PASTATO STOGAS:

Go down

PASTATO STOGAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #7 on Pen. 09 28, 2012 11:47 am

Pastato stogas.
avatar
ATIDUODAMA #7
manhetteno gyventoja

Pranešimų skaičius : 195
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Andrea Argent on Sk. 12 15, 2013 7:48 am

{Jai dar būnant žmogumi ši vieta dažnai tapdavo jos "slėptuvė" nuo aplinkinių akių, kai ji tiesiog norėdavo pabūti viena su savo mintimis. Tad vieną vėlų vakarą, grįždama ten, kur kadaise gyveno, pasiekia daugiabučio stogą. Žengdama žingsnius priartinančius ją prie pat krašto, nudelbia žalios spalvos akis į apačioje matomus pirmyn ir atgal vaikščiojančius kelis žmones. Jausdama kaip šaltas vėjas atsimuša į jos veidą, pakelia rankas bei tvarkingai suima plaukus, kuriuos dabar draiko vėjas bei sumeta juos ant vieno šono. "Kankindama" save dviprasmiškomis mintimis apie žmones, kurie jai turėtų būti artimiausi, kurių jai atrodo trūksta pagaliau pasitraukia kiek toliau, kol ne per daug atsitraukusi nuo krašto, atsisėda netoliese bei įsitraukia vieną cigaretę, kurią netrukus prisidega. Nukreipdama akis tiesiai į vaizdą atsiveriantį priešais ją, paskęsta apmąstymuose apie tai koks naujas gyvenimas jai yra suteiktas}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Thor Geminus on Št. 11 01, 2014 9:03 am

Atvykusi i vieta, kurios kordinates buvo nurodytos trumpojoje jai atsiustoje zinute ji lifto pagalba pakilo aukstyn, taciau tam, kad pasiektu pastato stoga jai teko pasinaudoti kopeciomis. Pries akis atsiveres nuostabus naktinio bruklino vaizdas gniauze kvapa. Naktis buvo silta ir ne vejuota, tarsi viskas butu vyke pagal uzsakyma. -Visa laime, kad nelija, jam tai nepatiktu,-mintys perskrodusios jos pasamone priverte ja nusisypsoti. Apsidairiusi aplinkui ji nepastebejo ne gyvos dvasios ir tai akimirksniu priverte sypsena jos veide pradingti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 286
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Št. 11 01, 2014 2:24 pm

Šiokia tokia korekcija, suklydau su pavadinimu čiate, pradžia čia: http://bloodyrose.forumlt.com/t209-pastato-stogas

Protingiausia žinoma būtu tai, kad originalusis, kuris tam tikrų pagalbininkų dėka, užėmė svetimą kūną, pasitrauktu nuo tų, kurie turi ne menką galimybę jį demaskuoti. Tačiau sprendimas pasilikti buvo priimtas vien todėl, kad Kol'as buvo pakankamai gerai išauklėtas, o ir neketino labai ilgam laikui pasilikti šiame kūne. Todėl palikti merginą, su kuria buvo susitaręs Lahey, nebuvo svarstytinas variantas. Galu gale, jis ir pats buvo ne prieš pasismaginti, paimant iš vilkolakio gyvenimo tai, kas jam neva buvo svarbu. Žinutę, kurią perskaitė originalusis svetimame telefone skelbė apie susitikimą ant stogo, todėl šis net neketindamas išeiti, paprasčiausiai patraukė kiek toliau, kad patekus ant stogo nebūtu galima jo iš karto atrasti. Stoviniuodamas prie garo vamzdžio, vaikinukas buvo pasirėmęs į metalą, o tamsa jo naudai jį "paslėpė". Kuomet ant stogo pasirodė ryškios išvaizdos šviesiaplaukė, vilkolakio veide savaime pasirodė kampinė šypsena. Dar kažkurį laiką originalusis svarstė, ar verta žaisti su ugnimi, ar geriausia būtu iš karto patraukti ten, kur buvo liepta Niklaus. Pasverdamas abi galimybes dar kartą, jis galiausiai "išniro" iš tamsos, pakankamai tyliai pasiekdamas šviesiaplaukę, bei atsidurdamas jai už nugaros, abejomis rankomis apvijo jos liemenį. Kuomet kiek palinkdamas parėmė savo smakrą į jos petį, prasitarė: - Lexi Branson, prisiekiu, maniau kad šiandiena tavęs nebe pamatysiu. - Apie savo pasirinktą auką originalusis nežinojo beveik nieko, apart pasiekiamas detales apie jo vaikystę, žuvusius tėvus, gimimo datą ir tų asmenų vardus, su kuriais vilkolakis dažniausia leisdavo savo laiką. Todėl žinoma net nenutuokė kokią įtaką jo "psichikai" sudaro oro sąlygos: - Atleisk kad nesusisiekiau ankščiau, vilkolakiški reikalai nedavė atokvėpio. Bet dabar aš čia, tu čia. Vadinasi šis vakaras įgavo prasmės. - Ant jo žodžių, kaip tyčia ėmė lynoti, bet vilkolakis net ne krustelėjo, viso labo pratęsdamas: - Žinai vietą, kur galėtume pratęsti šį vakarą, ar, šį kartą tai paliksi man?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 31
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #42 on Št. 11 01, 2014 4:40 pm

Būdamas nemirtingu, 145 metus gyvenantis vampyras, niekuomet nesvarstė apie tai, kas lauks tuomet, kai vieną dieną jis galiausiai nebe sugebės pasipriešinti saviems priešams, bei patirs paskutinį "kelionės" tašką. Ir kuomet jis galiausiai buvo nusiųstas į kitą, mirusių antgamtiškų būtybių pusę, tapo nematomu aplinkai, bei tuo pačiu kaliniu, kuris buvo priverstas matyti kaip toliau slinko jo artimiausių žmonių gyvenimai. Lexi Branson visuomet jam buvo tuo asmeniu, kurį jis brangino, todėl nieko nuostabaus, kad būtent šia akimirka, kuomet jai grėsė realus pavojus, jis buvo čia. Prieš tai matęs incidentą, kuris nutiko su vilkolakiu, jis iš karto atsidūrė priešais draugę, kone šaukdamas jai, nors žinoma, suvokdamas kad ji nieko negirdi bei nieko nemato iš tos pusė, kuri buvo paslėpta nuo gyvenančių: - Eik šalin, Lexi! Nešdinkis iš šios vietos ir nuo šio asmens kaip galima toliau. Lexi, jis ne tas kuo dedasi!! Lexi!! - Akivaizdžiai siusdamas dėl to, kad mato realų vaizdą, bei nesugeba nieko padaryti, kad tam pasipriešinti, Stefan Salvatore, užvaldytas begalinės pykčio bangos, net nesuvokė kaip stipriai treptelėjo koja į pelkę, kuri realiai paskleidė savo purslus tiesiai ant Branson aukštakulnių. Sustodamas, bei įsistebėdamas į tai kas nutiko, jis vėl ėmė kalbėti, beviltiškai tikėdamasis kad mergina supras viską savaime, neskaitant to kad jo buvimo čia, veikiausiai pajausti nebuvo įmanoma niekam, apart inkarą: - Lexi eik. Eik dabar!

ATIDUODAMA #42

I’m afraid in order to escape this place, you will need to suffer more


Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Thor Geminus on Št. 11 01, 2014 6:28 pm

Netiketas vilkolakio pasirodymas ja siek tiek isgasdino. Kruptelejusi ji nejaukiai syptelejo kai Isaac'as pasireme i jos peti. -Ka turi omenyje?-atsisukusi i savo pasnekova ji atrode siek tiek sutrikusi. Tai isdave silpna sypsena ir tuo paciu siek tiek suraukti jos antakiai. -Juk pats atsiuntei man zinute, prasydamas cia atvykti..?-klausiamai palenkusi galva jis pagaliau igavo sau budinga, koketiska sypsena. Lexi Branson buvo daug patyrusi vampyre ir jos savisaugos instinktai jau nuo pirmos ju pokalbio akimirkos eme dilgcioti. Kiek akiplesiskas ir perdetai savimi pasitikintis vaikino tonas kele itarima. Isaac'as buvo kur kas subtilesnis, o ta tiesmuka fraze apie vakaro pratesima… Tai priverte mergina kilsteleti abu savo antakius taip isreiskiant savo nuostaba. Pro jos akis neprasprudo ir tai, kad staiga emus lyti, vaikinas i tai ne kiek nesureagavo ir to uzteko, kad mergina suprastu, kad kazkas cia ne taip. Dar per praeita ju susitikima vilkolakis jai buvo prasitares apie tai, jog jis tiesiog negali pakesti lietaus vandens, taciau sianakt tai jo nei kiek netrukde.
Ji negalejo jausti ar girdeti Stefan'o, bet kai nei sio, nei sto buvo aptaskyta balutes vandeniu, ji nejudindama galvos siek tiek apsidaire nors ir neissidave. Giliau ikvepusi ji priestaraudama visiems savo savisaugos instinktams zenge arciau vaikino. -Kas tu?-palenkusi galva ji iremino tamsias savo akis i Lahey siek tiek jas primerkdama. Elementarus smalsumas atsispindejo jos zvilgsnyje, kuris buvo tarsi melo detektorius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 286
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Sk. 11 02, 2014 3:12 am

Aiškus, britiškas akcentas, kuris šiuo metu tapo labai girdimas, mat vilkolakis visuomet stengėsi jį slopinti, dabar atsispindėjo faktiškai kiekviename tariamame žodyje. Kuomet šviesiaplaukė pasisuko į vyriškio pusę, jo antakiai pastebimai pakilo, nors tai visiškai nereiškė kad jis stebėjosi, tai greičiau išdavė tai kad jis stengėsi susikoncentruoti į savo naują vaidmenį, kuris aplamai buvo sutvertas tam, kad pasiekti vilkus ir būnant vienu iš jų, sujaukti vidaus harmoniją, metant visus slaptus planus ant "stalo". Šiek tiek sujudindamas, prieš tai iškeltus antakius, bei tuo pačiu metu liežuviu perbraukdamas per vidinę savo žando pusę, jis tariamai apgailestaujančiai atsiduso: - Teisingai, žinutė buvo parašyta iš mano pusės, bet tu vis dar turėjai visišką teisę nepasirodyti. Todėl, - Kilstelėdamas ranką, įsistebėjo į ant riešo pritvirtintą, akivaizdžiai seną laikrodį, kuris rodė kad susitikimas vyko kiek vėliau, nei kad buvo numatyta, greičiausiai todėl, kad vėlavo visai ne šviesiaplaukė, tačiau šis tam nesuteikė visiškai jokios reikšmės: - Vienaip ar kitaip, negi dabar praradinėsime svarbų laiką, ir aptarinėsime kas ir kodėl čia pasirodė. Eime. - Galvos krestelėjimu jis nurodė kelią atgal, nuo stogo, kaip tik tuo metu, kai iki merginos pasistengė "prisibelsti" neregimas asmuo. Stabtelėdamas, bei liežuviu perbraukdamas per savo lupas, jis vėl ėmė kalbėti: - Ką turi omeny? Atrodau kitaip? - Nuo lietaus sušlapęs džemperis, spėjo nemaloniai priglusti, kuomet originalusis vėl įsistebeilyjo į merginos veidą. Netardamas ne žodžio pakankamai ilgai, jis pagaliau užvertė savas akis, pasisakydamas: - Vidinis balsas man liepė pasitraukti kol čia nepasirodei. Bet ką gi padarysi, kad visuomet turėjau silpnybę tokioms kaip tu. - Žengdamas žingsnį toliau, vilkolakio kūne tūnąs vampyras tęsė: - Iš išorės trapioms, negebančioms priešintis, o iš vidaus kiekvieną dieną kovojančioms su savais demonais. - Pasisukdamas priekiu į merginos pusę, jis aiškiai sumojo rodomuoju pirštu, pastebėtas: - O tu matau esi per daug protinga, kad būti blondine. - Įtraukdamas oro į savuosius plaučius, jis aiškiai spinduliavo pasitikėjimu savimi, todėl ne kiek nesureikšmino to, kad ji greitai išsiaiškino kad priešais buvo visai ne tas asmuo. Netrikdomas šio fakto, originalusis kuo puikiausiai nutuokė, kad ji nebus tuo asmeniu, kuris bėgs pas vilkus pranešti apie pokyčius, iš dalies juk kiekvienam vampyrui buvo naudinga, kad vilkolakiai pražūtu. Todėl kuomet jis ištiesė savo ranką į Branson pusę, pasisakė: - Manau mes oficialiai su tavimi dar nesame pažįstami, Kol Mikaelson.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 31
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: PASTATO STOGAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume