"UFO" BARAS

Go down

"UFO" BARAS

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 09 28, 2012 1:25 pm

"Ufo" baras.
avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 814
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 27
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Dean Winchester on Št. 08 09, 2014 11:01 am

Kuomet jo vienintelis brolis, kurį iš tiesų pripažino, buvo išsiųstas į psichiatrinę ligoninę, iš kurios greičiausiai niekuomet neišeis, Dean nusprendė skirti kelerius metus pačiam sau. Alkoholis, žolė, antgamtinių būtybių medžiojimas, vienos nakties nuotykiai, vėl alkoholis ir vėl seksas - tapo seno "vilko" kasdienybe. Negalima sakyti kad jis iš tikro mėgavosi panašiu gyvenimo stiliumi, bet velniai griebtu, be maisto tai buvo vieninteliai dalykai, kurie dar sugebėdavo jį pradžiuginti. Šis penktadienis nebuvo išskirtinis. Šiek tiek prieš vidurnaktį, bare besitrinančios pigios moterys, kurios už kelis bokalus alaus sutiks padaryti viską, ir perkeptos duonos kvapas persipynęs su alkoholio dvoku, pralietu ant akivaizdžiai tik prieš kelias dienas valytų grindų. Žengdamas į baro vidų, pirmiausią ką jis padarė, tai nužvelgė susirinkusius žmones, kurie deja, nelabai sugebėjo sudominti vyriškį, kuris į skrandį nespėjo supilti ko nors svaiginančio. Jo gyvenimas buvo apgailėtinas, velniai trauktu, tikrai apgailėtinas. Kadaise jis buvo gerai žinomas verslininkas, naktimis dirbantis "pasaulio gelbėtoju", o dabar jis tebėra dėl žolės ir moterų pamišęs, nesigydantis alkoholikas. Ir kaip jis sugebėjo iki to nusiristi? Neigiamai supurtydamas galvą, bei pasistengdamas atmušti save nuo pašalinių minčių, jau netoli baro, iškelia savo ranką, už baro dirbančiai moteriai duodamas ženklą kad žada gerti tą patį, kaip ir visuomet. Brangų, neskiestą burboną ir porą tamsaus alaus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 08 09, 2014 2:00 pm

- Vadinasi viskas susitvarkė? Taip, turiu pripažinti kad negaliu iki pat dabar patikėti kad jis pasišventė vienam konkrečiam dalykui. Tai, labai keista. Taip, žinoma. Nors, palauk. Verčiau atsitrauk, nenoriu kad jis ankščiau ar veliau suvoktu kad yra sekamas. Tavo darbas baigtas, kaip ir tavo skola man, grąžinta. - *Tokiais žodžiais baigdama savo pokalbį su paslaptingu asmeniu, telefonu. Atitraukia aparatą nuo savo ausies, ir piršto brūkštelėjimu per ekraną, atmeta skambutį. Kuomet ganėtinai ramiai padeda telefono ragelį ant stalo paviršiaus, nuleidžia savo tamsias akis. Žinoma, nors ir pasitraukusi iš Lockwood'o gyvenimo, ji taip ir nesugebėjo jo pamiršti, tyliai vildamasi kad jos informatorius praneš kad Mason'as nesivaldo, nesusitaiko su tariama Katherine mirtimi, ir tada ji neturėdama pasirinkimo, turės sugrįžti atgal. Tačiau nutiko priešingai, iš informatoriaus pažiūros, sekamo vaikino gyvenimas kaip tik ėmė klostytis į gerąją pusę. Pastaruosius kelis mėnesius Katherine praleido keliaudama iš vieno į kitą Italijos miestą. Bandydama rasti savo dingusią dukterį, ji visiškai atsiribojo nuo tų asmenų, su kuriais palaikė ryšius ankščiau. Ten, kur gyvavo ankščiau ji taip ir liko mirusi. Dukters paieškos buvo beprasmės, nors ji ir buvo neapsakomai galinga, aplinkui nebuvo nieko, kas iš tiesų galėtu jai suteikti bent menkiausią informaciją apie tai, kur randasi Victoria. Ji tarytum pradingo skradžiai žemę. Neigiamas galvos krestelėjimas, ir Katherine pagaliau atitraukė ranką nuo savo mobilaus telefono. Atsilošdama ant kėdės atramo, nukreipė savo akis į prie baro sėdinčius asmenys, kuomet eilinį kartą prasmego savo pačios mintyse. Ji svarstė apie tai, kad jai buvo suteikta antra, ne, net trečia galimybė pradėti viską nuo nulio. Šiuo metu ji neturėjo ne vieno jos ieškančio ar jos mirties trokštančio asmens, ir taip gyventi buvo paprasta. Ypatingai kai ji kelioms dienoms išvyko į nuo senų laikų mėgstamą miestą. Čia ji jautėsi saugiai, tarytum būtu ten, kur jai lemta. Tai po velniu, kodėl jos visos mintys tebėra likusios Niujorke? Išjungti jausmus, bei pamiršti savo praeitį būtu lengviausias pasirinkimas, tačiau ji nebuvo linkusi žengti per tas pačias, kadaise padarytas klaidas. Ji ir taip buvo pakankamai bjauri asmenybė, ir tai buvo nepakeičiama. Tai kam dar reikia save paversti dar ir į bejausmę moterį be praeities?. Įkvėpdama oro į savo plaučius, ir kaip tik tuo metu pakeldama akis į seniai matytą asmenį, veide ištempia kampinę šypseną. Susikraudama rankas sau po krūtine, ir tokiu būdu visiškai atsitiktinai ją paryškindama, prasitaria* - Prašau, būk geras berniukas žaisliukas, ir išgerk su manimi. - *Skirdama žodžius Dean'ui, galvos mostu nurodo ant stalo esamą butelį prabangaus stipriojo gėrimo*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Dean Winchester on Št. 08 09, 2014 4:36 pm

Šiandiena būdamas nusiteikęs praleisti laiką pirmiausia gerai prisigeriant, o vėliau praleidžiant naktį su nieko berta, vienos nakties moterimi, pigiame motelyje, už kelių kvartalų nuo čia. Tačiau mažiausiai tikėtis galėjo sutikti seniai matytą veidą. Juk būtent dėl to jis ir atvyko čia, kur nebuvo ne vieno jo pažįstamo veido. Moters balsas, sustabdęs jį, privertė atsisukti. Ir negalima buvo sakyti, kad Katherine komentaras jam patiko, kas puikiai atsispindėjo jo veide, jis visgi žengė kelis žingsnius link staliuko, prie kurio sėdėjo garbanė. Neigiamai supurtęs galvą, ir galiausiai privertęs save išspausti suvaidintą šypseną, paskuba pasisakyti: - Negailestinga, savanaudiška ir ledinė kalė, amžinai ėdanti mano nervus. Ir ta, kurią aš tikriausiai kada nors nudėsiu. - Suvaidinta šypsena palaipsniui įgauna natūralumo, bei nuoširdumo atvaizdą. Ir tuomet jis atitraukdamas kėdę nuo stalo, užsiima sau vietą. Nelabai kreipdamas dėmesį į tamsiaplaukę, pasigauna butelį, kurį pritraukia prie savęs. Akivaizdu kad suvaidindamas didžiulį susidomėjimą etiketę ant butelio, negaišdamas laiko, pratęsia: - Katherine Pierce, prisiekiu, nemaniau kad kada nors dar išvysiu tavo dailų veidą. Tuo labiau kad mūsų atsisveikinimas nebuvo toks ir maloningas. - Liežuviu perbraukdamas sau per lupas, atkemša butelį, bei laisva ranka pastato dvi tuščias taures vieną šalia kitos. Kuomet pakelia akis į Pierce, pasistengia per menką akimirką nužvelgti merginos esybę. Neskubėdamas net komentuoti, supila į abi taures daug maž vienodą kiekį gintaro spalvos gėrimo. Kuomet pastato butelį atgal ant stalo paviršiaus, sukrauna ten pat ir savo abi rankas. Tebestebėdamas merginos patrauklų veidą, šiek tiek iškelia savus antakius, kuomet perklausia:
- Sakydamas kad esi čia ne dėl manęs, tikriausiai pataikysiu tiesiai į dešimtuką? Leisk paklausti, kokio velnio atsivilkai į mano miestą?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 08 10, 2014 2:56 am

*Labai ramiu veidu stebėdama vaikino pasimaivymus, šiek tiek palenkė savo galvą link vieno iš savo pečių, tuo pačiu metu leisdama sau nužvelgti akivaizdžiai ištreniruotą vyro kūną. Ir kuomet po pastarojo komentaro, jos antakiai pakilo viršun, liežuvio galiuku perbraukė per savo viršutinę lūpą, kas privertė ją pasiruošti būsimam pokalbiui* - Hm, mhm. Ir prie to pačio, vienintelė ir nepakartojama. - *Nuvedusi žvilgsnį į šoną, šiek tiek sutraukia savus pečius, pratęsdama savo pradėtą kalbą* - Iš dalies. - *Tuomet pasistengdama vėl sugrąžinti žvilgsnį konkrečiai į vyriškio pusę. Stebėdama jo veidą, kuomet šis pildė taures, bandė sugalvoti labiausiai tinkamą priėjimą prie jo gyvenimo, į kurį šiuo metu ketino su griausmu įsibrauti. Kažkada ankščiau, visas šis pokalbis greičiausiai būtu pasibaigęs kartu seksu ant jo 1967 metų, "Chevrolet Impala" automobilio galinės sėdynės. Tačiau pastarieji pusė metų, kuriuos Katherine nugyveno ne savame stiliuje, vertė ją elgtis kitaip. Ilgai stebėdama jo akis, galiausiai suvokė kad nemaloni tylos pauzė, po užduoto klausimo sudarė labai nejaukią aplinką, kuri ir taip nebuvo aukščiausios klasės. Pasilenkdama į priekį, atremia savo alkūnes į stalo paviršių tuo pačiu metu, pasisakydama* - Tiesą pasakius, dėl tavęs. Ir tuo pačiu metu ne. Man reikia tavo pagalbos, Winchester'į. Ir kad ir koks tu saldainukas, visgi, reikalai šiuo metu man rūpi labiau. - *Iškeldama savo plaštaką, nurodo rodomąjį pirštą, pradėdama dėstyti* - Man reikia tavo namų raktų, nes atsibodo trintis po motelius, noriu šiek tiek pastovumo. - *Atitinkamai atlenkdama vidurinį pirštą, pasisako* - Man reikia tavo pagalbos, randant vieną asmenį. Tiksliau, ji dar ne visai asmuo. Ji vaikas, konkrečiau mano. Ir trečią, pasirūpink kad namuose turėtum karšto vandens. Ačiū. - *Sudariusi labai nekaltą, savo veidelio išraišką, pasigauna vieną iš taurių*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Dean Winchester on Sk. 08 10, 2014 3:29 am

- Man atrodo kad prieš pokalbį su tavimi, pirmiausia turėčiau išgerti. - Pirštais suimdamas sau skirtą taurę, pakelia ją, kaip tik tuo metu palenkdamas į merginos pusę. Tokiu gestu parodydamas kad žada gerti už priešais sėdinčią tamsiaplaukę, tik spėja staigiai atsikvėpti, kuomet suverčia visos stiklinės turinį į savo burną. Šiek tiek susiraukdamas, mat gėrimas pasirodo šlykščiai malonus. Tuomet gana garsiai pastatydamas taurę ant stalo paviršiaus, nustato tokią išraišką, kuri iš esmės atrodo taip, tarytum jis būtu sudomintas tuo, ką sakė mergina. Jos liepiamas tos ir išsakyti reikalavimai vertė jį jaustis keistai. Iš vidaus kilo keistas, juoku paremtas jausmas. Tačiau jis bandė iš paskutinių sulaikyti tai vietoje, neišleidžiant į paviršių. Todėl leisdamas tamsiaplaukei išsakyti visus savo pageidavimus, įsistebi į ją, kuomet ji pasilenkia arčiau. Buvo nesunku pripažinti tai, kad Katherine buvo iš tų nedaugelio moterų, kurios gali bet kurį vyrą vien savo žvilgsniu išversti iš koto. Ji buvo seksuali žaidėja, tokia, kokios yra vertos dėmesio. Jos viduje niekad nebuvo gėrio, ji buvo tipinė kalė, kuri gauna viską ko trokšta, nežiūrėdama į galimas kainas. Winchester visad įsiveldavo su panašiomis moteris į labai keblias situacijas, juk ir jo paties buvusi buvo ne vien panaši į ją, bet ir nešiojo tokį pat vardą. Cassidy, kodėl jis vėl atsiminė tą, kurios jau seniai nėra tarp gyvenančių? Neigiamai supurtydamas galvą, ir kaip tik tuo metu įsistebėdamas į pašnekovės krūtinę, šiek tiek sujudino savus antakius. Jis troško pasakyti ką nors atgal, tačiau keistas jausmas kankino, bei neleido jam prasižioti ankščiau laiko. Prieš gerus septynis metus, jis buvo praleidęs gerą savaitę su Katherine, Romoje. Tiksliau ten esančiame elitinio viešbučio kambary. Praleistas laikas buvo neįtikėtinas, mat Katherine buvo kad ir uždrausta jam, buvusiam medžiotojui, tačiau pasibūti kartu buvo smagu. Visgi, šiuo metu jo mintys nebuvo užimtos sekso tema, net labai norėdamas, greičiausiai būtu atsisakęs. Jis netroško miegoti su tomis, kurios gali grįžti į jo gyvenimą, todėl ir rinkosi tas, kurių vardų net žinoti nebuvo būtina. Prisimindamas apie tai, kad niekas nepripildė jo taurės, vėl pasigauna butelį, ir neskubėdamas, ima pilti gėrimą į specialų, gėrimui skirtą indą, tuomet ir pasipylė žodžiai: - Taip žinoma, būtent šitaip ir bus. Katherine, negi tu mane laikai visišku kvailiu, manydama kad gali reikalauti iš manęs tokių "paslaugų"? - Pakeldamas akis į merginos veidą, neigiamai supurto galvą, tarytum atsakydamas į savo paties klausimą, po ko priduria: - Nors, negaliu neigti, kad tavo reikalavimai, tiksliau vienas jų, man pasirodė įdomus. Jei būsi gera, aš pažadu kad išgėręs šitai, neatsitrauksiu ir ten ką nors sugalvosime. Bet, jei prarasi mano susidomėjimą, gali kaltinti tik save pačią. - Pastumdamas butelį į šalį, ir tuo pačiu metu pritraukdamas naujai pripildytą taurę prie savęs, pakelia akis į ją.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 08 10, 2014 9:53 am

- Tu toks mielas... - *Pasilenkdama labiau prie priešais buvusio vyriškio, pastebimai primerkia savo gražiasias akis, kuomet smakrą paremia į atkištą, savo dešiniosios rankos delną. Sarkazmas, jaučiamas merginos balse buvo žudantis. Tik ji sugebėdavo atrodo gražius žodžius išsakyti taip, kad oponentas galėtu jais paspringti. Katherine visad buvo iš tų, kurie sugebėdavo nusodinti pašnekovus į jiems skirtas vietas, vos tik šie sugebėdavo pasakyti tai, kas jai paprasčiausiai netikdavo. Neskaitant begalinio seksualinio apetito, kuris pradėjo reikštis iš kart po to, kai Argent sugrąžino ją į gyvenimą, šia akimirka į savo pašnekovą mergina žiūrėjo kaip į "mėsos" gabalą. Gilus atodūsis ir pritraukta, alkoholiniu gėrimu pripildyta, taurė, visiškai negebėjo atitraukti Katherine dėmesio nuo akivaizdžių Winchester'io pamąstymų. Tyla, kuri atrodė kad yra nepakeliama, susimaišė su bare skambančiu girtų žmonių juoku, kvailais pokalbiais ir kitais garsais. Užvertusi akis, bei pritraukusi taurę prie savojo veido, nesidrovėdama iš kart išgeria visą ten buvusį skystį. Kuomet vėl atitraukia taurę nuo savęs, bei duoda ženklą kad vyriškis vėl pripildytu ir jai, mintimis iškeliauja į savo pačios "susikurtą" pasaulį. Ji iš paskutinių bandė sulaikyti save nuo tikrųjų, vampyrizmo sukeltų troškimų... Kas kaskart darėsi vis sunkesne užduotimi. Liežuviu dar kartą perbraukusi per savo lupas, leidžia sau pagalvoti apie tas aistros perpildytas akimirkas su mylimiausiu vilkolakiu. Ir štai, ji vėl sunkiai atsiduso. Tapo aišku, jos mintys vėl nukrypo ne ten kur reikia. Sunerdama savo abiejų rankų pirštus, galiausiai priverčia save pakelti akis tiesiai į dabartinį pašnekovą, kuomet šis parodo kad kategoriškai atsisako vykdyti jos "pageidavimus". Todėl pasistengia pasisakyti kitaip* - Mielasis, aš ne kartą buvau privertusi daugelio miestų, visus gyventojus vykdyti mano pageidavimus, ir tai pakartoti man būtu labai lengva. Tačiau leisk pabrėžti, kad būtent šia akimirka man reikia blaivaus proto. Ir kad tas protas priklausytu būtent tau. Paklausyk, niekam nėra paslaptis, kad tu apie mane žinai daug, kaip ir aš apie tave. Dabar man reikia tavo paslaugos, tu medžiotojas. O tai reiškia kad bet kokį padarą gali ištraukti net iš po žemių. Aš gi prašau rasti mažą mergaitę, parūpinti man lovą kuriam laikui ir šilto vandens išsimaudymui. - *Šiek tiek palenkusi galvą, bei tuo pačiu metu pasistengusi išlaužti labai draugišką šypsnį, ištiesia vieną iš savo rankų, uždėdama delną ant Winchester'io rankos* - Nagi, buk geras. Ir ankščiau ar veliau aš tau taip pat atsilyginsiu. Galėsi prašyti bet ko, įskaitant ir tai, kad galiu būti tas asmuo, kuris amžiams ištrauks tavo pamišusį broliuką iš įstaigos su minkštomis baltomis sienomis. - *Šiek tiek sujudinusi savus antakius, pratęsia* - Aš tau naudinga, kaip ir tu man, Dean'ai. - *Būdama šimtu procentu įsitikinusi kad įkalbėjo jį, veide ištempia savimylišką šypseną*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Dean Winchester on Sk. 08 10, 2014 3:17 pm

- Tu manai aš nebandžiau visko? Buvau ne kartą pas Samuelį atsitempęs burtininkęs, raganius, vampyrus. Velniop, vedžiausi net senas davatkas, kurios skaitė iš biblijos ir žadėjo kad savaitės bėgyje, jis vėl bus kaip ankščiau. Ir žinai kas? tai nepagydoma, jam sunkios formos schizofrenija, ir jokie burtažodžiai to nepašalins. Jis ligonis, ir tik vaistai parūpina jam kelias šviesaus proto akimirkas dienoj. - Kalba apie gyvenimo sužlugdytą brolį, jam visad kėlė didžiulę agresiją. Jis nekentė savęs, visko, kuo buvo priverstas užsiimti ankščiau. Juk taip ar taip, reikėjo suprasti kad mūšiai su antgamtinėmis būtybėmis ir sumautais samdomais žudikais, ankščiau ar vėliau atsilieps. Tuo labiau kad Samuelis iš mirties gniaužtų buvo išrautas tiek daug kartų, kad net norint juos suskaičiuoti, neužtektu visų žmogaus turimų galūnių. Merginos kalba ėmė erzinti, nes ji bandė pažadėti tai, ko padaryti nesugebės. Ne vienas seniai gyvenantis vampyras buvo priverstas užkalbėti jauniausią iš Winchester šeimos, tačiau tai trūko geriausiu atvejų savaitę. O vėliau brolio būsena pablogėdavo keliais kartais. Jis neigiamai sukratė galvą, bandydamas nuvyti nemalonias mintis, kurios kaip tyčia nuo išgerto alkoholio, įkyriai lindo į galvą. Nukreipdamas savo akis į garbanės pusę, paklusniai suima puspilnį butelį, ir supila tauraus skysčio į merginos taurę. Kuomet pastato tarą ant stalo, pakelia savo akis į jos pusę. Atrodo kaip tik tuo metu jis ketino vėl imti kalbėti, tačiau vietoje to, sukišdamas ranką į savo džinsų kišenę, iš ten ištraukia raktelius su įmantriu pakabuku, kuris priminė miniatiūrinę sapnų gaudyklę. Winchester netikėjo tokiomis nesąmonėmis, tuo labiau jis jau seniai nesapnavo, mat atkrisdavo miegan visiškai girtas, o tokios smegenys paprasčiausiai nėra pajėgios atgaminti kokius nors vaizdinius. Padėdamas raktus ant stalo, bei tuo pačiu metu pastumdamas juos arčiau prie Katherine, pasisako: - Miegosi ant sofos, nes aš nežadu šokinėti pagal tavo užgaidas. Karštas vanduo yra visą laiką, tad gali naudotis kiek telpa. Šiandiena namo, beje, namai yra vis dar tą patį vieta, kaip visuomet, negrįšiu. Esu nusiteikęs visapusiškai atsirauti. maisto namuose nėra, o tavo žiniai aš žmogus. Vadinasi, susimokėdama už nakvynę, turėsi nupirkti maisto. Ir, nepamiršti obuolių pyrago, iš degalinės.
Nuspręsdamas kad tokio užmokesčio kol kas pakaks, pats tuo tarpu, labiau atsilošia į savo užsiimtos kėdės atramą, kuomet vėl nukreipia žvilgsnį į merginos pusę. Jos prašymas dėl vaiko buvo įdomus, vien atsižvelgiant į tai, kad iš esmės Katherine negalėjo turėti vaikų, plius nuo paskutinio jų susitikimo prieš septynerius metus, nebuvo girdėjęs net jos vardo. Tad nieko nuostabaus, kad nežinojo apie ją visiškai nieko. Darbas, kurį ji jam nusprendė parūpinti, atrodė lengvas. Jis ne kartą buvo radęs dingusius, ar greičiau pradangintus. Tad kas galio būti sunkaus tame, kad rasti mažą vaiką? Kuris greičiausiai išsiskirs iš minios kitų. Liežuviu sudrėkindamas savąsias lupas, pratęsia: - Užsiimsiu tavo vaiko paieškomis ryt, kai būsiu prasiblaivęs. Bet prieš tai, turi man pasakyti kuo tas vaikas ypatingas? Tiksliau kas tas laimingasis, kuris sugebėjo pasipriešinti gamtos barjerams, ir tau jį įpurškė? - Skiestelėdamas rankomis, pasiteisina: - Ei, tik nesistebėk, taktiškumu aš niekuomet nepasižymėjau. Plius manau, vaiko dingimas, bus vienaip ar kitaip susietas su abiem tėvais ir jų praeitimi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 08 11, 2014 2:59 am

*Seksualaus vyro, kuris buvo įsitaisęs priešais, kalba buvo labai slegianti, todėl tai sukėlė Katherine Pierce viduje labai keistą, į nuobodulį panašų, jausmą. Ji visą laiką akimis lakstė per visus čia esančius žmones, bandydama rasti sau ką nors tinkamo "vakarienei". Nuo tos dienos, kai jai buvo suteikta galimybė atgimti nebūnant priklausomai nuo konkrečios kraujo linijos, ji net neketino prarasti savitumo, bandant maitintis atšaldytu krauju iš specialių įstaigų. Ji buvo ta, kuri mėgavosi gyvenimu, todėl žlugdyti savęs pačios tikrai nebuvo pasiruošusi, tuo labiau po visko, kas nutiko per jos ankstesnę egzistenciją. Gilus įkvėpimas, ir ji vėl privertė save nukreipti dėmesį į kalbančio pusę. Ją visad labai stebino Winchester brolių ryšys. Samuelis jai niekad neatrodė vertas dėmesio, ar tuo labiau pastangų. Jis buvo paprastas, turėjo prastą humoro jausmą ir svarbiausia visiškai nebuvo pramokęs elgesio su moterimis. Ją visad juokino jo suskydimas, kuris pasireikšdavo, kuomet į patalpas užeidavo mažiau drabužių užsidėjusi moteris. Šie prisiminimai sukėlė menką šypseną jos veidą, ir tuomet ji jau pasiruošė prasižioti. Tai nutraukė prie staliuko priėjusi padavėja, kuri atnešė Winchester užsakymą. Net nesivargindama pasiklausti, pasiėmė vyriškio taurę, ir pagaliau ėmė kalbėti* - Gyvenimas yra įnoringa kekšė, ir tuomet kai išmoksi gerai ją patvarkyti, tuomet pamatysi kad viskas ims eiti geriau. - *Jos žodžiuose buvo dalis tiesos, nes Katherine niekad neleido kad ja būtu manipuliuojama. Ir net tada kai atrodydavo kad ji puolė į tam tikras pinkles, paaiškėdavo kai tai buvo jos pačios plano dalis. Būti suktai, sunkiai perskaitomai, buvo jos gyvenimo moto. Sujudindama rankoje laikomą taurę, kad joje esantis skystis kelis kart apsisuktu ratu* - Tu bandei viską, apart mane. Paklausyk, po paskutinio mūsų susitikimo nutiko labai daug, net to, kam net aš paaiškinimo negaliu surasti. Kažkodėl įtariu, kad jei suteiksi man progą tau atsilyginti, tavo brolis turės vilties gyventi taip... Na, taip kaip tai darė ankščiau. Nepažadu kad sugebėsiu iš jo padaryti svajonių princo. - *Prunkštelėdama, ir numanydama kad Winchesteriui šiandiena gerti jau yra pakankama, užsiverčia jo pasirinkto gėrimo taurę, sau į burną. Skystis buvo nemalonus, tiksliau visiškai ne jos skonio. Tačiau turėjo nemažą pliusą, jis kuriam laikui veikė jos kraujotakos sistemą, ir ji jautė menką apgirtimą. Vyro kalba pagaliau pasikeitė jos naudai. Stebėdama ant stalo padėtus raktus, ji nesivargino jų pasiimti iš karto, paprasčiausiai išklausydama visko, ką tuo metu troško išsakyti Dean'as. Ji gavo ko norėjo, ir net nesitikėjo kad jis pats tikėjo tuo, kad ji rimtai klausys paliepimų, kuriuos jis išsakė dėl savo namų. Šiek tiek sujudinusi savo pečius, ir nutaisiusi "mhm, patikėk, taip ir bus", išraišką, galiausiai buvo priversta pradanginti savo chitrą išraišką, vos tik kalba užkabino jos praeitį. Kad ir kaip ji stengėsi nuslėpti savo tikrąsias emocijas, iš šalies viskas atrodė smarkiai pervaidinta* - Tai neturi visiškai jokios reikšmės. Jis tiesiog vyras, jo vardas nesvarbus. - *Jos mintys vėl nukrypo ne ten kur reikia, kylantys prisiminimai sugrąžino ją į tuos sunkius laikus, kuomet ji buvo žmogus. Sugrįžo ir laimingos akimirkos, ir išdavystės kartėlis ir tai... Kad kartu su Lockwood'u, ji tikrai ėjo prieš visą pasaulį, bandydama išsikovoti bent akimirką laimės. Širdį spaudžiantis jausmas, vertė ją suvokti, kad ji niekuomet nesugebės jo iki galo pamiršti, net jei be jos jam bus kur kas geriau. Net dabar, kalbėdama apie reikalus, ji troško pasileisti lauk. Bėgti taip greitai, kaip niekad, ir nieko nesakant pulti jam į glėbį. Jis buvo tas, kuris vertė ją jaustis tikra moterimi, ir tas jausmas buvo nepakartojamas. Neigiamai supurčiusi galvą, galiausiai prieštaraudama pati sau, pasisako* - Jis kitokio tipo "monstras", nei tau pažįstami. Dalinai jis vampyras, dalinai vilkolakis. Nemaišyk, tai tikrai ne vienas iš Mikaelson šeimos. - *Vien nuo minties apie tai, ją krėtė šiurpas* - Jis tas, kuris... - *Jos veide pasirodė malonūs išlenkimai, kurie išdavė tai, kad atsiminimai buvo jai reikšmingi. Tačiau savo kalbos Katherine taip ir nebaigė. Ganėtinai greitai pasigavusi raktelius, pasiruošė pakilti nuo stalo, kuomet eilinį kartą prasitaria* - Man būtina pasimaitinti, nesibaimink, tai viso labo donorų kraujo maišeliai. - *Ji laikė vieną ranką sau už nugaros, būdama sukryžiavusi savo pirštus, ji melavo ir ne kiek dėl to nesiparino* - Iki rytdienos Dean'ai Winchester. - *Tai susakydama, galiausiai nusprendė daugiau nebe gaišti savo laiko, bei pasitraukė lauk iš šios vietos, palikdama savo pašnekovą su pačiu savimi, o pati iškeliavo baigti šiandienos, jai malonių darbų*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one. And i need to admit, I’m really glad you’re not dead this time.
avatar
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.Pranešimų skaičius : 2861
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : Čikaga / Manhetenas
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Re: "UFO" BARAS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume