Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIŠKO BUNKERIAI:

+11
Cato Alexander
Katherine Pierce
Li Wang
Mariella Russo
Elijah Mikaelson
Marcel Gerard
Jules McManus
Arabella Petrova
Mason Lockwood
Jake Armstrong
Gabriel Gotham
15 posters

Puslapis 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Pen. 08 02, 2013 1:13 pm

Merginai beveik perskaičius jo mintis, būdamas nuleidęs galvą, pakelia akis į jos pusę, kelis kart teigiamai supurtydamas galvą. Tačiau neskubėdamas ką nors pasakyti atgal, "nučiuožia" per grotas, atsitūpdamas. Kuomet pajunta pareigą ką nors pasakyti, pagaliau pratęsia: - Alfa, tai asmuo savaime suprantamas kaip vadas savo gaujos. Tai stipriausias asmuo, kuris tapdamas tuo kas yra prieš tai turi atimti gyvybę to, kuo jis nori tapti. Kartą per tūkstantmečius, pasitaiko toks vilkas, kuris tapęs alfa sugeba paversti paprastą žmogų vilku. Tai sudėtingas procesas, tačiau jis realus. - Nusukęs akis, atsikrenkščia. - Prieš metus laiko, kuomet, mūsų keliai su tavimi išsiskyrė, aš padariau šį tą siaubingo. Nežinau ar tai buvo juodojo mėnulio įtaka ar dar kas nors. Bet, asmuo kurį sužeidžiau. Po kelių savaičių pasirodė mano tarpduryje. Sustiprėjęs, tiek fiziškai tiek emociškai. Neaišku kaip tai nutiko, tačiau sugebėjau ant jo permesti vilko prakeiksmą. - Vėl nuleidęs akis, atsidūsta: - Niekam to nesakiau, nes, nei man naudinga kad kiti žinotu, nei noriu kad tuo būtu naudojamasi. O dabar, svarstau apie tai kad Klausas kalbėdamas apie alfa, turėjo omeny visų jų sunaikinimą iki pat tos akimirkos, kuomet ras reikiamą. Tai yra mane. - Norėdamas pamatyti merginos miną, pakelia savas akis.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Pen. 08 02, 2013 3:27 pm

[Stengdamasi kaip galima ramiau išklausyti vaikino kalbos, akivaizdžiai nelabai palankiai priima tai kad jis per savo būvima su savimi sugebėjo nuskriausi kažkokį asmenį. Nukabinusi galvą, tačiau nenorėdama jo užsipulti kaltinimai, sukanda dantis. Jausdama šiuo metu labai prieštaringus jutimus, o tiksliau nežinodama kaip tiksliai reikėtu elgtis, galiausiai nusileidžia ant "žemės". Nulipdama nuo stalo, ant kurio prieš tai sėdėjo, prieina prie jo. Priklaupusi priešais, įsiskverbia jam tarp šlaunų, abejomis rankomis apglėbdama jo pečius] - Viskas bus gerai, jei tai žinau tik aš, vadinasi tai bus tik mūsų paslaptis. - [Jausdama kaip jis vis dar jai yra artimas, prispaudžia savo kaktą prie jo, tokiu būdu įsistebėdama į jo akis] - Džeikai, mes neleisim kad Klausas tave pasiektu. Pamatysi, kol dar nėra vėlu, viską galima nukreipti visai kita linkme. - [Pasistengusi raminančiai šyptelėti, pratęsia] - Tuo labiau kad jis šiuo metu labiau sudomintas tuo kitu, kuris šiandiena čia buvo pasirodęs. Vadinasi tu nesi jo planuose, kol kas. Bent jau kol kas.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Mason Lockwood Pen. 08 02, 2013 4:04 pm

Atvykes i sia vietove, supama gan tankaus misko, isjungia automobilio varikli ir pasisuka i ant galines sedynes sedincia mergina: -Jau temsta,-leidzia jai suprasti, kad svarko jai nebereikes, todel pasiima ji atgal.Trumpam stabtelejes del ji vel uzpludusiu negatyviu jausmu, giliai ikvepia oro ir trumpam uzmerkia akis. -Tikiuosi man atleisi, jei tureciau kita iseiti, tikrai to nesiimciau,-su lig siais zodziais, zaibo greiciu atsirades ant galines sedynes salia jos, suima jos kakla abejomis rankomis ir stipriai bei staigiai pasuka. Jos kunui suglebus jo rankose, ispucia ora is plauciu: -Atleisk, Katherine..-netrukus islipa is masinos su ja ant ranku ir surades reikalinga bunkeri, nusileidzia apacion, uzrakindamas paskui save iejima. Nesdamas ja kolidoriumi skirianciame pagrindine patalpa nuo iejimo, isgirsta dvieju zmoniu pokalbi, todel dar pries pasirodydamas ju akiratyje, pranesa apie save:
-Jake, man reikia tavo paslaugos..-pagaliau stovedamas priesais, pasodina Katerina ant zemes, svelniai atremdamas jos galva i siena.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Pen. 08 02, 2013 4:11 pm

Klausydamas merginos kalbos, nesistengė jos pertraukti, vien todėl kad praėjo mažiausiai pusantrų metų po to, kai jie tiesiog kalbėjo nekeldami balso vienas ant kito, ką kalbėti jau apie tai, kad mergina pirmoji parodė savo nepriešiškumą jo atžvilgiu. Kuomet pakelia savo tamsoje šiek tiek spindinčias akis į jos veidą, žiojosi norėdamas pradėti kalbėti, tačiau išgirdęs kad čia pasirodė dar vienas asmuo, neigiamai supurto galvą: - Teks atidėti. - Kuomet atsikelia, kartu su savimi pastatydamas ant kojų Aria, akimirksniu nužvelgia visą veiksmą, kuomet čia įnešama Pierce. Kilstelėdamas vieną antakį, pakreipia galvą į Lockwood'o pusę: - Spėju kraujas suveikė, bet dėkingumo buvo nulis. - Prunkštelėdamas, patraukia Aria link grotų, o pats žengia arčiau prie neseniai matyto asmens: - Priklauso nuo to, ko būtent nori manęs prašyti?
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Mason Lockwood Pen. 08 02, 2013 5:04 pm

Isgirdes pirmaja Jake replika savo atzvilgiu, nesusilaiko nesyptelejes: -Kaip pirstu i aki,-neigiamai papurto galva. -Turiu jos zieda,-iskelia viena savo plastaku, parodydamas Katerinai priklausanti daikta. -Noriu paprasyti, kad leistum ja cia... Ikalinti. Kuriam laikui. Klausas apie sia vieta nezino, beto ir patekti vidun negali, todel ji cia bus saugi. Ivyko kai kas, privertes mane patiketi, jog dar yra vilties,-lupu kampuciu sypteli, nenoredamas leistis i detales. -Trumpiau tariant, Klausui ja suzeidus ji nusilpo, o tai turi kazkoki rysi su jos gebejimu valdyti savo emocijas ar is viso jas pasalinti. Jei man pavyktu ja 'isdziovinti', gal but sugebeciau ja palauzti...-idemiai nuzvelgia pasnekova ir tik dabar suvokia, kad greiciausiai isiterpe i jo ir Arios pokalbi. -Dovanok,-kreipiasi i mergina. -Mano vardas Meisonas, tau geriau zinomas kaip tave uzpuoles kales vaikas,-kaltai sypteli. Grazines savo zvilgsni i Jake, surimteja: -Yra kokiu ziniu is raganos??
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Pen. 08 02, 2013 5:14 pm

Klausydamas šiuo metu vienintelio kalbančio asmens, perkreiptas nuostabos, iš karto iškelia savus antakius, tuo pat metu rodomuoju pirštu nurodydamas grindis sau po kojomis: - Čia? - Kuomet nieko daugiau nepasakęs, pakelia ranką, bei delnu perbraukia sau per sprandą, paskuba pasisakyti toliau: - Klausyk, aš suprantu tavo norą susigrąžinti tai, kuo ji buvo ankščiau, bet ar nemanai kad visą tai per daug drastiška? - Palenkęs galvą, pasidomi: - Esi tikras kad ji susitaikys su viskuo, ką yra pridirbusi per visą savo egzistavimo laiką, jei jaus? - Liežuviu perbraukdamas sau per lupas, kuriam laikui nukreipia savo akis į Arią, tačiau nieko nepasakęs, vėl pasižiūri į Lockwood'ą. - Kas liečia vietą, žinoma. Aš kol kas liksiu pas Arią, - Tikėdamasis kad mergina neprieštaraus, prataria toliau: - Aš ir pats šiuo metu nenoriu pasitaikyti Mikaelson'ų kely, tuo labiau dabar.
Dėl to kad labai įsijautė į pokalbį su Carrington, visai pamiršęs apie tai kad turėjo susisiekti su šviesiaplauke, nuleidęs akis, pavargusiu tonu atsidūsta. - Atleisk, visai pamiršau susisiekti su ja. Padarysiu tai dabar pat, pasakysiu kad atvyktu čia, vos tik galės. - Tai susakęs, trumpam atsitraukia surašydamas sms žinutę Reese.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Št. 08 03, 2013 2:38 am

[Vien todėl kad Džeikas nieko nepasakė apie tai ką ji buvo išsakiusi prieš tai, stebėdama kaip čia yra įnešama mergina, suraukia savus antakius, nes nesupranta tokio dalyko kaip kankinimas vardan to kad iššaukti kokias nors emocijas. Sukandusi dantis, ir likusi nieko nepasakiusi iki pat tos akimirkos, kuomet buvo užkalbinta, pakelia akis į hibrido veidą. Neketindama šiuo metu bičiuliautis su asmeniu, kuris sukėlė jos gyvybei grėsmę, taria] - Kokie yra Džeiko draugai, jo reikalas. Tačiau aš nežadu su tavimi bičiuliautis. - [Leisdama suprasti kad nėra pasiruošusi šiuo metu atleisti užpuolimo, nusuka savo veidą, ir kuomet Armstrong'as pareiškia kad kelias naktis praleis jos namuose, dusliai atsikvėpdama, susikiša abi savo rankas į džinsų kišenes] - Žinoma, juk Aria neturi savo gyvenimo, todėl bet kada gali įsileisti vyrą į savo namus pagyventi. - [Nors kalba vieną, supranta situacijos rimtumą, ir tuomet neigiamai supurčiusi galvą, pasisako] - Atsiprašau abiejų, šiandiena esu ypatingai dirgli. Pas manęs likti negalima. Jei nenutraukiau galvų jums aš, mano brolis tokios progos nepraleis.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Mason Lockwood Št. 08 03, 2013 11:15 am

Jake zodziams akivaizdziai palietus tema, apie kuria jis venge galvoti, neigiamai papurto galva: -Zinau, jog ji yra padariusi daug siaubingu dalyku, bet esu pasiruoses padeti jai viska istverti, jei tik ji man leis,-zvilgteli i Katerinos kuna, kuris akivaizdziai dar neatgavo givybes. Zinodamas, kad laiko iki kol ji pabus lieka vis maziau, pasisukubina testi toliau: -Mano planas turi labai daug sprangu, greiciausiai ji manes ims neapkesti del ikalinimo ir del to, kad nusukau jai spranda,-kaltai sypteli. -Bet negalejau rizikuoti, ji neturi zinoti kur si vieta. Per visa ta laika ismokau tik viena, kai manaisi turys ja savo delne, ji ima ir islysta. Kartais pagalvoju, jog mano gyvenimas buvo kur kas paprastesnis iki pazinties su Katherine, vienintelis dalykas mane valdes buvo menulis. Ir turiu pridurti, tai buvo maziau skausminga,-dviprasmiskai sypteli ir dar syk dirsteli sau per peti. Kadangi Aria neparode didelio draugiskumo jo atzvilgiu, supratingai linkteli galva: -Viliuosi, kad turesiu proga pakeisti tavo nuomone apie save. O kolkas, man uzteks jei tiesiog nesitaikysi i mane tuo.. Verbenos prisisunkusiu ginklu,-apsidairo akimis ieskodamas kur pastarasis yra. Netrukus grazines savo zvilgsni i Jake, surimteja:
-Gali buti ramus ir nesijaudinti del Klauso. Butent dabar zadu vykti jo ieskoti antraip jis ims ieskoti manes. Kuo arciau jo busiu, tuo daugiau issiaiskinsiu apie jo palnus, todėl galesiu jus perspeti jei jis sugalvos didinti savo hibridu gretas.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Št. 08 03, 2013 11:51 am

Turėdamas savo tvirtą nuomonę apie tai, kad vampyrai negeba imti ir pasikeisti, nesvarbu ar jais vadovais jausmai arba jų nebuvimas, klausydamas tai kas yra sakoma iš jo pašnekovo pusės, įtariai susiaurina savo akių vokus, netrūkus po ko priverčia save pradėti kalbėti: - Tikriausiai būdamas tavo vietoje bandyčiau tą patį, tačiau žvelgiant iš šalies. Nuoširdžiai kalbant, man atrodo tu tik veltui gaišti laiką. Vampyrai yra monstrai, ir to pakeisti neįmanoma. - Gūžtelėdamas pečiais, parodo kad savo nuomonės nežada jam piršti. - Bet kaip ir sakiau, tai tavo pasirinkimas. Ir jei manai kad taip bus geriau, vadinasi taip ir bus. - Kuomet savo dėmesį nukreipia į Carrington, palenkia galvą, akivaizdžiai nenorėdamas aiškintis prie kitų akių. Visgi likęs nieko nepaakęs jai, nukreipia akis į tą pusę, kur guli garbanė. Tuo pačiu metu klausydamas tolimesnės Meisono kalbos, pakelia ranką, kuri jau baigė užgyti, bei delnu perbraukia sau per lupas, po ko pratęsia: - Moterys visuomet padaro mūsų gyvenimus labiau komplikuotais. O kas liečia Klausą, man tereikia išlaukti tą laiką, kol jo kraujas išgaruos iš mano organizmo. Toliau, manau sugebėsiu kaip nors pasipriešinti, jei būsiu tam pasiruošęs. - Kaukštelėdamas dantimis, akis nuleidžia į savo žybsėti pradėjusį telefoną, perskaitydamas gautą žinutę, pasisako: - Keitė pasirodys čia pakankamai greitai. Tačiau, kvietimo praeiti ji neturi. Todėl privalėsi su ja susitikti kur nors kitur, nei bunkery. Kas liečia Klausą, nesistenk prie jo būti per daug ilgai. - Pakeldamas ranką, rodomuoju pirštu pamosuoja sau priešais smilkinį: - mačiau savo paties akimis, kaip jis nesunkiai paveikia tavo protelį į savo naudą. Mes tuo tarpu eisim.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 08 03, 2013 12:42 pm

*Kaip tik tuo metu kai jų pokalbis ima po truputi įsivažiuoti, staiga vėl pajutusi laužiantį skausmą savo kakle, pramerkia savas tamsias akis. Uždėjusi plaštaką sau ant sprando, iš pradžių iš leidžia negarsią fantominio skausmo aimaną. Akivaizdu kad jausdamasi taip, tarytum su ja yra žaidžiama kaip su lėle, sukandusi dantis, iš karto per daug greitai nulekia prie liuko, kuris veda į išorę. Pabandžiusi jį atidaryti, ir susidūrusi su faktu kad tai yra neįmanoma, neskubėdama nusileidžia laiptais į apačią. Klausiamą žvilgsnį nukreipusi į čia stovinčius, perklausia* - Ir kas toliau, laikysi mane čia iki pat tos akimirkos, kai patapsiu nieko verta iš troškulio sudžiuvusia mumija? - *Neigiamai papurtydama galvą, tuo pačiu metu užverčia savo akis. O dėl to kad nemito labai seniai (apart Klauso kraują), nesijausdama labai tvirtai, pasiremia sienos, bandydama neparodyti kad nesijaučia tokia stipri, kokia visgi turėtu*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Mason Lockwood Št. 08 03, 2013 1:37 pm

Neaisku kodel, bet jausdamas nora susitikti su Klausu, nuveja ikiriaas mintis salin, o kadangi paskutiniai Jake zodziai buvo butent tai, kas ji neramino, neigiamai papurto galva; -Gali buti ramus, tas rysys nera toks stiprus, as sugebejau jo valiai nepaklusti, dabar kai emiau maitintis..-suvokes, kad si naujiena neturejo apsiekti Jake, psakubomis tesia toliau, to nesureiksmindamas: -.. esu stipresnis nei lig siol. Klausas nesugebes manimi manipuliuoti,-pats pajutes iuos zodzius issprustant is savo paties lupu, trumpas pasijaucia keistai, tarytum jo mintys ir zodziai neturi jokio jam pavaldaus rysio. -Nemanau, kad dabar turesiu laiko su ja susitikti, bus geriau jei tai padarysiu gryzes,-nusisypso sau neiprasta sypsena. Apsidziauges, jog Katerinos meginimas pasprukti nutrauke ju pokalbi, atsisuka i jos puse: -Pokolkas taip. O dabar buk tokia maloni ir nesk savo dailu uzpakaliuka toliau nuo isejimo, nenoriu to kartoti,-pirstais perbraukia per savo kakla, leisdamas suprasti, jog kalba apie neseniai ivykusi jos sprando nusukima. -Turiu siokiu tokiu reikalu, todel paliksiu tave su savo pacios apmastymais. Beto esu zveriskai isalkes,-siuos zodzius susnibzda merginai i ausi ir nusisypsojes parodo iltis. -Jei busi gera mergaite, parnesiu lauktuviu. Tai priklausys tik nuo taves pacios,-kadangi jo vampyriskoji puse eme imti virsu ir jo elgesys daresi vis ciniskesnis cia buvusiu zmoniu atzvilgiu, pasistengia is cia issinesdinti anksciau nei jie ims klausineti: -Pranesiu jei bus kokiu ziniu,-iskeles desines rankos plastaka delnu i pasnekovus, lupu kampu sypteli. Tai tares pasisalina is sios vietos, nepamirsdamas uzdaryti uz saves liuko duru.
Mason Lockwood
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1114
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 42
Miestas : New York
Meilė : The marked one (Gabby)
Draugai : Sammy, Jake,Tayler,Jack
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Št. 08 03, 2013 1:50 pm

Kadangi ir pats neketino čia užsilikti, tuo labiau kai čia randasi asmuo, kuriuo Katerina gali nesunkiai pasistiprinti, išsinešdina kartu su Aria dar prieš tai, kai Lockwood'as uždaro liuką, vedantį į vakaro tamsą.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Št. 08 03, 2013 2:16 pm

*Baisiai nepernešdama dabar rodomos "galios" prieš ją, sunkiai tvardydama pyktį, kuris yra susimaišęs su jos jėgų išsekimu. Net neparodo menkiausio noro ką nors pasakyti vaikinui kuris su ja kalbėjo tuo metu, kai jis dar buvo šiuose patalpose. Tačiau vos tik šis užveria liuką vedantį į jos laisvę, nesusilaikydama ima rėkti* - Nekenčiu tavęs! - *Kumščiu stipriai trenkusi per sieną, galiausiai nulipa laiptais žemyn. Akivaizdu kad nesugebėdama sugalvoti būdo, kuris jai padėtu iš čia išsinešdinti, ima nužiūrinėti kiekvieną čia esantį daiktą. Kuomet liežuviu perbraukia per savo lupas, žengia tuos kelis žingsnius prie stalo, kuris randasi pagrindiniame "kambaryje". Kuomet pastebi kad ant jo yra pastatytas butelis, likusi tuo patenkinta, savo veide išspaudžia šypseną. Pasigavusi minėtą butelį, palengva ima sukti ratus aplink visą "teritoriją". Pirštų galais vis paliesdama ją suinteresavusius daiktus. Galiausiai kuomet nuobodulys ima imti viršų, nes ji kaip ir nepratusi ilgą laiką būti visiškai viena, bandydama rasti sau kokios nors veiklos, užtinka kažkada čia paliktą grotuvą. Pastačiusi butelį, bei suėmusi šią technologijos išmonę, ima spaudinėti mygtukus, vis keisdama dainas, kol neaptinka tokią kuri jai iš tiesų patiktu. Užimdama save, vėl pasigauna butelį, ir pagaliau pradėdama gerti, tuo pačiu metu ima sukiotis po patalpas, pasidariusi sau pačiai "vakarėlį", kuriame jai pačiai patiktu*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Sk. 08 04, 2013 2:27 am

[Būdama viena iš tų žmonių, kuriems yra leista žinoti bunkerį atrakinantį kodą, nieko nedelsdama taip ir padaro. Aišku pavargusi šiek tiek su liuku, mat jos jėgos yra labiau ribotos, negu nemirtingų. Kuomet visgi atlenkia minėtą daiktą, girdėdama kad iš apačios liejasi muzika, palaipsniui ima leistis ten, iš karto pradėdama kalbėti] - Katerina? [Iš savo krepšio ištraukusi kelis maišelius su krauju, paskuba paaiškinti] - Tavo draugas, hibridas. Mačiau kaip jis elgiasi, ir veikiausiai tai yra labai neatleistina. Tačiau... Jis padarė tai, prieš ką nublanksta viskas, ką teko šiandiena matyti man. - [Nusistebėdama tuo, kad nesugeba iš kart pamatyti merginos, pratęsia] - Katerina?
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 08 04, 2013 2:45 am

*Kaip tik tuo metu leisdama sau atsipalaiduoti ir tokiu būdu dar labiau pagrimsti į "man nerūpį" būseną, išgirdusi kaip atsiveria durys, iš karto išjungia prieš tai pajungtą muziką, pastebėjusi čia pasirodžiusią merginą, veide išspaudžia savotiškai kampinę šypseną. Nekankindama jos tyla, tvarkingai pastato tuščią butelį ant stalo, o pati tuo tarpu perklausia* - Ir ką tavo manymu man reikėtu daryti dabar? - *Rodomuoju pirštu nurodydama liuką, kuris taip ir nebuvo užvertas, pratęsia savo mintį* - Perkasti gerklę tau ir pasileisti bėgti lauk... Ar smalsumo vedamai paklausyti tavęs ir ir tik paskui padaryti visą tai, ką minėjau prieš smalsumą? - *Vis dar neslėpdama ryškios šypsenos, pasisako su jau girdima savimi pasitikėjimo intonacija* - Arba visą tai padaryti tuo pačiu metu. - *Iš kart po to, pasinaudodama savo greičiu, pasikėsina sukasti merginai, kuri akivaizdžiai čia pasirodė ne pačiu tinkamiausiu metu*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Sk. 08 04, 2013 2:51 am

[Būtent dėl tos priežasties kad net neketino čia rodytis neapsiginklavusi, visą laiką rankose laikiusi buteliuką, kurio kamštelis jau buvo atsuktas, kuriame buvo stiprus verbenos nuoviras. Vos tik mergina pasistengia prie jos prisiartinti, ne kiek nesudvėjodama, šliūkštelėja jai nuovirą tiesiai į veidą. O kadangi jau pavargo būti tampoma, kiek turėdama jėgų, spiria jai į kojas, tokiu būdu priversdama ją parkristi] - Arba imti ir mane išklausyti, tu pamišusi savanaude kale. - [Susiaurinusi savo akių vokus, iš karto pradeda aiškinti] - Vilkas. Tiksliau Hibridas, kuris visą laiką bandė išgauti iš tavęs kokią nors emociją, pasidavė Klausui. - [Palenkdama galvą, kad geriau galėtu matyti merginą, rankoje suspaudžia buteliuką] - Džeikas minėjo kad Klausas privertė jį atsikratyti žmogiškumu. Ir kaip manai kas bus toliau? Kai jis taps visiškai pavaldus tam monstrui? - [Neigiamai supurto galvą] - Vienintelis žmogus kuris ketino dėl tavęs kažką daryti geriausiu atveju dės ant tavęs. O blogiausiu... Įsivaizduoji?
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 08 04, 2013 2:56 am

*Visiškai netikėtai užklupta to, kad mergina nėra tokia gležna, kokia atrodo iš šalies, stipriai išblaškyta nesuvokiamą skausmą sukėlusio skysčio veikimu, ir dar pakirsta iš kojų, nukrenta ant užpakalio, iš kart rankovėmis pradėdama valytis skystį susimaišiusi su krauju. Ir nepaisant to kad žaizdos labai greitai susitraukia, nutaiso paniekinančią veido miną* - Oh, verčiau tu nebūtum tai dariusi... - *Akivaizdu kad tai sukėlė jos siūtą dėl to kas nutiko, iš karto sugaudama Arią už kojų, staigiai pakelia į viršų, leisdama jai plotis ant nugaros, ant šalto cemento. O kuomet užsirioglina ant viršaus, abejomis rankomis suima jos kaklą* - Kiek galiu kartoti, man nerūpi tai kas jam nutiko? - *Pradėdama stipriau spausti jos kaklo slankstelius, pro sukąstus dantis pratęsia* - Gal būtent, neturėdamas jokių žmogiškų jausmų, jis pagaliau nustos iš manęs ko nors tikėtis. - *Su kiekvienu žodžiu ima vis labiau ją smaugti*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Sk. 08 04, 2013 3:02 am

[Ta akimirka kuomet atsiduria ant grindų, dar bandydama priešintis, prieš Katerinai užsilipant ant jos, vienu iš savo padų, smogia jai per veidą, bet akivaizdu kad to buvus per mažai, kuomet moteris suima jos ranką, jausdama kaip jai ima trūkti deguonies, sukrauna abi savo rankas jai ant riešų, beveik ne savo balsu ima kalbėti] - Tau rūpi kas su juo bus, nes kad ir kaip nenori sau to pripažinti, myli tą hibridą. - [Iš nevilties pradėjusi trankyti jai per rankas, griebtis už jos plaukų ir kaip nors kitaip patraukti ją nuo savęs. Ilgai bylinėdamasi su ja, pagaliau sugeba, labai sunkiai pasiekti Katerinos paliktą tuščią butelį. Todėl griebdamasi paskutinio šiaudo, iš visų jėgų, smogia tuo buteliu jai per galvą, tokiu būdu jį sudaužydama. Ir vos tik gauna progą išsilaisvinti, iš karto atsistumia lauk nuo merginos, įsiremdama į grotas, kurios buvo visai netoli] - Jam reikalinga tavo pagalba... Ir tai mažiausia, ką gali padaryti.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 08 04, 2013 3:10 am

*Neskaitant kad kuo puikiausiai girdėjo merginos kalbą, ir būtent dėl to norėdama dar labiau ją užčiaupti, stengėsi lėtai, tačiau skausmingai "prisukti" jai kvėpavimo aparatą. Ir matyt nesugebėjusi atsižvelgti į tai, kad mergina pasiekė butelį. Gavusi smūgį, kuris privertė ją šiek tiek susvyruoti, paleidusi ją, iš kart "atkrenta" į priešingą jai pusę. Pirštais palietusi vietą kuri buvo sutrenkta, o tiksliau užčiuopusi savo pačios kraują, akis įsmeigia į Carrington veidą. Neigiamai supurčiusi galvą, sušnabžda* - Durnė. - *Liežuviu perbraukdama sau per lupas, kuriam laikui nutyla, leisdama kalbėti tai, kuri šiuo metu randasi priešais* - Jei Klausas išjungė jo žmogiškumą, vadinasi aš čia esu bejėgė. Kad ir ką pasakyčiau ar padaryčiau, jam nepadės. Nes, jei teisingai viską supratau, Klauso dėka, jis nieko man nebejaučia. - *Atsikeldama ant kojų, savo pačios netikėtumui, ištiesia ranką į Carrington pusę, tarytum būtu norėjusi jai padėti atsikelti* - Kibkis, nestovėsiu taip visą laiką. - *Nukreipdama akis nuo merginos, vos girdimai pasisako* - Nenoriu kad jam kas nors atsitiktu, bet netikiu kad asmuo kuris jį gali iš to ištraukti, esu aš. Gerai? - *Nei nuneigusi, nei patvirtinusi Carrington pastebėjimą apie meilę, leidžia tam likti su klaustuku, todėl kuriam laikui net nutyla*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Gabriel Gotham Sk. 08 04, 2013 3:17 am

[Matydama jos ištiestą ranką, neskaitant to kad prieš minutę jos buvo pasiruošusios vieną kitą nusiųsti į kitą pasaulį, pasigavusi jos ranką, nesunkiai atsikelia ant kojų. Kadangi laisva ranka vis dar laikosi savo kaklo, pakelia akis į merginą, pasisakydama] - Aš nesu tikra kad ragana gali imti ir nukreipti stipraus vampyro įtaką kur nors kitur. Todėl, manau kad geriausias būdas Meisonui būtu pradėti kovoti su pačiu savimi bet ir su tavo pagalba. - [Kuomet atitraukia savo ranką nuo Katerinos, sumoja rodomuoju pirštu, paaiškindama] - Gamta yra sukta, kiekvienas jos apgavimas visad turi atoveiksmį. - [Neigiamai supurto galvą] - Jis pats turi užsigeisti nutraukti ryšį su Klausu, įsijungti jausmus. O kaip lengviausia tai padaryti? - [Teigiamai linkteli galva] - Būtent. Būnant apsuptam žmonių, kuriems esi reikalingas. - [Sujudinusi antakius, pratęsia] - Dėl visą ko, aš susisieksiu su keliais snukiais, jei bus reikalinga fizinė jėga. Aš palieku liuką atidaryta. Tau spręsti ar norėsi dingti iš jo gyvenimą ir tęsti savo egzistavimą kaip ir ankščiau... Ar pasilikti ir kovoti. Šį kartą už jį. - [Tai susakiusi, neparodo noro čia būti. Tad palikusi jai kraujo maišelius, pasišalina]
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Arabella Petrova Sk. 08 04, 2013 3:38 am

*Likdama pačia su savimi, leidžia merginos žodžiams pasiekti jo vidų. Atsiremdama į kažkurią sieną, kurį laiką praleido paprasčiausiai galvodama apie tai kas buvo skirta jai. Ir neskaitant kad išėjimas nuo jos yra vos už kelių "šuolių", pakėlusi akis į šviesą sklindančią iš viršaus, sukanda lupas. Kuomet nepasirinkdama bėgimą (bent jau iš karto), priklaupia, pasiimdama kraujo maišelius. Atidariusi vieną, leidžia sau pasistiprinti tuo, kas šiuo metu buvo siūloma. Godžiai siurbdama raudoną skystį, kuriam laikui sumerkė savas tamsias akis. Su laiku ištuštinusi vieną, o paskui ir kitą maišelius, juos pameta kažkur į šoną. Naudodamasi tuo, kad šiuo metu dar tebėra tamsu, o ji juk žiedo su savimi neturi, palengva, basomis kojomis išlipa iš bunkerio, kuriame buvo laikoma. Nužvelgusi visą aplinką, į savo plaučius įtraukia gaivaus oro. Tačiau atsižvelgdama ir į tai, kad netrūkus ims švisti, nusprendžia kad iš karto nesugebės nieko padaryti. Todėl atsisėsdama ant bunkerio dangčio, nusprendžia kurį laiką palaukti kieno nors pasirodymo. Išsėdėdama čia mažiausiai pusvalandį, visą laiką vertino paskutinių kelių dienų įvykius jos gyvenime. Ir lemtinga akimirka, visgi atsistojusi ant kojų, vampyriško greičio dėka, išnyksta iš akiračio*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jules McManus Sk. 08 04, 2013 12:56 pm

Atsižvelgus į jos gyvenimo istoriją, kuri švelniai tariant buvo vienodai kiek tragiška, tiek verčianti aikčioti (porą metų atgal, Cora augo kartu su savo vyresniu broliu, kuris ne vien rūpinosi ja, bet ir mokė gyvenimo pagrindų, tikslo. Vieną lemtinga akimirka, jos šeimos namai buvo padegti. Ir to pasekoje, nukentėjusi mergina, neaišku kokiais būdais atsidūrė ligoninėje, kur jai buvo pranešta kad jos brolis žuvo gaisre. Džeikui buvo pasakyta analogiška istorija. Akivaizdu kad jie buvo išskirti ne šiaip sau. Atskirta nuo brolio, merginai teko savarankiškai išmokti sugyventi su mėnulio prakeiksmu, kuris kartą iš kartos persekiojo jos šeimos narius. Tik prieš kelias savaites iš savo žmonių išgirdusi tai, kad Niujorke egzistuoja alfa, vienas ir Armstrongų ir jis ketina suburti savo, didžiulę vilkolakių gaują. Tapo viskas aišku... jos brolis gyvas). Žinodama kad neturi ko prarasti, mergina nusprendė surasti dingusį brolį, susigrąžinant jų buvusią šeimą. Ieškoti teko neilgai, nes niekas kitas, kaip tik ji kuo puikiausiai pažįsta Džeiką. Radusi tinkamas koordinates, pastebi kad vidury miško randasi atvertas bunkeris, o ant jo yra atžymėtas labai įdomus simbolis, Džeiko simbolis. Sekdama paskui šiuos ženklus, nusileidžia į bunkerio vidų. Keldama vieną koją po kitos, galiausiai atsiduria tamsoje. Ranka radusi šviesą įjungiantį mygtuką, jį nuspaudžia. Kuomet viską aplink apšvinta, žvalgydamasi negarsiai perklausia: - Džeikai? - Toliau pajudėdama, pasistengia iš daiktų įsitikinti kad tai jo vieta.
Jules McManus
Jules McManus

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 BPeH7gX
Pranešimų skaičius : 2092
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : It doesn't matter how dark my soul is or how bad I am as a person. Alaska will always make my dark world shine and will make me smile and feel free. ❤️‍
Meilė : O this happened that I fell for a french guy that loves to chase a ball on the field and makes a living out of it.
Rūšis : BETA WEREWOLF
Darbo paskirtis : Make all the wrong choices.
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Sk. 08 04, 2013 3:08 pm

Trumpas įvykių aprašymas: Iš kart po to, kai jis buvo pasiruošęs rasti asmenį, kuris beviltiškoje situacijoje kreipėsi pagalbos būtent į jį, jausdamasis be galo dėl to atsakingas, paprasčiausiai nesugebėjo imti ir pasitraukti į šalį, leisdamas įvykiams tekėti sava tėkme. Ieškodamas ne bet kokio asmens, raganos, kuri arba kuris sugebėtu kaip nors atjungti tą ryšį nuo neseniai užgimusio hibrido ir jo "kūrėjo", veikiausiai žengė į tą vietą, kur jo kojos mažiausiai reikėjo. Susidūręs su ne mažu pulku "užhipnotizuotų" vilkų, kuriems buvo liepta susidoroti su Džeiku, tuo atveju jei jis visgi pasirodys. Negaišdami ir taip brangaus laiko, mat per pilnatį visi vilkai, o ypatingai alfa patinas tampa neapsakomai stiprus, puolė jį. Gindamasis, norėdamas likti gyvas, tačiau nenorėdamas sužeisti kitų, kurie atrodo turėtu kaip tik palaikyti jo pusę, buvo pakankamai rimtai sužeistas. Ta akimirka, kuomet jo paties gyvybė kabojo ant plauko, jam teko pasirinkti: žudyti savus arba mirti pačiam. Padaręs sprendimą, dėl kurio tikriausiai ramybės neturės iki pat tos akimirkos kol pats atguls po žeme... Atėmė kiekvienam jį puolusiam padarui gyvybes. Būdamas pakankamai nusilpęs, nes tai atėmė tiek jo sveikatos dalį, tiek jėgos, sunkiai tačiau nusigauna iki pat bunkerio, kur tikėjosi "susilaižyti" savo žaizdas. Remdamasis sienomis, sulipa į minėtą patalpą. Už savęs užverdamas bunkerį, ranką prispaudžia sau prie pilvo ertmės, kurioje yra padaryta galinga žaizda (mat kuomet jis buvo puolamas, vienas iš vilkų suvarė strypą į jo kūną, kuris perskrodė jį). Trokšdamas greičiau atgulti ant čiužinio ir išlaukti tos akimirkos, kol žaizdos pamažu ims trauktis, pagaliau pakelia akis į čia pat esamą merginą. Nesuvokdamas ar tai haliucinacija, ar iš tiesų matomas vaizdas, suraukęs veidą, perklausia: - Cora? - Atsikosėdamas krauju, dilbiu nusivalo tuos ant jo lūpų ištiškusius lašus. Neigiamai supurto galvą, mat jau ilgą laiką manė kad merginos nebuvo gyvos. - Tu turėjai būti mirusi. Nesuprantu, kaip? - Išlaikydamas savo akivaizdžiai sutrikusį žvilgsnį į merginą, neigiamai supurto galvą.
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jules McManus Sk. 08 04, 2013 5:01 pm

Tuo tarpu, kai čia buvo viena, spėdama iš-šniukštinėti visą bunkerio vidų, vos tik išgirsta brolio drebantį balsą, iš karto atsisuka į tą pusę, iš kur sklido garsas. Matydama tai kad jis yra pakankamai sunkiai sužeistas, nedelsdama laiko, iš karto pribėgusi prie jo, suima vieną jo ranką, kurią užkelia sau ant pečių. Vesdama jį link gulto, pati ima kalbėti: - Džeikai, aš ir pati buvau įtikinta kad gaisro metu, tu nelikai gyvas.
Vesdama brolį link kažkur padėto čiužinio, tik pasiekusi minėtą daiktą, leidžia jam prigulti. Nužvelgdama jo sužeidimus, iš karto pasuka akis į kažkur matytą spintą, kurioje buvo radusi pirmosios pagalbos vaistinėlę.
- Tačiau vos tik mane pasiekė kalbos kad šiame mieste atsirado naujas, neapsakomai stiprus alfa, ir dar tai kad jis nešioja mūsų pavardę, suvokiau kad tai tu. Todėl... - Neigiamai supurčiusi galvą, nusprendžia kad dabar ne pats tinkamiausias laikas apie tai kalbėti, todėl, pertraukusi save pačią, iš karto atsitraukia prie minėtos spintelės. - Tai gali palaukti, pirmiausia reikėtu pastatyti tave ant kojų. Nes nenoriu kad per mūsų pirmą susitikimą numirtum. - Pasigavusi vaistinėlę, sugrįžta atgal prie brolio, tęsdama savo kalbą.
- Man reikia kad sėdėtum ramiai, nes, neabejoju kad kai valysiu tau žaizdas, jausi neapsakomą skausmą. Pasiruošęs?
Jules McManus
Jules McManus

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 BPeH7gX
Pranešimų skaičius : 2092
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : It doesn't matter how dark my soul is or how bad I am as a person. Alaska will always make my dark world shine and will make me smile and feel free. ❤️‍
Meilė : O this happened that I fell for a french guy that loves to chase a ball on the field and makes a living out of it.
Rūšis : BETA WEREWOLF
Darbo paskirtis : Make all the wrong choices.
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Jake Armstrong Pir. 08 05, 2013 6:07 am

Leisdamas kad jam būtu padėta nusigauti iki pat čiužinio, ant kurio užsėsdamas, persikreipęs atsiremia į sieną. Stebėdamas merginos veidą, suraukia antakius, nes šiandienos įvykiai privertė jį kiek kitaip pažvelgti į pasaulį, paskuba pasisakyti: - Vien faktas kad esu alfa, nieko nereiškia. Nes aš nežadu kurti gaujos tam, kad jie galiausiai visi išmirtu susidūrę ne su tuo asmeniu. - Nusukęs akis nuo merginos, ilgai nieko nesakydamas viso labo atsidūsta: - Žaizdos užgis, man tereikia šiek tiek laiko. Tačiau, dabar man ramybės neduoda tik vienas klausimas. - Pasukęs akis į seserį, perklausia: - Nebūtum žinojusi apie mane tiesos, nebūtum norėjusi grįžti tiesa? Cora? Juk tai kad aš alfa, nėra vienintelė tavo sugrįžimo priežastis?
Jake Armstrong
Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.


MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 YNXTeT1
Pranešimų skaičius : 1362
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 38
Miestas : Los Andželas
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis
Klanas : 🌙

Atgal į viršų Go down

MIŠKO BUNKERIAI: - Page 2 Empty Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 27 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume