Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PARDUOTUVĖS

3 posters

Go down

 PARDUOTUVĖS Empty PARDUOTUVĖS

Rašyti by Andrea Argent Pen. 09 28, 2012 1:21 pm

Parduotuvės.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


 PARDUOTUVĖS UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Arabella Petrova Pen. 04 26, 2013 3:19 am

*Naudodamasi proga, kad jos draugė paprašė ją pasirodyti čia, kuomet jai bus visiškai nemalonu leisti laiką su šeimą, kuri kaip ir nėra pati draugiškiausia visiems aplinkiniams. Kol kas šmirinėdama po gatves, kurios kadaise, viename iš jos gyvenimo laikotarpių asocijavosi su namais. Kadangi yra įsitikinusi tuo, kad ankščiau laiko niekas jos nesugebės rasti, tuo labiau vienas iš originaliųjų dabar jai yra skolingas savo gyvybę, paprasčiausiai leidžia sau bent karta atsipalaiduoti ir nesijausti tokiai vienišai*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


 PARDUOTUVĖS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Samantha Lumière Pen. 04 26, 2013 3:30 am

Kaip tik tuo metu eidamas link vienos parduotuvių tam, kad įsigyti vieną iš svarbesnių šiandienai daiktų. kaip tik tuo metu telefonu kalbėdamas su savo jauniausiu broliu, kuris kaip tik dabar yra pakeliui į Los Andželą, veide laiko išspaudęs paprastą miną:
- Tikriausiai viskas ir vyks taip, kaip numatau. Manau kad jokių staigmenų nepavyks sulaukti. Bet vienaip ar kitaip, manau kad iš bet kokios situacijos sugebėčiau išsukti save ir žinoma aplinkinius, kurie buvo įtraukti į mūsų gyvenimo tarpsnį. Žinoma, trumpam.
Liežuviu perbraukęs sau per lupas, neatsitiktinai suprunkščia.
- Netaps, ji liks žmogumi ir tai yra labiausiai paranku mums visiems, ką jau kalbėti apie konkrečiai mane. - Tuomet neatsitiktinai stabtelėdamas, suraukia savus antakius, nes kaip tik dabar pastebi moterį, kurios nematė per daug ilgą laiką. Nežinodamas, tiksliau nebūdamas tikras dėl to, kaip reikėtu tinkamiausiai pasielgti, prasitaria: - Turiu baigti pokalbį. Nutiko šis tas nenumatyto.
Kaip tik tuo metu pasiekdamas minėtą merginą, sustoją taip, kad atsisukusi jį kaip tik susidurtu su juo. Ir tuomet taria: - Katerina.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


 PARDUOTUVĖS X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Arabella Petrova Pen. 04 26, 2013 3:44 am

*Kaip tik tuo metu, tarkime nenujausdama tai, kad gali "atsitiktinai" susidurti su vienu iš originaliųjų, trumpam įsistebi į vitriną, o tiksliau tai kas joje atsispindi. Pastebėjusi žmogų, kurio visgi nebuvo mačiusi labai ilgą laiką, atlieka tuos veiksmus, kuriuos jis stengėsi ją išprovokuoti. Pasisukdama, "susiduria" su vaizdu tiesiai į jo veidą. Neskaitant to, kad veikiausiai realiausia dabar būtu, jei savo veide ji atspindėtu baimę, ar norą kuo greičiau iš čia pasprukti, vietoje to, veide išspaudžia savimi patenkintą šypsnį*
- Elaidža. Negaliu teigti kad mane stebina faktas, kad matau tave čia. - *Šiek tiek sujudinusi savus antakius, pagaliau prasitaria*
- Girdėjau gandus, kad savo gyvenime atradai moterį, kuri tau reiškia beveik tiek pat, kiek kadaise aš. - *Sujudina antakius*
- Nesugebėjau atsispirti pagundai ją pamatyti. - *Vis dar išlaikydama savitą šypseną, pagaliau pakelia savo ranką, krumpliais bei pirštais paliesdama jo skruostą. Ir tik tuomet pratęsia savo kalbą* - Atrodai kaip visuomet. Seksualiai žavingas...
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


 PARDUOTUVĖS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Samantha Lumière Tr. 05 01, 2013 1:11 pm

Išlaikydamas perdėtai rimtą veido išraišką, kurį laiką neleidžia sau nuleisti akių nuo merginos veido. Stebėdamas kiekvieną, net menkiausią jos veido bruožą, kuris pasikeitė su įgauta gyvenimo patirtimi, visiškai netikėtai nuleidžia akis. Sudaręs tokią išraišką, kad sunku suprasti kokie būtent jausmai šiuo metu kunkuliuoja jo viduje, leidžia merginai jį paliesti, pats prasitardamas:
- Tu man buvai svarbi, Katerina, kol netapai tuo kas esi dabar. nematau tavyje nieko, kas kadaise vertė mane jaustis kitaip, žmogumi. Todėl. ir dar dėl to kad čia taip pat yra apsistojęs mano brolis, nemanau kad turėtum ilgai užsibūti.
Žengdamas žingsnį į šoną, parodo savo norą praeitį, tačiau staiga sustojęs, pasistengia paminėti tai, ko dar nespėjo.
- O kas liečia Eleną, mano būsimą žmoną. Nenoriu kad prie jos artintumeisi. Ir tai nėra prašymas, Katerina. Aš to reikalauju.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


 PARDUOTUVĖS X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Arabella Petrova Tr. 05 08, 2013 3:41 pm

*Klausydama tai kas jai buvo bandoma įpiršti, susiaurinusi savo akių vokus, specialiai įsistebi į vaikino veidą, bandydama pamatyti ar iš tiesų šis kalba tiesą, nes būtent dabar jai atrodo kad tai yra didžiausias absurdas. Trumpam nuleidusi akis, bei leidusi jam pasitraukti, lemtinga akimirka sugauna jo už riešo, tokiu būdu priversdama dar kuriam laikui sustoti. Tik tuomet prasitaria* - Tu ir tavo šeima sugriovei mano gyvenimą, ir tik praėjus keliems šimtmečiams į jį atnešei kažkiek šviesos. Tu privertei mane vėl leisti žmogiškumui paimti viršų ir dingai. Dingai todėl, kad tavo namiškiams staiga prireikė tavo pagalbos. O dabar, iki manęs ateina žinios kad radai kažkokią moteriškę kurią neva labai myli ir žadi vesti? - *Neigiamai supurčiusi galvą, pati pasitraukia kiek toliau* - Nesuprantu ne velnio. Kam tuomet reikėjo žaisti tą žaidimą? - *Nuleidusi akis, įsistebi į savo blizgančius batelius* - Tu buvai vienintelis kuris ištiesė man pagalbos ranką, kuomet niekas to nenorėjo. Buvai vienintelis, kuris atvėrė man akis į tai, kad tai kas mane verčia vis dar būti čia nėra tiesiog nepataisomas prakeiksmas. Ir aš... - *Neigiamai supurto galvą* - pamilau tave. *Kuomet vėl atsisuka į vaikino pusę, smarkiai suraukia savus antakius, ir po jo paaiškinimo paprieštarauja*
- Tu riebiai klysti, jei manai kad po visko leisiu tau laimingai gyventi su ta. Elena. Rasiu ją, ir tuomet, tau teks ją pamiršti visam.
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


 PARDUOTUVĖS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Samantha Lumière Kv. 05 09, 2013 3:57 am

Akivaizdu kad būdamas draskomas pasirinkimų, sustabdytas, pasuka savo galvą taip, kad galėtu matyti merginą, o konkrečiai jos akis. Negalėdamas pasitikėti šia asmenybe dėl įvairių, praeitimi apsuptu priežasčių, kurį laiką leidžia sau nieko nesakyti. Tik tuomet, kai pilnai atsisuka į jos pusę, nenuleisdamas šiek tiek įkyraus žvilgsnio nuo jos veido, pradeda kalbėti:
- Tai kas buvo ankščiau, turi būti pamiršta, Katerina. Pirmiausia, tu atgavai savo laisvę, kuomet leidai mano broliui gyventi. Dabar tavęs niekas neriša su mano šeima. Tu laisva, todėl nustok siekti praeities ir gyvenk taip, kaip visuomet norėjai pati.
Tikėdamasis kad to pakaks, kaip tik tuo metu įsiklauso į jos prisipažinimą. Sumerkęs savas akis, labai lėtai iškvepia orą, per burną. Kaip tik ta akimirka norėdamas viską mesti ir pasirinkti nepriklausomą gyvenimą su ta, kurios taip siekė, supurto galvą.
- Aš negaliu, Katerina. Tu niekuomet nesuprasi kodėl taip darau. Bet, jei prisiartinsi prie Elenos, jei ne aš, tuomet kiti privers tave to pasigailėti. - Staigiai pritraukęs ją prie savęs, atsargiai lūpomis paliečia merginos kaktą, tuo pačiu tardamas: - Sudie Katerina.
Merginai nespėjus tinkamai sureaguoti į viską, kaip jis staigiai pasišalina lauk, lyg jo niekuomet ir nebuvo šioje vietoje.
Samantha Lumière
Samantha Lumière

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.


 PARDUOTUVĖS X7vbnD1
Pranešimų skaičius : 2054
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : NYC is the city, that other cities can only dream of being. I call it Home.
Meilė : If you only can fall in love once, chose carefully, because it can be forever. Fiancée: Michael Spencer.
Draugai : Friendship isn't about who you've known the longest. It's about who walked into your life, said "I'm here for U" and proved it.
Rūšis : MORTAL
Darbo paskirtis : Millitary aviator

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Arabella Petrova Kv. 05 09, 2013 4:08 am

*Nesunkiai sugebėdama pamatyti tai kad kažkas tikrai yra ne taip, kaip turėtu atrodyti, suraukia antakius, įsiklausydama į kiekvieną jo tuo metu tariamą žodį. Būdama sutrikusi, tačiau neleisdama tam pasireikšti vizualiai, leidžia savo pašnekovui išsakyti viską, ką jis tuo metu norėjo. Kuomet jo lūpos paliečia jos kaktą, trumpam sumerkia akis. Ir kai jas pramerkia, pastebi tai kad yra viena. Nusukusi žvilgsnį į atsitiktinė pusę, dar kurį laiką lieka stovėti tuo pačiu metu apsvarstydama visas galimas galimybes. Kuomet nusprendžia bet kokia kaina sugriauti Elaidžos planus, pasigauna savo telefoną, kuris puikavosi jos kelnių kišenėje, pritraukia jį sau prie ausies, prieš tai surinkusi Carrington numerį, palikdama žinutę* - Man reikia žinoti kas yra toji moteris, kurią veda Elaidža. Pasistenk nuo nuobodžios kompanijos ištrūkti po pusvalandžio, ir parašyk kur būsi. Man būtina su tavimi susitikti. - *Tuo baigusi savo žinutę, susikiša telefoną atgal į vietą, ir neskubėdama patraukia į kažkurią pusę, kur jai neva prieš tai reikėjo*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


 PARDUOTUVĖS 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

 PARDUOTUVĖS Empty Re: PARDUOTUVĖS

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume