PRIVATI PRIEPLAUKA

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 08 25, 2014 10:40 am

Jis kuo puikiausiai zinojo apie Jules planus isvykti ir linkedamas jai tik paties geriausio suprato, kad taip bus geriausia. Ji buvo tiesi, sis miestas buvo sausakimsas nuo antgamtiniu butybiu ir tai toli grazu nebuvo saugi vieta gyventi. Jis apsidziauge, kad spejo sustabdyti mergina paciu laiku. Jam kaip niekad reikejo jos pagalbos.
Suprates, kad Tayleris pagaliau issblaive, zenge keleta zingsiu pakrantes link. Nepaisydamas vaikino troskimo issiaiskinti kas nutiko kol jis gerokai perdozaves krete nesamones, praeidamas pro sali tik stumtelejo ji priverdamas dar karta ikristi i vandeni. -Dar kelios minutes saltame vandenyje tau nepakenks,-Masonas elgesi taip tarsi Tayleris butu prasikaltes mazametis. Kai beveik pasieke kranta pastebejo dar viena prisiparkavusi automobili ir su didele sypsena veide eme stebeti prie jo besiartinancia mergina. Suspaudes ja glebyje pagaliau jautesi turintis tvirta uznugary. Jules buvo tas zmogus, kuriuo jis visada galejo pasikliauti, maza to, ji vienintele taip gerai ji pazinojo, todel dazniausiai perspedavo ji dar pries jam isiveliant i nemalonumus. Nebuvo prasmes jai meluoti, todel giliai ikvepes jis neigiamai papute galva bei is kart po to delnais perbrauke sau per veida, kas isdave, jog jis buvo pavarges. -Vaikigalis yra priklausomas nuo svaigalu, o mergina...-pasisukes i Davinos puse jis kelias sekundes maste ka pasakyti. -Tai Davina. Davina, Jules,-supazindindamas dvi merginas Masonas jaute verianti McManus zvilgsni, kas reiske tik viena-ji zinojo, jog greiciausiai jis eili karta reikalus susiko su ja permiegodamas. -Katherine gyva... ir man zut but reikia jas islaikyti per saugu atstuma... Lipk i masina,-metes "teviska" zvilgsni i Tayleri jis galvos mostu parod i juoda savo mustanga.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Pir. 08 25, 2014 10:59 am

[Vaizdas, kaip iš pažiūros gerai pasportavęs vaikinukas nerangiai bumptelėjo atgal į vandenį, šviesiaplaukės veide iššaukė nuoširdžią šypseną, kuri niekur nedingo, kuomet ji pagaliau susitiko su savo draugu. Palikti šį miestą buvo iš dalies labai sunku, nes kartu su miestu tektu palikti ir tuos, kurie jai buvo svarbūs. Bet kito pasirinkimo nebuvo, ji ir pati troško kurtis savo asmeninį gyvenimą, bent kartą nesibaiminti to, kad už nugaros pasirodys vienas ar kitas medžiotojas ar vampyras, kuris nekenčia vilkų ir ji tam nebus pasiruošusi. Baimė pasilikti čia ir pražūti neleido jai elgtis kitaip. bet dabar aplinkybės pasikeitė, ji vėl buvo mieste, stovėdama netoli draugo, ir klausydama jo, kaip visuomet supainiotos istorijos. Šis vyras buvo laisvo oro direktorius, tačiau jį pastoviai pasivydavo kokie nors nesusipratimai. Paklusniai linkčiodama galva, trumpam pasisuko į Hollander pusę, ir įvertindama šią žvilgsniu, prasitarė] - O ji miela... - [Kuomet ištiesė savo dešinę ranką į merginos pusę, paragino ją paspausti ją, ir tokiu būtu užtvirtinti susipažinimą. Visgi, kontakto ilgai neužlaikiusi, galiausiai vėl nukreipė akis į Lockwood'o pusę, po ko ganėtinai greitai prabilo] - Kodėl manęs visiškai nestebina tai, kad eilinį kartą susidirbai? Bet, žinoma. Gali manimi kliautis, nusivešiu ją į "Disneyland", arba išvesiu iš kelio pravesdama ekskursiją po striptizo klubus. - [Šypsena išdavė tai, kad ji specialiai kabino draugą per dantį, visgi, tuo pačiu metu norėdama ir kalbėti rimtai, trumpai nuleido akis į rankoje dar tebe turimus raktelius nuo BMW. Gilus atokvėpis, ir šviesiaplaukė vėl pakėlė savas akis į pašnekovo veidą] - Vadinasi vėl Katherine? Mason'ai, turi būti atsargus su ta moterimi, kad ir kaip ji tau patinka. Tik nepamesk savęs, kitaip, būsiu priversta atspardyti tavo užpakalį. - [Galiausiai vėl mestelėdama žvilgsnį į vandeny likusį vaikinuką, vos pastebimai gūžtelėjo savo pečiais] - Jis pasimetęs, greičiausiai neranda vietos po saule, todėl daro kvailystes. Bet tu žinai, kaip jį sugrąžinti atgal. Visad žinojai... - [Delnu paplekšnodama Lockwood'ui per petį, ir taip išreikšdama savo palaikymą, galiausiai vėl mestelėjo žvilgsnį Davinos pusėn] - Tai kaip mergaite, esi pasiruošusi su manimi pasivažinėti, ar norėsi kad sumesčiau skudurus tavo namuose?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Pir. 08 25, 2014 11:06 am

Akivaizdu kad visiškai nesugebėdamas suvokti to, už ką buvo baudžiamas, jau ketino pėdinti iš paskos, tačiau nelaukė to kad bus įstumtas atgal į vandenį. Kuomet stačiai sukrito į ne pagal orus ledinį vandenį, vėlgi pakankamai greitai išnerdamas, nuo nervingai nuo savęs nudraskė odinę striukę, kuri pritraukusi vandens tapo be galo sunki. Mesdamas drabužį kažkur ant žolės, ir labai nepatenkintas lipdamas iš vandens, sunkiai kėlė vieną koją po kitos. Jules šypsena, kuri buvo skirta tam, kas jis eilinį kartą išsimaudė, dabar tik nervino: - Verčiau nieko nesakytum. - Neigiamai supurtydamas galvą, jau ketino sustoti ir tokiu būdu vėl persimesti keliais žodžiais, tačiau gavęs liepimą lipti į mašiną, iš kart kilstelėjo savus antakius. Jis buvo totaliai apstulbintas to, kaip su juo buvo kalbama. Nors ir suprato, kad greičiausiai tai nebuvo šiaip sau. Kažką neaiškiai burbuliuodamas sau po nosimi, jis visgi nepasiliko prie kalbančių, o su akivaizdžiai nepatenkinta fizionomija, sulipo į automobilio saloną, akimirksniu sušlapindamas prūdo vandeniu sėdimą vietą. Nuo jo smarkiai varvėjo vanduo, ir kuomet šis sukišo ranką į džinsų kišenę, tikėdamasis kad apsauginė cigarečių pakelio plievė išsaugojo namines suktines, smarkiai klydo. Į specialų popierių susukta žolė, buvo jau nebe tinkama naudojimui, todėl Lockwood'as, toliau keiksnodamasis, išmėtė pakelį pro langą, kaip tik tuo metu bukai nepatenkintu aplinkybėmis žvilgsniu, įsistebėdamas į pro priekinį stiklą matomą vaizdą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Seraphine Xylander on Pir. 08 25, 2014 1:58 pm

Šiek tiek toliau nuo didžiosios dalies susirinkusių asmenų, arčiau prie katherine Pierce namų, iš miško pasirodo balto it sniegas gailio, bei akivaizdžiai šaltų kaip plienas akių, vilkas. Konkrečiau, moteriškosios lyties kojotė. Kadangi lauke dar buvo pakankamai tamsu, o iki saulės pakilimo dar buvo likusi valanda, tamsioje aplinkoje kaip niekad aiškiai buvo matomos švytinčios akys. Į nedidelį vilką panašus padaras ilgai iš saugaus atstumo stebėjo visus asmenys, kurie tuo metu dar buvo prie namų. Kuomet lauke liko tik vienas asmuo, kitas kartu su mažu vaiku patraukė į namus, o visi likę išvažiavo lauk iš šios vietos, vilkiukas žengė kelis žingsnius į priekį. Lemtinga akimirka sustodamas ir palenkdamas galvą, ėmė šiepti dantis. (Paaiškinimas: Maliai buvo vos dešimt metų, kuomet ji pirmą kart patyrė virsmą, tuo metu ji buvo stipriai susipykusi su savo tėvais, o visos šeimos laukė ilga kelionė į užmiestį. Virsmas prasidėjo labai netikėtai, mašinoje be tėvų dar buvo jos sesuo, kuri buvo per pus mažesnė. Sukontroliuoti save buvo neįmanoma. Automobilis ėmė neštis link nuokalnės. Įvyko baisi avarija kaip tik tuo metu, kai balto kailio vilkas savo aštriais dantimis sukibo į mergaitės petį. Neišgyveno niekas. Mašina sudužo, o balto kailio vilkas iššoko lauk, likus kelioms sekundėms iki automobilio sprogimo. Nuo tos dienos, Malia niekad nekeitė pavidalo, pasilikdama vilku, ir tokiu būdu bręsdama toliau. Žmogiškumas jai buvo visiškai svetimas dalykas, o jos pačios nelaimei iš tokios būsenos ją galėjo grąžinti tik alfa, ir tai tik tuo atvėju jei pažintu ją tarp paprastų vilkų). Balto kailio vilkas jautėsi be galo alkanas, mat jau kaip kelias savaites nebuvo sumedžiojęs ne vieno, už jį silpnesnio padarėlio. Kieme likusi viena Pierce, atrodo tokiu lengvu grobiu, kad kitas variantas net nebuvo svarstytinas. Ji nepažino kad ten buvo ne žmogus, svarbiausia kad moteris buvo sudaryta iš žmogiškosios materijos, kas Maliai šiuo metu atrodė it gimtadienio tortas. Pasilenkusi dar labiau, kojotė pasiruošė pulti. Ir lėkimas į priekį trūko vos keliolika sekundžių, kuomet ji taikliai suvarė savo dantis į vampyrės petį, stengdamasi išplėšti kaip galima didesnį odos gabalą, tuo pačiu metu praplėšiant svarbiausias materijas, kurių tarpe ir arterijas, tokiu būdu priverčiant grobį kaip galima minimaliau priešintis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILESeraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Miestas : Dvasių pasaulis
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 25, 2014 2:42 pm

*Likdama prie pavėsinės viena, labai sunkiai leido sau įsisavinti informaciją apie tai, kad čia buvo atvažiavusi mergina, kuri praleido mažiausiai vieną naktį su jos pasirinktu vyru, kuriam buvo stipriai neabejinga. Dar labiau už tai erzino tai, kad Lickwood'as, visuomet pasirenka juos, vilkus, nei kad ją. Moteriškoji logika sumaišyta su didžiule panieka dabar jau visiems vilkams, vertė ją kone drebėti iš pykčio. Automobilis, kurį išvaravo Lockwood'as mikliai patraukė toliau nuo jos namų, ir nors ji kuo puikiausiai girdėjo tai kad kieme neliko ne dvasios, neprisivertė net atsisukti į tą pusę. Ji jautėsi įskaudinta, mat ankščiau su jo simpatijomis buvo daug lengviau susitvarkyti nei kad dabar, kai Hollander buvo taip ginama. Ji niekuomet nesupras ryšio kurį turi vilkai, todėl jai visuomet liks svetimu dalyku tai, kad jie visad pirmiausia pasirenka būrį, nei kad aplinkinius. Ant pavėsinės stalo buvo paliktas butelis. Iš pažiūros jis turėjo turėti nemažai laipsniu, kas šiuo metu priverstu nusiraminti ir nesigailėti to, kad nesudraskė tos mergaitės į gabalus ir tokiu būdu neparodė kad jei jis su ja, vadinasi kitų negali būti. Liežuviu perbraukdama sau per lupas, ji nesunkiai atkimšo butelį, kaip tik tuo metu, atsisukdama nugara į miško puse. Šone tebedegė laužas, kas suteikė keistą ramybės jausmą. Alkoholis, tyli aplinka - tai viskas kas šiuo metu supo vampyre. Blogiausia, kad net labai norėdama nusigerti, ji to nesugebėtu. Gal kelioms minutėms, ne daugiau. O tai buvo maža paguoda, kuomet bjaurus jausmas kone spaudė jos gerklę. Būdama žmogumi ji greičiausiai jau būtu išverkusi visas savo akis, tačiau dabartinė vidinė tvirtybė, ją vertė elgtis priešingai. Ji nežadėjo kurstyti ir taip nemalonios situacijos, tačiau ir nesistengė darytis kitokių išvadų. Ji tiesiog jautėsi įskaudinta aplinkybių ir tai buvo viskas. Tokiomis akimirkomis, ji dažnai gailėdavosi to, kad leido žmogiškumui pasilikti, bet... Tai tik su laiku darė ją stipresne. Todėl ši neketino pakartoti klaidos, kurią buvo padariusi prieš tai, kai buvo įprasta, ilgai gyvenanti vampyrė. Vien todėl kad šiuo metu ji buvo nukreipusi visas savo mintis tik neigiama prasme, akivaizdžiai liko netekusi budrumo. Ir iš viso, kas gi galėtu nutikti jos pačios žemėse, kur niekuomet nebuvo užsukęs joks padaras, jei nebuvo kviečiamas. Puolimas iš už nugaros buvo daugiau nei netikėtas. Mat Katherine spėjo tik ganėtinai garsiai sušaukti, kuomet pajuto begalinį skausmą, kuomet nuo sukandimo lūžo raktikaulis, o vilko nasruose liko nemažas nuplėštas jos odos gabalas. Krisdama ant žolės, ir kiek galėdama stipriau sukibdama į vilkolakio kailį, keliais mostais dar stengėsi nuo jos atsimušti, bet pilnatis paprasčiausiai buvo ne Katherine naudai. Šiuo laikotarpiu vilkolakiai buvo pernelyg stiprūs. Visgi po galybės nubrozdinimų, kurios paliko vilko nagai, dantys, jai pagaliau pavyko sučiupti padaro leteną, ir su garsiu traškėsiu ją sulaužyti. Tokiu būdu atitrūkdama nuo Malios, ji ėmė bėgti link savo namų, bet sukandimas taip laipsniškai atėmė iš jos jėgas, kad nespėdama pasiekti namų, ji sukrito. Ji liko sunkiai sužeista, ir nors viena ranka stipriai spaudė savo petį, iš kurio kraujas kone fontanu liejosi lauk, toli gražu nebuvo pasiruošusi pasidavimui. Ir net jei vilkas pasistengė bėgti paskui, ši pakankamai stipriu smūgiu iš kojos per nasrus, nubloškė jį šalin. Po ko, eilinį kartą, tačiau jau ant verandos laiptu susmukdama žemyn, bei užsikosėdama savo pačios krauju, prabilo* - Nadia...! Užsirakink visas duris, ne vienas jų negali pasiekti Victorios...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Seraphine Xylander on Pir. 08 25, 2014 3:00 pm

Alkis, kuriuo vadovavosi baltasis vilkas buvo toks begalinis, ir tuo labiau kad ji per daug metų praleido neatvirsdama į žmogų, neleido jai galvoti taip, kaip būtu galvojusi būdama savimi. Katherine atrodė tokia skani, kad paragavus vampyriško kraujo atsitraukti, paprasčiausiai nesušvietė. Malia stengėsi sukasti savo grobiui kaip galima daugiau kartų. Ji labiau už viską troško pasimaitinti, todėl ne švelniai sugebėjo apkandžioti moteriškę. Ir net tuomet, kai Pierce sukėlė jai ne menką skausmo bangą, sulaužydama priekinę leteną, ji tik garsiai sukaukė iš skausmo, bet pulti nesiliovė. Dabar tai kone tapo principo reikalas, kas nugalės žvėris ar asmuo. Malia šoko, ketindama visu savo vilkišku kūnu užsipulti merginą. Visgi, kuomet gavo spyrį į nasrus, nulėkė kelis metrus į šoną. Atrodė kad kažkuriuo metu viskas buvo netekęs sąmoningumo, ir tai reiškė kad ji liko saugi. Tačiau kuomet iš miško pasirodė pastiprinimas paprastų, nemagiškų vilkų, Malia tarytum įgavo antrą kvėpavimą. Sunkiai pakildama, ji laikė iškėlusi sulaužytą leteną, tyliai cypė iš skausmo, bet iš akių neišleido savo pasirinkto maisto šaltinio. Jos akys degė šviesiai žydra spalva, tarytum neoniniai žibintuvėliai. Viršutinė nasrų lūpą vis kilnojosi, kas reiškė kad ji nežada pasitraukti. Ir tuomet ji ryžosi antram puolimui, šį kart tikėdamasi kad sugebės vampyrei perkasti gerklę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILESeraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Miestas : Dvasių pasaulis
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 08 25, 2014 4:41 pm

Jules pernelyg gerai ji pazinojo todel nebuvo prasmes dar kazko pridurti. Masonas karciai syptelejo kai mergina atsiliepe apie Katherine. Jules niekada nezavejo, kad dar budamas vilkolakis jis susizavejo vilkolake. Galbut todel jie jau kuri nepalaike rysio. Jis nenorejo girdeti ka ji turejo pasakyti, nemego kai del visu Masono nelaimiu ji kaltindavo Kat, taciau kad ir kas benutiktu Lockwoodas visuomet galejo i ja kreiptis pagalbos. Jis dziaugesi ja matydamas ir buvo pasirenges si kart neissizadeti savo drauges, jam reikejo kazko kuo jis galetu pasitiketi, kadangi nebuvo panasu, kad jis gali pasikliauti Tayleriu, tik ne dabar. Akies krasteliu pastebejes, jog vaikinas nesipriesindamas padare tai kas jo buvo prasoma, pats pajudejo link automobilio. -As su tavim susisieksiu rytoj ryte,-nusisypsojes atsisedo uz vairo ir staiga sustingo. Jie visi keturi savo zvilgsnius nukreipe i puse is kur sklido vilko kauksmas. -Katherine dvaras,-grazines savo akis i Jules jis buvo nusteres. -Jules...-jam nieko daugiau sakyti nereikejo. Merginos sulipo i McManus priklausancia transporto priemone ir patrauke paskui juoda mustanga, kuris dideliu greiciu pasileido dvaro link.
Automobilio stabdziu garsas buvo ypac saizus. Masono automobilis buvo kaip reikiant subraizytas, siandien ji vairave asmenys vairavo itin neapdairiai ir skubotai. Is praktiskai vis dar judancios masinos issokes vaikinas pasileido link sukniubusio kuno, jo akys sviete, o alsavimas buvo ritmingas ir garsus. Per ta trumpa laiko tarpa kol jis pasieke Malios auka tapusia Katherine, jis buvo spejes pilnai pakeisti pavidala, todel kai su didele jega pastvere Armstrong uz sprando ir teske salin, jo iltys turejo gerai ja suzeisti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Seraphine Xylander on Pir. 08 25, 2014 4:56 pm

Nebuvo galima pasakyti kad Malia pasirinko sau auką dėl kokių nors asmeninių priežasčių, atvirai kalbant ji ne velnio nenutuokė nei kas buvo garbanė, nei tai kad ji buvo alfos išrinktoji. Ji tiesiog norėjo pasimaitinti, ir mergina atrodė lengvai pasiekiamu grobiu. Kaip tik tuo metu kai iki finalinio sukandimo trūko vos kelių centimetrų, jos kūnas buvo nublokštas per daug didelės jėgos. Kūlversčia sukrisdama ant grindų, nuo verandos, ji ėmė cypti iš skausmo, kurį sukėlė stiprus sukandimas, nesunkiai sutepęs jos baltą kailį, jos pačios krauju. Elgdamasi neapgalvotai, visiškai neorientuotai, ji dar spėjo pakilti ant trijų letenų, lyg būtu norėjusi toliau kautis dėl grobio. Bet kuomet "pastiprinimas" kuris buvo pasirodęs iš miško susidūrė su alfa, bei patraukė šalin, Malia įsistebėjo į švytinčias, raudonos spalvos vilkolakio akis. Buvo aišku kaip diena, kas jis. Toliau nutiko tai, ko patikėti buvo sunku. Atrodo kad tik iš dalies vilką primenantis padaras, kuris labiau atrodė kaip vidutinio dydžio šuo, ištiesė letenas, bei ant jų uždėjo savo galvą, tarytum pasiduodamas. Kuomet mėlynai švytėjusios akys, galiausiai užsimerkė, vilkas ėmė gailestingai kaukti ir kaukė iki pat tos akimirkos, kuomet "numestas" kailis, galiausiai paliko susivėlusią, visiškai nuogą merginą, kuri buvo pakankamai rimtai sužeista ir kaip niekad sutrikusi. Ji ėmė žvalgytis aplinkui, viskas atrodė kitaip, nei įprasta. ir kuomet ši kilstelėjo savo nelūžusią ranką, kone pakraupo matydama kad tai ne letena, o žmogiška galūnė. Tačiau, ji taip ir nepratarė ne vieno žodžio, sudarydama vaizdą, kad faktiškai net nemoka kalbėti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILESeraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Miestas : Dvasių pasaulis
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Pir. 08 25, 2014 5:08 pm

- Nesuk sau galvos, ji bus patikimuose rankose. - [Specialiai pamerkdama jam akį, jau ketino patraukti prie savo automobilio, aiškiai bandydama išvengti kalbos apie vampyrę, kurią buvo nusižiūrėjęs jos draugas. Žinoma, jai labai nepatiko mintis kad jis susidėjo su viena iš tų padarų, tuo labiau kad Katherine niekuomet neatrodė jai iš tų, kurie geba gyventi dėl kitų, šiuo atveju, dėl jai nesvetimo asmens. Ji labiau baiminosi to, kad ji sugriaus jo gyvenimą ir paliks įskaudintą, nei tai, kad nutiks kas nors kitą. Tačiau tuo pačiu metu, niekuomet nebuvo ta, kuri aiškino Lockwood'ui su kuo jis turėtu miegoti. Bei su laiku stengėsi priimti mintį ties jo pasirinkimu. Jie buvo labai geri draugai, todėl ji visuomet buvo šalia, kad ir ką jis nuspręsdavo. Šis kartas buvo toli gražu ne išimtis. Vaidinti auklę jai nebuvo labai sunku, tuo labiau kad mergina, kurią jos buvo paprašyta prižiūrėti, neatrodė labai atgrasi. Jules jau ketino lipti į savo naujutėlį automobilį, kuomet vilko kauksmas privertė ją pasisukti ten pat, kur atsisuko ir kiti] - Kažkodėl įtariu kad tai visai nieko gero nereiškia. - [Kaip mat įsėsdama į savo automobilį, pakankamai greitai nudūmė paskui Lockwood'ą. Kelionė nebuvo ilga, mat ir namai nebuvo pernelyg toli nuo ežero, prie kurio šie susitiko. Kuomet BMW buvo greitai, bet tvarkingai paliktas prie Pierce namo, iššokusi iš salono, jau ketino keisti savo pavidalą, bet, buvo sustabdyta to, kad vampyrę akivaizdžiai užpuolęs vilkas, ėmė keisti savąjį] - Mason'ai, ji tokia kaip mes. Ir negana to, ji visai vaikas. - [Suraukusi antakius, Jules vėl patraukė prie savo automobilio, nuo galinės sėdynės pasiimdama pledą, kuriuo pakankamai greitai ir apgaubė Malia. Stengdamasi jos per daug negąsdinti, pasistengė nužvelgti jos turimas žaizdas] - Ei, viskas gerai, tau nereikia mūsų baimintis. Ar suvoki kas esi ir kur randiesi? - [Šiek tiek kilstelėdama savus antakius, pasisuko savo automobilio link, bei neigiamai supurtė galvą, parodydama kad Davina nekištu nosies į lauką. Pati tuo tarpu nukreipė akis į Lockwood'o pusę] - Gyva?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 25, 2014 5:39 pm

*Sukandimai, kurios pirmiausia paliko baltasis vilkas buvo pakankamai rimti, ypatingai atsižvelgiant į tai kad paprastiems vampyrams jie buvo mirtini. Aišku ne jai ir ne dabar. Tačiau tai atėmė be galo daug jėgų, mat Katherine ne vien tik neteko pakankamai daug kraujo po pagrindinio sukandimo, kuris aiškiai pažeidė vieną iš arterijų, kurią ji buvo suspaudusi ranka. Kuomet vilkas kuris buvo nublokštas šalin vėl šoko ant jos, ši te spėjo viena ranka prisidengti sau veidą tuo pačiu metu stipriai sumerkdama akis. Šia akimirka Katherine buvo pernelyg silpna, tačiau svarbiausia buvo tai, kad ji spėjo pranešti Nadiai apie tai, kad ana nekištu nosies į lauką, bei išsaugotu Victoriai. Kaip tik tuo metu pasigirdo ir padangų cipimas, kurio pasekoje smarkus vėjo gūsis nuo prišokusio Lockwood'o privertė ją pramerkti akis. Šiek tiek pražiotos lūpos bei virš veido tebelaikoma ranka reiškė kad ji buvo gavusi ne menką šoką, kurį sukėlė tai, kad dar bent kelios sekundės, ir ji pati būtu vėl atsidūrusi mirusiųjų pasauly. Mason'o pasirodymas buvo kaip niekad reikšmingas, kaip niekad laiku. pagaliau nuleidusi ranką žemyn, bei delnu įsirėmusi į grindis, taip ir nepatraukdama kitos rankso delno nuo savo kaklo bei peties, įsistebėjo į tai kas vyko toliau* - Jūs tikriausiai juokaujat... - *Prieš akis baltasis vilkas pakeitė savo pavidalą, ir Katherine kaip tik tuo metu sumerkė savo akis. Nuodai, ėmė veikti jos organizmą, kas išdavė aplink žaizdą pasirodžiusios juodos dėmės, o veidą išpylęs šaltas prakaitas. Tai priminė karštinę, kuri buvo susimaišiusi su kitu, baisiu virusu. Tačiau šia akimirka tai nebuvo taip svarbu, todėl ji tik kelis kartus teigiamai linktelėjo galva, kuomet pasirodžiusi šviesiaplaukė užklausė, kad ir ne jos* - Man viskas gerai. Tai ne pirmas kartas, kuomet susiduriu su vilko nasrais. - *Kuomet liežuviu perbraukė per savo suskilinėjusias lupas, vėl, kad ir nespecialiai įsistebėjo į pavidalą pakeitusią merginą. Tai tebuvo dar vienas įrodymas to, kad vienas iš vilkų ankščiau ar vėliau sumaus jai gyvenimą. Vos pastebimai neigiamai supurčiusi galvą, jau ketino keltis ant kojų, bet kuomet suprato kad yra tam kiek per silpna, vos spėjo pakelti sėdimą nuo laiptų, vėl užėmė prieš tai buvusią poziciją, eilinį kartą sumerkdama akis. Dabar jai reikėjo nemažai laiko tam, kad organizmas nugalėtu pasklidusius nuodus*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 08 26, 2014 2:42 am

Masonas buvo isiutes. Is pirmo zvilgsnio suprates, kad baltasis vilkas yra ne kas kitas, o vilkolakis jis vis tiek pasirinko puolima ir nepaisydamas, kad mergina yra dar labai jauna, buvo nusiteikes gerai ja aptalzyti. Jis eme artintis prie judvieju ir tuo pat be jokio vargo eme keisti pavidala. -Kas per velnias?!-jo akys dege isiuciu. -Nuo kada mes puolam zmones? Ar tuo labiau maitinames vampyrais?!-nepaisydamas Jules, kuri elgesi su mergina globejiskai, jis siurksciai atverte kone be samones tysojusia mergina taip, kad galetu matyti jos veida. Ji nepriklause jo buriui, maza to, jis niekada nebuvo jos mates. -Ji yra Argent...-tai jis istare tarytum butu pasakes tai sau paciam. Kraujas likes ant jo lupu suteike jam daugiau informacijos nei tai butu padariusi Malios skrodimo suvestine ir tai priverte ji pakeisti nuomone del jos likimo. -Ji atsiskyrele ir panasu, kad dauguma savo gyvenimo praleido vilko kailyje,-jo israiska buvo sunkiai iskaitoma, o suraukti antakiai bylojo, jog jis intensyviai maste. Pasigirdes Katherine balsas priverte ji atsisukti i ant zemes tysojusi mylimosios kuna. Jis nebuvo tikras kaip vilkolakio ikandimas veikia tokius kaip ji, bet jos isvaizda nieko gera nezadejo. -Kaip tu? Kur Victoria?-priklaupes sueme ja i savo gleby.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 08 26, 2014 3:40 am

*Neskaitant to, kad kaip tik šiuo metu ji jautėsi taip, tarytum būtu pervažiuota traukinio, sukandusi apatinės savo lūpos odelę, tik kaip galima tvirčiau suspaudė atvirą žaizdą, kurią paliko balto vilko nasrai. Galva buvo sunki, o aplink matomas vaizdas sukosi ratu. Visgi, Katherine visad buvo stipresnė nei aplinkybės, kurios ją įstumdavo į daugiau ar mažiau pavojingas situacijas. Ji nuoširdžiai šia akimirka niekino vilkus, ir naujai pasirodžiusi mergina jai ne vien nepatiko, bet dar ir kėlė pasipiktinimą. Kaip taip nutiko, kad vilkas puolė vampyrę, ir pastaroji net nebuvo pasiruošusi tokiam posūkiui? Savo apmąstymų vedama, ji pastebimai neigiamai supurtė galvą, akivaizdžiai neparodydama ne menkiausio noro nei kalbėtis nei aiškintis su minėtos rūšies atstovais. Kadangi beveik visą gyvenimą buvo vampyrė, tas vilkolakiškas būdas laikytis drauge, jai buvo svetimas ir nesuprantamas. Prakirsta arterija spėjo susitraukti, todėl sunkiausias kraujavimas buvo sustabdydamas. Tačiau juodos dėmės, kurios kone akyse ėmė pūti, aplink sukandimų žymes, ir toliau plėtėsi. Pierce jau ketino kažką pasakyti, kuomet sulaukusi apglėbimo, sumerkė savąsias akis, tuo pačiu metu, savo pačios netikėtumui, mat vis dar pyko ant Lockwood'o dėl įvairių priežasčių, sukėlė savo rankas šiam ant pečių, sukibdama taip stipriai, tarytum viskas ko šiai būtu reikėję, tai būtent šio kontakto. Stipriai suspaustos lūpos, bei žvilgsnis nukreiptas į Armstrong pusę, neleido jai pratarti ne žodžio. Galiausiai ši vėl sumerkė akis, kad aplinkinis vaizdas taip nesisuktu* - Laimei Nadia prieš tau išvažiuojant nusinešė ją namo. Aš pasakiau jai, kad ši nekištu nosies į lauką, bei apsaugotu Victoria. Todėl, gali būti ramus, mūsų dukra saugi. - *Kaip tik tuo metu, atitraukdama savo rankas nuo jo, vėl susiėmė už savo sudraskyto peties, kaip tik tuo metu kakta atsiremdama į tvirtą vyro krūtinę* - Praeis. Iš ankščiau girdėjau kad, tokiems kaip aš, simptomai lieka tokie patys, bet nesibaigia mirtimi. - *Neigiamai supurčiusi galvą, ji vėl pakėlė savo akis į Lockwood'o veidą* - Ką tu turėjai omeny, sakydamas kad ji Armstrong? Abidvi Džeiko seserys mirusios.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Seraphine Xylander on Antr. 08 26, 2014 3:51 am

Būdama dešimties metų, Malia savo noru pasirinko likti vilku, veikiausiai todėl kad niekuomet nesusitaikė su tuo, kad tik dėl to kad jos pirmasis virsmas ištiko šią per daug anksti, dėl to žuvo jos globėjai ir jų dukra. Likti vilku buvo toks lengvas pasirinkimas, todėl negalima pasakyti kad po to kai ji numetė savo kailį, ką išprovokavo susidūrimas su alfa, buvo norėtas. Žmogiškai, ir jai asmeniškai keistai atrodanti ranka, nuo kurios ji negalėjo nutraukti akių, akivaizdžiai drebėjo. Į dar didesnį sumišimą ją pastatė dviejų asmenų, kurie reagavo visiškai skirtingai į ją, kalbos. Viduje ji dar tebe buvo ta maža mergaitė, kuriai neseniai suėjo dešimt metų, išorėje ji jau buvo pilnai atitinkanti "prisipratino" devyniolikmetės vaizdą. Kuomet nuo jos buvo patrauktas gabalas šiltos medžiagos, specialiai pakėlė savo akis į Lockwood'ą. Apatinė lūpa akivaizdžiai virpėjo, mat ši buvo tiek išsigandusi, tiek sušalusi (na realu, prieš tai ji turėjo šiltą kailį, dabar tik žmogišką odą, kuri ne velnio nešildė). - Aš buvau tokia išalkusi... - Vos pastebimai neigiamai supurčiusi galvą, staiga vėl nuleido akis, grįžti atgal į vilko būseną, jau nebe pavyko. Atvirai kalbant ji ne vien kad nesuprato kas vyksta, bet ir visiškai nemokėjo naudotis savosiomis, prakeiksmo iššauktomis galiomis. Ji buvo kaip mažas žvėrelis, įspaustas į kampą. Kuomet lūžusios rankos kaulai vėl atrado sau tinkamą formą ir vietą, ji abejomis rankomis susiėmė sau už veido, lyg šitai būtu padėję jai pasislėpti nuo visų šių žmonių. Ji nieko nežinojo nei apie vampyrus, nei apie vilkolakius, nieko. Ji buvo žalias lapelis visame šiame reikale, todėl ir buvo tokia išsigandusi: - Aš noriu namo, padarykit mane tokią, kokia buvau... Nenoriu likti šiame kūne, ir nenoriu čia pasilikti. - Nepatraukdama rankų nuo veido, ji ėmė labiau jį spausti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILESeraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Miestas : Dvasių pasaulis
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Antr. 08 26, 2014 4:03 am

[Kaltinti Lockwood'o, kad jis ginė tai kas buvo jo, nebuvo galima, nors Jules ir nelabai pritarė jo kaltinamai taktikai, kuri lietė mergaitę, kuri akivaizdžiai nesiorentavo kur esanti ir nesuprato kad padarė kai ką negero. Iš kart po to, kai draugas nužvelgė mergaitės veidą, McManus, gražindama ant jos pledą, pasistengė ją palenkti arčiau prie savęs, kaip tik tuo metu, vieną ranką jai uždėdama ant galvos. Šia akimirka jai nuoširdžiai buvo gaila mergaitės, nors ir matė ją pirmą kart. Klausydama to, kas buvo sakoma aplink, ji nutaikė labiausiai tinkamą progą prasitarti] - Mason'ai, ji net to nesuprasdama galėjo sekti tavo kvapą, o kadangi visiems kaip ne kaip esi vadas, mergaitė galėjo čia atsidurti būtent dėl to, kad visi namai prisotinti tavimi. - [Šiek tiek kilstelėdama antakius, pratęsė] - Aišku, tai nepaaiškina puolimo, bet, iš dalies skamba logiškai. - [Kaip tik tuo metu, kai nuleido savo akis, juntamai šiek tiek sujudindama Malia, perklausė konkrečiai jos] - Nesibaimink, ir žinai, padarykime taip. Aš nuvesiu tave išsimaudyti po dušu, tuomet iš Katherine pasiskolinsim kokius nors, mažiau atvirus drabužius, ir tik tuomet žiūrėsim kaip bus toliau. Ar gali, pasistengti manimi pasitikėti? - [Kuomet vėl nukreipė savo dėmesį į draugo pusę, šiek tiek palenkė galvą, tarytum vien žvilgsniu paprašydama kad jis per daug neprieštarautu jos pasiūlymui. Nors žinoma, ji būtu supratusi ir neigiamą atsakymą, tuo labiau kad kuo puikiausiai atsiminė tai, kad jis aiškiai prarasdavo savitvardą kuomet kažkas nutikdavo jo moteriai, o dabar pavojus galėjo grėsti ir jo dukteriai. Kalba apie tai, kad mergina gali priklausyti konkrečiai šeimai, privertė jos kaktoje pasirodyti kelioms, nerimo sukeltoms raukšlėms] - Vilkai dabar yra tavo stichija Mason'ai, jei norėsi kad išsivežčiau ją iš šios vietos, kartu su savo nauja "drauge", taip ir padarysiu. Bet jei nori pats viską išsiaiškinti iki galo, manau kad geriausia ji liktu netoli tavęs. Vien tai kad ji atsivertė kuomet susidūrė su tavimi, tik parodo kad bus paklusni.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Antr. 08 26, 2014 1:06 pm

- Nors tikiu kad mano nuomonės niekas neklausys... - Pasigirdo kiek prikimęs balsas iš vieno iš automobilių vidaus, kuomet Lockwood'as pagaliau sugebėjo pradaryti dureles, ir daugiau ar mažiau atrodydamas taip, tarytum būtu kankinamas nemenkų pagyrių, sukėlė abi savo rankas ant automobilio stogo, pats tuo tarpu pasistengdamas kaip galima aiškiau išdėstyti savo mintis: - Mergina, akivaizdžiai nėra labai nepavojinga persona, kad ir kaip nekaltai dabar atrodytu. Jei ji sugebėjo neblogai patampyti Katherine, vadinasi jėgos turi. Ir vestis ją į namus kur yra pusės metų kudikis yra didžiausias absurdas, kokį tik galima sugalvoti. Todėl, arba lai kas nors pasirūpina vaiku, o jūs tuo tarpu Malia. Arba atvirkščiai, pasilikit čia, o, net aš galiu išvežti merginą pas Džeiką. Jis kaip ir dar yra tavo patikėtinis? - Žvilgsnį nukreipdamas į dėdės pusę, pastebimai iškėlė savus antakius, numanydamas kad šis turės ką atkirsti atgal.
- Palauk, prieš darydamas kokias nors išvadas, aš pažadu kad per kelias valandas nespėsiu susidirbti. Ar tai liksiu čia, ar pasirūpinsiu šia persona. Tiesiog, manau tu ir taip turėsi ką veikti su Katherine. Nežinau kaip veiks ją nuodai nuo sukandimo, bet dėl visą ko, reikia pasiruošti bet kokiam variantui. - Šiek tiek atsitraukdamas nuo automobilio, jis labai ramiai apėjo aplinkui, bei sustodamas prie Armstrong, specialiai ištiesė jos pusėn savo ranką: - Pažadu kad nesikandžiosiu, jei pati to nenorėsi. - Pauzė. - Aš tik juokauju.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 08 26, 2014 1:42 pm

Zinojimas, kad mazoji Victoria saugi, leido jam siek tiek lengviau atsikvepti, taciau kad ir ka sakytu Katherine, jos bukle ji gasdino. Jis pernelyg bijojo ir vel ja prarasti ir kad ir kaip stengesi to neparodyti, jo arsumas ir paastreje savisaugos instinktai leido suprasti, jog jis ne juokais baiminosi del savo seimos saugumo. -Nezinau, tiesiog zinau, jog ji Armstrong, mazute,-tai jis istare gan tyliai kreipdamasis vien i Katherine, tuo paciu suspausdamas ja savo glebyje dar tvirciau. Jo rankose besiguzianti suzeista moteris vel primine jam zmogiskaja Katherine, kuriai reikejo jo ir jis instinktyviai norejo ja apsaugoti nuo viso aplinkinio pasaulio, jis buvo pasiryzes atimti givybe bet kam kas pasikesins i tai kas priklause jam. Masono akys vis dar gresmingai zibejo kai jis savo zvilgsni nukreipe i Jules. Blogiausia buvo tai, kad jis suvoke, jog jo drauge buvo teisi, bet nenorejo to pripazinti sau paciam. Jam buvo pernelyg sunku suvokti, kad tai kas nutiko Katherine buvo jo kalte, tai kad jo dukra buvo vos per plauka nuo mirties buvo pasekme to, jog jis tapo alfa. Tai verte Lockwooda jaustis tarytum galios troskimas priverte ji prioritizuoti savo buri, ne seima.
-Ji pernelyg sunkiai suzeista, Jules,-turedamas omeny savo paties ilciu padaryta zaizda jis neigiamai papaurte galva. -Ji katik vos neperplese Katherine glerkles, o tu nori, kad isileisciau ja ten, kur ji turetu priejima prie mano dukros?!-jis buvo vienas tu zmoniu, kuriu emocijos ir pyktis visada imdavo virsu, taciau jis buvo alfa ir patiko tai jam ar ne, jis jaute pareiga rupintis savo gentainiais nepaisant nieko. -Jei esi pasirengusi budeti prie jos,-kone isspjaudamas siuos zodzius jis piktai debtelejo i mergaite. -Jei ji ims keisti pavidala arba bandys sprukti, nudesiu ja ta pacia akimirka, gerai zinai, kad kalbu rimtai,-jo israiska vis dar buvo griezta. Jis elgesi taip kaip ir derejo alfai, jis suteike jai sansa, taciau neketino daugiau rizikuoti dvieju, svarbiausiu moteru savo gyvenime givybemis. -Pasirupink ja ir rytoj ryte, jei ji bus pasveikusi, as su ja pasikalbesiu,-jis venge Katherine zvilgsnio, nes buvo isitikines, kad jai jo sprendimas toli grazu nebuvo priimtinas, bet nuo dienos kai tapo vadu, jo budas pasikeite. Jis buvo priverstas nuolat priimti sprendimus ir buvo priprates, jog jam budavo paklustama, taciau jo isrinktoji ne tik nepriklause vilku genciai, bet ir buvo gan tvirto charakterio savininke todel buvo galima tiketis protesto is jos puses. Uzbegdamas ivikiams uz akiu, jis prispaude lupas prie merginos kaktos. -Pasikliauk manim. Neleisiu kad jums kas nors atsitiktu...
Kai savo trigrasi i ju pokalbi sugalvojo ikisti Tayleris, Masonas i ji debtelejo su jauciama panieka. -Su tavimi mes pasikalbesime rytoj,-jo balsas buvo grieztas. -Todel gal drosk pas savo mergina ir nezinau... nuleisk gara pasivoliojes pataluose ar panasiai, siaip ar taip is taves naudos dabar maza. Ir laikykis nuo jos atokiau,-vos vos pakeles balsa kai sis prisiartino prie Malios, Masonas surauke antakius. -Maziausiai man dabar reikia dvieju nuo grandines nutrukusiu vaiku, pridarei uztektinai bedu elgdamasis kaip sumautas paauglys, Tayleri, o as per ilgai maniau, kad pats ateisi i prota. Dabar imsimes plano B, mano plano. Verciau gerai issimiegok, nes rytoj taves laukia skausmingas pusdienis,-jis turejo omenyje virsmu provokavima. Masonas buvo pasiryzes uzsiimti Tayleriu, siaip ar taip jam reikejo ko nors, kas galetu buti desniaja jo ranka mokant naujokus susitvardymo. Bet pirma, sunenas turejo irodyti, jog yra vertas jo pasitikejimo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Antr. 08 26, 2014 2:05 pm

Atsižvelgiant į tai kad jis labai blausiai prisiminė tai, ką tikriausiai padarė netinkamai, kuomet buvo paveiktas narkotinių medžiagų. Tuo labiau kad būtent dabar jam buvo labai įdomu pažinti vizualiai labai gražią vilkolakę, kuri tuo pačiu dar buvo menkai susipažinusi su pasauliu. Faktas, nuspėti kad viskas būtu gerai jei jis būtu išvažiavęs su Malia, buvo sunku, žinant tai, kad pats Lockwood'as jaunesnysis nebuvo per daug patikimas asmuo. Įsistebėdamas į savo ištiestą ranką, kurios pasiekti dar nebuvo spėjusi mergina, palenkdamas galvą, nukreipė savo žvilgsnį į dėdės pusę.
- Aš neturiu žalio supratimo ką padariau, bet tebūnie kad atsiprašau. Nebūtina man dabar pastoviai kapsėti ant smegenų, nes ir be to galva ūžia. - Neigiamai supurtydamas galvą, ir kone be žodžių suprasdamas tai, kad jo laukia dar ir bausmė, nepatenkintas suraukė savus antakius. Jis buvo vaikomas kaip nesubrendęs ir gerai prisidirbęs paauglys, ir tai šiuo metu jam labai nepatiko. Nors kuo puikiausiai žinojo, kad šakotis taip pat neapsimokėjo. Pasitraukdamas nuo Armstrong, jis pakankamai greitai pakilo laiptais prie durų, pats tuo metu matyt pykčio vedamas, tarė: - Ji man ne mergina, bet tau beveik įdukra. Ir akivaizdu kad ne man, o tau pats laikas nuleisti garą. Kuo toliau, tuo labiau tampi savo brolio kopija. - Suimdamas durų rankeną, jis pakankamai stipriai patraukė už jos, pats tuo tarpu nusigaudamas į namo vidų. Kadangi šiuo metu matyt teisingiausias sprendimas buvo nukeliauti iki artimiausio kambario, kuriame butu lovą, taip ir padarė.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Antr. 08 26, 2014 2:23 pm

[Per daug neatsitraukdama nuo mergaitės, kuri akivaizdžiai praleido ne vienerius metus, būnant vilku, stengėsi nepraleisti ne vieno svarbaus nutikimo, kuris galėjo pasireikšti, kuomet Jules stengėsi nužvelgti merginos sužeidimus. Buvo aišku kaip dieną, alfos sukandimas nesugys taip greitai, kaip kad būtu nuo grumtynių su kitu vilku. Bet, kad ir kaip be pažvelgus, mergaitė pati prisiprašė, alfa viso labo gynė savo šeimą. Liežuviu perbraukdama per savo švelniai rusvai padažytas lūpas, ji galiausiai pakėlė akis į šalia sustojusį Tyler'į, kuris ganėtinai greitai buvo pavytas šalin. Kuomet vėl grąžino dėmesį į draugą, negarsiai pratarė] - Tu juk žinai, nuo manęs dar nebuvo pasprukusi ne viena moteris, su mergaite aš tikrai sugebėsiu susitvarkyti. Tuo labiau, kad pats pastebėjai, jos žaizdos gilios, todėl net norėdama, ji nesugebėtu padaryti daugiau žalos, nei kad padarė. - [Galvos linktelėjimu, ji parodė kad žada pasirūpinti jauna vilkolake iki rytdienos, kuomet Mason'as bus pasiruošęs skirti mergaitei šiek tiek laiko, pakildama ant kojų, pasistengė pastatyti ir Malia, kaip tik tuo metu, pledu pridengdama jos kūną, kad nebūtu parodyta daugiau nei reikia] - Nagi mieloji, eikime, pasirūpinsiu kad ir atrodytum ir jaustumeisi taip, kaip pridera. - [Stabtelėti privertė tai, kad ji visiškai pamiršo apie Daviną, kuri buvo likusi baltos spalvos BMW salone. Jau stovėdama prie durų, delnu neskaudžiai, tik tam kad atkreipti dėmesį, trinktelėjo Lockwood'ui per petį, vėliau galvos mostu nurodydama savo automobilį] - Aš nesugebėsiu būti dvejose vietose tuo pačiu metu, arba skolinsim jai mano automobilį, ir siūsim kur nors iki rytdienos, arba pabūsi su mergaite, o aš greitai nugabensiu ją kur nors toliau iš čia. Mason'ai, kad ir kaip pasitikiu savimi, su dviem vaikais nevažinėsiu po miestus, ypač kai viena yra nuoga. - [Jules šiuo metu nenorėjo palinkti ne vienos iš merginų, bet buvo aišku kaip diena, Davinos vestis į vidų buvo negalima, o Malios tampytis kartu taip pat neapsimokėjo]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 08 26, 2014 2:48 pm

*Dabartinė Katherine savijauta buvo tragiška, todėl fizinis kontaktas, kuris spinduliavo saugumo jausmu, kurį šiuo metu parūpino Mason'as, buvo kaip niekad jai reikalingas. Ji jautėsi labai silpna, ir vien žinojimas kad jis čia ir nežada niekur pasitraukti, buvo didžiulė paguoda. Paskutinis kartas kuomet Katherine buvo susidūrusi su vilkolakio sukandimu vos nepasibaigė tragiškai, šis kartas buvo šiek tiek kitoks. Jos kūnas jaučiamai virpėjo, buvo labai šalta, tačiau iki mirimo buvo labai toli, dabar ji kuo puikiausiai suvokė, kad tereikia atlaikyti tą sunkų laikotarpį, kol kūnas savaime atmes svetimkūnį. Sumerkus akis, karštinės sukeltos vizijos buvo tragiškos, mat jos protas išmetė jai vaizdelius iš baisiausių jos gyvenimo laikotarpių. Ji vėl pramerkė akis, kaip tik tuo metu, kai Lockwood'as patvirtino tai, kad žino mergaitės kilmę. Katherine viso labo linktelėjo galva, suprasdama kad tai vienaip ar kitaip bus susieta su galiomis, kurias jam suteikė jo dabartinis statusas. Patraukdama delną nuo atviros žaizdos, savo kruvinas rankas sudėjo Mason'ui ant kelių, pati tuo pačiu metu tik dar labiau įsiremdama į jo tvirtą, it plienas kūną. Šiuo metu ji savarankiškai nebūtu sugebėjusi išstovėti ant kojų ne minutės. Tyla, kurioje buvo paskendusi Katherine, ilgai netrūko* - Jai kliuvo dar per mažai, nes jei ji būtu pasiekusi namo vidų, kuriame yra Victoria, jau seniai būtu išsiųsta į pomirtinį gyvenimą. - *Tyliai vildamasi kad Malia bus išvežta kur nors toli iš šios vietos, sunkiai atplėšė savo galvą nuo mylimo vyro, kuomet šis ėmė prieštarauti sau pačiam, nuspręsdamas kad Armstrong gali pasilikti jų namuose* - Palauk, aš nežadu leisti kad ji žengtu į vidų. Jei jai pasipriešinti iki galo nesugebėjau net aš, manai kad... - *Jo žodžiai apie pasitikėjimą, sugebėjo ją laiku pertraukti. Katherine buvo baisiausiai nepatenkinta tokiu nuosprendžiu, tačiau šiuo metu buvo per daug silpna kad priešintis. Ji sukando dantis, kuomet eilinė skausmo banga perėjo per jos visą kūną. Todėl atrėmusi galvą atgal į jo krūtinę, labai tyliai pratęsė* - Tebūnie, bet tai paskutinis kartas, kai vilkolakis peržengs namų slenkstį. Aš nežadu rizikuoti mūsų dukters gerove. - *Žodžiai, kurie nuskambėjo iš jaunesnio Lockwood šeimos nario, buvo praleisti pro ausis. Tik atsitiktinumo dėka, Katherine neišgirdo kandžios replikos, todėl viso labo sumerkė savo akis. Į pokalbį tarp Mason ir Jules neturėdama jėgų kištis, kilstelėjo vieną iš savo rankų, kurios delnu nubraukė nuo savo kaktos nemaloniai šaltą prakaitą, kuris reiškėsi dėl to, kad jos kūnas kovėsi su infekcija, kuri jau seniai būtu pražudžiusi paprastą vampyrą*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 08 26, 2014 3:19 pm

Taylerio nepasitenkinimas tuo, kaip su juo buvo elgiamasi, Masonui siuo metu buvo ne motais. Jis per ilgai ziurejo i vaikino elgesi pro pirstus. Tai, kad Masono brolis buvo materialiai aprupines savo sunu kone iki grabo lentos ir Tayleris tai visada zinojo, suformavo ispaikinto berniukscio charakteri. Jis buvo aikstingas, pasiputes ir visada dare tai ko uzsigeisdavo, bet kuo toliau, tuo labiau daresi panasu, jog viskas ka vaikinas dare, buvo pagalbos sauksmas, noras i save atkreipti demesi. Tayleris niekada neturejo tvirtu ar artimu santykiu su savo tevu, o Masonas siaip ar taip buvo artimiausias jo giminaitis, kuris pamazu apleido ji, nusisuko kaip tai buvo padares jo tevas. Po Taylerio zodziu tik Katherine pajuto kaip isitempe Masono kunas, o ypac jo zandikaulis. Tayleris daznai, galbut pernelyg daznai kaip imanydamas stume Masona salin, atsisake jo pagalbos, taciau sis kaip imanydamas kisosi i jo gyvenima, kuri jis savanoriskai griove. Nebutum pasakes, kad abu Lockwoodai mokejo gerai isreiksti jausmus vienas kito atzvilgiu ir daznai, Masonas neretai buvo tiesmukas ir grieztas sunenui, kuris niekada nepatyre teviskos meiles ir greiciausiai todel buvo toks ziaurus dedes atzvilgiu. Tai buvo tarsi uzburtas ratas ir blogiausia tai, kad nei vienas nebande to pakeisti.
Jis buvo pavardes ir issekes, o situacija akivaizdziai buvo daugiau nei komplikuota ir daryti kardinalius sprendimus dabar buvo ne pats tinkamiausias laikas. -Davina negali likti viena..-zodziai buvo adresuoti Jules, jo balsas tapo zemas ir gan duslus. Jis atsidure situacijoje kai jo paties melas istume ji i labai keblia padeti ir dabar nebuvo kitos iseities kaip prisipazinti melavus. -Pameni ta... idreskima?-zvilgtelejes i Katherine, kuri buvo vienintelis asmuo galejes uzprotestuoti jo ideja, kad Hollander pasilktu dvare, jis atsiduso. -Tai neprognozuoto jos virsmo pasekme,-pastebejes kaip prastai mergina atrodo, jis pasisuko eiti vidun, nesdamas ja ant ranku. -Sie namai pakankamai dideli, jus trys galit apsistoti viename is sveciu miegamuju, jei zinoma pazadat nekelt jokiu pagalviu ir pizamu vakareliu,-metes reiksminga zvilgsni drauges pusen, lupu kampu sypteli. -As pasirupinsiu Katherine ir Victoria, o Nadia su Tayleriu... jiems abiems ne pro sali issiblaivyti ir gerai issimiegoti. Rytoj musu visu laukia ilga ir sunki diena..-Taylerio zodzius apie Nadia praleides pro ausis jis prieme taip kaip sapaliones mat vaikinas buvo suvartojes narkotiniu medziagu kieki, kuris butu mirtinas bet kuriam mirtingam zmogui.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Antr. 08 26, 2014 3:33 pm

[Kad ir kaip bebūtu keista, šiuo metu Jules kartu su savo draugu buvo vieninteliai, kurie galėjo priimti realiausius sprendimus, ir Mason'o žodžiuose buvo didelė dalis tiesos, kuri akivaizdžiai neramino šviesiaplaukę. Jis pats save stūmė į nemalonias situacijas, kurios galėjo turėti nemalonių pasekmių. Visgi, teko pripažinti tai, kad net jei Katherine norėtu padaryti ką nors Hollander, dabar fiziškai to nesugebėtu padaryti] - Vadinasi nuspręsta, iki rytdienos visi liekame šiame name. Paskui nuspręsim kaip ir kas pasisuks toliau, nors tu mane žinai, per ilgai vampyrų namuose, nenorėčiau užsibūti. - [Šiek tiek kilstelėdama savus antakius, veide leido pasireikšti šypsenai. Tai buvo taip keista, kad šiems dviems susidūrus, net labiausiai komplikuotoje situacijoje, jie atrasdavo laiko kaip patraukti vienas kitą per dantį. Specialiai užversdama akis, Julės vaidindama suplonino savo balsą] - Tu net neįsivaizduoji kaip bus sunku susilaikyti nuo tokio vakarėlio... Ypač kai tokio neturėjau, jau nuo, bala žino kiek metų. Ech... Sunku. - [Kuomet atsargiai parėmė Malia prie sienos, bei paprašė kad ši nesijudintu iš vietos kol ji nepareis, pati greitai nulipdama laiptais, nusigavo iki savo automobilio, iš kurio pasikvietė Davina. Tuo pačiu metu iš spynos ištraukdama raktelius, užrakino mašiną. Ir kuomet vėl sugrįžo ant verandos laiptų, dar kartą dirstelėjo į Lockwood'o pusę] - Jei reikės bet kokios pagalbos, aš būsiu netoliese. Nesisarmatink prašyti. - [Tuomet galvos linktelėjimu, atsisveikindama iki rytdienos dienos, pati kartu su Malia, bei Davina patraukė į namų vidų, bandant surasti labiausiai tinkamą nakvynei kambarį]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Anthony Gomez on Sk. 06 12, 2016 12:53 pm

Tai kas nebuvo aprasyta :
Ta vakara kai Anthony atvyko i ši miesta, ivyko tai ka butu galima ivardinti kaip laiminga atsitiktinuma. Dar stovint eleje i naktini alfa vilkolakiui priklausanti kluba jo demesi patrauke prie duru kiles surmulys. Buvo girdėti pasipiktines jaunos moters balsas ir būdamas pakankamai smalsus, Gomezas nieko nelaukdamas prasibrove i eiles prieki sukeldamas keletos priešais ji stovejusiu jaunuoliu pasipiktinima. Netrukus akis i aki susidures su sambruzdzio sukeleja, Tonis veike instinktyviai, o galbut jo veiksmai buvo itakoti to, kad i kluba patekti meginusi nepilnamete buvo labai jau simpatiska. -Stai kur tu! Pasistaciau masina ir pameciau tave is akiu!-elgdamasis taip tarytum pažinotu Victoria jis atsistojo šalia ir ištiese savo id kortele vienam is apsauginiu. -Jos pasas masinoje, pamiršau ji paimti, žmogau, stovejimo aikštele už triju kvartalu nuo čia,-jis elgesi taip naturaliai, kad net pati Lockwood tikriausiai vienu metu atrode šiek tiek pasimetusi. Anthony turejo ta... Kaip jis ten vadinosi... Poker face. Pati vilkolakio motina ne visuomet galejo pasakyti kuomet jis sake tiesa, o kada meistriškai melavo. Kaip ir buvo galima tiketis, apsauginis nebuvo pats izvalgiausias tipas, beto brandinis Tonio vilkimas svarkas sufleravo, kad vaikis yra pasiturintis. Atsigręžęs atgal i hibride vilkolakis atkiso jai paranke ir charismatiskai pamerke jai aki. Dar kelios sekundes ir jie abu pateko i vidu po to kai jis sumokejo ne tik savo, bet ir jos iejimo mokesti. -Gero vakaro, -nusisypsojes jis jau ketino patraukti savais keliais, tačiau mergina panoro atsidekoti jam pavaisindama ji gerimu ir jis žinoma tam nepriestaravo, turint omenyje, kad seksualiais drabuziais aptrauktas jos uzpakaliukas atrode ypač dailiai, jei žinoma pamiršime fakta, jog ji buvo nepilnamete. Labai seksuali nepilnamete. Būdamas tikras dzentelmenas jis lakesi atstumo ir ne nebande flirtuoti kas vaikinu demesio neatsiginanciai Lockwood tikriausiai ir paliko šioki toki ispudi. Pasikeite vardais jiedu netrukus patrauke i skirtingas puses, tačiau staiga jam dingtelejo, kad likimas is ties buvo nenustepejamas suvesdamas ji su pačia "wonder baby" tituluojama hibride apie kuria jau kuris laikas kalba visi vilkolakiai sakydami, kad ši mergina tikriausiai be vargo viena diena sukurs savo pacios buri, galbut jai pavaldus vilkai, net bus paversti tokiais kaip ji -hibridais...
Kaip jau buvo mineta anksčiau, Tonis nebuvo sunkaus darbo megejas, jis visuomet ieskodavo to lengvensio budo pasiekti tai ko trosko ir ši karta likimas pats patieke jam genialu sumanyma. Užuot bandęs tapti hibridu jis juk galejo tiesiog isitrinti i ju gretas. Juk bandydamas surasti ka nors, kas ji galejo paversti patobulintu savo variantu jis galejo ir zuti. Isimaises i besilinsminanciu vakarelio dalyviu minia netrukus jis pastebėjo ja, Victoria. Kaip ir buvo galima tiketis, ja supo net keletas ikaususiu vyruku, tačiau net ir būdama akivaizdziai padauginusi paaugle sugebėjo meistriškai ju visu nusikratyti. Isgeres alu vienu ilgu gurksniu jis pastate tuscia tara kažkur ant baro stalo ir apgalvotai tarsi aukos tykanti pantera, atsidure merginai už nugaros butent ta akimirka kai dj eme groti ši ta letesnio, panasensnio i vokalini transa. Uzdejes savo rankas tamsiaplaukei grazuolei ant klubu jis padejo savo galva jai ant paties. -Reikia pagalbos? -syptelejes jis sutiko is pradžių pasipiktinusi merginos žvilgsni, kuris netrukus tapo kur kas palankesnis vos ši suprato, kad izulus mergintojas yra ne kas kitas o jai i vidu prasmukti padejes vilkas. Aplink besisukioje vaikinai eme skirstytis tarsi hienos, suprate, kad pasirodes liutas neketino savo grobiu dalintis. Viskas kas seke toliau vyko taip naturaliai, taip sklandziai, kad net ir pati paranojiskiausia moteris nebutu suuodusi Tonio klastos. Dar keli gerimai ir netrukus atstumas tarp poros tapo minimalus. Toks minimalus, kad mergina galejo užuosti ta saldu, bet vyriska Tonio kvepalu kvapa. Netrukus jo pirstai atsidure jos plaukuose ir visai kaip filme, ju lupos susijunge buciniui pačiame sokiu aiksteles viduryje. Muzika ir aplink zybsincios klubines šviesos pridejo viskam savotiško žavesio kai vaikino liezuvis švelniai, bet igudusiai prasiskverbe i merginos burnos ertme. Pritraukdamas jos liesa kuna arčiau saves jis priešingai nei tau butu padares koks nors nepatyres stuobrys, neleido merginai pajusti jo kelnese sukirksejusio falo, ne. Tonis šiek tiek atsitrauke ir su dviprasmiska šypsena veide pazvelge i Victorios akis. Priešingai nei jos, jo žvilgsnis buvo guvus ir zvitrus, paslaptingas ir viliojantis. -Buk atsargi, gerai? Tokiai merginai kaip tu nevalia prarasti budrumo kai aplink tiek daug hormonu audras isgyvenanciu vilkolakiu, -pamerkes jai aki jis tuo pačiu ir atsisveikino. Jis niekuomet nebuvo iš tu, kurie tiesiai sviesiai butu eje prie reikalo. Ne. Jis uzmete meskere ir beliko sulaukti kuomet auksine zuvele Victoria uzkibs.
Praėjo vos kelios dienos ir jie vel susitiko. Vargu ar tai buvo atsitiktinumas kadangi ji tiesiog eme ir prisedo šalia jo ant suolelio vietiniame parke. Tarp dvieju jaunuoliu atsiradusi kibirkstis buvo akivaizdi ir jiedu eme susitikineti. Ju pasimstymai buvo labai nekalti ir priešingai nei pirmaja ju pazinties nakti, Tonis nesieme jokios iniciatyvos. Jie eidavo pasivaikščioti, kita karta jis ja nusiveze paziureti kino po atviru dsngumi, tačiau ir vel - jokio bandymo ja suvedzioti ar tuo labiau pasinaudoti. Jis ir pats to nesuprasdamas eme nuoširdžiai megautis ju pažintimi, kažkur giliai sirdyje jis net eme svarstyti ar verta tai testi, ji eme grauzti sazine, tačiau viska pakeite vienas lemtingas Lili Alvar skambutis. Alfa buvo isiutusi. Ka jis vis dar veike tame mieste ir kur tas nelemtas ziedas? Savaite virto trimis ir jis pamažu eme stigti pasiteisinimu. Laikas ji spaude ir verte imtis veiksmu plano, kuriuo jis ne kiek nesididziavo. Viena vakara jie susitiko laivu uoste. Vakarinis šios vietos vaizdas buvo nepakartojamas. Pasiutusi Tonio ideja isilauzti i viena is pakranteje prisvartuotu jachtu suzadino ir Lockwood nuotykiu troskima ir dar prieš tai kai jiedu butu speje apsvarstyti ši sumanyma jie jau skrode mėnulio apsviestus vandenis. Victoria pasidarbavo apsvarindama mini bara ko pasekoje abu jaunuoliai gerokai ikauso. Zodis po žodžio, prisilietimas po prisilietimo ir stai, jiedu abu pasidave nezabotam troskimui istyrineti nuogus vienas kito kunus. Jis buvo svelnus, bet aistringas, o svarbiausia gerai žinojo ka daro. Jie nesisaugojo, tačiau jis sugebėjo patikinti Victoria, kad jis bus atsargus. Kaip tikras strategas islaukes momento kai mergina buvo beveik pasiekusi orgazma, jis pakeite poza priversdamas ja atsidurti virsuje. Ji buvo pernelyg arti, kad liautųsi, o jam beliko "netyčia" nesusilaikyti. Geriausia buvo tai, kad tokioje situacijoje del jo "klaidos" kalta atrode butent ji. Tikriausiai butent todel, kad jautesi pati isprovokavusi vaikina, Victoria ne žodžiu neuzsimine apie tai kas ivyko visai neplanuotai, is pažiūros spontaniskai. Patyrusi moteris tikriausiai butu nesunkiai perpratusi Tonio žaidima, bet ji buvo pernelyg jauna, pernelyg naivi.
Nenoredamas, kad Victoria jaustusi, jog ja buvo tiesiog pasinaudota, vilkolakis ir toliau su ja susitikinejo, bet nenumaldomai atejo diena kai jis turejo jai pasakyti, jog jis privalo grizti. Ziedas jau seniai buvo jo rankose ir nenoredamas, kad Lili pati čia atvyktu jo ieskoti jis galop ryžosi tam ilgai atodeliotam pokalbiui. Atvezes Victoria namo jis sustabdė automobili pakankamai atokiai, kadangi maziausiai norejo akis i aki suidurti su originalia vampyre arba dar blogiau (jo ziniomis) hibridu jos tevu. -Man reikia kuriam laikui grizti, mano alfa baigia man ausis isuzti, -syptelejes ta nekalta savo šypsena jis netruko pastebėti pakitusio merginos elgesio. Kažkas buvo ne taip. Ir stai, anaiptol ne netiketai ji prisipazino jam, jog laukiasi. Judvieju romanas tetruko tris savaites, todel normalu, kad mergina akivaizdžiai jaudinosi kaip i tokia informacija reaguos už ja 7 metais vyrenis vaikinas, tačiau jis elgesi kaip tikras dzentelmenas. Jis patikino ja, jog kad ir ka ji nuspręstu, jis ja palaikys. Jis neketino jos versti pasirinkti, sprendima ji turejo priimti pati, viskas ko jis prase tai islaikyti jo tapatybe paslaptyje. -Jei nuspręsi tai.. Ta vaika pasilikti, as busiu šalia, bet negalesiu to padaryti jei busiu negyvas, -nervingai suraukes antakius jis tvirčiau suspaude vaira. -Tu esi nepilnamete ir aš geriausiu atveju sesiu už grotu, Victoria. O blogiausiu, tavo tevai pasirupins kitokia mano baigtimi,-mergina puikiai žinojo, kad abu jos gimdytojai pasizymejo umiu temperamentu, tad ja itikinti nebuvo sunku. -Viskas bus gerai, -prisitraukes ja arčiau jis ja apkabino. -Noriu susipazinti su tavo šeima, bet tik ne tokiomis aplinkybemis,-teoriskai jis turejo dziugauti del isdegusio savo plano, bet viduje tevu iskiepytos morales normos verte ji jaustis kaltu. -Aš... Atsiprašau,-jo atsiprašymas buvo pirmas merginai ištartas nuosirdus prisipazinimas. -Aš turejau buti atsargesnis... Nori, kad eiciau kartu? -suemes jos ranka jis blefavo ir atsikvėpe kur kas lengviau kai mergina patikino ji, jog jis nera del nieko kaltas ir, jog bus geriau jei ji eis viena. Viskas ejosi kaip per sviesta! Vitoria net pati paragino ji grizti ir palaukti kol taip sakant "nuses dulkes" prieš griztant atgal. Jis "nenoriai" sutiko ir jie atsisveikino. Jis pazadejo jai kaip imanoma dazniau skambinti ir palaukes kol ji pradingo jam is akiracio, išvažiavo oro uosto link ketindamas grizti namo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _People are so vulnerable at night. They’re willing to spill out their souls to anyone willing to listen. They have desires to do things that never cross their mind when the sun is in the sky.

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 128
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Miestas : Las Vegas
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Victoria Lockwood on Pir. 06 13, 2016 3:47 am

Victoria Lockwood buvo ypatinga mergaite, nuo pat pirmosios dienos, kuomet gimdama pramerkė akis. Ji buvo tapusi pirmu vaiku, kuris gimė hibrido ir vampyrės (laikinai tapusios mirtinga) šeimoje. Jos galios savaime atsiskleidė kuomet ji sulaukė žmogiškų metų, netrūkus po to augimas tapo visiškai nesustabdomu, savaitė ir metus turintis kūdikis susiformavo į šešiolikmetę, blaiviai mąstančią asmenybę. Nuo tos dienos visas pasaulis savaime pradėjo griūti: tėvai, kuriuos idealizavo patraukė skirtingais keliais, o kai susieidavo, tai tik tam kad audringai susipykti. Galiausiai Mason‘as po nuomonių konflikto su dukterimi pradingo, neva pasakydamas kad ji bus saugi, kuomet jo nebus šalia. Kur iš viso gali būti esmė, tokiame sprendime? Katherine irgi, elgėsi tipiškai sau, įklimpdama iki ausų į problemas, galiausiai nebe sugebėjo išlysti sausa iš vandens. Ir įsivaizduokime, šešiolikmetė, kuriai iš tikro nėra daugiau nei 3 metai žmogišku laiku, buvo palikta viena, su namo palėpėje pastatytu karstu, kuriame gulėjo nepažadinama jos biologinė motina. Mažu mažiausiai jos gyvenime įsivyravo chaosas. Šalia nebuvo nei draugų, nei pažįstamų, nei tų pačių vilkolakių, kurie savo gyvybe prisiekė kad gins Mason‘ą, kad ir kas nutiktu. Dingo visi, o jos pečius užgulė per daug didelė atsakomybė. Iš abiejų savo tėvų pusės mergaitė susirado po vieną asmenį, Andrea Argent ir Roman Blackwell, kurie bent iš dalies suteikė jai pagalbos ranką, bandant išsikrapštyti iš desperatiškos padėties. Ir kas galėjo pagalvoti, kad Katherine Pierce-Lockwood visgi sugrįš iš mirusių tarpo? Eee, visi. Bet du metai praleisti vienumoje, negalėjo nepalikti kokio nors ryškesnio pasikeitimo. Victoria priprato būti viena, o tai reiškia kad jos begalinis ryšis su tėvais savaime tapo nebe toks reikšmingas. Kitaip tariant, kaip daug kas galėtu pasakyti, „bambagyslė pagaliau buvo nupjauta“. Mergaitė labai daug laiko pradėjo leisti su Jennifer Argent, o tai reiškia kad įgavo „mokytoją“ kaip derėtu elgtis gyvenime. Ji įpūtė jai drąsos, noro gauti nuotykius ir kas svarbiausia išmokė naudotis savo, reikia pripažinti, ne pagal metus seksualiu kūnu. Jennifer tapo ar tai geriausia drauge, ar tai sektinu pavyzdžiu, kurio originaliai hibridei labai reikėjo. Dažnas klubinimas, dažnos fizinės treniruotės ir kartais tiesiog laiko stūmimas dirbtuvėse, kur Victoria su laiku išmoko pataisyti sugedusį variklį.
Vakarą, kuomet likimas ją suvedė su savimi pasitikėjimu nestingstančiu jaunu vilkolakiu, visiškai pakeitė jos gyvenimą nuo pagrindų. Žinoma kad Victoria buvo pernelyg jauna panašiems klubams, bet bent jau pabandyti buvo galima. Ji nugvelbė iš savo mamos gana atvirus drabužius, savo veidą subrandino papildomu makiažo sluoksniu, bei tvarkingai išsitiesino plaukus. Atrodė kaip jau tuoj tuoj pilnametysę įgausianti mergina. Tačiau visas tas fasadas niekaip neįtikino apsauginio, ir prisiekiu, Lockwood net bandė panaudoti „užkalbėjimą“ būdingą vampyrams. Tačiau to padaryti nepavyko, mat jos koncentracija nebuvo dar tokia jau ir puiki. Pakeltas reikalaujantis tonas, bandė priversti apsauginį pasielgti tinkamai ir įsileisti ją į vidų. Vyras buvo kategoriškas, bet mergina ne kiek neplanavo nusileisti. Staiga kaip koks griaustinis eilėję atsidūrė gana išvaizdus jaunas asmuo, kuris akimoju sulaukė tylaus prašymo „prašau, pasakyk jam kad mes kartu“. Nesižavėti visu tuo spektakliu, buvo sunku, todėl šiek tiek praskleidusi savo lūpas, tamsiaplaukė viso labo stebėjo kaip greitai jis įtikino apsauginį, kad jie abu gali praeiti į vidų. Prieš žengdama kelis žingsnius į priekį, nemirtingoji pašaipiai šyptelėjo, kone nebyliai pasakydama tam pačiam apsauginiui, „o ką aš tau sakiau?“. Patekus į pastebimai puikiai investuoto klubo vidų, nepilnametės hibridės ranka kaip mat atsidūrė ant vilkolakio riešo. Jos išraiškingais brožais padailintas vaidas, bei prašymas jam atsilyginti bent jau gėrimo pastatymu, suveikė. Galima pasakyti, kad jau tuomet, kai jie susitiko eilėje, vyrukas pasirodė be galo charizmatiškas, ką kalbėti apie tai kad buvo net labai tinkamai sudėtas. Visgi, Vic buvo pernelyg nepatyrusi, kad už seksualinį susijaudinimą atsakingi hormonai sužaistu savo žaidimą. Ji greičiau buvo ta, kurią derėtu šiek tiek pastumti, kad ji visgi pradėtu ką nors jausti. Taip, ji buvo visiškai nepatyrusi. Visiškai. Šiek tiek pabendravus su vilkolakiu, galiausiai keliai išsiskyrė, tačiau ne ilgam. Iš tolo, Victoria vis dar stebėjo Anthony, net tuomet kai atsidūrė šokių aikštelėje. Muzika ir išgertas alkoholis svaigino, sukosi galva, tačiau tai ne kiek nemaišė jos kūnui dirbti savo darbą. Būdama puiki mokinė, kao po pusvalandžio praleisto prie kompiuterio ekrano, naršant „Youtube“, Victoria buvo pramokusi judesius, kurių mokinasi šokėjai ištisus mėnesius. Aplink atsiradę vyrukai ne kiek nedomino tamsiaplaukės, todėl savo laiku ji aiškiai davė suprasti, kad nieko nebus. Anthony elgėsi visiškai kitaip, tad nieko nuostabaus kad „meilės neragavusi“ hibride labai greitai pasidavė jo įtakai. Jo pademonstruotas artumas, pirmiausia iššaukė nelabai palankią reakciją, tačiau kuomet tamsiaplaukė visgi išsiaiškino kad prie jos prisiartino jau matytas asmuo, jos veidelis kaip mat įgavo kitokį „nusiteikimą“. Keli svaigūs, ir jai per daug per galvą trenkiantys, kokteiliai, tinkamai panaudoti žodžiai ir jie abu atsidūrė mirguliuojančiomis šviesomis apsuptame aikštelės centre. Tai nebuvo pirmasis Lockwood bučinys, turint omeny kad ji kurį laiką susitikinėjo su vienu asmeniu, kuris velnių būtu gavęs daugiau, nei kad Tony‘s (mat jis pats buvo teisėsaugos atstovas). Jaunuolių lūpos susijungė, sudarydamos įspūdį kad abu antgamtiniai padarai puikiai žinojo ką daro. Bėda buvo tik tame, kad jų ketinimai buvo skirtingi kaip diena ir naktinis. Victoria nuoširdžiai manė, kad sugebėjo iššaukti jame tikrą susidomėjimą ją, o ne tuo kuo ji gimė. Bučinys taip stipriai apsuko galvą, kad kažkuriuo metu hibridė liovėsi girdėti muziką, paskęsdama tik šioje jaudinančioje akimirkoje. Lūpoms atsiskyrus, muzika vėl tapo girdima, o tamsiaplaukės akys tebebuvo sumerktos, nors veide spinduliavo šypsena. Jautėsi pakerėta, ir kadangi vilkolakis apsisuko tinkamai, išeidamas, kone jai to pačiai nesuprantant, priversdamas hibridę prarasti susidomėjimą pasilikimu klube.
Nekalti susitikinėjimai, kurie galiausiai iššaukė ganėtinai šiltus jutiminius procesus nepatyrusios mergaitės kūne, buvo kuo toliau, tuo labiau dažni. Nieko nesakydama, Victoria dažnai pasprukdavo iš namų, o kai buvo kartais sučiumpama, pasiaiškindavo kad turi susitikti su Jennifer, tam kad toliau perspektyviai mokytis. Iš jos buvo laukiamas savo vilkolakių būrio sukūrimas, todėl ji neva turėjo pirmiausia įgusti, o vėliau ką nors daryti. Esmė tame, kad treniruočiu nebuvo ir visą savo laisvą laiką hibridė leido su ją išnaudojančiu vilkolakiu. Ji ne vien kad nematė jo klastos, o totaliai į tai panėrė. Jautėsi taip, lyg turėtu nematomus sparnus ir visas šis nesibaigiančių pasimatymų reikalas kuo toliau, tuo labiau maloniai klampino. Paskutinio, lemtingo pasimatymo metu viskas įgavo didesnį pagreitį. Kaltas nebuvo alkoholis, pati tamsiaplaukė akivaizdžiai buvo užsivedusi išbandyti šį bei tą daugiau. Taip jau nutiko, kad patyręs Lili Alvar „sekso žaisliukas“ buvo pirmas rimtas vyras, kuris prasiskverbė hibridei tarp kojų. Net kai yra sakoma kad pirmasis kartas dažniausiai nesuteikia malonumo, o greičiau tik paruošia tolimesniems seksualiniams nuotykiams, čia viskas buvo kitaip. Kiekvienas prisilietimas, bučinys ir intymus susijungimas degino maloniais pojūčiais. Skausmo nebuvo, nebuvo ir kokių nors nemalonių jutimų. Pati Victoria elgėsi pakankamai drąsiai, aiškiai nusiteikusi pasiekti neišdildomus pojūčius, ir kuomet lemtingą akimirką buvo užsodinta ant viršaus, kūnas buvo pasiruošęs patirti orgazmą, viskas virpėjo, trūkčiojo iš jaučiamo malonumo ir... ...čia pat įvyko tai, ko ji visiškai nesitikėjo. Abipusis „baigimas“ privertė ją visu kūnu palinkti į priekį, įsiremiant į Gomez‘o krūtinę. Negalėjo kaltinti vyro dėl to, kad jis jos nenustūmė nuo savęs, nutraukdamas sueitį, pati jautėsi ir kalta ir sumišusi. Juk nebūtina buvo galvoti apie tai, kad pirmasis seksas gali privesti prie tokių pasekmų. Kuomet ant Victorios kūno vėl atsirado drabužiai, ji te paprašė kad vaikinas ją nuvežtu namo. Prabėgo dar savaitė, jie nesiliovė susitikinėti ir atrodė kad viskas yra normalu. Iki pat tos akimirkos, kuomet nubudusi ryte, bei pasidariusi kavos, tamsiaplaukė kaip mat atpylė visą savo skrandžio vidų. Jautėsi šlykščiai, ir kadangi minties kad apsinuodijo ar tai maistu, ar tai krauju nebuvo. Ji nugvelbė iš vienos iš savo draugių nėštumo testą, kuris galiausiai ir parodė tas nelemtas dvi juosteles. Velniai griebtu, ji buvo visiškai per jauna tokiems dalykams! Drebančiomis rankomis, Lockwood surinko Anthony telefono numerį, bei pasiprašė susitikimo.
Jie susitiko. Ji elgėsi tarytum būtu nesava, labai jaudinosi, o ant kaktos vis pasirodydavo keli šalto prakaito lašiukai. Net tuomet, kai vilkolakis išdėstė savo nuomonę kad privalo sugrįžti atgal pas savo alfa, tai kone nuskambėjo kaip nuosprendis kad viskas yra baigta tarp jų. Nagi, kalbos tikrai sklido labai greitai, ir Victorios ausis nesunkiai pasiekė tai, kad jos įsižiūrėtas volkolakis visomis prasmėmis priklausė Lili Alvar. Ir kaip jai dabar reikėjo pasakyti kad ji ne vien kad nenori kad jis pradingtu ar sugrįžtu prie seno, bet dar tai kad ji laukėsi? Neigiamai purtė galvą, o širdis taip stipriai daužėsi, kad ji ir pati negebėjo surinkti tinkamų žodžių, kurie galėtu išreikšti visą situacijos sunkumą. Bandė kalbėti, tačiau sekėsi prastai. Ir tai visgi įvyko, jos lūpomis buvo ištartas faktas, kad ji laukiasi. Būdama vos šešiolikos, visiškai jauna ir nemačiusi gyvenimo, ji po savimi nešiojo kas sekundę besiformuojančią gyvybę. Juk jei kada ir būtu įsivaizdavusi save kaip motiną, tai turėjo būti pagal visas taisykles. Pirmiausia, tai tie patys santykiai su vyru turėtu būti rimti, o tikrai ne pradėti kažkokiame klube. Jos akys buvo vandeningos, išsigandusios. Ir net tuomet kai Anthony sureagavo atitinkamai ramiai, leisdamas sprendimą priimti jai pačiai, ji stipriai susimerkė. Sulaukusi apkabinimo, jaučiamai labai stipriai įsikabino į vilkolakio vilkėtus drabužius. – Aš nežinau ką turėčiau daryti, atrodo kad visas pasaulis vėl ėmė slysti po kojomis. Jie niekada nesupras, kad ir koks būtu mano sprendimas... Jie nesupras. – Atrodė išsigandusi, nuoširdžiai sutrikusi ir nežinanti koks sprendimas būtu tinkamiausias, kaip į viską reaguos Katherine, o kas nutiks kai visos šios žinios pasieks Mason‘ą. Būdami atsiskyrę vienas nuo kito, Victorios tėvai yra be galo pavojingi, bet būdami kartu, visiškai nenugalimi. Ir ilgai netrūks, kuomet bent vienas jų išsiaiškins kad gi palietė jų mažametę dukterį, negana to dar „įtaisydamas“ jai vaiką. Nepriklausomai nuo to kad originali hibridė buvo aiškiai įsimylėjusi vilkolakį, šiuo metu jos galvoje sukosi labai prieštaringos mintys. Kas jei ji padarys teisingą sprendimą, bei pasiliks vaiką. O jis savo ruožtu atsidurdamas pas alfą, nebe norės sugrįžti atgal? Viena ne vien kad nenori su visuo tuo susitvarkyti, bet ir negali. Nepaleisdama vilkolakio, parėmė savo veidą šiam į kaklą, kuomet stipriai sumerkė savo tamsias akis. – Aš žinau, žinau. Man nereikia priminti to, kad esu nepilnametė, ir kad mano tėvai pirmiau padaro, o vėliau pagalvoja kad gal reikėjo pasielgti kitaip. – Jo pareiškimas kad ketina palaikyti ją bet kokiu atveju, privertė šiek tiek atsitraukti. Ranka kaip mat atsidūrė ant vilkolakio peties, o pats žvilgsnis susidūrė su jo veidu. Papurtė galvą, toliau akivaizdžiai visiškai juo pasitikėdama. – Nee, jei dabar pasirodysi mano mamos namuose, ji nesvarstydama išraus tau širdį. Aš turiu su tuo susitvarkyti pati, turiu išlaukti tinkamos progos, kuomet ji bus kaip galima labiau aprimusi. Tu tuo tarpu važiuok, privalai patikinti tą moterį kad niekas nepasikeitė... ...arba tiesiog leisk nusėsti dulkėms. – Čia žodžiai savaime užstrigo, ir pilnametystės taip niekuomet ir nesulauksianti mergina, nusuko savo akis, galiausiai jas sumerkdama. Vėl papurtė galvą, tiesiog paneigdama tai, kad vilkolakis neva gali būti kaltas dėl to kas nutiko. Iš tikro kalti buvo abu, bent taip manė Victoria, nežinodama kad Tony viską buvo kruopščiai suplanavęs. Juk jei būtu žinojusi ar bent įtarusi, tikrai kad niekada nebūtu sau leidusi ne vien pajausti jam šiltus jausmus, bet ir prisileisti prie savęs. – Tu nesi kaltas dėl to kas nutiko ir ne... Jau sakiau, su viskuo susitvarkysiu pati, tu tik... – Nepramerkdama akių, tamsiaplaukė pasisuko į Gomez‘o pusę, kuomet prispaudė savo lūpas prie jo, taip stipriai, kad tai iš dalies galėjo priminti kažką panašaus į atsisveikinimo arba nenoro atsitraukti, įspūdį. Tik kai atsitraukė, tyliai prasitarė: – Sugrįžk, vos tik turėsi progą. Aš nenoriu to daryti viena... Ir nenoriu kad tu būtum su ta, alfa. – Užvertusi akis, mergina daugiau nebe sugebėjo išspausti iš savęs ne vieno žodžio, kuomet gana greitai išlipdama iš automobilio vidaus, nestipriai trinktelėjo durelėmis. Buvo baugu vien pagalvoti apie tai, kaip derėtu pranešti viską tėvams. Bet kelio atgal nebe buvo.

TĘSINYS - http://bloodyrose.forumlt.com/t51-iejimas-i-vidu-koridoriai

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
sometimes lies are more i n t e r e s t i n g than the truth.


Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 501
Įstojau : 2014-10-12
Miestas : Manhattan
Draugai : Andrea & Jenn Argent
Rūšis : Hibridė (16/18)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Sponsored content Today at 6:58 pm


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume