DVARO TIESUSIS STOGAS

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Jake Armstrong on Pen. 01 24, 2014 3:58 pm

Andrea Carrington rašo:{Nelabai kreipdama dėmesį į tai kas vyksta aplinkui, mat ji nėra linkusi domėtis tuo, kas jai nėra aktualu, tarp tam tikrų ištartų žodžių, kilsteli antakius truputi aukščiau, nei yra įprasta} - Tai kaip tu įsivaizduoji pirmą mūsų, seserų susitikimą? Aš nesusivaldžiusi ją puolu, o ji ginasi. Viena iš mūsų geriausiu atveju liks sužeista, blogiausiu - mirusi. Tiesiog idealus šeimyninis susitikimas, tiesa? - {Iš įpratimo išlaužusi nereikšmingą šypsnį, kurį greitai ir pašalina, susikoncentruoja labiau į tai, kad jos vyresnioji sesuo ieškosi sau bėdos} - Ką konkrečiai turi omeny, koks dar karas į kurį ji sugalvojo įlįsti? Džeikai, saugok ją, neleisk, kad mano sesuo netyčia pati sau pasidarytų galą. Visgi tenka pripažinti, kad tu jai turi įtakos. - {Kuomet tema pereina konkrečiai prie to, kad ji negali nuo savo vyresnėlės slėpti tiesą apie save ir naująjį gyvenimo tarpsnį, iš dalies nors ir sutikdama su vyro dėstoma nuomonę, tačiau visgi turėdama savus interesus liečiančius šią temą, gal net galima sakyti baimę, tačiau vizualiai to neparodydama. nukreipia akis į šalį, lyg nenorėdama, kad jos veide būtų įskaityta daugiau, nei tai ką ji pasako pati, linkteli} - Aš ją susirasiu, tačiau tam reikia laiko. Todėl tikiuosi, kad tu gerbsi šį nuosprendį ir nesikiši.  

Šiuo metu, ypatingai jausdamas cigarečių, kuriuos visuomet su savimi turėjo trūkumą, klausydamas merginos sarkazmu perpildytos kalbos, sukiša pirštus sau į kišenę, bei tuo pačiu metu ištraukia ten buvusi pustuštį pakelį. Krestelėdamas jį, leidžia iššokti vienos iš cigarečių filtrui, kurį suimdamas pilnai ištraukia suktinę. Pridegdamas ją, leidžia sau "pasilepinti" karčiu, tačiau tokiu maloniu dūmu. Kuomet eilinį kartą nukreipia savo žvilgsnį į Allison seserį, pasisako: - Labai šmaikštu, trūksta tik detalesnės informacijos apie tai, kad kažkieno kūne kyšos medinis kuolas. - Prunkštelėdamas, neigiamai supurto galvą: - Po tavo tariamos mirties, Allison susidėjo su tavo tėvu. Turiu omeny, biologiniu. Ji tapo nesuvaldoma, todėl, galiu patikinti tai kad geruoju nesibaigs. Ji priklauso miesto "tarybai" kurios gyvenimo tikslas yra sunaikinti tokius kaip mes. Negana to, ji sulaužė esminę medžiotojų taisyklę. - Kuomet sukanda savo dantis, įtraukdamas dūmus sau į plaučius, bei akivaizdžiai vengdamas akių kontakto, pratęsia savo mintį: - Todėl ir sakau tau, jei esi gyva, neleisk jai manyti kad yra kitaip. Nes net jei manai kad turiu jai kokios nors įtakos, vadinasi klysti. Man reikėtu prirakinti ją prie lovos, norint kad ji ramiai praleistu dieną. Andrea, nepaisant mūsų nesutarimų, to kad aš nemėgstu tavęs, o tu manęs. Mes turime šį tą bendro, Allison. Vos tik sugebėsi priimti faktą, kad jai tavęs reikia, pasirodyk. Pasimaitinusi, sukontroliuota. Jei kas, aš būsiu netoliese, kad neįvyktu kas nors nepataisomo. Sutarta? Nes nežinau kaip tu, bet aš nenoriu matyti jos tokios būsenos.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Isaac Lahey on Št. 01 25, 2014 3:10 am

Būdamas baisiausiai nepatenkintas dėl to, kad mergina, kuriai dienos pradžioje buvo padėjęs, sugebėjo suknežinti jam nosį, kuomet jis to labiausiai nesitikėjo, kuomet išėjo iš namų, akivaizdžiai neigiamai purtė galvą, sau pačiam aiškindamas: - Niekad daugiau nesusidėsiu su buvusiais vampyrais, jie lygiai tokie patys arogantiški, kaip ir tikrieji. Niekad. - Praeidamas pro kalbančius žmones, žvilgsniu nuseka besikalbančius, ir prie įsėsdamas į Armstrong'o automobilį, perklausia: - Ar mes baigėm? - Tuomet jau nieko nebe delsdamas, įsėda į mašinos vidų, kantriai laukdamas kada bus galima išvažiuoti, mat buvimas čia jam neteikė visiškai jokio malonumo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Andrea Argent on Št. 01 25, 2014 3:45 am

{Dar ties pirmais girdimais išsireiškimais, kurie jos veide iššaukia akivaizdžiai ne nuoširdumu dvelkiantį šypsnį, krėsteli galvą link vieno peties, taip išreikšdama savo reakcija į vyro žodžius. Tačiau šį kartą ties tuo nusprendusi daugiau nepasireikšti, įdėmiau įsiklauso į tai, kas yra dėstoma paskui. Kadangi gaudama informacija vis labiau sukausto jos dėmesį, mat atrodo per tokį neilgą laiką, kuomet ji buvo atsitraukusi nuo savų, įvyko tiek daug. Nelikdama patenkinta tuo, ką ką tik išgirdo, jausdama kaip pyktis palaipsniui vėl sugrįžta, perklausia to, kas kol kas liečia konkrečiai jos seserį ir dabartinę jos veiklą}
- Vadinasi, Allison žino apie tikrąjį tėvą, palaiko su juo ryšius, negana to, kad įstojo į tarybą, tai dar ir atėmė gyvybę paprastam žmogui? Ar per tą laiką įvyko dar kas nors ką aš turėčiau žinoti?  - {Nors ji ir turėjo priklausyti tai žymiajai medžiotojų linijai, kuriai priklausė visa jos giminė iš biologinio tėvo pusės, pati per daug nesidomėdama jų garbės kodeksais ar taisyklėmis, mat visada buvo labiau suinteresuota kita puse. Tačiau dabar, kuomet, ieškojo atsakymų į užduotus klausimus, o tuo pačiu turėdama savų tikslų, nepraleido pro ausis ją užkabinusios informacijos. Atsižvelgdama į tai, kad Kolas, Džeikas bei sesuo žinojo apie jos biologinį tėvą, o jai pačiai ilgą laiką teko gyventi melo apsuptyje, vedama smalsumo, užkabindama žvilgsniu vyro veidą, perklausia} - Džeikai, ką tu žinai apie jį, mano ir Allison biologinį tėvą  be to, kad jis medžiotojas ir kaip supratau vienas iš tarybos narių? - {Pastebėdama pro šalį praėjusį dar vieną jauną vilkolakį, skatinantį greičiau pasišalinti iš šios vietos, vėl dėmesį sutelkia ties priešais esančiu. Nesunkiai pastebėdama, kad jis vengia akių kontakto, nežymiai prisimerkdama, pratęsia} - Lengva pasakyti "sukontroliuota". Bet faktas vienas, man nepatinka tai, kas dabar dedasi. Klausyk, aš pažadu, artimiausiu metu pasirodysiu prieš ją, nesislapstysiu ilgai, tačiau tu pats turi pažadėti, kad anksčiau laiko jai neprasitarsi, kad žinai, jog esu ne tik gyva, bet ir nebe žmogus. O ik to, dar kartą pasikartosiu pasakydama, kad privalai ją saugoti, jei matai, kad ji peržengia ribas, prirakink kad ir prie tos pačios lovos, tiesiog rask būdą, kaip išvengti galimų nemalonių pasekmių.  

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


Pranešimų skaičius : 756
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 01 25, 2014 7:41 am

Numanydamas kad galėjo paskatinti greičiau konfliktą tarp seserų, nei davė priežastį kodėl reikėtu Allison kaip galima greičiau traukti iš tų asmenų rato, kuriame ji šiuo metu yra įstrigusi. Pakeldamas savo akis į merginos, su kuria kalbėjo veidą, nespecialiai leidžia saulės spinduliams atsispindėti jo akyse, kas iššaukia šiokį tokį raudonesnė jų atspalvį, nepaisant to, kad jo paties akys buvo žalios. Šiek tiek palenkdamas galvą link savo peties, vien prunkštelėjimo dėka, pradeda kalbėti:
- Nesuprask neteisingai, ji sužinojo apie jo egzistavimą tik po tavo tariamos mirties. Ir manydama kad daro gerą darbą, įsimaišė į tarybą tam, kad būtu kaip galima mažiau kreipiama dėmesio į tokius kaip aš, ir daugiau į tuos, kurių tarpe esi tu. Ji nekenčia jūsų biologinio tėvo, tačiau šiuo metu, kai nebe turi tavęs, ji griebiasi bet kokio šiaudo. Todėl ir sakau, kad ji daro labai neapgalvotus dalykus. - Nutylėdamas dalį apie kodekso pažeidimą, ir visiškai nepaaiškindamas to, kad pažinojo jos biologinį tėvą dar tada, kai jos pačios nebuvo ne tik kad gimusios, bet net planuotos. Neigiamai supurtydamas galvą, galiausiai galvos linktelėjimu parodo kad sutinka atlikti savo pareigą prieš Allison, tol kol tai bus reikalinga.
- Kaip ir sakiau, kad ir kas nutiktu, aš bandysiu iš paskutinių pasirūpinti kad ji būtu saugi. - Kuomet pasiruošia lipti į automobilio vidų, lyg tarp kitą ko, pasisako: - Pažįstu jį nuo tų laikų kai jis buvo paauglys, aš mylėjau jo seserį, ir pastūmėjau miriop, manydamas kad yra nepaprastai lengva paversti žmogų mėnulio kaliniu. - Gūžtelėdamas pečiais, nukreipia savo akis į merginą, pratęsdamas savo mintį: - Todėl, nuo tos dienos, esu nekenčiamiausias.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 01 25, 2014 7:49 am

Katherine Pierce rašo:*Jausdama begalinį išsiilgto kūno troškimą, pirmiausia stipriai buvo sukandusi savo apatinę lūpą, tarytum kaip tyčia būtu norėjusi nesukelti daug triukšmo. Dėl to kad susitaikymo seksas buvo bene karščiausias, tuo labiau ji viską priėmė ypatingai žmogiškai, net nepajuto, kaip "susmeigė" savo nagus vyrui į nugarą, palikdama ganėtinai skausmingus įdrėskimus. Ir kuomet jos kūnas nuo maloniai "deginančio" jausmo tapo kone nepavaldus jai pačiai, stipriau įsikibdama į Lockwood'o kūną, aršiai įsisiurbė į jo lupas, viską palydėdama stipriai padažnėjusiu  kvėpavimu*

Ilgai netrukes suprata, kad merginos sugebejimai lovoje buvo igmtas talentas ir nemirtingumas su tuo neturejo nieko bendra. Galbut del to, kad viskas klostesi taip sklandziai, taip, tarytum be ju dvieju siam pasaulyje daugiau niekas neegzistuoti, leidzia sau uzsimirsi. Nebuvo prates mastyti apie pasekmes. Juk visos jo kadanors turetos merginos pacios pasirupindavo kontracepsija, o miegodamas su Katherine jis apskritai apie tai net nesusimastydavo. Jautesi keistai. Mergina akivaizdziai apie tai susimasciusi irgi nebuvo, o tai reiske, akd atsakomybe dabar buvo ant jo peciu. Nutares negadinti akimirkos, apipyles ja buciniais pagaliau nugabena i lova. Zinojo, jog Pierce dabar butinas poilsis ir tai ji verte elgtis globejiskai, bet jam tai patiko. Gryzes is vonios kambario, kur is vandens istraukes savo iki siulo galo perslapusius drabuzius, rado ja miegancia. Svelniai nubraukes vis dar slapius, tamsius jos plaukus nuo veido, uzkloja viena tu it sniegas baltu antklodziu. Pries ji esanti butybe kvepavo ramiai ir ritmingai, jos oda buvo silta. Negaledamas patiketi kad si, regis iki skausmo tobula moteris, priklause jam, nusisypso. Uz lango buvo tamsu todel vos sulaukes kol jo drabuziai issdzius, trumpam palieka dvara.
Gryzes paryciais randa ja tebemiegancia. Apsidziauges, kad tures galimybe pats ja pazadinti, nusigauna i virtuve priminusia patalpa, taciau atidares saltikli randa tik keliolika pakeliu B+ grupes kraujo. Nutares pasisavinti viena ju, su pasislykstejimu, taciau isgeria ji iki dugno. Jo kunas, paragaves to, ko saukte saukesi jau keleta paru, ima reikalauti dar, todel net pats nepastebi kaip beruosdamas jai pusrycius is maisto produktu, kuriu prigriebe pakeliui, istustina dar tris kraujo donoru maiselius. Jautesi kaip niekad gerai. Buvo pilnas jegu, o kunas rodes eme igauti jam iprastas formas. Nebuvo geras virejas, taciau ir tie keli sumustiniai turejo buti Pierce tikras isbandymas. Ne uz ka nenorejo praleisti kaip 500 metu senumo vampyre pirma kart po sitiek laiko kramtys kazka solidaus. Nusisypso vien isivaizdaves jos israiska. Sukroves viska ant padeklo, skirto pusryciams, dar akimirka dvejoja, taciau vis gi nusprendzia salia svieziai spaustu apelsinu sulciu stiklines padeti maza tablete. Skubios kontracepsijos metodas atrode kur kas patikimiau nei 5o/50 galimybe. Ji turejo nuspresti pati. Linktelejes pats sau patraukia miegamojo link, kur randa vis dar saldziai snaudziancia Katherine. Padejes pusrycius salia jos, pabuciuoja, tikedamasis, kad to uzteks, jog kone 16 valandu ismiegojusi mergina, pagaliau nubustu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 01 25, 2014 8:18 am

Ir Katherine prabudimas įvyksta konkrečiai čia xD : http://bloodyrose.forumlt.com/t37-miegamasis-001#4316

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Andrea Argent on Št. 01 25, 2014 9:56 am

{Išlaikydama sučiauptas lūpas ir taip leisdama priešais esančiam alfa vilkolakiui netrugdomam išsakyti viską, ką buvo paruošęs, pati akis nusuka į vaizdą jam už nugaros. Visgi jaučiamam pykčiui imant viršų, o noras, neskaitant galimų pasėkmių, susidurti su seserimi sustiprėjo, išlaikydama sukastus dantis nepasako nieko. Kuomet pasuka veriantį žvilgsnį į Armstrongą, sulaukusi jo patvirtinimo, kad Allison saugumu bus pasirūpinta, jau buvo pasiruošusi patraukti savo keliais apleidžiant Katerinos dvaro kiemą, tačiau permušta paskutinių žodžių, atlošusi galvą bei nesuvaldžiusi veide ne į temą pasirodžiusios ironiškos šypsenos, vėl atsisuka į asmenį, su kuriuo iki šiol kalbėjo}
- Tu buvai įsimylėjęs to vyro seserį, o dabar ir dukrą? Galiausiai, esi atsakingas už pirmosios mirtį, o Kolas nužudė jo žmoną, mūsų motiną. Tuo tarpu, aš ir Allison susidėjome ne su kuo kitu, bet būtent su jumis. Likimo ironija.
{Vis dar bandydama suvirškinti tokią istoriją, neigiamai supurto galvą, tačiau daugiau nieko nepridūrusi, apsisuka bei pasiekusi Shannon automobilį, įsėda į vidų tuo pačiu užtrenkdama dureles}  
- Tu net neįsivaizduoji kokių įdomybių gali pateikti gyvenimas. - {Kuomet jos nugara pasiekia sėdimos vietos atlošą, tiesiog sumerkia akis, lyg norėtų visą šiandien gautą informaciją sudėlioti į vietas}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


Pranešimų skaičius : 756
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 01 25, 2014 10:57 am

- Kai pati išgyvensi tiek daug metų, kaip aš, net pati nepastebėsi kaip būsi bent kartą sugulusi su tos pačios giminės atstovais. - Neigiamai supurtydamas galvą, ir nors nebuvo linkęs apie tai daug kalbėti, neparodė net menkiausio graužaties atgarsio. Kuomet pilnai sulipa į savo automobilį, žinodamas kad būtent šiuo metu nėra reikalingas čia, palaukia kol iš kiemo išsuks automobilis kuriame buvo Carrington, ir tuomet pats išvažiuoja iš šios vietos, paruošti elektros "kamerą" kankinimams, bandant iššaukti alfos geną, kurį turi turėti vienas iš Lockwood.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DVARO TIESUSIS STOGAS

Rašyti by Sponsored content Today at 7:12 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume