BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 09 23, 2016 4:17 pm

Pizdutės JŪS! Kiek galima sakyt kad nedėtumėt ant vertinimų tų veikėjų, apie kuriuos ne kaži kas žinoma. ;DDDDDD Bet aš nebūsiu kokia pikta nepaglostyta motera, kad imčiau ir dėl to nužeminčiau vertinimą. Very Happy 10 balų, tačiau už tai kad man tikrai labai maloniai susiskaitė parašyta bio. Ir nors ten iš esmės yra praeitis, labai bus malonu skaityti kas vyks toliau, nes panašu kad personažas yra daug žadantis. Wink Very Happy O kadangi bus glaustai susietas su Liana (kuri man labai patinka), tai sakyčiau kad vaizdų bus ir nemažai. Very Happy I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!
Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2792
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : Mr. Not so PERFECT
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tyler Lockwood on Antr. 11 01, 2016 7:01 pm

Katherine Pierce (kažkada Lockwood), visada atrodo kaip A list personažas. Nepriklausomai nuo to, ar tuo metu imasi savo "kališkų" triukų, ar stengiasi išlikti skaidri kaip stiklas. Labai patinka tas kontrastas, kuris parodomas kai ji bendrauja su asmeniu, kuris jai mielas širdžiai, bei tuomet kai akis į akį susiduria su tuo, kuris neteikia kokių nors malonių jutimų. Dviprasmiška, sunkiai perprantama ir visapusiškai deginanti asmenybė. Nieko keisto, kad mano personažo giminaitis taip stipriai laikėsi šios įsikabinęs. Gaila aišku kad tas "one true love" dalykas baigėsi. Bet, noriu pripažinti kad dabar tik dar įdomiau stebėti, kur link nukeliaus Katherine, kai akivaizdu kad nebe turi priežasties, dėl kurios derėtu stengtis būti gerai. Embarassed Mano vertinimas 10 balų, nes kažkaip nematau jos vertesnės žemesnio įvertinimo. Net tada kai atrodė suskydusi. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 230
Įstojau : 2013-07-26
Draugai : Mason, Elena, Bonnie
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Tr. 11 02, 2016 7:28 pm

Man labai sunku kažką pasakyti apie šį veikėją, nes nežymiai mačiau jį žaidime besimakaluojantį nuo pat 04.01 kai vėl patau šio forumo dalimi Very Happy Daug žaidime yra tikrai perspektyvių veikėjų ir įvardinčiau Tailerį vieną tokių, bet arba jūs aptingusios, jum nusibodo arba gyvenimai kaip įvykių centrifūgos, dėl to nieko nebesiimat. O gaila, tikrai gaila. Nes vaizdas sėdėt keliese pastoviai forume yra... Liūdnas Very Happy Duodu dešimt su viltimi, kad Taileris atsigaus, kad dar apie save praneš :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“And here I am, trapped between two men: one loved me too much and other one - too little.”
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1536
Įstojau : 2016-04-02
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Dean, Mason, Rebekah
Rūšis : Vampyre/Seraphim
Darbo paskirtis : Public figure, businessman.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Pen. 11 11, 2016 6:01 pm

O man atvirkščiai, kaip apie vieną iš aktyviausių forumo dalyvių, labai paprasta komentuoti ir vertinti Sebastian'ą. Very Happy Pradėsiu nuo to kad labai daug dėmesio vertas personažas, p;radedant nuo charakteristikos ir baigiant vertybėmis. Kiek pastaruoju metu skaičiau, jaučiasi storesnės odos įgavimas, nėra paprastai pastatomas į šūdiną poziciją, labai tvirtai atlaiko savo nuomonę (kas buvo visad nes jis užsispyręs kaip asilas) ir kontrastiškai nebe atrodo toks teigiamas, kaip ankščiau. Manau kad trumpa istorija su ex ponia Lockwood, personažą atskleidė dar iš kitos pusės. Ir ot tu velnias, kiek mano big brother gavo atlaikyti būdamas su "Marissa", aš šoke ( ir gera ir bloga prasme, kai smegenys susisuko kaip reikalas). Very Happy Žodžiu, 10+ be kalbų, nes personažas vertas aukščiausių balų už tai kad yra toks, o ne kitoks. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS
Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 660
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 11 13, 2016 11:22 pm

Iš tikro, tai pasakysiu tiesiai šviesiai: PASIILGAU SILAS. Rimtai, mergos užpisot mane juodai su savo šūdinu lankomumu. O kadangi mano nervingumo laipsnis šiandiena gana aukštas, tikiuosi kad ryt nepasigailėsiu savo žodžių. Arba susiimat ir pradedat lankytis normaliai, arba gausit sėdėti visiškai be nieko, nes niekas nenorės su jumis daryti jokių istorijų. Personažai įdomūs, bet tolko iš jų nulis. Silas man visada patiko, vien todėl kad yra neigiamas tipas, kuris turi pakankamai šūdo sau už nugaros, yra sulaužytas tėvo, išduotas brolio ir apsišikęs prieš seserį. Tas yra įdomu ir norisi matyti kaip jis vystosi toliau, kaip papuola į geras ir blogas situacijas, ar iš viso žada pasitaisyti situaciją su savo šeimą ar toliau ims ir kiš pagalius į ratus. Nagi Kriste, nebūk tu kaip visos, būk kaip normali dalyvė, kokia buvai visuomet. Kad ir rašyk mažai, bet rašyk velniai griebtų. ;DDDD Nes bliade, mums reikia tavo Silas!! Duosiu tau 10 balų, tačiau žiūrėk, dedu viltį į tai kad atsigausi. ;DDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead
Trust me, Sebastian. When I’m gonna be up to something, you’ll know it. C’mon. Kiss me … or kill me. Which will it be Sebastian? Right now, we both know that you’re only capable of one.

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 11 20, 2016 12:26 pm

Katukai, jos grįš that's for sure, bet jau tada nebeturės nė vienos istorijos su mūmim, nebent ką nors pačios siūlys, nes I'm done with that shit Very Happy Very Happy O dabar grįžtu prie temos! Very Happy Esu ko gero labiausiai patenkinta iš visų (neskaitant Alios Very Happy), kad Katherine sugrįžo prie savo ištakų, nes kad ir kaip man patiko Katson istorija, nepatiko, kaip ne kartą esu minėjusi, kad Kat nedorybės liko afišuotos tik tarp eilučių, nes tiesioginiame veiksme ji buvo sweet, loving ir visaip kitaip cute :DD Mes literally abi ištraukėm savo pagrindinius veikėjus iš duobės, kai nusprendėm, kad "Marissa" grįš į Sebastiano gyvenimą ir bus tokia, už ką mes visos Kateriną ir mylim :DD Aišku anokia čia naujiena, kad Alia rašo nereaaaaliai gerai ir su vaizduote pas merginą geriau nei gerai, bet visi Kat postai tai perfection! Kiekvieną kartą skaitydama lydaus like a candle on a cake :DD Veikėjas išdirbtas, įvairialypis, suderintas, charizmatiškas... O kadangi Alia tiek pat nučiuožus dėl antro vaizduotės gyvenimo kiek ir aš, tai nesunkiai padovanosim jum ir sau fantastišką rpg reginį ir tai nebus kažkas, kas bus nuspėjama for sure! A+++ už visą package! Nes aš like rimtai vis dar negaliu atsigauti nuo Marissos ir Seb'o ploto, kuris man buvo tobuliausia kame esu dalyvavusi nuo dunno, ever :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“And here I am, trapped between two men: one loved me too much and other one - too little.”
Sebastian Redford

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 11 27, 2016 2:31 pm

O, geras, kaip seniai tavęs nevertinau! Nu bliamba, ruoškis raudonuoti. Laughing Cool Surprised
Gerai gerai, nieko labai blogo neturiu pasakyti. Nes šis personažas man visuomet atrodė labai gerai išdirbtas ir ne šiaip sau mestas į rpg žaidimą, nes autorei atrodo gražus aktoriaus veidelis (nes labai dažnai taip nutinka). Matau kad prie kiekvieno pranešimo yra stropiai dirbama, yra užpildomos visos spragos, charakterio būdas paaiškinamas iki smulkiausių detalių. Kaip ir pasirinkimai, būdas, buitis. Žodžiu, galiu atsiliepti tik teigiamai. Ypatingai dabar, kai labai matosi kaip vyrukas tiesiog auga emociškai akyse. Nėra koks pysaliukas, kuris gali būti įspaustas į kampą, lyg nemokėtu pasipriešinti. Fiziškai stiprus, emociškai atrodo dar stipresnis, nors ir kartais leidžia pasirodyti savo soft spot'ui. Ankščiau nelabai man patiko kelios detalės ir Laurai pati sakiau kad Sebastian'as yra per daug "Mr. Perfect", bet dabar yra parodoma ir kiek tamsesnė, labiau savimi pasitikėjimo nestinganti pusė. Žavinga, skaitau visus šio veikėjo plotus, viename net sudalyvauti aktyviai teko. Tikrai labai viskas puiku. Ir net, būnant tipine boba, galiu pasakyti kad žavi visas tas "savo sprendimų ties moterimis, gerbimas". Tikrai ne kiekvienas veikėjas gali pasigirti tuo, kad sugeba pimpalą trusuose išlaikyti, žinant ko nori, ir ko ne. Soo, mano galutinis vertinimas: 10 balų. Plius, jis kinda #1 iš male characters. ;DDDDD Manau kad daug kas galėtu su tuo sutikti, ir mielai ant jo "užsilipti". Razz Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Kv. 12 01, 2016 10:39 pm

Katherine Pierce (kažkada Lockwood), visada nuo pat pirmos dienos kai čia pasirodžiau, man atrodė net labai patraukli asmenybė. Nėra ji nei gera, nei bloga - puikus auksinis viduriukas. (; Jos pranešimai, visi gyvenimo įvykiai sukelia labai daug emocijų, kas išduoda kad mergina kuri rašo už ją, turi talentą kurti veikėjus, o konkrečiai Katherine. Galiu iš savo patirties pasakyti, sunku laikytis TVD stiliaus, ypač kai yra paimtas personažas iš ten. Bet ši Katherine man patinka kur kas labiau, nei serialo. ŠAUNUOLĖ, man didelė garbė būti šios veikėjos "baby girl". 10, žinoma. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Avalon Redford on Tr. 12 21, 2016 3:21 pm

Sunku išpasakyti, kaip mano vidinė "katytė" (eikit pizdon pošliakės, jei pagalvojot ne apie Pierce mergytę ;DDDDDDDD) džiaugiasi tuo, kad Victoria Lockwood yra ir labai panašu kad niekur nežada pradingti. Personažas nėra atskleistas iš šios autorės pusės, bet spendžiant iš to ką žinau (o ganai sklinda labai greitai), ji yra labai geras personažas: something from mommy, something from daddy. Mano vertinimas gal ir sausokas šiandiena, bet tik todėl kad nenoriu atskleisti nieko, kuo stebins ši mergaitė. Bet aišku viena - ji verta dešimtuko. I love you I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
❝What are you supposed to do with all the love you have for somebody if that person is no longer there? What happens to all that leftover love? Do you suppress it? Do you ignore it? Are you supposed to give it to someone else?❞
Avalon Redford

Says the man who can be killed with a stick.

Pranešimų skaičius : 685
Įstojau : 2015-10-01

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Faith Lockwood on Pir. 01 02, 2017 10:10 pm

Labai gaila, kad šis personažas dar niekaip nėra parodytas ar tai pristatytas žaidime. ); Bet, bandysiu spėti... Kad personažas bus geras, tiek iš jo pateikimo, tiek iš charakteristikos. Vien todėl, kad pastaruoju metu visos mes stengiamės parodyti įvairius blogumo ir nesveikumo laipsnius, o norisi kažko kitokio jau, kažko išskirtinio. Ir mano manymu, teigiamas personažas yra būtent taip. Kitaip, ims atrodyti kad viskas kas gero, yra tik: Sebastianas, Victoria, Marcusas ir Elissa. ;DDDD Taigi, kaip tai skirsis nuo realybės, pamatysim. Bet kadangi už ACC slepiasi Alia, manau jau dabar galima duoti 10 balų. (;

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
What the world is out there isn’t what you see on TV. It’s much worse. And it changes you. Either into one of them or a lot less than the person you were
Victoria Faith Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Pranešimų skaičius : 566
Įstojau : 2014-10-12
Draugai : Tayler, Andrea
Rūšis : Originali hibride
Darbo paskirtis : Studente

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Tr. 01 18, 2017 3:13 pm

Victoria Lockwood yra vienareikšmiškai šviesiausia kas yra nutikę jos motinos gyvenime, tuo pačiu ji yra ir tas "inkaras" kuris ją gali nuskandinti. Vis dar labai laukiu, kuomet mergina pradės reikštis ir nebus galima spręsti ir vertinti personažą iš nuogirdų ar apkalbėjimo ribose. Kol kas, norėčiau duoti aukščiausius balus, kaip paskatinimą parodyti iš kokio molio iš tiesų yra drėbta miss originali hibridė. I love you I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“You wear a mask for so long, you forget who you were beneath it. You are free in your wildness. You are a wanderess, a drop of free water. You belonged to no man and to no city.”
Olivia Frano

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.

Pranešimų skaičius : 1980
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/1)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 01 19, 2017 3:57 pm

Po ilgos pertraukos parėjęs Elenos postas sukėlė daug jausmų man. Man jos taip gaila... Nes puikiai perteikiama taisyklė, kad geriems žmonėms nutinka blogi, labai blogi dalykai. Ir ji ne tik broken, bet ir rewritten, jei taip galima išsireikšti. Ne tik, kad gyvenimas ją, atsiprašant, kruša, bet ir nėra savo pačios sąmonės šeimininkė (nes vampyrų buvo ne kartą sumanipuliuota). Ir žinot kas yra gražiausia? Kad Elena vis tiek kabinas į gyvenimą <3 Tarp kitko šis personažas man atrodo kaip puikus kabliukas toms narėms, kurios remiasi TVD tema. Nes pvz Bonnie iš kart parodė norą grįžti į žaidimą (kas yra tikrai nelengva, nes randomly prisidėti prie mano istorijų yra sudėtinga). Freaking awesome Very Happy Personažas puikus. Ne veltui Alios "vaikelis" taigi :DDD 10 :*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Emilia Cross on Pen. 02 03, 2017 6:35 pm

Sebastian'as jau ilgą laiką yra skaitomas kaip pagrindinis vyriškas personažas forume, neleidžiantis kad kas nors net per pus priartėtu prie jo užimtos lyderio vietos. Matosi kad į jį yra įdėta labai daug darbo, nes priešingai nei faktiškai visi likę, jis nėra koks nors apsisnargliavęs birbalas, kuris kikena iš savo bezdalų, birką kiša kur papuola ir dar pasimeta nežinodamas ko nori iš savęs ar gyvenimo. Genialus pavyzdys to, koks turi būti vyro atvaizdas. Like, ne per Mikaelson'ą, bet per kitus veikėjus (Katherine, kartą tarp eilučių Elena) buvo galimybė susidurti su juo žaidime, todėl įspūdžiai kuo didžiausi. Salonina is a lucky girl, kad su tokiu vyru net 10 metų išgyveno kartu, Beka man atrodo taip pat? Žodžiu, mano atsiliepimai tik teigiami. Nes veikėjas net įlipęs į didžiausią šūdą, bei jame išsivoliojęs iki ausų, iškrūštas gyvenimo, sugeba ne vien atsikelti, bet ir neprarasti savęs. Super, laukiu nesulaukiu to, ką dar Laura yra paruošusi publikai, nes kažkas kužda kas bus dar labiau AWESOME, nei kad matome per šiuos nepilnai metus. 10 +++ be jokios, net menkiausios abejonės. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Run away, run away if you can't speak. Turn a page on a world that you don't need. Wide awake and you're scared that you won't come down now. Didn't I tell you you were gonna break down?
Emilia Cross

you don't shit where you eat. and you really don't shit where i eat.

Pranešimų skaičius : 1355
Įstojau : 2013-08-06
Meilė : Marcus Varias (future)
Rūšis : Burtininkė (21 metai)
Darbo paskirtis : Teisės studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 06 14, 2017 10:33 am

Jei neklystu, tai šis veikėjas buvo valdytas 3 skirtingų žmonių, ir mano galva ši versija yra geriausia. Jackson'as pagaliau atrodo išpildytas ir savitai patrauklus kaip tos šeimos atstovas. Ir nors vargu ar Dean'ui jis patiks kažkada, bet mano vertinimas tik teigiamas. 10. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 06 15, 2017 4:17 pm

Sunkus momentas. Nes naująją Dean'o versiją galima vertinti iš vieno posto Very Happy Tai bandysiu juo ir remtis. Visada jaučiau šiam veikėjui simpatiją ir tikrai buvo sad, kai Deansteris dramatiškai išnyko iš forumo. Kadangi tą padarė ir Skaivukas mūsų, turėjau perkurti VISUS savo Sebastiano planus. Ir esu labai happy, kad tą padariau, nes mes su mergom baigiam išprotėti kaip mums zajabys susirišo viskas Very Happy Pirmame Dark Dean'o poste man truko išsamumo ir įtaigumo. Blogas tai blogas, bet like, nu, pagąsdink, pašiurpink labiau! Very Happy Buvo panašių sakinių, kaip Kristė rašė iš Sailo, kai minimas kažkoks ahujienai kietas momentas, bet jo paaiškinimui skiriami keli sakiniai. Ir tas neperduoda emocijos. Bet ta prasme mano nuomonė konkrečiai subjektyvi, nes aš esu CRAZY, ir galiu visą dieną postus rašyt. Nes man reik į psichūškę Very Happy Very Happy 10, ofc. Įdomus tas Dean'o veikėjas, be to gera matyti jį sugrįžus I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 07 10, 2017 3:48 pm

Man atrodo nuo pat pirmos dienos, kai buvo parodyta biografija personažo, jau buvo aišku, kad net jei ir nepaims TOP 3 pirmosios vietos, tai užtikrintai bus ten ilgai. Subjektyvi mano nuomonė sako, kad visgi paėmė pirmą vietą ir iki šiol perspektyviai ten randasi. Vien teigiami atsiliepimai, kokie buvo ankščiau, tokie yra likę ir dabar. Ir tiesą pasakius, netgi nustebau kaip stipriai ir KIETAI personažas evoliucionavo. Bandau suskaityti viską, ką praleidau, ir kuo toliau, tuo labiau stebiuosi ir žaviuosi. 10 taškų. Cool

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 39
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Sk. 10 08, 2017 4:23 pm

Šiandiena būsiu geras vaikas, ir duosiu 9+ balus šiam personažui. Iš tikro, manau kad nieko nenustebins tai, kad visos mes esame pasiilgusios seno gero Dean'o su visais jo tarakonais galvoje. Personažas visada buvo ir tikiuosi kad bus geras savimi, toks koks yra. Šiek tiek komplikuotas, tačiau nuoširdžiai bbd ant problemų, kurių nusikratyti ne vien kad negali, bet netgi nesistengia. Šmaikštus ir tiesmukas, įdomus savo pasirodymais ir visapusiškai negailestingas, kuomet kas nors prisiliečia prie to, kas jam yra brangiausia. Tikrai, man šlapiai stovėtu, jei Dean'as imtu ir susiradęs Elissa pradėtu ginti šios interesus ir garbę, bet net nebūtinai kaip antra pusė, o kaip tas asmuo, kokiu jis buvo ankščiau. ;DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I’m glad you’re not dead

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 11 30, 2017 9:39 pm

10+++ nes vis dar yra pati įdomiausia moteriškosios dalies atstovė visame forume: Katherine įvairiaspalviškumas labai pritraukia, nes ji priešingai nei dauguma, yra nenuspėjama, jausminga ir tuo pačiu metu šalta kaip ledas asmenybė. Galima apie ją kalbėti labai daug, tačiau esmė vis dar liks ta pati, ji TO-BU-LA. Todėl širdies ir neskauda, kad ex husband yra happy su ja. Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.
Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1898
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Oficialiai išsiskyrusi
Rūšis : Vampyrė (27/2000+)
Darbo paskirtis : Rašytoja - novelistė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 12 08, 2017 10:33 pm

Jei tu grįžtum į žaidimą duočiau tau, nx, 1000 :DDD O dabar lyg ir apmaudu, lyg ir pikta... Neįvardysiu skaičiaus, kuriuo vertinčiau tuos jūsų epiškus dingau, pasilieku tokią teisę Very Happy Aišku su viltimi, kad greitu laiku sulauksim posto. Like, nelabai turiu dabar time dalyvauti forume, bet aš turiu 134654654 personažus ir gali eit į žaidimą su kokiu tik nori Very Happy O Nina visumoj man visados labai patiko, nors ir mažai matėm jos <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų

- Similar topics