UŽMIESČIO MIŠKAS:

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #13 on Št. 08 24, 2013 12:32 pm

Būdamas labai tikras tuo, kad saugiai nukeliau link savo namų, kuriam laikui buvo atsukęs savo veidą į lango pusę, bandydamas įžiūrėti ką nors kas galėjo vis dar slėptis miške, ieškant naujos aukos, kuri kaip jis, nesugebės pasprukti. Sunkiai nurydamas gerklėje susidariusį skysčių gniužulą, pasuka akis į merginą, kuri jo netikėtumui jau spėjo persėsti į galą, kur randasi jis. Išplėtęs savo akių vokus, ir pirmą ką sugebėjęs iš savęs išspausti, buvo aiktelėjimas, kurį nusekė komentaras: - Išskersti namiškius? Klausykit, ačiū už pagalbą, bet velniop, man atrodo kieme bus kur kas saugiau. - Kadangi kaip tik tuo metu kai griebėsi durų rankenėlės, susivokia kad ji užblokuota, pasistengia kaip nors suvaldyti savo emocijas, kurios kaip tik šiuo metu persipynė iš didžiosios dalies su begaline baime, ir jaučiamu pykčiu. Atitraukdamas savo ranką nuo durelių, pasisuka visu kūnu į moterį, perklausdamas: - Klausykit, nežinau ką jus sau prisigalvojote, bet turiu iš kart perspėti kad mano tėvas yra detektyvas. Ir kad ir kas man nutiktu, jis ras kaltininkus. - Turėdamas omeny juos, mat kaip tik šiuo metu atmesdamas visą antgamtiškumą, priėmė juos už kokius nors žudikus maniakus, norinčius jį išskersti.
avatar
ATIDUODAMA #13
kvinso gyventojas

Pranešimų skaičius : 79
Įstojau : 2013-08-08

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Št. 08 24, 2013 3:12 pm

Nusišypsodamas būtent dėl to, kad privertė merginą pasijusti nepatogiai dėl jo žvilgsnio, pradžiai nieko nepasakydamas, leidžia vaikiui sulipti į jo numylėtą transporto priemonę. Leisdamas jam paaiškinti tai, kur reikia važiuoti, atrodo jau buvo pasiruošęs paspausti tinkamą pedalą, tačiau sustabdytas tam tikrų Lexi žodžių, pavartydamas akis, pakelia vieną iš savo rankų, bei pataiso priekinį veidrodėlį, kad nesunkiai sugebėtu matyti visą vaizdą gale. Neskubėdamas ką nors pasakyti, nes per daug akivaizdu kad jam nelabai rūpi tiek pats vaikis, tiek tas faktas kad jo pirmas virtimas gali vykti ne per sekančią, o per šią pilnatį. Išjungdamas variklį, tačiau nepasisukdamas į juos, prasitaria: - Tu vilkolakis, pats laikas su tuo susitaikyti. - Kuomet pagaliau priverčia save pasisukti į galą, nepaleidžia vienos rankos nuo vairo, taip tarytum pasiremia į jį. - Ar mes žudikai? Taip. - Patvirtindamas savo žodžius, linkteli galva, bet pakankamai greitai pratęsia savo mintį, nenorėdamas būti pertrauktu: - Tačiau ne ką blogesni nei tu. - Veide pasistengęs ištempti šiokią tokią šypseną, kurią sukelia kaip tik tuo metu Scott'o pavartoti žodžiai apie pareigūną. Kadangi jam pasidaro labai sunku sulaikyti didžiulį norą nusijuokti, eilinį kartą pavartydamas akis, rankos mostu nurodo jo krauju persunktą drabužį: - Tikriausiai ir pats puikiai atsimeni tą skausmą, kurį tau sukėlė užpuolimas. Kraujas akivaizdu kad yra tavo, nes ant džemperio matosi lygus plyšimai, sukandimo formos. Žaizdos nebe liko, nors iš pradžių ji buvo. Galu gale... - Nebaigęs savo kalbos, vėl pasuka veidrodėlį taip, kad nuo šviesos lūžimo, vaikinuko akių spalva pakistu, įgaudama oranžinę spalvą. Tačiau nieko daugiau nesakydamas, tik dusliai atsikvepia, toliau pratęsdamas pokalbį su Lexi. - Atrodo mašinoje buvo likę porą paketų, tačiau nežinau nuo kada jie ten. - Šiek tiek sukilnodamas savus antakius, kuriam laikui išlipa iš automobilio, nueidamas link bagažinės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Št. 08 24, 2013 3:48 pm

Paputusi lupas ir uzvertusi akis isklauso Deimon'o pasisakymo ir vos jam padarius menkute pauze, paskuba isiterpti ir bent kiek nuraminti vaikina, kuris jos manymu buvo ne juokais ibaugintas: -Scott'ai? Juk toks tavo vardas?-nors ir suirzusi, draugiskai nusisypso, atsisukdama i ant galines sedynes sedinti vaikina. -Suprantu kaip beprotiskai tai skamba, bet tave uzpuole vilkolakis,-nelaukdama kol si zinia pasieks centrini jaunuolio smegenu centra ir privers ji atitinkamai sureaguoti, tesia toliau: -Man labai gaila, tu tiesiog pasitaikei jo kelyje ir nors dabar tavo protas tam priesinsis, privalai isisavinti, kad tie padarai nera tik mokslines fantastikos ismislas,-pasekusi akimis Deimon'a, kuris kaip tik siuo metu islipo is automobilio, nuryja burnoje emusius kauptis skyscius vien pagalvojusi, kad yra galimybe, jog jis gris nesinas maiseliu su svieziu donoro krauju. Pasistengusi vel grazinti pilna savo koncentracija ties aktualia tema, iremia savo zvilgsni i Scott'a: -Mes neketiname taves skriausti,-neigiamai papurto galva. -Pats pagalvok, tu matei zaizdas ant savo kuno, jos kraujavo ir paliko zymes ant tavo drabuziu, pagaliau, tu juk jautei stipru skausma, o dabar visa tai tiesiog uzsitrauke,-neigiamai papurto galva. -Prisiekiu tau, jog gali manimi pasitiketi,-staiga i galva sovui iskagingai minciai, jog kol transormacija dar galutinai neivyko, yra sansas jog ji sugebes paveikti vaikina savo vampyriskaja itaiga, placiai nusisypso. -Nebijok,-isiskverbia i jo akis savosiomis. -Tu esi saugus, mes tavo draugai. Tiesiog atsipalaiduok ir apie nieka negalvok,-draugiskai linkteli galva ir supratusi, kad jos planas pavyko, pergalingai nusisypso. Kai Deimon'as grista i masina, pasitinka ji tramdydama savo sypsena papustomis lupas, taciau net ir tada akivaizdu, kad ji yra kazkuo labai patenkinta. Pasimuisciusi keleivio kedeje, rpikanda apatine lupa megindama iziureti ar jis kanors atsinese.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Tr. 08 28, 2013 10:56 am

Kaip tik tuo metu, kai baigia susitvarkyti visus savo reikalus, kurie iš jo gyvenimo atėmė pusę dienos, vien pagal "kvapą" atsekdamas naujo vilko pėdsakais, prieina prie tamsoje atrodo beveik juodos spalvos automobilio. Kadangi kvapai stipriai persipynė su kažkuo, kas jam stipriai nepatiko, šiek tiek pasilenkęs, keliais pirštais pabarbena į priekinį stiklą, iš kart užklausdamas: - Yra kokių nors problemų? - Įvertindamas tai, kad automobilis pastatytas netinkamai, o šviesos nėra įjungtos, kas reikštu kad bet kas važiuojantis į iš galo, nesunkiai "pabučiuos" jų transporto priemonės užpakalį, dar nieko nepasako apie tai kad Scott'as yra jo pažįstamas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Sk. 09 01, 2013 6:00 am

Dar būdamas prie bagažinės, iš specialaus krepšio ištraukęs porą pakelių ant kurių nupieštas vietinės ligoninės logotipas, užtrenkia bagažinę, ir tuomet neskubėdamas sugrįžta prie durelių, kurias atvėrus jo laukė susidūrimas su prieš tai paliktais žmonėmis. Įsėsdamas į transporto priemonės vidų, pasisuka taip, kad vienu mostu galėtu perduoti merginai tai ko ši prašė. Kuomet įtariai pasižiūrėjęs į vaikinuko pusę, pastebi kad jis yra kur kas ramesnis, nei buvo prieš tai, kilstelėdamas vieną antakį, pasuka akis į merginą, bei iš kart pasisako: - O tu kur kas labiau sukta, nei man atrodė prieš tai. - Šyptelėdamas kaip visuomet savitai kampine šypsena, pats tuo tarpu vėl sukrauna abi rankas ant vairo, jau norėdamas pajudėti iš vietos, užverčia akis, kuomet išgirsta kad vėl kažkas nusprendė sukliudyti jo ramybę. Pasukdamas veidą į lango pusę, viena ranka paspaudžia mygtuką, kuris iki pusės nuleidžia šoninį stiklą. Įsiklausydamas į klausimą, viso labo sukreivina lupas, leisdamas pašnekovui suprasti kad jokios bėdos nėra. - Tiesą pasakius, mano draugė šiek tiek bėdų padarė, bet mes jau iškvietėm evakuatorių, o aš ir. - Krenkštelėdamas, pasistengia atsiminti vaikinuko vardą, kuris paprasčiausiai iškrito iš atminties, neigiamai supurto galvą. - Aš nusprendžiau ištiesti jai ir jos bičiuliui pagalbos ranką. Tuojau pat patrauksime automobilį šalin. Tai bus viskas? Nes, aš šiandiena turiu dar reikalų svarbesnių, nei kalbėtis čia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #13 on Tr. 09 04, 2013 11:45 am

Kuomet jo paties netikėtumui visa baimė, kurią jis tuo metu juto, akimirksniu kažkur pradingo, šiek tiek pražiodamas burną, nukreipia savo akis į netoli sėdėjusios merginos veidą, vizualiai tarytum parodo kad ketino kažką pasakyti, tačiau kaip tik tuo metu nerado ne vieno tinkamo žodžio, kuris paaiškintu tai, kad visa panika dingo. Nuleidęs akis, ir net labai ramiai priėmęs tai, kad čia buvo atnešti pakeliai su krauju, pastebimai suraukia savus antakius. Kuomet tuo pačiu metu, jo kūnas savaime sutvirtėja, mat prakeiksmas, kurį šiandiena "užsitraukė", suteikė jam ne mažą kiekį pliusų, įkvėpdamas oro, pasuka akis atgal į merginą, perklausdamas: - Jei visgi tai tiesa, turiu omeny tai kad mane užpuolė būtybė, kurios iš esmės neturėtu egzistuoti, tuomet kas esate jūs? - Išlaikydamas labai klausiamą veido miną, ko pasekoje pratęsia savo mintį: - Ne taip kaip jums, aš nejaučiu kad man štai šito reikėtu. - Galvos mostu nurodydamas pakelius su krauju, staiga yra pertraukiamas kelis kart matyto asmens klausymo. Tačiau neskubėdamas ką nors pasisakyti, savo žvilgsnį nukreipia į jį.
avatar
ATIDUODAMA #13
kvinso gyventojas

Pranešimų skaičius : 79
Įstojau : 2013-08-08

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Št. 09 07, 2013 7:43 am

Kuri laika praradusi koncentracija, suspaudzia maiseli rankose. Jos veidui staiga pakitus bei igavus vampyriskaja isvaizda, nieko nelaukdama ima gerti krauja. Uzmerkusi akis giliai ikvepia ir tarytum is labai toli, ja pasiekia salimais sedinciu zmoniu balsai. Leidusi Deimonui komtroliuoti situacija su cia pasirodziusiu Isaac, viena ranka atlenkia priesais save esanti veidrodeli ir pirstu galiukais nusivalo lupu kampuciuose susirinkusi krauja. -Mums jau metas,-letai pasukusi galva i Lahey puse, veidmainiskai sypteli. Jausdama euforija, kuri ja uzliejo vos pirmiesiems kraujo lasams nuslydus jos gerkle, igauna seniai bejausta pasitikejima ir jegu antpludi. -Papasakosiu viska kai atsidursime... Toliau nuo cia,-kreipdamasi i Scott'a, tebelaiko savo zvilgsni iremta i vaikina stovinti salia automobilio, banydama ji identifikuoti. Nesusilaikiusi lupu kampuciu sypteli, isgirdusi kandzia Deimon'o pastaba ir nerupestinga jo tona, mat butent tai visada zadino jos susidomejima siuo vyru- jo isskirtinimas ir tai, kad jis priestaravo visiems jos isitikinimams. Sugniauzusi tuscia pakuote, kurioje dar neseniai buvo zmogaus kaujas, ismeta ja pro pravira automobilio langa. Nagi,-ignorodama Isaac, galvos mostu paragina Salvatore uzvesti varikli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Sk. 09 08, 2013 6:19 am

Akivaizdu kad visiškai neketindamas atiduoti vieno iš saviškių kraujasiurbių kompanijai, po moters išsakyto komentaro, kurį sekė jos pasistiprinimas krauju, sukanda savus dantis. Kuomet vyriškis kuris sėdėjo prie vairo, išsisakė, trumpam nuleido savas akis. KUomet jas pakėlė, jos jau buvo nusidažiusios ryškiai oranžine spalva. Sukratydamas vieną iš savo rankų, leidžia pasirodyti beprotiškai aštriems nagams. Kuomet staigiai pasilenkdamas, praduria vienos iš padangų gumą, vis dar būdamas pasilenkęs, suima pirštais priekines dureles, paaiškindamas: - Jūs verčiau dabar pat išleiskit Scott'ą iš automobilio, kitaip aš nepažadu kad šiandienos naktis bus jums paskutinė. - Vėptelėdamas, nukreipia akis į automobilio vidų, pratęsdamas savo mintį: - Ypatingai atsižvelgiant į tai kad šiąnakt pilnatis, o jūs randatės vilkolakių žemėse. Du kart aš nekartosiu. Pakluskit.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Kv. 09 12, 2013 3:29 pm

Kuomet issklaidydamas visas jos dvejones ir atskleisdamas savo tapatybe Isaac'as pademonstruoja savo itin astrius nagus, nuryja paskutini kraujo gurksni buvusi burnoje. -Ach... tas jaunu vilkolakiu pasiputimas...papucia lupas ir garsiai iskvepia ora per nosi. Suprasdama, kad prakiurusi automobilio padanga neleis jiems is cia pajdeti ir jiems norom-nenorom teks reikalus issaiskinti su Lahey, letu bei graksciu judesiu atidaro dureles. Viena po kitos iskelusi kojas is automobilio dirsteli i nepriekaistingai nulakuotus savo nagus. -Manau, kad neivertinai vieno dalyko. As esu labai. Labai sena vampyre, branguti. O tai reiskia, kad esu stipresne nei vampyrai su kuriais tau lig siol teko susidurti-neitiketinu greiciu atsidurusi jam uz nugaros priglaudzia savo lupas jam prie kaklo ties ausimi.-Bet tu man patinki,-ikvepia jo kvapo megaudamasi garsu, kuri skleidzia kraujas, nepaliaujamai cirkuliuojantis vaikino gyslomis. -Todel siulau tau kompromisa. Mes pasisalinsime is jusu zemiu, o tu mums nekliudysi,-padariusi menkute pauze vienu savo pirstu perbraukia per jo plastaka kol galiausiai svelniai viena suima ir apziuri jo nagus is arciau, tebezaizdama su ugnimi, mat ilgai neragautas zmogaus kraujas jai buvo siek tiek aptemdes prota. -Nagi, eiks cia,-siek tiek pakreipusi galva kreipiasi i Scott'a.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Pen. 09 13, 2013 3:58 am

Tuo pačiu metu, kai mergina išlipo iš automobilio, per kelis žingsnius atsitraukdamas nuo transporto priemonės, aišku antgamtiško greičio dėka, nespėdamas pastebėti būtent to proceso, kurio dėka mergina atsidūrė jam už nugaros, labai neigiamai tai priimdamas, sukanda dantis, kurių iltiniai dantys jau spėjo pailgėti. Bandydamas save sukontroliuoti taip, kaip buvo mokytas, ima kvėpuoti labai lėtai, tarytum kiekvienas įkvėpimas jam kainuotu didžiules pastangas. Jausdamas kaip moters iškvepiamas oras atsimuša į jo odą, jai pradėjus kalbėti, apsisuka taip kad stovėtu veidu prieš ja, tačiau ne kiek nenutolindamas to menko atstumo kuris šiuo metu juos skyrė. Neslėpdamas savo gintarinės spalvos akių, pertraukia ją: - Manęs neįbaugins ne vienas iš jūsų padermės, patikėk manim, išgyvenau kur kas daugiau nei susidūrimą su... - Nuleisdamas akis, leidžia sau pasimėgauti labai gražios moters vaizdu, o kadangi viduje yra viso labo paprastas žmogus, vyras, kuomet vėl pakelia akis, žvilgsnį nukreipia į jos akis: - Dailiosios lyties atstove, ant kulniukų. Ir nesvarbu kiek tu metų gyveni nekintančiame kūne. Dabar pilnatis, o tai reiškia, kad keliu tau tiek pat grėsmės, kiek tu man. - Kilstelėdamas vieną iš savo antakių, specialiai žengia pusę žingsnio į priekį, taip beveik sudurdamas savo veidą su jos, pratęsia: - Aš leisiu jums eiti toliau, tik su sąlyga, jei paleisit Scott'ą. Nes kad ir kaip be pasukus mes niekad nepaliekam saviškių, kaip darot jūs, o nuo šiandienos jis toks ir yra. - Neatsitiktinai nuleisdamas akis į merginos lupas, trumpam nutyla, ir vos tik sugeba atsipeikėti, atsitraukia toliau nuo jos, galvos mostu paragindamas Scott'ą lipti lauk iš automobilio.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by ATIDUODAMA #13 on Pen. 09 13, 2013 4:10 am

Vis dar būdamas per daug ramus, mat po "užkalbėjimo" dingo bet kokia emocija, kuri prieš tai per daug stipriai ėmė viršų, girdėdamas kaip kalbasi žmonės nesėdintis mašinos viduje, po nurodymų, pagaliau išlipa iš transporto priemonės, po savęs užtrenkdamas dureles. Įsistebėdamas į jų dviejų veidus, paskuba prasitarti: - Jie tik norėjo padėti man nusigauti iki namų, nesuvokiu kokio velnio tu pradėjai aiškintis. Turiu omeny, jei jie būtu norėję man ką nors padaryti, jau būtu tai padarę. - Bambedamas sau po nosimi, žengia kelis žingsnius į priekį, tačiau privertęs save sustoti, apsisuka į Lahey pusę: - Tai eini, ar dabar tu nori su ja pabendrauti?
avatar
ATIDUODAMA #13
kvinso gyventojas

Pranešimų skaičius : 79
Įstojau : 2013-08-08

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Pen. 09 13, 2013 4:42 am

Ilgai likdamas sėdėti prie savo numylėtos transporto priemonės vairo, ne neketino kreipti dėmesio į vilkolakį, kuomet jis demonstravo savo manikiūrą, užvertė savo akis, nuspausdamas greičio pedalą. Tačiau vos tik išgirdo tą nemalonų garsą, kuomet buvo susprogdinta priekinė padangą, sukandęs dantis, pastebimai pakito iš savo veido spalvos, mat to jam buvo per daug. Išjungdamas variklį, po to kai šviesiaplaukė išlipo iš mašinos, sekdamas jos pavyzdžiu, išlipo lauk. Pastatydamas kojas ant šalto asfalto, pirmiausia nužvelgia savo prakiurusį ratą, sumurmėdamas po nosimi: - Jei ne šiandiena, tuomet aš vis vien tave rasiu ir nuleisiu smegenys iš tavo moliūgo, kaip kad nuleidai orą iš mano padangos. - Atsitiesdamas, įsistebi kaip tik į tą sceną, kuomet Lahey prisiartina per daug arti Lexi, suraukdamas antakius, nusprendžia ramiai leisti jiems pasikalbėti, mat kažkur jam visgi sukužda mintis apie tai kad per pilnati du prieš du skirtingos rūšies atstovų kova, nebūtinai pasibaigs vampyrų naudai. Būdamas labai nepatenkintas jaučiamo pasipūtimo iš Isaac pusės, užvertęs akis, visgi prasitaria, mat jam pasirodo kad jie per ilgai stovi vos ne pasibučiavimo pozoje: - Hey, net jei tavo testosterono kiekis tau spaudžia smegenys, dar nereiškia kad... - Sulaikydamas save nuo komentaro, tyliai suurzgia, mat lenda ten kur jo tikrai nereikia. Išlaukęs tos akimirkos, kuomet McCall'as išlips iš mašinos, pats pajuda prie bagažinės, iš ten ištraukdamas reikiamą techniką padangos pakeitimui, pats dar pridurdamas: - Taip taip, dydis tetuši, vesk savo snarglių, o mes važiuojame lauk. Nes stovėti su tavo snukiu čia, neteikia tiek daug malonumo.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Pen. 09 13, 2013 5:18 pm

Sugebejusi savo elgesiais isprovokuoti siokia tokia Damon'o reakcija, lupu kampuciu sypteli. Isleidusi i prunkstelejima panasu garsa.-Nestatyk man salygu, vaike,-nors jos balso tembras ir lieka nepakites, o veido israiska tebebyloja apie nora susitarti graziuoju, neigiamai pamosuoja rodomuoju pirstu.-Kaip jau sakiau, jau ilga laika gyvenu nekliudoma taviskiu ir patikek manimi, tu nenori iziebti kibirksties,-jos mintis pertraukus Scott'o zodziams, visa savo demesi sutelkia i jaunaji vilkolaki.-Dabar tai tavo atsakomybe,-kreipdamasi i Isaac'a kilsteli viena lupu kamputi. Cia pat isiterpus Damon'ui nepatenkinta papucia lupas ir meta tuzminga zvilgsni Salvatore adresu tikedamasi, kad to pakaks, jog sis susitvardytu nuo tolimesnio apsizodziavimo su vilkolakiais. -Ir kodel as tikejausi, kad tiesiog imsi ir uzsiciaupsi,-sumurma sau po nosimi ir sparciu zingsniu zengusi link automobilio, Damon'o link, viena ranka pasiremia i transporto priemone nuzvelgdama prakiurusia padanga.-Damon'ai... Gal malonetum,-ragindama vaikina pasiskubinti nutaiso kiek suirzusia israiska kai staiga misko tyla perskrodzia dar vienas vilko kauksmas. Tvirtai suspaudusi kumscius giliau ikvepia ir uzlaiko ora plauciuose.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Isaac Lahey on Št. 09 14, 2013 3:07 am

Merginai praktiškai nesureagavus į jį, atsidūstamas tuo pačiu metu užverčia akis. Kadangi jos kelis grasinantis sakiniai būtent šia nakti jam pasirodo per daug apgailėtinai juokingi, prunkštelėdamas, sau po nosimi nubamba: - Jei jau tokia galinga esi, kokio velnio iš paskutinio griebiesi taikos? - Neigiamai supurtydamas galvą, iš karto žengia kelis žingsnius toliau, tuo pačiu metu rankos mostu pasišaukdamas ir McCall'ą judėti į priekį. Kelių minučių bėgyje, jie abu ir pradingsta iš čia likusių akiračio. Pats Isaac'as saugiai palydi jauną vilką iki pat jo namų durų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Isaac Lahey

if there are different progressive states, what's the last one?


Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 30
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Tr. 09 18, 2013 7:09 am

Nelabai sugebėdamas ką nors dar pridurti, vien todėl kad beveik visi čia buvę žmonės pasišalino savais keliais, tvirtai suimdamas padangą, laisva ranka nuleidžia transporto priemonės bagažinės dangtį. Pasisukdamas akis nukreipia į automobilį pasirėmusią merginą, neigiamai supurtydamas galvą, paskuba ką nors pasakyti, kas šiuo metu labiausiai atitiktu visą susidariusią situaciją: - Dabar būtu pats tinkamiausias laikas pasakyti tai, kad aš buvau visiškai teisus dėl to šunyčio. - Šiek tiek sujudindamas savo ryškius antakius, pagaliau pasiekia automobilio dalį, kurią vienas iš apkalbamų sugadino. Vis dar nesugebėdamas užsičiaupti, pakankamai greitai pasisako: - Turiu omeny, jei ne tavo užsispyrimas susidraugauti su padarais, kurie iš esmės visada buvo mūsų priešai, dabar mano mažytei nereikėtu kentėti. - Taip apibūdindamas savo ištikimiausią antrą pusę, t.y. savo automobilį, pritvirtina domkratą, pakeldamas dalį automobilio aukštyn. Trumpam žvilgtelėjęs į merginą, pasistengia išlaužti sunkiai matomą šypsnį: - Aišku tai ne mano reikalas, bet akivaizdu kad kritai tam kitam, jorkšyrui, į akį. Verčiau jau laikykis toliau nuo jo. Užtenka ir tų kelių musiškių, kurie iš nevilties susidėjo su tais. - Pavartydamas akis, pagaliau nusuka visus reikiamus varžtus, nuimdamas prakiurusią padangą. Ir vos tik pasigirsta kaukimo atgarsiai, dusliai atsikvepia. Tvirtindamas padangą, staiga perklausia: - Tave kur "išmesti"?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Sk. 09 22, 2013 4:13 pm

Matydama kaip Isaac'as sureaguoa i jos pozicija ir tai, kad ji nepasidave jo provokacijoms, tiesiog giliau itraukia oro ir susilaiko nuo komentaro. Tik tuomet kai jaunuoliai pasisalina, atsisukusi i Damon'a suraukia lupas:-Kol vyksta sitos beprasmes skerdynes tarp vilkolakiu ir musu,-suirzusi sumosuoja rankomis.-Originalieji turi visapusiska pranasuma. Nejau tik as viena sitai suvokiu? Jei jie sutvardytu ta savo sumauta vaikiska pasiputima ir suprastu, kad nera jokios priezasties ir toliau vieniems kitus skersti, Klausui ir jo sebrams butu galas...-tyliai tai istarusi veikiau sau paciai nei pasnekovui, pagaliau sutelkia visa savo demesi i vaikina ir supratusi, kad automobilio remontas beveik baigtas, nieko nelaukdama sugrizta i keleivio sedyne. Net neabejodama, kad uzdarytos dureles nei kiek netrukdo Salvatore jos girdeti, ima kalbeti dar jam neisedus i masina. -Kodel tau parupo mano reikalai, m?-kai tamsiaplaukis atsiduria salimais, iremina savo akis i pastarojo profili. -Galbut mane traukia neistirtos teritorijos-dviprasmiskai syptelejusi papucia lupas.-Esu girdejusi, kad vilkolakiai yra neblogi meiluziai... -lig tarp kitko le[telejusi imasi apziurineti savo nagus tebesisypsodama. -Mums pakeliui,-grazinusi savo zvilgsni i vaikina mirkteli viena akimi, zinodama, kad netrukus seksiantys jos zodziai greiciausiai ji suerzins.-Stefan'as pasisiule man pas jus apsistoti kol susirasiu kur gyventi... Ar busi svetingas ir uzleisi man savo lova?-provokuodama ir aiskiai tuo besimegaudama, islauzia dviprasmiska kampine sypsena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Št. 09 28, 2013 9:40 am

- Pranašumą? - Prunkštelėdamas, mat jam atrodo be galo beprasmiška lysti ten, kur nereikėtu ne vienam bet kokios rūšies padarui, neigiamai supurto galvą. Dėl to kad ir pats liko nustebintas tuo, kad žavinga šviesiaplaukė prakalbo apie originaliuosius, pasuka savo akis į jos pusę, kaip tik tuo metu baigdamas susitvarkyti su nauja padanga. Kuomet nespėja sulipti į transporto priemonę, išsitiesia visu ūgiu, tuo pačiu metu prabildamas: Brangioji "noriu taikos visame pasaulyje" moterie, pasakyk man vieną dalyką. - Kaip tik tuo metu atidaręs dureles, sulipa į automobilį, pasukdamas savo veidą į jos pusę: - Ar bent pati žinai kieno iš originaliųjų kraujo linijai priklausai, kad taip trokšti susivienyti su vilkiukščiais tam, kad padėti jiems susidoroti su mūsų padėrme? Pavyzdžiui aš žinau tik tiek, kad mane tokiu pavertė Katerina. Kas yra jos kūrėjas, neturiu jokio supratimo, ir jei atvirai, man net neįdomu. - Linktelėdamas galva, ir tokiu būdu įtvirtindamas savo nuomonę, užveda automobilį, kuris palengva pajuda į priekį. Ištylėdamas daugiausia minutę, vėl trumpam pasuka savo veidą į šviesiaplaukės, kuris sėdi greta pusę: - Toliau, Lexi... Lexi. - Palenkęs galvą, bei tuo pačiu nutaisęs savo tipinę, meilikavimo išraišką, šiek tiek sujudina abu savo antakius, tik dar labiau suglumindamas pašnekovę tuo, ar iš tiesų kalba rimtai: - Neblogi, tavo tiesa. Tačiau, pabandžiusi vampyrą, kitokios padermės niekuomet nenorėsi. Manau tu ir pati viską kuo puikiausiai supranti. Tuo labiau, tu nesižiūrėtum su atrodo neseniai paauglystės spuogų atsikračiusiu, piktu šunyčiu. Tu geresnė už tai. - Kuomet užverčia akis, nes pajuta kad sulindo ne ten, kur ketino, vėl; akis pasuka tieisiai į priekinio stiklo pusę, pabandydamas mikliai pereiti prie kitos kalbos: - Salvatore namuose yra vienuolika kitų miegamųjų be maniškio, malonėk susirasti sau vieną. - Veide ištempęs kampinę šypseną, krenkšteli: - Nors aš ten nebe gyvenu, galiu kokį kartą su savimi atsitempti kokią nors lanksčią go-go šokėją. Ir nenoriu kad maišytumeisi man po kojomis tuo metu, širdele. Gali papurenti patalus pas Stefaną.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Pir. 09 30, 2013 10:06 am

-Nezinau, bet pragyvenusi sitiek metu, susitaikiau su mintimi, kad kiekviena diena gali buti paskutine. Turetum ir tu su sia mintimi susigyventi, Damon'ai,-pasukusi akis i vaikina, padaro petrauka, pries paaiskindama, ka turi omenyje.-Jie turi tiek priesu, kad atvirai pasakius, nesuprantu, kaip jie vis dar yra gyvi. Ne tik vilkolakiai, bet ir vampyrai trokststa jais atsikratyti, viena diena tai kam nors pavyks,-is pasnekovo israiskos supratusi, kad galimas daiktas, istare balsu tai, ko nei vienas vampyras nenori sau pripazinti, dviprasmiskai sypteli.-Kaip jau sakiau, gyvenu sia diena.. Pakanka to, kad riboju save atsisakydama zmogaus kraujo. Nenoriu atsisakyti kitu yvenimo teikiamu malonumu,-neigiamai papurciusi galva, graksciu rankos judesiu nubraukia sviesiu plauku sruoga sau nuo veido.--Nezadu leistis i diskusijas. Tuo labiau su tavimi,-uzpludus prisiminimams nusuka veida i lango puse ir isistebi i tai kas yra uz jo vien tam, kad isvengtu Salvatore zvilgsnio. Nesusivaldziusi vis gi sypteli, o tai isdavikisai atsispindi stikle. Isgirdusi paskutinius pasnekovo zodzius pati nustemba del savo pacios reakcijo. Suraukusi savo veideli susnypscia: -Tarsi man tai rupetu...-supratusi, kad jos intonacija pasake daugiau nei is lupu issprude zodziai, skubiai issitraukia is kisenes telefona bei ima rinkti skaiciu kombinacija jam atrakinti, tuo budu nukreipdama savo ipykusia israiska kur nors kitur, mat uz viska labiau trosko neparodyti Damon'ui, kad jis sugebejo iziebti jai pavydo kibirksti. -Gali buti ramus, kuo maziau matysimes, tuo reciau gadinsi man nuotaika,-akivaizdziai suirzusi isikniaubia i telefona leisdama vaikinui suprasti, kad pokalbis baigtas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Antr. 10 01, 2013 4:39 am

Neskaitant to kad didžiąją dėmesio dalį yra nukreipęs į priekinį vaizdą, viena ranka laiko vairą taip, kad automobilis nebūtu nuneštas kur nors į šoną. Pakeldamas laisvą ranką, keliais pirštais perbraukia sau per smakrą, tarytum sudarydamas tokį vaizdą, kad jį netikėtai pradėjo kamuoti kažkoks svarbus klausimas. Tačiau vos tik jo veidą "iškreipia", labai netikėtai pasirodžiusi natūrali šypseną, sunkiai tramdydamas norą susijuokti, pasuka akis į pašnekovės pusę: - Tapai tikra ištižėlė. Nesuprantu, kas būtent tave taip stipriai pakeitė, Lexi, bet tai tikrai ne į gerą. Kramsnoji baksbanius ir dar lauki kada mirs originalieji, o kartu su jais ir tu. Apgailėtina. - Neigiamai supurtęs galvą, vėl nukreipia akis į priekį, pratęsdamas: - Bei tuo pačiu metu labai juokinga. - Kuriam laiko tarpui priversdamas save nutilti, vien todėl kad jo paties netikėtumui, jo smegenys sugrąžino praėjusių kelių metų vaizdus, kurie tikrai galėjo lygintis su besceleriais pavadintais siaubo žanro romanais. Stipriau įtraukdamas oro į savo plaučius, ir pasistengdamas tai nuslėpti po savo įprastą "niekas man nerūpi" kauke, išlaužia kampinę šypseną, kuomet pasuka savo akis į merginą: - Tau būtu naudinga sužinoti kieno kraujo linijai priklausai, o man tuo tarpu susitikti su Katerina. - Akivaizdu nebūdamas labai sužavėtas savo pasiūlymu, atitinkamai suraukia savus antakius. - O tuomet gal net atsipūsti, žinant kad Klausas yra medžiojamas. Nes pavyzdžiui man, visi kiti jo šeimos nariai ne kiek nemaišo. Misteris geruolis, - Omeny turėdamas savo brolį, pratęsia: - Net buvo susimetęs su jų šeimos blondine. Ko manau gailisi iki pat šiol. - Krenkštelėdamas, atsisuka į merginą kaip tik tuo metu, kai ji išdėsto savo paskutines mintis. O kadangi neretai nesugeba nulaikyti liežuvio už dantų, išlauždamas nuskriausto šunyčio išraišką, savo skaisčias akis nukreipia į pašnekovę: - Tu pavydi manęs?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Tr. 10 02, 2013 2:59 pm

I pirmaja vaikino pastaba sureagavusi tiesiog tyliai prunksteledama, palaukia kol jis baigs pasisakyti neisiterpdama ir tokiu budu jo nepertraukdama. Vos isgirdusi Katherine'os varda ne pati nesusivaldziusi staigiu judesiu atsisuka i kalbanatyji asmeni. -Na zinoma, panasu, kad pataikiau tiesiai i klases susitikima! Ka ji cia veikia?-suraukusi antakius tuo paciu papucia lupas. -Nors zinai ka, man tas pats. Kol ji laikysis atokiau nuo manes ir Stefan'o. Ypac Stefan'o,-akvaizdziai nebudama itin patenkinta del vaikino intonacijos ir poziurio i jai taip brangu zmogu  leidzia jam tai suprasti perskrosdama ji ituzio kupinu zvilgsniu. -Jis bent jau bande!-pokalbiui netiketai uzkliudzius skaudzia jai tema pajunta kaip jos balsas igauna aukstesne tonacija. -Neturi jokios teises jo kritikuoti... -kelioms sekundems nutilusi ikvepia ir is kart pratesia, susigrazinusi sau iprasta kalbejimo maniera. -Nesuprantu kodel apskritai su tavimi apie tai kalbu...? Apie jausmus nusimanai taip pat daug kaip ir...-nespejusi pabaigti minties isgirsta is Damon'o lupu issprudusius paskutinius zodzius, kurie kaip reikiant ismusa ja is veziu. Kelis kartus nesekmingai pabandziusi pradeti nauja sakini ir kaip nors atsikirsti galiausiai nusigrezia nuo zmogaus sedincio ties vairuotojo sedyne ir sukryziavusi rankas sau po krutine suraukia lupas. -Tu to nevertas,-istarusi tai labai tyliai vis del to nei patvirtina, nei paneigia, jog vaikinas sugebejo suzadinti jai pavyda.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Pen. 10 04, 2013 7:42 am

Iki pat šios akimirkos, kuomet išgirdo merginos klausymą, kurio nesiryžo užduoti pats sau visus tuos kelis mėnesius, kurių metu čia pradėjo vaidentis Pierce, suraukia antakius, tačiau nesivargina atsisukti į pašnekovę, kurią matomai suerzina tai, kad garbanė šiuo metu randasi kažkur netoliese. Stebėdamas kelią, o tiksliau nuolatos pro šoną pralekiančias, nuo priekinių žibintų kone šviečiančias kelio linijas, pagaliau priverčia save prasižioti: - Ar aš tau panašus į informacinį šaltinį? Neturiu jokio supratimo tame ko ji vis dar šlaistosi aplinkui. Ką žinau apie ją, tai tik faktas kad šiuo metu ji yra susidomėjusi vilkais. Konkrečiau vienu iš jų. Ir tai kad ji susikniso su vaistu nuo vampyrizmo, kuris buvo išnaudotas per niek. - Suraukęs antakius, pratęsia: - Ir tai, kad jai pačiai geriausia būtu dabar nesirodyti prieš Stefaną. Nelabai jis linkęs atleisti jai už tai kad Elena dabar viena mūsų. - Pasukdamas akis į Lexi, mat nebuvo tikras kad ji žino viską, apie ką jis šiuo metu kalbėjo, nebūdingai jam pačiam išlaiko pakankamai ramią miną, pratęsdamas: - Tačiau kas liečia mane, žinoti iš jos kas yra jos kūrėjas, būtu pakankamai pravartu. O tai netyčia kas ims ir nudės tą, kurio linijai priklausau aš. Ir ne taip kaip tu, mirti aš nesiruošiu dar bent porą šimtmečių. - Krenkštelėdamas, vėl nukreipia savo akis į priekinio lango pusę, tuo pačiu metu veide išspausdamas, tik jam taip būdingą kampinę šypseną: - Bandė ką?! - Nors ir yra pasipyktinęs, visgi stengiasi to labai neakcentuoti: - Permiegoti su originalia vampyre? Sesute, mes visi tai bandėm. Ir kas iš to? Stefanas pasimetęs, žino ko nori bet dėl to ne velnio nedaro. Nenustebčiau net, jei Klausui sumanius susigrąžinti jį kaip "draugą", - Nebaigdamas kalbos, įrėmina tam tikrą žodį į gesto kabutes, pratęsdamas: - Jis nelabai spyriodamasis šoks jam į glėbį. Tu neįsivaizduoji kiek daug esi praleidusi, sesute. - Užversdamas akis, vėl pasistengia susikoncentruoti į kelią, tik dar kartą pabrėždamas: - Taip. Mhm. Tu pavydi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Pen. 10 04, 2013 2:35 pm

Damon'ui dar ne neipusejus ima neigiamai purtyti galva leisdama vaikinui suprasti, kad inforamcijos siam kartui pakaks. -Kalbejausi su Stefan'u ir jei tai butu buvo taip svarbu kaip tu sakai, jis man butu pasakes... Mes visi esame padare klaidu,-kreivai syptelejusi reiksmingai pasiziuri i vaikina priesais save leisdama jam suprasti, kad turi omenyje judvieju praeiti. -Net jei Stefan'as ir buvo susidejes su viena is Mikealson'u, tai akivaizdziai yra praeitis. Mes abu gerai zinom, kas yra viena ir vienintele moteris jo gyvenime. Ir as negaliu pakesti minties, kad negaliu nieko padaryti, kad istaisyciau tai ka padare ta kale...-turedama omenyje Katherine tvirtai suspaudzia kumscius ne pati to nejusdama. -Tu, tuo tarpu, to visada pavydejai savo broliui. Turejai ne viena sansa, Damon'ai, bet jais nepasinaudojai,-neigiamai papurciusi galva isklauso ka dar turi pasakyti tamsiaplaukis. Staiga, lyg atsitokejusi is snaudulio, nusisypso kiek piktoka sypsena. -Zinai ka, ka tik pakisai man viena minti... Senokai negirdejau, kad Pierce butu ka nors isiziurejusi. Noriu priversti ja pajusti tai, ka ji priverte iskesti Stefan'a,-staiga jos akims igavus tik vampyrams budinga tuzminga zvilgsni, islaikydama pikta veido israiska apsilaizo pasirodyti spejusias iltis. -Noriu nudeti ta vilkolaki,-staiga atskleidzia savo ketinimus ir jos veida papuosia kampine, Damon'ui labiau budinga sypsena. Atsisukusi i pasnekova nutaiso klausiama israiska. -Kertu lazybu, kad ir tu turi uz ka jai atkersyti.. -nutaiso klausiama israiska leidzia vaikinui suprasti, kad jai yra idomi jo nuomone bendradarbiavimo klausimu. Kadangi Salvatore vis gi nepraleidzia jos pavydo protrukio pro akis ir primigtynai nori isgirsti jos patvirtinima, piktai papucia lupas: -Kas jei ir taip? Kas jei pavydziu?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Christoffer Cross on Št. 10 05, 2013 3:42 am

Vien todėl kad tikrai niekuomet nebuvo pavyzdingas brolis Salvatore jauniausiam, nusukdamas akis į šoninį langą, kuriam laikui nutyla, kas šiuo metu galėtu pasirodyti keista. Sudarydamas tokį vaizdą kad neturi ką pasakyti, tiksliau liko be žodžių, viso labo išleidžia pakankamai girdimą atodūsį. Visgi, per daug neužtempdamas tylos pertraukos, pasisako: - Tu buvai dingusi pernelyg ilgam laiko tarpui, todėl negali tikėtis kad Stefanas tau ims ir viską išklos apie tai kas su juo dėjosi pastaruoju metu. - Suprunkščia, pratęsdamas: - Galiu net kirsti lažybų, kad neturi supratimo net tame, kad prieš trejetą metų jis buvo Klauso kalė. - Pasukdamas akis į iš dešinės pusės sėdinčią moterį, specialiai įsmeigia savo akis į jos veidą, kaip tik tuo metu pasukdamas automobilį į pagrindinį kelią, kuris vedė į užmiestį, kuriame ir buvo jo šeimos dvaras. Išlaužęs akivaizdu labai prastai suvaidintą šypsnį, vėl pasistengia didžiausią savo dėmesio dalį atiduoti keliui, todėl patogiau įsitaiso. Klausydamas merginos žodžių apie Stefano asmeninį gyvenimą, nepatenkintas, atsidūsta: - Elena niekuomet nebuvo skirta jam. Reikia pripažinti kad nuo pat pradžių jis ją susirado vien todėl kad ji yra vizuali Katerinos kopija. Elena buvo skirta man, bet eilinį kartą suknisau tai, kas buvo gerai. - Krenkštelėdamas, bet akivaizdžiai bandydamas parodyti kad nenori daugiau apie tai kalbėti, nes yra linkęs palikti tai tik savo gyvenimo etapu, greitai nukreipia temą, kaip tik ta linkme, apie kurią užsimena Lexi. Veide ištempęs savimi patenkintą šypseną, pasisako: - Ar kada nors buvau sakęs kad kartais... Taip, tik kartais, tavimi žaviuosi? - Pasukdamas akis į merginą, šiek tiek sujudina savo ryškius antakius, paskubomis pratęsdamas mintį, kad mergina neturėtu puikios progos užsikabinti už jo komplimento: - Pierce būtu sužlugdyta, jei iš jos būtu atimtas tas, kuris jai rūpi. kadangi tai ypatingai retas reiškinys jos gyvenime, negalima prarasti tokios progos. - Kuomet jo akys prisipildo gyvybės, kas išduoda tai kad jis labai lengvai užkibo už pasiūlymo, pasisako: - Aš su tavim. Nors mano motyvai skiriasi nuo taviškių, noriu kad ta kalė pajustu ne fizinį skausmą. - Vis dar neslėpdamas viskuo patenkintos minos, trumpam pasuka akis į merginą, bei išlaužęs savo piktdžiugišką miną, pasisako į jos paskutinį komentarą: - Jei tau trūksta sekso, tau tereikia to paprašyti. - matomai vis dar traukdamas ją per dantį, šiek tiek sušvelnina savo pasakymą: - Juk kadaise mes visai gerai pasilinksminom, neskaitant to fakto, kad palikau tave vieną.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Human emotions are a gift from our animal ancestors. Cruelty is a gift humanity has given itself.

avatar
Christoffer Cross
manhetteno gyventojas


Pranešimų skaičius : 266
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 50
Miestas : Dark side of New York
Draugai : Lili Alvar
Rūšis : Demon (50/2000+)
Darbo paskirtis : Being a great dad!

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Thor Geminus on Št. 10 05, 2013 2:53 pm

Pertraukdama pasnekova neigiamai supurto galva:-Esu tikra,-itin pabrezdama pastaraji zodi ismeigia primerktu akiu zvilgsni i Damon'a. -Kad Stefan'as manimi pakankamai pasitiki, kad pasapakotu, jei butu bent menkiausia galimybe, jog jis vel stos i Mikealson'u puse. Maza to, zinau ji kaip nulupta, buciau supratusi jei jis butu kanors nuo manes slepes...-nugalejusi nora testi savo priesgyniavima, prisivercia isklausyti dalies apie Elena. Sulaukusi menkutes pauzes vaikino kalboje, leidzia sau pasireiksti. -Nezinau kokia dabar yra Elena, bet pazinojau ja dar tada kai ji buvo zmogus ir galiu pasakyti tik viena dalyka, ji ir Katherine yra kaip van duo ir ugnis. Galbut jos ir yra panasios isvaizda, bet esu tikra, kad tavo brolis pamilo Elena'os esybe... Vadink mane lengvatike, bet dalele manes tiki, kad dar yra vilties susigrazinti zmogiskaja Gilbert. Stefan'as bande mane itikinti, jog jis nuleido rankas ir ja paleido, bet nei jis, nei Elena nenusipelne gyventi tuose tamsiuose prisiminimuose, valdomi kersto troskimo ir tos tamsos,-bakstelejusi pirstu sau i krutine leidzia suprasti, kad kalba apie paastrejusia tamsiaja asmenybes puse tapus vampyru. Kai pokalbispagaliau pakrypsta ties kazkuo del ko jie pagaliau sutaria, nesusivaldziusi placiai nusisypso. -Vadinasi sutarta, belieka surasti ta supalaiki ir pasirupinti, kad Katherine apie tai suzinotu. Noriu, kad ji zinotu nuo ko si zinute,-automobiliui sustojus priesais jai gerai pazystama Nama, nieko nelaukusi islipa is masinos ir gryztelejusi i uz vairo tebesedinti Damon'a, lupu kampu dviprasmiskai sypteli tarytum kazka sugalvojusi. Keliu sekundziu laikotarpyje atsidurusi vaikinui ant keliu, apzergdama jo kojas savosiomis ir nugara atsiremdama automobilio vaira. -Esu tikra, kad to gailesiuos, bet velniai nemate...-susnabzdejusi paliksta arciau vaikino ir pabuciuoja ji i lupas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Thor Geminus
laikinai atvykusi į niujorką

Pranešimų skaičius : 274
Įstojau : 2013-08-08
Miestas : New York
Meilė : Liana Rivas
Draugai : Rick
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Bouncer

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Rebekah Mikaelson on Kv. 10 17, 2013 7:45 am

*Tikriausiai dėl to kad viena iš jos gyvenimo malonumų yra visiškai sugandinti gyvenimą Deimonui, kaip tyčia pasirodo jam labiausiai nenaudingu metu, nors ir ne su išgalvotai svarbiu reikalu. Kaip kad buvo paminėta Lexi, automobilis sustojo visai netoli nuo brolių namų, o kadangi ji kaip tik buvo visai netoli, mat kas šiuo metu jai yra reikalingas, nešioja Stefano Salvatore vardą. O geriausia vieta jį rasti - yra jo paties namai. Nors ir ryžtingai žingsniavo link namų, prie kurių tuo metu jau laukė abiejų broliu silpnybė, sustoja kažkur už penkių žingsnių nuo automobilio, kuris akivaizdu priklausė vyriausiam Salvatorė broliui. Veide išspaudusi savotišką šypseną, prieina prie mašinos, bei atlapojusi vairuotojo pusės dureles, jei jos tuo metu jau buvo užtrenktos, prasitaria* - Tikriausiai niekam nebus labai įdomu, jei suvaidinsite porno sceną tiesiai prieš Elenos akis... Nors. - *Šiek tiek suraukusi antakius, vėl veide ištempia šypseną* - Kiekvieno skonis skirtingas. Man reikia Stefano. Bent vienas nutuokia kur galima šiuo metu būtu jį susirasti?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
no there's no one else's eyes
That could see into me No one else's arms can lift Lift me up so high Your love lifts me out of time
avatar
Rebekah Mikaelson

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.


Pranešimų skaičius : 761
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Los Andželas, Ca
Meilė : Nepriklausoma
Rūšis : Originali vampyrė (1000+)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO MIŠKAS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 35 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume