MIŠKO BUNKERIAI:

Puslapis 57 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: MIŠKO BUNKERIAI:

Rašyti by Davina Hollander on Pir. 08 19, 2013 12:58 pm

Ramiai išklausiusi su ja kalbėjusio asmens nuomonės apie visą situaciją su alfa, nuleidusi akis, prataria:
- Aš tikrai labai noriu išmokti valdytis, nes kaip gi įmanoma turėti bet kokį asmeninį gyvenimą, kuomet kiekvieną kartą mėnuliui apšvietus dangų, tu virsti atrodo mitologiniu padaru, kuris iš esmės turėtu egzistuoti tik siaubo filmuose. Todėl esu pasirengusi padaryti bet ką, kad tik alfa sugebėtu išmokyti mane tai suvaldyti. Juk, iš esmės tai jo darbas... Ir net jei tektu tapti vienu iš jo žmonių, aš tam pasirengusi. - Pakėlusi akis į Meisoną, tik tvirčiau pirštais suspaudžia savo pečius, kuriuos vis dar laikė. - Juk tikriausiai nėra jokio vaisto nuo šio prakeiksmo?
Jam užklausus apie jos šeimą, staigiai nuleidžia savo akis, tarytum jai iš tiesų būtu tai sunki temą.
- Aš neturiu šeimos. Turiu omeny, tikros šeimos. Neturiu jokio supratimo tame, kas yra mano biologiniai tėvai. Buvau įvaikinta tiek daug kartų, kad atrodo jau seniai esu pametusi skaičių. Todėl taip, aš čia viena.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
wish i’d been a p r o m  queen  f i g h t i n g  for the title

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 212
Įstojau : 2013-07-29
Amžius : 23
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Beta vilkolakė
Darbo paskirtis : Studentė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 08 20, 2013 3:51 pm

Uzjausdamas mergina del prakeiksmo, kuris is dalies sukriove jo paties gyvenima, vos girdimai atsdidusta. -Labai tikiuosi, kad Jake gales tau padeti,-nezymiai sypteli bandydamas ikvepti merginai nors siek tiek vilties. Isklauses jos iki galo, neigiamai papurto galva: -Tokiu atveju, prisijungti prie Armstrongo kompanijos tau yra vienintelis sansas islikti,-siek tiek surimteja, taciau nenoredamas jos ibauginti, is kart priduria: -Vilkolakiai neturetu gyventi po viena. Zinoma yra atsiskyreliu, kurie pasirenka vienisiu gyvenimo buda, bet dauguma ju ilgai neisgyvena. Privalai suprasti, kad bet kur kur beisvyksi, visur bus kraugeriu, kurie troks tave pasalinti is savo kelio. Beto, turi skaugotis bet ko, kas susijes su Mikealsonu gimine. Originaliaisias,-pastebejes, kad mergina jauciasi nejaukiai, greiciausiai del menkos savo aprangos, sumoka pasiulyti jai kazkur gulejusia numesta savo odine striuke: -Se,-placiai nusisypso. Palaukes kol Davina uzsimes dar viena jam priklausanti drabuzi, pakelia akis ties jos veidu: -Esi drasi ir tikrai stipri mergina. Istverei tai kaip tikras vyras,-nusijuokia. -Gali i mane kreiptis jei kada prireiks bet kokios pagalbos. Bet perspesiu del vieno..-trumpam nutyla padares siokia tokia pauze, akivaizdzai dvejodamas kaip pasakyti ka turi omenyje, neissiduodant. -Tikriausiai isgirsi apie mane ne visai teigimau atsiliepimu. Is kitu vilkolakiu. As kitoks.. Ne visada toks buvau, bet dabar kelio atgal nebera,-nusisuka ir zengia kelis zingsnius isejimo link. -Turi kur apsistoti?-issitraukia is kisenes savo automobilio raktelius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Sk. 09 01, 2013 6:12 am

Maloniai priimdama dėmesį, kuri sulaukia dėl to kas liečia jos išskirtinumą iš pilkos žmonių masės, konkrečiau tai kad yra viena iš tų būtybių, kurios iš esmės neturėtu egzistuoti, pasiimdama gautą dar vieną drabužį, iš karto jį ant savęs užsivelką, ir nespėdama pakelti akių, prasitaria: - Dar kartą, labai ačiū už viską. - Tik tuomet pakėlusi akis, įsistebi į vaikinuko, kuris jai įskiepijo ramybės jausmą, neskaitant visko, kas čia nutiko vos prieš kelioliką minučių, nusukusi akis, pasistengia pritarti tam kas buvo sakoma: - Aš ir pati labai norėčiau kad jis sugebėtu man padėti, juk... būti alfa vilku yra duota ne šiaip sau. Ir nors jis nėra tas tikrasis alfa, kuris gimsta tokiu. Aš viliuosi to, kad apie jį yra kalbama ne veltui, ir jis padės. O toliau, toliau žiūrėsiu kur galima bus pasidėti. Gal, net pavyks surasti šeimą... Kuri manęs atsisakė dėl prakeiksmo su kuriuo gimiau. - Puse lūpų šyptelėjusi, tarytum norėjusi suvaidinti kad viskas su ja yra gerai, sukiša abi savo rankas į striukės, kurią gavo, kišenes. Tuomet sekdama paskui, nes dabar ir pati nori nusigauti namo, pakelia akis, kuomet sulaukia finalinio klausimo: - Mhm, aš gyvenu universiteto bendrabutyje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Sk. 09 01, 2013 2:26 pm

Stebedamas kaip mergina apsivelka jo svarku, nesusivaldes sypteli: -Nera uz ka. Siaip ar taip, esame toje pacioje valtyje,-guzteli peciais. -Suprantu, kad dabar tai skamba... kiek keistai, bet ilgainiui, kai ismoksi tai kontroliuoti, atrasi ir siokiu tokiu pranasumu,-sypteli. -Esu beveik tikras, kad Jake gales tau padeti,-teigiamai linkteli galva. Staiga jo veida papuosus kiek kitokiai, senajam Meisonui nebudingai dviprasmiskai sypsenai, priduria, pakeisdamas tonacija: -O jei ne, yra kitas budas tapti nepavaldziam menuliui. Tad blogiausiu atveju, susirask mane ir as tau pagelbesiu,-valiukiskai pamerkes aki kilsteli viena lupu kampti. Is kart pasinaudojes proga pasuka pokalbi kita linkme, kad netektu leistis i platesnes kalbas apie hibridus: -Tavim detas tuos zmones pamirsciau. Tai jau yra praeitis ir dabar tu priklausai visai kitokiai seimai, turiu omeny vilkolakiu gauja,-ikvepia oro padarydamas menkute pauze. -Mes esame vieningi, priesingai nei vampyrai,-neigiamai papurto galva. -Tai yra ju silpnoji vieta ir musu pranasumas...-isklauses paskutnio merginos sakinio, pritariamai linkteli galva. -Galiu tave parvezti,-iskeles raktelius pamosuoja jais ore. -Jei esi tikra, kad to nori. Siaip ar taip, ne kas dien virsti vilkolakiu,-sypteli. -Sugebesi save kontroliuoti?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Kv. 10 17, 2013 2:28 pm

Veikiausiai dėl to, kad yra pernelyg atidi asmenybė, nesugeba praleisti pro ausis to, kas iš tiesų jai pasirodė kaip neįtikėtinai svarbi informacija. Kadangi nesugeba iš kart nustygti vietoje nepaklausiusi ką pašnekovas turėjo omeny, įsisupdama į švarką, pakelia akis į Meisoną, pasiteiraudama: - Vadinasi yra būdas kaip pastumti šį prakeiksmą į šalį? Turiu omeny, ankščiau ar veliau per mane kas nors nukentės. Dar kartą, ir bijau kad galiu nebe susitaikyti su tuo, kas esu ir ką turi iškęsti per mane kiti... - Sumodama rankomis, ir kažkodėl leidusi sau prievolę atvirumui, pratęsia savo mintis: - Galu gale, aš kada nors norėsiu ir normalaus gyvenimo, rasti savą žmogų ir panašiai... Jei yra būdas kaip sustabdyti virsmus, tu negali imti ir nusisukti nuo šios temos.
Akivaizdžiai skatindama Lockwood'ą pratęsti savo mintį, demonstratyviai iškelia savus antakius, po ko pratęsia:
- Savo biologinius tėvus noriu surasti tik todėl, kad noriu žinoti tiesą apie save. Juk turi būti paaiškinimas tam, kodėl gimiau ne tokia kaip kad visi? Vadinasi jei ne mano tėvai, jų giminės turėjo jau tokių išskirtinumų, kokia esu aš. Noriu gauti atsakymus į savo klausymus, nieko daugiau... - Gūžtelėdama pečiais, tarytum tuo pačiu metu parodydama ir savo dalinį neapsisprendimą, galiausiai žengia kelis žingsnius, lipant laiptais aukštyn, link kur ir nuėjo oponentas. Sulaukdama pakankamai malonaus pasiūlymo, trumpam nuleidusi akis, veide leidžia pasireikšti šypsenai: - Tu per daug malonus man, o aš per daug pavargusi kad imti ir nepasinaudoti tavo pasiūlymu mane pavežti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Tr. 10 23, 2013 12:43 am

-Nesuprask manes klaidingai,-sureagaves i pirmaji merginos klausima, neigiamai papurto galva. -Budo kaip tapti normaliu - nera. Tik ne tokiems kaip mes. Taciau taip, yra budas tapti visam siam meslui nepavaldziam. Kai issiaiskinsiu man viena rupima dalyka, visai galimas daiktas, kad galesiu padeti tokiems kaip tu, prasydamas mainais visai nedaug,-valiukiskai pamerkes merginai aki, sypteli. -Kas liecia tavo gimdytojus,-surimtejes susikisa abi rankas i dzinsu kisenes. -Nepatarciau to daryti. Vargu ar jie tures kokiu nors atsakymu, bet taps nuolatinis inkaras tau. Dabar kai jau zinai kas esi, visada atsiras tu, kurie nores tokiais kaip mes atsikratyti,-vien pagalvojes apie originaliuosius, suspaudzia kisenese laikytus kumscius. -Ir lengviausias budas jiems tave prisivilioti ar surasti yra per tuos, kuriuos tu brangini...,-uzbegdamas pries akis situacijai, jei mergina pareiks nieko tevams nejaucianti, priduria:-...arba jie brangina tave,-guzteli peciais. -Vienaip ar kitaip, tai tik mano patarimas. Laikytis atokiau bent jau iki tol kol ismoksi valdytis arba geriausiu atveju, as galesiu tave pakesti,-nusisypso siai minciai akivaizdziai ji pralinksminus. Gaves merginos sutikima tiesiog linkteli: -Eime,-galvos mostu parodo merginai sekti paskui ji i pavirsiu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Davina Hollander on Antr. 01 21, 2014 4:40 pm

Tuo metu dar iš tolo stebėdama laiptais kylantį vaikiną, prikanda savo apatinę lūpą, trumpam nukreipdama visas savo mintis į vieną konkretų dalyką, kurį iššaukė jai prieš tai padėjusio asmens kalba.
- Visai nedaug? Negaliu pasakyti kad manęs tavo pasiūlymas nesudomino. Tad jei yra bent menkiausia galimybė kaip visą tai sukontroliuoti, ir bent kurį laiką būti daug maž normaliai, aš pasirašau. Iš karto.
Užtikrintai linktelėjusi galva, mikliai pajuda iš vietos, keldama savo kojas viena po kitos.
- Vienaip ar kitaip, man yra įdomu sužinoti kas jie per žmonės. Galu gale, jei nesusitikti su jais, tai bent išsiaiškinti kodėl jie nusprendė manimi atsikratyti... Manau esu verta bent vieno atsakymo į man rūpimą klausimą. Tačiau tu teisus, kol neišmokau kontroliuoti savęs, iš viso šio sumanymo nebus nieko naudingo. Tad... Su nekantrumu lauksiu kai viską išsiaiškinsi, bei įtrauksi mane į savo planus. - Pastebimai šyptelėdama, galiausiai užlipa minėtais laiptais, ir čia pat sustoja. Tvirtai įsisupdama į jai duotus drabužius, galiausiai pratęsia: - Keista kad tu ne alfa. Turiu omeny, įprasti vilkolakiai nėra tokie paslaugūs. Bent jau tie, su kuriais jau teko susidurti. O tokių buvo tikrai ne vienas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Davina Hollander
bruklino gyventoja

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 01 23, 2014 3:43 am

Nugrimzdes i savo apmastymus, sureaguoja i merginos zodzius kiek paveluotai. Istieses jai ranka padeda islipti is bunkerio. -Viskam savas laikas. Tavim detas dabar isiklausyciau i savo kuno kalba. Nesuk galvos del kitos pilnaties, dar turi daug laiko jai pasiruosti.
Jiems isedus i masina jis i navigacijos sistema iveda adresa vietos i kuria turejo pavezeti mergina. Jiems sustojus istiesia jai apglamzyta popieriaus skiaute. - Tai mano buto adresas. Pasistengsiu su tavim susisiekti iki kitos pilnaties, bet jei visas planas surasti alfa neisdegtu, susirask mane,-sypteli. Atsisveikines ir palaukes kol mergina saugiai ieis vidun, pasisalina.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 01 25, 2014 3:36 pm

Netrūkus po to, kai jis išvyko iš Katherine Pierce namų, pirmiausia nuvyko į bunkerį, tiksliau savo antruosius namus šiame mieste. Kaip visuomet pasinaudodamas aukštesniųjų technologijų galimybėmis, patenka į bunkerio vidų. Kartu su kokiais nors (nematomais) draugais, sunešdamas visą būtiniausią įrangą, elektros terapijai. Kadangi šventai tikėjo kad tai bus vienintelis būdas pažadinti alfos geną, tiksliau privesti vilkolakį prie beveik mirties stadijos, buvo pasiruošęs bet kokiam scenarijaus posūkiui. Kuomet leido pasišalinti visiems tiems, kas buvo šalia, galiausiai paima į rankas savo mobilų telefoną, pirmiausia pranešdamas vyresniam Lockwood'ui apie tai kad viskas paruošta. Tuomet nepaleisdamas ragelio, vos girdimai pratęsia: - Kas nutiktu, jei... - Baigdamas savo klausimą mintyse, suspausdamas kažkokius mygtukus, išsiunčia "sos" tipo žinutę ir Tyler'iui.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
i'll tell you my sins and you can s h a r p e n your knife

Jake Armstrong

Was I dead? No. I was evolving. Something you'll never do.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1304
Įstojau : 2012-10-05
Amžius : 31
Meilė : Šiuo metu vienišas
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa Vilkolakis

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Št. 01 25, 2014 4:47 pm

*Vien todėl, kad nepaisant visų pastarosios savaitės įvykių, kurie nutiko jos gyvenime, jos pagrindinė užduotis tebebuvo apsaugoti jauniausią iš Lockwood'ų net nuo menkiausio pavojaus, kuris pastūmėtu Mikaelson'us pulti. Todėl neatsitiktinai būdama pasisavinusi vaikino mobilų telefoną (plius ir saviškį paliko Mason'o namuose), būna tas asmuo kas perskaito Armstrong'o atsiųstą žinutę. Būdama kone pakraupusi nuo minties, kad būtent šis vaikinas gali būti visų taip norimas alfa geno turėtojas, kaip galima greičiau nusigauna į vietą, kuri buvo paminėta žinutės tekste. Be jokių mandagumų, įsibraudama į bunkerio vidų, iš kart pasiekia ten buvusį Jake, delnais stumtelėdama jį per krūtinę* - Ar tu visai patrakęs, ar tik apsimeti tokiu esantis?! Tavo laimė kad jo telefonas buvo mano rankose, Jake! Velniai griebtu, puikiai žinai kad jei jis bus alfa, pirmiausia ką padarys Klausas, tai nutrauks jam galvą. Ir žinai ką, tai bus geriausia iš jo pasirinkimų. Blogiausia, jis pavers jį savo marionete. Aš ne tam atsisakiau Tailerio, kad jis būtu pastūmėtas tam padarui į nasrus. O tu, tu kaip tik ir darai viską, kad būtent tai ir atsitiktu. 50/50 kad Taileris yra alfa, atsimeni?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do not love somebody who only sees the light in you- love somebody who isn’t afraid of the dark.

Katherine Reese

You brought me back from the dead to torture me?

Pranešimų skaičius : 242
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 26
Meilė : Vieniša
Rūšis : Nemirtinga / Inkaras
Darbo paskirtis : Verslininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Št. 01 25, 2014 5:08 pm

Greičiausiai dėl to kad laukė toli gražu ne moteriškosios lyties pasirodymo, pakeldamas akis į merginą, leido jai šiek tiek pasireikšti. Ir tuomet nuleisdamas savo žvilgsnį į krūtinę, į kurią buvo smogta, pastebimai suraukia antakius. Nei tai pajudino jį iš vietos, nei sukėlė kokių nors nemalonių pojūčių. Nieko. Jis buvo pernelyg sudomintas tikslingais planais, nei dramomis, kurioms šis nepriklausė. Leisdamas merginai baigti savo kalbą, iškeldamas rodomąjį pirštą, pradeda kalbėti:
- Pirmiausia, tai ne tavo reikalas. Asmuo, kuris turi tą geną tiesiog privalo jį "iššaukti", vien todėl, kad yra visiškai kita medalio pusė. Viena, taip, iššauktas genas pavers paprastą vilką, - Omeny turėdamas konkrečiai jaunesnį asmenį, - Padarys jį stipriausiu tarp vilkų. Kas liečia hibridą, kuris taps alfa. Sulygins jį su Klausu. Ir nesvarbu kad mano nuomone, Meisonas yra kur kas labiau nusipelnęs to geno, aš priimsiu ir likusius penkiasdešimt procentų. Keitę, vyksta karas. Todėl... - Kažkodėl susiaurindamas akių vokus, liaunasi aiškinęs. Ir kai įsistebi į jos veidą, perklausia: - Tu pati, gavusi progą pasistengei kad Katherine nukentėtu. Tai kodėl manai kad mes kitokie? Aišku ne per lovą, tačiau trokštame kad mūsų priešininkai gautu tai ką nusipelnė. - Iš dalies sukritikuodamas merginą, iš kitos, pasistengia paaiškinti savo poziciją savitai suprantama kalba. - Tuo labiau, negi tau vis dar rūpi kas nutiks Taileriui? Po to ką padarei, nes viską atsimindamas, jis nebus nusiteikęs palinkti į tavo pusę.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Št. 01 25, 2014 5:21 pm

*Vaikinui, kuri laiko savo broliu pradėjus aiškinti savo nuomonę, iš kart parodydama tai kad jai visiškai tai nepatinka, susikryžiuoja savo abi rankas po krūtine. Nenuleisdama akių nuo kalbančio, galiausiai neišlaikiusi, pertraukia jį savo monologo dalimi* - Palauk. Tu kalbi taip, lyg pats būtum kaip tas alfa, kuriam tik svarbiausia kad visi kas jį suptu būtu nesveikai galingi, kad ir tu turėtum daugiau nei turi. Juk toks jūsų kodeksas? Alfa tampa daug stipresnis, kai jo būriui priklauso tik stipriausi. Ir kai vienas iš jų visgi pažadins tą geną, tu net nebūdamas vadas, nepajudindamas ne piršto, įgausi galingumo. Idealus planas, broli. Bet žinai, tu nepastebėjai kad turi didžiulę bėdą. Ne vienas iš Lockwood'ų, neveiks vardan vieno tikslo. Taileris nėra šiuo metu įsitraukęs į visus tuos karus, o Meisonas. Galiu net lažintis, kad vėl susisuks aplink Katerinos pirštą, vos tik... - *Pertraukta kandžia replika, neigiamai supurčiusi galvą, veide ištempia netikrą šypseną*
- Žinoma, nieko nuostabaus, kad tu ir tai žinai. Bet, patikėk, tai taip pat ne tavo reikalas. Tai net nebuvo visiškai specialiai, ir Taileriui nereikia to žinoti. Tuo labiau... Taip sugriūtu ne mano gyvenimas, nes aš jo jau atsisakiau. Tu sugriautum pačių Lockwood'ų tarpusavio santykius, pasakydamas tiesą. O tai nebūtu naudinga, ne vienam iš jūsų. - *Kai galiausiai susivokia kad spaudimu nesugebės pasiekti iš Džeiko visiškai nieko, nukabinusi galvą, pasisako* - Prašau tavęs. Jei Meisonas neturės alfos geno, prašau, nelieskit Tailerio. Jam gerai yra taip, kaip yra. Nereikia velti jį į karą, kuris iki pat šios dienos, labai gražiai jį apėjo. Leiskit bent jam gyventi visiškai normalų gyvenimą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Do not love somebody who only sees the light in you- love somebody who isn’t afraid of the dark.

Katherine Reese

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Sk. 01 26, 2014 3:56 am

- Tu nesupranti, jis mirs amžiams pavirtęs vilku, jei laiku genas nebus pažadintas! Iš kur tu trauki, kad mane iš viso domina vien mintis apie tai kad amžinai liksiu alfa? Negi nematai? Aš išsekau, turėdamas galimybę atiduoti šią naštą, būtent taip ir padaryčiau. Man nerūpi kas perims tai, bet, dabar galiu pasirūpinti bent tuo, kad tas asmuo bus vertas tų, atsiveriančių "galimybių". - Būdamas akivaizdžiai nepatenkintas tuo, kad mergina lygina jį su asmeniu, koks jis nėra. Nusukdamas nuo jos savo veidą, mostelėja ranka, tarytum jam būtu visiškai neaktualu girdėti tai, kas yra sakoma.
- Žinoma, man labiau aktualu būtu, jei tą geną turėtu Meisonas, čia tu teisi. Bet ne dėl tos priežasties, kurią paminėjai. O būtent dėl to, kad ji bent turi patirties. Taileris savo ruožtu yra per daug jaunas, per daug nepatyręs. Todėl gavęs galimybę būti alfa, greičiausiai susimaus. - Kuomet nuleidžia savo akis, bei tuo pačiu metu, apatine dalimi atsirėmęs į kažkur esantį stalą, akis nukreipia į sieną, prie kurios idealiai pritvirtintos grotos, kuriomis ne už ilgo pradės tekėti elektros srovė, tokio stiprumo, kokio nesunkiai nužudytu paprastą žmogų. Sukandęs dantis, pasisako: - Tavo dėka, pirmiausia bus patikrintas Meisonas, o tuomet jei mano prognozės nepasitvirtins, ir tai ne jis. Norėsi to, ar ne, bet aš tą patį pakartosiu ir su kitu. Nes, ne tau spręsti ar leisti jam gyventi kaip alfai, ar kaip suknistam omegai, kuris pastoviai liks vilko kūne. O tai, nėra pasirinkimas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Pir. 01 27, 2014 2:24 pm

*Akivaizdu kad net nenorėdama girdėti tai ką kalbėjo Armstrong'as, nes vien mintis apie tai kad Taileriui gali tekti per didelę atsakomybę, kuriai jis yra visiškai neparuoštas, šiurpino ją. Neigiamai supurčiusi galvą, nusprendė kad geriausia būtu daugiau nebe erzinti nei savęs, nei čia buvusio asmens. Todėl, numanydama kad čia pasirodys Lockwood'as, specialiai nusprendžia pasilikti. Juk nieko nereiškęs susimetimas, turėjo kažkaip atsiliepti, ir jai buvo svarbu sužinoti būtent kaip. Pasitraukdama kiek toliau nuo vaikino, užsodina savo ištreniruotą užpakaliuką ant stalo paviršiaus, į kurį buvo atsirėmęs Džeikas, o kai atsisuka į jo pusę, taria* - Nesitikėk kad paliksiu tave vieną. Ką gali žinoti, kaip jis reaguos, jei tavo laimei, Meisonas ir bus alfa. - *Šiek tiek sujudindama savus antakius, susikryžiuoja rankas sau po krūtine, akivaizdžiai nebe ketindama dar ką nors pridurti, o tiesiog laukti dar vieno asmens pasirodymo*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Katherine Reese

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pir. 01 27, 2014 3:20 pm

*Atsižvelgiant į tai, kad jos dvaras buvo pastatytas pakankamai toli nuo tos vietos, kurią žinutės tekste buvo nurodęs Armstrong'as. Laukė ilga kelionė prabangiu Katherine automobiliu, kurį jį kategoriškai atsisakė vairuoti. Būdama vampyre, ji buvo puiki vairuotoja, tačiau šiuo metu, kai atrodo visi jos pojūčiai buvo šimtu kartų silpnesni, ji nusprendė kad rizikuoti nėra verta. Automobilio salone, visos kelionės metu nesugebėjo pratarti net menkiausio žodžio, kuris būtu užvedęs pokalbį. Tvyrojo mirtina tyla, kurios metu merginos rudos spalvos akys buvo nukreiptos į ant vienos iš rankų buvusį žiedą, kuris buvo jos gyvenimo dalimi. Mažas metalo gabalas su mėlynos spalvos akute saugojo jos kūną nuo saulės šviesos, kuri paprasčiausiai buvo mirtina jai. Dabar tai tebuvo pigus papuošalas, nebe turintis visiškai jokios reikšmės. Nusitraukdama žiedą sau nuo piršto, gana greitai sumetė jį į automobilio "bardačioką", kuris buvo priešais. Toliau tęsdama nemalonią tylą, tik kai automobilis sustojo prie bunkerio, kuriame jai teko apsilankyti, nukreipdama akis į už vairo buvusį Lockwood'ą, pagaliau priverčia save kalbėti* - Pasiruošęs būti nukankintas? - *Neigiamai supurtydama galvą, nes ši mintis vis dar neteikė jai jokio malonumo, viena ranka patraukia už durų rankenėlės, ko pasekoje pradariusi duris išlipa lauk. Nužvelgusi visą aplinką, iš kart apkabina save, delnais susiimdama už alkūnių. Vien todėl kad oras nebuvo toks maloningas, ji nusprendė kad nori kaip galima greičiau žengti į požeminį statinį, kuriame ir buvo numatytas susitikimas. Nebuvo žinoma tik viena, ten laukė ne vien tik Armstrong'as. Grakščiai, nes ji tebebuvo per daug pasitempusi moteris, keldama kojas, pagaliau nulipo laiptais į apačią. Ir kuomet pakėlė savo žvilgsnį į ten buvusius žmones, keista, tačiau jos veide visiškai neatsispindėjo niekas. Būtent tą akimirka, ji labiau priminė ledo karalienę, kuriai viskas visiškai nesvarbu, jei trapią asmenybę, kuria buvo visai neseniai. Ryžtingai žengdama link Armstrong'o, pasisako* - Tikiuosi tai ką esi suplanavęs pasitvirtins, nes kitu atveju, viską ką darot yra tik jėgų ir laiko praradimas visiškai veltui... O, vos nepamiršau. - *Nors savo akis buvo nukreipusi tiesiai į vyriški, savo pačios netikėtumui, suveikus pykčio priepuoliui, per daug netikėtai atsisukdama į šviesiaplaukę, taikliai, tarytum būtu paleidusi strėlę į taikinį, suvaro kumštį šiai į nosį. Ir kai pajunta kad smūgiavimas būnant žmogumi sukelia labai  nemalonius jausmus, atsukdama jai nugarą, prasižioja, laisva ranka suspausdama kitos krumplius, ištaria* - Auch.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2629
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alexis Farraday on Antr. 01 28, 2014 5:11 am

(Po gražaus smūgio nepraėjus net kelioms sekundėms, iš tamsos pasirodo akivaizdus moteriškas siluetas. Šviesūs banguoti plaukai krintantis ant pečių, akivaizdžiai tvarkingas stilius, ir aukštakulnių kaukšėjimas per asfaltuotas grindis leido suprasti, kad prieš visus susirinkusius pasirodė ne kas kitas, kaip originali vampyrė. Vienintelė iš šeimos, kuriai savi interesai visuomet būdavo aukščiau visko) - Mm, katytės, paliksi jas be priežiūros ilgiau nei porai minučių ir jos kaip man imsis draskytis. - (Jos veidą puošė šypsena, tačiau toli gražu neprimenanti tos, kuri leistu suvokti kad ji yra nusiteikusi draugiškai. Susikryžiuodama savo rankas po krūtine, įsistebi į tamsiaplaukę, kuri net nenorėdama išdavė tai kad yra viso labo mirtingas asmuo. Visgi dabar būdama suinteresuota ne ja, perveda žvilgsnį į Armstrong'o pusę) - Negi nepavaišinsi merginos kokiu nors gardžiu gėrimu? Esu nusiteikusi vaizdams, prilygstančioms šimtmečio filmui.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I, with a deeper instinct, choose a man who compels my strength, who makes enormous demands on me, who does not doubt my courage or my toughness, who does not believe me naive or innocent...
who has the courage to
treat me like a woman.

Alexis Farraday

Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 730
Rūšis : Omega vilkolakė
Darbo paskirtis : Smogikė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Avalon Redford on Antr. 01 28, 2014 5:28 am

- Mes turime jums pasiūlymą. - Vyriškam balsui pasigirdus šviesiaplaukei už nugaros, galiausiai iš šešėlio, leidusio jam ilgai likti nematomam, pasirodo dar vienas asmuo. Pastarosiomis savaitėmis buvęs kone dingęs nuo žemės paviršiaus, leido sau įvertinti viską kas nutiko per jo ilgą gyvenimo laikotarpį. Stebėdamas išdaviko, Armstron'o, veidą, leido savo akių plyšiams atitinkamai susiaurėti. Vien todėl kad šiuo metu nebuvo pasiruošęs kalbėti apie visokiausias nesąmones, nors ir liko sužavėtas tuo kad žmogiškas Katherine kūnas buvo likęs toks pat stiprus, toks pat viliojantis, kaip ir prieš penkis šimtus metų, kai išvydo ją pirmą kart.
- Neskaitant to, kad gavai tiesioginį praėjimą prie mano šeimos, Džeikai. Savanaudiškai traukei visą, reikalingą informaciją apie mus, bei teikei ją tiems, kam tai buvo įdomu. Leiskime manyti, kad man tai nerūpi. Negana to, aš net esu pasiruošęs tau padėti, atsiimant atgal visai nedaug. - Kilstelėdamas savo žvilgsnį į laiptų viršų, kur pagal viską jau turėjo pasirodyti Lockwood'as, savo veide leidžia pasirodyti savotiškam šypsniui. - Mes sutinkame ne vien praleisti pro akis tai ką planuojate daryti su Lockwood'ais, mes net pasiruošę padėti jums atsikratyti Richard'u, ir šį kartą amžiams. - Kilstelėdamas savus antakius, gana greitai pratęsia:
- Arba galime paversti šią vietą kruvinosiomis skerdynėmis Teksase, tik, tai vyktu toli gražu ne taip toli, kaip filme.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Don’t keep calm.Rip my clothes off, spin me around, grab my hair and ...

Avalon Redford

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.

Pranešimų skaičius : 764

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 01 28, 2014 10:02 am

*Palengva slūgstant krumplių skausmui, kuris iš tiesų buvo nelengvas, sugeba praleisti pirmosios iš originaliųjų šeimos pasirodymą. Reaguodama pernelyg neutraliai į šviesiaplaukę, akis pakelia tik tuomet, kai pasirodo jauniausias iš Mikaelson vyrų. Įsmeigdama akis į jo veidą, bei tuo pačiu mintimis persikeldama į tą laiką, kai ligoninės palatoje, kurioje gulėjo Andrea, kai paskutinį kartą matė šį vyrą. Jam iš karto ėmus kalbėti apie reikalus, ištiesia ranką, iš kart pristabdydama Armstrong'ą, kuris greičiausiai neliko labai patenkintas originaliosios šeimos pasirodymo* - Leisk jam kalbėti. - *Būdama pakankamai sudominta tuo, ką yra paruošusi ši šeima, susiaurina savo akių vokus, ko pasekoje, pratęsia savo minčių bėrimą* - Iš kur atsirado šis gailestingumas? Ne vienas jūsų neveikia nesavanaudiškai, o dabar jums nerūpi tai kad yra galimybė kad žeme vaikščios tokio pat stiprumo vilkolakis, kaip ir Klausas, bet ir norite atsikratyti jo šuns. - *Pakreipdama galvą, įsistebi į Mikaelson'o akis, ko pasekoje jos veide pasirodo lengvas šypsnis* - Ko tu nori, Kol'ai? Be išsisukinėjimų ir kalbų per aplinkui. Ko tau reikia? Kas būtent yra tas ne daug atgal?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 02 03, 2014 2:38 pm

Vos spejes kopeciomis nusileisti i apacia, isgirsta daug nepazystmu balsu ir itin ryzku britiska akcenta. Nors pries tai jam nebuvo teke susidurti su butent siais Mikealsonu seimos nariais, akimirksniu supranta su kuo turireikla. Sarkastiskai pavartes akis, ironiskai atsidusta. Sustojes salia Katerinos, ima zvilgsniu skrosti nepazystamuosius. Sneres rankas sau ties krutiines lasta, nutaiso nuobodziaujancia israiska. Tik kai Katerina iivelia i neaiskaus pobudzio derybas, nesusilaikes isikisa: -Nuo kada mums idomu ka jie turi pasiulyti?-sulaukes antakiussuciumpa i prieki zengusia mergina uz rieso ir tokiu budu priverccia zengti atgalios. -Negi pamirsai ka dar nesenai kalbejom? Kad liksim nuosaly, nesivelsim i sumautas skerdynes?-istaria tai tyliai, taciau su aisskiai girdimu ituziu. Pasisukes i cia pat buvusi Jake suraukia antakius: -Apie ka jis sneka?-is kart po jo paties klausimo pasigirdus originaliojo grasinimui, suraukia nosi, o jo akys pakeicia spalv, kas jau tampa budinga jam ne juokis isiutus. -Nejau tikrai manai, kad esi tam pajegus?-blfuodamas, lupu kampu sypteli.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alexis Farraday on Pir. 02 03, 2014 3:02 pm

(Neskaitant to, kad buvo pasiruošusi bet kokiam įvykių posūkiui, nes akivaizdu kad neatėjo šiaip arbatos atsigerti pas savo šeimos aršiausius priešus. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad jos pačios interesai jai buvo įdomesni, nei kitų, pro pastebimą šypseną veide, pratęsia) - Nagi broli, mes galime apsieiti ir be kraujo praliejimo. Na, bent ne visų... Juk esame civilizuoti asmenys. - (Specialiai žvilgtelėdama į hibridą, kuris kaip niekad buvo pasiruošęs pulti, kažkodėl nusprendžia kreiptis būtent į jį) - Ar žinai kad tavo priešo priešas, yra tavo draugas? Mes siūlome savo paslaugas, išsiaiškinant katras yra alfos geno turėtojas, esame pasiruošę padėti jums susidoroti su Richardu, ir atgal reikalausime tik vieno. - (Susiaurindama akių vokus, nespecialiai įsiklauso į Katherine širdies plakimą. Visgi, ilgam neuždelsdama savo dėmesio ten, pratęsia) - Mainais norime kad nekurtumėte planų prieš Klausą. Šiuo metu jam mažiausiai rūpit jūs, todėl norime kad ir iš jūsų pusės būtu tas pats požiūris. Ne vienam iš mūsų neapsimoka kad Nikalausas būtu prastos nuotaikos. Tai kaip? - (Nebūdama nusiteikusi priešiškai, ir nors kuo puikiausiai žinojo kad hibrido sukandimas jai sukeltu agonišką skausmą, ne mirtį, bet skausmą, visgi ištiesia savo ranką į jo pusę) - Jei sutiksit, apie šiandienos sandėrį ne vienas nežinos, apart tuos, kurie stovi čia. Ir mes išeisim, jei atsakymas bus neigiamas. Be puolimų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I, with a deeper instinct, choose a man who compels my strength, who makes enormous demands on me, who does not doubt my courage or my toughness, who does not believe me naive or innocent...
who has the courage to
treat me like a woman.

Alexis Farraday

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Jake Armstrong on Pir. 02 03, 2014 3:15 pm

Ilgai nekreipdamas dėmesio į visus įvykius, kurie susisuko per daug greitai ir per daug nepavojingai, kad reikėtu jo įsikišimo. Būdamas nukabinęs galvą, tiesiog leido sau ramiai apsvarstyti būsimų veiksmų planą. Tačiau, vos tik čia pasirodė šviesiaplaukė, vien iš savo vaizdo primenanti jam visas priežastis dėl kurių taip nemėgsta originaliosios šeimos. Sukandęs dantis, vien įdomumo daliai buvo pasiruošęs išklausyti jos kalbos, tačiau akimirksniu pakeitė savo nuomonę, kuomet jai iš paskos pasirodė dar vienas Mikaelson'as. Jo akys iš kart įgavo alfai būdingą raudoną spalvą. Atšlydamas nuo stalo, į kurį buvo atsirėmęs, nuleidžia abi savo rankas, kurių nagai akimirksniu įgauna vilkolakiams būdingą formą. Jis buvo tolygiai stiprus, kaip ir Mikaelson'as, ir buvo visiškai tikras tuo kad kiti užims šviesiaplaukę, kuomet jis pagaliau suves sąskaitas su šiuo žmogumi. Vien po išreikšto grasinimo, jo veide pasirodė menka šypsena: - Tuo ir esate išskirtiniai, nes po kiekvieno grasinimo, taip ir liekat nieko nepadarę. Nors ne klystu, tik tu toks esi. Dalis tavo šeimos dar turi šiek tiek protelio. - Neigiamai supurtydamas galvą, nukreipia nepatiklų žvilgsnį į Rebekah, kuri kaip tyčia ėmė kalbėti labai ramiai, akimirka jos balse net nesijautė arogancijos, kuria ši buvo perpildyta. Buvo aišku, be pagalbos jis pats nesugebėtu sudoroti apkalbamo vilko. Tuo labiau nebuvo naudinga kad šis šlaistytųsi mieste. Kaina už paslaugas nebuvo didelė, tačiau ir pasitikėti Mikaelson'ais buvo naiviai kvaila. Žvilgtelėdamas į Lockwood'ą, galvos mostu parodo kad neprieštaraus nei susivienijimui, nei pasipriešinimui. Galu gale, iš esmės viskas lietė būtent Meisoną. O už jį kalbėti, tuo labiau daryti svarbius sprendimus, kurie gali įtakoti būsimus įvykius, jis nebuvo pasiruošęs.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Jake Armstrong

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pir. 02 03, 2014 4:04 pm

Veidmainiskaii syptelejes ima nervingai vaikscioti po patalpa. Prunkstelejes galiausiai sustoja ir veide tebelaikydamas ta dviprasmisk kampine sypsena, viena ranka isikisa i dzinsu kisene, o kita istiesia Rebekai,taciau tuoj pat ja atitraukia. -Nori pasakyti, kad jums,-pirstais parodo i ja ir jos broli. -Reikia musu uznugario?-kita ranka parodo ii save, Jake ir Kattherine. -Klauso sukurtas zaisliukas stojo priies ji ir jus manot, kad mes padarysim visa purvina darba ir juo uz jus atsikratysim? O kas tada? Kas jei as esu tas kitas alfa?? Nejau tikites, kad busiu jusu snaiperis?-ironiskai nusijuokia. -Tai ne Klausui to reikia, tai jus du paikuojate zinodami, kad gatvemis bastosi pasiutes suo, kuris gali jus suzeisti,-paskyres reiksming zvilgsni Rebekai, mat juto jo 'suniski' instinktai jaute jos baime. -Puikiai zinot, kad neketinu zuddyti mane sukurusio Klauso,-primerkia akis. -Kokie tikrieji jusu motyvai?-kilstelejes smakra klausiamai isiseibeleja i originaliaja blondine.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Alexis Farraday on Pir. 02 03, 2014 4:21 pm

(Kuomet į jos ištiestą ranką buvo sureaguota neigiamai, prunkštelėdama dar įsistebi į savo ištiestą galūnę, ir tik tuomet paslepia ją, susikryžiuodama abi savo rankas po krūtine. Ramiai išklausydama abiejų vyrų pasisakymus, galiausiai kelis kart įtikinamai linkteli galva. Bandydama pasiruošti pokalbiui, pirmiausia giliai įkvepia oro į savo plaučius)
- Kankinamas sąmokslų teorijų, Niklausas baigia išeiti iš proto. Paslaptingi ritualai, galingiausios tebeegzistuojančios raganos, masinės aukojimo ceremonijos. Ir galiausiai durklas suvarytas savo paties šeimos atstovui. Kalbant apie tai, gali padėkoti savo... žmogui. - (Omeny turėdama konkrečiai Katherine, šiek tiek suraukia savo antakius, kas leidžia jos veidui įgauti daugiau rimtumo) - Aš baiminuosi ne blusuoto, neįsižeiskit, šuns, kuris trainiojasi aplinkui. Aš baiminuosi to, ką gali padaryti Nikalausas, jei visą tai tęsis. Prašau tik, jei ne visam laikui, tai bent kuriam, paliaubų. Nagi, ne kiekvieną dieną originalieji ateina čia, pasisiūlydami padėti. - (Vėl kiek stipriau įtraukdama oro, dirstelėja į Pierce) - Gal ir tavo draugei būtu naudingos tos paliaubos, ypač kai ji taip gražiai susidirbo, bandydama pulti Karoliną. Aš pasirūpinau tuo, kad Niklausas nesiimtu jokių atoveiksmių. Jo sūnus gimė, sveikas ir... - (Kilstelėdama savo antakį, nebaigia kalbos, tačiau veide leidžia pasirodyti šypsenai) - Šiuo metu Niklausas yra užimtas ne jumis, o juo. Tad. - (Grakščiai nusimesdama sau nuo pečių šviesų švarkelį, pameta jį ant stalo) - Tai vienintelė priežastis kodėl mes čia. Tiksliau, aš čia. Paliaubos, kuriam laikui. Jei nesutinkat, mes daugiau jūsų nebe užlaikysim. Galu gale, mūsų laukia įkurtuvės.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
who has the courage to
treat me like a woman.

Alexis Farraday

Būrio simbolis :

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Antr. 02 04, 2014 11:22 am

*Patraukta į šalį, pastebimai suraukė antakius, mat ji nebuvo pratusi pasilikti kažkur toliau, kai aplink kaip tik ir kūrėsi sąmokslo teorija. Paties Klauso šeima žengia prieš jo valią, kad ištiesti pagalbos ranką vilkams. Iš tiesų, žinant Rebekos tragišką gyvenimo istoriją, kuomet brolis hibridas sunaikindavo bet kokią jos galimybę į laimingą gyvenimą, buvo aišku, ji siekia daugiau nei sako. Greičiausiai tai noras priešintis jo valiai, kad jis nebūtu toks jau apsipatenkinęs viskuo. Tai jos veide iššaukė pastebimą šypseną, ir kuomet pati pakėlė akis į Meisono pusę, šiek tiek sujudino savo lupas, tarytum būtu norėjusi pradėti kalbėti, bet kažkas visgi ją stabdė* - Kodėl man atrodo kad tau mažiausiai rūpi kad Klausas būtu saugus, Rebeka? Tu visad buvai ta, kuri elgėsi priešingai jo valiai. Tikrai, tikiu kad tu nieko prieš mus neturi, visgi, kvaila būtu su puolimo planais ateiti ten, kur valdžią ima ne kas kitas, kaip vilkolakiai. Ypatingai šiandiena. - *Kilstelėdama savo ranką, rodomuoju pirštu nurodo dangų, tarytum taip troško interpretuoti tai, kad šiandiena ne pati maloniausia diena vampyrams, jei jie randasi netoli mėnulio prakeiksmo atstovų* - Aš tikiu tavimi, dėl pagalbos. Bet nebandyk įpiršti nuomonės kad tau rūpi Klausas. Mane tik stebina kodėl čia randasi Kolas. Nes kiek pamenu, jie visad buvo iš vien. - *Kažkodėl dabar elgdamasi pakankamai neatsakingai, o gal tiesiog akivaizdžiai rodė savo antipatiją raganai blondinei, pasiekusi stalą, kiek patraukia jį į savo pusę, taip atitraukdama jos atramos tašką. Ir tuomet užšokusi ant jo paviršiaus, paprasčiausiai atsisėda, susikryžiuodama savo ilgas, grakščias kojas, nebe kalbėdama*

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Reese on Pen. 02 07, 2014 9:03 am

*Pradedant nuo to, kad ji mažiausiai galėjo tikėtis to, kad jos bendravardė pasirodys šioje vietoje, o juolab kad jos santykiai su hibridu tebebus tokie pat tvirti, kokie buvo prieš jai įsikišant. Kaip tik tuo metu kai paprasčiausiai buvo susitelkusi į laukimą, sulaukusi Katherine pasirodymo, ir visiškai netikėtai gavusi per veidą, buvo pasiruošusi šokti lauk nuo stalo ir pradėti draskyti akis už tai. Tad, pradžiai susiėmusi už savo paraudusios nuo smūgio nosies, iš kurios nestipriai pasipylė kraujas, pro sukastus dantis, tarė* - Kalė! - *Būtent tuomet kai žengė savo pirmuosius žingsnius čia pasirodė originalioji vampyrė, po kurios sekė tiek Mikaelson'o, tiek Lockwood'o pasirodymai. Tai ją akimirksniu sulaikė. Neigiamai supurčiusi galvą, visgi žengė atgal, atsiremdama į stalą, kad stebėti viską nuošaliau vertinant ar jie kalbės rimtai ar tai parems kokį nors sąmokslo tikslą. Tuomet būdama dar ir pastumta į šalį garbanės, atsitraukdama nuo stalo, pagaliau įsmeigia savas akis į ją, bei rankų skiestelėjimu, pradeda su pastebimai aukštesniu tonu aiškinti* - Tu turi kokių nors problemų, ar tiesiog neturi ką veikti, Katherine? Nori išsiaiškinti? Tuomet liaukis klasiškai elgtis kaip mokyklinukė ir išsiaiškinam vieną kartą ir visiems laikams. - *Vis dar būdama išskėtusi savas rankas, liaunasi reaguoti į tai, kad aplinkui randasi daug žmonių* - Rinkis pati, arba susitaikyk su viskuo, arba lipam į viršų ir baigiam tai. Nes prisiekiu, mano kantrybė nėra tokia jau ir guminė, kaip atrodo. - *Tuomet trumpam, labai trumpam, pertraukta originaliosios vampyrės žodžių, suraukusi antakius taria* - Verčiau pasakyk tiesą, kad labiau už viską nori kad tavo brolis kentėtu, Rebekah. Dalis mūsų tave pažįsta beveik visą savo egzistencijos laikotarpį. Pripažink kad tu toli gražu nepalaikai to asmens, nes jis sugriovė tavo gyvenimą, galimybę turėti laimingą likimą, kaip ir mano, kaip ir šitos... - *Rankos mostu nurodydama Katherine, galiausiai ta pačia ranka mosteli į Lockwood'o pusę* - Bei jo. Ir todėl, nenorėdama imtis purvino darbo, sugalvojai kreiptis į mus. Kas geriau, jei ne mes galėtume sudoroti tą asmenį taip, kad jis maldautu mirties. O tai būtu neįmanoma, bet jis to geistu visa savo širdimi. Toks tavo tikrasis planas, teisingai?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Katherine Reese

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 10:42 pm

Sponsored content

Atgal į viršų Go down