DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Horatius Ambrose on Kv. 09 27, 2012 3:06 pm

Didžioji dvaro svetainė.

Horatius Ambrose


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 665
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #21 on Antr. 10 09, 2012 7:10 am

2 dalis >>>
Vis dar laikydamas merginos kūną prispaustą prie savo krūtinės, šiek tiek pakėlęs vieną koją, keliu paremia jos sėdimą, o pats tuo tarpu atlaisvinęs vieną ranką, iš kišenės ištraukia savo raktelius, kurių pagalba te įmanoma patekti į namų vidų. Nesunkiai nutaikęs raktą į spyną, pasuka kelis kartus. Kuomet spyna atsirakina, pastūmęs duris, vėl normaliai suima merginą, ir pats paskubomis užeina į vidų. Kuomet šuo paskui įbėga, užtrenkia duris, ir tiesiu taikiniu pajuda link svetainės. Nenumanydamas ar mergina yra pilnai sąmoninga, atsargiai perkeldamas ją ant kušetę primenančio baldo, atsitraukia per kelis žingsnius.
Nelabai numanydamas ko dabar geriausia būtu imtis, pakėlęs ranką, perbraukia pirštais sau per plaukus, sušukuodamas juos atgal. Tuomet nepratardamas ne vieno žodžio, priklaupia atgal prie merginos, ir keliais pirštais atsargiai patapšnoja jai per skruostą, bandydamas įsitikinti ar nuo tokio menko prisilietimo ji atsibus, tai palydi keliais negarsiais žodžiais:
- Hey? Tikiuosi tu nesumastysi dar ir į kitą pasaulį persikelti mano namuose? - Nevykusiai suprunkščia. - Nes to man per daug.

ATIDUODAMA #21
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 36
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Maggie Blackwood on Antr. 10 09, 2012 1:07 pm

Iki atsidurdama uždaroje patalpoje, Evelyn jautėsi tarsi būtų atsiskyrusi nuo savo pačios kūno, o tai byloja apie tai jog mergina nuo fizinio išsekimo kuriam laikui greičiausiai buvo praradusi stabilią samonę. Paskutinis jos atmintyje įsirėžęs vaizdinys, tai priešais ją, keletos metrų atstumu, klusniai sėdintis šuo, nedrįstantis pajudėti iš vietos dėl žodinio savo šeimininko paliepimo ir tvirtas šio vyro, tapusio jos išgelbėtoju glėbys. Nors mergina jautėsi nesaugi ir šią akimirką jos nestabilią būseną dar labiau galėjo išjudinti net menkiausias aplinkos veiksnys, šio vyro glėbyje ji jautėsi esanti rami ir visiškai saugi, jog tą akimirką ji liovėsi jaudintis dėl iki tol ją kamavusių baimių. Pirštais tvirtai, kiek tai leido jos jėgos suspaudusi jo pečius, taip ji tarsi bandė išlaikyti šią ramybės būseną jai suteikiantį asmenį kuo arčiau savęs.
Atsidūrus ant kušetės, viskas aplinkui vis dar buvo panašu į vientisą chaosą ir nuolat aplink ją besisukančią aplinką, todėl Evelyn nevalingai delnu perbraukė sau per smilkinį, vos suraukdama antakių liniją, taip tarsi bandydama viską sugrąžinti į savas vietas.
Pajutusi pliaukštelėjimą per skruostus ji tartum vėl pabudo iš transo būsenos į kurią ji vis reguliariai panirdavo visa savo pasamone, tačiau vaikino iššauktas refleksas privertė ją galutinai prasimerkti ir realiu žvilgsniu pažvelgti į ją supančią aplinką.
- Esu tau dėkinga. - ji ištarė prislopintu, vis dar vos girdimu balsu ir akivaizdžiai juntamu išdžiuvusio gerklės pojučiu burnoje. - Kkur aš ? - Besidairydama aplinkui ji bandė apžvelgti kiekvieną patalpos kampelį, galvą taip pat pasukdama per petį. - Kur aš esu? - ji pakartojo savo klausimą dar nespėjusi sulaukti tinkamo atsakymo, tačiau jos balse galėjai justi aiškų susijaudinimą ir sunkiai suvaldomą sumišimą. - Prašau padėk man. - Jos klausimai staiga susiformulavo į konkretų prašymą, o beveik nebesuvaldomas sumišimas peraugo į raudojimą, kurio eigoje, vis dar bandydama suvokti kur atsidūrusi, ji delnais įsirėmė į vaikino pečius taip tarsi bandydama išpesti iš jo atsakymą į savo klausimus ir pagalbos šauksmą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”


CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 62
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Miestas : Niujorkas
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #21 on Antr. 10 30, 2012 7:51 am

Iš pradžių, kuomet mergina dar nespėjo parodyti savo gyvybingumo laipsnio, įdėmiai stebėdamas jos unikaliai atrodančius veido bruožus, atsargiai pirštais lietė jos skruostų odą, taip norėdamas sulaukti šiokio tokio atsako į ją supančią aplinką. Ir kuomet pagaliau pastebėjo kad mergina pagaliau pradėjo kiek daugiau judėti, nei kad prieš tai, norėdamas jai suteikti daugiau saugumo jausmo, šiek tiek atsitraukia, leisdamas jai pasilikti sau privačią erdvę. Stebėdamas jos akis, ir kaip tik dabar suvokdamas koks yra prastas pagalbininkas, ypatingai po visko, ką teko patirti pastaraisiais keliais metais. Padrąsindamas save, giliai įtraukia oro į savo plaučius, bei tuo pačiu metu smarkiai susiaurina akių vokus. Paskubėdamas atsakyti į pirmiausiai merginos užduotą klausimą, praveria burną, Tačiau pertrauktas jos antrinio klausimo, nuleidžia akis. Leidęs jai suimti delnais jo pečius, tik pasukęs galvą, nužvelgia jos plonyčius pirštus esančius ant jo kūno, krenkštelėdamas, vėl pakelia akis į merginą:
- Manau kad svarbiausia, ką tau dabar reikia žinoti, tai kad esi saugi. Apie šią vietą žino vos keli asmenys, ir jie yra daugiau ar mažiau susieti su mano kraujo linija. - Jausdamas nepatogumą tame, kad mergina per ilgai išlaiko fizinį kontaktą su juo, atsikeldamas, leidžia jos rankoms nuslysti jam nuo pečių. Atsisėsdamas ant staliuko, kuris randasi priešais sofą, ant kurios randasi Medwin, užlenkdamas savo ranką sau už nugaros, paima stiklinę su kažkokiu skaidriu alkoholiniu gėrimu. Tačiau prieš ką nors tinkamo pasakydamas, ištiesia taurę į merginos pusę, bei to pasekoje paaiškina savo veiksmus:
- Nežinau kaip tau, tačiau man tai dažniausiai padeda nuimti nejaukumo jausmą. - Iškvėpdamas, nesusilaiko ir perklausia:
- Žinau kad tai ne mano reikalas, bet man pravartu būtu žinoti nuo ko tu bėgi? - Nužvelgdamas merginą, patikslina:
- Akivaizdu kad nesi išėjusi šiaip prasiblaškyti. Jei tave kas nors seka, ir gali patekti čia. Aš turiu žinoti, kad tau padėti.
Ilgai nelaikydamas taurės, jei kartais mergina jos nepaima, tuomet pastato ją atgal ant stalo paviršiaus.
- Jei nori kad tau padėčiau, turi mane bent minimaliai informuoti dėl to, kas nutiko... - Įkvėpdamas, įsmeigia savo akis į ją:
- Net jei dabar atrodau tau pačiu nepatikimiausiu snukiu pasaulyje, kaip ir sakiau, neturi pasirinkimo tarp manęs ir ko kito.

ATIDUODAMA #21
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 36
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Maggie Blackwood on Pir. 11 12, 2012 1:15 am

Vaikinui pirštais perbėgus jos skruostu, Evelyn nežymiai, vos pastebimai virptelėjo ir dėl baimės vėl pajusti prisilietimo kontaktą su kitu žmogumi įsitempė, kadangi pastarasis jos prisilietimas ir maldavimas padėti greičiausiai tebuvo tarsi haliucinacų sukeltos baimės padarinys.
Pašaliniam asmeniui vaikino atsidavimas ir noras padėti būtų visiškai akivaizdus, tačiau Evelyn patiklumas ir atgrasumas juntamas šiam žmogui keitėsi tarpusavyje kiekvieną akimirką. Ji jautėsi sumišusi, nežinanti kaip elgtis ir kaip viskas klostysis toliau nors šis vaiksnys kol kas nebuvo perdėtai svarbus.
Po vaikino atsitraukimo atokiau, mergina stengėsi daugiau nesukelti jam nepatogumo kurį ir jam akivaizdžiai sukėlė fizinis kontaktas. Nors spręsti ar jam tai nemalonu ar jis taip bando padėti pačiai Evelyn kurios stabilią būseną sudrumsčia net menkiausias judesys, šią akimirką nebuvo taip akivaizdžiai paprasta. Nepaisant dažnų minčių užtemimų, su kiekvienu padrasinančiu vaikino žodžiu, ji jautėsi vis ramesnė, saugesnė bei artimesnė šiai aplinkai, jog savęs ir šio šalia esančio žmogaus buvimas darėsi vis suprantamesnis jos „sužalotai“ psichikai.
Stebėdama jį geriantį, o vėliau ir jai pačiai pasiūlytą gėrimą, Evelyn nusprendžia priimti šį pasiūlymą ir keletą akimirkų tiesiog stebėjusi taurėje ramiai tyvuliuojantį gėrimą pirštais prisitraukia ją arčiau savęs ir virpančiomis rankomis suėmusi ją tarp delnų gurkšteli, kol gerklėje užlaikytas gėrimas pasirodo toks patrauklus jos skrandžiui jog ji kaip mat ištuština visą taurę. Dėl šio savo gesto pasijutusi kiek nejaukiai ji kukliai, lyg atsiprašomai žvilgteli vaikino link ir sugrąžinusi taurę į jos pirminę vietą ant stalelio vėl įsitaiso ant sofos prie savęs prispausdama sustirusius kelius.
Sulaukusi pelnytų klausimų Evelyn nunarino galvą jog jos žvilgsnis šią akimirką buvo nukreiptas į sofos paviršių. Trumpa akimirka tylos. Buvo akvaizdu jog jai sunku apie tai prabilti, juk ir ji pati sunkiai suvokė ir skaudžiai išgyveno savo esybėje ištisą neigiamų jausmų laviną. Nebuvo aišku ar kada nors ji sugebės apie tai prabilti, juk pirmiausia ji tai turėjo vėl išgyventi ir susitaikyti su tuo ką patyrė pastaruoju laikotarpiu, tad prasitęsusi tyla tapo akivaizdžiu atsakymu jai norinčiam padėti asmeniui.
- Galbūt aš galėčiau išsimaudyti? - po ilgos tylos ji lėtai pasuko galvą jo link ir pirštais perbraukusi sau per skruostą pažvelgė į delną ant kurio buvo matyti kraujo pėdsakai atsiradę nuo įdrėskimų žymių ant jos veido nors ne ką menkėsnės žaisdos dabar tvyrojo ir jos viduje ..

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I hope that I'm sexy in a different kind of way than I think that a lot of girls are right now. I think a lot of girls in the public eye, especially musical artists, are just kind of objectified a little bit and wearing super-skimpy outfits and leaving nothing to the imagination.”


CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Maggie Blackwood
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 62
Įstojau : 2012-09-30
Amžius : 30
Miestas : Niujorkas
Meilė : Vieniša
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Padavėja, striperė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 11:05 am

*Pagaliau pavykus nusileisti laiptais, kas pasirodo sukėlė jai nemenką nuovargio dozę, iš kart įsitaiso ant sofos, prie kurios randasi staliukas. Nuo staliuko pasigaudama stiklinę vandens (kurią tikriausiai buvo palikusi pati, arba mergina kuri kartu su ja gyvena šiuose namuose), į kurią sumetusi porą aspirino tablečių, įsistebi į cheminę reakciją jos stiklinės viduje. Negalėdama suvokti vien to fakto, kaip Elenai pavyko atimti iš jos viską, kuo ji taip didžiavosi visus tuos savo egzistavimo metus, neigiamai supurto galvą. Vaistas juk buvo suvartotas kito asmens, ir tas asmuo tikrai buvo žmogus. Juk teisingai? Mintyse ji uždavė sau galybę klausimų, į kuriuos atsakymai jos pačios visai netenkino. Katherine jau seniai buvo pamiršusi apie tai, ką reiškia būti pažeidžiamu, mirtingu žmogumi. Ir tai kas su ja šiuo metu darėsi, kone šaukė viduje, kad jai būtinai reikia rasti kokį nors vampyrą, kuris savanoriškai pataisys visą šią nesąmonę. O ir toli ieškoti nereikėjo... Kaip tik tuo metu ištraukusi savo telefoną, kurį prieš nusileisdama laiptais buvo sukišusi į vietą. Greitai surinkusi "Andrea, man kaip niekad reikia kad tu atneštum savo subinę tiesiai namo. Nutiko šis tas, siaubingo". Paspaudusi "siųsti" mygtuką, pameta savo telefoną kažkur į šoną. Ir kaip tik tuo metu, kilstelėja laikytą stiklinę, bei mikliai išgeria tą marmalą nuo galvos skausmo, tikėdamasi kad tai padės nuimti tą nemalonų spaudimą*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Tr. 01 22, 2014 2:26 pm

[Atsižvelgiant į tai, kad dar prieš kelias dienas, Katherina buvo paprašiusi jos grąžinti kadaise pažadėtą paslaugą, sužinant daugiau apie jos kraujo liniją. O tiksliau apie tai, ko pati iki pat šios dienos nesugeba suprasti. Ilgai bandydama rasti atsakymą į užduotą klausimą, ir galiausiai radusi jį tik šiandiena, norėjo kaip galima greičiau baigti visus dalykinius reikalus, kurie ją siejo su Pierce. Kaip ir buvo pranešusi tekstine žinute, pasirodo čia pačiu tinkamiausiu metu. Kadangi yra mirtinga asmenybė, nesunkiai praeina pro paradines namo duris, bandydama rasti jai reikalingą asmenį. Ir kuomet jos pačios netikėtumui, nieko kito nepajunta, kaip tik žmogišką sielą, praeina į svetainę. Įsmeigusi akis į patogiai įsitaisiusią garbanę, kuri vizualiai atrodo pakankamai prastai, prasitaria]
- Kaip matau tavo diena buvo pakankamai šūdina... Nes, būtent taip ir atrodai. Tik neįsižeisk, aišku. - [Baigusi aiškinti savo matomus vaizdus, įsitaiso ant fotelio, kuris randasi priešais tą vietą, ant kurios "ilsisi" Katherine] - Nemanau kad atsakymas tave nudžiugins, Katherine. Tačiau, tai viskas, ką man pavyko iškapstyti apie taip vadinamus "keliautojus".

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 2:56 pm

- Ou, labas... - *Tardama tai iš kart po to, kai pastebėjo savo name pasirodžiusią merginą. Ilgam neužlaikydama savo žvilgsnio į jos pusę, nes iki šiol baisiai plyšo galvą, o ir šiaip nenorėdama per daug kontaktuoti su niekuo kitu, kaip taip norima pagalve ir keliolika valandų truksiančiu miegu* - Man atrodo kad teks šį pokalbi atidėti velesniam laikui, nes kaip matai, aš turiu kur kas svarbesnę problemą, nei kad mano protėvių istorijos pamoka. - *Liežuviu perbraukusi per savo išsausėjusias lupas, pakankamai greitai atsikelia ant kojų, ir patraukdama tiesiai prie spintelės, kur laiko alkoholio atsargas, ima pirštu vedžioti per butelių paviršių, tarytum tai padėtu jai pasirinkti norimą. Visgi, tuo pačiu metu, kaip visuomet spėdama dar pasisakyti, neatsisukdama į savo draugę raganą, iškošia pro dantis* - Aš mirtingas žmogus. Gali įsivaizduoti kaip turiu jaustis viduje, jei prastai atrodau išoriškai? - *Užvertusi akis, neigiamai supurto galvą, kuomet pasigavusi vieną iš butelių, atsisuka į savo viešnią* - Todėl noriu kaip galima greičiau atsikratyti šio nesusipratimo ir tapti tuo, kas buvau. - *Užverčia savo akis dar kartą, kai pagalvoja apie tai, kaip dabar apgailėtinai skamba* - Ir žinoma susidoroti su ta kale, kuri ir pastatė mane į tokią padėtį. Šį kartą jau visam laikui. - *Viena ranka vis dar laikydama butelį už kakliuko, kita atkemša jį. Nedelsdama pernelyg daug laiko tam, palenkia butelį, neskaniai nugerdama kažkiek ten buvusio skysčio. Po ko, su pastebimai nepatenkinta mina, pastato butelį į šoną*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Tr. 01 22, 2014 3:13 pm

[Neskaitant to, kad čia reikėtu kokių nors labiau ryškesnių emocijų į tai kas sklido iš daugiau nei penkis šimtus metų gyvenančios moters lūpų, Shannon veide neatsispindėjo visiškai jokios emocijos. Ji paprasčiausiai klausė visko, kas buvo pilama. Stebėdama merginą, išlaukia kaip tik tos akimirkos, kai bus proga prasitarti jai pačiai]
- Katherina, nenoriu tavęs labai prastai nuteikti. Bet, vampyrai negali atvirsti atgal į žmones, nebent tam buvo panaudotas prieš daugiau nei du tūkstančius metų sukurtas vaistas. Kuris... - [Pagaliau emocijoms paėmus viršų, ir atsispindėjus jos veide, nesusilaikydama ant kojų, perklausia] - Tave privertė suvartoti tą vaistą? Vau. Turiu omeny, man aišku gaila to ką išgyveni. Bet, vau. Kas galėjo pamanyti, kad ta kuriai mažiausiai reikėjo žmogiškumo, ims ir taps mirtinga. - [Jos antakiams šoktelėjus aukščiau, nei jie yra įprastai, pratęsia savo mintį] - Bet palauk, Katherine. Iš kur tu žinai, kad bandydama pavirsti į vampyrę, galutinai nemirsi? Juk, taip gaunasi prieš tave niekas dar nebuvo suvartojęs šį preparatą. Kas žino kokios gali būti pasekmės? Gal, nevertėtu taip skubėti su tuo?

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 3:32 pm

- Ką aš galiu prarasti skubėdama? Būvimą nieko vertu žmogeliu, kurį bet kuris padaras šiame mieste sutraiškys kaip kokį vabaliuką? Ne, tikrai ne. Nežadu laukti ilgiau, nei tai būtina... - *Akivaizdžiai rodydama savo nepasitenkinimą viskuo, kas paskutiniu metu nutiko jos gyvenime, kuris prieš tai, nors ir buvo paremtas "bėgimo" principu, tačiau bent jau buvo spalvingas. Tai kas jos laukė liekant žmogumi visiškai neviliojo. Jausdama kaip alkoholis greitai suveikia ant tuščio skrandio, suraukusi antakius, pasigauna prieš tai padėtą butelį, ir sau pačiai pasisako* - Žmogiška tolerancija verta visiškam nuliui. - *Kuomet vėl sugrįžta atgal į pasirinktą vietą, ant minkštos, oda aptrauktos sofos, nukreipia savo žvilgsnį į čia pat esančią raganą* - Baik džiaugtis. Aš juk Katherine Pierce, o tai reiškia kad net toks dalykas manęs nesugebės palaužti. Atvirkščiai, pakilusi, aš atsilyginsiu visiems, kas prie to prikišo savo pirštus. - *Įsistebėdama į vieną, konkretų tašką, tarytum tikindama ne raganą, o pačią save, kelis kartus teigiamai linkteli galva, mintyse pakartodama savo prieš tai pasakytus žodžius. Dabartinis "smūgis", padėjo tašką visam gėriui, kuris palaipsniui ją rijo. Neliko prasmės stengtis būti kažkuo, kuo ji niekuomet nebuvo. Ilgai galvodama apie visokius aspektus, galiausiai vėl nukreipia nebylų žvilgsnį į merginą, veide išspausdama akivaizdžiai veidmainišką šypsnį*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Tr. 01 22, 2014 3:53 pm

[Tikriausiai tik iš dalies suprasdama tai, kaip gali jaustis asmuo, kuriam buvo atverti visi keliai ir galiausiai kai jis prie to priprato, viskas buvo akimirksniu atimta, nuleidžia savo akis. Girdėdama merginos kalba, visiškai atsitiktinai įsiklauso į šios širdies plakimą, kuris išdavė tai kad ji buvo ant panikos priepuolio ribos. Sukandusi dantis, tačiau nepakeldama akių, pasisako]
- Aš nežinau kaip tu dabar jautiesi, Katherine, bet galiu įsivaizduoti kad tai neneša nieko gero tau pačiai. Tačiau tu pagalvok pati, tai kad esi žmogus, gal visai nėra taip blogai? Turiu omeny, tu gavai bilietą į normalų gyvenimą, belieka tik juo pasinaudoti. Tu pasakiškai graži, charakterį tik pakoreguoti, sušvelninti ir viskas bus tobula. Rasi sau tinkamą žmogų, sukurti šeimą, apsigyvensi name su balta tvora ir taip, nuobodžiai, bet laimingai baigsi savo gyvenimą.
[Kuomet pakelia savo akis į merginą, dar dalinai patiki tuo, kad gal tai visai sugebės priversti ją sustoti]
- Nes kas bus toliau, jei pasirinksi kitą kelią? Tarkim, yra galimybė vėl tapti nemirtinga. Kas toliau? Kerštas Elenai, lengvai sumaunami planai prieš Mikaelson'us ir galiausiai vėl gyvenimas bėgant. Katherine, tu verta daugiau. Bent pagalvok apie tai. Ei? Pažadėk man kad bent pagalvosi apie tokią galimybę.

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 4:05 pm

*Viešniai pradėjus pasakoti tai, ko bent kartą savo egzistavime užsigeidžia kiekvienas nemirtingas asmuo, likęs be galimybės į normalų gyvenimą, nuleidžia savo akis, kurių vokai palaipsniui susimerkia. Po ilgomis, natūraliomis blakstienomis pasirodo vandeninga masė. Neskubėdama atmerkti akių, ji pasakojimo metu beveik įsivaizdavo visą tą vaizdą su jos normaliu gyvenimu, kurio buvo netekusi. Liežuviu perbraukusi per savo lupas, galiausiai neigiamai supurto galvą* - Nutilk. - *Kuomet pramerkia akis, kurios tuo metu buvo prisipildžiusios ašarų, paskuba paaiškinti situaciją* - Aš nenoriu tokio gyvenimo, apie kurį kalbi. Ar žinai kas man visuomet padėdavo išlikti? Aš bėgau nuo nemirtingo hibrido, kurio gyvenimo tikslas buvo nužudyti mane už tai kad prieš galybę metų aš nesileidau sužaidžiama... Aš niekas nesigręžiau atgal. Neturėjau artimų žmonių, kuriais bent dalinai būčiau galėjusi pasitikėti. Manipuliavau kiekvienu, kas tik pasitaikydavo. Buvau atsisakiusi savo žmogiškų jausmų ir man nerūpėjo visiškai niekas. Ir tai buvo geriausias tarpsnis mano gyvenime. Kol visko nesumoviau viską pati... - *Tyliai prunkštelėdama, nusuka savo žvilgsnį, bei kilstelėdama butelį link savojo veidelio, nugeria ten buvusio skysčio, po ko pratęsia savo mintį* - Susigrąžindama žmogiškus jausmus. mano kailis tapo ne svarbiausiu aspektu. Pasidaviau epiškai meilei, kuri galiausiai sudaužė mane į šipulius. Iš kvailumo pastūmėjau save pabandyti pakenkti Karolinai, nužudant jos vaiką. - *Kilstelėdama laisvą ranką, ore kažką pažymi* - Dar viena klaida mano gyvenime. Ir galiausiai, geruolė Gilbert mane pavertė tuo kas esu dabar. Ir tu siūlai man laikytis šio gyvenimo aspektu, rasti dar vieną išdaviką ir su juo kurti gyvenimą su namu ir balta tvora? - *Pro ant skruostų išbėgusias ašaras, sarkastiškai nusijuokia* - Velniop visą šį mėšlą. Jie patys pastūmėjo mane norėti visus juos sutriuškinti. Ir tai velniai griebtu, bus mano gyvenimo tikslas. Neapykanta kiekvienam, kuris prie to prisidėjo. - *Išlaikydama stiklinį žvilgsnį, dar kartą leidžia sau išgerti*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Tr. 01 22, 2014 4:53 pm

[Klausydama garbanės kalbos, kone savo pačios kūnu pajunta tai, kaip ji šiuo metu jaučiasi. Jausdama kartėlį, kuris atsispindėjo jos žodžiuose, dar kurį laiką tvirtai laikėsi savo nuomonės, kad pasitraukusi nuo viso antgamtiškumo, ji pagaliau sugebės rasti savo tikrą gyvenimo kelią. Ir neskaitant Katherine reiškiamos kalbos, vienu metu pertraukia ją]
- Vadinasi viskas iš esmės liečia vyrą? Katherine, ne man tau sakyti kad jų yra tiek, kad gali vos vos spėti į juos kojas valytis. Nors dabar ir skaudu, nes spėju tai buvo pirmas kartas, kai taip atsidavei? Laikas viską užgydys, todėl prašau, nepasiduok keršto troškimui. Nes pati puikiai suvoki kad tai prie nieko gero nepriveda. - [Visgi, matydama kad būtent šiuo metu pakeisti jos nuomonės niekaip nepavyks, o prarasti draugės per neapdairumą tikrai nesinori, peržengdama per savo principus, taria] - Žinau kad tavęs tai nesudomins, bet noriu tau pasakyti tai... Ką pati pripažinau sau tik tuomet, kai buvo per vėlu. Nuo pat paauglystės buvau atsidavusi vienam žmogui, jauniausiam iš Winchesterių. Prisiekiu, nieko nebuvau mylėjusi stipriau nei jo. Ir, jis mane išdavė. Galiausiai pareiškęs tiesiai į akis, kad jam trūko laisvės. Jis mane mylėjo, žinoma. Tiesiog nemokėjo išsaugoti tai ką turėjo. Mes išsiskyrėm, o aš išvykau iš miesto. Po kelelių metų mes vėl susitikom. Jis jau kūrėsi gyvenimą su kita mergina, o aš sunkiai sirgau. Visi sakė kad man liko visai nebe daug. Ir kai buvau ant mirties slenksčio, jis suvokė kad padarė klaidą. Jis stengėsi, jis pardavė savo sielą tam, kad gyva būčiau aš. Paskutinės akimirkos praleistos kartu, buvo pasakiškos. Ir žinai ką? Aš geriau būčiau susitaikiusi su tuo, kad jis būtu išdavikas, nei kad miręs. Aš likau gyva, bet turiu kentėti, laukdama kad galu gale iškeliausiu ten, kur yra jis. - [Atsidusdama, padaro šiokią tokią tylos pauzė] - Suprask, jei tai buvo tikra meilė. Ji sugrįš, kad ir kaip tam priešintumeisi, kad ir kaip skaudėtu. Tik žiūrėk kad nebūtu per vėlu... Nes šiuo metu su žlugdai pati save, kaip tai kadaise darė Adamas. Bet ne man tau pamokslauti. - [Trūktelėdama pečiais, pratęsia savo moralo mintį] - Tu mirtinga, o tai reiškia kad bet kas tave gali sutriuškinti, nedėdamas net vidutiniškų pastangų. Todėl aš tau padėsiu. Padėsiu atgauti ramybę, sudaužant tuos, kurie sudaužė tave, Katherine. Pamatysi, viskas bus, gerai.

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent on Tr. 01 22, 2014 5:11 pm

{Tuo metu, kai jos telefonas praneša apie trumpąją sms žinutę, ji leido laiką dėl savęs pačios išnaudodama kiekvieną malonumo akimirką suteiktą jos nemirtingumo, žaisdama su paprastų žmonių likimais, gyvenimais. Tik tada, kai išvysta žinutės turinį, atsitraukdama nuo dabartinės veiklos, patraukia į prabangų dvarą, kuris priklauso jos geriausiai draugei, tačiau dabar tapo ir jos laikinais namais. Kadangi leidimą užeiti čia turi jau labai senai, pasinaudodama savo gebėjimu judėti nepastebimu greičiu bei nepriekaištinga klausa, išgirsta merginų pokalbį bei lemtingą akimirką pasirodo tarpdurį, rankas laikydama sukryžiuotas po krutine} - Negaliu patikėti,  Elena Gilbert, kopija, įgavo pranašumą prieš Katerina Petrovą... Ir dabar tu esi žmogaus kailyje. Aš teisingai supratau? Ar tiesiog ir mano klausa krečia išdaigas, nes galiu prisiekti, girdžiu tavo širdies plakimą. O to neturėtų būti. - {Pasukdama veriantį žvilgsnį konkrečiai į savo draugę, neigiamai supurto galvą. Nejausdama gailesčio, greičiau didžiulį pyktį dėl susimėčiusios situacijos, žengia žingsnius vedančius ją į svetainės centrą} - Gali paaiškinti kaip, po velnių, visa tai atsitiko? Gilbert iš tavęs atėmė nemirtingumo dovaną, o vilkolakis, kuriuo taip pasitikėjai sudaužė tavo jausmus. Ne tau sutverta būti silpnai ir leisti, kad tave taip mėtytų pašaliniai, Katerina. Manau ir pati puikiai supranti link kur lenkiu. - {Žvilgsniu užkliudydama čia esančią raganą, susiaurina akis, pratęsdama pradėtą kalbą} - Ji sako tiesą, ypatingai dabar Klausui ir tiems, kam esi "skolinga" tave pašalinti būtų vieni juokai. Tačiau... - {Sužaidusi savo ryškiais antakiais, veide išspaudžia dviprasmiška šypsnį} - Kas eina prieš mano draugus, eina ir prieš mane. O tai reiškia, kad kartu parodysime visiems, kurie yra atsakingi už tavo dabartinę savijautą jų tikrąją vietą. Ne jiems skirta triumfuoti. Todėl pagaliau susiimk ir padaryk tai, ką moki geriausiai.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


Pranešimų skaičius : 756
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 01 22, 2014 5:28 pm

*Tuo metu, kai manė kad buvo viena kartu su ragana visame dvare (juk dabar jos klausa nėra tokia stipri, kaip būdavo visuomet), nuleidusi savo akis, neigiamai supurto galvą* - Vadinasi tu geriau nei kas kitas turi suprasti, kaip tai sumautai skauda, kai atrodo patiki žmogumi, sulendi dėl jo į tokį mėšlą, kai tavo priešais tampa kas antras populiacijos asmuo, ir tau tai net nerūpi. Svarbiausia kad jis čia, šalia tavęs ir tu gali juo besąlygiškai pasitikėti. Kai sušiktas alfa hibridas jį puola, tu nebėgi šalin, lieki tam kad bent galėtum nukreipti jo dėmesį į save. Ir galiausiai nepraėjus net pusvalandžiui jis sugula su kita. Paaiškindamas kad tai nieko tokio, tai tik seksas. - *Būtent dėl to kad alkoholis gerai trenkė jai per galvą, net pati to nenorėdama ima lietis, ko blaivaus proto niekuomet nebūtu padariusi. Atvirkščiai, būtu nurijusi tai, ir gyvenusi toliau, tačiau ne šį kartą* - Tuomet suvoki, kad viskas kas jus siejo, visi žodžiai, pažadai, jausmai, prisilietimai. Viskas buvo visiškas farsas, kad buvai mulkinama nuo pat pradžių, kad tapai silpna. Ir kaip po viso to, plius kai iš tavęs atėmė viską tavo pačios kopija, imti ir tikėti gražesniu gyvenimu? - *Pati atsakydama į savo pačios klausimą, neigimai supurto galvą* - Blogiausia, kad atrodo jog už tai ką jis padarė nekenčiu jo visa savo plakančia širdimi. Tačiau, negeliu imti ir išspirti jo lauk. - *Kaip tik tuo metu kai pasirodo Andea, kurios labiausiai šiandiena ir laukė, nepaisant viso savo beviltiškumo, sunkiai atsikelia nuo sofos, ir nešdama butelį, pagaliau pasiekia merginą. Sudėdama abi savo rankas jai ant pečių, pratęsia* - Aš pasiilgau savęs tokios, tokios kaip tu. Todėl noriu kad tai pataisytum. Andrea, šiuo metu tik tu gali grąžinti mane į tai kuo buvau ankščiau. - *Neskaitant to, kad labai troško būti nemirtinga, visgi šiuo metu turėjo omeny visai ką kitą* - Išjunk juos. Išjunk juos velniop, nes aš negaliu susidoroti su savo pačios jausmais. Išjunk viską, ir taip padėk man žengti pirmą žingsnį link reabilitacijos, kuri prives prie to, kad jie visi kentės... - *Nepaisant neblaivumo, aiškiai parodo kad yra nusiteikusi rimtai*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Tr. 01 22, 2014 5:48 pm

[Merginai kalbant, kuo puikiausiai suprato jos dabartinę savijautą, tačiau būtent dėl to kad buvo perėjusi tą pirmą tarpsnį, kai atrodė kad gali niekinti visus aplinkui, kaltinti, šaukti ir tikėti tuo, kad tai buvo blogiausia, kas galėjo nutikti. Visgi, negalėdama pakeisti jos nuomonės, kad ir kaip būtu to norėjusi, po Carrington pasirodymo ir neadekvačios Katherinos reakcijos, savo akis nukreipia į greičiausiai nebe pirmą kartą matomą merginą. Akivaizdžiai neigiamai supurtydama galvą, parodo kad dabar gali būti ne pats tinkamiausias laikas tai padaryti, juk paskui ji ir pati gali pradėti gailėtis savo pasirinkimo. Ir nors šiuo metu viskas priklausė nuo vampyrės, tyliai vylėsi, nors ir nesikišo, kad Pierce nesirinks lengviausio kelio - pamiršti, visą tai kas buvo jos gyvenime geriausiu tarpsniu, leidusi būti laimingai]

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 01 23, 2014 4:16 am

*Neskaitant to kad kažkur čia tebebuvusios Shannon veiksmuose buvo galima pamatyti dalį tiesos apie tai kad išsiblaiviusi ir išgyvenusi žmogaus kūne ji pagaliau sugebės susitaikyti su jos pečius užkritusiais sunkumais, pati Katherine buvo nusiteikusi kitaip. Nesvarbu kad šiuo metu už ją pačią labiau kalbėjo neblaivios nuoskaudos, ir noras kad visą tai greičiau pasibaigtu. Ji nebuvo pratusi kentėti, ne veltui iš kart po to kai prieš daugiau nei penkis šimtus metų sužinojo apie savo šeimos ir kapitono mirtis ji visam laikui buvo paslėpusi, užrakinusi savo "žmogiškumą", jausmus kurie bet kuriam kitam asmeniui teiktu laimę, arba stiprybę. Ji nuo pat pradžių buvo išmokta elgtis savanaudiškai. Nieko nejausti, buvo taip lengva, buvo taip trokštama... Ir vienintelė vampyrė, kuri galėjo parūpinti jai taip trokštamą "jausmų amneziją", buvo ne kas kita, kaip Andrea. Kas kitas butu neklausdamas padaręs tai ko ji prašo? Juk ji niekuomet nebuvo geras asmuo, tai kam palengvinti jai dalią, kai galima tiesiog nieko nedarant leisti jai sugriūti savarankiškai?. Ilgai stebėdama Carrington akis, vienoje rankoje, tarp pirštų tebespaudė butelio kakliuką. Skruostais riedėjo pastebimos ašaros, o galva vis dar stipriai plyšo nuo susitrenkimo su siena. Ir nors kraujas jau buvo spėjęs sukrešėti, bet kuris medikas pasakytu, kad norint išvengti negražaus rando, reikėtu uždėti bent portą siūlių. Bet dabar tai neturėjo visiškai jokios reikšmės. Pražiojusi burną, pro vis dar virpantį žandikaulį, sugeba išlementi vos vieną menką frazę* - Prašau, ištrink visą tai... - *Nepaisant to, kad draugės akyse tikriausiai pirmą kart atrodė šitaip apgailėtinai, besąlygiškai tvirtai patvirtindama savo apsisprendimą, aiškiai linkteli galva, laukdama jos veiksmų*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 01 23, 2014 5:42 am

{Nelabai pajudėdama iš vietos, tačiau kol kas išoriškai atrodydama labai sukoncentruota, stebi Katerinos vaizdą, kuomet ji artėja prie jos. Nesipriešindama tam, kad merginos rankos atsidurtų ant jos pečių, kilstelėdama vieną iš savųjų, pasiima Pierce laikytą butelį bei pastato jį kiek toliau, ant stalo} - Man nėra sunku padaryti tai ko prašai, Katerina, bet privalau tavęs perklausti ar tikrai to nori? - {Nors pati yra linkusi prisiminti viską kas jos gyvenime buvo gerai ir blogai, kad žinotų už ką myli ir už ką niekina, atsižvelgia į draugės prašymą, tuo labiau nelaikydama tuo lengviausiu keliu, mat mano, kad atsisakyti dalies savo gyvenimo prisiminimų nėra toks jau ir lengvas sprendimas. Iškvėpusi plaučiuose susikaupusį orą, uždeda delnus ant merginos veido, vienu lengvu rankos mostu nuvalydama nuo jos skruosto karčias ašaras. Laikydama jos veidą taip, kad abiejų merginų žvilgsniai susidurtų, nežymiai pakreipia galvą į šoną, tuo pačiu primerkdama akis} - Kita vertus, kam kentėti, jei gali nekentėti. Tu nemyli ir nemylėjai Meisono, nejauti jam nieko žmogiško, šilto. Vienintelis dalykas kurį atsimeni tai kerštas jam ir tiems, kurie tau pakenkė. Atėjo laikas parodyti ką sugeba tikroji Katerina, o ne kentėti dėl tų, kurie nėra to verti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


Pranešimų skaičius : 756
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Kv. 01 23, 2014 7:05 am

[Dėl savo dovanos, gebėdama pajusti kito žmogaus jausmus, puikiai suvokė tai kad merginai sunkiai pavyksta susitaikyti su jos pečius užkritusiomis bėdomis. Tačiau laikėsi savo nuomonės labai tvirtai, juk visiems yra skirta lygiai tiek, kiek jie gali atlaikyti. Ir šis variantas, pamiršti viską, buvo tiesiog sprukimu nuo jos pačios gyvenimo. Kad ir kaip buvo sunku, reikėjo tiesiog išlaukti tos akimirkos, kai nematomos sielos žaizdos pagaliau liausis kraujavę. Nuleidusi akis, ir stipriai sumerkusi akis, kuomet draugė, pasiprašo sau likusio artimiausio asmens pagalbos pamirštant viską, tiksliau pamirštant vyrą, kuris privertė ją būti savimi, po šitiek šimtmečių. Vos tik Andrea pradėjo užkalbėjimą, pakėlusi akis, tarė] - Liaukis nereikia, ji sugebės su viskuo susitaikyti pati. Ji neturi pam... - [Nors jos prašymas buvo pavėluotas, o užkalbėjimas greičiausiai pavyko, atsikeldama nuo fotelio ant kurio sėdėjo, susikryžiuoja savo rankas po krūtine, įsistebėdama į abi, greta viena kitos stovinčias tamsiaplaukes] - Katherine? - [Nors žvilgsniu užkliudė būtent Carrington, pratęsė savo mintį] - Kaip tu, jautiesi? Gal, tau dabar geriausia reikėtu prigulti, tau trūksta poilsio.

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 01 23, 2014 7:30 am

*Girdėdama geriausios draugės klausimą, pro vis dar varvančias ašaras, kurios puikiai leido suprasti, kad jai yra nepakeliamai sunku, teigiamai linkteli galva, leisdama suprasti kad neketina žengti žingsnio atgal. Vien tas jausmas, kai esi išduota asmens, kuris atrodė kaip visas tavo pasaulis, dėl kurio troškai egzistuoti, tiesiog draskė ją iš vidaus. Tai turėjo liautis, nes kitaip ji paprasčiausiai būtu neatlaikiusi, ir tai ką galėjo jai suteikti Carrington, buvo tuo šiaudu, už kurio ji beviltiškai griebėsi. Stebėdama jos akis, kuomet mergina tarė užkalbėjimo žodžius, galiausiai sumerkė savo akių vokus, kai tuo pat metu pro akis, vaizduotės pagalba, prabėgo paskutiniai jos gyvenimo metai. Kova už bandymus susigrąžinti savo pačios gebėjimą jausti, kurio taip siekė vyras, kurį ji pamilo dukart. Kiekviena šypsena, kiekvienas žodis, bučinys, prisilietimas, prabėgdamas pro akis, tiesiog išgaravo iš jos atminties. Jausmai, kurie atrodė kaip niekad tikri, tapo ne tik kad praeities dalimi, bet visiškai nebūtu veiksniu. Ji pamiršo tai kad buvo gavusi galimybę būti su sau skirtu žmogumi, ji pamiršo viską ką buvo jautusi tam asmeniui. Liko begalinė tuštuma viduje, lyg iš jos būtu aštriais nagais išrovę jos gerąją pusę, prie kurios teko dirbti labai sunkiai. Kuomet jos akių vokai vėl pakilo, buvo galima pastebėti tik tuščią žvilgsnį. Skruostais nubėgo paskutinės, užsilikusios ašaros. Tačiau dabar jos jau nebe reiškė nieko. Kaip gi kitaip? Ji pamiršo tai kuo tikėjo, ką jautė. Dabar tai tebuvo dar vieno žaidimo dalis, kuri jai nereiškė visiškai nieko. Jis - tapo svetimas. Ir to pakeisti nebe buvo įmanoma. Įkvėpdama ganėtinai gausį oro gūsį, liežuviu perbraukė sau per lupas. Vietoje skausmo perkreiptos minos, atsirado visiškai neutrali išraiška, kurią pagyvino tik alkoholio svaigulys. Nukreipusi savo tamsias, nieko nebe išduodančias akis į Carrington, pro vos pastebimą šypsnį, prasitaria* - Aš jaučiuosi. Kur kas geriau, nei prieš tai. Tiksliau jaučiuosi taip, lyg norėčiau atšvęsti šį laikinai žmogišką savo gyvenimo tarpsnį, ir tam į pagalbą žinoma ateis būtent šitas... - *Demonstratyviai rodomuoju pirštu nurodo ant stalo stovintį butelį, po ko, pratęsia* - Ne merginos, palaikysit man kompaniją, ar reikės... - *Nebaigusi savo minties, pastebi kad jos apsiauti bateliai ne juokais spaudžia. Greičiausiai dėl to, kad ji buvo mažoki, tačiau nesveikai gražūs. Tuomet žvilgtelėdama į vizualiai daug patogesnę Shannon avalynę, vis dar tuo pačiu pirštu nurodo jos kojas* - Ir aš noriu šių. Malonėk, nes man maniškiai jau nebe patinka. - *Lyg žinodama kad ji jai juos duos, nusispiria savo "žudikus" aukštakulnius, ir demonstratyviai iškelia antakį, tikėdamasi kad nuo vien tokio vaizdo, mergina suskubs*

EDIT:

*Tuo metu kai jos neblaivę ramybę sutrikdo kažkieno beldimas į duris, jau nebe turėdama šešto jausmo, suraukia savus antakius, ir tuomet sumosavusi rodomuoju pirštu ore, pagaliau pasisako* - Nepamirškit kur sustojome. Ir tuo pačiu, gal, kuri nors iš jūsų turi ką nors valgomo? Atrodo kad mano skrandis pats save virškinti pradės. - *Ištempusi šiokią tokią šypsenėlę, pagaliau patraukia link durų*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 01 23, 2014 11:27 am

{Po užkalbėjimo, matydama visai kitą moterį nei prieš kelias sekundes, pabando joje įžvelgti tą Kateriną, kurią pažino prieš kelis metus. Savyje išlaikydama, mįslingą veido išraišką, neleidžia suprasti ar būtent toks poelgis buvo geriausias ar visgi atvirkščiai. Tačiau ji žinojo bent tiek, kad dabar jos draugė nebus draskoma dvasinio skausmo, kurį jai "padovanojo". Neskubėdama dabar ką nors pasakyti, tiesiog sujudina pečius, tuo pačiu žalsvos spalvos akis nukreipdama į Shay. Tačiau nespėjusi nieko pasakyti, nes tuo metu dvare pasirodo dar vieni asmenys, o namo savininkė nuskuba prie durų. Iš kvapo atpažinusi vilkų padermę, suraukusi antakius pasuka galvą į laukinių durų pusę} - Mes ne vienos. Tas vilkiūkštis čia sugalvojo pasirodyti su savo kompanija. - {Kaip tik tuo metu jos klausą sutrigdžius draugės šauksmas, ir nors kviesta buvo ne ji, visgi negalėdama likti abejinga, pasileidžia įėjimo link}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


Pranešimų skaičius : 756
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 26
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Thomas Callahan on Antr. 04 15, 2014 2:24 pm

Nebūdama labai sudominta tuo, kad ramiai klausytis merginos bandymo eilinį kartą parodyti savo charakteristiką, ne akimirkai nebuvo patraukusi nuo jos pusės savo laikyto ginklo vamzdžio. Nelabai kreipdama dėmesį į sarkastišką merginos toną, viso labo prasitaria: - Judinkis. - Liepiamas tonas kuo puikiausiai atsispindėjo jos balse, jos akcentas nepriminė amerikietiško, labiau atrodė kad yra sumaišytas su rusiškais ar bulgariškais akcentais. Akivaizdu, mergina buvo ne vietinė ir priežastis kodėl ji pasirodė priešais Katherine Pierce buvo svarbi. Žengdama paskui tamsiaplaukė, ji kone peržengė per ant grindinio sukritusį Lockwood'ą, neparodydama net menkiausio susidomėjimo jo būsena. Neaišku ar jis jai buvo reikalingas asmuo ar ji viso labo juo naudojosi tam, kad pasiekti savo trokštamus tikslus. Pasiekusi durų staktą, ji pagaliau nuleido ranką, kurioje laikė ginklą, tačiau piršto nuo "gaiduko" nepatraukė. Žengdama į merginos dvaro vidų, galvos mostu nurodo kad ši užimtu vieną iš fotelių, pati tuo tarpu praeidama gilyn į pastato vidų, užsiima vietą priešais tą, kurią nurodė garbanei: - Tu labai klysti, manydama kad neturiu su tavimi nieko bendro, Katherine. Matai, aš padariau viską kad tapti vampyre tik todėl, kad galu gale sumedžioti tave. Atsilyginti už tai ką esi padariusi man. - Šiek tiek sujudindama savo galvą, palenkia ją į vieno iš pečių pusę, po ko nukreipdama akis į garbanės pusę, pratęsia savo nebaigtą mintį: - Ir nesvarbu kiek ilgai tai užtrūko, nes dabar esi priešais mane. Vadinasi aš pasiekiau savo tikslą. - Kuomet jos prieš tai labai dviprasmiška veido išraiška staiga pakinta, ji įgauna paniekos kupiną miną, kurios pasekoje pagaliau pasigirsta lemtinga frazė: - Nes tu nužudei mano motiną.

DIALOGO PRADŽIA: http://bloodyrose.forumlt.com/t50-ivaziavimo-aikstele

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.


Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.


Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : Los Andželas, CA
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 28, 2014 2:24 pm

*Nuo tos akimirkos, kuomet Katherine teko pabuvoti Mikaelson šeimos vestuvėse, prabėgo kelios valandos. Ji vis dar jautėsi prastai, neaišku ar tam daugiausia įtakos davė susidūrimas su Jake Armstrong, ar dar kas, bet ji jautėsi taip, tarytum būtu "sutepta". Kuomet peržengė savo namų slenksti, mestelėdama pavogtus raštus, ji kaip mat pasileido į vonios kambarį, kur nutraukdama nuo savęs tą kvailai atrodančią, pamergės suknelę, bei išsipindama kasą, kurią Elena Gilbert buvo pasiruošusi tai progai. Šiltas, ne, greičiau per daug karštas vanduo kaip mat ėmė varvėti per dailų, Katherine kūną, kuomet ši atsidūrė dušo kabinoje. Ant vonios staliuko buvo paliktas mobilusis telefonas, kuris buvo panaudotas važiuojant namo. Pirmiausia ko ji troško, tai susidurti akis į akį su savuoju vyru, todėl žinutės tekste, net ne paprašė, o pareikalavo kad jis kaip galima greičiau sugrįžtu namo. Telefonas nedavė apie save jokių žinių, kuomet moteris tam tikrą laiko tarpą praleido duše. Švaros procedūroms pasibaigus, įsivyniodama į minkštos tekstilės rankšluosti, vampyrė dirstelėjo į mobilųjį aparatą. "Nieko", vidinis balsas vėl pabrėžė tai, kas buvo ir taip akivaizdu. Leisdama savo šlapiems plaukams užkristi ant pečių, bei savaime susibanguoti, Lockwood pasigavo išmanųjį aparatą, kuomet apleido vonios patalpas. Sekė kelionė iki miegamojo, kur buvo palikti jos drabužiai. Persirengusi, bei apvaikščiojusi visas namo patalpas, ji te rado raštelį nuo Nadios, kad ji yra išėjusi su Victoria į parką ir kas grįš už kokios valandos. Ji linktelėjo, kuomet nusprendė detaliau nužvelgti visus tuos rankraščius, kuriuos ištraukė iš Mikaelson namų. Įsipatogindama ant patogios sofos, kuri buvo pastatyta netoli, nuo prabangaus židinio, palengva ėmė skaityti. Su kiekviena akimirka darėsi vis aiškiau, kad tai neturėjo patekti į niekieno kito, kaip originaliosios šeimos rankas. Informacija buvo ant tiek kompromituojanti, kad net pati Katherine tuo stebėjosi. Staiga jai už nugaros pasigirdo kažkieno žingsniai, kuomet ši kaip mat šoktelėdama nuo sofos, pakankamai girdimai perklausė* - Mason'ai? - *Aplink nebuvo ne gyvos dvasios. Negi jai viso labo pasigirdo? Suraukusi savus antakius, ji nusprendė pratęsti savo kalbą* - Tikiuosi kad nesugalvojai man iškrėsi kokio nors kvailo pokšto, nes esu visiškai tam nenusiteikusi. Šis tas nutiko. Sugebėjau rasti... Žodžiu, tu būsi labai patenkintas, ir net atleisi man už tai kad nepaklusau.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by ATIDUODAMA #11 on Sk. 09 28, 2014 4:23 pm

Sprendimas pasirodyti prieš šią moterį buvo padarytas labai skubotai, tačiau negalima pasakyti kad neapgalvotai. Lockwood'as iš paskutinių, karštligiškai stengėsi sukurti galybę planų, kurių bet kuris turėjo privesti prie vienintelio įmanomo rezultato, mažosios Victorios Pierce-Lockwood mirties. Žinoma, maloniausia būtu, jei tamsiaplaukė mergina, kurią jis atsivežė kartu su savimi, kuomet apleido Royse šeimos namus, sugebėtu lengvai apsukti broliui galvą ir jam nereikėtu elgtis drastiškai. Tačiau, pasirodo kad Mason'as per tuos metus, kuomet gavo progą labiau realizuoti gyvenime save, susitelkė į tvirtesnio charakterio sukūrimą, todėl taip besąlygiškai priešinosi, ir tokiu būdu privertė Richard'ą pasielgti taip ir ne kitaip. Jis mažiausiai troško akis į akį susidurti su Katherine, ir neskaitant to, kad ji atrodė velniškai seksuali, senam vilkui labiau priminė velnią, nei kad seksualinių fantazijų objektą. Jo nusistatymas prieš šią moterį atsirado dar tuomet, kai tarp didžiulės minios, kurie sunkiai ar ne, nusileisdavo vilkolakiui, ji buvo ta, kuri laikėsi savo pačios interesų ir principų. Tokie asmenys, kurie žino ko nori iš gyvenimo, bei juos negalima nukreipti patogesne linkme, niekad nekėlė susižavėjimo savo paties tėvą mėgdžiojusiam vilkolakiui. Kuomet jis ramiai žengė pro šio namo duris, jam nereikėjo gauti pakvietimo, mat nebuvo nemirtingas asmuo, nesivargino pasirodyti prieš Pierce-Lockwood iš karto. Kuomet mergina maudėsi, jis buvo netoliese. Šniukštinėdamas po jos daiktus, ir atvirai kalbant, ieškodamas jos dukters, kurios, Richard'o nelaimei, nebuvo namuose. Kuomet po laiko Katherine klausa visgi užfiksavo tai, kad namuose ši buvo ne viena, jis pasirodė jai už nugaros. Išlaikydamas pasipūtėliškai išpaikusio vyro žvilgsnį, kažkurį laiką buvo įkyriai įsmeigęs savo žvilgsnį į jos nugarą, ant kurios buvo likusios žymės nuo šlapių plaukų. Katherine atsisuko, ir tuomet jo veide pasirodė kampinė šypsena: - Šiek tiek pro šalį, Katerina. - Jis vis dar kreipėsi į vampyre jos tikruoju, nesuamerikonintu vardu. Nesistebėdamas tuo, kad jai tikriausiai buvo neįprasta pamatyti asmenį, kuris buvo paskelbtas mirusiu, ypatingai dabar. Savaime suprantama ir tai, kad moteris galėjo užduoti sau klausimą kodėl jis čia. Pajudėdamas iš vietos, Richard'as elgėsi taip, tarytum tai būtu jo namai. Iš dalies, panašiai ir buvo. Mat jis ne pirmą kartą žengė pro šių namų slenksti, dar tuomet, kai jie nepriklausė Pierce. Pasiekdamas svetainės barą, jis prisėdo ant vienos iš aukštųjų kėdžių, rankos mostu nurodydamas kad mergina taip pat užimtu sėdimą poziciją: - Nesikuklink, gali atsisėsti, bus patogiau. - Liežuviu perbraukdamas per savo lupas, jis dusliai atsikvėpė, kuomet nusprendė pradėti, žinoma iš anksto paruoštą, kalbą: - Kaip visuomet, elgiesi nepaklusniai Katerina? Kaip ir aną kartą, kai liepiau tau nešdintis iš šio miesto, ir nuo mano šeimos, kuo toliau.

ATIDUODAMA #11
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 101
Įstojau : 2014-09-02

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 09 28, 2014 11:35 pm

*Originaliosios vampyrės rankose buvo stipriai gniaužiamas, pergamentą primenantis puslapis, kuris pagal vieną iš kraštų, atrodė taip, tarytum būtu išrautas iš kažkokios, ne vieną šimtmetį egzistuojančios knygos. Balso tenoras, kuris buvo pažįstamas iki negalėjimo, privertė jos kūnu cirkuliavusį kraują sustingti, kuomet Katherine pasisuko į tą pusę, iš kurios ir sklido minėtas balsas. Jos žvilgsnis susidūrė su asmeniu, kuris pagal istoriją turėjo būti miręs, ir tai sukėlė ne menką šiurpo bangą. Ir nors atrodė kad ne kaip prasidėjusi diena jau spėjo pasirodyti iš savo blogiausios pusės, su lyg šiuo susitikimu, tapo aišku - tai kas nutiko diena, buvo tik menka įžanga į tai kas laukė toliau. Pierce niekuomet nebuvo palaikiusi gerų santykių su šiuo asmeniu, ir jų paskutinis susitikimas švelniai tariant buvo ne ypatingai malonus. Kuomet jos rankos kaip mat buvo paslėptos už nugaros, mergina nenuleisdama akių nuo pasirodžiusio asmens, pasistengė paslėpti laikytą popierių užkišdama jį sau už kojas aptempiančių džinsų diržo. Iki pat šios akimirkos ji buvo ant tiek priblokšta, kad pradėti kalbėti buvo ypatingai sunku. Ji tiesiog spoksojo į Lockwood'ą, kuomet šis akivaizdžiai rodė kad jaučiasi kaip niekad patogiai. Jos žvilgsnis nusviro svetur, tarytum ji būtu bandžiusi įsiklausyti, ar namuose be jų dviejų buvo dar kas nors. Ir kaip tik tuo metu, kai moteris susidūrė su mirtina tyla, sugrąžino žvilgsnį atgal į "prisikėlusį" vilkolakį* - Tai neįmanoma. Savo pačios akimis mačiau, kad buvai negyvas. Tai turėtu būti liguistai iškrypęs mano vaizduotės vaisius, nes mirusieji negeba pakilti gyvenimui, tik ne... - *Kuomet pagaliau jos mintis perskrodė būtent ta mintis, kad ji pati buvo tapusi panašios istorijos auka, plaučiai prisipildė oru, kurį moteris beviltiškai trūktelėjo į save. Jos pasimetimas buvo aiškus, bet dar aiškesniu atrodė tai, kad jo kompanija jai buvo ne miela. Žengdama kelis žingsnius link sofos, ant kurios prieš tai buvo įsipatoginusi, ji stengėsi nenuleisti akių nuo kalbančio* - Ar Mason'as žino, kad esi gyvas? Ir kiek tau reikėjo atiduoti už tai, kad būtum čia, Richard'ai? - *Sukandusi dantis, iš kart po to, kai buvo paminėta kad ji jau seniai buvo išprašyta iš šeimos, į kurią įstojo oficialiai, tarpo, nuleido savąsias, tamsias akis. Trūkstant tinkamų žodžių, ji pasistengė veide atspindėti abejingumą, kuris buvo per daug akivaizdus, per daug aiškiai suvaidintas. Ji netarė ne žodžio, kuomet galiausiai prisiruošusi, prabilo* - Tau verčiau iš čia išeiti. Turėtum pasirodyti ne man, o savo broliui. Ir galu gale, savo grasinimais manęs neįbauginsi, Richard'ai. Dabar kaip niekad žinau ko noriu, ir negana to, Mason'as yra mano vyras. - *Ji šiek tiek kilstelėjo savus antakius, kaip tik tuo metu, liežuviu brūkštelėdama per savo lupas* - Ir tu negali šito pakeisti. Kad ir kaip norėtum, pralaimėjai dar tą akimirką, kai mes su juo susitikom.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


Pranešimų skaičius : 2542
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : FUCK that shit. :D
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://youtu.be/rGcG7006LF4

Atgal į viršų Go down

Re: DIDŽIOJI DVARO SVETAINĖ

Rašyti by Sponsored content Today at 3:31 pm


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume