Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAPLŪDIMIO TILTELIS:

3 posters

Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Clementine Le'Roy Pen. 09 28, 2012 10:23 am

Paplūdimio tiltelis.
Clementine Le'Roy
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


PAPLŪDIMIO TILTELIS: Wx9w1Qu
Pranešimų skaičius : 1208
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

https://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Gabriel Gotham Kv. 06 06, 2013 5:12 am

[Įsivaizduokime kad kaip tik tuo metu kai ji pagaliau pasikalbėjo su Džeiku apie tai kad ji laukiasi ir liko priversta pasitraukti iš jo gyvenimo, be galo skaudžiai priėmusi tai kad liko pastumta šalin dėl to, kad nepadarė nieko blogo, atvyko čia, kupina įvairių minčių. Nežinodama ką daryti nes dėl šio vyro atsisakė savo sesers, kuri visą laiką bandė atvesti ją į protą, suvokė kad liko visiškai viena. Kažkuriuo metu galvodama apie lengviausią pasitraukimą, buvo įsistebėjusi į tilto apačioje esančius akmenys, ant kurių nukritusi veikiausiai gyva nebe liktu. Abejomis rankomis tvirtai laikydamasi už turėklu, jau spėjo šiek tiek pasvirti į priekį, kuomet staigiai pakeitusi savo nuomonę, apsisuką ir sukrenta ant kelių nugara atsiremdama į turėklus. Pasidavusi emocijoms, rankomis užsidengia savo veidą, pradėdama graudžiai ir gana garsiai verkti]
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 06 06, 2013 9:18 am

{Būdama iš tų, kurios niekada neištiesia pagalbos rankos tiems, kurie jai vienokiu ar kitokiu atveju praeityje buvo atsukę nugarą, po paskutinio ir lemiamo konflikto su seserimi, nesistengė pirmoji su ja nei susisiekti, nei bandyti taikytis. Tad, net nenutuokdama kas šiuo metu dedasi Arios gyvenime, kaip visada, turėdama kažkokių planų sau, pasirodo šioje vietoje. Rankoje laikydama mobilųjį telefoną bei tuo pačiu žingsniuodama link tilto, kažką nervingai diskutuoja su tam tikru asmeniu. Tik tuo metu, kai išgirsta verkiančią merginą, ne iš karto suvokusi, kad tai Aria, suraukusi antakius, pakelia akis į priekį, norėdama pamatyti kas ten vyksta. Ir kuomet atpažįsta savo senokai matytą seserį, sustoja. Dėl savo per daug principingo charakterio, jau norėjusi apsisukti ir eiti atgal, visgi persilaužia, tuomet be jokio perspėjimo atjungusi skambutį žengia tuos trūkstamus žingsnius link merginos. Akivaizdu, kad nebūdama šališka, tačiau visgi su balse jaučiamu atstumu, po iškvėpimo taria} - Tau viskas gerai? - {Kadangi jau vien iš matomo vaizdo, atsakymas yra aiškus, nepiktybiškai užvertusi akis, neigiamai supurto galvą ir visgi priklaupusi arčiau sesers, nestipriai sujudina ją už peties taip pabandydama į save atkreipti jos dėmesį tik šį kartą jau ir švelniau kalbėdama} - Ei, Aria, kalbėk su manimi, kas nutiko? Kodėl tu tokia?
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO TILTELIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Gabriel Gotham Kv. 06 06, 2013 11:32 am

[Akivaizdu kad nelaukdama to, kad kas nors šiandiena ją tokią pamatytu, leido sau tokiu būdu išlieti visus susikaupusius jausmus. Kadangi kaip tik šiuo paros metu čia nebuvo ne vienos sielos, tik išgirdusi nelabai draugišką toną, tačiau ne iš karto pažinusi sesers balsą, iš karto nusuko savo veidą ir nutilusi pradėjo valytis nuo skruostų ašaras. Tik tuo metu kai sesuo šiek tiek atslūgo, bei ją palietė, pasuko savo akis į merginos pusę. Kokią akimirką dar laikėsi neverkdama toliau, pagaliau vėl sugebėjo palūžti] - Aš. Aš. Taip klydau Faye... Aš buvau tokia kvailė, kuomet netikėjau tavimi dėl to žmogaus... - [Neigiamai supurčiusi galvą, vėl leidžia raudai paimti viršų. Uždėjusi vieną ranką sau ant kaktos, lyg bandydama nuslėpti savo žvilgsnį] - Tikėjau tuo ką jis sakė, norėjau tikėti nors viskas buvo taip akivaizdu. Aš galvojau kad niekad nieko nesugebėsiu mylėti taip stipriai, kaip pamilau jį. O tu sakei kad visą tai iliuziją. O aš kvailė. Atstūmiau tave, ir dabar... Esu čia, laukiuosi jo vaiko, ir... - [Stipriai sumerkusi akis, eilini kartą neigiamai supurto galvą] - Jis mane paliko, pasakė kad buvau jam neištikimą, kad vaikas yra kito, kad turiu dingti iš jo gyvenimo visam. Faye... Aš neturiu kur dėtis. Esu viena, ir nežinau kaip man elgtis toliau. Juk viskas turėjo būti kitaip, šiandiena turėjo būtu stebuklinga diena, turėjo būti viskas gerai, o dabar aš te trokštu dingti, mirti... Aš daugiau taip nebe galiu Faye. Nesu tokia stipri, kokia buvau ankščiau. Aš pasiduodu.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 06 06, 2013 1:36 pm

{Neskaitant fakto, kad jeigu tai būtų koks kitas jei mažai reikšmės turintis žmogelis, girdėdama kaip yra pripažįstama būtent jos tiesa, būtų pajautusi pasitenkinimą, tačiau kuomet tenka matyti taip stipriai palūžusią vyresnėlę, nežinodama kaip tinkamai reaguoti kai kas nors prieš ją lieja ašaras, kaltai nuleidžia akis, mat dabar labiau norėdama, kad jos nuomonė apie Džeiką būtų klaidinga, atsisėdusi prie sesers, vieną ranką užmetusi jai už nugaros pritraukia arčiau savęs bei apkabina. Kol kas nieko nesakydama, tiesiog leidžia merginai išsilieti, tačiau vos tik išgirsta lemiamą frazę apie nėštumą, instinktyviai suraukusi antakius, nukreipia žvilgsnį į Arios veidą} - Palauk, aš teisingai supratau, jis įstatė tau vaiką, o paskui paspyrė lauk ant viršaus dar apkaltindamas išdavyste? - {Negalėdama patikėti tuo ką girdi, neigiamai supurto galvą. Kadangi jai susidaro toks vaizdas, kad vaikinas tokiu poelgiu vengia atsakomybės, prunkšteli} - Negaliu patikėti kokią šlykštumo skalę kartais gali pasiekti žmonės. Toks net nevertas įvardinimo "vyras". - {Pasibjaurėdama tokiu poelgiu, vis dar nepaleidžia iš savo glėbio sesers, norėdama, kad ji žinotų, jog nepaisant visų jų praeities nesutarimų, ji jos tokioje būsenoje nepaliks, rasdama tinkama progą ją pertraukti, taip ir padaro} - Aria, paklausyk, tu nesi viena. Yra Džeredas ir esu aš. Mes nuo tavęs nenusisuksime, turi tai žinoti. Todėl nesi viena, niekada tokia nebuvai ir nebūsi. Aišku? - {Akivaizdu, kad nerimaudama dėl savo šeimos narės, kiek atitraukusi ją nuo savęs, priverčia ją stebėti jos veidą, tuomet kiek palenkusi galvą, tvirtesniu balsu pratęsia savo kalbą} - Paklausyk, tas išgama nėra vertas nei vienos tavo pralietos ašaros, todėl susiimk. Šiandien apsistosi pas mane ir liksi ten tiek, kiek tik reikės. Visgi ten ir tavo namai. Toliau, kad daugiau negirdėčiau iš tavęs žodžio "pasiduodu", tai ne tavo stilius, Aria, tokios stiprios asmenybės kaip tu dar reikia paieškoti, todėl neleisk, kad tas tave sutryptų. Tu... - {Neigiamai supurtydama galvą, pasitaiso} - Mes įveiksime viską. Kartu.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO TILTELIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Gabriel Gotham Kv. 06 06, 2013 2:51 pm

[Tikriausiai kad vien dėl to kad kaip tik šiuo metu įvertino tai, kas iš tiesų jos gyvenime yra svarbūs žmonės ir kaip stipriai klydo, kuomet pasirinko visiškai ne tuos, laikydama sumerktas akis, leidžiasi būti patraukiama į šoną, ir pati uždeda savo abi rankas aplink merginos liemenį, taip iš savo pusės sutvirtindama apkabinimą. Klausydama tai ką sako sesuo, trumpam atitraukia savo ranką nuo jos, bei pasistengia nuo veido nusišluostyti bent dalį ašarų. O dėl to kad kalbėti vis dar yra sunku, vos girdimai ima aiškinti] - Atleisk, prašau, atleisk man už tai kad nesugebėjau matyti blaiviai, kuomet viskas buvo taip aišku. Faye, aš pasakiau tau daugybę bjaurių dalykų, už kuriuos veikiausiai niekad neatleisi... Bet, jei nebus tavęs, aš neatlaikysiu. Brolis yra ne tas pats. Mūsų ryšys, kurį pati nutraukiau aukščiau visko, visada taip buvo. Ir aš nesuprantu, kaip sugebėjau taip stipriai suklysti. Bet dabar prisiekiu, aš pasimokiau. Prisiekiu, gavau beprotiškai skaudžią pamoką. Su kuria... - [Nespecialiai, tačiau lėtai nuleidžia savo ranką, sukeldama ją sau ant pilvuko, kurio laikotarpis yra jau keli mėnesiai] - man teks gyventi visą gyvenimą. Ir aš nesigailiu kad pastojau, tas mažiukas augantis manyje nėra kaltas dėl to kad jo tėvas niekšas. - [Kažkuriam laiko tarpui nutilusi, vėl sumerkia akis, ir pasistengia lyg įtikėti sesers pasakytais žodžiais] - Aš sugebėsiu, kaip nors. Jei tu būsi šalia. - [Kuomet atmerkia akis, pro ašaras išleidžia kažką panašaus į nevilties juoką] - Bet tu net neįsivaizduoji kiek daug ant savęs užsikrauni. - [Vėl atrėmusi galvą jai į petį, su palengvėjimu prataria] - Myliu tave sesute. Ir labai gailiuosi kad buvau tokia kalė... Bet daugiau to nebe pasikartos, aš pažadu. Jo nebe bus mano gyvenime.
Gabriel Gotham
Gabriel Gotham


Nous protégeons ceux qui ne peuvent pas se protéger eux-mêmes.


Pranešimų skaičius : 678
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : New Orleans
Rūšis : Vampyras (1660+)
Klanas : PЦЯΣBɭӨӨD

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Andrea Argent Kv. 06 13, 2013 1:16 pm

{Vis dar leisdama seseriai kalbėti, neatstumdama jos, pati iki lemiamos akimirkos nesistengė ištarti nei vieno žodžio, kuris leistų suprasti kaip dabar ji pati jaučiasi, kuomet tenka išklausyti atsiprašymus į savo adresą, tad tiesiog akis nusukusi į vaizdą atsiveriantį priešais ją, galiausiai linkteli galvą} - Tu jį myli, Aria, tai jau viską pasako. O tą kartą mes abi prikalbėjome viena kitai daug tokių dalykų, kurių nereikėjo. Bet nėra tikslo dabar to klibinti, tegul lieka praeityje.
{Kuomet vėl pasuka akis į Arios veidą, pratęsia savo pradėtą kalbą} - Viskas gerai, aš nežadu niekur atsitraukti. Ne veltui pasakiau, kad dabar viena neliksi. - {Jau būdama pasiruošusi klausti ką ji žada daryti su užsimezgusią gyvybę, iš karto užsičiaupia, kuomet ir taip pasidaro aišku, kad mergina nusprendė vaikutį gimdyti. Todėl nenorėdama jos kankinti panašiais klausimais, tiesiog nutyli savo nuomonę, o vietoje to, įtvirtindama savo pačios anksčiau pasakytus žodžius, dar spėja ir paprieštarauti} - Ne. Tu ne kaip nors, o tikrai sugebėsi, Aria. Ir dar kartą tau kartoju, kad būsiu šalia ir tau padėsiu. Nebent, žinoma, mano trumpos kantrybės ribos pasibaigs. - {Juokaudama, draugiškai ją stumtelėdama pečiu, tuo pačiu nepiktybiškai užverčia akis} - Oh... patikėk, aš tikrai neįsivaizduoju to, bet nėra nieko, ko mes abi nepatemtumėme.
{Pati atrėmusi galvą į jos, iškvepia, o  žvilgsnį nusuka į priešais atsiveriantį vaizdą. Galiausiai kiek susiaurinusi akis, negarsiai atsako} - Aš tave taip pat. O pažadėti turi ne man, kad jis tavo gyvenime daugiau nesivaidens. Tai tavo pažadas sau pačiai, kurio turėsi laikytis. Nes tokių dalykų atleisti nėra įmanoma. - {Paskutiniais savo žodžiais išsakydama ne teiginį, o konkrečiai savo nuomonę, ties tolimesniais sesers žodžiais kuomet ji save įvardina kale, iškvėpdama, dviprasmiškai šypteli} - Na ir tenka pripažinti, kad kalės vaidmuo dažniau atitekdavo man nei tau, tad... nesirūpink dėl to per daug.
Andrea Argent
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.


PAPLŪDIMIO TILTELIS: UaIv639
Pranešimų skaičius : 2911
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 33
Miestas : When I’m in New York, I just want to walk down the street and feel this thing, like I’m in a big screen movie.
Meilė : Love yourself first and everything else falls into line. You really have to love yourself to get anything done in this world.
Draugai : A real friend is one who walks in when the rest of the world walks out.
Rūšis : IMMORTAL HYBRID (29/10)
Darbo paskirtis : No matter how busy you may think you are, you must find time for reading, or surrender to self-chosen ignorance.
Klanas : ПIKɭΛЦƧ

https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

PAPLŪDIMIO TILTELIS: Empty Re: PAPLŪDIMIO TILTELIS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume