BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 10 02, 2014 3:44 pm

Man patiko Isaac persilauzimas i blogiuku gretas visai Masonui panoseje. Idomus posukis ir tai tikrai suteikia tavo personazui ta tikroviska, zmogiska puse, kuri turi ydu ir tai yra sektinas pzvyzdys. Su susidomejimu lauksiu tolimesniu sio personazo istoriju ir asmenybes luziu. Kas be ko, desimtukas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1060
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Sk. 10 05, 2014 5:44 am

Asmeniškai man, labai patinkantis personažas: pradedant nuo išvaizdos, bei baigiant charakteristika. Sakyčiau kad yra visu šimtu procentų realizuotas, tvirtas ir nepalaužiamas asmuo. Turintis įdomias istorijas, kuriuose gauna ne vieną progą bręsti toliau, pasimokant iš klaidų, į kurias yra įstumiamas. Tuo pačiu kai yra antgamtinė būtybė, yra ir labai žemiškas. Vien galima paminėti jo troškimus, paslydimus iš kelio, elgseną su vaiku ir naujų potyrių išbandymus. Įdomu užeiti ir paskaityti šio asmens gyvenimo istoriją, vis laukiant kas bus toliau. O kadangi žinau kad ankščiau ar vėliau mano Shannon su juo gaus progą susidurti, džiaugiuosi. Kas liečia balus - 10, be jokios abejonės.

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lexi Branson on Tr. 10 08, 2014 4:19 pm

Nors teko skaityti tik keleta jos pranesimu, man jos charakteristika is dalies atitiko Lexi personaza seriale. Ji yra tas ''inkaras'', ikrecianti salto proto savp draugei. Labai zmogiska, silta ir siek tiek globejiska. Negaleciau jai skirti maziau nei desimt balu Smile Gaila tik del to, kad neggaliu pasigirti zinanti apie ja daugiau, kad galeciau siek tiek detaliau aprasyti savo nuomone Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Somethin' 'bout U makes me feel like a dangerous woman

Lexi Branson
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 201
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 32
Meilė : Isaac Lahey
Draugai : Stefan Salvatore
Rūšis : Vampyre
Darbo paskirtis : Med. Sesele

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Seraphine Xylander on Kv. 10 09, 2014 6:32 am

Iš dalies nenorėjau rašyti čia (nes po manęs rašančiam asmeniui bus labai sunku ką nors pakomentuoti, nes apart praeities istorijos, nieko negaliu pasiūlyti vertinimui - kol kas). Bet, nesusilaikiau. xD Nuo šio personažo pradžios, kažkodėl maniau kad ji neišeis iš serialinio personažo rėmų, kas puikiai atspindėjo tuo, kad: ji sunkiai įsivaizduoja savo egzistavimą be geriausio draugo vampyro, priklausomybė nuo kontakto su Damon Salvatore ir Katherine Lockwood nemėgimo. Tačiau dabar, kai ji leido sau realizuotis kiek su kitais asmenimis, susidurti su atrodo dalinai žmogiškais užpuolimais, grasinimais ir galima žala kūnui - man paliko įspūdį. Tikrai yra įdomu matyti kuomet nemirtingi asmenys susiduria su žmogiškomis problemomis, kurias taip pat sprendžia žmogiškai. Jos, Isaac ir Aiden susidūrimas, mane verčia statyti ne mažiau kaip - 10 balų. Tikiuosi kad ties tuo nesustosite ir kuo toliau, tuo labiau leisite savo herojams skleistis. Kol kas galiu tik tiek pasakyti. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

what is dark within me, illumine

OF NEITHER SEA, NOR SHORE, NOR AIR, NOR FIRE, BUT ALL THESE IN THEIR PREGNANT CAUSES MIXED CONFUSEDLY, AND WHICH THUS MUST EVER FIGHT-- INTO THIS WILD ABYSS THE WARY FIEND STOOD ON THE BRINK OF HELL AND LOOKED A WHILE

Seraphine Xylander

This horror will grow mild, this darkness light.

Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2014-05-20
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Ragana-sifonerė (21/338)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 10 22, 2014 1:36 pm

Vien todėl, kad perskaičiau pristatymą šio personažo, ir prie to pačio nežiūriu "wwe" nuo neatmenamų laikų, galiu vertinti tik tai, kaip šiam veidui buvo paskirta charakteristika. Stipri, nestandartinių pažiūrų ir tokio pat gyvenimo pobūdžio moteris. Žavi, seksuali, galinga ir turinti savo nuomonę. Sakyčiau, kad jei personažo aprašymas nesikirs su savęs pateikimu žaidime, vadinasi galiu statyti - 10 taškų. Jei pakeisčiau nuomonę, manau balas stipriai nesumažėtu. Nes kiek skaičiau iki šiol, viskas paliko didesnį ar mažesnį įspūdį.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #19 on Antr. 11 03, 2015 10:52 am

Iš to, kiek spėjau pasiskaityti, galiu pasakyti kad personažas atrodo ryžtingas ir įdomus. Todėl, galima pasakyti, kad vertas - 10 balų.

ATIDUODAMA #19

When u feel my ❣ look into my eyes - it's where demons hide.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 45
Įstojau : 2015-11-03

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 04 02, 2016 2:41 pm

Sunku spręsti apie personažą, kuris yra parašęs vos keletą pranešimų žaidime. Kadangi mano atmintis dabar jau nėra tokia nepriekaištinga, kaip prieš kelis metus (kai beveik kiekvieno forumo gyventojo istorijas žinojau kaip savo vardą. xD). Galiu spręsti iš to ką mačiau čia, po "grandiozinio" sugrįžimo. Ir nenoriu nuskambėti piktai, bet tikėjausi daugiau. Pradžia buvo daug žadanti, kaip ir personažo charakteristika. Tačiau kažkas paėjo visai ne taip... Todėl, stipriai patempdama pažymį, šiai dienai galiu duoti - 6 balus. Sorry...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 04 29, 2016 9:11 am

Jau vien dėl to, kaip mes visi laukiam Katherine grįžimo verta dešimtuko... Very Happy net neįsivaizduoju kaip ten viskas klostysis dėl to ir baisiai įdomu. Šiaip nuo prisiregistravimo skaitau tik naujus post'us ir esu perskaičius kokį vieną tavo senesnį (vadinasi mažai skaičiau :DD). Tai patiko tavoji, tokia tikrai Kateriniška Very Happy Sukta viliokė, kurios nori visi ir visos :DD Man iš tiesų būtų sunku valdyti tokį veikėją, jausčiausi per daug įsprausta į jau sukurto, serialinio ir knyginio personažo rėmus, bet jūs visi nerealiai gerai su tuo susitvarkot Very Happy 10 iš manęs su palinkėjimu griausmingai sugrįžt cheers

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : Science dude

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Pen. 04 29, 2016 9:51 am

Sebastian'as... Jis kitoks. Kažkuria prasme man net primena Elijah. Jis protingas ir galantiskas, o pati rasymo maniera ir jos šmaikštumas labai dažnai privercia mane nusišypsoti skaitant. Is tikruju, šis personažas yra labai daug zadantis. 10 kas už tai, kad sėkmingai isisuko I daugelio (taipogi ir manoji) personažu gyvenimus ir neapsiribojo vien tik love story su balatapuke. Dabar kai pagalvoju, mano isikisimas, kuris is pradžių mane slege, galvojau, kad sugadinau žmonems reikalus, dabar atrodo kaip atspirties taska jam suteikes posukis. Mano lukesciai jam yra dideli, tad kai vertinsiu kita karta, bus matyt ar jie pasiteisino! Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 155
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 35
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pen. 04 29, 2016 10:27 am

Net jei mano Danny dar čiut čiut pyksta ant šios veikėjos... Remiantis mano asmenine nuomone, tai ji yra kieta kleckė. Very Happy Turiu omeny, man patinka tai kad ji yra šiek tiek kitokia, nei kad dauguma (ji net labai sexy lady, bet tuo pačiu metu nesistengia tai pateikti vos ne taip, kad daugiau nieko kito pasiūlyti ir negali. Akmuo į daugelių panų daržą. Hehehehe). Matosi kad labai gerbia save, savo sugebėjimus ir tikrai kad nesibaimina mestelėti net nemalonią "tiesą" tiesiai į akis. Šaunuolė, personažas tikrai vertas 10-tuko. What a Face Labai skirtingai bendrauja su skirtingais asmenimis, o labiausiai aš cheers cheer'inu už jos savęs pateikimą su Winchester'iu. Skaitau ir kartais net pačiai norisi už ekrano pašūkauti, kad nu come on!!! Nebe kankinkit skaitytojų, pagaliau padarykit tai!! ;DDDDD Bet 4 real, man patinka personažas. O tai pasakau tikrai ne kiekvienam. Ačiū už dėmesį. Baigiau dėstyt savo nerišlias minteles. ;DDDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 04 30, 2016 2:28 am

Turbūt niekas be pačios Daenerys veikėjos savininkės šiame forume nežino šio personažo taip gerai, kaip mano Sebastijonas :DD Tad jaučiuosi labai kompetentinga šio veikėjo vertinimui Cool Visų pirma pati mintis pritaikyti iš Westeros pasaulio atkeliavusią būtybę prie melodramatiškos TVD visatos yra unikali, sakyčiau ir netgi kiek rizikinga, nors pasiteisino 100%. Ta prasme net keisčiausiuose savo sapnuose (o esu sapnavusi savo vaikiną išdavinėjantį mane su kitu vaikinu :O Rolling Eyes Crying or Very sad )nebūčiau įsivaizdavus vampyrės Daenerys of House Targaryen (kaip tik prisiminiau va šitą meme :DDDDDD). Visgi manau kiek tavo pačios rašymo bei vaizduotės sugebėjimai daro šį personažą tokiu patraukliu, nes panašu labai nesunkiai apgalvoji netgi pačias smulkiausias detales ir veikėjas atrodo subalansuotas, išsamus, įtikinantis. Ji tokia miela ir faaaaina, ir unikaliai savotiška What a Face Aš nemanau, kad galėčiau skirti mažiau, nei 10 cheers Tame slypi ir mano dėkingumas būtent tau asmeniškai, nes labai padėjai man įsivažiuoti į savo pačios veikėją bei apšilti pačiame rpg. Tad ačiū, u r awesome ir entuziastingai lauksiu visų tų daug žadančių galimybių mum postyti kol pirštai pūslėm nueis Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Horatius Ambrose on Antr. 05 03, 2016 6:50 am

Blee, aš tai visai nekompetentinga jaučiuosi vertinant šį personažą. ;DDD Aišku kad nebandysiu nuvertinti, ir tikrai padėsiu 10 balų. Už tai kad labai matosi kad yra dedamas darbas į kiekvieną pranešimą, kuris atskleidžia labai daug detalių, kurias nuspėti yra gana sunkus reikalas. Pats personažas atrodo gana uždaras, neleidžiantis savo pašnekovams pažinti tą jo "kas aš per vienas". ;DD Bet, jei skaitai viskas kas yra parašyta, o ne vien dialogo paryškinimus, galima pamatyti kad jis nėra toks jau ir užsislėpęs savyje. Matosi kad yra geras vyrukas, moralus (o kartais taip ir norisi paskaityti ką nors negero, ką jis galėtu padaryti, bet nedaro) ir net per daug susilaikantis (iškrypėliai von, kalbu apie savęs pristatymą aplinkai). Iš tikro jau senokai buvau taip stipriai sudominta kažkieno rašliava, todėl kad jau kas kart ateinu į forumą ir pirmiausia pasižiūriu ar šis personažas ir jo "draugapriešiai" ką nors yra parašę, vadinasi dėmesio tikrai yra vertas. Razz So basically, yeah... I like him. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...

Horatius Ambrose

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 665
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 05 08, 2016 10:38 am

Mano akimis žvelgiant - Jennifer yra vienas iš tų moteriškų personažų, kurių norisi matyti daugiau. Seksuali, žinanti savo vertę ir dar su puikia praeities ir dabarties istorija. 10 balų ir jokių derybų būti negali. Iš tikro, aš tikiuosi kad spoiler'is ir liks tik spoiler'iu ir ši karšta pupytė užsiliks čia ilgam. Nes come on dude, ji tikrai yra šauni motera. I love you Likau sužavėta to didelio pranešimo dirbtuvėse, ji pagaliau ėmė atsiskleisti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 05 09, 2016 3:32 am

Man labai patiko Daenerys, turint omeny tai kad kaip vampyrė ji buvo labai subalansuota ir šilta asmenybė. Įdomu buvo pražvelgti akim jos trumpą storyline su Sebastianu, kur buvo pasistengta ore (tik ore) išlaikyti dramą ir seksualinę įtampą. Labai patiko ir šio personažo pabaiga. Turint omeny kad ji ne kartą buvo pabėgusi nuo mirties ir žuvo tuomet, kai atrodė to visiškai nesitikėjo. Bus tau veltis į šeimyniškus brolių konfliktus! Haha. Very Happy Ne, viskas čia yra gerai ir kelia įdomumą. Tad, personažas mano akimis žiūrint vertas 10 balų ir atsiminimo, kad buvo geras. Visai kaip ta vilkė Jules. Laukiu nesulaukiu ką būsi paruošusi toliau. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 05 09, 2016 6:18 am

Aš iš kart oficialiai paišausi į didžiausias Dean'o gerbėjas! <3 Jis man toks osam, I can't. Veikėjas žiauriai daug patyręs bei iškentėjęs, damaged, bet nepasiduodantis ir laaabai stiprus visomis prasmėmis. Pastabus, protingas, rimtas oponentas bei geras draugas, labai vertinantis jam brangius asmenis (nes žino ką reiškia jų neteikt Sad). Pati rašymo maniera mane žiauriai veža, būna skaitai ir juokiesi Very Happy Visų šio veikėjo pasirodymų aš nerealiai laukiu žaidime, nes žinau, kad bus good cheers Žodžiu Dean'as yra mano favoritas, nėr čia ką slėpt Very Happy 20/10 :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 05 09, 2016 7:41 am

Dude, i love u too! Very Happy Very Happy NEREIKIA jiems nei Elenos, nei Cassidy, nei Saloninos, nei dar kokios. Visos tos gražios tetos atneša tik problemas. Laughing Einam siurbti šaltą alų! Man Sebastianas ant rimtų patiko nuo pat pirmo pranešimo, kai nusprendė išlysti iš savo "urvo". Skaitai ir matai kaip kas kart palaipsniui jis evoliucionuoja. Priešingai nei dauguma nėra vienspalvis, t.y. nei geras nei blogas. Moka džiaugtis, pykti, erzintis ir erzinti. Visus naujus pranešimus gliaudau kaip riešutus, o riešutus aš mėgstu. Suspect Įdomus bičas, kuris matė ir darė daug visokių dalykų, bet nuo to netapo nei despotu nei kokiu degradavusiu šešku. Patinka man tai. Aukščiausi balai ir pažadas pabalsuoti, kai atsidarys. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Dean Winchester

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 05 10, 2016 1:17 pm

Privertėt dabar mane išsiviepti, po sunkios dienos. Very Happy Šiaip Dean'ą laikau vienu iš tų kelių perspektyviausių dabartinio laikotarpio vyriškų personažų, todėl nieko tame nuostabaus nėra kad šiai kruvinai rožei dedu 10 balų. Gražu yra tai kad jis žengia skersai tiek dangų tiek pragarą. Yra netekęs labai daugybės sau artimų žmonių ir pastoviai randa būdą kaip išgyventi pačiam. Tai kad pastoviai įsivelia į problemas - yra labai gerai, nes kitaip viskas tampa rutina ir galiausiai nebe žinai kur personažą kišti. Taigi, viskas ką daro, priverčia arba liūdėti arba juoktis anapus ekrano. Awesome. Rolling Eyes Laukiu naujo pranešimo, mat mano dirty minds net labai įsivaizduoja jį su vampyru draugaujant.  Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 05 16, 2016 12:00 am

Skaitydamas Katherine pranešimus jaučiuosi kaip skaitydama Sailo - grinds my gears as fuck :DD O ar taip ir neturi būt, kai yra kuriamas neigiamas veikėjas? Smile Personažas grįžo ne tik nedėkingas, bet ir panašu pasiruošęs gerai pasiautėt Very Happy Tho natūraliai kyla klausimaa kas bus su Elena ir kaip klostysis dviejų draugių Kat bei Andreos santykiai, tad intriguoja! Laukdama tolimesnių jūsų postų skiriu dešimt <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bonnie Bennett on Pir. 05 16, 2016 6:53 am

Manau kad niekas man per galvą neduos už tai, kad išsireikšiu labai jau drąsiai. Sebastian'as Redford'as šiuo metu užima aiškia lyderio poziciją tarp visų likusių vyriškosios lyties personažų forume. Jis nėra vienprasmiška ir vienalypė asmenybė, todėl tai verčia skaitančius pamatyti jį kaip labiausiai realų. Turiu omeny, jei vampyrai egzistuotu, tai šis veikėjas būtu geriausias pavyzdys to, kokie jie turėtu būti ir kuo iš viso užsiimti, išnaudojant savo galimybes gyventi amžinai. O tai kad priverstinai neužmeta savo "galybės" yra geras bruožas, nes matosi kad norėtu - nutratintu nuo vaizdo visus Mikaelson'us ir paskui dar kokią polką sušoktu ant šių kapų. Smile Dešimt tau, kitokio vertinimo nebus.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
as soon as you're feeling b e t t e r, i'm going to k i l l you.

Bonnie Bennett

Guess the apple doesn't fall far from the tree...

Pranešimų skaičius : 399
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 27
Draugai : Elena & Caroline
Rūšis : Žmogus / Ragana
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 05 17, 2016 1:15 pm

Bon bon patinka Dean'ui, o tai labai daug ką pasako apie šią personą, mat anokia čia naujiena, kad Dean'as neapkenčia raganų visai kaip ir jo soon to be bff Sebastianas Very Happy Very Happy Jie sėdėdami ir tingiai gurkšnodami alų dės į šuns dienas visus raganius bei raganas išskyrus Bon'ę Very Happy Well, tiesa ta, kad nuo mano prisiregistravimo esu skaičius tik vieną tavo postą ligoninėje ir man labai sunku būtų kažką pasakyt Very Happy Visgi man atrodo, kad ši Bonnie yra analogas serialinės, ane? O serialinė man patinka. 10 su palinkėjimu duot garo, nes tavo raganaitė yra labai geras veikėjas, kuriam tiesiog reik duot ką veikt, kad sužibėtų!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Tr. 06 01, 2016 4:02 pm

Sebastian'as Redford veikėjas per porą mėnesių susirinko jau krūvelę fangirl'ių. Tai kaip čia imsi ir vertinsi ne 10+ balų? Razz Ne, o jeigu rimtai tai personažas tikrai yra geras ir akivaizdu kad į jį yra investuojamas ir laikas ir vaizduotė. Todėl kad tikrai nėra paprasta sukurti dėmesio vertą veikėją, kuris sugebėtu savo būdu atnešti kažką naujo į forumą, kuriam man atrodo jau yra apie 10-12 metų? (nu žodžiu, su visomis savo senomis versijomis, jis tikrai yra labai labai senas). Tai va, sakyčiau kad Seb'as yra kažkas panašaus į Deacon'ą, kuris prieš daug daug metų padarė forumo perversmą. So... Yeah, būnant pirmu vampyru istorijoje ir nesikartoti su jau esamais "despotais" yra kažkas tokio, kas leidžia vertinti tik aukštu balu. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Antr. 08 09, 2016 3:39 pm

Manau kad niekas man labai neprieštaraus, jei pasakysiu kad tai yra viena iš tų kelių, įdomiausių forume moterų? Aplamai Salonina akivaizdžiai yra labai dviprasmiška asmenybė, kuri atrodo turi savy visas teigiamas būdo savybes, tačiau tuo pačiu metu turi neperkalbamą nuomonę, bei yra pakankamai kovinga, kad ne vien apginti save, bet ir iškaršti kam nors kailį. Labai laukiu kada baigsis tas adaptacinis naujame laike laikotarpis, ir personažas bus pilnai atskleistas. Kas dėl pažymio, manau ir taip aišku kad mano vertinimas yra - 10 balų. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Frank Frano on Tr. 08 17, 2016 2:53 am

Aš labai mėgstu Silą Very Happy Iš pradžių man jis nemeikino any sense, tiesą pasakius. Gal kažkada jau rašiau, kad atrodė blogas, tiesiog tam, kad būtų blogas Very Happy BET vėliau skaitant postus išaiškėjo labai daug detalių, daug dramos iš Silo perspektyvos, ką jam teko patirti augant labai susišikusioje šeimoje. Silas net ir būdamas labai galingu raganiumi IR vampyru, neserga galybės manija, kad maždaug pradėtų ten vaikščiot Saulės paviršiumi ir pnš :DDDD Stiprus veikėjas, damn. 10+ BE TO, pagaliau Silas nebėra ugly brother :DDDDDDDDD I mean, Wesley nėra ugly, man patinka Weslėjus ir visada sakiau, kad man jis limpa labiau už fangirl-favourite Somerhalderį, bet pastatytas prie Jolie ir Cavill'o jis išblanksta kaip nereikšmingas komentaras :DDD Aš šiaip vis dar struggle'inu matydama Evans'ą neigiamo personažo amplua, jo net veidas yra totaliai face, bet esu pretty sure Kristė mus visas nustebins parodydama, kad snukytis labai gerai lips. Gal čia tik sutapimas, bet tas pats Silas parodė jautrumą realioje situacijoje žaidime, kai tapo nebe Weslėjumi Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.

Pranešimų skaičius : 320
Amžius : 47
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lili Santánico Alvar on Pir. 08 22, 2016 4:46 am

Man asmeniškai šis personažas atrodo labai unikalus, ir sakykit ką norit, bet nusipelno liaupsių (ir ne todėl kad Olivia į jį įsisvaigusi). ;DDDDD Visų pirmą, reikėtu paminėti kad antgamtinių būtybių visatoje, tai yra labiausiai žemiškas personažas. Jis aktorius, nors ir gimė garsaus medžiotojo šeimoje. Jam pavyko ištrūkti iš viso to mėšlo, ir ką gali žinoti, gal eidamas tėvo pėdomis, dabar būtu negyvas. :/ Šiek tiek veidmainiškas, kabinantis per dantį, arogantiškas, visiškai charizmatiškas ir puikiai laviruojantis tarp dailiosios lyties atstovių. Respect'as iš mano pusės, tuo labiau kad ir FC buvo pasirinktas net labai tinkamai. Sakykime, kad yra labai lengva vaidinti "kietą", kai turi ginklą rankose ir už nugaros sėkėjus, kurie bet kuriuo metu gintu tave, paaukodami savo gyvybę. Bet ar lengva būti "kietu" kai esi tik žmogus? Tai va. Wink
O kadangi aš žinau dar nei mažą, nei didelę dalį to, kas jo laukia ateityje, leidžia man vertinti beveik objektyviai. Kas dėl įvertinimo? Tik 10+.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I am too intelligent, too demanding, and too resourceful for anyone to be able to take charge of me entirely. No one knows me or loves me completely. I have only myself.

Lili Santánico Alvar

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 157
Įstojau : 2016-04-28
Draugai : Anthony Gomez
Rūšis : Alfa vilkolakė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=kxjX6aTVnHk

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jerrard Xylander on Pir. 09 19, 2016 12:17 am

Man stogas iš vis išneštas dėl to, ant KIEK Aliai lipo Lili persona. Jau mergyčkai asmeniškai buvo sakyta, kad per žiauriai trumpą laiko tarpą Santanico Alvar įeina į mano mėgstamiausių forumo veikėjų top 3 :* Aš ją galvoje dažnai lyginu su Katka, tik Lili Kažkaip man už ją atrodo geriau suderinta kaip veikėjas (aš aišku nedaug mačiau senosios gerosios Katherine, bet iš naujų postų pastoviai bandoma pabrėžti kokia ji bejausmė ir bloga, o kai skaitai ką ji kalba, kaip dievina savo vyrą, kaip išgelbėja savo bestę nu nepaiena, neįtikina manęs :DDD). Nors tenka pripažinti, kad abi fatališkos moterys turi panašumų. Lili tai iš viso, geez. Taip osom viskas gaunasi, kai veikėjas idealiai tinka jo valdytojai Very Happy Tiesiog akimirksniu atkuto vilkolakiai, kai jūs abi su Gerda nusprendėt parodyt jų nagus ir nasrus once again. 10++!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
“I've never met a woman like her. Her courage, her endurance, her kindness... and she needed me.”
CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Jerrard Xylander

Who can't tell the difference between human and animal.

Pranešimų skaičius : 1079
Įstojau : 2015-08-01
Rūšis : Vampyras (44/362)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 12:38 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų