BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Rašyti by Frank Frano on Kv. 09 27, 2012 12:53 pm

Taisyklė yra labai paprasta: vertinkite prieš jus parašiusį žmogų (iki 10 balų), arba jeigu norite (būtu gerai) parašykite komentarą: ar tas žmogus jums patinka ar nepatinka. Žodžiu, žaidžiam. xDD

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.

Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: BLOODYROSE ŽAIDĖJAI:

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Kv. 09 27, 2012 4:16 pm

Neskaitant to, kad Lidios mačiau tik kelis pranešimus, pasirodė labai draugiška panelė. Tai, pastatysiu - 10.

ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Horatius Ambrose on Kv. 09 27, 2012 5:02 pm

Shannon man visad atrodė kaip viena mieliausių panelių forume.
Patiko jos bendravimas su Adamu, tačiau pradinėje stadijoje, nes paskui jau ne kas buvo.
Gražus personažas, verta dėmesio panelė. Manau kaip pirmam vertinimui čia, statysiu 10.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...

Horatius Ambrose

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 665
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #17 on Antr. 08 13, 2013 1:15 pm

Labai daug neskaičiau, tačiau galiu drąsiai teikti, kad ši mergina turi "kaišus". Laughing O jei rimtai, tai stipri, pavojų nebijanti, antgamtinių būtybių nesišarahinanti asmenybė. Viskas su ja yra okey, todėl. Manau kad mano nuomonė apie ją yra atitinkamai pozityvi. Smile

ATIDUODAMA #17
bruklino gyventojas

Pranešimų skaičius : 49
Įstojau : 2012-09-28

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thomas Callahan on Št. 11 09, 2013 3:13 am

Mačiau tik vieną pranešimą šio asmens, tačiau sprendžiant iš to, kaip jis buvo paminėtas kitų žaidėjų kontekste, manau kad galėčiau kol kas duoti kokis 8 balus, už paslaptingumą. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.

Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Chariton Geminus on Št. 11 09, 2013 11:13 am

Naujas veikėjas dar fabriku kvepiantis, tai neįsivaizduoju kaip galima duot mažiau nei 10, nes gi visa prezentacija dar prieš akis, o kadangi jau esi pradėjusi žaidimą ir akivaizdžiai kažką veiksi, tai čia iš vis puiku cheers Tai 10. Numuščiau balą tik dėl to, kad aprašymo nimą, bet aš gailestinga šiandie :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

«There's no time to discriminate, hate every motherfucker that’s in your way.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Chariton Geminus

If there is a hell, I will see you there.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2013-10-28
Meilė : Love's for pussies
Draugai : Friends are for pussies
Rūšis : Vilkolakių tėtukas (37/±2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #4 on Št. 11 09, 2013 12:11 pm

Perskaičiau vieną, labai ilgą pranešimą šio asmens, ir galiu pasakyti, kad pirmiausia asmuo turi gerai įvaldytą literatūrinį rašymo stilių. Aš dažniausiai tingiu taip rašyti, todėl pasistengiu kaip galima trumpiau ir aiškiau pasireikšti. Tad, pliusas vien už tai. Atsižvelgus į personažo aprašymą, ir labai tikiuosi šis kažkuo skirsis nuo serialinio. Galiu drąsiai dėti 10 balų, bent jau už sėkmingą įsitraukimo į žaidimą pradžią. Smile

ATIDUODAMA #4
manhetteno gyventojas

Pranešimų skaičius : 252
Įstojau : 2012-09-29

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Chariton Geminus on Št. 11 09, 2013 12:32 pm

Kai rašliavojau ir tryniaus prie veiksmo, teko paskaityt tamstos post'ų. Tai kaip ir pamačiau jau kaip Deimonas šitas patiektas. O patiektas tai gerai! Kandumu, satyra laisvai trykštantis herojus. Apibendrinus - stiprus veikėjas. Ir šiaip su tokiu tikrai yra ką veikt. 10/10

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

«There's no time to discriminate, hate every motherfucker that’s in your way.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Chariton Geminus

If there is a hell, I will see you there.

Pranešimų skaičius : 1299
Įstojau : 2013-10-28
Meilė : Love's for pussies
Draugai : Friends are for pussies
Rūšis : Vilkolakių tėtukas (37/±2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elijah Mikaelson on Pen. 11 15, 2013 3:23 am

Sunku pasakyti ką nors konkretaus apie asmenį, kuris žaidime parašė tik vieną pranešimą, nežiūrint į tai kad tas pranešimas buvo rekordiškai ilgas, ir man reikėjo net dviejų prisėdimų kad jį iki galo perskaityti. Laughing Bet, kadangi tai įveikiau, galiu pasakyti kad būtent iš šio veikėjo tikiuosi kažko neįprasto. Suintrigavo mane personažo požiūris, kuris kertasi su jo pačio įsitikinimais praktiškai visą laiką (turiu omeny nekenčiu/myliu vampyrus dalį). Tad, už kūrybingumą, gerą pradžią (kuri tikiuosi nestovės vietoje belekiek laiko) duosiu 10 balų. Ir lauksiu tolimesnių pasirodymų, skaitalų kurie mane domins. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elijah Mikaelson

Perhaps I'm not making myself clear here. This is a threat.

Pranešimų skaičius : 760
Įstojau : 2013-04-10
Amžius : 28
Meilė : Andrea Argent
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=E2nsDrIM09s

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Pen. 11 15, 2013 3:57 am

Neskaitant to, kad mano mergaitė visiškai tavo personažo nemėgsta, vertinant mano pačios nuomonę, tegaliu pasakyti tai kad žaviuosi Elaidža. Solidarus, vyriškas, turintis savo tvirtą nuomonę ir gerą skonį. Ko dar galima norėti? Galiu statyti tik 10-tuką tau. Niekuomet nesikeisk. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do not love somebody who only sees the light in you- love somebody who isn’t afraid of the dark.

Katherine Reese

You brought me back from the dead to torture me?

Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 26
Meilė : Vieniša
Rūšis : Nemirtinga / Inkaras
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Pen. 11 15, 2013 4:14 pm

Nedvejodama statau aukščiausią balą - 10. O priežastis labai paprasta, man patinka kaip yra perteikta ši asmenybė. Iš vienos pusės ji atrodo draugiška, maloni, tačiau tuo pačiu turinti ir savo tamsiąją pusę. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.

Pranešimų skaičius : 756
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 02 03, 2014 4:14 pm

Galiu drasiai parasyti 10uka del pastarojo musu personazu susikirtimo Smile idomus personazas, turiintis gan 'stora oda' Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Št. 02 08, 2014 7:30 am

Na, pabandysiu būti labai gera, ir parašyti viską ką manau apie šį personažą:

1. Pati pradžia personažo manęs nelabai sužavėjo, tačiau ir negaliu pasakyti kad nuvylė. Paskaičiau pirmuosius pranešimus ir susidarė toks jausmas, kad vaikinas visiškai neturėjo savo asmeninio gyvenimo, nes pagrindinė gyvenimo užduotis buvo išgelbėti savo sūnėną nuo galimų mėnulio prakeiksmo pasekmių. Kaip ir sakiau, patiko tai, kad buvo aiškiai pateikti šeimos vertinimo kriterijai, kas nėra būdinga daugumai kitų forumo personažų. Nes visi daugiau ar mažiau žiūri kaip sekasi jų pačių subinėms. xD Patiko ir pradinė pagalba, kuomet jis nežinodamas ar Katherine Reese ir Jake Armstrong linki tik gero, iš paskutinių ištraukė savo sūnėną nuo bet kokio kontakto su jais, kol, galiausiai buvo priverstas žengti atgal, tiksliau per savo paties principus. Su laiku šeima tebeliko svarbiu aspektu, ne svarbiausiu, bet ir tikrai nepamirštu. Už tai, statyčiau kokius 8 balus, nes kaip ir sakiau man nepatiko savęs pamiršimas.

2. Konfliktas su originaliosios šeimos hibridu. Klausas visuomet buvo čia vadinamas "blogiausiu", kuris griauna kitiems gyvenimus. Iš dalies taip, jis sugriovė šio asmens gyvenimą. Tačiau iš kitos dalies, kiek kelių jam atvėrė? Sakyčiau labai daug. Mėnulio prakeiksmo nebuvimas, nes jis nebėra kankinamas mėnulio fazių, stiprybė, užtikrintas nemirtingumas ir žinoma stipriai paaštrėjusios emocijos. Tačiau neskaitant viso to gėrio kurį gavo, jis visgi pradėjo eiti prieš originalųjį vampyrą. Ir tai labai šaunu, nes kiekvienas jų susitikimas man patinka, skaitau ir stebiuosi iš kur pas žmonių tiek kantrybės pastoviai bylinėtis vienas su kitu. Susidaro jausmas kad jų panieka vienas kitam yra amžina, ir tai tęsis kol mažiausiai vienas jų nemirs. Už mintį karui, į kurį palaipsniui buvo įtraukta dalis forumo dalyvių, statyčiau 10 balų (čia plius visos kovos, kurios vyko su Mikaelsonu, arba jo paliepimu, už ryšio su "šeimininku" laužymą ir charakterio tobulinimą).

3. Meilė moteriai. Nors atsižvelgus į tai kad pagal viską vampyrai nėra monogamiški, ir per savo egzistavimą turi ne vieną ir ne du partnerius su kuriais, tiesiog miega... Jausmai kurie buvo sukurti tarp dviejų personažų, Meisono ir Katerinos - pasakiški. Čia kaip tik galima paminėti epišką meilę, kuri kad ir kas nutiktu, nemirs. Atsidavimas, saviraiška santykių klausimuose, kova už saugumą, noras turėti šeimą, ir galiausiai galimybė tai realizuoti. Čia susijungia kažkas neįmanomo, kartu su tuo, kas saldina širdį ir duoda pajausti kažką paprasto, žmogiško tarp viso antgamtinių būtybių pripildyto forumo pasaulio. Už tai norėčiau padėti 10 balų. Nes, esu sužavėta tuo, kaip šie žmonės sukūrė istoriją.

4. Išdavikiškumas. Aš asmeniškai visiškai netoleruoju tokio dalyko, ir greičiausiai kad ir kaip man patiktu pašnekovo sukurtas personažas, su juo nebe bendraučiau, dabar galiu vertinti tik kaip skaitytoja. O kaip skaitytojai, man laaaaabai patiko išdavystės mintis. xD Kai viskas saldu ir gražu, kai vienintelė grėsmė yra pastoviai ant kulnų lipantis originalusis arba jo pakalikai, tik bam ir nelauktai vyras paslysta permiegodamas su visiškai ne savo mergina. Jo santykiai su savąja geri, tačiau kartais tiesiog taip atsitinka. xD Ir nors aš linkiu nebe kartoti to daugiau, nes visgi ne visiems yra malonu būti išdavinėjamiems, tačiau konkrečiai už šį kartą, už visą aprašymą ir sudėtingai skausmingą sceną po... Statau 10 balų.

Susumavus, kaip ir galima galvoti ar 9 ar 10 statyti. Tačiau pridėjus aktyvumo skalę, visgi 10 balų Tau. Vat teip va...!

ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.

Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 02 08, 2014 3:07 pm

O bliamba, man net gėda rašyti mažą komentarą po tokio didžiulio. ;D
Na, bet pasakysiu trumpai ir aiškiai: šis personažas man labai patinka, nes realiai yra dalinai stiprus ir nepalaužiamas, iš kitos dalies moteriškas ir trapus. Man patinka kaip mergina draugiškai, tačiau šaltokai bendrauja su kitais forumo dalyviais, ir kaip šiltai jaudinasi kai atsiduria šalia Saltzman'o. Gražu, miela ir belieka tik laukti tiek šios "poros" pripratimo vienas prie kito, ir paties personažo tobulėjimo. Taip pat, labai svarbu kad Džena stipriai vertina savo šeimos narius, ir man smalsu kaip ji reaguos į tai kad Elena ne žmogus. Na, vienaip ar kitaip, šiuo metu drąsiai statau 10 balų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2629
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Tyler Lockwood on Pen. 02 28, 2014 5:10 am

10 balų, be jokių dar apmąstymų. Myliu ją. Laughing
Labai įdomiai perteikiamas personažas, manipuliuojanti, vizualiai silpna, bet turinti galingą charakterį moteris.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

No matter how many deaths that I die I will never forget. No matter how many lives that I live, I will never regret. There is a fire inside of this heart. And a riot about to explode into flames.

Tyler Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 219
Įstojau : 2013-07-26
Amžius : 27
Draugai : Isaac Lahey
Rūšis : Beta hibridas (26/29)
Darbo paskirtis : Advokatas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Št. 03 01, 2014 4:49 am

Statau dešimtuką. Būtent pastaruoju metu personažo veidą dažnai galima pamatyti forume yra tai yra labai gerai, nes aš jau seniai laukiau kol jis pradės reikštis. Ir kuomet tai įvyko likau nenusivylusi. Ko gero labiausiai patinkantis personažo bruožas - karštakošiškumas ir neieškojimas žodžio kišenėje. Ryškiai perteiktas, įdomus charakteris, todėl drąsiai galiu teigti, kad vertas dėmesio. Taip ir toliau. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Samuel Redford on Št. 03 01, 2014 5:16 am

Personažas nusipelno 10 su +. Pabandysiu vertinti vien tik dabartinę personažo stadiją, t.y. tą dalį, kuomet Andrea nėra tas asmuo, kuriuo dedasi. Stipri tiek fiziškai, tiek emociškai. Klastinga ir tuo pačiu besąlygiškai kerštinga asmenybė. Galima pabrėžti tai, kad toks posūkis buvo daug kam į naudą, nes buvo "atgaivinti" tie kas snaudė, buvo sukurta didžiulė naujo "blogiečio" iliuziją. Nekantrauju įgyvendinti su tavimi visus numatytus planus. O kol kas, linkiu nesikeisti.  Wink 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

What's Left In
"I eat innocent meat, the house wife I will beat, the prolife I will kill. What you won't do, I will."

Samuel Redford

Capitalism made it this way, old fashioned fascism will take it away.

Pranešimų skaičius : 197
Įstojau : 2014-02-16

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Andrea Argent on Sk. 03 16, 2014 2:25 am

Ryškus dviprasmiškas charakteris ir dar toooks gražus snukutis, net nedrįstu statyti mažiau nei dešimtuką. ;D Nu, o jei truputi plačiau, tai pripažįstu, kad paties personažo istorija yra ganėtinai įtraukianti ir išsiskirianti. Daug ištvėręs, stiprus ir ne tipinis personažas. Žavintis ne tik tvirta nuomone, stipriu charakteriu, bet ir atsidavimu draugams, tiksliau (bent jau kol kas) vienai draugei. Ypač po to, kai buvo gavęs gyvenimo pamoką, nepasitikėti niekuo, kaip tik pačiu savimi. Džiaugiuosi, kad būtent mano Andrea gali pasigirti tokiu draugu. ;]]]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Andrea Argent

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #8 on Sk. 03 16, 2014 5:53 am

Puikus personažas, kuris nusipelno aukščiausio balo. Turiu pasakyti, kad "seku" šios merginos pranešimus, nes man jie atrodo labai įdomūs. Kas liečia Andrea (plius papildomą jos antrąjį "aš"), galiu pasakyti kad reikia turėti nemažai fantazijos tam, kad viename kūne įgyvendinti dvi skirtingas asmenybes. Įdomi, psichologiškai ir fiziškai stipri asmenybė, sunkios, įtraukiančios ir išskirtinės istorijos. Vienareikšmiškai, ji yra viena mano mėgstamiausių čia. 10 balų, nėra nei ko galvot dėl "pažymio".

ATIDUODAMA #8

I bet u think there's something about her that can be saved.

Pranešimų skaičius : 185
Įstojau : 2013-01-14

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Št. 09 27, 2014 12:46 pm

Labai sunku vertinti personažą, kai jo pranešimų skaitymui atiduoti labai mažai laiko. Tačiau prisiverčiau, paskaičiau kelis, ir susidariau įspūdį, kad asmuo yra atitinkamai charizmatiškas, o pats personažas atrodo ir sunkus ir lengvas tuo pačiu metu. Nuo šios dienos, esant galimybei labiau susitelksiu į jo rašliavas. Nes, kol kas neobjektyviai vertinant, duodu kokius 8 balus. Ir tikiuosi kad ateity, mano nuomonė pasikeis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Klaus Mikaelson on Sk. 09 28, 2014 3:51 am

Pasakysiu taip: ankščiau personažui būčiau pastatęs 10 taškų, vien todėl kad tais laikais jis buvo vienas perspektyviausių vyriškosios lyties atstovų, žaidime. Užtenka paminėti tai kad: vyrai troško gyventi tokį gyvenimą kaip jis, o moteris būti į jį įtrauktos. Agresyvus, už šeimą galintis gyvybę pakloti asmuo, kuris pastoviai buvo apsuptas veiksmo ir nesibaigiančių, o tik pratęsimus turinčių istorijų. Dabar pažvelgus į personažą, nematau nieko, kas primintu tai kas buvo ankščiau, apart "kietą" charakteristiką. Manau kad šiandiena, duosiu 7 taškus, ir tikiuosi kad ateity, pavyks iš jo "sulipdyti" kai ką vertingesnio, bent jau mano Niklaus Mikaelson, akimis žvelgiant.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I haven't cared about anyone for c e n t u r i e s. Why on earth do you?

Klaus Mikaelson

I haven't cared about anyone for centuries. Why on earth do you?

Pranešimų skaičius : 895
Įstojau : 2013-03-14
Meilė : Caroline Mikaelson
Draugai : Marcellus Gerard
Rūšis : Originalusis (1000+)
Darbo paskirtis : Menininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lexi Branson on Sk. 09 28, 2014 11:09 am

Galiu skirti 10 balu, nes is mano skaitytu sio personazo pranesimu susidaro ispudis, kad kad ir kas vyktu sio veikejo gyvenime jo zudikiskas budas niekada nepasikeis, o tai reiske, kad baime, kuria seja vien istartas sio zmogaus vardas dar ilgai kaustys jo priesus Smile O tai yra WOW, nes islaikyti tokia visu pagarbu prisibijojima nera lengva uzduotis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Somethin' 'bout U makes me feel like a dangerous woman

Lexi Branson
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 201
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 32
Meilė : Isaac Lahey
Draugai : Stefan Salvatore
Rūšis : Vampyre
Darbo paskirtis : Med. Sesele

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thomas Callahan on Antr. 09 30, 2014 5:09 pm

Nors mergina ir labai ilgą laiką snaudė, galiu pasakyti kad keli pranešimai kuriuos mačiau dabar mane labai sužavėjo. Pirmoji istorija su medžiotoju ir vampyru, buvo įtraukianti... Bet dabar - wow. Galiu drąsiai teigti, kad pasipriešinimas vilkams, atrodo daug žadančiu veikalu. Pati Lexi atrodo labai charizmatiška, stipri ir sunkiai palaužiama asmenybė. 10 balų, mažiau duoti net minties neturiu. Labai įdomus personažas, su savita istorija, kurią būtinai seksiu. ;]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.

Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 10 01, 2014 11:38 am

10. Nors personažas pilnai ir nėra atsiskleidęs, mat kažkaip mūsų susitarimai vis atidedami ir atidedami į neaiškią ateitį... Iš to kas yra perteikiama forume, galiu pasakyti kad mergina mažiau nėra verta. Šaltas charakteris, akivaizdžiai rodomas jausmų nebuvimas, puikus samprotavimas ir išlaikytas kritinis mąstymas. Šaunuolė, nieko daugiau negaliu pridurti. :]

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2629
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Isaac Lahey on Tr. 10 01, 2014 11:56 am

Pabandysiu kaip galima aiškiau išsireikšti. Katherine Lockwood yra pastoviai ant tos "ribos", kai nežinai ar nekenti jos ar dievini. Impulsyvi, karšto būdo, lengvai užsiplieskianti ir reikli. Tiesą pasakius, mano akimis žvelgiant neretai vedanti iš proto, erzinanti ir verčianti norėti nusukti jai sprandą. BET, tuo pačiu labai atsidavusi, dėmesinga, mylinti ir traukianti savo charizmatiškumu. Nenoriu nieko užgauti, bet, atsižvelgiant į mano asmenines simpatijas: viena įdomiausių moteriškų personažų forume. Todėl - 10 su riebiu pliusu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1086
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 29
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 10:46 pm