UŽMIESČIO KELIAI:

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: UŽMIESČIO KELIAI:

Rašyti by Dean Winchester on Sk. 04 17, 2016 5:26 am

Jei tik kas nors savo laiku būtu atskleidęs tiesą apie pirmuosius vampyrus, kurių atstovas buvo priešais esantis asmuo, tikriausiai jis nesielgtu taip, kaip dabar. Tačiau niekas nepasivargino to padaryti, o natūrali aplinka ne kartą buvo privertusi medžiotoją susipažinti su pačiais šlykščiausiais šios rasės pavyzdžiais. Galva buvo tuščia, tačiau nemalonios mintys apie šios dienos žiauriausiai atsiliepusius įvykius, lindo kaip kokios sumautos išdavikės. Ir visame šiame fasade, kuriuo bandė parodyti kad yra tariamai nepalaužiamas, nesužeidžiamas ir perdėm savimi pasitikinti tipas, buvo užslepiama baimė. Ne, mirties baimė buvo atsitraukusi per daug seniai, kad jis būtu atsiminęs tikslią datą, ar įvykius kurie tai nulėmė. Baimė buvo kur kas labiau žmogiška, kad kovodamas su baisiausiais monstrais kurie tik buvo pasiusti vaikščioti žeme tiesiai iš pragaro skylės, jis buvo visiškai bejėgis prieš paprastus gyvenimo dėsnius, kaip gimimas ar mirtis. Kaip viena klaida, kaip menkas pasisukimas į priešingą pusę ar išsiblaškymas gali kainuoti gyvybę tam asmeniui, kuris tau reikalingas tam, kad dar jaustum prasmę keltis iš lovos ryte, o tuomet krapštytis, krapštytis sakant sau "jo, gerai yra viskas". Lėtai įkvėpdamas, stengėsi suvaldyti savo į paviršių kilusias emocijas, įtariai klausdamas savęs paties, ar šis vampyriškų galių turintis individas tikrai turi mirties troškimą, kad kone stengiasi jį įtikinti paleisti tas dvi, medienos prifarširuotas kulkas į šio svarbiausią kūno organą. Ne iškrypėliai, raumenimis aptrauktą širdį. Ir ne, medžiotojui net netoptelėjo mintis kad viskam gebėjo duoti įtakos tai, kad jis neapdariai leptelėjo kad neketina pamiršti jo veido, kas reikštu paženklinimą, kuris turėtu tik vieną pabaigą: kažkuris iš jų turėtu prarasti gyvybę. Todėl originaliam vampyrui buvo daug labiau nei tiesiog paranku, kad medžiotojas parodytu savo talentą pataikyti į judantį taikinį. Vėl įkvėpdamas, užvertė akis, kurių viena tikriausiai net nepajudėjo iš vietos, mat buvo užtinusi tiek, kad voko susiaurėjimas priminė standartinę siauraakių plyšio sandarą.
- Gali būti, tačiau atguldamas po žeme, bent būsiu tikras, kad sunaikinau kelis šimtus tokių paikių snukių, kaip tavo. O tai reiškia, kad bent keli šimtai žmonių nebuvo priversti tapti atsitiktinėmis aukomis, vardan to, kad patenkintumėt savo neadekvatų norą įkišti dantis po svetima oda. - Galva vėl kiek palinko, kuomet jo akyse savaime, lyg blykstėmis sugrįžo tiek brolio mirties akimirka, tiek žmonos, kuri tapo tokia pačia atsitiktine auka netinkamuose rankose, kaip kad jis buvo apibūdinęs žodžiais. Pasigirdo dantų kaukštelėjimas, kuomet, vampyras nusprendė patyrinėti jo motyvus elgtis šitaip, o ne kitaip. Iš tikro, medžioklė ankščiau buvo kitokia, o įspaudas ant dilbio nereikalavo kraujo praliejimo visiškai be jokios tam racionalios priežasties: - Žinai, jei man reikėtu psichiatro, kuris pasikapstytu mano motyvuose, aš būtinai tokį susirasčiau. Todėl verčiau pasilaikyk savo nedakramtytą nuomonę, susikišdamas ten, kur išlenda suvirškintos chimichang'os.
Užuot sulaukdamas puolimo į savo pusę, su ganėtinai priblokštu snukiu stebėjo kaip lengvai buvo sugadintas jos numylėtas automobilis. Žandikaulis net atvipo, kuomet šis širdį plėšiantis vaizdas buvo realizuotas ganėtinai teatrališkai. Bet to tikriausiai buvo užtekę pilnai, kad jo patologinė psichika suveiktu ypač koordinuotai. Žengdamas atgal, lyg būtu neišlaikęs lygsvaros, kulnu užmynė ant stiklinės talpos su krauju, kuri akivaizdžiai nebuvo tokia svarbi, būtent šio susitikimo metu. Su lyg žodžiais apie blogus refleksus nuaidėjo šūvis. Kurtinantis ir visiškai jokiais papildomais prietaisais neprislopintas. O kadangi bent trisdešimt kilometrų spindžiu čia nebuvo gyvenamų namų, tai medžiotojas ir nesireikšmino kad bus išgirstas. Vaizdas, kuomet iškeltas ginklas su visais tipiniais šūvio efektais iš savęs išleido medinę kulką, kuri neabejotinai pasiekė numatytą taikinį, kairę krutinės ląstos dalį, kur po šonkauliais slėpėsi didžiausias žmogaus fiziologijos raumuo, be perstojo pumpuojantis kraują. - Taip, blogi refleksai. - Iš dalies pasirinktas tonas nuskambėjo ne tiek suerzintai, kiek apgailestaujančiai. Mat po ilgo laiko tai buvo pirmasis pavizdys to, kuris neketino kautis už savo gyvybę, o net atvirkščiai noriai prašėsi būti išlaisvintu. O atsižvelgiant į tai, kad toks paprastas dalykas kaip mediena sugeba sunaikinti bet kurį antrarūšį vampyrą, medžiotojas net neketino ką nors be pridurti, kuomet pasisukdamas link savo sugadintos transporto priemonės, užsiėmė keleivio sėdynę, tuo pačiu metu sau per petį į galą numesdamas ginklą. Neketindamas aiškintis prieš Argent, tik neigiamai supurtė galvą, sudarydamas tokią rožą, kuri aiškiai prašė kad ši susilaikytu nuo komentaro. Mat suvokti kodėl daili moteris taip troško kad viskas pasibaigtu taikiai ir abi pusės išsiskyrusios įvykus mainams, patrauktu kas sau. Išspaudė iš savęs, tik vieną lėkštą, - Važiuojam. - Pakreipė nuvargusį veidą į už vairo buvusią, per daug seksualią moterį

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO KELIAI:

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 04 17, 2016 7:39 am

Dean'o kietuolio amplua nedarė Sebastianui labai didelio įspūdžio, nors galėtų tikrai pagirti medžiotoją už tai kaip jis sugeba rodyti, jog nepriima savo veiklos rimtai, o ir nėra linkęs leisti savo taikiniams užlipti jam ant galvos. Jis tikrai menkai priminė asmenį, kuris kada nors statytų save į aukos poziciją. Tokia stiprybė nemirtingajam yra iš ties įkvepianti. Dauguma žmonių galėtų to pasimokyti. Tada ir mažiau beviltiškiau atrodytų susidūrę akis į akį su negeru vampyru. Kažkuriuo momentu Sebastianas suprato, kad įtarimo Winchester'iui sukelti galėjo Cassidy padėka, dedikuota tam blogam nemireliui, kuris laikė ją įkaite ir prisiekinėjo pažaisiąs futbolą su jos nutraukta galva. Kaip galima suprasti Sebastianas megzti gražių santykių su medžiotojais neketino, tad mintis pradėti tą patį bendravimą su Dean'u nelabai draugiška nata, o grasinimais ir manipuliacijomis finale pasirodė ne tokia jau ir nevykusi. Nuojauta kuždėjo, jog Argent iš dalies dabar jau supranta, kodėl Redford'as išviso išsikvietė Winchester'į. Kad tikimybė, jog jis iš tiesų turi Klauso kraujo yra mažesnė už minimalią, tad medžiotojas bent jau pabus geras, asmeninis Cassie eskortas. Ir gal kiek atves ją į protą, jeigu turės garbės išgirsti bent dalį tiesos apie moters sandėrį su raganą už tėvo gyvybės išgelbėjimą. Magija niekuomet neapsieina be pasekmių. Visas vampyrų prasidėjimas yra puikus to pavyzdys.
Akivaizdu, jog medžiotojui jo "ratai" reiškė kur kas daugiau, nei Sebastianui jojo, nors šie ir yra verti kelias dešimtis kartų didesnės sumos. Kai egzistuoji ne vieną šimtmetį, o ir esi atkeliavęs iš tolimos istorinės glūdumos, visi materialūs niekalai nublanksta prieš laiką ir problemas, kurias jis užkrauna ant pečių. Nelabai iš tiesų vykusiai atrodė Redford'o bandymas išvengti kulkos, o ši sminga tiesiai į vampyro širdį, lengvai parblokšdama nemirelį ant šalto, žemėto bei drėgno asfalto. Sebastiano kūnas labai greit papilkėja, vietomis pasidabindamas ryškiomis, kone juodomis kraujagyslėmis. Neaišku kiek laiko taip pragulėjo, bet kai pramerkė melsvas akis "Impala" jau buvo nuvažiavusi. Oda buvo atgavusi jai būdingą atspalvį. Vis dar jautė svetimkūnį savyje, tačiau pats kūnas bus išstūmęs kulką lauk iš širdies, bet palikęs ją po krūtinės ląsta. Vampyras iš lėto atsisėda, neigiamai pasukiodamas galvą.
- Na ir dienelė...-subumba sau po nosimi, o galvą sukioti nustoja tik tada, kai kelis kartus sucaksi liežuviu dar labiau sustiprindamas savo nusistebėjimo įkvėptą įspūdį, kuriuo gerėtis galėjo tik skaisčiai švietęs mėnulis. Sebastianas visai žvaliai pakyla ant kojų, delnais kelis sykius pasivalydamas šlapią sėdynę bei sulysdamas į savo automobilio vidų. Iš įpročio įsijungia radiją. Šį kartą jau dainavo lengviau pakenčiama Britney Spears. Visai nesvarbu, kad buvo linkęs prijausti visai kitokiam muzikiniam skoniui: tamsesniam bei kupinam elektrinių gitarų gausmo, bet šiandien ta blondinė kažkaip suėjo. Užvedęs variklį, kuris skambėjo tiesiog fantastiškai, vampyras pajuda iš šios vietos. Važiuodamas jau daug ramiau, namo sugrįžta jau ne per 30 minučių, nors tiek užtruko, kad čia atvažiuotų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I had learned early to assume something dark and lethal hidden at the heart of anything I loved. When I couldn't find it, I responded, bewildered and wary, in the only way I knew how: by planting it there myself.
avatar
Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.Pranešimų skaičius : 1613
Įstojau : 2016-04-01
Miestas : New York
Meilė : The myth, the legend, the baddest bitch of all.
Draugai : Desmond
Rūšis : Vampyre (33/2000+)/Seraphim
Darbo paskirtis : Public figure, businessman.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t740-redsebastian1-instagram#33911

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO KELIAI:

Rašyti by Dean Winchester on Pir. 04 18, 2016 5:54 am

OOCH: Tęsinys, skirtas Cassidy - http://bloodyrose.forumlt.com/t60-namelis-005#28102

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".
avatar
Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.


Pranešimų skaičius : 1494
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 40
Miestas : Konektikutas
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Nemirtingas (dark!)
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO KELIAI:

Rašyti by Elissa Ambrose on Antr. 04 19, 2016 3:07 pm

Cassidy sis vakaras buvo ir taip niekam tikes. Argent visuomet veike viena ir nenusisekusi akistata su dviem vampyrais buvo gan skaudus smugis jos, kaip medziotojos ego. Kodel sitame mieste apskritai ju knibzdete knibzda? Priekaistais cionyksciams medziotojams jau seniai buvo susiformaves jos galvoje, taciau taip ir neistartas balsu. Taip, ji norejo pamatyti Dean'a, bet tik ne tokiomis aplinkybemis. Juk buti aukos... ne, dar blogiau. Ikaites vietoje buvo ypac zeminantis amplua. Ji norejo islaikyti savo ''kieta'' ivaizdi jo akyse, nes toks kartais pernelyg storzieviskas elgesys buvo idealus budas maskuoti tikruosius jausmus ir tikraja, kur kas trapesne esybe, kuri slypejo po visu tuo medziotojos fasadu. Priesingai nei Dean'as ar dauguma jos amatu uzsiimanciu atstovu, ji nejaute jokio malonumo zudydama. Taip, ji per daug nesigrauze pasiuntusi anapilin asmeni, kuris jau seniai nebepriklause gyvuju tarpui, bet tuo paciu, kartais jausdavosi, jog daro tai tik is reikalo, tam, kad islaikytu Argent'u reputacija, kuria taip didziavosi jos tevas.
Ikisusi ranka i kisene, i kuria Sebastian'as katik buvo idejes tai, kas anot jo turejo isgelbeti asmeni del kurio givybes si painiava ir uzvire, tamsiaplauke patrauke link Dean'ui priklausiusios masinos. Dvieju, is paziuros, suaugusiu vyru svaiciojimai atrode tokie beprasmiai, o ju elgesys buvo toks tipiskas vyrams, kad neapsikentusi Argent garsiai susvilpe pries tai suspaudusi du pirstus sau tarp lupu. -Ei, Winchester'i!-ragindama vaikina nebetesti zodziu musio su nemireliu ji viso labo liko ignoruota, kaip ir reikejo to tiketis. Pasigirdus pirmajam suviui, ji is ipratimo, o gal tiesiog savisaugos instinktu pastumeta, susieme rankomis uz galvos ir vos vos pritupe. -Kas per... Dean'ai, nereikia!-jai dar nespejus deramai atsigrezti i ivikiu sukuri, pasigirdo lankstomo metalo garsas. Du perauge mazvaikiai. Piktokai nzvelgusi Sebastian'a tarsi sakydama ''Is taves to nesitikejau, turetum buti labiau subrenes, juk gyveni sitiek metu''... tada pabande suimti medziotojo paranke primygtinai stumteledama ji zengti paskui save i kiek apgadinta, taciau vis dar pagalpaskirti naudoti galima masina. Noredama Cassidy butu galejusi kategoriskai uzsprotestuoti Dean'o meginima pamokyti vampyra ''kas cia bosas'', bet tai butu per daug itartina, ypac turint omenyje, kad vaikinas nedare nieko blogo, viso labo gyne jos garbe ir ji is paziuros neturejo jokio preteksto jo uzstoti. Net Winchesteris nezinojo apie sunkia Cassidy tevo bukle ir kad ir kaip ji butu norejusi pasipasakoti senam dragui, jo vedybos ir atskaluniskas pastaruju menesiu elgesys verte ja dvejoti ar tikrai verta? Ar jam tai motais?
-Buk geras, vaziuojam is cia,-uzsimezgus medziotoju akiu kontaktui ji pagaliau patrauke link Winchester'io automobilio tikedamasi, kad jis nesiims jokiu drastisku veiksmu. Staiga nugriaudejes griaustinis buvo palydetas smarkaus lietaus, visai kaip per filmus. Prie tokiu staigiu oro permainu nepratusi Argent paskubomis smurkstelejo i masinos vidu isitaisydama priekyje, taciau ne keleiviui, o vairuotojui skirtoje vietoje. Smarkus lietus negailestingai talze masinos stoga todel girdeti kas vyko lauke buvo neimanoma, o ir matyti daresi vis sunkiau. Apglebusi save per pecius ji inirtingai juos patryne bergzdziai bandydama susildyti savo susalusi kuna. -Nagi...-sumurmejusi Cassidy nebeistverusi pasilenke prie vairo ir kelis kart nuspaude signala tokiu budu ragindama savo drauga paskubeti ir kai maziausiai to tikejosi, nugriaudejo dar vienas suvis.Dar kelios akimirkos ir masinos durelems atsiverus, automobilio salone pasirode ginklu nesinas Dean'as. Pazvelgusi i draugo veida ji viso labo nuryjo gerkleje istrigusi, taciau balsu taip is neistarta klausima '' tu ji vis delto nuzudei?''. Uzvedusi varikli Cassidy nieko nebetarusi skalndziai, tarsi butu pratusi vairuoti tokio pobudzio masinas, issuko is pakeles ir netrukus jie jau skriejo autostrada. Jos mintis buvo uzvaldes Sebastian'as ir paskutiniai jo istarti zodziai ir cia, visai netiketai, medziotojos pasamoneje isniro vaizdiniai, kelio zenklai ir galop paradines Redford'o durys. Taip, kaip vadinamasis ''drakula'' ir buvo sakes, ji prisimine jo adresa, nes pati to nepripazindama buvo neapsakomai dekinga nemireliui uz jos teva isgelbeti turejusi eleksyra.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 207
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 36
Miestas : Salt Lake City
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: UŽMIESČIO KELIAI:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume