VERTINAME PARAŠĄ:

Puslapis 1315 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: VERTINAME PARAŠĄ:

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 05 15, 2016 7:54 am

Gif'ai tai tobulo grožio šiti, pati bandysiu kada išgaut panašų koloritą su PS. One day Very Happy Vikander yra mano viena tų lady crushes, neeilinio grožio mergina bei talentinga aktorė :3 Nėra ko slėpti, 10 nuo manęs Very Happy Be to, juk WIFEY! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My heart is a fist drenched in blood
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.
CREDIT: BLØØDXSTAIN || 2016UJU NOMINACIJOS

Sebastian Redford

Holy behavior won't make you a saviour.

Pranešimų skaičius : 1301
Įstojau : 2016-04-01
Meilė : Komplikuota
Draugai : Dean Winchester
Rūšis : Mirtingas žmogus (32/2594)
Darbo paskirtis : JNK pirmininkas, mokslo guzas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 05 15, 2016 1:44 pm

I like it! So, i will give you 10 points, not just because he's 'Ninas hubby. I love you Man labai funny ir nice pasirodė telefono reklama, iš kurios pagaminti gif'ai. Nors prisipažinsiu, seiles varvinau ne dėl Cavill'o, o dėl Scarlett. Bet manau liksiu suprasta, nes ta moteris yra smegenus iš galvos išnešančiai karšta! Very Happy Viskas kaip visuomet tarpusavy suderinta ir apkrauta grožybėmis, kurios malonios akims. O jau tas smirk'as kiek duoda! Very Happy Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She made broken look beautiful and strong look invincible.

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

I stop fighting my inner demons. We're on the same side now.

Pranešimų skaičius : 1850
Įstojau : 2012-09-28
Meilė : Sevastianos Varias
Rūšis : Žmogus (27/2000+)
Darbo paskirtis : Namų šeimininkė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Bonnie Bennett on Pir. 05 16, 2016 6:40 am

Man visuomet patiko Skaivos parašai, nes jie dažniausiai yra sudėti labai tvarkingai ir yra atitikimas spalvose (kurios atrodo labai gerai).
Duosiu tau dešimt taškų, nes manau kad visas vertas tikrai kad ne mažesnio įvertinimo. Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
as soon as you're feeling b e t t e r, i'm going to k i l l you.

Bonnie Bennett

Guess the apple doesn't fall far from the tree...

Pranešimų skaičius : 399
Įstojau : 2013-09-03
Amžius : 27
Meilė : Neįsipareigojusi
Draugai : Elena & Caroline
Rūšis : Žmogus / Ragana
Darbo paskirtis : Studentė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Pir. 05 16, 2016 8:26 am

Šiaip gražu viskas ir aš jaučiu asmenines simpatijas šiam TVD personažui. Bet būtu laikas ir atsinaujinti. Wink Kol kas 10, man ne gaila.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

She walked with the Universe on her shoulders and made it look like a pair of wings.

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Kv. 05 19, 2016 12:59 pm

Grožis. Ne mano, bet mano būsimo bromance'iuko draugo. Very Happy Tačiau esmės tai nekeičia, ponia Varias, kuri man tikriausiai labiausiai pavėluotai "daėjo" kad jau visai ne ponia, o panelė (i guess so) Varias yra - grožis. Todėl nieko keisto nepadarysiu, kai duosiu 10 balų. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Pen. 05 20, 2016 2:36 pm

Kaip ir pats veikėjas, šitas parasas rekte reikia "bad ass". Man patinka, kad parasas nera labai saldus, koks galetu buti pasirinkus visu merginu taip dievinama Jensen, o greičiau komiskas. 10 balu tau nuo manes, dude!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Dean Winchester on Št. 05 21, 2016 2:19 am

Ak Tony, galiu ir aš pasamprotauti ties tavo parašu ir tavo charakter'iu. Apgaulingai nekaltos / saldžios išvaizdos vaikis. Toks kuris galėtu apmulkinti savo gerais ketinimais ir paskui smogti tau peiliu į nugarą. Very Happy Kaip pavyzdžiui tas pirmas judantis paveiksliukas, atrodo kad ne musės nenuskriaustu. O kas nors bandė įsižiūrėti į akis? Atsakomi 10 balų, nes primeni man Katherine tik vyrišką jos versiją. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

"Psychopathy is like sunlight. Overexposure can hasten one’s demise in grotesque, carcinogenic fashion. But regulated exposure at controlled and optimal levels can have a significant positive impact on well-being and quality of life".

Dean Winchester

without your power, you're basically just a baby in trench coat.

Pranešimų skaičius : 1439
Įstojau : 2012-09-29
Amžius : 38
Meilė : Cassidy Argent
Draugai : Sebastian Redford
Rūšis : Medžiotojas
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://youtu.be/TEso8QeMvGw

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 05 21, 2016 4:14 am

Šitą marmūzią tai belekokiam pavidale vertinčiau tik 10ukais, nes aš labai fangirly pasidariau dėl Dean'o, kaip apturėjau su juo reikalų forume, I mean ar įmanoma jo neįsimylėt??? Pala, dar šiek tiek ir pats Seb'as pradės seilėtis :DDDD 10 points for you, mate I love you

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
My soul will fight again. So watch me fall from grace - watch me carve my hate, in the heart of a lover I feel I can never escape my fate.

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 05 22, 2016 2:34 am

Pirmiausia norėčiau atkreipti dėmesį į tai kad man visai patiko telefono reklamą su Scarlett ir Henry, šmaikšti. Nors pats telefono modelis ir visiškas šlamštas. Very Happy Tačiau gif'ai yra tvarkingi, gražus nuspalvinimas. Nežinau ar tai tavo darbas, bet kad ir kad darė - pasistengė. Wink 10 points iš manęs.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Antr. 05 24, 2016 10:43 am

Man laaabai patinka ideali šių animacijų kokybė, like yra žiauriai sunku uždėt kolorą ant gif'o ir nesu*ist kokybės tais mažais judančiais takučiais (diffusion'u kitaip tariant Very Happy). Techninė pusė būtų 10, o vaizdinė mano buvo jau vertinta,tada irgi buvo 10, nes aš esu dosnus žmogus anyways :DD

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Roman Blackwell on Tr. 05 25, 2016 12:12 am

Už visuomet (kiek man teko matyti) originalius parašus, puikiai suderinama grafiką 10 balų duoti tiksliai kad negaila. O kadangi dabar akcentuojamas iš dalies ir galima sakyti kad "skausmas", plius vampyriškai paraudančios akys. Well, graferė turi talentą, nors nežinau ar tai tavo darbas, bet vis tiek labai puikus parašas, kuriam ne gaila duoti tų 10+. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you taught me that a man can't be defined by anyone but himself

Roman Blackwell

u taught me that man can't be defined by anyone but himself.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 156
Įstojau : 2013-04-14
Amžius : 30
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Mason Lockwood
Rūšis : Alfa vilkolakis
Darbo paskirtis : Gaisrininkas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Elissa Ambrose on Pen. 05 27, 2016 8:08 am

Superinis parasas, pati ideja ir uzrasas, viskas harmoningai dera, todel net nera čia ka bepridurti. 10+

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I want to feel something.
today means nothing. today is just a ghost that’s haunting me. i’m at the end of the world, on the edge of things, and i think about letting go. i think about falling.

Elissa Ambrose

Pranešimų skaičius : 155
Įstojau : 2016-04-05
Amžius : 35
Meilė : Neisipareigojusi (Dean)
Rūšis : Medziotoja/Ragana (34/+2000)

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Pen. 05 27, 2016 10:51 am

Nežinau kaip kitiems, bet aš considerinu save kaip turinčią gerą skonį Very Happy Ir man šitas Cassidy profilis yra absoliučiai, visiškai tobulas nuo viršaus, šono iki apačios. 10 netgi su pliusu tau, girl. Ir maždaug kaip Jennifer Argent linkėjau animacijas nešiot like FOREVER, tai to paties palinkėsiu ir tau Very Happy BTW neturėjau progos dar oficialiai ir viešai padėkot tau, kad pasirinkai būtent Angie į claim'us, o ne kokią... Nežinau. Ashley Tisdale u know :DDDDD Angie, Johansson, Beckinsale ir Theron man yra tos moteros, į kurias seilėsiuos foreva and eva <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Št. 05 28, 2016 12:29 am

Ponas su visada akį traukiančiu profiliu. Very Happy Hm, ir kaip gi galima įvertinti mažiau nei 10 balų? Manau kad man ranka nekiltu imti ir nusodinti originalumą. Todėl, pradėsiu nuo to kad gilios mintys, kurios priverčia susimąstyti yra visada labai tinkamas parašo apipavidalinimas. Plius jei yra panaudoti kokie nors šriftai įmantresni. Pačios animacijos taip pat gražios, net labai. Patiko man koloritas. Wink O ta antra kur nesuprasi ar jis ten miršta ar orgazmuoja, iš viso tobula. Very Happy Very Happy Ne ne, man patiko tai kad paryškinta akies spalva. Nu... Čia kaip panelei Pierce, taip ir man mėlynos akys yra kažkas tokio. I love you Pasisekė forumo Salonkei apturėti tokį dude. Very Happy Žodžiu, išdalinau savo geras mintis, apsispakaininau dabar ir galiu eiti vairuotojų testų spręsti dabar, kol nepradėjau rašyti savo rekordinio postuko. Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2643
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Št. 05 28, 2016 3:16 am

^Aš norėjau įkišt dar vieną animaciją per vidurį, kuri paaiškintų tą antrąją, nu ten Suparmanas tiesia ranką į saulę, bet nesigavo išgaut gražaus gifo iš to epizodo. Nevermind Very Happy
Va ši pirma animacija + įsidėtum tą, kur Katiūšą pats Meisonas liečia ir like gėrisi jos sexy vampyrišku veidu (nu tu žinai apie ką aš, nia?) būtų tobulai sudėtas parašas *_* Tho nesakau, kad ta antra animacija kažkaip netinka Very Happy Gifai šaukte šaukia - this woman is dangerous. Too sad, kad tau stabdo reikalus ir negali reikštis forume, kiek nori :/ Aš žiauriai nekantrauju kada Katia su Meisonu pagaliau susitiks Very Happy 10 points už animacijas bei tą gražų tekstą viršuje su žiauriai tinkamu quotation <3

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Mason Lockwood on Kv. 06 02, 2016 7:53 am

Pokolkas mano megstamiausias is tavo turetu panašu Wink net nu*%#isau kodavima ant kiek man patiko visa sita stilistika us ka beje labai atsiprašau Very Happy animacijos labai atitinka forumini Sebastian'a, o tai manau ir yra svarbiausia, ne paslaptis, kad man labai patinka kai parasas atspindi dabartine veikejo padeti forume
10ukas tau, my friend ir keep it up Smile

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
you come to split me in two still never close enough on the lip of the world as we
head to the cosmic dust we go weak in the knees when we know how it all will end.
maybe one day i'll come back here

Mason Lockwood
bruklino gyventojas

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 1061
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 35
Meilė : Katherine Pierce
Draugai : Jake, Jules
Rūšis : Omega vilkolakis
Darbo paskirtis : Fire fighter

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Kv. 06 02, 2016 2:26 pm

Aš sakyčiau kad ponia Kitty turėtu droolinti matydama tokius vaizdus. Very Happy Very Happy Man tai patinka animacijos, pats Lockwood'as toks visiškai atsipūtęs ir apsipatenkinęs. Smagu nematyti to įprasto niūraus snukelio. 10 tašku buvęs Julses bičelka. Aš draugiška, negaliu duoti mažiau... Bet, nors "+" galiu padovanot ne visiems. Hehehe... Very Happy Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 06 02, 2016 6:28 pm

Aš tai pavydžiu kaip tau išeina rast tokius personažą atitinkančius gif'us, sun! Very Happy Galėčiau žiūrėt ir žiūrėt, o aš beje tą ir darau Very Happy Patinka man šiti gif'ai, netgi labai. Ir pati grafinė pusė yra visiškai nepriekaištinga. Užtarnautas dešimtukas yra užtarnautas! Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Katherine Pierce on Pen. 06 03, 2016 3:32 am

Man atrodo jau buvau vertinusi šį parašą, ir galiu pasakyti kad mažiau nei 10 tikrai nebuvau davusi. Visada originalūs, visada akį traukiantys kodai, animacijos atitinka personažą arba yra F!@#!!^!!! HOT! Taigi, dar kartą iš manęs tau pelnytas 10 balų.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
u're not going to stop
I apologize if I seem rattled. Circumstances have changed suddenly, and I had to adjust. (She sits on the bed.) Mind control is a necessary evil. You see, I need a werewolf, and I've lost the one that I had. Now, tell me what you're going to do to help me get a new one?

2016-tų metų geidžiamiausias personažas. Woooohoooo!

Katherine Pierce

I'm the only non bitter person at this bitter ball.

Pranešimų skaičius : 2643
Įstojau : 2013-04-10
Meilė : I DON'T DO love
Draugai : Andrea Argent
Rūšis : Originali vampyrė (19/538)

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=ZXcAh3XDtDY

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Nina Redford on Sk. 06 05, 2016 3:37 pm

10 points - nes būkime teisingi, matyti Katherine Pierce būtent tokią, kokia ji pateikta paraše, yra kažkas labai superinio. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Nina Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Kv. 07 14, 2016 8:24 am

Iš mano prizmės žiūrint ir dar atsižvelgiant į visus Saloninos apibūdinimus "tarp eilučių" galima susidaryti nuomonę, kad šis parašas jai labai labai tinka, nes atspindi ir tą gerumą bei nekaltumą ir tuo pačiu metu išreiškia kovingą būdą. 10 balų tau mieloji. Wink

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Kv. 07 14, 2016 6:37 pm

Man tai pvz nepatinka antra animacija, nes Nat ten pakšteli Cap'ui, o Nat realiai noriu matyt tik su vienu asmeniu - Toniu!!! :DD Nu ok, nevermind. Neskaitant, kad pačios animacijos yra labai kokybiškos, man patinka pirmoje vykstantis veiksmas. Gal tai simbolizuoja tai, jog Olivios laukia kažkas įdomesnio, nei sėslus advokatės gyvenimas, m??? Very Happy Kadangi parašas vizualiai man labai gražiai žiūrisi, o ir minčių sukelia, aiškiai dešimt pareina Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Anthony Gomez on Sk. 07 17, 2016 6:44 am

Man šiaip patinka visi parasai kuriais kada buvo pasipuoses Sebastian'as, bet šitas ypač steamy. Duociau 10, bet tas antras truputį per trumpas ir gaila labai, kad nematyt veido, tad 9 rasau Razz

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Anthony Gomez

Good courage in a bad affair is half of the evil overcome.

Būrio simbolis :
Pranešimų skaičius : 137
Įstojau : 2016-05-01
Amžius : 24
Meilė : Neisipareigojes
Draugai : Lili
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Mechanikas

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sebastian Redford on Sk. 07 17, 2016 11:43 am

Nigga, when u have body like dat, kam rūpi tas veidas?????? :DDD Aš nesu davusi mažiau, nei 10, neketinu sulaužyti savo taisyklės Very Happy Ak, ta gera mano širdis :DD Nes realiai viskas su gif'ais yra labai gerai, nors norėtųsi jau, kad paieškotum kažko naujo tumblr'e. Do et Very Happy

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Sebastian Redford

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Olivia Frano on Pir. 07 18, 2016 4:34 am

Duuuude, dar penkios minutės ir visos prasės geisti tavo Sebasijono. :DDDD Šis parašas yra toks, į kurį neįmanoma žiūrėti nepaleidus seilės per lūpų kraštą. Very Happy Very Happy Labai jau KARŠTAS, ir Anthony čia Laura gerai teškė, kam tas veidas kai kūnas taip atrodo? Very Happy Very Happy 100. I really really like it!  Embarassed

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

“It’s like you’re screaming, and no one can hear. You almost feel ashamed. That someone could be that important. That without them, you feel like nothing. No one will ever understand how much it hurts. You feel hopeless; like nothing can save you. And when it’s over, and it’s gone..”

2016 METŲ MOTERIŠKAS PERSONAŽAS - OLIVIA FRANO © UŽ APDOVANOJIMO GRAFIKĄ PRIKLAUSO LAURAI.

Olivia Frano

don't u know that we could be a new beginning, fight til we're winning

Pranešimų skaičius : 1911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Meilė : Frank Frano
Rūšis : Mirtingas žmogus
Darbo paskirtis : Advokatė / Šnipė

Atgal į viršų Go down

Rašyti by Sponsored content Today at 5:06 pm