PRIVATI PRIEPLAUKA

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Horatius Ambrose on Kv. 09 27, 2012 3:08 pm

Privati dvaro prieplauka, kartu su ežeru.

Horatius Ambrose


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 665
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Št. 08 16, 2014 10:50 am

Belipdamas iš transporto priemonės, jis garsiai prunkštelėjo, kuomet Lockwood'o veide pasirodė kiek kitokios emocijos, nei buvo matomos, kuomet jie susidūrė akis į akį, jo bute. Pritariamai linktelėdamas galva, te parodė kad nežada priešintis pokalbiui, kuris buvo pažadėtas vėlesniam laikui. Pasiekdamas bagažinę, jis neatkreipė dėmesio į tai kad daugiau nei pusė važiavusių kaip mat nuskubėjo namo vidun. Iš bagažinės ištraukdamas kelis krepšius, kurių buvo užsukęs namo, iš kart po to, kai atsikratė lavonais, užtrenkė bagažinę, įsistebėdamas į Petrovos veidą: - Man patinka ši vieta, nes didžiuliu nuotoliu nėra ne gyvos dvasios, vadinasi šiandiena bus galima atsirauti kaip reikalas. Ir aš tikiuosi kad tą teisiančią miną tu pradanginsi nuo savo dailaus veidelio, bei padėsi man susiruošti. - Krestelėdamas viena galva, specialiai pametė į jos pusę vieną iš krepšių. Jis niekad nesielgė su ja, kaip su savo mergina, todėl ir dabar neketino daryti nuolaidų. Keldamas vieną koją po kitos, nesunkiai nusigavo iki pavėsines, kur ir sumetė laikytus daiktus: - Pakursiu laužą, turim dar mažiausiai kelias valandas iki kol prašvis, todėl manau kad pasėdėti prie ugnies, bus patogiausia. - Jis akivaizdžiai stengėsi nukreipti kalbą bet kur kitur, kad nereikėtu komentuoti savo protrūkio, kuris buvo prieš tai. Liežuviu perbraukęs sau per lupas, jis kaip mat patraukė prie laužavietės, toliau burbuliodamas sau po nosimi, tik šį kart vėl visiškai kita tema: - Noriu tavęs paprašyti, kad nieko nesakytum kol kas apie savo kilmę. Šiandiena nutiko ir taip per daug visko, o tas faktas kad esi Katherine dukra, manau būtu it žibalas pilamas ant žarijų. Palikim tai savaitgalio pabaigai, anksčiausiai. Kol kas, galime teigti kad esi. - Užsikirsdamas, viso labo gūžtelėjo savais pečiais, pratęsdamas mintį: - Mano mergina. Jis seniai manęs nematė, tad, manau kad patikės. Tuolab, dabar tai neturėtu būti aktualu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Thomas Callahan on Št. 08 16, 2014 11:26 am

[Akivaizdžiai iškeldama savus antakius, kuomet jai po kojomis sukrito krepšys, jau ketino perklausti, kokio velnio jis čia sugalvojo. Juk panešti kažkokius daiktus, jam turėjo būti vieni juokai, tuo labiau kad šiuo metu jis buvo tiek vampyro, tiek vilkolakio galimybių savininkas] - O tu tikrai moki elgtis su moterimis... - [Jos balsas nuskambėjo kaip aiški kritika, kuomet ši viena ranka suimdama rankeną, nukeliavo paskui. Paeiti iki prieplaukos teko nemažai, todėl jo šokinėjimas nuo vienos kalbos, prie kitos, jai atrodė šiek tiek keistas] - Prisiekiu, kad atrodo kad kai esi neįkaušęs nuo savo kokteilio, nebe moki kalbėtis su merginomis. Ką jau kalbėti apie tai, kad niekad nemačiau tavęs tokio, koks buvai mašinoje. Net mane įtikinai tuo, kad jų dviejų santykiai tau rūpi. Bravo, nors tiesą pasakius, Katherine spektaklis buvo kiek subtilesnis. Ji bent jau nešaukė tiek kiek tu, Ty. - [Neigiamai supurčiusi galvą, galiausiai pasiekusi tą vietą, kur jis pasidėjo dalį daiktų, priklaupė ant kelių prie vieno iš krepšių, atsekdama jį, bei tokiu būdu norėdama pasižiūrėti kas buvo suvežta iš landynės, kurią Ty laikė savo namais. Radusi tekilos butelį, galiausiai pakilo ant kojų, aiškiai pademonstruodama savo radinį] - Manau kad tai kaip tik tai, ko mums abiems dabar reikia... - [Akivaizdžiai erzindama hibridą, atsuko nuo butelio kamštelį, bei pametusi jį į šoną, gausiai gurkštelėjo tiesiai iš butelio. Vienas menkas lašiukas nuvarvėjo jos smakru, pakankamai greitai pasiekdamas krūtinės liniją, jos vidurį. Atitraukdama butelį sau nuo veido, švelniai perbraukė pirštais sau per smakrą, greitai pasisakydama] - Beet, aš manau kad šiandiena nesu nusiteikusi dalintis. Kurk kurk savo laužą, aš tuo tarpu, pagalvosiu apie tai ar galiu, kad ir netikrai būti tavo mergina. Nes žinai... - [Ji specialiai užvertė savas akis, atsitraukdama per kelis žingsnius toliau nuo Lockwood'o] - Tu akivaizdžiai nesi mano skonio, o aš tavo. Tad, už mano vaidybą, jei jau ji taip reikalinga, turėsi susimokėti... Ir labai daug. - [Nadios veide pasivaideno šypsena, kuomet ji susidūrė su Ty žvilgsniu] - Kas? Aš nieko nedarau už ačiū.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.


Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.


Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Los Andželas, CA
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Sk. 08 17, 2014 6:26 am

- Kas sakė kad tai buvo spektaklis? - Akivaizdžiai palenkdamas galvą, jis pagaliau sugebėjo paruošti viską tam, kad būtu galima įžiebti laužavietės ugnį. Pritūpdamas, jis pasistengė nukreipti didžiausią savo dėmesį į savo dabartinę veiklą, kad nereikėtu akis į akį susidurti su merginos veidu. Prisiminti transporto priemonės skandalą, jam buvo nemalonu, mat jis darė tai, kas jam buvo visiškai nebūdinga. Nors prie to ir prisidėjo jaustas galvos skausmas, kurį tik dar labiau sujudino kalbos, kurios sklido tiek Mason'o namuose, tiek vėliau mašinoje. Jis jautėsi taip, tarytum jo galvoje buvo įstrigęs metalo gabalas, kuris pastoviai pajudėdavo iš vietos: - Man labai nepatinka panašaus plauko skandalai, todėl, išsakiau savo nuomonę, nieko daugiau. Ir jei manai kad tai buvo nenatūralu, vadinasi tau taip pat būtu tinkamas laikas išnerti iš to melo liūno, kuriame esi paskendusi kartu su savo motina. - Gūžtelėdamas pečiais, žiebtuvėlio pagalba, jis pagaliau padegė malkas, kurias prieš tai buvo apšlakstęs degiu skysčiu. Prie pat jo iš kart pasklido šiluma, kuomet šis pakėlė akis į savo pašnekovę: - O kalbant apie mano kokteilį. Manau kad dabar būtu tinkamiausias laikas save juo palepinti. - Praeidamas pro merginą, bei godžiai nužvelgdamas jos turimą gėrimą, dar žengė kelis žingsnius prie šaldiklio, norėdamas pasiimti kraujo paketą, kuomet apsisukdamas ant kulno, ištiesė savo ranką į jos pusę: - Baik durniuoti ir duok man tai. - Akivaizdu kad mergina nebuvo nusiteikusi dalintis, todėl jis priėjo dar arčiau, norėdamas butelį pasiimti pats. Galiausiai jos žodžiai privertė nusišypsoti: - O, aš nesu tavo skonio? Rimtai? Tu esi visiškai tikra dėl to ką sakai? - Prilėkdamas prie jos nežmogišku greičiu, iš už nugaros suėmė ją už liemens, bei šiek tiek išjudindamas, ėmė stengtis atimti jos turimą butelį: - Nagi, duokš jį man. Tu maža, pasiūtusi vampyriukštė. - Jo veide matėsi šypsena, kas greitai paslėpė susierzinimą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 08 22, 2014 11:07 am

*Rankose laikydama savo dukterį, kuri pagaliau labiau ėmė priminti tai, kad jos biologinė mama buvo ne kas kitas, kaip Katherine Pierce, nusileido verandos laiptais, kaip tik tuo metu nukreipdama savo žvilgsnį į tuos, kurie kaip tik tuo metu buvo prie laužo. Jos veido mina šiek tiek pakito, mat vien mintis apie tai kad Nadia per daug laiko praleidžia su jauniausiu iš Lockwood'u, buvo kiek verčianti nerimauti. Visgi, nuspręsdama per daug nekrapštyti šios temos, neilgai trūkus pasiekusi šiuos du, te pratarė* - Ar čia man vienai atrodo, ar jūsų santykiai, ar kaip tai be pavadinsi, yra labai keisti? - *Šiek tiek kilstelėdama savus antakius, ir kaip tik tuo metu, įsipatogindama ant dekio, kuris buvo pamestas netoli nuo laužavietės, ant kelių pasisodino dukterį, kuri kaip tik tuo metu atrodė apstulbinta naujos aplinkos, bei kartas nuo karto imdavo krykštauti iš laimės. Katherine kaip tik tuo metu nukreipdama savo žvilgsnį į susirinkusius, galiausiai mostelėjo viena ranka, vėl nukreipdama akis į laužavietės pusę* - Tebūnie, nieko nekomentuosiu. Šiandiena jaučiuosi ypatingai gerai, todėl nežadu apsikrauti judviejų problemomis. Todėl galit įsivaizduoti, kad mūsų su Victoeia, čia net nėra. Aišku neperžengdami ribos, nes mes dėmesio aukos. - *Jos veide akimirksniu atsirado šypsena, nors ji stengėsi to ir neparodyti, o tai reiškė tik tiek, kad prieš tai kalbėjo nerimtai*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Pen. 08 22, 2014 4:30 pm

Pirmiausia nesugebėdamas praleisti pro ausis to, kad pradėjęs urgzti automobilio variklis, išnešė transporto priemonę lauk iš šios vietos, jau ketino bandyti vytis automobilį, kuomet staiga atsisukdamas į šalia buvusią Nadią, nesugebėjo nuslėpti to, kad jo prieš tai buvęs nusiteikimas pradingo. Kažkuriuo metu nebuvo net įmanoma suprasti, kokie jausmai užvaldė hibridą iš vidaus, kuomet šis išvysdamas pareinančią Katherine, kaip mat perklausė: - Jau geriau būčiau galvojęs kad užeidamas į tavo namus galiu susidurti su gabalais sukapotu Mason'u. Nei tai kad jis išvažiavo, su vienintele transporto priemone kelių šimtų kilometrų spinduliu nuo artimiausio miesto. Kas po velnių, vėl atsitiko? - Jis akivaizdžiai davė suprasti kad nesiklausė to, kas vyko namuose, mat buvo labiau suinteresuotas tuo, kas sukosi aplink. Iš Petrovos pasigriebdamas butelį, susirado vietą sau ant žolės priešais Katherine. Jo akys įtartinai blizgėjo, kuomet šis laikė savo žvilgsnį nukreiptą į originaliąją vampyrę. Ilgai iš jo nebuvo galima išgirsti ne vieno garso, apart to, kuris buvo lydimas butelio kamštelio atsukimo bei gerklinio garso, kuomet tekila taikliai nutekėjo jo viršutiniais virškinimo organais. Galiausiai jis privertė save prabilti:
- Žinai, tu man visad nepatikai, bet, kuomet mane pasiekė žinia kad buvai išsiųsta į pomirtinį gyvenimą. Prisiekiu, kokias penkias minutes man buvo liūdna. Tuomet aišku susiradau sau kitos veiklos, ir panašiai. - Prunkštelėdamas, galiausiai teigiamai palenkė galvą, - Tu šaunuolė Katherine, ir man ne gėda pripažinti, kad esi pirma vampyrė, kurios buvimo buvau pasiilgęs. Gali tai interpretuoti kaip tinkama. Bet, aš džiaugiuosi tuo, kad esi gyva. Už tai ir išgersiu. - Eilinį kartą palenkdamas butelį, nugeria tam tikrą dalį.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 08 22, 2014 5:36 pm

- Nematau reikalo nerimauti, nes patys įstūmėt Mason'ą į vado rolę, todėl nieko nuostabaus kad pašauktas iš išlėkė "gelbėti pasaulio". Kelios valandos ir jis vėl bus čia, tad džiaukis kad tavo pradinė teorija nepasitvirtino. - *Abejomis rankomis apsivydama laikomos mergaitės kūną, ji trumpam nukreipė savo žvilgsnį, kuris akivaizdžiai atrodė taip, tarytum ji būtu įtarūs kažką negero, į Nadios pusę. Merginos staigus atsidavimas jauniausiam Lockwood šeimos vyrui, buvo keistas, ypatingai tai, kuri kuo puikiausiai žinojo faktą, kad Nadia niekad nebuvo planavusi pasilikti čia. Akių vokai savaime susiaurėjo, kuomet jos mintis nutraukė Tyler'io prisipažinimas, savame stiliuje. Jos veide pasirodė suvaidinta nuostaba, kuomet katherine demonstratyviai kilstelėjo savo ranką, pridėdama delną prie savo krūtinės* - O Švenčiausias, tavo žodžiai, jie privertė mano širdį... Ai ne, čia tiesiog mano krūtinė. - *Prunkštelėdama, bei tuo pačiu metu bandydama sulaikyti save nuo juoko, neigiamai supurtė galvą. Skubėti ką nors pasakyti daugiau, vampyrė neturėjo ne menkiausio noro, ypatingai todėl, kad ant rankų laikoma mergaitė kaip tik tuo metu reikalavo dėmesio, savo mažais pirštukais siekdama vampyrės lūpų, kurios tokiame apšvietime atrodė natūraliai raudonos. Nemalonios tylos neplanuodama išlaikyti, ji galiausiai nukreipė savo žvilgsnį į Lockwood'o pusę, po ko netrūkus prasitarė* - Aš visiems patinku, tokia jau tiesa. Tad, man malonu kad tu pagaliau ryžaisi tai pripažinti. Ir labai tikiuosi kad tai nieko bendro neturi su Nadia. Nes, turėk omeny, tam kas vyksta tarp jūsų, aš niekuomet nepritarsiu. Vien todėl, kad ji kada nors skaitysis tau netikra p... - *Staiga nutrūkusi kalba privertė ją gerai pagalvoti apie tai, ar yra verta atskleisti tiesą apie tai, kad jos manymu, ji su savo gyvenimo vyru susitaikė, ar geriausia kol kas tai palikti be kitų žinios. Mostelėdama ranka, bei kaip tik tuo metu apsukdama Victoriai, švelniai lūpomis palietė jos putlų skruostuką* - Nekreipk dėmesio, aš tiesiog nenoriu kad ji atsidurtu mano vietoje, ir prarastu sveiką nuovoką dėl tokio kaip tu. Nebrendylos, kuris niekad nesugebės sudrebinti jos pasaulio taip, kaip ji norėtu. Taigi... Ne. Kad ir kas tarp jūsų vyksta, noriu kad tai kaip galima greičiau būtu nutraukta. - *Jos kalba buvo rimta, nors veidas dar tebespinduliavo palaima. Visgi, keistas smalsumo jausmas, ramybės taip pat negalėjo suteikti* - Kas yra naujas vilkolakis tarp jūsų? Turiu omeny, buvau supažindinta su gauja, kuri kadaise priklausė Džeikui. Aizeką pažįstu iš daug seniau, Scott'as buvo naujokas, ir dar tie keli, kurių vardų neįsiminiau. Tai kuris yra naujas? - *Šiek tiek sujudindama savus antakius, specialiai pasistengia išlaikyti kiaurai veriantį žvilgsnį* - Tiksliau, kuris dar nėra išmokytas savikontrolės? Nes visi kiti, kuriuos pažįstu daugiau ar mažiau yra pramokę visą tą jūsų veikalą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Pen. 08 22, 2014 6:15 pm

- Vis tiek, vien mintis apie tai, kad vienintelė transporto priemonė, kuria galima išsinešdinti iš šios vietos, buvo išgabenta lauk, man neteikia per didelio malonumo. Galu galia, kas bus jei jis sugalvos pavėluoti, o mes pritrūksim maisto šaltinio? - Galvos mostu krestelėdamas šaltkrepšio link, pasistengė perteikti savo nerimą kaip galima nekalčiau. Kuomet tikros mintys neturėjo nieko bendro su mintimis apie maisto produktų trūkumą. Jis nebyliai svarstė apie tai, kad dar prieš geras porą valandų, jo dėdė buvo praradęs savikontrolę, kas lietė vampyrišką šio pusę. Jis nesutelkdamas per daug dėmesio į savo veiksmus, atsitiktinai, o gal ir specialiai numarino bare "pakabintą" moterį, kitą išsiurbė tiek, kad ši nebūtu išgyvenusi nei 20 minučių, kurių reikėtu jei būtu iškviesta greitoji pagalba. Jo išvažiavimas Tyler'iui ne pro kur neįpūtė ramybės. Ypatingai todėl, kad jis pats kuo puikiausiai žinojo, kad po unikalaus kokteilio, jį mažu mažiausiai labai troškins, ir vienintelis dalykas, kuris bent šiek tiek nuims šį poreikį, bus šiltas kraujas. Sukandęs dantis, ir kaip tik tuo metu įsiklausydamas į Pierce kalbą, pasisuko jos pusėn.
- Kaip ir sakiau, gali interpretuoti taip, kaip tau yra tinkama. Nors iš dalies ir esi teisi, mergyt. Aš tikrai pasiilgau tavo buvimo čia. - Fiziškai Katherine niekuomet netraukė jo, greičiausiai todėl, kad buvo uždrausta. Ir jei nebūtu mason'o, greičiausiai jis bent kartą būtu įsiviliojęs ją į lovą, dabar gi, matė joje šeimos narį. Jos kaprizingumas nors ir vedė iš proto, neigiama prasme, tuo pačiu atrodė reikalingas. Mat be pastovių intrigų, į kurias buvo linkusi įsivelti Pierce, gyventi buvo nuobodoka. Ypač po to, kai jis pats savo noru pasitraukė iš būrio. Kalba apie Nadią, privertė jį akivaizdžiai iškelti antakius: - Pardon? Mes tik draugai. Pakankamai artimi draugai, kurie kartas nuo karto pasikeičia skysčiais. Nieko daugiau. - Pašaipus prunkštelėjimas trumpam nutraukė jo kalbą, tačiau nenorėdamas provokuoti nemalonaus pokalbio, pateliuskuoja rankose laikomo butelio tūrį: - Pavyzdžiui ji man parūpina tekilos, o aš jai burbono. Kat, aš žinau kas tave riša su Nadia. Ir pažadu, į jos vaikinus nežadu brautis. Pastovūs santykiai ne man, nors, manau kad ji jau ir pati turi visišką teisę spręsti su kuo jai būti, o su kuo ne. - Tuomet įsistebėdamas į butely esantį skystį, negarsiai perklausė: - Ką turi omeny? - Nebuvo sunku suvokti kad Katherine bandė pagauti jį ant žodžių, ir šia akimirka jis neketino įduoti Mason'o, nors ir suprato kur link šis išvažiavo. Tai buvo laisvai nuspėjama, kai kalba palietė savikontrolę per pilnatį, mat net tada kai jis priklausė būriui, visi daug maž buvo pramokę susilaikyti ir nieko nenugalabyti, kuomet prakeiksmas atimdavo iš jų, sveiką protą.
- Paklausyk, aš nepriklausau būriui, jau daugiau nei keturis mėnesius. Bet, esu kone šimtu procentu tikras, kad tai Scott'as. Tas vaikis, jis paprasčiausiai nesugeba rasti tos grandies, kuri priverstu jį susilaikyti nuo virsmo. Žinai kaip būna, jis naujas mieste, geriausias draugas vos nenumirė nuo jo sukandimo, kai anas sunaikino Nogitsune. Pastovi paranoja kad kažkas nutiks, merginos neturėjimas ir aplamai, jis ne toks ir mėgstamas tarp vilkų. Tai, taip. Tai greičiausiai buvo Scott'as. Nes, jei būtu kokie kiti vilkai, Mason'as greičiausiai net netyčia būtu apie juos užsiminęs. - Jausdamasis labai nesmagiai dėl to, kad privalo meluoti, išlaužė labai prastai suvaidintą šypseną, kuomet pritraukė butelio kakliuką sau prie lūpų. Vėl kelis kartus gurkštelėdamas, staigiai pakeitė temą: - Taigi, tu vėl vampyrė. Ne keista po vaistų suvartojimo, mirimo vėl būti tuo, kuo buvai penkis šimtus metų? - Kvailas klausimas, ir jis tai kuo puikiausiai suprato, bet blogiausia kad kaip tik šiuo metu kažko geriau sugalvoti nesugebėjo. Jis visad buvo tiesmukas, niekad nesukiodavo ratais, todėl dabar jautėsi keistai.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 23, 2014 12:57 pm

*Vakaras buvo labai ramus, ir atrodė kad be didelių pastangų buvo galima išgirsti net tą menką vėją, kuris švelniai judino aplinkui buvusio privataus miško, medžių, lapus. Katherine šiek tiek primerktos akys išdavė tai, kad ji tikrai nebuvo visiškai atsipalaidavusi, mat į galvą kaip tyčia lindo nemalonūs vaizdai iš praeities. Jos laikomą mergaitė, kaip tyčia priminė tą laikotarpį, kuomet ji prieš paskutinį kartą buvo sugrįžusi į savuosius namus. Ji aiškiai atsiminė net tai, koks baisus buvo pirmasis kartas, kuomet ji matė vilkolakio virsmą ir buvo pavojingai arti šio. Su Lockwood'u, Pierce teko pereiti ir šiltus ir šaltus laikus. Patirtis kurią mergina sugebėjo įgauti būdama su šiuo vyru, privertė ją atlošti galvą. Tamsaus dangaus fone švietė mėnulis, kuris buvo aptrauktas įtartinu juodu apskritimu. Antgamtinių būtybių pasauly tai nebuvo tiesiog gražus vaizdinys, tai turėjo reikšti kažką svarbaus, kažką, kas šiuo metu nepasiekė vampyrės minčių. Jos oda perbėgo nemalonūs šiurpuliukai, kuomet ši nuleidusi akis, kaip tyčia įsistebėjo į savo dukterį. Tas mažas žmogutis buvo jos gyvenimo prasmė, ir dabar, būtent dabar ji jautėsi taip, tarytum visus tuos penkis su viršum šimtus metų, nugyveno ne veltui. Tyler'io kalba, privertė ją vėl sugrįžti į realybę, kuomet ši nukreipė savas akis į jo pusę* - Aš tikiuosi kad taip ir pasiliks, tuo labiau. Nadia, - *Specialiai nukreipdama savo akis į merginos pusę, ji aiškiai išreiškė savo mintis apie tai, kad vampyrei toli gražu nėra vieta būti mieste, kuriame pastaruoju metu karaliavo vilkai. Menkas sukandimas ar įdrėskimas, ir tai reikštu kad mergina būtu pasmerkta mirčiai. Todėl vien mintis apie tai kad ji gali žaisti su ugnimi, ją neramino. Tuo labiau, kad pačiai Katherine toks scenarijus jau nebegrėsė* - Greitu metu žadėjo išvykti iš šalies. O kadangi pagaliau tapo liudininke to, kad aš gyva ir niekur nežadu išvykti. Galės pagaliau paskirti savo gyvenimą sau pačiai. Galu gale, ji yra verta to. Tik ne čia, ne dabar ir ne su tavim. - *Jos akys savaime užsimerkė, nemalonus jausmas, tiksliau nuojauta kankino jos liauną kūnelį, kuomet kalba vyko apie tai, kad Mason'as išvyko pas vilkų, per veikiausiai pavojingiausią laikotarpį. Giliai įtraukdama oro į savuosius plačius, ji eilinį kartą nukreipė savo žvilgsnį į Tyler'io pusę* - Tikiuosi tu nelaikai manęs visiška kvaile, tavo širdies plakimas, branguti, labai aiškiai išduoda tave, kai bandai ką nors nuslėpti. - *Šiek tiek kilstelėdama antakius, ji šiek tiek palinko į priekį, kaip tik tuo metu pratęsdama savo mintį, kuri neturėjo nieko bendro su galimomis teorijomis kad jo išvykimas buvo susietas su Holander* - Verčiau pasakyk man, ar tai rimta? Turiu omeny, kad aš visapusiškai pasitikiu Mason'u. Tačiau mintys apie pilnatį, apie vilkus kurie nesugeba savęs sutramdyti mane neramina. Noriu būti tikra, kad kad ir kas nutiko, jog jis privalėjo išvykti... Jis sugebės su tuo susitvarkyti. Tas alfa statusas, nors ir suteikia labai daug galių. Jis taip pat neretai pastato į sunkias situacijas. Patikėk manimi, užtenka pasižiūrėti vien į tai kaip nudegė Džeikas, ką kalbėti apie proto netekusį hibridų tetušį. - *Omeny turėdama Niklaus, pastebimai neigiamai supurto galvą, tarytum bandytu atmesti neigiamą nuomonę sau iš galvos. Ypatingai dabar, kai galimybės vykti paskui Lockwood'ą nebuvo*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Št. 08 23, 2014 1:21 pm

Žinia apie tai kad Nadia nežada čia pasilikti, buvo pirmasis kartas, kuomet šis išgirdo tai balsu. Žinoma, jis niekuomet nemanė kad vampyrė atras šiame mieste savo namus, tačiau niekad ir negalvojo apie tai kad šios buvimas čia bus neilgai. Katherine kalba turėjo savo tiesos, ypatingai todėl, kad turėdamas vaiką, jis pats nebūtu norėjęs kad jis sukiotųsi ten, kur šiam grėstu pavojus. Todėl, jis viso labo supratingai palenkė galvą, duodamas suprasti, kad nežada prieštarauti Pierce. Nadia buvo jo erotinių fantazijų gyva realizacija, bet jis niekad nebūtu galėjęs jai pasiūlyti ką nors daugiau, nei kelias smagiai praleistas naktis. Po to kai jis smarkiai nudegė su Reese, buvo negrįžtamai užvėręs savo širdį bet kokiai galimybei, kuri reikštu rimtus santykius. Todėl, greičiausiai todėl, jis ir neprisileisdavo prie savęs Elenos Gilbert tipo moterys, kurios galiausiai priverčia tokį kaip jis, susiprotėti ir imtis visiškai kitokių gyvenimo vertybių. Moterys kurios buvo skirtos kartui ar keliems, pasismaginti, buvo vienintelis jam leistinas tipažas. Nadia, kaip bebūtu gaila, kaip tik tokį ir atitiko. Merginos kalba, privertė jį atsikelti. Nebyliai apeidamas aplink laužavietę, ganėtinai nerangiai sukrito prie jos, pečiu atsiremdamas į jos petį. Jis jautė pareigą pasakyti kad viskas bus gerai, mat tyliai linkėjo savo giminei pagaliau atrasti savo vidinę ramybę. Todėl atsargiai stumtelėdamas merginą pečiu, galiausiai prabilo: - Ei, juk ten Mason'as. O tai reiškia, kad net miręs jis rastu būdą kaip sugrįžti pas tavęs su Victoria. Ir nors turėjote ne patį maloniausią laikotarpį, manau kad viskas susitvarkys. Jis neapsakomai stiprus, net aš sugebu tai pripažinti. Tai reiškia, kad nieko nenutiks. Tuo labiau tai nėra pirma pilnatis, kurią jis praleidžia tramdydamas vilkus. Gali būti rami dėl to, o jei nesugebi...
Nebaigdamas savo kalbos, kaip tyčia pakišo į jos pusę butelį tekilos, pratęsdamas: - Šitai privers tave labiau atsipalaiduoti. Nagi, išgerk. Nes tikiu, kad po šios dienos, tau būtent to ir reikia. Ir aš taip pat nusipelniau kad už mane būtu pakeltas tostas, Kat.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 23, 2014 1:53 pm

*Blankus šypsnis pasirodė merginos veide, kuomet ji pasistengė priimti tai kas buvo sakoma šalia atsiradusio asmens. Ji vos pastebimai linktelėjo galva, priimdama jo žodžius už gryną pinigą, nors prasta nuojauta vis dar nebuvo dingusi. Veikiausiai todėl, kad Katherine jau buvo pratusi prie to, kad "viskas gerai" negali tęstis ilgai. Visad atsirasdavo vienoks ar kitoks fatališkas nesusipratimas, kuris privesdavo prie vienokio ar kitokio susidūrimo su prastais veikėjais. Visgi, kuomet prie pat jos atsirado ir atkištas butelis, ji atsargiai perdavė savo dukterį Nadiai, mat tikrai neketino pasisodinusi dukterį ant kelių vartoti tauriuosius gėrimus. Nors iš esmės jų poveikis ir trūktu vos kelias minutes. Kuomet Petrova perėmė savo seserį, Katherine vėl pasistengė sutelkti savo dėmesį į Lockwood'o pusę* - Žinau kad tu teisus, tiesiog, šiandienos diena buvo psichologiškai sekinanti, todėl, greičiausiai mane ir kankina nemalonus jausmas. Ir išgerti, manau būtu tikrai neprošal. - *Pasiimdama jai paduotą butelį, kažkuriuo metu pagavo save stebint rankinio laikrodžio virpančią sekundžių rodyklę. Dar buvo likusi pažadėta valanda, ir ji išgirs kaip urzgiantis Lockwood'o automobilis pasirodys šios baisiai tylios nakties fone. Pritrauktas butelio kakliukas prie lūpų, palinko apačion, kuomet butelis buvo šiek tiek pakeltas tam, kad jame buvęs skystis patektu į burnos ertmę. Kartus tekilos skonis, privertė vampyrę šiek tiek susiraukti. Kažkodėl tuo metu pasirodė kad tai šlykščiausias gėrimas, kurį kada nors jai teko ragauti. Visgi, nepaleisdama taros, ji nukreipė savo akis į laužo pusę. Ugnies liežuvėliai neramiai judėjo, kuomet tylą eilinį kart pertraukė jos kalba* - Prieš tai tu uždavei klausimą, kuris spėju buvo skirtas tam, kad nukreipti mano mintis kitur, o ne iššauktas tavo smalsumo. Bet, manau kad leisiu žinoti. Per penkis šimtus metų aš buvau įgavusi labai daug patirties visame tame nemirtingume. Metai praleisti būnant žmogumi, buvo labai sunkūs. O atgimimas, tai... - *Šiek tiek kilstelėdama savo antakius, padarė neilgą tylos pauzę* - ...buvo neįprasta. Visas mano kūnas, galia, elementariausi pojūčiai ir troškimai viskas jautėsi tarytum tai būtu pirmasis kartas. Aštru, neįprasta, ir taip ryšku. Niekad nemaniau kad galiu jaustis panašiai. Dabartinio nemirtingumo negaliu niekaip sulyginti su tuo kas buvo ankščiau. Tapau nesunaikinama, bet kaip žinai, tai turi ne vien pliusų, bet ir šiek tiek minusų. Ne daug, bet turi. Pavyzdžiui... - *Šiek tiek sujudindama butelį, kurį kaip tik tuo metu laikė, pratęsė savo kalbą* - Manęs nebeveikia alkoholis. Ir ankščiau buvo panašiai, apsvaigimas trūko trumpai. O dabar, nieko. Vadinasi mano ypatingai greita apykaita atėmė iš manęs vieną iš žmogiškų malonumų. Bet, seksas tapo dar labiau jaudinantis. - *Savais žodžiais stengdamasi kone išmušti vaikinuką iš savęs, pagaliau perdavė butelį atgal, abejomis rankomis apsivydama savo kelius* - Jei rimtai, tai tiesiog labai keisti pojūčiai, nieko daugiau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Davina Hollander on Št. 08 23, 2014 2:29 pm

Transporto priemonė leido keistus garsus, vien todėl kad Davina buvo tik neseniai išlaikiusi teises, o tai kad ji lėkė neleistinu greičiu, labai "gražiai" nudilino padangas, kartu su rankiniu. Automobilis ėmė nemaloniai cypti, kuomet ši pagaliau sustabdė ji netoli nuo Katherine Pierce namų. Nedrąsiai priversdama save pažvelgti atgalion, su palengvėjimu atsikvėpė. Jis dar buvo gyvas, o tai reiškė kad ji nepadarė nieko, kas priverstu ją paskui bėgti nuo visų ir visko. Greitai išlipdama iš automobilio, apeina jį. Kuomet pradariusi dureles Lockwood'ui, kaip mat prabilo: - Leisk, aš tau padėsiu išlipti. Ar ar, verčiau man pakviesti ką nors?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 205
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Miestas : Bruklinas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Št. 08 23, 2014 2:37 pm

Narkotinės medžiagos, kurios buvo pribarstytos į butelį, pagaliau paveikė hibridą, kuomet jis nutaisydamas labai susidomėjusio asmens išraišką, pradėjo linksėti galva. Jis stebėjo vampyrės veidą, kuomet ši kalbėjo akivaizdžiai neturėdama visiškai jokių rimtų ketinimų, nors šiuo metu jam ir atrodė visiškai kitaip: - Rimtai, tavęs ne kiek nesvaigina alkoholis? O bliamba, su tuo ir užjaučiu tave. Nes netenki labai daug, nes matai. Aš greičiausiai būdamas tavo vietoje, būčiau kuo seniausiai išsirovęs sau širdį, jei turėčiau per amžius likti be svaiginančių medžiagų. - Neigiamai supurtydamas galvą, jis pagaliau atgavo butelį, kuris akivaizdžiai turėjo įtakos jam, tačiau toli gražu ne jai. Victoria buvo atiduota Nadiai, kuomet pats Lockwood'as aiškiai praleido kalbą apie jo dėdę, kuomet Katherinei greičiausiai ji buvo įdomiausia. Gūžtelėdamas pečiais, jis pagaliau pasidavė narkotikų veiksmui, kas privertė jį padaryti tai, ko būdamas blaivus nenorėtu.
- Žinai, tu tokia graži, Katherine. Ir man labai apmaudu kad tu kvaršini sau galvą visokiomis nesąmonėmis, kai galėtum gyventi taip pat laisvai kaip ir aš. Juk galu gale, abu puikiai žinome kad toks, ramus, gyvenimo stilius tau netinka. - Liežuviu perbraukdamas sau per lupas, jis leido kad jo akys užsidegtu hibridams būdinga, geltona spalva, kuomet jis palinkdamas prie Pierce, nepaisant visko, pabandė pasigrobti iš šios bučinį. Nors ir primenu, kad tai tik kvailas elgesys, už kurį atsakinga pritemusi sąmonė, kurią nulėmė piktnaudžiavimas narkotikais.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 23, 2014 2:55 pm

*Šiuo metu praktiškai visos Katherine mintys buvo užimtos tuo, kaip keistai atrodė mėnulis, todėl mergina nevalyvai vis dirstelėdavo į dangų, stengdamasi tuo pačiu metu nepraleisti ne vieno žodžio, kuris buvo skirtos jai. Keistai atrodanti pilnatis, vertė ją nerimauti, galvoti apie tai, kaip sekasi jos gyvenimo antrai pusei susitvarkyti su tuo, kas jam buvo svarbu. Katherine kad ir kokie buvo įtari, šiuo metu buvo visiškai išmetusi iš galvos tai, kad kažkuriuo metu Mason'as jau buvo pradėjęs gyventi toliau, tačiau be jos buvimo netoliese. Staiga užplūdę malonūs prisiminimai apie neseniai praleistą laiką namuose, jos veide išspaudė matomą šypsnį, kuris pradingo kaip tik tuo metu kai Tyler'io veidas atsidūrė prie pas jos. Trūko ne daug, kad jie susiliestu, todėl, Pierce kaip mat visu delnu uždengė pusę Lockwood'o veido* - Ar tu pamišai? Kad ir kas tau šovė į galvą, to niekada nebus. Fui. Tikrai, niekada. - *Pasišlykštėdama tokiu vaikinuko elgesio, ji kaip mat stumtelėjo jo veidą nuo savęs, tuo pačiu metu greitai pakildama ant kojų. Nemalonus, vėjas kuris pakilo staiga, privertė ją stabtelėti. Ir nors dabar ji labiausiai troško pasiimti savo dukterį ir žengti į namų vidų, ją sustabdė cypiantis padangų garsas, kurį sukėlė prie namų pastatytas automobilis. Vien iš vairavimo stiliau buvo galima nesunkiai suprasti tai, kad už vairo sėdėjo ne Lockwood'as. Galu gale jis buvo puikus vairuotojas, todėl tikrai nebūtu "drožęs" savo mašinos. Jos pastebimai subanguoti plaukai ėmė plevėsuoti, kuomet Katherine žengė kelis žingsnius link tos pusės, iš kur kilo aštrus kraujo kvapas. Jau tuomet ji suprato, kad prasta nuojauta, kuri kamavo ją visą vakarą, nebuvo sukelta galimos paranojos. Jos žingsniai pakankamai greitai peraugo į bėgimą. Ir tą akimirką atrodė, kad Pierce širdis nuo pajaustos baimės, plakė taip stipriai, kad ji pati girdėjo jos dūžius savo ausų būgneliuose. Nors automobilis buvo paliktas pakankamai toli nuo pavėsinės, vampyrė iki reikiamos vietos nusigavo gana greitai. Tas vaizdas, kuris pirmiausia privertė ją sustoti, tai smarkiai apsikrūvinusi Davina. Raudono skysčio ant jos buvo per daug, ir blogiausia, jis buvo ne jos. Grubiai stverdama Hollander už rankos, tačiau nepratardama ne menkiausio žodžio, pastūmė ją nuo kelio, pati kaip tik tuo metu atlapodama dureles, įsmeigė savas akis į Mason'o sukruvintą kūną. Tai buvo taip keista... Juk, kad ir kas buvo nutikę, jis turėjo greitai sugyti. Atsukdama veidą į Davinos pusę, pro sukastus dantis ėmė šaukti* - Kas po velnių jam atsitiko?! Jei tai tavo darbas, turi daugiausia penkias minutes dingti iš šios vietos, kitaip prisiekiu, tavo kūno gabalų dar ilgai ieškos tavo giminaičiai. - *Ji buvo pasiruošusi nudėti bet ką, kas buvo kaltas dėl to, kad Lockwood'as buvo sužeistas. O blogiausia, kad ji nesunkiai galėjo įgyvendinti savo grasinimus, ypatingai dabar. Visgi, šia akimirka, Katherine labiau rūpėjo ne mergaitė, kuri atvairavo čia automobilį, o būtent jame buvęs asmuo. Atsargiai, kad nesukelti dar daugiau skausmo, atsegė odinę striukę, kuri dengė apnuogintą vyro krūtinę, pirštais užčiuopė dar pakankamai gerai jaučiamą sužeidimą. Kuomet pakėlė savo akis į Mason'o veidą, jos mina buvo perkreipta baimės. Ji niekad nematė jo taip arti mirties, todėl, dabar kaip niekad baiminosi dėl ateities. Atsargiai pirštų galiukais, perbraukdama šiam per veidą, pratarė* - Mason'ai, mielasis. Nežinau kas nutiko, bet, privalai būti stiprus kaip niekad. Girdi? Tu neturi teisės palikti manęs vienos. - *Beviltiškumo vedama, mat ne velnio nenutuokia kas gali padėti hibridui, pritraukusi savo riešą prie savosios burnos. Nesunkiai perkando odą, pasiekdama venas. Jos ranka ėmė varvėti kraujas, kuomet ji nedelsdama prikišo riešą jo veido link* - Pabandyk, ne pirmas kartas vartosi mano kraują. Gal, dabar tai padės. - *Kita ranka perbraukdama šiam per plaukus, kelis kartus teigiamai linkteli galva, tarytum skatindama jį neatsisakyti, tuo pačiu metu vildamasi kad originalusis kraujas suveiks*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 08 25, 2014 6:15 am

Jauciamas skausmas nebuvo pakankamai stiprus, jog numarintu jo savigarba. Kaip niekad gerai suprasdamas koks vis del to pazeidziamas yra jo kunas, jis nirso. Jis trosko atsikratyti visomis silpnybemis, kuriomis pasizymejo vilkolakiai, beda buvo tik ta, kad tokiu budu jis savanoriskai rinkosi vampyriskaja savo puse, kuri ne velnio nesigalejo nuzudziusi du zmones, jo vampyriskoji puse buvo vedama instinktu, kunisku malonumu ir isdidumo. Veikiausiai todel dabar jis atsisake Davinos pagalbos. Jo padetis vis dar buvo nepavydetina, taciau jis nebejaute mirties alsavimo sau i spranda todel liovesi sureiksmines padeties rimtuma.
-Jei mano vietoje butu buves zmogus, butum ji nuzudziusi, Hollander,-apsilaizes savo sausas it popierius lupas, jis truksmingai itrauke siek tiek oro. -Tu esi valdoma emociju ir turi ismokti tai pazaboti antraip pati zinai kuo tai baigsis,-naudodamasis proga, jog ji buvo pakankamai arti, suciupes ja uz rankos prisitraukia ja labai arti. -Tu mane toki radai, tai ne tu mane suzeidei,-jo akys vos kelioms akimirkoms buvo pakeitusios spalva, taciau to uzteko, kad merginos samone butu paveikta jo snekos. Girdedamas zingsnius jis zinojo, kad tai Katherine ir negalejo leisti Davinai prasizioti apie tai kas neseniai ivyko Taylerio bute. Net ir po visko kas nutiko jis jaute nora ja apsaugoti, siaip ar taip ji buvo viso labo aplinkybiu auka. Buvo akivaizdu, jog ji neturejo intenciju ji nuzudyti ir visa tai tebuvo vienas didelis nesusipratimas, taciau velnia rautu - kaip tai galejo atsitikti? Kodel jis nesugebejo to numatyti?!
Cia pasirodziusi Katherine priverte jo mitnis nutrukti. -Man viskas gerai,-akvaizdziai jo nepaisydama mergina akimirksniu atsege jo striuke todel meluoti nebebuvo prasmes. Jo isblyskes veidas nakties tamsoje atrode lyg mirusio zmogaus. -Ne,-atitraukes kraujuojanti Katherine riesa sau nuo veido jis islipo lauk is automobilio. Uzsikosejes jis pasireme i masinos bagazine ir dar vienas kraujo pliupsnis prasiverze is jo burnos. Jis jaute kaip zazda traukesi ir galop uzgyjo. -Man viskas gerai, praradau siek tiek kraujo, bet viskas gerai,-isspaudes blanku sypsni, zvilsgni grazino ties Davina. -Pasiimk mano automobili, jau svinta...-kone jausdamas klausiama Pierce zvilgsn ismeigta sau i nugara, pridura. -Cia Davina, moters isgerbejusi musu vaika,-kitos iseities nebuvo, Katherine anksciau ar veliau butu uzuodusi kvapa, kuri jaute jo bute ir pati padariusi isvadas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 25, 2014 6:45 am

- Tikiuosi tu nelaikai manęs kvaila, nes nesunku pastebėti kad tas tavo "man viskas gerai" tėra bereikalingas savigarbos rodymas. - *Būdama ne juokais išsigandusi matomo vaizdo, ir tuo labiau supykusi dėl to kad jis bando primesti nepažeidžiamą, kuomet atrodo švelniai tariant ne kaip. Atsitraukdama nuo automobilio, bei laisvos rankos delnu užspausdama savo krauju sruvantį riešą, nukreipė savo žvilgsnį į vyrą, kuria kaip tik tuo metu bandė paaiškinti kas per viena yra mergina, kuri atvyko kartu su juo. Katherine iš paskutinių stengėsi atmesti savo liguistas pavydo scenas, todėl kažkuriuo metu buvo nusprendusi kad geriausia tai, kas vyko per tuos šešis mėnesius palikti praeity. Tačiau tai kas vyko būtent šia akimirka, jai nesuteikė ramybės jausmo. Žaizda, kurią paliko sukandimas jau baigė sugyti. Šiuo metu, jos kūnas buvo faktiškai nepažeidžiamas, todėl, nebuvo keista, kuomet ji atitraukusi delną nuo riešo, matėsi tik kraujo žymės ant lygios it porcelianas odos. Ji ilgai netarė ne vieno žodžio, bandydama kaip galima aiškiau įsivažiuoti į tai kas vyko šiuo metu. Nors vien iš jos kiaurai veriančio žvilgsnio matėsi, kad galu gale ji gali padaryti ką nors, ko paskui didžioji dalis čia buvusių pasigailės. Ji nuoširdžiai stengėsi nukreipti savo mintis vien tik ties Lockwood'u, todėl kažkuriuo metu buvo bukai įsistebėjusi į jo žaizdą. Nors jis ir buvo visas kruvinas, jos organizmo troškimai pasimaitinti, ne kiek nedavė apie save žinios. Ji gebėjo tvardytis, kuomet pati to norėjo. Tik nesuprato vieno... Iš kur pas jį toks begalinis išdidumas, juk jo situacijoje kiekvienas vampyras būtu pasidavęs ir pasimaitindamas pagreitintu gijimo procesas, kuris nebuvo toks staigus, koks turėjo. Susikryžiuodama rankas sau po krūtine ir užmesdama "tu rimtai?!" išraišką, pakėlė savo akis pirmiausia į Lockwood'o veidą, ko pasekoje žvilgsniu taip pat užkabino Hollander. Išsiųsti merginą į "kitą pusę" jai buvo vieni juokai, tačiau dėl kažkokios priežasties, ji dabar to nedarė. Jos paakiai palengva apsitraukė tamsuma, o akių baltymas įgavo kraujo atspalvį. Visgi, tuo pačiu metu bandydama sutvardyti savo neapykantą, ji trumpam sumerkė akis, ir veidas vėl įgavo žmogišką pavidalą, kuomet ji negarsiai perklausė* - Tikiuosi kad tu supranti, kad jos pačios labui ji geriau niekad nebūtu pasirodžiusi mano gyvenime? Nes, kad ir kaip tau tai nebūtu keista, nežadu pažindintis su tavo meilužėmis. Nebent tik tuomet, kuomet jų mažos supuvusios širdelės voliosis metro atstumu nuo jų kūnų. - *Neigiamai supurčiusi galvą, ir kaip tik tuo metu žengusi kelis žingsnius atgal, jau numanė kad būtent šia akimirka jai niekas neleis sužeisti Hollander. Tuo labiau ji mažiausiai norėjo pasirodyti esanti negailestinga žudikė, savo dukters akivaizdoje. Bet buvo aišku kaip diena, tvardytis jai buvo labai sunku, tuo labiau kad ji juto savo pranašumą prieš merginą, visomis prasmėmis. Keli žingsniai atgal, ir ši greitai apsisukdama ištraukė raktelius iš automobilio, pasitraukdama dar toliau* - Ji eis pėsčia. Ir man visiškai nerūpi kokie ten pasakiški santykiai tarp jūsų yra. Bet jei pasipainiosi man po kojomis dar kartą. - *Eilinį kartą provokuodama kitus, ji labai greitai nusigavo prie Hollander, sumažindama atstumą nuo savęs ir jos iki vos kelių centimetrų. Šiek tiek palenkė galvą, ir su visiškai jaučiamu rimtumu, pabaigė savo kalbą* - Aš surasiu tave, sumedžiosiu ir vėliau išdalinsiu likusius tavo kūno gabalus alkaniems šunims. Tikiuosi tu mane supratai? - *Aišku kad ji negalėjo taip paprastai paleisti merginos, todėl pasinaudodama savo begaline jėga, pakankamai stipriai stumtelėjo merginą per pečius, pasistengdama kad ši sukristu ant žemės* - O dabar dink iš čia. Pigios kekšės mano žemėse nėra pageidaujamos. - *Kuomet vėl pasisuko į Mason'o pusę, ji nepasakė nieko, ir su tokia pat neįskaitoma išraiška, viso labo neigiamai supurtė galvą. Katherine buvo mažu mažiausiai nemalonu tai, kad jai teko susidurti su šia moterimi, ypatingai šiandiena, kai atrodė kad jos gyvenimas įgavo spalvų. Bet dar labiau ji buvo nusivylusi tuo, kad Davina Lockwood'ui turėjo tiek daug reikšmės*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Davina Hollander on Pir. 08 25, 2014 7:09 am

Dar tuo metu, kai Katherine nebuvo pasirodžiusi čia, stengdamasi nukreipti visą savo dėmesį į tuo metu dar mašinoje buvusį asmenį, tik pritariamai teigiamai linktelėjo galva, dabar jau daug maž suprasdama tai, kad sugebėjo kaip niekad smarkiai susidirbti. ir nors jo veide nesimatė kaltinimo minos, ji visgi kaltai nuleido savas akis, pasistengdama bent dalinai save apginti keliais žodžiais: - Mason'ai, aš tikrai labai atsiprašau kad taip nutiko. Nei pati nesupratau kas nutiko, kuomet pamačiau ką padariau. To daugiau niekuomet nepasikartos, aš pažadu. Pasistengsiu iš naujo pradėti visus apmokymus, kas liečia savitvardą. Ir, niekas daugiau nenukentės dėl to, kas esu. Tiksliau, kuo tapu... - Nesistengdama priešintis tam, kad jis panoro atsisakyti tiek jos, tiek pasirodžiusios moters pagalbos, labai lengvai pasidavė užbūrimui, kuris privertė ją pamiršti apie tai kas nutiko iš tiesų. Ji aiškiai patikėjo tuo, kad tai kas nutiko, su ja nieko bendro neturi. Todėl akimirksniu atsikirsdama į pasipylusius kaltinimus, te pratarė: - Paklausyk, manęs net nebuvo šalia, kai tai nutiko. Todėl turi džiaugtis tuo, kad sugebėjau jį rasti laiku ir viso labo atlikau vairuotojos vaidmenį. Katherine, apsiramink. Niekam nėra įdomios tavo pavydo scenos, nes kaip ir sakiau. Net šalia nestovėjau, kai jis liko sužeistas. Bet, mes aišku išsiaiškinsime kieno rankų tai darbas, ir tas asmuo neliks nenubaustas. - Moteriai toliau, iš dalies sakant tiesą, atsitraukė nuo abiejų asmenų per gerą žingsnį, ir akivaizdu kad jau ketino sėsti į mašiną ir važiuoti lauk iš šios vietos, kuomet Lockwood'as pagaliau pristatė ją savo egocentriškai vampyrei. Davinos akys akimirksniu išsiplietė, kuomet Katherine atėmusi raktelius atsidurė pavojingai arti jos. Nemalonus skysčių gumbas skaudžiai nuslydo jos gerkle, kuomet moteris kuri atrodo tokia pažeidžiama sugebėjo jai taip lengvai įpūsti baimės jausmą. Trūko tik kelias akimirkas, kuomet ji atsidūrė ant žemės, visu svoriu sukrisdama ant užpakalio. Kaltinimai, persimaišę su grasinimais vertė ją jaustis dar labiau kalta. Šios akistatos su Pierce ji nelaukė niekad. Ir dabar turėjo kaip nors atstovėti prieš save. Ypatingai kad ji neketino niekur dingti, ko reikalavo vampyrė. Jos savitvarda vėl ėmė silpti, kuomet akys ėmė švytėti, o nagai vėl pakeitė formą: - Tu neturi teisės man nurodinėti kaip turiu gyventi, Katherine. Tuo labiau mėtytis pavadinimais, kurie toli gražu neatitinka manęs. Pati nesi balta ir pukuota, tad verčiau pirmiausia atsižvelgtum į save, o tik paskui ieškotum kaltų kituose. - Trupa pauzė, ir ji sumerkė savas akis. - Geriau jau niekuomet nebūtum atgimusi. Visiems nuo to būtu tik geriau, įskaitant ir Victoria. Nes geriau jau likti be motinos, nei kad augti prie tokios kaip tu. - Kaltinimas buvo stiprus, ir ji kuo puikiausiai tai suvokė. Bet, nieko sus savimi negalėjo padaryti, mat neketino leisti kad ją psichologiškai sutryptu. Kirsti tuo pačiu, buvo gera taktika.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 205
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Miestas : Bruklinas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Thomas Callahan on Pir. 08 25, 2014 7:19 am

*Matyt todėl, kad visą laiką buvo užsiėmusi Victoria ir tuo, kad bandė šią susipažindinti su naujai matoma aplinka, kuri mergaitei atrodė kaip pasaulio stebuklas, nelabai klausėsi to, kokia kalba vyko tarp jos biologinės motinos ir vieno iš Lockwood šeimos narių. Tačiau kuomet Ty pasistengė apkvaišęs kabintis prie Pierce, nesugebėjo to praleisti pro akis, todėl vos tik Katherine pasitraukė, pakankamai stipriai delnu trenkė šiam per sprandą* - Bet tu ir asilas. Dar džiaukis kad be manęs niekas to nematė, kitaip mažiausiai būtum likęs su sulaužytu žandikauliu. *Tai kas vyko toliau, Nadios visiškai nejaudino. Todėl Mason ir Davinos pasirodymas buvo viso labo palydėtas žvilgsniu. Iš dalies, jai net būtu naudinga, jei atvykusio asmens žaizdos būtu mirtinos ir jis galiausiai apleistu šį pasaulį. Ji aišku nieko prieš jį neturėjo, bet laikė jį kliūtimi tam, kad galėtu išvykti iš šios vietos kartu su savo šeima, į kurią jo artimiausiu metu neketino priimti. Todėl, labai ramiai praeidama pro čia susirinkusius žmones, nesureagavo net į tai, kad Katherine su Davina švelniai tariant apsižodžiavo. Norėdama į namus įnešti mergaitę, ne kiek nestabtelėjo prieš patekdama į namų vidų, kas reiškė tik tai, kad jau buvo čia buvusi, ir greičiausiai ne vieną kartą. Namų viduje, ji jau pasiskyrė tam, kad pamaitinti ir praleisti laiką tik su savo seserimi, tokiu būdu apsaugant ją nuo galimo apsižodžiavimo, ko liudininke ji neturėtu būti*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.


Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.


Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Los Andželas, CA
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 08 25, 2014 7:45 am

Grazios moterys visda buvo jo silpnybe, taciau jo moto vsada budavo gerai pralestas laikas abieju pusiu atzvilgiu, jokios dramos, jokiu isipareigojimu, taciau taip buvo iki dienos kai jis susipazino su Katherine, moterimi kardinaliai pakeitusia jo gyvenima. Akivaizdu buvo tik viena, jis vis dar buvo uzketejes viengunglis, nepraleidziantis progos nekaltam flirtui. Skirtumas dabar buvo tas, kad uz savo veiksmus dabar jam teko atsakyti ir ne bet kam, o vampyrei, kuri buvo pasirengusi visus jo vienkartinius nuotykius istrinti nuo zemes pavirsiaus.
-Abi uzsiciaupkit!-jis nebuvo itin pakantus moteru pestynems, juolab, kad mazu maziausiai norejo iskaudinti Katherine, dabar kai jiedu vel buvo drauge. -Yra kaip yra ir Davina, patinka tau tai ar ne, yra mano gaujos nare. Buk gera mergaie atnesk man kraujo,-istieses ranka Pierce pusen papraso grazinti jam masinos raktelius. Po Davinos zodziu suprates, kad stuacijos uzglaistyti graziuoju nepavyks, tuzmingai debteli i Hollander. -Tu man nei kiek nepadedi!-zenges kelis zingsnius jis vel suklupo. Jis nesureiksmino savo padeties rimtumo, bet tiesa buvo ta, jog jis letai save marino neskubedamas kuo skubiau pasimaitinti. Jo iltys buvo matyti kai jis vel pakele galva i Katherine. Alkis temde jo prota ir kuo toliau tuo labiau daresi panasu, kad situacija slysta jam is ranku. -Tayleri!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 25, 2014 8:03 am

*Mergaitės bandymas draskyti akis, buvo šiuo metu labiausiai nelaukiamas. Tuo labiau kad Katherine niekuomet nepasižymėjo geležine kantrybe. Jos veide atsirado labai blanki šypsena, kuomet Davina nusprendė išsakyti savo nuomonę apie tai, kas Katherine buvo greičiausiai silpniausia vieta. Už savo dukterį ji buvo pasiruošusi perkasti gerklę bet kuriam. Todėl tai kas buvo sakoma dabar, taikliai užkabino šios savimeilę. Todėl sulaukdama akimirkos, kuomet Hollander pakils ant kojų, neatkreipė dėmesio į tai, kad mergina buvo pradėjusi virsmą. Bet kokiu atveju, Pierce mažai kada kreipė dėmesį į pavojų, mat vedama savo principų visad nėrė stačia ten, kur geriausia būtu susilaikyti ir nusisukti. Gražus mostas dešine, ir savo pyktį vampyrė išliejo žmogišku būdu, suvarydama kumštį Hollander į veido sritį. Tuomet nuskambėjo komentaras, kuris privertė ją atsisukti į Lockwood'ą* - O tik nereikia, aš nežadu su tavimi aiškintis prie šios... - *Susilaikydama nuo komentaro, ji neketino nusileisti, juk galu gale ji niekad nebuvo ta, kuri lieka nuskriausta. Nors šiuo metu jos situacija ir buvo nepavydėtina. Katherine jautėsi visiškai negerbiama, ne vien dėl to kad jai teko susidurti su Hollander, bet ir dėl to, kad jos užpakalis buvo šitaip ginamas. Pyktis ėmė viršų, todėl atsisakydama grąžinti raktelius ir suteikti vilkolakei visus patogumus, atsukusi nugarą Lockwood'ui, ji iš visų turimų jėgų sviedė raktelius miško pusėn. Ir vien todėl kad pasinaudojo savo vampyriškomis galiomis, pasirūpino tuo, kad raktelių paieškos nebūtu tokios jau ir lengvos, mat šie sublizgėję nuo apšvietimo, pranyko tamsoje. Dar kartą atsisukdama į Mason'o pusę, pro sukastus dantis, te pratarė* - Su tavimi juk nebūna viskas paprasta? Ji tavo būrio narė, o tai svarbiau už viską? Tuomet turėkis ją kiek tik lenda. Bet nemanyk kad aš ramiai žiūrėsiu į tai, kad gindamas ją, mane statai į nieko vertos vietą. - *Neskaitant to, kad ji kuo puikiausiai suvokė tai, kad privalėjo jam padėti, mat kad ir kas bebūtu, jis nebuvo jai tuščia vieta. Vien ambicijų vedama, ji pasitraukė šalin. Praeidama pro Mason'o sūnėną, ir įsitaisydama ant pavesinės suoliuko. Ji neketino stovėti prie Hollander, nes dar bent keli žodžiai, ir viskas būtu pasibaigę ne vien žodžiais. O blogiausia, nebuvo taip ir lengvai nuspėjama, kuris iš jų būtu nukentėjęs labiausiai* - Eik, nematai kad jis sugeba šiandiena priimti pagalbą vien tik iš savo numylėtų šunų? - *Koja paspirdama krepšį, kuriame vizualiai matėsi maišeliai su krauju, savo finalinius žodžius paskyrė ne kam kitam, kaip Tyler'iui*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Pir. 08 25, 2014 8:13 am

Spaudimas, kuris kaip tik tuo metu kai atvažiavo likę asmenys, buvo aiškiai sukilęs. Galva sukosi ratu ir atvirai kalbant jis visiškai nesuvokė tai, ką tuo metu darė. Dozė, kurią jis buvo suvaręs į butelį su tekila, butu užvertusi net dramblį. Todėl atsakyti už savuosius veiksmus ir tuo labiau tinkamai reaguoti į aplinką buvo sunku. Tik smūgis per galvą, dar šiek tiek sugebėjo jį priversti sureaguoti. Tuomet ir pasigirdo jo paties vardas, Katherine praėjo pro šalį, o prie pat jo atsidūrė krepšys su neužnuodytu krauju. Nelabai turėdamas sveikatos aiškinti, jis ramiai pakildamas ant kojų, suėmė krepšio rankeną, ir nusitempė jį link dėdei priklausančio automobilio. Pastatydamas krepšį ant kapoto, išlaužė labai keistai atrodančią šypseną: - Atrodo kad čia tik man vienam šiandiena yra linksma. - Šiuos žodžius palydėjo kvailai skambantis juokas, ir kažkurį laiką jis net nesuprato kad aplink situacija yra pakankamai rimta. Pasiremdamas delnais ant kapoto, įsistebėjo į tai kad ant žemės matosi nedidelė balutė kraujo. Ar tai buvo išspajutas skystimas, ar išvarvėjęs iš kur nors. Bet esmė tame, kad jis matė tai, ir kai pakėlė savo pilkuma aptrauktas akis, įsistebėjo į prie automobilio likusius Daviną ir Mason'ą. Merginos lūpa buvo suknežinta, o Lockwood'as atrodė tarytum būtu ištrauktas iš morgo. Neigiamai supurtydamas galvą, atsargiai perbraukė delnu sau per veidą, po ko, pasistengė prasitarti: - Aš vos nepabučiavau Katherine. Nežinau kaip ir kodėl, bet, taip nutiko. Atsiprašau? - Neigiamai supurtęs galvą, ir vėl delnais perbraukęs sau per veidą, tarytum tokiu būdu būtu bandęs nevykusiai išsiblaivyti, vėl atsirėmė į kapotą, tačiau šį kart užpakaliu. Matėsi kad jis vos pastovėjo ant kojų, tačiau tuo metu dar ir buvo patenkintas viskuo. Giliai įtraukdamas oro į savo plaučius, galiausiai pasuko akis į dėdės pusę, tarytum priversdamas save į viską pradėti žiūrėti rimčiau, aišku pagal galimybes: - Palauk, palauk. Tu atrodai sumautai, bet neturi taip atrodyti. Kas, kas velniai parautu tau nutiko? - Ranku mostu nurodydamas vilkolakę, dar perklausė: - Ir jai taip pat? Nes neatrodot labai gerai. O man šiandiena šitaip gera... Nesuprantu. Ar daug praleidau?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 08 25, 2014 9:28 am

Atvirai pasakius jis tikejosi, kad po to kai Katherine voze Davinai ateis ir jo eile. Siaip ar taip jis perkeltine zodzio prasme bande savo likimo kanrybe atvykdamas cia kartu su Hollander. Katherine vietoje jis butu toks pat isiutes, bet zinojimas, kad jos jausmai jam yra tokie pat stiorus kaip ir jo paties verte ji elgtis tiesmukai. Kuo greiciau visas nemalonus reikalas bus paliktas praeityje tuo geriau. Ji jam ateleis, juk giliai sirdyje Katherine turejo suprasti, kad Masonas niekada nebutu jos iskeites.
Kai Tayleris pasirode jo akiratyje, viskas ka mate vyresnysis Lockwoodas buvo kraujo maiseliai, todel nesivargindamas ka nors daugiau aiskinti jis godziai suleido iltis i viena ju. Su kiekvienu gurksniu gerejo ne tik jo isvaizda, bet i savijauta todel ilgai netrukus jis vel stovejo ant dvieju koju. Palinkes prie Davinos jis isiteibelejo i jos akis, kurios spinduliavo pykciu. Jo lupos eme tarti zodzius, kurie akivaizdziai turejo jai itakos, nes jos israiska akimirksniu susvenlnejo, ji i ji zvelge kaip ir anksciau - mokytoja ir drauga. Jis selektyviai priverte ja pamirsti diena kai eme jam jausti si ta daugiau, istryne prisiminimus apie nakti, kuria jie praleido drauge, trumpiau tariant jis pasalino skausma, kuri priezastis buvo jis pats. -Nagi, tau reikia atsikelti,-istieses jai ranka, palauke kol ji pakils nuo zemes. Jis pyko ant Taylerio, kad sis buvo toks niekam tikes ypac dabar kai Masonui reikejo jo pagalbos. Jo paties gyvenimas buvo pakankamai komplikuotas, ypac dabar kai Katherine gryzo i jo gyvenima. Pamazu Masonas eme suprasti, kad nuo siol taip bus visada. Jo pareiga savo buriui visada stoves tarp jo ir Katherine.
-Abu. I masina,-tarsi du mazemecius jis susodino Davina ir Tayleri vidun. Pastarajam Masonas kiek "pagelbejo" pries tai grubiai uzlauzdamas jo ranka, kad sis nesipriesintu sodinamas vidun. Pasinaudojes savo paauglysteje igautais igudziaia jis uzvede automobili be rakteliu. Nuvezes juos tris prie nedidelio ezero, netoli greitkelio jis islipo is automobilio. -Jules jau pakeliui, ji tave priziures, kad nesugalvotum pakeitusi pavidalo cia gryzti,-blankiai syptelejes jis uzdejo viena ranka jai ant peties. -Atleisk,-jis nenorejo, kad viskas taip pasisuktu, bet jis negalejo rizikuoti, kad pasikartotu istorija su K. Reese. Atidares bagazine, istraukia ten pries tai sugrusta sunena. -Pazadejau tavo tevui tavimi pasirupinti ir savo pazada tesesiu, Tayleri,-Masono naudai vaikinas buvo pernelyg apdujes, kad sugebetu deramai apsiginti. Nusitempes ji prie ezero, ibrido i ledini vandens telkini pakankamai giliai ir ssuciupes Taylerio spranda, panardino ji po vandeniu. Jam reikejo visu pirma ji isblaivyti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1059
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Tyler Lockwood on Pir. 08 25, 2014 9:48 am

Priešintis buvo beprasmiška, nes greičiausiai jo paties kojoms susipynus būtu kur nors nuvirtęs. Todėl viską priimdamas juokais, nustojo idijotiškai kvatotis tik tuomet kai atsidūrė bagažinės viduje. Kumščiu smarkiai tvodamas per metalo dangą virš galvos, ėmė keiksnotis ir nerišliai aiškinti kad tai nejuokinga ir jis nori iš čia ištrūkti. Kitu metu jis laisvai būtu nenešęs lauk visą bagažinę, tačiau šiuo metu visas kūnas buvo tarytum pagamintas iš vatos, tad, net labai stengdamasis jis negalėjo nieko išpešti. Kaip koks mažvaikis galiausiai ištrauktas iš bagažinės ir nuvilktas prie vandens, mat kaip tik tuo metu, kojos kaip tyčia ėmė pintis, paniro stačia galva į atšalusi vandenį. šaltas "dušas" šiuo metu kaip mat trenkė jam per smegenys, ir po pirmo gausaus gurkšnio vandens, supratęs kad yra kone skandinamas, ėmė maskatuoti rankomis ir bandyti kaip nors ištrūkti lauk, gana greitai ėmė atgauti sveiką nuovoką. Mažiau nei minutė, ir jis jau buvo beveik atsigavęs. todėl alkūne smarkiai tvodamas dėdei į pilvą, galiausiai sugebėjo atitrūkti iš jo gniaužtų. Visu kūnu plodamasis į vandenį, pakankamai greitai sugebėjo ir išnerti. Abejomis rankomis perbraukdamas sau per veidą, ir gerai iškosėdamas vandenį, kuris buvo spėjęs patekti į plaučius, su pastebimu pasimetimu įsistebėjo į netoliese buvusį Lockwood'ą: - Prisiekiu, ne velnio nepamenu kaip čia atsidūriau. - Antakiai nusileido, o jis įgavo kiek rimtesnį vaizdą, kuomet nukreipė savo žvilgsnį į automobilį, kuris buvo paliktas šiek tiek toliau nuo vandens, į kurį dar tebebuvo įbridęs. Dėl kažkokios priežasties, jis jautėsi prasikaltęs, tačiau tuo pačiu metu nežinojo to priežasties. Jei tai narkotikai, tuomet jis buvo tikras kad gali mesti bet kuriuo metu. Jis buvo įsitikinęs kad nebuvo priklausomas, kuomet situacija buvo atvirkštinė. Giliai įtraukdamas oro, privertė save prabilti: - Aš šiek tiek padauginau, todėl kažkuriam laikui man nunešė protą. Ir jei ką nors padariau ar pasakiau, būk tikras kad tai nebuvo rimta. Tai nepasikartos, aš tik. Aš viso labo bandžiau atsipūsti. Bet, jei tai liečia ne mane... Tuomet noriu žinoti, kokio velnio atsidūriau prūde? - Kilstelėdamas ranką, delnu perbraukė sau per plaukus, kad vanduo nebe sruventu per veidą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 209
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Frank Frano on Pir. 08 25, 2014 10:07 am

[Skambutis kuris privertė ją atsisakyti savo planų, nuskambėjo kaip tik tuo metu kai ji tiesė ranką su bilietu oro uoste dirbančiai stiuardesei. Ji ketino išvykti kaip galima toliau iš šios vietos, tokiu būdu atsitraukiant nuo problemų, kuriuose yra paskendęs šis miestas. Pabėgimo pasirinkimas, buvo geriausia mintis, kuri per kelerius metus buvo šovusi jai į galva, staiga nutrūko. Mason Lockwood buvo jai labai svarbus asmuo, ne kraujo brolis, dėl kuriuo būtu padariusi beveik viską. Todėl, kuomet sulaukė prašymo atvažiuoti į tam tikrą vietą, ji mikliai atsiėmė bilietą ir kartu su visu savo bagažu patraukė lauk iš oro uosto pagrindinio pastato. Išnuomotas automobilis dar nebuvo nutemptas, todėl susiskambinusi su kompanija, kuri jai parūpino transporto priemone, bei susimokėjusi dar už kelias dienas, ji užvedė variklį, patraukdama nurodytu keliu. Trūko apytiksliai dvidešimt minučių, kuomet ji smarkiai viršydama greitį (kas buvo taip būdinga vilkolakei), ji sugebėjo pasiekti ežerą, prie kurio buvo palikta transporto priemonė, kurios ši nebūtu sumaišiusi su jokia kita. Išskirtiniai vyrukai, labai vertina savo "mažyles", todėl nieko nuostabaus kad Lockwood'as savo mašiną buvo išlaikęs iki pat šių dienų. Sustabdydama savo pamėgtą BMW M3 klasės, baltos spalvos automobilį, iš transporto priemonės išlipo kaip tik tuo metu, kai abu Lockwood'ai sumanė pasitaškyti vandeny. Atsiremdama į savo automobilio dureles, galiausiai sulaukė tinkamiausios progos, kuomet galėtu likti pastebėta]
- Palieki berniukus žaisti vienus, ir galiausiai jie nesugeba pasidalinti kuriuo nors iš žaislų. - [Neigiamai supurčiusi galvą, ir kaip mat atsitrūkusi nuo automobilio, patraukė link vyriausio iš Lockwood'u, pasisveikinimui apkabindama šį] - Tikiuosi kad kitas kartas kai man skambinsi reikš, kad turi gerą butelį išgerti, o ne pakliuvai į bėdą. - [Kuomet atsitraukė nuo vyriškio, susikrovė abi rankas sau ant šlaunų, bandydama užfiksuoti merginą, apie kurią jai buvo užsiminta] - Taigi, pakartosi man, kas čia nutiko? Ar turėsiu kankintis ir taip ir nepatenkinti savo begalinio smalsumo, broli? - [Kartas nuo karto, ji mėgdavo būtent taip kreiptis į šį asmenį, mat kad ir kaip be pasukus, kažkada praeity jis buvo ištraukęs jį iš nemenkų bėdų, kaip ir ši jį. Todėl, su laiku vyras stovintis priešais tapo jos vienintele šeima]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.


Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Miestas : Los Andželas
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Davina Hollander on Pir. 08 25, 2014 10:35 am

Keli hibrido žodžiai, kurie nuskambėjo žvelgiant į vilkolakės akis sugebėjo pašalinti praktiškai visus neigiamus jutimus, kurie pastaruoju metu buvo užvaldę jos liauną kūną. Blogi atsiminimai, nuoskaudos ir totalus balaganas kuris sumaišė jos jausmus, jos mąstyseną bei žinoma atsiliepė elgesiui, pradingo. Ji taip lengvai pamiršo kiekvieną akimirką, kurią praleido su Lockwood'u, kol tai nesiejo daugiau nei įprastos draugystės. Davina pagaliau tapo laisva, laisva nuo bet kokio skausmo, kuris buvo jai suteiktas po vienos, atrodo nieko nereiškusios nakties, praleistos su alfa. Jos akys užsimerkė, ir kuomet ji vėl atmerkė akis, jos veidas, tos pačios akys ir svarbiausia būsena buvo pakitusi. Lūpa, kurią taikliai praskėlė vampyrė dar nebuvo sugijusi, o jos smakras buvo suteptas krešėti pradėjusiu krauju, tačiau tai buvo likęs vienintelis diskomfortas, po visų intrigų, kuriuos teko atlaikyti jos silpnai psichikai. Tuo labiau kad jei ne šis žingsnis, kurį buvo priverstas žengti Mason'as, ji greičiausiai būtu susiradusi Katherine. Ir tuomet viena iš jų mažu mažiausiai būtu kritusi. Dabar gi, jos niekas neberišo nei su Katherinei, nei su Mason'u. Ji atsimini tik tiek, kad jis buvo jos vedlys, kai tai lietė vilkolakiškus reikalus, o ji tebuvo mergaitės, kurią teko prižiūrėti, mama. Nieko daugiau. Ir dabar, gyventi buvo taip lengva. Ji praleido pro akis, kuomet Lockwood'as iš bagažinės ištraukė savo sūnėną, ir tai kad čia pasirodė šviesiaplaukė moteris. Šiek tiek supurčiusi galvą, Davina nedrąsiai išlipo iš automobilio, pirštų galais paliesdama savo praskeltą lūpą. Suprasti iš kur tai, buvo sunku, tačiau ji permetė tai į nelaimingą atsitikimą virsmo metu. Kuomet giliai įkvėpdama orą, ji žengė kelis žingsnius į priekį, ganėtinai tyliai prasitarė: - Aš nežinau kaip jūs, tačiau aš neatsisakyčiau kelionės namo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 205
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Miestas : Bruklinas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIVATI PRIEPLAUKA

Rašyti by Sponsored content Today at 12:53 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume