MIŠKO BUNKERIAI:

Puslapis 37 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Nina Redford on Pir. 08 05, 2013 6:52 am

Neskaitant to, kad buvo beveik pasiruošusi padėti broliui susitvarkyti jo žaizdas, išgirdusi lemtingus žodžius, kad jis nežada nieko daugiau daryti, akivaizdžiai supykusi, iš visų savo jėgų, nusviedžia laikytą vaistinėlę tiesiai jam į sužalotą krūtinę, ko pasekoje ima gana garsiai kalbėti: - Vadinasi aš grįžau dėl šito? - Toliau emocionaliai rodydama savo nepasitenkinimą jo veiksmais, pratęsia: - Ar bent įsivaizduoji kiek ilgai aš laukiau, tikėdamasi išgirsti ką nors panašaus? Kad asmuo, kuris yra mano vienintelis giminaitis, visgi yra alfa ir yra pasiruošęs kovoti, ginti savo vardą? - Neigiamai supurto galvą. - Ar bent įsivaizduoji kaip turėjau jaustis, prileisdama vien mintį kad esi gyvas? - Pasitraukdama toliau, ir norėdama nuraminti savo pačios nervus, abejomis rankomis sukibusi į grotas, pratęsia: - Tu apgailėtinas Džeikai. Rimtai, nežinau kas tau po velnių nutiko. Bet tapai niekuo nesiskiriančiu nuo minios... mažmožiu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Pir. 08 05, 2013 2:02 pm

Tuo metu, kai į jį atsirenkia merginos nusviestas daiktas, greičiau ne iš skausmo o iš susierzinimo taria:
- Auch. - Suraukęs savus antakius ir įdėmiai klausydamas jos pasipiktinimų, atsitraukia nuo sienos, į kurią tuo metu rėmėsi ir neskubėdamas nusivelka nuo savęs marškinių likučius, kurie vis dar dengė jo viršutinę kūno dalį. Palinkdamas į priekį, pakelia akis į kalbančią, ir vietoje to kad paneigti jos nuomonę, viso labo taria: - Atleisk, kad nepatvirtinau tavo nuomonės apie mane. - Numesdamas laikytą "skudurą" į šoną, ranka atsiremdamas į sieną, pagaliau priverčia save atsikelti ant kojų tam, kad pasiekti kriauklę, kurioje galėtu nusiplauti savo ir svetimo kraujo marmalynę, kurioje šiuo metu yra "paskendęs". Neskubant nueidamas link minėto daikto, atsuka vandenį, ir prieš nusiplaudamas nuo savęs kraują, pasuka akis į seses pusę, toliau vedamas susierzinimo, iškošia pro dantis: - Verčiau eik, kaip matai, aš nesu tas asmuo, apie kurį tiek daug prisiklausei. Ir niekad juo nebūsiu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Antr. 08 06, 2013 4:48 am

Klausydama brolio kalbos, akivaizdžiai parodo kad ne velnio nesupranta kodėl jis taip elgiasi. Vien todėl kad mato jame kažką kitokio, nei jis iš savęs stato, nejudėdama iš vietos, pagaliau pradeda dėstyti:
- Aš noriu priklausyti tavo vilkų gaujai. Negana to, aš noriu kad suimtum save į rankas ir pagaliau pradėtum veikti. Nes patikėk manimi, Džeikai, be tavęs niekas nesugebės net piršto pajudinti prieš pasakų gyvenime egzistuojantį Klausą ir jo nesveiką šeimyną. Girdi? Būk vadas po velnių, būk toks kokį tave sukūrė likimas. Nes ir pats puikiai supranti kad tai tavo lemtis. - Rankos mostu nurodydama kažkur esantį išėjimą, pratęsia savo nuomonės dėstymą:
- Džeikai, aš tikiu kad šiame mieste yra daug vilkų norinčių palaikyti tavo pusę, aš viena iš jų. Pradėk veikti...

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Frank Frano on Antr. 08 06, 2013 4:55 am

- Ji teisi... - Tardama šiuos žodžius, pagaliau nusileidžia laiptais į apačią, kur galima nesunkiai įmatyti visus čia susirinkusius. Kuomet žvilgsniu užkabina tai vieną, tai kitą iš Armstrong'ų, prisistato: - Jules. Toks mano vardas, ir aš esu pasiruošusi veikti iš vien, su sąlyga, kad padėsit pirmiausia į protą atvesti pamestą vilką. - Akivaizdžiai omeny turėdama Meisoną, pratęsia: - Tuo pat metu, aš atsakysiu į pagalbą, savo paslaugomis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
«I shouldn't say I'm looking forward to leading a normal life, because I don't know what normal is.»

CREDIT: CHAMPAGNEMAMI

Frank Frano

I have drunken deep of joy and I will taste no other wine tonight.

Pranešimų skaičius : 320
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 47
Meilė : Wifey Olivia
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Aktorius

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Antr. 08 06, 2013 6:13 am

Ilgam dingęs iš miesto, nusprendžia vėl pasirodyti, kuomet ir jį pasiekia kalbos apie "legendinį" alfą vilką. Atsekdamas Mcmanus pėdomis, pagaliau ir pats nusileidžia į bunkerį, kuris jau bene perpildydamas vilkų. Veide išlaikydamas pakankamai savitą veido miną, priverčia save pasisakyti: - Manau kad tau reikės ne vien tik moteriškos palydos, Džeikai. - Kadangi būtent paminėto vardo savininką matė labai seniai, įsistebi į jo miną.

ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.

Pranešimų skaičius : 93

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Antr. 08 06, 2013 2:05 pm

Akivaizdu kad neturėdamas jokio supratimo tame, kad šiuo metu buvo ieškomas tokio kiekio asmenybių, stebėdamas kiekvieno jų pasirodymą, nesistengė aušinti burnos labinantis. Skeptiškai stebėdamas visų susirinkusių veidus, pagaliau pasisako: - Gerai. - Vis dar išlaikydamas pakankamai bejausmę išraišką, kiek stipriau įkvepia orą į savo plaučius, pratęsdamas taip ir nebaigtą nuomonę: - Aš vesiu jus į mūšį prieš Mikaelson'us, tačiau prieš tai, man reikės ir jūsų pagalbos. - Specialiai nukreipdamas akis į Jules, kone atkartoja tai ką ji sakė: - Saviškių mes nepaliekam, todėl pirmiausia grąžinsime Meisoną į jo paties vadovavimą. - Tai susakydamas pagaliau pajuda į priekį, tačiau lemtinga akimirka sustodamas prieš giminaitį, atsisuka veidu į Richardą. Ir tuomet nieko nepasakydamas, kiek turi jėgų, suvaro kumštį jam į veidą. Vietoje to kad dar ką nors padaryti, žengdamas dar kelis žingsnius į priekį, lyg niekur nieko, prasitaria: - Aš jau seniai norėjau tai padaryti. - Aiškiai parodydamas kad nežada šiuo metu daryti susirinkimą, nuskuba ten, kur galėtu rasti prarastą draugą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by ATIDUODAMA #12 on Antr. 08 06, 2013 3:14 pm

Įvertinant tai, kad alfa yra labai stiprus, netikėtai gavęs niuksą, neatlaikydamas pusiausvyros, nugara atsitrenkia į už jo buvusią sieną. Kuomet pakelia ranką, pirštais nubraukia sau po nosimi pasirodžiusį kraują, ir tuomet tyliai sumurma: - Visada prašom. - Atsisukdamas į čia esamas moteris, pastebimai užverčia akis. - Aš rasiu jį, nes manau kad būtent dabar jis linkęs padaryti ką nors ypatingai kvailo. - Tai susakęs, iš kart nueina paskui Džeiką.

ATIDUODAMA #12

Please tell me that we're gonna kill someone tonight.

Pranešimų skaičius : 93

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 3:58 am

Tuo metu kai visi jau yra iš čia išsinešdinę, pagaliau sugrįžta. Pirmiausia praleisdamas į vidų Meisoną, galvos mostu nurodo į paruoštą narvą. Ir vietoje to kad ką nors pasakytu, pirmiausia paeina kartu su laikomą Katerina į šoną, vis dar nepaleisdamas jos kaklo. Stebėdamas visą situaciją iš šalies, prasitaria: - Prisirakink. - Komandą duodamas Lockwood'ui, pasistengia išlaikyti kaip galima rimtesnę veido išraišką. Kas parodo kad jis nežada atsitraukti iki pat tos akimirkos, kol nepasieks tikslo: - Manau šiandiena tu ir taip gavai neblogą progą "pailsėti", todėl noriu kad pradėtum ne už ilgo. Kuo greičiau baigsim visą šį paradą, tuo greičiau galėsiu tave paleisti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 4:31 am

Kadangi Katerina nors ir tebuvo suzeista, taciau bent jau nebuvo perverta Armstrongo nagu, grazina sau iprasta kampine sypsenele. -Del to mes nesitareme,-neigiamai papurto galva, matydamas, jog ragana dar nebuvo nusileidusi apacion, o jis jos sioje situacijoje prisibijojo labiausiai. -Negi nesupranti, kad man tavo pagalbos nereikia?-bandydamas kaip nors izeisti Jake ir priversti ji nuo saves nusisukti, nugara atsiremia i narva, ne neketindamas zengti vidun. Kadangi Klauso itaiga ji priverte uzsiauginti itin stora oda, apeliuoti i jo jausmus nebuvo lengva, nebent tai buvo daroma pakankamai intensyviai. Butent todel kai aplinka nurimo ir niekam nebegrese mirtinas pavojus, o baime prarasti Katherine dingo, jo saltakraujiskumas grizo ir rodos neketino niekur trauktis. -Kas tai?-viena ranka pamosuoja ore, omeny turedamas du priesais save matomus asmenis. -Tai buvo plano dalis? Sutikai buti jauku, Katherine?-piktai sypteli. - Negi tikrai esate ant tiek silpno proto,-rodomuoju pirstu baksteli sau ties smilkiniu. -Jog manete, kad pats, savo noru uzsidarysiu siame narve ir imsiu keisti pavidalus? Pats save kankinsiu? Vardan ko? Isikalkit i savo gerietiskas galvas, kad man patinka nieko nejausti!-pakeles balso tona zvilgsni nukreipia i vaikina. -Jau pameciau skaiciu zmoniu, kuriuos si vakara nuzudziau, Jake,-leisdamas jam suprasti, kad Meisono, kuris ne uz ka nebutu palietes nekalto zmogaus, nebera. -Geriau ju krauja ir stebejau juos mirstant ir man nusispjaut. Nejau manai, kad noriu susigrazinti emocijas ir visa likusi savo gyvenima praleisti saves uz tai nekesdamas?-suraukia antakius. -Gali mane cia laikyti kiek tinkamas. Anksciau ar veliau Klausas ims manes ieskoti ir suras,-kreivai sypteli. -Todel vardan savo pacio sveiko kailio, verciau atsitrauk kol nevelu,-pastveres po ranka buvusi grafina su viskiu, ji uzsivercia, kadangi troskulys ji vare is proto, o sioje patalpoje nebuvo nei vieno, kuriuo jis galetu pasimaitinti. Keliu sekundziu laikotarpyje, nusviedes stiklini inda ant zemes ima siaubingai koseti krauju ir abejomis rankomis susiima savo kakla, negaledamas patiketi, kad jau antra karta si vakara pateko i tokias pacias verbenos pinkles.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 4:53 am

Vien todėl kad puikiai žinojo kad viskas nebus taip lengva, kaip atrodė iš pradžių, buvo apsvarstęs visas galimybes, kurių gali tekti griebtis, kuomet Meisonas pradeda rodyti savo charakterį, palenkdamas galvą pasuka akis į Kateriną, kuri šiuo metu dar randasi prie pat jo. Ir kuomet jo veide pasirodo pakankamai plati šypsena, pabrėžia tai kad mergina toli gražu nebuvo viena iš tų, kurie visą laiką buvo iš vien su juo: - Beje, atsimeni kai sakiau kad ją paleisiu? - Teigiamai linktelėdamas galva, nuleidžia savas akis: - Aš persigalvojau. - Staigiai apsisukdamas, suleidžia savas dantis į merginos kaklą, taip akimirksniu paskleisdamas užkratą, kuris yra mirtinas vampyrams per jos kraujotaką. Ir negana to, kuomet išsmeigia iltis iš jos odos, negaišdamas laiko nusuka jai sprandą. Kuomet savo žvilgsnį nukreipia į Meisoną, ištiesia savo delną, akivaizdžiai parodydamas kad šis nesiartintu: - Manau kad visgi tu tai darysi. Aš ne hibridas, bet, atsižvelgus į mano bandymus sužeisti vampyrą, ji turi šiek tiek mažiau nei parą. - Pasilenkdamas prie merginos kūno, pastveria ją už rankų, ir kažkodėl nesibaimindamas pasekmių, o ir pasinaudodamas tuo, kad Lockwood'as šiuo metu yra išblaškytas verbenos, kurią greičiausiai paliko Carrington, nuvelka moters kūną į tą patį narvą, ten palikdamas. Ta akimirka kai sugrįžta atgal, kojos spyriu smogia Meisonui į krūtinę. Ir jam žengus menkiausią žingsnį atgal, jam prieš nosį užveria narvo vartus. Sukibdamas abejomis rankomis į grotas, įsistebi į tai kas šiuo metu liko anapus. - Aš palikau šiek tiek Klauso kraujo sau, dėl visą ko. Tačiau būtent šiuo metu nesu įtikintas tuo, kad noriu jį atiduoti. Suteik man priežastį tai padaryti, Lockwood'ai. - Kadangi jo balsas pradėjo atspindėti pyktį, pasitraukdamas nuo grotų, įsistebi į stiklo šukes, kurios šiuo metu "puošia" grindis. - Man nėra būtina kad tu susigrąžintum žmogiškumą, tai tavo pasirinkimas. Man būtina kad atsikratytum to, kas verčia tave paklusti Klausui. - Pauzė, per kurią įsitaiso patogiau. - Savo viduje surask grandį, kuri verčia tave išlikti savimi. Tai gali būti bet kas. - Palenkia galvą, pratęsdamas: - Pyktis, neapykanta man, noras nutraukti man galvą. - Ištempęs kampinę šypseną, pratęsia: - Gailestis, meilė jai. O gal laiko spaudimas? Tavo pasirinkimas, Meisonai. Verbenos veiksmas greitai nepranyks. Sprendžiant iš to kiek skysčio pateko į tavo vidų. Bet aš nenusiteikęs laukti... Nors kita vertus, turiu parą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 5:34 am

Ivikiams pasisukus jam nenumatyta linkme, nespeja tinkamai sureaguoti i Jake islpuoli ir tebespringdamas bei siaubingai kosedamas bando isspjauti kiek imanoma daugiau alkoholio dar likusio jo burnoje ir ja deginancio. Isvydes suzalota Katerinos kuna krintant zemen ir dar nezinodamas, kad vaikinas turi priesnuodi, pasijunta taip, tarytum jo sirdis butu ta akimirka nustojusi plakti. Kai atsipeikeja, sukaupes paskutines jegas soka Jake link, o jo veide atsispindi niekad lig siol nejausta neapykanta. Kadangi vaikinas akivaizdziai to tikejosi ir buvo pasiruose bei atsako i jo ispuoli smugiu i saules rezgini, atatupstas uzkliuna uz narvo grotu, ko pasekoje atsiduria nelaisveje. Tebespringdamas verbena ir kosedamas, isistveria i narvo grotas ir kone balsu saukdamas pabando jas isplesti, bet nesekmingai. Jake prasitarus apie ta, jog dar turi Klauso kraujo, atsisuka i gretimais gulinti merginos kuna, pasruvusi krauju bei subraizyta vilkolakio idreskimu. Suklupes ir pamirses apie fizini siuo metu jauciama skausma, atsargiai perbraukia delnu per jos skruosta, nubraukdamas jos akis dengusius nuo kraujo sulipusius plaukus. Nesitikejes tokios ivykiu baigties staiga pajunta ji uzpludusi kaltes jausma, o tai reiske, kad jo emocijos eme pamazu grizti. Kadangi jo galvoje buvo visiska sumaistis, suneres pirstus sau i plaukus, kuri laika neprataria nei zodzio, tiesiog garsiai ir netaisyklingai kvepuodamas bando kovoti su vidiniais demonais. Netekes bet kokios laiko nuovokos, nei pats nezinojo kiek laiko tesesi jausmu konfliktas jo galvoje, taciau nepaisant to netrukus itin sunkiai pakyla nuo zemes ir ima kaustyti savo paties kuna grandinemis buvusiomis narvo viduje. Dar net pilnai to neuzbaiges, isleidzia skausmo sukelta riksma, kuris reiske viena -jis verte savo kuna igauti vilkolakio pavidala.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 6:54 am

Iš toliau stebėdamas visą įvykių eigą, paprasčiausiai nevertė savęs sakyti nieko. Kadangi buvo atsirėmęs į sieną priešais narvą, nuleidęs galvą, tačiau pakėlęs akis į matomą vaizdą, sukanda savo dantis. Ir neskaitant to, kad tokiame apšvietime jo akys įgauna menką šviesą teikiantį šaltinį, galima nesunkiai pastebėti kur link yra nukreiptas jo dėmesys. Būdamas per daug susikaupęs, kas paverčia jo miną neemocionalia, viduje tiesiog verda susižavėjimu, kurį sukėlė tai kad hobridas, iš kurio ne taip seniai buvo atimtas visas žmogiškumas, nusprendė aukotis dėl moters, kurios padermė paprasčiausiai turėtu sukelti pasišlykštėjimą. Girdėdamas riksmus, lūžtančių kaulų garsus, suneria savo rankas ant krūtinės. Žengdamas žingsnį į priekį, pažvelgia į bunkerio dangčio pusę, neigiamai supurtydamas galvą, ir tokiu būdu parodydamas kad jam pagalbos šiuo metu nereikės. Tačiau nepalikdamas hibrido vieno, palipa į viršų bei iš vidaus uždaro dangtį. Kuomet nusileidžia apačion, sustoja prie pat grotų, pasikartodamas: - Sutelk savo dėmesį į bet kokį jausmą arba bet kokią priežastį dėl kurios tai darai. Taip bus lengviau atlaikyti virsmą. - Kuomet krenkštelėdamas, trumpam pažvelgia į merginos kūną, kuris tuo metu dar gulėjo be jokio gyvybės šaltinio, vėl žvilgsnį nukreipia į hibridą: - Tu sugebėsi Meisonai. Tikiu kad esi pakankamai stiprus. - Kadangi jo balsas vėl įgavo draugišką toną, virš viso susirūpinimo, stebi jo kančias.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 07, 2013 6:58 am

*Kaip tik tuo metu, kai jos gyvybė vėl sugrįžta atgal į jos mažyti kūną, staigiai įtraukdama oro į savo plaučius, pramerkia akis. O kadangi jos kūnas buvo visai greta pavidalį keičiančio Meisono, matomai išsigandusi šio proceso, kaip galima greičiau atsispiria, nugara atsiremdama į grotas. Ir neskaitant to, kad šiuo metu pati jaučia savą skausmą, kurį sukelia per kūną keliaujantis nuodas, savo akis įsmeigia į virtimo procesą. Pakeldama ranką, pirštais perbraukia per savo plaukus. Tačiau šiuo metu nelabai ką rasdama pasakyti, nes tai paprasčiausiai gali būti neišgirsta, įsistebėjusi į jo tamsoje žėrinčias akis, kelis kart linkteli galva, lyg parodydama kad iš dalies ir jai skauda dėl to ką jis dabar kenčia*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2627
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 7:29 am

Kai pirmas virtimas baigiasi, del to, kad buvo save surakines kaip imanoma tvirciau, kad ir kaip jo zveriskoji puse bando istrukti, to padaryti nesugeba ir neaisku po kiek laiko, jo kunas pamazu ima atgauti zmogiska pavidala. Likes stoveti tik todel, kad jo rankos buvo prirakintos grandinemis, galiausiai suglemba, taciau del tu paciu grandiniu, jo keliai pilnai nepasiekia zemes. Netekes jegu nuleidzia galva, jausdamas kaip prakaitas sruva jo dar taip neseniai, zveri priminusiu, veidu. Jutimu deka suvokes, kad mergina kitame narvo kampe yra atgyjusi, kiek imanydamas pakelia galva, kad ja matytu: -Kaip tu?-istaria vos girdimu balsu. -Duok jai priesnuodi,-nepajudindamas galvos i Jake puse, kadangi tam veiksmui nesijaute turys pakankamai jegu, kreipiasi i vaikina buvusi patalpoje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 07, 2013 7:34 am

*Tikriausiai dėl to kad tai buvo pirmas kartas, kuomet prieš jos akis buvo atliktas virsmas iš žmogaus į žvėrį, su pastebimu atsargumu, baime stebėdama viską iš jos nuomone saugaus atstumo, sumerkia akis, kuomet jis vėl ima atgauti jam įprastą pavidalą. Neatmerkdama akių, praveria burną, tuo pačiu metu iškvėpdama prieš tai sulaikytą orą* - Atsižvelgiant į tai, kas vyksta... - *Neužtikrintai sujudinus savo abu pečius, tačiau taip ir neatsisukdama į už nugaros, už grotų esantį Džeiką, pramerkia akis vėl įsistebėdama į kone kabantį vaikiną* - Jauti kokius nors pokyčius? - *Kadangi čia pat prabilo jos smalsumas, vėl sukanda dantis, mat, jaučiamas jėgų praradimas vėl praėjo imti viršų*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 7:39 am

Su pastebimu susidomėjimu stebėdamas virsmo procesą, daugiau nebesistengė jo blaškyti savomis kalbomis. Ir kai vėl pasiekia grotas, nuo kurių jį skyrė vos vienas žingsnis, priklaupdamas prie tos pusės, kur randasi mergina, visgi pakelia akis į Meisono pusę, prabildamas: - Pakartok. - Omeny turėdamas virsmo procesą, kuris atėmė iš jo pakankamai daug jėgų, pratęsia savo mintį: - Ragana minėjo kad tai turi būti nevienkartinis virsmas. Turi pakartoti. Ir jei po to nejausi jokio dėkingumo skirto Klausui, viskas bus baigta. - Kadangi buvo Klauso kraują iš buteliuko įtraukęs į švirkštą be adatos, pakiša jį per grotas, kad mergina pasiimtu, o pats atsikeldamas, pabaigia kalbėti: - Aš įvykdžiau savo duotą žodį. Jai niekas negresia, bent iš mano pusės. Dabar, pakartok.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 8:05 am

Blankiai syptelejes stebi kaip Jake istesi savo pazada ir ne pats nesuvokia, kad jauciasi dekingas zmogui, kurio dar pries kelias valandas nekente visa savo esybe. Jausdamas, kad emocijos ir toliau viena po kitos ima grizti, vis dar jaucia dekinguma Klauso atzvilgiu, todel i merginos klausima atsako tyla. Isgirdes Jake isakmu tona vykdyti tranformacija dar karta, vos regimai neigiamai papurto galva. -Negaliu Jake... -jausdamasis taip, tarytum dar vieno karto jo kunas paprasciausiai neatlaikys, tebebando atgauti kvapa. Kai vaikinas savo prasyma pakartoja, uzmerkia akis prisimines del ko tai daro ir netrukus kiekvienas jo raumuo neiprastai isitempia. Si karta ivikiams klostantis kiek sparciau netrukus pasigirsta jo luztanciu kaulu garsas. Jau balsu saukdamas del skausmo, kuri jis siuo metu patyre, nedarydamas jokiu pertrauku, uzbaige transformacija tik si kart jo gyvuliskoji puse istenge nutraukti grandines, laikiusias jo rankas. Deka plieniniu panciu tebejuosusiu jo kojas bei juosmeni, likes stoveti ten kur stovejo, vis gi ima bandyti pasiekti Katherine, kadangi tai elementari vilkolakiska prigimtis. Nezinia kiek laiko praleides bandydamas nutraukti grandines ir issilaisvinti, galop ima rimti, o galiausiai susmunka ant zemes netekes samones ko pasekoje atgauna savo vos atpazistama zmogiska pavidala. Suplesyti rubai, pacio sau padaryti idreskimai ir visiskai jegu netekes kunas be samones gulintis ant saltu pogrindzio grindu - visa tai buvo transformacijos, grazinusios jam nepriklausomybe ir jausmus, rezultatas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 07, 2013 10:50 am

*Dar ta akimirka, kuomet jai per grotas buvo pakištas švirkštas su Mikaelson'o krauju, spėjusi jį prisitraukti, ir dar nespėjus prasidėti visam šou, įsistebi į talpą su raudonu skysčiu. Šiuo metu apsvarstydama tai, kad pastarosiomis dienomis jai teko atlaikyti kur kas daugiau, nei per visus savo vampyriško gyvenimo metus, atrodo buvo prisileidusi prie savęs mintį šio "vaisto" nepriimti. Ir vos tik Armstron'as pareikalauja kad prirakintas asmuo pakartotu transformaciją, sumerkusi akis, išlieja kraują sau į burną, kas pakankamai greitai sutraukia jos gautą žaizdą. Ir kadangi tuo metu buvo besikelianti ant kojų, išsigandusi to, kad Meisonas pradėjęs transformaciją nutrūko nuo pusės grandinių, kaip galėdama greičiau įsispaudžia į tolimiausią kampą. Kuomet beveik juto ant savęs žvėries kvėpavimą, sumerkusi akis, buvo nusukusi nuo jo savo veidą, tarytum tai būtu padėję jai neprarasti savęs. Kuomet viskas nutyla, pramerkusi akis pastebi suglebusį vaikino kūną. Neskaitant to, kad iš baimės jos rankos šiek tiek virpa, priverčia save prieiti prie jo. Palinkdama, priklaupia ant abiejų kelių priešais. Savosiomis rankomis suimdama jo veidą, pirmiausia įsitikina tuo kad jis yra gyvas. O tuomet, atsargiai pirštais perbraukia jam per veidą, nuvalydama prakaitą. Kuomet pasuka akis į Džeiką, prasitaria* - Atrakink jį, juk jau gavai ko norėjai. - *Reikalaudama, suraukia antakius*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 10:55 am

- Gali, aš tikiu tavimi. Gali daug daugiau, nei dabar manai. - Tardamas tai prieš Lockwood'ui pradėjus virsmo procesą, savo palaikymą išreiškia tuo, kad sukibęs abejomis rankomis į grotas, stengėsi "išgyventi" su juo kiekvieną lūžio akimirką. Tačiau vos tik šis nutrūko nuo kelių grandinių, atšlydamas toliau, buvo kone tikras tuo, kad hibridas sudraskys priežastį dėl kurios visą tai daromą, ir tuomet nebe bus jokios galimybės jį susigrąžinti. Visgi, likusioms grandinėms padarius savo, sulaukia tos akimirkos, kuomet jis sukris. Sureaguodamas į Katerinos komentarą, pasiekia grotas, kurias labai ramiai atrakina. Užeidamas į vidų, palaipsniui nukabina nuo kankinto asmens visas jį tebelaikiusias grandines. Kuomet jo veide pagaliau pasirodo akivaizdus šypsnis, pats sau subamba po nosimi: - Sakiau kad jam pavyks. Dabar jam reikės pasistiprinti, nes neįsivaizduoji kiek daug tai jėgų atėmė. - Kreipdamasis į Kateriną, galvos mostu nurodo kad ji pasišalintu: - Surask. Na, to kuo jūs maitinatės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 11:28 am

Pramerkes akis ir isvydes prie saves palinkusia Katerina, isspaudzia palengveimo sypsena. Tebeguledamas sunkiai pakelia viena savo ranku ir ja uzdeda ant merginos rieso: -Atleisk..-nuryjes burnoje susikaupusias seiles, padaro trumpute pauze. -... nenorejau, kad mane toki pamatytum,-istaria labai tyliai ir is kart po to apsilaizo suskeldejusias lupas. Akimis nuzvelges jos, kuri, kuris kai mate ja paskutini karta buvo nusetas vilkolakio nagu padarytomis zaizdomis, dabar buvo sveikas ir jau spejes sugyti, su palengvejimu nusisypso suprates, kad priesnuodis suveiki, o ir jis pats nepadare jai jokios zalos. Pamazu emes suvokti, kad moteris, kurios atsako i savo jausmus taip trosko, per visa jo transformacia buvo salia, o ir Jake atrakinus duris nuo jo nepasitrauke, uzmerkia akis ir lupu kampuciu nusisypso. -Ar tai reiskia, kad daugiau nebus jokiu melagysciu?-ranka perbraukes per merginos skruosta, prisitraukia ja arciau savo veido ir pabuciuoja jos kakta. Tai padares atslyja ir paguldes savo galva ant saltos zemes vel kuriam laikui atsiungia.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 07, 2013 11:37 am

*Visą laiką būdama priklaupusi prie vieno asmens, į kitą mažai bekreipė dėmesį. Tik tuomet kai Armstrong'as pagaliau atkabina visas Meisoną laikiusias grandines, trumpam pakelia akis, norėdama įsitikinti kad niekas daugiau šio nebe varžo. Ir kaip tik tuo metu išblaškyta gulinčio žodžiais, nuleidžia akis, ir viso labo linkteli galva* - Viskas gerai, tu nieko man nepadarei. O ankščiau ar veliau... Tikriausiai vis vien būčiau tai išvydusi. - *Stengdamasi sudaryti tokį vaizdą, kad jos tai ne kiek nepaveikė stebėdama net menkiausia jo krustelėjimą, tarytum per norą išspausti ašaras nusišypso dėl jo paskutinio komentaro* - Manau kad neklysti. - *Tuomet kai jis netenka sąmonės, palenkusi savo galvą prie jo, atsargiai paliečia savosiomis lūpomis jo lupas, ir tuomet sušnabžda* - Laikykis, aš greitai... - *Tuomet sureaguodama į Džeiko žodžius, nieko nebe delsdama išlekia lauk iš šios vietos iki artimiausios ligoninės kur gali būti laikomas kraujas*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 11:41 am

Nuolankiai išlaukdamas kol pora čia buvusių asmenybių pasikalbės, Katerinai pasitrauks, pats pasilenkia prie Lockwood'o, bei netampydamas veltui laiko, persimeta jo išvargintą kūną sau per petį. Žengdamas tuos trūkstamus žingsnius lauk iš narvo, atsargiai perkelia jį ant čiužinio, kuris vis dar buvo padėtas viename iš statinio kampų. Suvokdamas kad jam greičiausiai padės tik naujas jo prasimaitinimo šaltinis, žvilgtelėdamas į laikrodį, nusprendžia palaukti Katerinos sugrįžimo su medžiaga, kuri šiuo metu yra reikalinga.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 08 07, 2013 11:47 am

*Turėdama savo gebėjimus gudrauti, sugeba apsisukti daug greičiau nei tikėjosi. Prasmukusi į vietinę užmiesčio ligoninę, iš ten nugvelbia kelis pakelius kraujo, ir nepastebėta dingsta lauk. Bėgdama naudodamasi savo greičio sugebėjimais, pusiaukely sustoja, mat išgirsta labai keistą šurmulį. O kuomet kūną užlieja šioks toks baimės jausmas, sukandusi dantis, neigiamai supurto galvą, sumesdama viską į įkandimo pasekmes. Vėl pradėdama bėgti, ne už ilgo vėl pasiekia bunkerį, atlapojusi dangtį, ir vėliau vėl ji nuleidusi, pati nusileidžia laiptais į apačią. Kuomet nužvelgusi visą aplinką, vėl prisiartina prie Lockwood'o, iš krepšio ištraukia vieną pakelį kraujo. Sulašinusi kelis lašus svetimo kraujo sau ant piršto, ištepa juo Meisono vidinę lūpos dalį, tikėdamasi kad šis kaip nors sureaguos, o pati tuo tarpu paaiškina* - Negaliu jam to paprasčiausiai supilti į burną, nes viso labo paspringdinsiu jį. - *Vėl nukreipusi akis į Meisoną, neskaitant to kad jis be sąmonės, ima kalbėti* - Nagi atsibusk... Po šios dienos, tau būtina pasistiprinti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 08 07, 2013 12:07 pm

Pajutes kraujo skoni burnoje, dar netmerkes akiu nuryja tuos kelis lasus. Kai pagaliau atmerkia nepaprastai sunkius savo vokus, isvydes greta jo klupincia mergina ir siek tiek toliau esanti Jake, supranta, kad paskutiniu keliu paru ivykiai yra realybe. Suraukes antakius pasislyksti tuo, kad katik ragautas skytis jam suteike toki malonuma ir neigiamai papurtes galva atstumia jam siuloma gerima: -Tai priestarauja bet kokiems vilkolakio isitikinimams,-giliai atsiduses kelias akimirkas lukteli, o tuomet pabando atsisesti. Kadangi visos lig siol tramdytos emocijos eme sparciai grizti, kartu su jomis jo galvoje eme 'suktis vaizdajuoste', kurioje jis pats, niekieno neverciamas zude zmones ir tuo megavosi. Nors buvo beprotiskai isalkes, vos prisimines krauja islieta savo pacio rankomis, suziaugcioja ir tik per plauka susilaiko nesusivemes. -Visa tai buvo veltui,-neigiamai papurto galva ziuredamas i kambaryje esancius asmenis. -Viskas ka sugebejau issiaiskinti apie Klausa yra tai, kad jis myli, ar bent jaucia kazka panasaus i meile, moteriai vardu Scarlett, o ji dabar yra mirtinga, todel greiciausiai nesuklysiu sakydamas, kad tai yra jo silpnoji vieta, bent jau iki tol kol jis ja vel pavers nemirtinga,-paskutini sakini kone sumurma. -Vadinasi pasidaviau jam be reikalo,-emes save grauzti, rankomis perbraukia sau per veida, nuvalydamas prakaito laselius spejusius atsirasti ant jo kaktos.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Tr. 08 07, 2013 12:24 pm

- Jausdamas troškulį, turi išmokti jį numalšinti. - Pasisukdamas į tą pusę, kur randasi Lockwood'as, pasiremia artimiausios sienos, ir ta akimirka, kuomet išklauso visos gautos informacijos, trumpam nutyla, leisdamas sau suvirškinti tai, kas buvo atskleista: - Paklausyk, tai kad tu dabar mastai pats, o ne aklai vykdai bet kokius Klauso įsakymus, dar nereiškia kad nesužinojai nieko. Tai tik reiškia kad turi pranašumą prieš jį. Nes ir toliau gali vaidinti kad tau niekas nerūpi ir visą ko nori, tai jam įtikti. - Trūktelėdamas pečiais, pratęsia: - Ypatingai dabar, kai Klauso moteris yra žmogus, jo dėmesys yra labiausiai nukreiptas į ją. Tai verčia jį pažeidžiamu. - Staiga nutilęs, su jaučiamu apmaudu pratęsia: - Paklausyk, šiuo metu manau tave iš vidaus ėda tai, kas įvyko per kelias pastarąsias dienas. Ir nors tai sudėtinga, turi suimti save į rankas. Tai kaip teko tai daryti man, ne kartą. - Pasukęs akis į vyriškį, pratęsia: - Man reikalingas asmuo, kuriuo galėčiau pasikliauti. Kuriuo galėtu pasikliauti vilkai. Ir jei atvirai nieko geresnio, kaip tave nematau. Mums pavyks palaužti Klausą. Šiek tiek kilstelėdamas antakius, patikslina: - Palaužti, o ne sunaikinti. Kaip ir minėjau ankščiau, mes prieš savus neinam. - Taip leisdamas suprasti, kad nenori jog per Mikaelson'ą žūtu vilkas, prunkštelėja: - Nagi maitinkis, aš nežiūrėsiu. - Nusišypsodamas, iš kart patraukia link laiptu, jau iš ten pasisakydamas: - Vis vien man reikia šiek tiek gryno oro.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 7:14 am

Sponsored content