DATE, MATE, SLAP:

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: DATE, MATE, SLAP:

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 10 22, 2014 1:40 pm

Date - Victoria Lockwood - ir nesvarbu kad tai visiškai nesikerta, bet vizualiai ši jauna moteris atrodo labai patraukliai.
Mate - Katherine Reese - įdomus personažas buvo kadaise, būtu malonu kad ir susitikimu vėl pamatyti dažnus jos atsakymus.
Slap - Davina Hollander - nieko asmeniškai prieš neturiu, bet, kažką teko šiai kategorijai paskirti, tebūnie tai už verkšlenimą.

Sekančiam asmeniui: Brianna Steele, Renée Royce, Allison Argent?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 10 27, 2014 5:55 pm

Date: Briana Steele - tiek ji, tiek jos dvyne, sudare man karstu pupyciu ivaizdi Very Happy
Mate: Renee Royce - visada Masono sirdyje minksta vieta turesianti asmenybe.
Slap: Allison Argent - vien del to, kad priklauso Argentams ir apskritai, judvieju su Masonu keliai kiek pamenu susikirte nebuvo, todel sunku ka pasakyti Razz

Dean Winchester, Sebastian Cooms ir Jake Armstrong tebunie Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Victoria Lockwood on Pir. 10 27, 2014 6:33 pm

Date: Jake Armstrong - kad ir kaip tai nelogiška, bet vis tiek, jis mano akimis žvelgiant yra vienas seksualiai patraukliausių forumo vaikinukų. Plius, manau daug kas palaikytu mano nuomonę, jei pasakyčiau kad jis yra kone sutvertas tam, kad su juo susitikinėti. Laughing Ir blogas ir geras tuo pačiu metu, charizmatiškas, tvirto charakterio ir žinoma labai savitų požiūrių į tam tikrus dalykus. Žodžiu, Vic tikrai pavarvins seiles, kai jį pamatys.
Mate: Sebastian Cooms - iš pažiūros atrodo labai įdomus asmuo, su kuriuo tikrai neatsisakyčiau galimybės susitikti. Beeet, tik susitikti, nes jis nelabai atitinka Victorios skonio, plius dar kai pagalvoji kad už jo nugaros stovi galingiausia ragana, tai visai noras atšoka. Taigi taip, susitikti su juo norėčiau. Smile
Slap: Dean Winchester - dabar pažvelkime iš Victorios pusės, šis šmikis jai nepatinka, vien todėl kad jis turi galimybę sugriauti jos skilusią šeimą iki galo. Taigi, iš karto perspėjimas, abu savo tėvus ji lovina belekaip, ir nori kad jie būtu kartu. Prisiartinsi, gausi paskirtą slapą. Pažadu. Laughing

Hm, toliau...: Elena Gilbert, Shannon Welling ir Jackson Mikaelson?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
nothing less than infinite
who taught you that the value of a woman is the ratio of her waist  to her hips and the circumference of her buttocks, and the volume of her lips? Your math is dangerously wrong - her value is nothing less than infinite.

Victoria Lockwood

Trust is earned. I can`t just magically hand it over to you.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 543
Įstojau : 2014-10-12
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Hibridė (18/±4)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=fCH6qoT7m7g

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Horatius Ambrose on Pir. 11 03, 2014 7:12 am

DATE: Jackson Mikaelson - vien todėl kad vyrai man patinka labiau, nei moterys. xD O šiaip, visai gerai atrodytu jis pasimatyme.
MATE: - Shannon Welling - būtu įdomu ją pamatyti bendraujant ne vien tik su Katherine ar Andrea. Tad, sakyčiau - susitikčiau.
SLAP: Elena Gilbert - paprasčiausiai manau kad ji turėtu būti ryškesnė...

TOLIAU: Victoria Lockwood, Rebekah Mikaelson ir Nicole Steele?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...

Horatius Ambrose

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 665
Įstojau : 2012-09-27
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 11 27, 2014 4:47 pm

Mano pasirinkimad yra kiek ribotas del Victorios, nes ji kad ir kaip bepasukus netelpa i jokia kita kategorija... Very Happy
Date: Nicole Steele. Masono skonio mergina. Tamsiaplauke, temperamentinga, stipri ir pavojinga.
Mate: Victoria Lockwood. Jo ir dukters artimi santykiai ir vienas kito besalygiskas supratimas yra kazkas TOKIO Smile
Slap: Rebekah Mikealson. Nieko asmenisko. Jei atvirai, greiciausiai tiek ja, tiek Steel priskirciau pirmajai kategorijai, bet taisykles yra taisykles. Tebunie vien uz tai, kad yra Mikealson ;D

Dean Winchester, Alaric Salltzman (or something like that ;D ) ir Jared Halstead?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Thomas Callahan on Kv. 11 27, 2014 5:13 pm

Date - Alaric Saltzman - Savotiškas džentelmenas, ir turi kažką tokio, kas verčia atkreipti į jį dėmesį. Įdomu būtu pamatyti jį "susitikinėjant".
Mate - Dean Winchetsrer - Jis nesutvertas susitikinėjimui, bet bent vienam kartui pasivartyti... Mmm, manau susitikčiau. xD
Slap - Jared Halstead - Vien praeities istorija, verčia šiam gražiam snukučiui ne vien trinktelėti, bet ir nosį sulaužyti. xD

Hm, toliau: Andrea Argent, Allison Argent, Niklaus Mikaelson?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Someone has to leave first. This is a very old story.
There is no other version of this story.

Thomas Callahan

I want to believe you, but your face tells a different story.

Pranešimų skaičius : 393
Įstojau : 2013-11-02
Rūšis : Žmogus (iš didelės dalies)
Darbo paskirtis : Naikintuvo lakūnas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Tr. 12 03, 2014 10:07 am

DATE: Allison Argent - Sunku nepastebėti to, kad mergina labai stipri savo dvasia, turi tvirtą ir visuomet pagrįstą nuomonę. Ką jau kalbėti apie tai kad vizualiai yra labai patraukli. Todėl, manau kad susitikinėjimas su būtent tokia asmenybe, Winchester'iui būtu pats tas.
MATE: Andrea Argent - Susitikti, pažinti šią asmenybę būtu įdomu. Tačiau tai kad ji panaši savo būdu į Katherine Lockwood, automatiškai mano akimis žvelgiant, atmestu ją iš pirmo varianto, bet tikrai ir nepasiektu paskutinio. Ji ta, su kuria leisti laiką smagu, bet susitikinėti - problematiška.
SLAP: Niklaus Mikaelson - Tiesą pasakius, asmeniškai nieko prieš neturiu. Bet, kadangi moterims suduoti atsisakau, tai tebūnie tai atlaiko jis.

TOLIAU: Katherine Reese, Brianna Steele, Lydia Martin?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 12 06, 2014 4:05 pm

Oi, jei būtu Katherine Pierce-Lockwood vyriškis, ir dar su tuo pačiu temperamentu kaip dabar... Tai, pasirinkimas būtu toks:

Date - Lydia Martin - Priešingybės traukia, tiesa? Taip, žvelgiant į šią merginą, savaime peršasi nuomonė, kad ji būtu atsidavusi santykiuose, gal šiek tiek ėdanti nervus savo užgaidomis, bet tuo pačiu metu gebanti praskaidrinti niūrią dieną. Vizualiai: seksuali, ilgaplaukė, garbanė, ir dar plius unikalios, neperdėtos išvaizdos. Manau sueitu susitikinėjimams kaip reta. Taigi, būtu Katherine vyru, jamtu neklausiusi. xD

Mate - Brianna Steele - Turėti principingus draugus visuomet yra naudinga, ypač jei jų nuomonė yra beveik nepalaužiama. O tai reiškia, kad visuomet būtu garantuoti geri, gal šiek tiek audringi pokalbiai. Ir kadangi numanau kad Briannon nuomonė visiškai išsiskirtu nuo Katherine, būtu ir sunku ir malonu. Tad, pažintis būtu nebloga.

Slap - Katherine Reese - Nu come on. Tai kad Katherine Pierce-Lockwood dabar ne velnio neatsimena savo praeities, dar nereiškia kad sutikusi akis į akį savo bendravardę, nenupešiotu jos priaugintus plaukus. xD Panieka, kurią mano personažas jaučia šiai asmenybei, už tai kad ši buvo sugulusi su Pierce-Lockwood išrinktuoju, yra nesunaikinama. Tad, mažiausiai vienas slapas, už atsimintą praeitį (jei tai kada nors nutiktu, nors, vilties mažai), garantuotas. xD

Toliau: Qetsiyah Bennett, Aiden Bowman, Elena Gilbert?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2643
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #19 on Antr. 11 03, 2015 10:50 am

DATE - Elena Gilbert.
MATE - Qetsiyah Bennett.
SLAP - Aiden Bowman.

NEXT: Olivia Parker, Christian Laughton, Malachai Parker?

ATIDUODAMA #19

When u feel my ❣ look into my eyes - it's where demons hide.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 45
Įstojau : 2015-11-03

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 04 02, 2016 2:28 pm

Čia man reikėtu spręsti iš savo asmeninės nuomonės, ar atsižvelgiant į tai ką pasirinktu Katherine? Bala nematė, pabandysiu šį kartą atsižvelgti į mano personažo nuomonę... Ką darytu ji, jei šiai tektu rinktis tarp paminėtų personų.

DATE - Malachai Parker - Tikriausiai dėl to, kad kažkur viduje būtu įmanoma suprasti jo gyvenimo taisykles. Plius pripažinkime, su sociopatu niekuomet nebūtu nuobodu gyventi. Todėl taip, jei mano ledo karalienės širdis nebūtu užimta, jai visai žavus pasirodytu šis misteris šypsena.
MATE - Olivia Parker - Ji ragana, ir iš pažiūros atrodo ganėtinai stipri, todėl tokia moteriškė būtu pats tas į "TEAM KATHERINE", nors manau maniškei greitai pabostu vaidinti gerutę, kad gauti raganos malonę... Ir jos galiausiai pabaigtu paskelbusios tarpusavio karą. xD
SLAP - Christian Laughton - Visiškai be priežasties, nes nežinau nei kas čia per personažas ir aš iš viso yra ką parašęs. ;]

Mano variantai - Rebekah Mikaelson, Marcellus Gerard, Dean Winchester?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 04 21, 2016 3:12 pm

DATE - Dean Winchester - Dabar sėdu ir galvoju, kad gal man dar kartą persvarstyti savo "būsiu pati su savim, ir man giliai px" nusiteikimą, ir tada nuo kokios Elenos nugvelbti šitą? Nes nu, labai nice... Very Happy Ką manai medžiotojau? Very Happy Very Happy
MATE - Rebekah Mikaelson - Nes ji ganėtinai patraukli asmenybė, ir nors tarp jos ir Danny panašumų yra lygiai - 1. T.y. ganėtinai nubalinti plaukai ir nieko daugiau. Ir vargu ar iš viso atlaikytu vieną kitą ilgiau nei valandą... Bet, susitikti tikrai neatsisakyčiau, again. Very Happy
SLAP - Marcellus Gerard - 4 real?! Aš sau kartais noriu trenkti su keptuve per galvą, kad parūpinti aplinkiniams saugesnį rytojų. Nu bet tau noriu dar labiau... Very Happy Jei taip ir toliau tūnosi rankas į kišenęs susikišęs, Lockwoodas pasisavins Rebeką ilgiau nei vienam pasid*lkinimui. Wink

Maniuo variantai: Cassidy Argent, Elena Winchester ir Freya Mikaelson?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 04 23, 2016 2:31 pm

Gerulis žaidimas Very Happy Pabandom!
Date: Freya Mikaelson. Man ta raganaitė kažkaip žavinga. Patiko jos susidūrimas su Meisonu. Patiko jos žmogiškumas, kurio taip trūksta tuose kančių namuose.
Mate: Elena Winchester. Aš puoselėju viltį atitinkamai susiet savo personažą su Dean'u, taigi draugiški santykiai su Elena būtų į temą Very Happy Jei aišku ana nemiros Very Happy
Slap: Cassidy Argent. Kas seka RPG, klausimų kilti neturėtų KODĖL :DDD

Daenerys Redman, Caroline Mikaelson, Victoria Lockwood?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1301
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, mokslo guzas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alexis Farraday on Sk. 04 24, 2016 1:49 pm

Oh gosh, ir visi tokie kontraversiški variantai mano Bekai atrodo. Very Happy Nu bet bandom...

Date - Daenerys Redman. Nes ji vienintelė atrodo mažiausiai susimovusi tarp visų trijų variantų. ;D O Rebekah jei ir pasirinktu kokią nors moterį (ko neįsivaizduoju daugiau nei vienkartinį trio kūniškiems malonumams patenkinti), tai ji būtu savo charakteriu panaši būtent į Danny. ;D
Mate - Victoria Lockwood. Nors ir nemanau kad tai būtu gera mintis, atsižvelgiant į tai, kad jei kada nors paaiškėtu ką Beka išdarinėjo su jos "tėtuku", vargu ar tai pasibaigtu vienu kitu antausiu per veidą. Labai jau kategoriška ši mergaitė. Nors, pažintis gal ir nebūtu labai bloga minti.
Slap - Caroline Mikaelson. Aš labai myliu šį personažą, už tai kad priverčia Nik'ą elgtis padoriai su savo aplinkiniais. Bet tas išpustas "nieko nejaučiu" man asmeniškai atrodo paikas daiktas. Todėl taip, turėdama progą, tikrai nepasikuklintu ne trenkti, bet gerokai iškratyti. ;D

Andrea Argent, Silas Ambrose ir Jennifer Argent?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I, with a deeper instinct, choose a man who compels my strength, who makes enormous demands on me, who does not doubt my courage or my toughness, who does not believe me naive or innocent...
who has the courage to
treat me like a woman.

Alexis Farraday

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 730
Rūšis : Omega vilkolakė
Darbo paskirtis : Smogikė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 04 28, 2016 9:59 am

Date ... SILAS AMBROSE - Nereikia galvoti kad aš kokia nors nesveika būtybė, Danny just really in to complicated man. Very Happy
Mate ... ANDREA ARGENT - Dar viena komplikuota būtybė, tačiau manau kad ji būtu pats tas "riešutėlis" kuris sugebėtu išjudinti Danny. Naudinga. Razz
Slap ... JENNIFER ARGENT - Nėra už ką, paprasčiausiai kažkam tai tektu duoti "žuvį". Tai tipo, kad lankosi bet nieko nedaro. Very Happy

Rosie Huntington, Dean Winchester, Mason Lockwood?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 05 05, 2016 4:07 am

Žinai, labai keista vertinti kai Katherine yra buvusi ir puikiai pažįsta du iš kandidatų. Bet... Bandau. Very Happy Very Happy

DATE Rosie Huntington - Negaliu pasakyti kad mano vampyrę žavi moteriškosios lyties atstovės. Bet būtu žiauru ania, jei išsiskirtu su savo vyru ir iš karto susimestu su moterimi? Būtu something not right. Suspect Šį variantą pasirinkau vien todėl, kad Rosie tikrai labai seksuali moteris, nu ne veltui gi Victoria's Secret modelis. Ir jei Katherine kada nors nuspręstu pabandyti kažką tokio, tai ši moteris būtu jos skonio. What a Face
MATE Mason Lockwood - Aš nuoširdžiai laukiu, kada jiems pavyks susitikti po daug daug laiko, kai susitvarkys savo reikalus, kurių dafiga ir biški. Idea O kadangi mano fantazija po atostogų taip ir nesugrįžo (patiko anai nieko nedaryti) bus pretty hard ir interesting. I love you
SLAP Dean Winchester - Negi kažką praleidau, kad anas patapo toks "skystas"? Turiu omeny, wow... Cassidy tikriausiai pirma moteris pasakiusi jam ne. Todėl antausis už tai, kad pagaliau atgautu savo formą ir padarytu ką nors daugiau, o ne vien demonstruotu "žinias". cyclops

Variantai: Kol Mikaelson, Jules McManus, Jonathan Cooper?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Lexi Branson on Št. 05 07, 2016 2:18 am

Date: turbut pasirinksiu Kol'a. Simpatiskas man jo snukelis, kad ir kaip pavirsutiniskai tai skambetu. Nes kiek skaitinejausi, nemaciau jo labai aktyviai beaireiskiancio.
Mate: Jules. Jos role kaip suprantu panasi i mano Lexi. Istikima drauge, silta ir zmogiska, ne kokia nors saltakraujiska zudike. Daugiau tokiu zmoniu reikia, nes visur kur skaitai tai kas nors ka nors zudo arba grasina nuzudyti Very Happy
Slap: Jon Cooper. Be jokios konkrecios priesasties, sorry. Tiesiog pirmu dvieju negaleciau, sirdis nuleistu Very Happy

Toliau: Roman Blackwell,  Caroline Mikealson ir Anthony Gomez?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Somethin' 'bout U makes me feel like a dangerous woman

Lexi Branson
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 201
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 32
Meilė : Isaac Lahey
Draugai : Stefan Salvatore
Rūšis : Vampyre
Darbo paskirtis : Med. Sesele

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Horatius Ambrose on Št. 05 07, 2016 8:45 am

Reikia ir man pabandyti vėl įsilieti į šį žaidimuką. Hehehe. ;DDDDD

DATE: Anthony Gomez. Bene man tikrai įdomu ką anas slepia po kelnių užtrauktuku. ;DDDD O jeigu taip rimtai pakomentavus, tuomet atrodo perspektyvus personažas. Tai kas rašoma "tarp eilučių" priveda prie išvados kad galima laukti kažko didelio iš jo, kuomet kurį laiką nebus prižiūrimas Lili. Nors man ir nepatinka berniukai žaisliukai, kurie neturi savo žodžio ar veiksmų laisvės. Jennifer su mielu noru leistu jo gražiam pasturgaliui padirbėti prie vieno ar kito atomobilio, kuomet ji gurkšnodama smootie mėgautųsi šio bernelio tepaluotu kūnu. ;DDDD
MATE: Roman Blackwell. Manau  pažintis su šiuo personažu galėtu atnešti šiokios tokios naudos. Jis stiprus, jis alfa kažkokiems vilkams. ;D
SLAP: Caroline Mikaelson. Jeigu kas nors skaito tai ką veikia ši mergina, tuomet tam asmeniui tai būtu savaime suprantamas dalykas. Jennifer labai nemėgsta Caroline ir yra užsimojusi jos gyvenimą padaryti nepakenčiamu. Tiksliau, atimti iš šios visiškai viską, kas jai yra brangu. Pradedant artimiausiais draugais, vyru ir sūnumi ir baigiant parduotuvėmis, kuriuose ji turi likti nepageidaujama. ;DDDD

TOLIAU: Lili Alvar, Tyler Lockwood, Isaac Lahey?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

MY BELOVED CHILDREN... DADDY IS HOME! MISSED ME? OH WELL...

Horatius Ambrose

Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.

Pranešimų skaičius : 665
Rūšis : Zmogus/vikanas (49/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bonnie Bennett on Pir. 05 16, 2016 6:45 am

Date būtu Isaac Lahey, nes jei vertinti iš Bonnie's spektro, tai ji tikrai neatsisakytu turėti tvirtą nuomonę turintį, gerą vaikį.
Mate būtu Lili Alvar, nors ir nemanau kad jos turėtu ką nors bendrą, tiksliau vieną dalyką - nieko bendrą. Bet ji atrodo kaip daug žadanti.
Slap keliautu pas Tyler Lockwood, ankščiau jis atrodė ryškus ir charizmatiškas, dabar tik tuščias indas su ant viršaus užmautu kamščiu.

O, surašysiu visas kadaise miegojusias ilgai ilgai: Freya Mikaelson, Amara Rosenberg, Salonina Varias? Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
as soon as you're feeling b e t t e r, i'm going to k i l l you.

Bonnie Bennett

Guess the apple doesn't fall far from the tree...

Pranešimų skaičius : 399
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 27
Meilė : Neįsipareigojusi
Draugai : Elena & Caroline
Rūšis : Žmogus / Ragana
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 06 02, 2016 9:51 am

Date ; Salonina Varias, nes tas jos tyrumas ir taurumas masina Masona kaip bite medus ir dar del to, kad Fuck you Sebastian'ai Very Happy
Mate ; Freya Mikealson, nes Masonas yra jai labai dekingas ir skolingas už tai, kad jinai isleido ji iš to nelemto rusio / kalejimo ir to pilnai uztenka, kad Lockwoodas joje matytu potencialia "podruske" Wink
Slap ; Amara...  Del labai neligiskos priežasties, kuri skambetu maždaug taip "my Katherine is the best therefore, fuck the rest (of the doppelgangers)" Very Happy sorry

Sebastian'as, Damon'as ir Dean'as jusu teismui Smile trys candy ass muskientininkai.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 07 07, 2016 1:55 am

Date - Sebastian Redford - O kas nenorėtu su juo eiti į date? Paprasta, labai įdomus veikėjas, kuris galėtu prie savęs pritraukti bet ką. ;]
Mate - Dean Winchester - Visuomet yra labai pravartu turėti kažką panašaus savo drauguose ar pažįstamuose. Dean'as yra šmaikštus, neieškantis žodžio kišenėje, stiprus, kovingas ir visaip kitaip traukiantis asmuo. Patinka man tai kad jis nesilaiko kvailų kodeksų, o elgiasi taip, kaip jam ale kužda širdis. T.y. nesprendžia pagal viršelį apie visą knygą, kuomet jos nebuvo skaitęs. ;DDD
Slap - Damon Salvatore - Čia tik todėl, kad kažkam reikėjo atsidurti šioje vietoje, tai kadangi nesilanko, tai... Well.

Bonnie Bennett, Jake Armstrong, Andrea Argent?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 08 08, 2016 4:22 am

Date: Andrea, nes ojėėėtus kokia drama užvirtų, jei ji susikukuotų su mano Sebastijonu... Net seilės tįsta pagalvojus Very Happy Very Happy Nes Elijah ir Seb'as turi panašumų (nu Elijus nužudė Tatią, kurią mylėjo, Seb'as nužudė Marisą, kurią irgi mylėjo), jie abu atrodo turintys vidinės pagarbos, jaučiantys savo bei gyvybės vertę ir konfliktas dėl panos būtų visai intriguojantis reikalas :DD Tad yeah, pasirinkau Andrea dėl possibilities, kurias matau spekuliuojant tokia tema Very Happy
Mate: Bonnie. Aš turiu vieną mintį, kuriai galėjau panaudoti arba Bonnie, arba Freya ir visgi pasirinkau Freya, bet no biggie, nes abi priklauso tai pačiai merginai :DD Tas va tuose reikaluose atsispindės mate statusas, kurį pritaikysiu dabar Bonei.
Slap: Jake, taigi nieko asmeniško, mielai jį ir į date vietą statyčiau :DDD Tiesiog anis yra vilkolakis, o vilkolakiai smirda vampyrams šlapiu šunimi :DDD

Sunkų numesiu :3
Liana Rivas, Olivia Chamberlain, Wanda Manning

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1301
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, mokslo guzas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Antr. 08 09, 2016 3:46 pm

DATE - Olivia Chamberlain - Negana to kad labai tinkamai pasirinktas personažo veidas, bet ir pati asmenybė atrodo traukianti kaip magnetas. Ir ne vien todėl, kad kaip Frano sakė, vilki rausvus apatinukus? :DD Todėl kad iš esmės yra pavojinga, ir akivaizdžiai nusitaikiusi prieš visokiausio plauko "dievukus". Faktiškai bet koks jos ir kokio vampyro (gal net vieno iš pirmų) susidūrimas atneštu labai daug intrigų. Ypatingai, primeskit, jei šį ir pati būtu sužavėta nemirtingojo? Awesome žodžiu, vien už tai kišu ją į šią kategoriją. Very Happy
MATE - Liana Rivas - Kadangi negaliu prieš ją turėti jokių pošlų minčių, bei tuo labiau nenorėčiau mušti, negaliu niekur kitur paskirti, kaip į susipažinimo kategoriją. Aplamai manau kad tai yra neišvengiamas dalykas, tad jai ankščiau ar vėliau teks susitikti su savo nelabai švariai žaidžiančiu dėde, bei "padėkoti" už tai, kad jis ne vien iš šios atėmė tėvus, tai Sevastianos pavertė namirtingu, bei atidavė ją pačią ir Marcią atidavė jų senelio globai. Sucks iš tikro, bet, yra kaip yra.  Laughing
SPANK (SLAP) - Wanda Manning - Nieko asmeniškai prieš neturiu, tačiau nežinau kas tai per asmenybė. Tik tiek kad matau kad graži, ir tai kad ragana. Bet tuo mano žinios ir pasibaigia. Sunku vertinti, kai nežinai visiškai nieko. Tad, įsivaizduokime, kad ne per veidelį, bet per užpakaliuką trinktelėčiau. Laughing

Vertinkit Erikos pupulius: Chariton Geminus, Erik Sutherland ir Dean Winchester?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Liana Rivas on Tr. 08 10, 2016 1:13 pm

^ tarp kitko nekantriai laukiu Liv ir Silas`o susitikimo Very Happy

Date: Erik Sutherland, nes visų pirma tai Michael Fassbender yra seilių varvinimo subjektas man Very Happy Šiaip su dabartine veikėjo asmenybe tai ir Liv ir aš tikriausiai jam slap rinktume, bet visgi skiriu jam šią poziciją, nes žinau kad jis visai įdomiai atsiskleis mūsų ateities siužete su Liviana-Chariton-Erik. Stay tuned :DDD

Mate: Dean Winchester, kadangi jis yra tėtuko geriausias draugas, tai jį statyti į date būtų kinda awkward, o į slap biškį pavojinga, nes užpakalį išspardyt galėtų Very Happy Manau kad ateity, kuomet Liviana (galbūt) įsilies atgal į savo šeimą, jie iš tikrųjų susidraugaus kažkiek Very Happy

Slap: Chariton Geminus, obviously, ir jam ne paprasto antausio reikia, o su plyta. Daug kartų Very Happy Na čia aišku iš Livianos perspektyvos rašau, nes kai Chariton'o FC yra toks hawtie + man blogi berniukai patinka, tai gal būčiau jį ir į date nukišus. Tik va kad jam netinka kažkokie normalūs santykiai visiškai Very Happy

Tęsiam su įtakingiausios vampyrų šeimynos vyrais: Kol Mikaelson, Klaus Mikaelson, Elijah Mikaelson

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

the magic runes are writ in gold

to bring the balance back

Liana Rivas

Heart still beating for the cause, soul still bleeding from the loss.

Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2016-07-18
Meilė : “It's complicated”
Draugai : Visi jau mirę
Rūšis : Ragana (25/±2000)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Tr. 08 17, 2016 10:25 am

DATE - Klaus Mikaelson. Iš tikro, tai man patinka labiau džentelmeniško stiliaus vyrai, bet ar galima lengvai atsispirti blogam berniukui? Nu va. Todėl, sakyčiau kad jei imti ir žiūrėti iš Olivios prizmės, su šiuo būtu net labai smagu sumesti "skudurus" bent kartui. Very Happy
MATE - Elijah Mikaelson. Kaip draugas, ar pažįstamas labai tinkamas. Turint omeny tai kad yra labai solidus, išauklėtas, susiturintis ir šiaip pakankamai pozityvus, atmetus tai kad yra nemirtingas originalus vampyras. Bet, visgi įtariu geras pašnekovas. Razz
SLAP - Kol Mikaelson. Nieko neasmeniško, paprasčiausiai mane labai neigiamai veikia kai sutari ką nors padaryti, o paskui žmogus dingsta. Ir šiaip, Kol'as man niekada nepatiko dėl to, kad yra labai nepagarbus, laido liežuvį reikia ar nereikia ir savo vietą po saule prasimuša tik emociškai menkindamas savo pašnekoves, moterys. So yeah, aš kinda prieš tai kad moterimis būtu naudojamasi just for fun. Smile

Toliau pasirinkimui mesiu: Margherita Eva Bellini, James Morgan, Amara Rosenberg?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Silas Ambrose on Kv. 09 01, 2016 2:51 pm

Date, Margherita Eva Bellini. Jeigu atmesti visą tą sumautą celibatą, kurio Silas laikosi nuo tos dienos, kai prasibrovė pro savo ex burtus... Nepažinodamas savo deivės, ir aplamai būtu labiau atsipalaidavęs - tikrai norėtu padeitinti šią blondinę. Very nice. Shocked
Mate, James Morgan. Jei gerai suprantu, tai dar vienas psycho vampyras, kuris neturi jokių skrupulų? Tuomet yeah, su tokiu būtu vienas malonumas susipažinti. Ir kas ten žino, po "darbingos dienos" jie gal susėstu kaip du šizai ir atsigertu arbatos su šlakeliu brendžio. Laughing
Slap, Amara Rosenberg. Aš ne "piktas keksas", čia greičiau būtu iš nevilties, kad neatsibunda. Na, ir žinot kaip tokiais atvejais būna...

Seraphine Xylander, Lili Santánico Alvar, Qetsiyah Bennett?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

I’m very well aware of my current superpower predicament, thank you very much, and even though my brain is on the fritz — thanks to an ex-fiancee stalker witch who can’t seem to take a hint — that doesn’t mean that I’m not still brilliant and crafty and becoming rapidly well-versed in the power of cell phone tracking.

2016 METŲ NETIKĖTUMAS: PIRMIEJI VAMPYRAI + 2016 METŲ VARLOKAS (ŠIUO METU IR PUSIAU ORIGINALUSIS

Silas Ambrose

Don’t worry, U’ll see me. Did I mention how good I'm at revenge?

Pranešimų skaičius : 643
Įstojau : 2014-04-22
Meilė : Neįsipareigojęs niekam
Rūšis : Grynakraujis (27/2000+)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 5:06 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų