurios mano kad yra nusipelnęs.
► TRUMPAS CHARAKTERIO APIBŪDINIMAS: Per daug pasitikintis savimi, storžievis, visuomet išsakantis viską ką iš tiesų galvoja. Dėl trokštamo dalyko yra pasirengęs daryti bet ką, net jeigu tai suteiktu nemalonius pojūčius kitiems žmonėms. retai kada supranta kada reikia sustoti, todėl aplamai visada daro tai ką nori. Prie to viso, dangindamas bet kokius savo gerus bruožus yra linkęs į veidmainiavimą, pasityčiojimus iš kitų, bei neakivaizdų melavimą. Kalbant su juo, niekada nežinai kas iš jo žodžių yra melas, o kas yra tiesa, jeigu tokia iš viso yra. Yra lengvai užsiplieskiantis, linkęs į lytinius pakvailiojimus su visokio 'plauko' moterimis. Netgi jeigu jo širdis priklauso vienai, pats negali garantuoti ištikimybės. Na, juk visko gyvenimo būna, visko reikia. Kas dar? Nevertina žmonių, tuo labiau merginų, su kuriomis labiau pasileidžia į joms nuoskaudas atnešančius žaidimus, nei kokius nors jausmus. BET - Yra neįtikėtinai humoringas.
► ŠIEK TIEK GYVENIMO ISTORIJOS: Nepaisant to kad yra labai pasiturinčių tėvų vaikas, pirmagimis, visą gyvenimą kiek save pamena yra velnio neštas bei pamestas. Nuo pat vaikystės laikų, mėgdavo prisidirbti taip, kad paskui apie jo 'žygdarbius' kalbėtu ne vienerius metus. Niekada nesiklausė tėvų, darė tai kas jam atrodė geriausia. Nuo to laiko, kai kojomis pasiekė automobilių pedalus, bei sugebėjo daug maž tapti savarankiškas, pradėjo nuvarinėti automobilius. Pirmiausia tik linksmindamasis su draugais, nuvarytus automobilius arba nustumdavo nuo kokio skardžio, arba sudegindavo. Būdamas vidurinėje mokykloje, suvedžiojo savo seksualios mokytojos ne visai pilnametę dukterį, bei ją pačią. Po to kai viskas paaiškėjo, buvo išmestas iš mokyklos. Už tai, pasirūpino kad į mokyklą be statybininkų niekas neužeitu dar bent metus. Galiausiai jau būdamas Niujorke, kartu su geriausiais draugais apiplėšė garsiausio tų laikų nusikaltėlio, Deacono Frosto kazino. Per tai vienas jo draugų patyrė sunkias traumas, kas privertė Mattą pažvelgti į pasaulį kitomis akimis, trumpam. Susiradęs regis merginą, ir pradėjęs gyventi typo įdomiai banalų gyvenimą, greitai pavargo. Susirinko savo daiktus, apsitalžė su tuometine savo moterimi, bei išvyko iš šalies. Paviliotas svajonių automobilio, kurį niekada nebūtu galėjęs įpirkti, neskaitant tėvų pinigų, kuriais nesinaudoja, nuvarė jį. Po to kai prasidėjo tyrimas, buvo pagautas, bei pastatytas prieš šeimos narius, kuomet jo paties sesuo įdavė jį. Sėdęs už grotų, nieko įdomaus ten neveikė, todėl išleistas ankščiau už gerą elgesį, sugrįžo atgal į namus. Tiksliau į Niujorką, tam kad sutvarkytu savo reikalus, ir vėl išvyktu.
► KITA SVARBI INFORMACIJA: Nėra priklausomas nuo kokių nors cheminių medžiagų, tačiau ir nesmerkia tų, kurie vartoja ar svaiginasi. Vienintelė jo priklausomybė - seksas. Todėl kaip normaliam, pilnaverčiam žmogui jam jo reikia daug, ir geriausia kokybiško. Kitokia visiems labai įdomi informacija yra įslaptinta "teisėsaugos" pareigūnų. =P
► PERSONAŽO IŠVAIZDA PRIKLAUSO: Komedijų, dramų aktoriui, Matthew Lanter.

avatar
ATIDUODAMA #15
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 57
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MATTHEW LANTER

Rašyti by ATIDUODAMA #2 on Kv. 10 04, 2012 2:17 pm

Šaunuolis, "svajonių" vaikinas sakyčiau. xD Gaila tik, kad vienintelė kuri taip mylėjo Mattą pradingo kaip į vandenį.
Bet, man patinka jis tuo, kad yra kitoks, nei pilkoji masė. Leisk savo berniukui susilaižyt žaizdas, ir grįžk į sekso turo kelionę. xD

ATIDUODAMA #2

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 333
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MATTHEW LANTER

Rašyti by Olivia Chamberlain on Pen. 10 05, 2012 2:28 am

Lovelasas mūsų. Niekada nepasikeis, kad ir kas be nutiktu. ;*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MATTHEW LANTER

Rašyti by ATIDUODAMA #9 on Antr. 10 23, 2012 2:29 pm

Man taip pat patiko tiek pats aprašymas, tiek tavo personažo perteikimas žaidime. Wink
avatar
ATIDUODAMA #9

maybe we can do what normal people do and knock on the door?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 120
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MATTHEW LANTER

Rašyti by ATIDUODAMA #8 on Pir. 01 14, 2013 6:10 am

Visą gyvenimą iki ausų apsidirbęs žmogus Laughing . Tikiuosi dar nepasikeitei.
avatar
ATIDUODAMA #8

I bet u think there's something about her that can be saved.


Pranešimų skaičius : 185
Įstojau : 2013-01-14

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: MATTHEW LANTER

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume