Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPLŪDIMIO SKARDIS:

+4
Tyler Geminus
Cato Alexander
Andrea Argent
Clementine Le'Roy
8 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Clementine Le'Roy Pen. 09 28, 2012 10:25 am

Paplūdimio skardis - kameromis sekama, pavojinga vietovė.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 08 01, 2013 4:09 pm

{Būdama tikra tuo, kad nenori visam laikui prarasti asmens, kuris jai iki šios dienos yra svarbiausias, kažkurią tai dieną surinkusi jo numerį, palieka balso žinute, tuo pačiu taip leisdama jam žinoti, kad jis neliko pamirštas "Kolai, praeities įvykiai niekaip neįtakoja to, ką aš tau jaučiu. Nenoriu dėl to prarasti tai, kas man svarbiausia. Šiandien vakare būsiu netoli paplūdimio esančio skardžio, tikiuosi sulaukti ir tavo pasirodymo". Galiausiai, kuomet ateina vakaras, kaip ir planavo, pasirodo ten, kur ir žadėjo. Pasiekusi skardį, žengia kelis žingsnius arčiau ribos, o akis nukreipia į apačią norėdama pamatyti koks vaizdas atsiveria tenai. Jausdama kaip vėjas atsimuša į jos veidą, apkabina save per liemenį}
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Cato Alexander Kv. 08 01, 2013 4:21 pm

Neskaitant to, kad jis nesitikėjo pamatyti šios merginos artimiausiu metu, o tuo labiau nenutuokė apie tai kad "užkalbėjimas" nesuveiks, nusprendžia pasirodyti šioje vietoje. Tuo metu kai laikrodis išmuša lygiai tą laiką, kuris buvo nurodytas žinutės tekste, pasirodo iš tamsos. Matydamas Carrington nugarą, ir nenorėdamas kad jo balsas priverstu ją žengti kaip nors ne taip ir tokiu būdu nukristi į apačią, pasinaudoja savo gebėjimais, ir neįtikėtino greičio dėka, pasiekęs ją, pasigauna už alkūnės, patraukdamas į savo pusę. Saugiai atitraukęs ją nuo skardžio, atsitraukia per kelis žingsnius nuo jos, tardamas: - Aš nenorėjau kad tu tai kada nors sužinotum. - Neigiamai supurto galvą, pratęsdamas: - Aš pats iki šiol nesu susitaikęs su savo klaidomis. Ir matyti tavo akis, kuriose atsispindi mano veiksmai, man per sunku. Todėl norėjau kad tu viską pamirštum, tame tarpe ir mane.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Andrea Argent Pen. 08 02, 2013 2:18 am

{Tik tuo metu kuomet jau randasi toliau nuo skardžio, o vaikinas tuo pačiu spėja nuo jos atsitraukti, bandydama įžiūrėti net menkiausius jo veido sujudimus, neigiamai supurčiusi galvą, pasistengia jį pertraukti} - Nuo to įvykio jau praėjo pakankamai daug laiko, Kolai, todėl aš noriu, kad viskas pasiliktų praeityje. Man daug svarbiau yra tai, ką aš turiu dabar, šiuo metu, todėl nežadu visko paaukoti vardan to, kas vyko prieš daug metų. Supranti ką noriu pasakyti? Tai nėra verta. - {Žengdama tuos kelis žingsnius arčiau vaikino norėdama sumažinti atstumą skiriantį juos abu, šį kartą įsistebi konkrečiai į jo akis} - Nenoriu, kad visa tai turėtų įtakos mūsų santykiams. Tačiau paskutinis tavo poelgis ties bandymu panaudoti prieš mane savo galias...
{Nežymiai pasukusi galvą į šoną, leidžia veide pasirodyti menkam šyptelėjimui. Kuomet netikėtai delnais sutrenkia jam į vietą žemiau pečių, pakartoja tai dar ir dar kartą, tuo pačiu išliedama tai, kas ją slegia} - Kiek kartų jau buvau tau sakiusi, ir kiek dar man reikės tai kartoti, kad nenoriu, jog būtum ištrintas iš mano gyvenimo, nesvarbu kas be nutiktų, ir tu vis tiek bandei tai padaryti. - {Galiausiai pasielgdama priešingai, nei prieš tai, apkabina vaikiną, rankomis apvydama jo kaklą} - Mane tai žeidė labiausiai. Todėl, prašau, daugiau niekada nedrįsk to daryti, Kolai.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Cato Alexander Pen. 08 16, 2013 1:38 pm

Ilgą laiko tarpą stebėdamas merginos judesius, laikė sukandęs dantis ir tokiu būdu vertė save nieko nesakyti. Klausydamas kaip skambėjo jos balsas, kuomet ji stengėsi nupasakoti savo poziciją, nusukdamas akis, nevalyvai suprunkščia. Ir pats sau prasitaria: - Visai pamiršau apie tai kad pusė tavo šeimos medžiotojai, o tai reiškia kad tu žinai ką reiškia verbena. - Kuomet stipriai įtraukia orą į savo plaučius, vėl nukreipia savo žvilgsnį į merginos pusę, pasistengdamas pertraukti jos kalbą: - Aš kaltas dėl tavo mamos mirties. Ir tai nėra šis tas, ką galima laisvai palikti kažkur praeity ir netraukti į paviršių. Supranti? Aš nesiteisinu sakydamas kad mano praeitis toli gražu nebuvo auksinė. Tačiau už padarytas klaidas, tiksliau už tą klaidą, buvau priverstas sumokėti. Ir tai ką jaučiu tau. - Pritrūkdamas žodžių, rankos mostu nurodo merginos pusę, pratęsdamas: - Tai mane žudo iš vidaus, supranti? Tu man svarbiau visko, bet kiekvieną kartą pažvelgus į tavo akis, aš vėl sugrįžtu atgal. Ir tai neatleistina. Nesuprantu kaip tu pati gali imti ir tai pamiršti? - Pajutęs kad pradėjo veikiausiai ją spausti, nuleidęs akis, leidžia būti apkabinamu. Kuomet pats sukrauna rankas jai ant juosmens, girdimai išpučia orą pro burną, veidą pasukdamas jos kaklo pusėn. Tuomet vėl prasitaria: - Aš iki pat galo tikėjausi kad tau neteks apie tai sužinoti. Tokiu būdu būčiau apsaugojęs tave nuo nemalonių jutimų. Todėl. - Krenkštelėdamas, pratęsia: - Pasielgiau taip, kaip pasielgiau. Nes, maniau kad taip bus geriausia tau. Kad neatsimintum manęs, ir gyventum toliau nuo viso to mėšlo, kurio amžinybėje esu istrigęs aš.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Andrea Argent Pen. 08 16, 2013 3:17 pm

{Rankomis apsivijusi save aplink liemenį, lyg taip bandytų "apsisaugoti" nuo jaučiamos vėsos, išraiškingai kilsteli vieną iš antakių, vos tik išgirsta pirmutinį vaikino komentarą} - Ir prie viso to, aš dar ir gyvenu su medžiotoja, todėl tavęs net neturėtų stebinti, kad ne tik žinau verbena, tačiau ją ir vartoju. - {Nežymiai palenkusi galvą į šoną, išlaužia trumpalaikį šypsnį} - Tai puikus būdas apsisaugoti nuo visų vampyriškų žaidimų su atmintimi ir protu. - {Kuomet yra užkabinami praeities įvykiai, stengdamasi tamsoje įžvelgti jai artimo vaikino veido išraiškos pakitimus jam kalbant, susiaurina savo žvilgsnį} - Nesakiau, kad aš viską paprasčiausiai pamiršau, tiesiog įvertinau kas man yra svarbiau. Motinos aš net nepažinojau, Kolai, net nežinau ką reiškia tokią turėti, tačiau žinau ką turiu dabar. Todėl ir noriu, kad praeitis liktų ten, kur jos vieta. O tai, kad ji bus keliama į viršų... geriau nepasidarys. - {Vis dar nepakeisdama žvilgsnio krypties, pratęsia} - Tuo labiau, tu nepalikai jos mirti, ką tikriausiai būtų padaręs kas nors kitas. Atvirkščiai, dar bandei jai padėti. - {Rankomis stipriau įsikibdama į savo odinio švarkelio medžiagą, nesusivaldžiusi, o to pasekoje nebelaukusi kol gaus progą pasireikšti, pertraukia kalbantįjį} - Aš tau esu svarbiau visko, tačiau kuomet pasitaikė kliūtis iš praeities tu paprasčiausiai sugalvojai pabėgti iš mano gyvenimo. Čia man vienai tai skamba labai jau nesuderinamai? - {Užvertusi akis, vėl grįžta ties vaizdu į Mikaelsoną, tačiau šį kartą pasisako kur kas tyliau} - Susidaro toks vaizdas, kad tokiu savo poelgiu norėjai ne kad man būtų geriau, o būtent tau pačiam.
{Kuomet jau yra prigludusi prie vaikino kūno, jausdama tą artumą, sumerkia akis} - Anksčiau ar vėliau aš vis tiek būčiau tai sužinojusi. Tiesa jau yra toks dalykas, kuris visada išlįs į išorę, kad ir kaip ją slėptum. - {Kuomet atsitraukia nuo vaikino, taip suteikdama jam erdvės, patraukia sau nuo veido užkritusias nepaklusnias plaukų sruogas bei linkteli} - Toks tavo poelgis, neatneš nieko gero, Kolai. Man nepatinka, kai mano atmintimi yra žaidžiama.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Cato Alexander Pir. 10 21, 2013 4:04 pm

Nuolankiai klausydamas merginos kalbos, tarp dantų suspaudžia gumos gabaliuką, kuris prieš tai visą laiką liežuviu buvo stumdomas tai į vieną, tai į kitą pusę. Akivaizdu kad nenorėjęs trukdyti jai pasisakyti, suraukia savus antakius po to, kai dalis jos konteksto, akivaizdžiai smogia jam žemiau juostos. Kadangi nesugeba tinkamai susivaldyti, prunkštelėdamas nusuka savo veidą nuo Carrington, tuo pačiu metu pakeldamas ranką, pirštais perbraukia sau per smakrą. Kuomet pagaliau paruošia save pokalbiui, prasitaria: - Tu tikiuosi nerimtai sakai, kad mano pasirinkimas buvo remtas tuo, kad man pačiam būtu geriau? - Neigiamai supurto galvą, kuomet jo paties smegenys kategoriškai atsisako priimti merginos pareiškimą. - Turiu omeny, kaip iš viso tau galėjo šauti tokia mintis į galvą? Puikiai žinai kiek daug man reiški, ir atvirai kalbant, manęs būtu laukęs pragaras. Mat aš, ne taip kaip tu viską atsiminčiau. Tau tai, aš bandžiau prikalbėti puikų pasaulį. Ir deja, tuo metu nepagalvojau apie tai, kad tavo šeima turi dievybių simptomą. Todėl ne vien naikina tokius kaip aš, bet ir kaišioja visur verbeną. Ir dar bala žino ką, kad tik būti aukščiau visko. - Atsidusdamas, nusuka savo veidą, puikiai suvokdamas tai, kad bet kuriuo metu gali peržengti įprasto pokalbio ribą. Kadangi nebuvo mitęs jau kelias dienas, sunkiai sugeba sutvardyti savo emocijų uraganą, kuris šiuo metu spaudžia jo galvą. Norėdamas baigti kalbą ir rasti kažkokį kompromisą, vėl "užsikabina" už netinkamai pavartoto žodžių konteksto: - Aš bandžiau padėti. Nuostabu. Neidealizuok manęs Faye. Aš žudikas, kuris kaltas dėl to kad tu niekuomet neturėjai mamos. Tai ką aš bandžiau padaryti po to, kai atvėriau jai kaklo arteriją... Nėra geras darbas, per kurį galima būtu pamiršti prieš tai atliktus dalykus. - Pakeldamas ranką, perbraukia sau per plaukus, akivaizdžiai vis negalėdamas rasti sau tinkamos vietos dėl alkio, kurį vis dar jaučia: - Tu privalai ramiai apgalvoti pati tai, ką dabar siūlai. Nenoriu kad būtum nelaiminga dėl to, kad niekad nesugebėsi man atleisti. Nes turi žinoti, kad aš nepakęsiu, jei tai kada nors bus prikaišoma.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Andrea Argent Antr. 10 22, 2013 11:48 am

{Vis dar laikydama rankas apvijusi sau aplink liemenį, lyg tai padėtų jai bent minimaliai apsisaugoti nuo šalčio, pasistengia deramai išklausyti visko, kas šiuo metu jai yra dėstoma. Kuomet galiausiai pro suspaustas lūpas prasimuša ne itin nuoširdus šypsnis, neigiamai supurto galvą ir jaučiamai prislopina balsą} - Tavo pasirinkimas ir man neatnešė nieko gero, Kolai, jei būtent toks buvo tavo tikslas. Man nereikia ir nereikėjo to idealaus pasaulio, kurį bandei man įrašyti į pasąmonę. Nes matai, turiu savąjį tikrą ir nepaisant koks jis buvo ar yra, man tai yra šimtą kartų geriau nei kažkoks išgalvotas. Niekada nenorėčiau gyventi mele. - {Kuomet vaikinas pradeda priekaištauti dėl jos šeimos užsiėmimo, užvertusi akis, perklausia} - Tu tikrai dabar nori pradėti kalbėti apie mūsų šeimų simptomus ir norus? - {Matomai būdama pasiruošusi dar kažką pasakyti, tačiau įsiklausydama į sekančius žodžius sklindančius iš jai artimiausio asmens lūpų, užsikirtusi nuleidžia akis. Nepaisant to, kad užgniauždama praeitį ji pasirinko tai, kas jai yra svarbiau, vaikinui vis užtaikius progą primenant ką jis padarė su moterimi, kuri turėjo būti jos pačios motina, sukandusi lūpas, neigiamai supurto galvą}  
- Tu vis tai kartoji, kad esi žudikas, lyg siekdamas, pakeisti mano sprendimą. Aš žinau ką tu padarei, Kolai, girdėjau tai ne kartą, todėl uždeks kartoti, kad nužudei tą moterį. - {Prieš baigiant jam pilnai dėstyti mintis, ir galiausiai ant viršaus sulaukusi žodžių, kurie nuskamba kaip pateikta sąlyga, sujudina lūpas lyg būtų norėjusi jam atsikirsti, tačiau nepaisant to, kad tai ją labai užkabino, visgi nusprendusi patylėti, kad netektų leptelėti kažko, ko paskui galėtų pasigailėti, sukiša rankas į savo odinio švarkelio kišenes, kuomet sujudina pečius, žengia kelis žingsnius į priekį arčiau vaikino}
-  Nors ir neaišku kiek kartų tau pakartojau, ką pasirinkau ir esu tikra savo pasirinkimu... tiek to, Kolai, jei manai, kad klystu, gerai. Pagalvosiu apie tai dar kartą, jei tau nuo to pasidarys geriau. - {Įsistebėdama į vaikino akis, neigiamai supurto galvą, kol galiausiai praeina pro jį siekdama savo automobilio, kuriuo ir atvažiavo į šią vietą}
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Cato Alexander Št. 11 02, 2013 5:50 am

Dar tuo metu, kai mergina buvo visai netoli jo, nesugebėdamas išstovėti be menkiausio sujudėjimo, sukiša abi savo rankas į striukės, kurią buvo užsidėjęs dėl vaizdo, kišenes. Stebėdamas tai kaip keitėsi merginos veido mina, kuomet ji kalbėjo, prieš pražiojant burną, nusuka savo veidą, bei nesusilaikydamas suprunkščia: - Kalbi taip, tarytum niekuomet nebuvai gyvenusi mele, Faye. Visi aplink tave, pabrėžiu, visi visuomet kūrė idealizuotas istorijas, kurios tave saugojo nuo pasaulio į kurį tave įklampinau. Tavo šeima, tiksliau visa tavo kraujo linija yra medžiotojai. Tie, kurie rūpinasi tuo, kad mirties sukčių nebe liktu. Kad pasaulis vėl priklausytu jo teisėtai rasei. - Neigiamai supurtęs galvą, nusuka savo akis, bei pagaliau ryžtasi pasakyti tai, ko prieš tai neminėjo, bandydamas ją apsaugoti nuo bet kokio kontakto su jos realiais giminaičiais. - Ne tavo mamos linija priklausė tai mistiškai medžiotojų rasei, apie kurią kalbu. Tavo tėvo, kuris yra gyvas. Kalbu ne apie tą asmenį, su kuriuo augai. Tavo mama turėjo imunitetą antgamtinėms būtybėms. Ir pasakyk man, ar visą tai žinojai nuo pat pradžių, ar gyvenai mele ir buvai visiškai tuo patenkinta?
Kuomet neigiamai supurto galvą, bei leidžia jai ištarti tai, ko jis ir laukė, nuleidęs akis, liežuviu paliečia savo lupas, kurios nuo alkio jausmo yra stipriai suskilinėjusios. Įkvėpdamas oro gūsį, pasistengia pratęsti savo nuomonės dėstymą: - Aš tau pastoviai kartoju tai, kas esu vien todėl kad noriu kad tu pagaliau suprastum tiesą. Su manimi niekuomet neturėsi gražaus gyvenimo, kokio esi verta. Negana to, kad kas antras asmuo linki man mirties, aš pats esu atėmęs tiek žmonių gyvybių, kad net prieš nepamenu kiek amžių nustojau juos skaičiuoti. Kaip galima tai suprasti kaip savaime suprantamą dalyką? Tai visai nežmogiška. Ir tai kad esu prisiekęs sau nevartoti žmonių kraujo, tai nereiškia kad bet kurią akimirką negaliu palūžti ir vėl tapti tuo kas buvau. Todėl taip, kad ir kaip tu pyktum dabar, aš noriu suteikti tau laiko viską apgalvoti. Nebe žiūrint pro rožinius akinius į pasaulį, o pagaliau priimant viską kaip faktą. - Jam nebaigus kalbėti, ir merginai atsitraukti, akivaizdžiai parodė norą ją sustabdyti, tačiau puikiai suvokdamas tai kad negali eilinį kartą įtakoti jos sprendimų, leidžia jai pasitraukti. Kurį laiką dar stebėdamas jos nugarą, galiausiai pranyksta tamsoje, tarytum jo niekuomet čia ir nebuvo.
Cato Alexander
Cato Alexander

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.


Pranešimų skaičius : 867
Įstojau : 2012-09-28
Rūšis : Vampire (40/2000+)
Klanas : ƧIɭVΛПЦƧ

https://the-radiant-bastion.tumblr.com/post/681345648787881984/m

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Kv. 10 09, 2014 2:23 pm

Šia akimirka labiau už viską trokšdamas nusibelsti kur nors toliau nuo aplinkinių ir tuomet pagaliau leisti savo protui suvokti, kokios būtent pasekmės laukia jo kailio, kuomet pagaliau paaiškės tiesa apie tai, kad šis atrodo lengvo konflikto metu atėmė gyvybę vienam iš saviškių. Vilkai, kurie laikėsi iš vien ir nebuvo karštligiškai pasiruošę tapti "demonais", tokiais pat supuvusiais padarais vizualiai, kokie buvo ir iš vidaus, neturėjo ne menkiausios teisės sužeisti ar tuo labiau negrįžtamai sunaikinti vieną iš saviškių. Net tuomet kai vampyrė parodė norą kažkur šį išsitempti, Isaac viso labo suraukęs savo antakius, bei mestelėjęs į jos pusę žvilgsnį reiškiantį "eik velniop...", buvo be patraukęs šalin. Moters užsispyrimas bei tai kad buvo paspausta ant "žaizdos" kažkokiu stebuklingu būdu privertė jį įsėsti į šviesiaplaukės automobilį. Ilgą kelionės laiką būdamas nusukęs savo akis į šoninio lango pusę, nesistengė pratarti ne vieno žodžio. Ir net tuomet, kai į jo pusę buvo nukreipta galimybė labai greitai pagyti, šis tik prunkštelėdamas pasisakė: - Manai kad šis skausmas man yra svetimas? Jūs vampyrai esate pratę prie to, kad pasiekti viską labai lengvai. Aš gi privalau savo visus kaulus sulaužyti kiekvieno virsmo metu. Ir žinai kas? Šis lūžęs šonkaulis, palyginus su šios dienos įvykiais, yra nieko vertas susižalojimas per neapdairumą. - Jis vėl nusuko akis, tačiau šį kartą nebesistengdamas stebėti pralekiančių vaizdų. Jis paprasčiausiai sąmoningai vengė akių kontakto su vampyre, mat tokiu atveju reikėtu pripažinti tai, ką jam teko padaryti dar prieš kelioliką minučių. Merginai nusprendus pasidalinti alkoholiniu gėrimu, jo antakiai savaime pakilo, kuomet šis pasuko savo veidą į vairuotojos pusę: - Kur tu mane veži? Jei pasakysi namo, drįsiu pastebėti kad nenutuoki kur gyvenu. Tai kur velniai rautu mes važiuojame? - Pasiimdamas butelį, jis akivaizdžiai net neketino kaip nors apdoroti savo sužeidimą, o viso labo pritraukdamas butelio kakliuką, godžiai nugėrė ten buvusį skystį. Vėlgi, juos abu aptraukė nemaloni tyla, kuomet šis laisva ranka nusprendė pasikelti savo marškinius, norėdamas nužvelgti krauju sruvenusį sužeidimą. Liežuviu perbraukdamas per savo išsausėjusias lupas, jis viso labo dirstelėjo į kaulą, kuris akivaizdžiai buvo prakirtęs odą, ir būtent šia akimirka neskubėjo sugrįžti atgal į savo vietą: - Mūsų žaizdos nesusitraukia labai greitai, kaip vampyrų, tačiau ir ne taip lėtai, kaip mirtingų žmonių. Ir jei tai nėra mirtinas sužeidimas, o aš matau kad nėra, vadinasi ant manęs viskas sugys kaip ant šuns. - Kvailas juokelis, kuris iš dalies ir buvo tiesa, privertė jo veide pasirodyti trumpalaikei šypsenai. Jis vis dar buvo gerokai padauginęs, ir tai kad net neketino liautis vartojęs toliau, iš dalies buvo naudinga. Automobilis sustojo, ir kuomet moteris išlipo iš transporto priemonės, jis natūraliai nesugebėjo susilaikyti nenužvelgęs jos, kuomet šios atvaizdas aiškiai atsispindėjo šoniniame veidrodėlyje. Jausdamas pareigą išlipti lauk, vis dar laikydamas vienoje rankoje gautą butelį, kita ranka patraukė šoninių durelių rankeną, ir kuomet šios trakštelėjo, išlipo lauk. Apeidamas aplink mašiną, jis kaip mat sustojo per gerą metrą nuo vampyrės, užduodamas esminį klausimą: - Kodėl nesprukai kai turėjai tam galimybę? Pastoviai tvirtini kad gebi susitvarkyti pati, bet, gali nemeluoti man. Mačiau kad sustingai, kai tie du tave apsupo. Nematau mūsų kaip draugų, ir neturiu sumauto paaiškinimo kodėl nusprendžiau traukti tavo kailį iš bėdos jau antrą kartą. Bet kodėl nepasitraukei tu? - Kilstelėdamas vieną ranką, kurioje buvo butelis, jis tvarkingai prispaudė jo kakliuką prie savo lūpų, po ko suskubo pasisakyti: - Ir dabar mes čia. Toliau nuo pašalinių. Ir tu, turiu pripažinti, nepanaši į tą, kuri mėgtu vilkus. - Rankos mostu nurodydama save, ir tokiu būdu primindamas kad pats yra vilkas, pratęsia: - Ko iš manęs nori?
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Kv. 10 09, 2014 3:17 pm

Tai, kad vaikinas atsisake jos iulomo kraujo, zinoma, siek tiek uzgavo jos savimeile, bet ji pasistenge neissiduoti. Priesingai, supyko pati ant saves uz perdeta globejiskuma rodoma padarui, kuris tik per klaida jos nenuzude. "Man tikriausiai visiskai pasimaise protas"-papeikusi save mintyse ji apsidziauge gavusi proga issirobzti lauk is automobilio ir ikvepti gryno ir gan zvarbaus nakties oro. Ji nezinojo ar Isaac paseks jos pavyzdziu ar tiesiog patrauks savais keliais todel kai vaikinas pasirode jos priesakyje nesinas viskio buteliu ji nesusivaldziusi kilstelejo viena savo lupu kamputi. -Leisk speti.. vienturtis?-sarkastiskai pakomentavusi jo nenora dalintis gerimu vaikinui prisiartinus pakankamai arti, istrauke is jo ranku alkoholio buteli ir gurkstelejusi pastate ji salia saves, ant kapoto. Is to kaip inirtingai vaikinas eme atakuoti ja klausimais svarstydamas jos interesus jo atzvilgiu Lexi padare prielaida, kad jis jauciasi itin nejaukiai jos kompanijoje ir tai ja priverte nuosirdziai nusijuokti. Ji ne pati gerai nezinojo kodel butent nederjo i kojas pasitaikius tam pirmai progai todel gudraudama i vaikino klausima atsake kitu klausimu. -Ten bare, man jie nieko nebutu padare, tai tu emeisi didvyrio vaidmens istumdamas save i… bukim atviri, pakankamai sumauta padeti. Kodel mane uzstojai?-rodomuoju pirstu emusi sukti ratus aplink butelio dali skirta gerimui ji akies krasteliu stebejo besikeicianti vaikino veida. Tiesa buvo ta, kad nei vienas ju nezinojo kodel ir kaip jiedu atsidure tokioje neiprastoje situacijoje ar kodel apskritai dabar uzuot patrauke savais keliais, snekuciavosi gerdami ne pirma desimtmeti skaiciuojanti burbona. -Tikrai manai, kad nebuciau su jais susitvarkiusi?-pasaipiai prunkstelejusi ji siek tiek papute lupas, o jos akys isdave zaisminga Lexi nuotaika. Atsainiai nugerusi dar siek tiek alkoholio ji vampyrisku greiciu atsidure uz Isaac nugaros ir neskaudziai, bet gan tvirtai uzlauze jo ranka ir manevringu judesiu priverte ji suklupti. Perkelusi savo rankas jam ant kaklo, pratese savo zodzius. -Menkas judesys ir reikiami kaklo slanksteliai luzta, negriztamai, kadangi jus vilkai esat…-nespejusi baigti kalbos Lexi aikteli tinkamai nesureagavusi i vaikino kontraataka. Gerai alfos apmokytas vaikinas be vargo issisukes is jos ''parodomojo'' nokauto ir tam nepasiruosusiai ir siek tiek apgirtusiai vampyrei belieka atbulai nukristi ant priekinio automobilio kapoto. Abu pasnekovai negalejo pasigirti liksvara mat ne vienerius metus brandintas alkoholis buvo itin taurus, o tai matomai atsiliepe ir Isaac laikysenai todel kai Lexi krisdama stveresi vaikinui uz svarko megindama susvelninti savo pacios kritima, neissilaikes Lahey nevalingai pasidave i krypti, i kuria buvo stipriai patrauktas.
Susiklosciusi situacija buvo daugiau nei neiprasta ir keleta sekundziu trukes judvieju akiu kontaktas buvo tuc tuojau nutrauktas Lexi, kuri nusukusi galva i sona staiga surimtejo. -Tau metas,-ji akivaizdziai neketino grazinti savo zvilgsnio i vaikina kol jis neatsitrauks per solidaru atstuma.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Kv. 10 09, 2014 3:51 pm

- Mano gyvenimo istorija nėra tai, kas būtu aktuali tema pokalbiui su asmeniu, kurį matau ketvirtą kartą gyvenime. - Šiek tiek kilstelėdamas savus antakius, jis nusprendė aiškiai išsisukti nuo merginos klausimo apie jo padėtį šeimoje. Atvirai kalbant, jis tokios niekuomet neturėjo, nuo pat tos dienos, kuomet neteko savo biologinės motinos. Liežuviu perbraukdamas per savo lūpas, kurios buvo pakankamai išdžiuvusios dėl to kad šis neteko nemažai kraujo, jį "užkeisdamas" stipriu alkoholiniu gėrimu. Kuomet mergina nusprendė atsiimti butelį iš jo rankos, sekdamas net menkiausius jos sujudimus, nesistengė nieko pasakyti leisdamas jai išsakyti savo mintis, apie tai kas vyko prieš tai, bare. Stengdamasis iš paskutinių nesusijuokti, Lahey nuleido savo akis, bei tuo pačiu metu neigiamai supurtė galvą. Tai kas buvo sakoma jam, atrodė nerealu, palyginus su tuo, kas vyko susitikus su Bowman broliais. Akimirka kuomet jis nebe atlaikė, įžūliai nusprendė pertraukti merginą savo kalba: - Teisingai, dar pasakyk kad esi pratusi prie to, kad asmenys kurie prieš tai bandė tave nužudyti, faktiškai ant to paties baro stalo ketino tave patvarkyti? - Liežuviu dar kartą perbraukdamas per savo lupas, nusprendė pratęsti savo kalbą: - Ir taip, tai kad kai kuriems tai neatrodo priimtina, tau visgi keista. Nesvarbu kas būtu pasodintas ant tos kėdės, bet kai buvo provokacija nukreipta ir į mano pusę, Lexi. Atleis, bet nesugebėjau išsėdėti vietoje, tai stebint. - Kažkuriuo metu buvo aiškiai matyti kad šis nemenkai susierzino, ir nerangiai pasisukdamas, atrodė kad ketino patraukti šalin, tačiau kuomet merginos užduotas klausimas privertė jį pasisukti, šis tik trūktelėjo savais pečiais, jau nebe taip garsiai, tačiau atsakydamas: - Galimas daiktas, kad trauki mane. Kas? - Kilstelėdamas savus antakius, jis viso labo leido sau įsistebėti į pašnekovės pakitusią išraišką. - Nereikia man priminti ką padariau prieš tai. Užstojau tave ir tai viskas. Mes ne draugai ar kas nors panašaus, bet, man buvo šlykštu kai jų rankos slydo tavo kūnu. Velniop. Gali pamiršti ar apsimesti kad nieko panašaus nebuvo. Man visiškai vienodai šviečia. - Šiek tiek sukrypuodamas, jis aiškiai kalbėjo tai, ko būdamas blaivus nebūtu pasakęs, ir akimirka, kuomet buvo priverstas atsiklaupti, privertė jo akis įsižiebti plieno spalva. Šį kartą jis nebuvo nepasiruošęs, kaip kad jai pavyko pričiupti jį, netoli sandelių. Staigiai pasisukdamas, bei nustumdamas merginą ant kapoto, nei pats nepastebėjo kaip atsidūrė ten pat, tačiau nestipriai užspausdamas savo kūnų jos kūną. Tyla. Akivaizdžiai sutrikęs kvėpavimas, ir tai kas jis įsistebėdamas į šviesiaplaukės lūpas, liežuviu perbraukė per savąsias, leido be žodžių suvokti jo prieš tai rodytus "kaprizus". Kažkurio metu, jis ėmė lenktis labiau prie jos veido, vizualiai bandydamas sujungti savo lūpas, su jos. Tačiau kuomet gavo šalto dušo po komentaro apie pasitraukimą, iš kart nusuko savo veidą. Tikėdamasis kad jo polinkis nebuvo pastebėtas, Lahey abiem delnais įsiremdamas į automobilio kapoto, kaip mat atsitraukė nuo moters, pats tuo pačiu metu delnu perbraukdamas per savo smakrą, lyg tarp kitą ko, tarstelėjo. - Taip. Man. Metas.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Kv. 10 09, 2014 4:52 pm

Lexi pasidave ju abieju zaidziamo zaidimo tekmei ir ne pati nepastebejo kaip nekaltas vienas kito erzinimas peraugo i flirta, o galiausiai vos nepasibaige buciniu. Tokio ivikiu posukio ji nesitikejo. Alkoholio paveikto vaikino atvirumas verte ja nuolatos kovoti su isdavikiska sypsena, kuri vis susmezuodavo jos lupu kampuciuose. Situacijai vis labiau kaistant, vampyres kvepavimas eme dazneti, o visu kunu pajutusi gyvo, silto zmogaus siluma ant savo kuno ji akimirkai prarado savitvarda ir netgi uzmerke akis tarsi ir pati butu troskusi to uzdrausto vampyres ir vilkolakio bucinio. Nevalingai sulenkusi viena koja per kelieni ji leido vaikinui gan stipriai priglusti. Sis judvieju fizinis kontaktas buvo netiketa atomazga to, kas uzsiplieske dar pirma ju pazinties akimirka, taciau Lexi ta kruopsciai sau neige. Laiku isijungusi merginos smegenine, zinoma, sujauke situacija, o istarti zodziai priverte vaikina atslyti. Sia akimirka jiedu nebuvo antgamtines butybes, jie buvo du zmones, atsidure nepaprastai nejaukioje situacijoje. Graksciai nuslydusi nuo kapoto ji i viena ranka sueme pustusti viskio buteli, kurio neketino akivaidziai neketino paikti kol jis nebus visiskai tuscias. -Verciau laikykis nuo manes ir visu kitu vampyru atokiau. Draugiskas patarimas,-mestelejusi buteli vaikinui Lexi silpnai syptelejo kai jis nieko nelaukdamas gurkstelejo ir tuoj pat atitrauke buteli sau nuo lupu. Jis atrode pasibjaurejes. Pasinaudojusi naktiestamsa ir senomis grudybemis ji buvo spejusi palikti siek tiek savo kraujo is nestipriai pradresksto pirsto ant butelio kaklelio. Minetas skystis patekes i vaikino organizma is karto eesi darbo ir eme sparciai gydyti suzeistus vilkolakio audinius. -Lik sveikas, Isaac,-sulipusi i savo automobili ji uzvede varikli ir uzvedusi varikli neskubedama isvaziavo savais keliais??...
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Pen. 10 10, 2014 1:41 pm

Nepaisant to kad buvo akinamai tamsu, ir šiokį tokį apšvietimą suteikė vien mėnulio šviesa bei transporto priemonės priekiniai žibintai, kurie per neapdairumą buvo pamiršti. Jo veidas buvo sunkiai įskaitomas, vien todėl kad jis kuo puikiausiai suvokė tai kad šviesiaplaukės žodžiai, kurie privertė jį atsitraukti, buvo labai teisingi. Ir būtent dėl to kad jo nuo alkoholio pritemęs protas nelabai suprato, kokio velnio jis taip greitai pasidavė, šis ant savęs labai pyko. Ir pats tinkamai nesuprasdamas kas vyksta su juo pastaruoju metu, kai šis susitinka su būtent šia vampyre. Mikliai pasigaudamas į jo pusę pamestą butelį, jis stengėsi nekomentuoti to, kas nutiko mažiau nei prieš minutę. Buvo labai nejauku, ir tuo labiau kad po tapimo vilkolakiu, jis buvo visiškai atpratęs nuo to, kad yra toks dalykas kaip "atstūmimas". Pritraukdamas butelio kakliuką, jis buvo nusukęs savo akis, todėl net nepastebėjo kad moteris jau buvo ten "suleidusi" savo kraujo. Alkoholis nebe taip maloniai nuslydo virškinimo takais, kuomet Lahey, kad ir blankiame apšvietime aiškiai susiraukė. Nemirtingo asmens kraujas kėlė priklausomybę lengviausiam išsisukimui nuo sužeidimų, bei švelniai dirgino skrandį. Jis jautėsi taip, tarytum bet kuriuo metu būtu pasiruošęs atpilti visą suvartotą skystį atgal. Visgi, akivaizdžiai suvokdamas kad tai te buvo pasąmonės blokas, principai. Šis atitraukdamas butelį, dar kartą dirstelėjo į šviesiaplaukę, kuri kaip tik tuo metu nusprendė pakartoti tuos pačius žodžius, kokiais kaskart pasibaigdavo jų susitikimai: - Sakai tai taip dažnai, kad pradedu įtarti, kad tuo įtikinti bandai ne mane, o save. Mūsų pasauliai, juk visuomet kertasi. O aš nebūsiu tas, kuris slepiasi. - Susiraukdamas dar stipriau jis net pats nesuprato, kodėl po prieš tai buvusio kontakto, kuriam akivaizdžiai buvo pasiruošę abu asmenys, jie vėl ėmė kalbėti tuščiais pasiūlymais ir pastebėjimais. Mergina buvo spėjusi patraukti prie savo automobilio, kuomet šis mintyse savęs paties paklausė ar tikrai ketina ją šitaip paleisti? Nuo mėnulio apšvietimo, jo akys įgavo labai skaidrų atspalvį, kuomet šis patraukė link Branson, kaip tik tuo metu, kai ši atlapojo savo automobilio, vairuotojo pusės dureles. Stengdamasis būti pakankamai užtikrintu savo veiksmais, jis net neužkliuvo (nors realiai laikysena nebuvo paties blaiviausio asmens), kuomet suimdamas merginą už dilbio, pasuko į savo pusę. Jis nesuteikė šviesiaplaukei net progos ką nors pasakyti, pabandant jį atstumti dar kartą. Kuomet jis dar kartą trūktelėjo vampyrę į savo pusę, jos kūnas kone buvo priverstas sukristi į vilkolakio glėbį, kaip tik tuo metu, kuomet šis sujungė savo ir jos lupas iš pat pradžių keistam, bet po akimirkos jau tikram, geismo perpildytam bučiniui.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Št. 10 11, 2014 9:53 am

Neaisku, kuri is ju Lexi bande itikinti labiau - save ar Isaac - taip karstligiskai kartodama, kad jiem geriau laikytis vienas nuo kito atokiau. Be perstojo sau teigdama, kad jos nepaaiskinamas susizavejimas vilku nieko gera neatnes, ji samoningai stengesi buti jam salta ir kiek imanoma atzagaresne. Ji turejo ant jo pykti uz tai ka jis jai buvo padares, bet atlaidus jos budas ir vel kiso pagalius i ratus. Lexi visa savo egzistavima sugebedavo isivelti i niekam tikusius santykius ir tiesa pasakius, per visa savo vampyriska egzistavima ji nei karto neturejo ilgalaikio vaikino. Branson buvo susitaikiusi su faktu, kad asmeninis jos gyvenimas niekada nebus rozemis klotas. Ji buvo isimylejusi zmogu, taciau cia jai teko susidurti su faktu, jog zmones, priesingai nei vampyrai, mirsta. Sudauzyta sirdimi ji buvo priversta istrinti vaikino prisiminimus ir leisti jam nugyventi normalu gyvenima, siiap ar taip, faktas, kad ji begant metams nei kiek nesikeite, eme rezti aki. Vampyrai, kita vertus, buvo ne ka labiau tinkami gyvenimo palydovai. Gyvas to irodymas buvo tamsiaplaukis Salvatore, kuris ne viena karta buvo suzaides Lexi jausmais ir galiausiai palikes ja mirti ant daugiaaukscio stogo. Ir cia i jos gyvenima lyg uraganas isisuko jaunas vilkolakis, kuris nuo pat pirmos akimirkos buvo ''blogos naujienos'', taciau nepaisant to, nepaaiskinama tarp ju atsiradusi trauka veike it magnetas.
Per daug sioje zemeje nugyventu metu, Lexi buvo ismokusi priimti sprendimus vadovaudamasi sveika nuovoka todel kai paliko Isaac ant skardzio, ji buvo tvirtai pasirizusi daugiau niekuomet su vaikinu nebesusitikti. Akivaizdu, kad tiek likimas, tiek Isaac'as turejo kitokiu ketinimu. Ji kuo puikiausiai girdejo vaikino zingsnius sau ikandin, taciau nepaisydama padaznejusio savo sirdies plakimo ji tik paspartino savo zingsni, neketindama atsigrezti. Kai vaikinas galop ja pvijo ir suspaude glebyje, Lexi neistenge, o galbut ir nenorejo tam priesintis. Jos rankos akimirksniu atsidure ant vaikino kaklo, o lupos savavaliskai ir nekontroliuojamai eme atsakyti i gan agresyvu ir geismo kupina Isaac bucini. Jos protas saukte sauke, kad tai turi liautis, taciau siltas vaikino glebys, kuriame atsudure vesus jos kunas, paralyzavo jos balso stygas. Jos rankos nuslydo ties jo krutine, taciau is to kaip silpnai ji ''bande nustumti'' vaikina nuo saves buvo akivaizdu, kad jo atsitraukimo ji nenori, viso labo kovoja su priestaringais ja uzvaldziusiais jausmais. Buvo sunku patiketi, kad is paziuros jaunas vaikinukas buvo toks igudes buciavimosi srityje ir tai verte ja jaustis absoliuciai bejege, bejege atsilaikyti tarp ju esanciai traukai.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Št. 10 11, 2014 11:20 am

Nuo pat pirmosios dienos, kuomet jo kelias visiškai atsitiktinai susidūrė su vampyrės, buvo atsiradusi nepaaiškinama trauka, kuri mažu mažiausiai bent kartą per dieną vertė jį atsiminti jos išskirtinius veido bruožus. Pastovios treniruotės, bandymas visapusiškai atsiduoti naujai sukurtai vilkolakių komandai, konkretaus tikslo siekimas ir net tas faktas, kad jis stengėsi savo emocinius poreikius išlieti ant atsitiktinių, lytiškai patrauklių vienos nakties palydovių šiek tiek buvo sumažinę trauką vampyrei. Ypatingai kad jis buvo kone šimtu procentų tikras, kad vampyras, kuris tą kartą sutrukdė jiems bent persimesti dar keliais žodžiais, buvo šviesiaplaukės "kadras". Visgi, su kiekvienu sekančiu susitikimų, kurie toli gražu nebuvo panašūs į susitikimus kuriuos turėtu tipinė, simpatizuojanti vienas kitam pora žmonių, situacija kaito vis smarkiau. Akimirka, kuomet jis nepanaudodamas per daug pastangų, apart peržengimą visoms taisyklėms, kuriomis vadovavosi,  praskleidė švelnias vampyrės lūpas, kaip mat sudurdamas savo liežuvį su jos. Tas menkas bandymas vilkolakį pastumti šalin, kažkuriuo metu privertė jo lūpas įsitempti, kas leido suprasti kad jo veide trumpam buvo pasirodžiusi išdavikiška šypsena. Tačiau kontaktas nebuvo nutrauktas. Normali vilkolakio kūno temperatūra visuomet siekė mažiausiai 38 laipsnius, tačiau šia akimirka atrodė kad jis liepsnojo iš vidaus. Lahey rankos, kažkodėl šiuo metu jausdamos veiksmų laisvę, tvarkingai nuslydo per vampyrės liauną liemenį, kuomet sustodamos prie šlaunų, privertė ją kiek šoktelėti aukštyn. Kone inicijuodamas tai, kad moters kojos atsidurtu jam ant klubų, vienas žingsnis į priekį, ir ji buvo užsodinta ant automobilio kapoto. Jo kūnas aiškiai reagavo į jos kūną, todėl buvo labai lengva pastebėti tai, kad net toks, atrodo lengvas kontaktas, iššaukė jaučiamą erekciją. Sustodamas moteriai tarp kojų, ir kaip galima labiau sumažindamas atstumą, viena ranka pakilo per jos liemenį, krūtinę iki pat veido, kuomet ir buvo nutrauktas bučinys. Akivaizdžiai sutrikęs kvėpavimo tempas, vertė jį padaryti neilgą pertrauką, po kurios, įsistebėdamas į šviesiaplaukės akis, jis te pratarė: - Jei tikrai manai, kad turėčiau liautis, pasakyk tai dabar. Ir aš pažadu, pasitrauksiu iš tavo gyvenimo. Bet, jei jauti tą patį, nepaaiškinamą jausmą man, kurį jaučiu tau, pasiduok. - Vis dar neatitraukdamas rankos nuo jos kaklo, Isaac nykščiu perbraukė per jos apatinę lūpą, pats iš savęs išspausdamas kampinį šypsnį, pabandydamas inicijuoti dar vieną bučinį. Atrodė kad nuo adrenalino jausmo, kurį sukėlė lytiškas susijaudinimas, neblogai paveikė dalies alkoholio išgaravimą iš organizmo. Todėl tai ką šis sakė dabar buvo labiau paremta jutimais, o ne stimuliatoriais.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Št. 10 11, 2014 12:41 pm

Nebegaledama daugiau priesintis Lexi pasidave ivikiu tekmei. Uzsodinta ant automobilio kapoto viso labo itrauke i burna oro ir nieko nelaukusi vel sulipino savo lupas su Isaac'o. Rankomis apsivijusi jo kakla ji leidosi glamonejama tol kol savo pacios kunu pajuto, kad Lahey ketinimai cia toli grazu nesibaigia ir jis leido jai tai zinoti. Siek tiek atsitraukusi ji nukreipe savo zvilgni zemyn tarsi noredama isitikinti, kad jutimai jos neapgavo. Nuo pat pradziu zinojusi, kad susizavejimas buvo abipusis, ji vis tiek nesitikejo, kad is paziuros jaunas vaikinas bus toks ryztingas ir vyriskas. Kiekvienas jo prisilietimas verte jos kuna virpeti, bet kai ji prasneko, jos balsas priestaravo jos kuno kalbai. -Visa tai nesvarbu,-kad ir kaip karstligiskai veike jos smegenys, siuo metu ji negalejo rasti priezasties kodel jiedu negaletu pasiduoti akimirkos silpnumui. -Taviskiai mane sumedzios, Isaac'ai,-pagaliau atskleidusi vaikinui tikrasias savo susilaikymo priezastis ji vel uzdejo savo rankas jam ant krutines. -Klausyk, nenoriu buti melodramatiska, bet abu zinome kuo tai pasibaigs, todel verciau nustatyti ribas cia ir dabar,-priestaraudama savo pacios zodziamas, si kart jau pati iniciajavo dar viena judvieju bucini. Geismas, kuri sugebejo pazadinti igudes vaikino liezuvis meistriskai ivaldes ''prancizisko bucinio'' technika, trukde jai susikaupti. -Tai tebus seksas, nieko daugiau,-susnabzdejusi ji perkele savo rankas ant vaikino juosmens ir suemusi jo debeta ir krauju istepta maikute ir graksciai ja nutrauke atidengdama liauna, bet istreniruota Lahey kuna.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Št. 10 11, 2014 1:36 pm

- Tu manai kad po to kas nutiko šiandiena, tu labiausiai aktuali busi jiems? - Veide trumpam šmėkštelėjusi šypsena, pakankamai greitai pradingo, kuomet šis savo rankas nuo šviesiaplaukės perkėlė ant kapoto, į kurį įsirėmė abiem delnais. Šviesios akys buvo nuleistos, kuomet šis pagaliau, kad ir labai trumpam laikotarpiui įgavo kiek rimtesnę išraišką, kuri reiškė tik tiek, kad jis kuo puikiausiai žinojo tai, kad sako tiesą: - Tai nebe pasikartos. Pažadu, neleisiu kad kuris nors iš vilkų prie tavęs prisiliestu. Ir sššš... - Atitraukdamas ranką nuo kapoti, jis vėl pirštu palietė moters lupas, lyg norėtu kad ji bent dabar nesistengtu priešgyniauti. Tai kad Branson nepasitikėjo kitais, buvo aišku kaip diena. Tačiau Lahey, kaip įmanydamas stengėsi sulaužyti šios nusistovėjusią nuomonę. Todėl sekantis kartas, kuomet šis prasižiojo, buvo paremtas nebaigtos minties baigimu: - Gali tuo netikėti dabar, bet su laiku, tikiu kad pakeisiu tavo nuomonę. - Vėl išspausdamas pastebimą šypseną, jis ne kiek nesutriko, kuomet sulaukė iš jos nustatytų taisyklių. Neigiamai supurtydamas galvą, vilkolakis net neketino priimti to, kaip įžeidimą. Tai atrodė iš dalies juokinga, todėl jis tramdydamas norą sukrizenti, dar kartą palietė jos lūpas savosiomis. Ir per daug nepasitraukdamas, pakankamai užtikrintu balsu, pasisakė: - Bus sutarta tik tuomet, jei tas "tik seksas" vyks dažniau nei mes vienas kitam pasakysime "labas". - Eilinį kartą pakeldamas savo šviesias akis, kurios kaip tyčia įgavo vilkolakišką, plieninį atspalvį, ir tuojau pat vėl tapo žmogiškomis. Jis žaidė, akivaizdžiai žaidė su ugnimi, mat bet koks fizinis kontaktas su vampyru, būtu arba jam pačiam, arba jai, atnešęs nelaimingą pabaigą. Tačiau trauka kurią jis jautė šiai moteriai buvo per daug stipri. Kuomet nuo jo buvo nuimta maikė, jis tik staigiau palinko prie merginos, tarstelėdamas: - Labas. - Rankomis sugrįždamas prie šviesiaplaukės kūno, jis iš pat pradžios neskubėdamas keliavo per nepažintas, tačiau akivaizdžiai trokšdamas jos kūno linijas. Nesivargindamas rasti patogesnę, nei automobilio kapotas, vietą, jis tvarkingai nutraukė nuo jos marškinius, kurie slėpė jos viršutinę kūno dalį. Toliau tęsė tie suplėšyti džinsai, dalinai atidengiantis jos kūną, ir taip daug jo dėmesio atėmę šiandiena. Visa viršutinė moters apranga atsidūrė ant žvyrkelio, kuomet šis jau nebe vien rankomis, tačiau ir lūpomis tyrinėdamas jos švelnią odą, keliavo per jautriausias vietas. Kartas nuo karto, švelniai krimstelėdamas (ne iki sužeidimų) vieną ar kitą, jos kūno jautriausią colį. Kuomet jau ir pats nebe sugebėdamas atsilaikyti, pagaliau nutraukė nuo moters apatinį trikotažą, netrūkus po to pradžiai bent iki kelių nusmaukdamas savo džinsus. Stipriau pritraukęs vėsoką vampyrės kūną arčiau savęs, įėjo į ją. Buvo labai akivaizdu, kaip didžioji vilkolakio raumenų dalis, stipriai įsitempė, kuomet šis dar kartą ranka suėmė Lexi sprandą, pritraukdamas arčiau, bei pratęsdamas bučinių srautą. Šviesiaplaukės kūnas buvo ne vien vizualiai kaitinantis, tačiau ir kiekvienas jos sujudimas vedė iš proto atrodo jauną vilkolakį. Judesys pirmyn atgal, netrūkus privedė ją prie daugkartinio orgazmo, ko pasekoje, nuo moters veikiausiai skleidžiamų malonumo atgarsių, baigė ir jis. Kvėpavimas buvo akivaizdžiai sutrikęs, o nugara žliuogė prakaitas, nežiūrint net į tai, kad vakaras buvo pakankamai žvarbus. Jis trumpam atsitraukė, tačiau kuomet palinkdamas vėl arčiau prie šviesiaplaukės, nykščiu dar kartą perbraukė per šios apatinę lūpą. Jo veide buvo akivaizdi "patenkinto asmens" šypsena.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Sk. 10 12, 2014 11:15 am

Per sitiek savo egzistavimo desimtmeciu Lexi dar ne karto nebuvo taip stipriai nusizengusi savo nuostatoms. Galbut prie to privede tai, kad pastaruoju metu vilkolakiu ir vampyru gyvenimai tekejo ypac lygiagreciai. Isaaco zmogiskumas, jo kuno siluma ir tai, kad vaikinas buvo taip pasisoves ja sergeti, visa tai buvo taip neiprasta ir tuo paciu, taip trauke. Jis buvo uzsispyres ir maistingas, taciau priesingai nei visi kiti jos gyvenimo vyrai, jis turejo kazka, kas verte ja juo pasitiketi. Net ir tada kai jis pazadejo ja apsaugoti. Lexi turejo suprasti, kad ir kaip graziai tai skambetu, vaikinas nesugebes isteseti jai duoto zodzio. -Nieko neprizadek,-jie kalbejo taip greitai ir tokiais trumpais sakiniais, kurie tuojau pat peraugdavo i bucinius, kad buvo sunku suprasti kas buvo sakoma. Vis gi ji puikiai suprato, kad vaikinas ne is tolo nesutiko su jos salygomis, bet dar pries tai kai jos lupos issiziojo papriestarauti, ju kunai jau judejo rimtingu tempu. Jis verte ja jaustis nepaprastai saugiai kuomet tvirtai spausdamas savo glebyje tik dar labiau spaude jos nuoga kuna prie savojo.
Kai viskas pasibaige ir vaikinas atslijo ji iremino savo tamsias akis i jo prakaito ispilta kuna ir pasinaudojusi proga kai jis palinko arciau, vel prisitrauke ji prie saves. Apkabinusi ji aplink kakla ji negalejo paaiskinti savo veiksmu, taciau viskas ko trosko tai, kad si akimirka nesibaigtu. Giliai sirdyje ji tikejosi, kad gaves ko norejo vilkolakis ja isjuoks, o gal net uzbaigs tai ko padaryti nepavyko ana karta, taciau net ir tokia ivikiu baigtis jos negasdino. Dangu perskrode griaustinio garsas ir netrukus po to is dangaus apsipyle smarkus lietus. Naktis buvo itin silta todel ir visu jos kunu zliaugaintis vanduo nebuvo vesus. Jos veida aplipe sviesus plaukai netruko kiaurai permirkti, taciau net ir tai netrukde izvelgti jos veida palengva papuosusios nuosirdzios sypsenos. -Labas,-susnibzdejusi ji svelniai pabuciavo vaikino lupas.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Sk. 10 12, 2014 4:23 pm

Iš dalies, buvo nesunku įvardinti tai, kas vyko mažiau nei prieš kelias minutes, tikslo pasiekimu. Nuo pat pirmos dienos, kuomet neseniai virtusio ir tuo metu savęs visiškai nemokėjusio kontroliuoti vilkolakio akiraty pasirodė konkreti vampyrė, viskas tapo labai komplikuota. Kiekvienas jų susitikimas, iki šio vakaro pabaigos, buvo remtinas vieninteliu troškimu, sunaikinti vienas kitą arba kaip galima labiau išnaudoti. Ir nors vizualiai ir atrodė taip, kad jis viso labo siekė to, uždrausto kontakto su nemirtinga moterimi, jo mintys sukosi visiškai kita linkme. Nesvarbu net tai, kad net dabar jis kuo puikiausiai suvokė tai, kad geruoju jų susitikimai nepasibaigs, jis troško vis daugiau. Ši moteris, jos kūnas, charakteris tiesiogine to žodžio prasme "susuko" vilkolakiui smegenys. Ir kuomet jis, kad ir trumpam palinko apačion, užsitempdamas džinsus ant savo sėdimos, nuo žvyrkelio taip pat pasikėlė savo, kad ir krauju suteptą odinį švarką. Kuris ne ilgainiui atsidūrė ant šviesiaplaukės pečių. Netikėtai gamtai pareiškus savo "nuomonę", o šviesiaplaukei tuo pačiu metu pasakius savąją, jis vėl palinko prie jos, įspausdamas save tarp šios, akivaizdžiai ilgų kojų. Lūpos vėl buvo sujungtos aistringam bučiniui, kaip tik tuo metu, kuomet vilko rankas vėl atsidūrė ant jos šlaunų. Netikėtai, jo veido raumenys susitraukė, kas buvo akivaizdu, kad šis susiraukė. Visgi, per daug neatitraukdamas savęs nuo geidžiamo moters kūno, jis tik pašnibždomis pratarė: - Nekenčiu lietaus. - Su lyg šiais žodžiais, pakankamai stipriai suimdamas Branson, užsikėlė ant savęs, bei daugiau nebe gaišdamas laiko, perkėlė juos du į automobilio salono vidų, prieš tai atitraukdamas vairuotojo pusės sėdynę atgal. Ir kuomet pats užimdamas sėdimą vietą, paliko jos vis dar tik švarku, bei ilgais plaukai pridengtą kūną ant savęs, kuomet su pastebimai tramdoma šypseną, pratęsė: - Turi man pasakyti kur galėsiu tave rasti? Nagi, negali manęs kankinti, bei versti lakstyti Niujorko gatvėmis, bandant tave atrasti pagal "kvapą". - Prunkštelėdamas, specialiai įrėmino tam tikrą žodį į vaizdines kabutes, kuomet vėl kilstelėdamas ranką, patraukė vieną iš šlapių sruogų, dengusių jos veidą, už ausies, tuomet grąžindamas savo rankas ant jos liemens. Ir akimirka, kuomet nutaisė labai ironišką miną, specialiai pajuokaudamas, pasisakė: - Turėsiu atsiimti už tą "labas". Ir dabar jau mažiausiai du kartus. - Išlauždamas iš savęs valiūkišką šypsnį, jis vėl patraukė arčiau prie jos veido, dar vienam bučinius, atrodo kad šiandiena paprasčiausiai nesugebėdamas atitraukti savęs nuo šios moters. Ir ne motais buvo net tai, kad švarke esantis jos mobilus telefonas, ėmė vibruoti kažkelintą kartą, primindamas apie tai kad vilkai, žinantis kas nutiko, reikalavo dėmesio.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Pir. 10 13, 2014 2:07 pm

Kai jiedu atsidure automobilio salone, Lexi tik tvirciau isisupo i vaikino svarka. Faktas, kad Isaac'as buvo spejes apsirengti, o ji vis dar devejo ''Ievos'' kostiuma jos pernelg netrikde. Sviesiaplauke jautesi itin patogiai, o tai kaip nepaliaudams Lahey akimis tyrinejo jos iskilumus verte ja sunkiai tramdyti sypsena. -As tave susirasiu pati,-perbraukdama viena ranka per vaikino presa, Lexi prikando apatine savo lupa. Ji nebuvo pasirengusi balsu pamineti Damon'o vardo, o kadangi siuo metu gyveno butent Salavtore priklausanciame dvare, geriausiai, jos nuomone, buvo islaikyti savo rezidencijos vieta paslaptyje. Graksciai atmetusi savo ilgus plaukus ji palinko arciau isisiurbdama i Isaac'o lupas. Svarkas nuslydo jai nuo peciu vel apnuogindamas merginos kuna. Lexi puikiausiai girdejo jau ne pirma karta vibruojanti vaikino telefona, bet nei vienas ju i tai pernelyg nekreipe demesio.
Staiga jos demesi patrauke automobilio zibintu sviesos. Vos vos pakelusi galva ji ir toliau liko itin prigludusi prie nuogos vilkolakio krutines, tarsi stengtusi isvengti pro sali vaziuojancio asmens akiu. -Zinai, kad uz istvirkavimus viesoje vietoje yra baudziama?-nusisypsojusi ji sueme vaikino rankas, kurios manevringai judejo jos sedmenimis bei glamonejo jos krutis kaip tik tuo metu kai jos demesi atkreipe horizonete blykstelejes sviesos ruozas. -As rimtai,-galimybe buti uzkluptiems ja audrino ne ka maziau nei ji, bet Lexi kamavo nepaaiskinama bloga nuojauta. -Tavo ''draugai''?… Ar kas nors galejo mus pasekti?-pasiciupusi ant salimais esancios sedynes gulejusi svarka, tuojau pati i ji isisupo ir is kisenes istraukusi telefona, neprasiusi tam leidimo, leido ekrane pasirodyti ji pasiekti bandziusiu asmenu vardams. -Scott'as… ir… taves iesko tavo alfa,-jos veida papuose labai dirbtina kampine sypsena. -To man dabar betruko, Klaus'o hibrido...
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Pir. 10 13, 2014 3:50 pm

Tik trumpam atitraukdamas vieną iš savo rankų nuo gundančio, nuogo, moters kūno, iškelia du pirštus, taip duodamas įžangą tam ką ketino pasakyti toliau. Tai kad moteris stengėsi akivaizdžiai vadovauti jų susitikinėjimui, vertė vilkolakį sąmoningai tam priešintis. Tačiau, nesielgdamas taip, kad jo žodžiai veiktu atbaidančiai, pagaliau ryžosi pasisakyti: - Dvi dienas. Duosiu tau daugiausia dvi dienas, kad mane susirastum. Nes kitaip, būsiu priverstas tavęs ieškotis pats. Nes net dabar negaliu įsivaizduoti, kaip teks praleisti likusį laiką toli nuo šito. - Šiek tiek krėstelėdamas galvą, Lahey specialiai nurodė moters kūną, kuris tuo metu buvo jam tiesiai priešais akis. Neskubėdamas savo gesto patvirtinti žodžiais, nuslydus švarkui, šis pirštais neskubėdamas perbraukė per jos pakankamai ilgo kaklo liniją, vėliau paliesdamas pečius, stabtelėdamas ties krūtimis, ir galiausiai baigdamas ties liemeniu su pilvo apačia. Visus savo veiksmus sekdamas žvilgsniu, kuris kone švietė plieniniu atspalviu, finale privertė save pakelti akis į viršų, kur ir susidūrė su šviesiaplaukės žvilgsniu: - Tu tobula. Ir nebandyk sakyti kad meilikauju tik dėl to kad man atsidavei. Pamačiau tai dar per pirmą mūsų susitikimą. Turiu omeny, ne bare. Miško kely, kuomet pirmiau nei aš sutikai ką tik paverstą vilku asmenį. - Jos ne laiku paminėtas komentaras privertė jį šiek tiek atitrūkti nuo atlošo, bei palinkus į priekį, bei tuo pačiu metu tik dar labiau prispaudus Branson tarp savęs į vairo, mikliai ranka susirenka nuo jos kūno prieš tai nuimtus drabužius: - Kas sakė kad aš baiminuosi būti areštuotam už tai, kad ant manęs sėdi šis grožis? - Šiek tiek kilstelėdamas savus antakius, nutaisė veidmainiškai nepatenkintą išraišką, tuo pačiu metu kiek per stipriai nužemindamas balso toną: - Tačiau jei tau bus nuo to kiek geriau, gali mane apriboti nuo malonaus vaizdo, ir apsirengti. - Kuomet nebe atlaikydamas, vėl veide leido pasirodyti šypsenai, ši neužsiliko ilgam. Telefone, kurį ištraukė šviesiaplaukė, buvo minimi vardai, kurie kaip mat sugrąžino jį į tą laikotarpį, kuomet buvo pakeista vilkolakio akių spalva. Kuomet šis prarado savo "sielą". Sukandęs žandikaulius, jis ne neketino pasiimti telefono į savo rankas, tačiau jos komentaras apie afa privertė sureaguoti: - Nesuk sau galvos, jau sakiau, neleisiu kad bent vienas jų tave sužeistu. Visgi, nuo Mason'o ilgai slapstytis nepavyks. - Pasukdamas savo akis į moters pusę, jis tik dar kartą užtikrintai linktelėjo galva, po ko suskubdamas, pratęsė: - Nemanau kad kuris nors iš likusių norės atskleisti tiesą apie tave, todėl, suvelsiu kad tipinės muštinės nepasibaigė taip, kaip planuota. Galu gale, šiuo metu mes ne tiek te rūpim jam, tad greičiausiai esu ieškomas dėl kokios kitos priežasties. - Mirktelėdamas viena akimi, šis galiausiai sujuda, bandydamas įsitikinti kad krintantis ant automobilio lašai, yra nuo medžių lapų. Ir kuomet tai pavyksta padaryti, atsargiai perkeldamas nuo savęs šviesiaplaukę, pats išlipa iš automobilio. Kuomet abi jo rankos atsiduria ant transporto priemonės stogo, jis vėl išlauždamas valiūkišką šypsena, pasilenkia: - Nepamiršk, daugiausia dvi dienos.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Tyler Geminus Pen. 10 17, 2014 8:19 am

Susilaukusi komplemento Lexi viso labo nusisypsojo. Vapyrai, o tiksliau vampyres, kartu su kraujo prakeiksmu tapdavo nebepavaldzios nenuilstanciai laiko tekmei. O tai reiske, kad Branson grozis buvo amzinas, ji niekuomet nepatirs ka reiskia nerimo rauksles, prazile plaukai ar suglebusi kuno oda. Vaikino rankoms slydo jos kunu ir akivaizdus susizavejimas atsispindejes jo veide verte ja jaustis pamalonintai. -Gerai pamenu ta nakti,-uzdejusi rankas ant jo krutines ji atmete sviesius savo plaukus atgal. -Turejau susiproteti, kad toks kaip tu, kuriam ne motais vilku "istatymai", vargu ar paisys zmogiskuju,-tebesisypsodama ji persedo ant priekines keleivio sedynes ir graksciais, bei igudusiais judesiais apsirenge sau priklausanciais drabuziais. Atlosusi galva ji nukreipe savo zvilgsni i Isaac'a. Faktas, kad vaikinas nerode jokio prieraisumo savo alfai ja dziugino, kadangi jos ir Damon'o Salvatore'es planai Lockwood'o atzvilgniu buvo toli grazu ne draugiski. -Patikek manimi, artimiausiu metu jis tures dar daugiau priezasciu nerimauti, turiu omenyje tavo alfa,-paskutini zodi istarusi su siek tiek jauciama panieka ji stebedama savo atspindi veidrodelyje pirstu pagalba ''susukavo'' keleta nepaklusniu sruogu. -Naivu tiketi, kad jis sugebejo pats nutraukti ji ir originaluji siejanti rysi. Esu beveik isitikinusi, kad Niklaus'as viso labo paleido savo sunyti nuo pavadzio leisdamas jam apsiuostineti, bet ilgai tai netruks,-jos sypsena reiske, kad ji jautesi uztikrinta, jog uztektinai prisidirbes Isaac'as mazu maziausiai nores pats pasirodyti Mason'ui todel ji jautesi galinti su juo siek tiek paatvirauti. -Matai, mes vampyrai, tiksliau visi likusieji, nes mat tai nerupi… bet vampyrai laiko Mason'a saviskiu, o tiksliau isdaviku. Patinka jums tai ar ne, jis yra vampyras, manantis, kad turi teise pasirinkti kieno puseje kovoti. Gyvenu jau ne pirma simtmeti, todel zinau, kad kraujo sauksmas yra stiprsnis nei jusu "protokolai"-rankomis pavaizdavusi kabutes ji is kazkur issitrauke lupdazi ir toliau bandydama atkurti padoria savo isvaizda, kuri nebylotu, jog ji katik aistringai mylejosi su salia sedinciu asmeniu, tese savo monologa. -Nesistebek taip, juk zinai kas as,-vaikinas akivaizdziai nebuvo uztikrintas, kuriai pusei jis priklauso, taciau Lexi ne uz ka nebutu ejusi is vien su vilkolakiais, ji buvo vampyre ir savotiskai tuo didziavosi. Ji neturejo nieko kas jai vadovautu todel niekada nesuprato to ''kartu mes stipresni'' principo, kuriuo vadovavosi vilkolakiai.
Kai vaikinukas issiropste laukan ji graksciai persikrauste atgal ant vairuotojo sedynes ir uzvedusi varikli, siek tiek papute lupas tramdydama sypsena. -Tavo mobilusis,-perdavusi jam telefona ji mirtketeljo viena akimi. -Tai skamba kaip pasimatymas,-imesdama atbuline pavara ji paskutini karta kreipesi i Lahey. -As i pasimatymus nevaikstau,-koketiskai syptelejusi ji isvaziavo greitkelio link.
Tyler Geminus
Tyler Geminus

if they stand behind you - protect them, if against you - defeat them.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ZT8kz6k
Pranešimų skaičius : 314
Įstojau : 2013-08-08
Amžius : 37
Miestas : New York
Meilė : Unknown
Draugai : Rick Webbe, Silas
Rūšis : Vilkatas
Darbo paskirtis : Unemployed

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Isaac Lahey-Hale Št. 10 25, 2014 9:39 am

- Nesakiau kad gaminsiu vakarienę, ar nešiu tau gėlių. - Šiek tiek palenkdamas savo galvą, vilkolakis kaip mat pasidabino plačia šypsena, delnu kelis kartus nestipriai trenkdamas per transporto priemonės stogą, bei tokiu būdu leisdamas merginai suprasti, kad nežada daugiau versti šios užsibūti, per žingsnį atsitraukė nuo automobilio. Ir kuomet šis nurūko, Lahey pasisukdamas į miškingą pusę, giliai įtraukė oro į savuosius plaučius. Mobilusis telefonas nerimo, tačiau tai šiandiena nebuvo tai, ką vilkolakis laikė svarbiu veiksniu. Dalis nakties, praleista su vampyre, buvo palikusi didelį įspūdi, todėl likusią šios paros dalį, Isaac nusprendė praleisti, taip, kaip tai darydavo ankščiau. laisva treniruotė, skirta pačiam sau. Įsibegėdamas vaikinukas, kone ore pasikeitė pilną pavidalą, patapdamas tuo, kuo jį pavertė prakeiskmas. Mobilusis aparastas buvo suspaustas nasruose, kuomet šis pakankamai greitai pradingo tarp nakties spalvomis nusidažiusių medžių.
Isaac Lahey-Hale
Isaac Lahey-Hale

if there are different progressive states, what's the last one?


PAPLŪDIMIO SKARDIS: ViC0xNG
Pranešimų skaičius : 1103
Įstojau : 2013-08-18
Amžius : 36
Miestas : Kvinsas
Meilė : Neįsipareigojęs
Draugai : Tyler Lockwood
Rūšis : Beta vilkolakis
Darbo paskirtis : Studentas
Klanas : 🌙

https://www.youtube.com/watch?v=vEBQxQUck5E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Arabella Petrova Pir. 10 27, 2014 8:37 am

*Eilinis savaitgalio vakaras, kurį moteris buvo nusprendusi praleisti savo pačios malonumui, galiausiai pasibaigė kelione kur akys veda. Sustodama visai šalia skardžio, Katherine Pierce-Lockwood pasuko savo automobilio raktelius, kad transporto priemonės variklis nustotu gurgzti, tačiau fone liktu pakankamai garsiai pajungta muzika. Sumerkusi akis, garbanė viena ranka, grakščiai pastūmė sėdynę, atitraukdama save nuo vairo. Ir kuomet nusiavusi vieną iš avėtų aukštakulnių, pakėlė koją, kulnu įremdama ją į vairuotojo vietos sėdynę, kita ranka pasuko garso mygtuką, leisdama automobilio saloną užlieti, tuo metu grojusios Saliva "Always" dainos ritmu. Akys buvo sumerktos, kuomet moteris kuo puikiausiai suvokė tai, kad per pastaruosius savo kelis gyvenimo metus, buvo stipriai slopinama, prie ko pratusi tikrai nebuvo. Linguodama pagal sunkios muzikos, prasmingų žodžių, motyvą, ji šyptelėjo. Penkias dienas savaitėje, ji buvo priversta vaidinti pavyzdingą asmenį, kuris mokosi iš savo klaidų, ir augina dar nepilnametę dukterį, tačiau tos likusios savaitgalio dienos buvo skiriamos savo malonumui. Nieko nuostabaus, kad po savaitgalio, per žinias buvo pranešama apie pasiutusių plėšrūnų puolimus. Ji nesistengė dangstytis, ji net nesistengė slėpti savo pačios paliktas aukas, tuo labiau kad ji buvo visiškai tikra tuo, kad ji - nesunaikinama. Galu gale, vienintelis ginklas, galintis sunaikinti bet kurį iš originaliosios šeimos, tuo tarpu ir ją, buvo Pierce-Lockwood rankose. Šį kartą ji turėjo visas kortas, visus kozerius, ir buvo dėl to visiškai rami. Atmerkdama akis, vampyrė įsmeigė žvilgsnį į priešais atsiverianti "nežinios" vaizdą. Juk atrodo, kad jei automobilis pajudėtu iš vietos bent per dešimt centimetrų, nulėktu nuo skardžio. Dar kartą liežuviu perbraukdama per savo lupas, moteris pakreipė akis į ant gretimos sėdynės padėtą vieno kilogramo, baltų miltelių "pirkinį". Dar kartą reikėjo paminėti, kad tai buvo savaitgalis, o tai reiškė kad jos veiksmai buvo visiškai nevaldomi. Prikąsdama savo apatinę lūpą, moteris pirmiausia iš naujo pajungė pasibaigusią dainą, kuomet ištiesė savo rankas link minėto paketo. Nagu tvarkingai praplėšdama paketą, ji sugriebė šiek tiek minėtų miltelių, kuomet prikišdama jas sau prie nosies, galiausiai įtraukė į save. Atlošdama galvą, vampyrė pirmiausia sumetė paketą į "bardačioką", kuomet sumerkusi akis, atlošė galvą, leisdama prieš tai suvartotiems milteliams, bent kuriam laikui paveikti šios sąmoningumą, suteikiant visiškai kitokius prioritetus, kuriais ji vadovavosi ankščiau*
Arabella Petrova
Arabella Petrova

I'm the only non bitter person at this bitter ball.


PAPLŪDIMIO SKARDIS: 4buxtgA
Pranešimų skaičius : 4144
Įstojau : 2013-04-10
Miestas : I very much enjoy certain cities especially Paris, NY and Chicago.
Meilė : AARON JARED FARLEY
Draugai : Love is friendship that has caught fire. It is quiet understanding, mutual confidence, sharing and forgiving. It is loyalty through good and bad times. It settles for less than perfection and makes allowances for human and weaknesses. LUCAS, DANIELLE.
Rūšis : HELLHOUND (20/21)
Darbo paskirtis : Good design is like a refrigerator—when it works, no one notices, but when it doesn’t, it sure stinks.
Klanas : 🌑 🌒 🌓 🌔 🌕

https://www.youtube.com/watch?v=4KJEZhUDSAY

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO SKARDIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO SKARDIS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume