VERTINAME AVATARĄ:

Puslapis 1315 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: VERTINAME AVATARĄ:

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 05 17, 2016 3:12 pm

Man, pvz, patinka kaip taviškis atrodo šitoj nuotraukoj. Toks pasitikintis savim, netgi šiek tiek pavojingas. Kažkokiu būdu man ikona gerai asocijuojasi su pačiu tavo Meisonu. Gal tas samanų koloritas ir nėra pats gražiausias dalykas šiame forume (like aš privalėjau nors kartą išbrokuot ir Jen kūrybą, ką? :DDD So lygiosios :DDD), bet pati nuotrauka ledinė. Tai iš esmės mažiau dešimt negaliu rašyt, nes iš esmės net nerašyčiau mažiau dešimt iš principo Very Happy Very Happy Geez, man jau tikrai metas į lovą, gn :DDD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1302
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, mokslo guzas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Antr. 05 17, 2016 3:50 pm

Kai pirmą kartą pamačiau šį avatarą, tai iš karto su išpūstom akim (maždaug, jei padės - Shocked ) pasakiau "Whaaaat?! This stuff is adorable!!". Savo nuomonės nepakeičiau, nes kadangi nemoku tų jūsų visų kibur vibur su grafika, tai man tai kažkas kas išneša protą. Plius, gi smalsu buvo pamatyt kaip ši "power couple" visgi atrodė kai buvo tik žmogai. 10 balų tau, ir labai viliuosi kad kada mane (prašausi gauti naują avatarą, kokio niekas nesugebės panaudoti, nes tik pas mūsų šie du yra future bff's) pradžiuginsi bromans'o kadru. Rolling Eyes Laughing

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Tr. 05 18, 2016 2:55 am

Oi, primena man sis avataras Supernatural laikus Smile Kai visos drauges svaigdavo del Sammy, o man patiko butent jis. Taip ir atrodo, ziurint i avatara, kad netrukus suskels koki bajeri rimtu veidu, kaip visada Laughing Negaleciau vertinti zemesiu, nei 10 balu.
Net nepamenu ar buvau kada uzsukusi i sia tema ir palikusi savo avatara jusu teismui is tikruju, bet jau manau metas ir man atsinaujinti, bet mano laptopas ciut pajegia narsykle pavilkt, nera ne ka kalbet apie koki Adobe Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 35
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Kv. 05 19, 2016 12:08 am

Nežinau kaip kitiems, bet man tai vienas gražiausių forume esančių avatarų. Ryškios spalvos, pati pasirinkta nuotrauka ir dar aplamai bendras vaizdas. Sakyčiu kad viskas atitinka 10/10. Todėl mano vertinimas gali būti TIK aukščiausias. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2644
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Kv. 05 19, 2016 12:52 pm

Nebandysiu išlaužti kažkokios labai ilgos litanijos, kaip kad mėgstu. Suspect Bet pasakysiu tiek, kad avataras tikrai gražus. Nors ir labiau tiktu ne Katherine, o būtent Elenai (matot, čia Nina atrodo tokia nuoširdi ir šilta). Very Happy Tačiau, nežadu dėl to numažinti balus. 10. cyclops

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 05 22, 2016 2:36 am

Smagiai šmaikštus avataras, kuris vis dar pakelia nuotaiką ir žinoma labai tinka mūsų foruminiam Dean'ui. Spalvos gražios, patinka kad nėra per daug užmauta sharp'o. Wink Ir šiaip, gražus gi vyras, kaip galima imti ir duoti mažiau nei kad 10 points?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 05 24, 2016 10:41 am

Jau vertinau šį avatarą ir tada buvo dešimt. Kadangi esu pavalgius, pailsėjus ir pamylėta, tai mano nuomonės negali pakeisti jokie negatyvūs vidiniai dirgikliai :DD Dešimtux again, be to, dar neminėjau, man patinka, kaip avataras dera su parašu.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Roman Blackwell on Tr. 05 25, 2016 12:10 am

Toks vampyriškai "purvinas" blogumu dvelkiantis avataras. Kadangi žinau kad šis aktorius nevaidino vampyru - 10 už grafiką ir minties realizavimą. Už spalvotumą taip pat toks pats vertinimas, mat vargu ar ponui pirmam vampyrui tiktu labai margas avataras. Aukščiausi balai bent iš mano pusės. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you taught me that a man can't be defined by anyone but himself

Roman Blackwell

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.

Būrio simbolis :
Įstojau : 2013-04-14
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa vilkolakis
Darbo paskirtis : Gaisrininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Kv. 05 26, 2016 2:16 am

Nors man tavo veikejas labiau patiko Hous'e, vis tiek tenka pripazinti,kad sis vyrukas labai zavus nepaisant to australisko akcento Very Happy Avataro kokybe superine,man patinka jo spalvos, bet duodiu 9, nes noreciau ji pamatyti kiek kitokiame nei gaisrininko amplua. Visa ta uniforma slepia is ties nebloga kuneli Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 05 26, 2016 2:29 am

Juk pati žinai, o ir visi kiti žino, kad šis avataras yra perfect. 10 points for u, babe.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 05 26, 2016 2:44 am

Jeigu rimtai, tai kai pamačiau šį avatarą, tai net nesupratau ar čia tas pats Cavill'as, ar paimtas kieno nors kito veidelis. ;DDDD Big fail 4 me. Embarassed Bet ilgiau paanalizavusi, galiu net labai nesiplėsdama (nors ir noriu) įvertinti šį kūrinį 10 balų. Puiki, tikrai labai PUIKI grafika. Ir tas pats tamsinimas, tik kelių spalvų paryškinimas, ir pati mintis... Viskas AWESOME! Matosi kad buvo padirbėta, o ne šiaip tapu liapu. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Tr. 06 01, 2016 1:33 am

Paprastas, neperkrautas, tačiau tuo pačiu ir koks gražutis! Kai skaičiau kaip būtent šiuo metu atrodo Salonina, tai šis avataras man asmeniškai atitinka visus apibūdinimus (išskyrus suknę). Žodžiu, man labai patiko, todėl iš karto statau 10 taškų. Rolling Eyes

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Tr. 06 01, 2016 7:56 am

Iš vis, Katinka, šis profilio atsinaujinimas tavo yra supaaaaar. Ir avataras toks rawr ir labiau Katherine'iškas, nei Eleniškas, kaip pastarasis. Nina čia labai graži, patinka spalvos. 10 points from House Redford :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Tr. 06 01, 2016 4:06 pm

Man unis patinka, nes Cavill'as čia toks pūkis atrodo, kad nors imk ir per ekraną išsitraukusi apkabink. Laughing Gražus avataras, ir coloritas tinkamas, nėra nei per tamsus, nei per ryškus. Pats tas, sakyčiau. 10 poins, be jokios abejonės. Plius, gi 'Ninos vyrs ten. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 06 02, 2016 6:33 pm

Pūkiui Cavill'ui pūkė Vikander :DD Ne, bet rimtai Very Happy Kadangi tai icon'a, kurią aš pati lipdžiau, tai grafinį verdiktą pasuoju. Nepasuoju pojūčio, kurį sukelia šis avataras. Jis toks Salonininini...škas Very Happy Šiltas ir geras, toks omg, omg. Gera žiūrėt Very Happy Net alternatyvioj visatoj nesugebėčiau skirt mažiau, nei dešimt, I mean come on.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 06 03, 2016 2:59 am

Nu jau toks pukis šitoj foto jisai, kad aš pilnai suprantu jam po kojom krentancias "mergas" Very Happy kai apibudinau ji kaip "rugius pjaunanti kombaina" va butent tokia jo roža ir isivaizdavau Very Happy desimt tau nuo manes, gi žinai, kad mažiau neduociau Wink x

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 06 03, 2016 3:28 am

Ech tas vilkiškas karštis, jaučiasi net per telefono ekraną... (arba man paprasčiausiai labai karšta sėdėti juodam auto salone xD). Jo snukelis atrodo toks dviprasmiškas, kad lyg ir pasakytum kad unis yra gerutis, bet visapusiškai pavojingas "padaras". Negaliu duoti mažiau nei 10, nes man patiko avataro mintis, juolab kad niekad neįsivaizdavau jo prie balto, ar kaip baltą vilką. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop

Katherine Pierce

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 06 05, 2016 3:36 pm

Labai gražus avataras, todėl aš visiškai nesistengdama išsiplėsti pasakysiu kad - 10 points esi nusipelniusi kaip niekad. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 07 14, 2016 8:22 am

Man asmeniškai Saloniukas čia tokia miela ir tyra atrodo, kad nors imk ir prisidėk prie žaizdos, nes geriau pasidarys. Labai gražus, paprastas, niekuo neapkrautas avataras. Be kokių nors papildomų žodžių, galiu iš karto tau dėti 10 taštų. Nes man labai patinka. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pir. 08 08, 2016 4:04 am

Man asmeniškai tos visos "Mango" fotosesijos yra vienos gražiausių Scar nuotraukų ir aš ajaj kaip džiaugiausi, kai matydavo ją stambiu planu Megose bei Akropoliuose Very Happy 10 points, be didesnių kalbų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Pir. 08 08, 2016 6:42 am

Haha, aš netgi į "Mango" užeidavau, kad tuos reklaminius žurnaliukus paimti. Very Happy Man atrodo vienas toks dar tarp neišpakuotų dėžių mėtosi.
O dabar į temą: avataras man labai patinka, nes jis dvelkia paprastumu, kas leidžia susitelkti į patį snukelį, povyzą. Cavill'as yra labai gražus vyras, su saldaininiu veidu, kuris nėra nulaižytas, kas verstu pajausti kokį nemalonų jausmą burnoje. ;DDDD Spalvingumas parinktas labai gerai, + labai labai malonu matyti kad nėra persistengta su šarpu. Tai kitaip tariant, viskas čia labai labai gerai. 10+/10. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 08 08, 2016 4:15 pm

Vien tik už seksualiai atrodančią pozą galima dėti aukštus balus. ;DDD Bet, ir aplamai gražus nuspalvinimas, Scarlett Johansson veidelis, graži apranga ir dar atsiminimai kuriuos sukelia apie tuos laikus, kai ją labai visur kišdavo "MANGO" reklamos. Žodžiu, 10 taškų iš manęs. I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Pir. 08 08, 2016 4:40 pm

Hands down, vienas graziausiu tavo kada uzsidetu avataru! Labai patinka koloritas, rubai, plaukai... viskas labai primena butent tavo veikeja ir labai jai tinka. Bent jau as ja tokia isivaizduoju kai skaitau tavo pranesimus. Kas be ko, rasau desimtuka, nes esi to nusipelniusi, mergyt Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Elissa Ambrose

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 08 09, 2016 3:04 am

Šitas avataras tai never get's old Very Happy Turint omeny kokia graži moteris yra Jolie, ji čia dar gražesnė ir dar seksualesnė Very Happy Kai TOKIOS įseserės sukiojas aplinkui tai kur čia susilaikysi Very Happy Very Happy Nepatinka man vertinti avatarų, kuriuos pati dariau, tai grafinę dalį prametu, nes ji aišku yra perf :DDDD 10 points už vieną dailiausių moterų planetoj ir nuotrauką, kuri verčia tapšnot Dean'ui per petį sakant "tau pasisekė, brolyti" :3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Tr. 08 10, 2016 2:26 am

Pirmiausia pasakysiu kad mano vertinimas yra 10. Yra pasirinkta puiki nuotrauka, geras apkirpimas, turint omeny kad nuo to dažnai priklauso ir paties avataro tolimesnis apipavidalinimas. Spalvos gražios, tuo pačiu metu ir švelnios, bei nėra kokio nors "populiaraus" juodumo ar pilkumo. Very Happy Cavill'as yra perfecto. Todėl, mano akimis žiūrint viskas čia labai gerai atrodo. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Olivia Frano

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 4:32 am