KAMBARYS # 003

Go down

KAMBARYS # 003

Rašyti by Clementine Le'Roy on Pen. 09 28, 2012 10:15 am

KAMBARYS # 003
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Št. 09 29, 2012 8:10 am

{Kuomet po tam tikro laiko, kurio prireikia atvykti iki šios vietos, pirmiausia pasiekia viešbučio svečiams skirtą automobilių stovėjimo aikštelę. Pastačiusi automobilį į rastą laisvą vietą, greitai išlipa iš jo, bei užtrenkusi dureles, žengia į pastato vidų. Pasiekusi administracijos patalpą, užpildo visus reikiamus dokumentus, tačiau už kambarį sumoka savo pinigais, kuriuos sugebėjo susiveikti, o ne Kolo. Gavusi specialią kortelę, kuria yra atrakinamos užsakyto kambario durys, patraukia eiti link tos pusės, kur ir randasi jos kambarys. Pasiekusi reikiamas duris, ant kurių yra nurodytas jai pasakytas numeris, atrakina duris, bei užėjusi į vidų, iš karto jas užtrenkia. Pasiekusi lovą, numeta ant jos savo rankinę, bei ištraukia ne savo mobilųjį telefoną, kuriuo greitai surenka Kolo numerį. Kadangi įsijungė atsakiklis, užvertusi akis, susako kur ji randasi bei pasiprašo, kad jis greičiau pasirodytų. Kuomet nuspaudžia pokalbio baigimo mygtuką, pameta telefoną kažkur netoli savęs. Niekaip negalėdama rasti ramybės, nes yra kankinama blogos nuojautos, "nugriūna" ant lovos, bei sumerkia akis mintyse vis sau kažką kartodama bei taip bandydama nuvyti blogas mintis}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Nemesis Helvetti on Št. 09 29, 2012 8:14 am

Priešistorė: Vos tik jam teko ne vien surasti dingusią merginą, bet ir sužinoti priežastį to, kodėl ji kurį laiką nesirodė ne prieš vieną iš savo draugų, sunkiai sugebėdamas susitaikyti su mintimi, kad kažkas vėl jam iš po nosies atėmė tai, ko jis taip norėjo, iš karto pasiduoda į paieškas prieš tai minėto žmogaus. Susisiekęs su savo seserimi, kuri turi nepaprastą talentą surasti reikiamą asmenį, pakankamai greitai išsiaiškina tai, kas tai per asmuo ir kur jį galima surasti. Pasišlykštėjęs tuo, kad tą patį vakarą jam teko su juo susidurti, nuvažiuoja ten dar kartą. Neišsiduodamas kad žino visą tiesą, pirmiausia persimeta su tuo žmogumi keliais žodžiais, norėdamas permatyti kiekvieną jo emociją, kuomet šis kalba apie jauniausią iš Carrington šeimos. Tik po tam tikro veiksmo, kuris leidžia suprasti kad jis iki šiol mėgaujasi tuo ką padarė minėtai merginai, Kolas be jokių pašalinių minčių, ištraukdamas ginklą, nenaudojant pašalinių, niekam nereikalingų žodžių, paleidžia kulką tiesiai jam į tarpukojį. Kuomet asmuo nukrenta ant kelių ir pradeda ant jo versti visą savo žodinę panieką, pirmiausia sau už diržo užkiša ginklą, ir tuomet pasigavęs pirmą pasitaikiusį, pagalio formos objektą, iš visų turimų jėgų, suvaro juo priešininkui per galvą. Kuomet šis atsiduria ant grindų, greitais veiksmais pasilenkdamas, ištaria tik vieną, ne daug reiškiančią frazę: - "Jei norėsi keršto, žinai kur mane rasti". - Netempdamas daugiau laiko, suprunkščia, bei iš karto pasisuka eiti lauk iš šios vietos. Ir kaip tik tuo metu išgirdęs šūvio garsą, o tuomet plėšiantį skausmą peties srityje, nuleidžia galvą, įsistebėdamas į tai kad iš priekio pasirodo raudonas skystis, parodantis kad priešininkas sugalvojo savo smūgį smogti būtent dabar. Ir neskaitant to, kad ketino suteikti jam galimybę pagyventi, atsisukdamas į jo pusę, labai taikliai šauna dar kartą, palikdamas skylę jam tarpuaki. Nesureaguodamas į tai kad "nusikaltimo" vietoje liko jo paties kraujo, nedelsdamas daugiau ne minutės, pasišalina iš vietos, kur ir paliko savo pirmą auką. Neskubėdamas pas merginą, pirmiausia užsuka pas Claire, kurios ir pasiprašo pagalbos, ties žaizdos sutvarkymu. Kuomet ši pradeda klausinėti apie tai, kas nutiko, palikdamas vietos jos fantazijai, neaiškindamas padėkoja už visą pagalbą, ir galiausiai apleidžia jos namus. Tik po laiko, apytiksliai paryčiais atkreipęs dėmesį į gautą žinutę, pagaliau pasirodo prie pat minėto viešbučio kambario durų.
Nesunkiai susitvarkydamas su kambario spyna, nesukeldamas bereikalingo triukšmo užeina į kambario vidų. Įsmeigęs akis į gulinčią merginą, šiek tiek primerkia akis. Kuomet supranta kad neturi ko pasakyti, nuleidžia akis. Eidamas link jos pusės, nusispiria savo avalynę, bei sulipęs į lovą, apkabina ją iš už nugaros, veidą įsmeigdamas jai į sprandą. Kuomet dusliai atsikvepia į merginos plaukus, pakankamai tyliai prasitaria paaiškinimo žodžius: - Jei kas nors klaus, aš visą naktį praleidau su tavimi. O mes apie tą įvykį daugiau niekuomet nekalbėsime, nes to niekuomet nebuvo. Nuo šios dienos, tau nebe liko ko bijoti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I see now that the path I choose through the maze makes me what I am. I am not only a thing, but also a way of being–one of many ways–and knowing the paths I have followed and the ones left to take will help me understand what I am becoming

avatar
Nemesis Helvetti

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.Pranešimų skaičius : 817
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I've never been much to believe that my Creator will judge me or anyone at their final days. I don't really know if I believe in going to Heaven, Hell or stay on Earth.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : ARCHANGEL (close to ∞)
Darbo paskirtis : Angel of high rank, Light's creation. It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Št. 09 29, 2012 8:15 am

{Ilgą laiko tarpą taip ir negalėjo užmigti, nes labai bijojo galimų pasekmių. Negalėdama nusiraminti, pastoviai žvilgčiojo į mobiliojo telefono ekraną, kol visgi stresui paėmus viršų, galiausiai sumerkia akis bei užmiega. Kadangi miego metu negirdėjo jokių garsų, kurie bylojo apie tai, kad į kambarį, kuriame jį yra apsistojusi kažkas užėjo, prabudusi tik tada, kai pajaučia apkabinimą, iš pradžių įsitempusi atmerkia pavargusias akis, tačiau nesunkiai atpažinusi vaikiną, suima jo ranka, kurią jis buvo ją apkabinęs bei spusteli} - Pasakyk, kad nepadarei to... pasakyk, kad jo nenužudei... - {Jausdama jo kvėpavimą, o netrukus sulaukusi netiesioginio patvirtinimo, kad jis atėmė gyvybę žmogui, sukandusi lūpas stipriai sumerkia akis, nes labai bijojo išgirsti būtent tokį atsakymą. Nesugebėdama iš karto ką nors pasakyti, nes pasijautė taip, lyg kažkas iš jos būtų atėmę balsą, visgi staigiai patraukusi jo ranką nuo savęs, atsisėda bei atsisukusi į jo pusę, sutrenkia jam į nesužeistą petį} - Kodėl? Po velnių, Kolai, kodėl tu taip padarei? Juk supranti, kad ką tik sugriovei sau gyvenimą? Visa tai, nebuvo verta šito... - {Kadangi dabar yra permušta apskritai visko, kas susidėjo, nukreipusi akis į vaikino veidą, kaltai nuleidžia žvilgsnį. Atsitraukusi toliau, išlipa iš lovos. Dabar negalėdama savęs pakęsti dar labiau, nes tik per ją situacija pakrypo tokia linkme, nerasdama sau vietos, apkabinusi save per liemenį, neigiamai supurto galvą} - Viskas per mane. Jeigu aš nebūčiau taip stipriai susimovusi, dabar viskas būtų buvę kitaip ir tau nereikėtų į tai įsivelti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Nemesis Helvetti on Št. 09 29, 2012 8:15 am

Būdamas labai pavargęs nuo šios dienos įvykių sekos, nebuvo pasiruošęs tam, kad reikės ką nors aiškinti. Konkrečiau labai nenorėdamas liesti pastarųjų kelių valandų įvykių temos, leido sau prabangą ilgesniam laikui sumerkti akis. Palankiai priimdamas ir tai, kad mergina jo nepastumia šalin, po jos pirmųjų žodžių, atmerkia akis, ir aiškiai suraukia savo ir taip ne blankius antakius. Leidęs jai apsisukti, kadangi gulėjo būtent ant šono, ant nesužeisto peties, pagal visą logiką, kaip tik kad gavo į taip jau nukankintą vietą: Sukandęs dantis, bei iš karto įgavęs kiek kitokią veido spalvą, iššnypščia skausmo sukeltą garsą, bet ant smūgio ima kalbėti: - Ar aš kaip nors nesuprantamai kalbu? Nenoriu kad ta kalba kada nors būtu aptarinėjama tarp mūsų. Pirmiausia, ne kiekvienam yra labai nuostabu kalbėti apie nužudymą, kitas dalykas kad net jei kalbėčiau apie tai, tikrai ne su tavimi. Tikiuosi kad mes suprasime vienas kitą?
Merginai atsikėlus ir pratęsus kartoti tą patį, akivaizdu kad susinervinęs, pasiverčia ant nugaros, ir savo nesužeistos rankos delną užsideda sau ant kaktos. Ilgai išlaikydamas sumerktas akis, galiausiai labai dusliai atsikvepia, kaip tik tuo metu praverdamas burną: - Aš nesuprantu, ar tu esi tokia žiopla, ar aš nesugebu pasiųsti tinkamus signalus? - Nebaigdamas savo kalbos, atitraukia nugarą nuo pagalvės, ir kaip tik užima sėdimą poziciją. Nukeldamas kojas nuo lovos, pakelia akis į merginą, bei pasistengia aiškiau kalbėti: - Tu nesi man tipinė merga, su kuria pasitąsęs po mėnesio pamesčiau. Supranti? Aš. - Užsikirtęs, nes toli gražu nėra pasiruošęs pasakyti ką nors turinčio per daug rimties, nusuka akis, bei nusistebėdamas savimi, neigiamai supurto galvą: - Tiesiog negaliu leisti kad bet kas turėtu teise daryti su tavimi ką tik užsigeidžia. Jei tu pati būtum norėjusi to, aš neturėčiau teisės nieko pasakyti. - Labiau susiraukdamas, nuleidžia akis, įsistebėdamas į merginos kelius:
- O dabar, tu man reiški daugiau nei kitos, o tokios būsenos aš nesitikėjau dar mažiausiai dešimt metų į priekį. Ir vos mano smegenys gavo signalą kad tave paėmė. - Neigiamai supurtydamas galvą, pakelia akis į merginą, ir pagaliau pasisako: - Nepasigailėsiu to ką padariau. Niekad to nepasigailėsiu, nesvarbu kas gali nutikti toliau. Aš visad būsiu už tave.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I see now that the path I choose through the maze makes me what I am. I am not only a thing, but also a way of being–one of many ways–and knowing the paths I have followed and the ones left to take will help me understand what I am becoming

avatar
Nemesis Helvetti

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.Pranešimų skaičius : 817
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I've never been much to believe that my Creator will judge me or anyone at their final days. I don't really know if I believe in going to Heaven, Hell or stay on Earth.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : ARCHANGEL (close to ∞)
Darbo paskirtis : Angel of high rank, Light's creation. It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Št. 09 29, 2012 8:17 am

{Ko gero niekada negalėdama pagalvoti, kad jos gyvenimas pasisuks tokiais posūkiais, akimirksniu atsisuka į vaikiną kuomet jis sureaguoja į jos sutrenkimą. Kadangi prieš tai neatkreipė dėmesio į tikriausiai ant jo viršutinio drabužio pasilikusios kraujo dėmės, suraukusi antakius ir taip išreikšdama susirūpinimą, iš karto vėl žengia tuos kelis žingsnius link lovos bei prisėdusi visai šalia vaikino, akis pasuka į jo sužeistą petį} - Jis tave smarkiai sužeidė? Juk tau viskas gerai?
{Jam iš karto pradėjus reikšti savo nepasitenkinimus, neištvėrusi įtampos, užverčia akis. Neskubėdama vėl atsitraukti, o tuo pačiu dar ir pertraukti kalbantį vaikiną, neigiamai supurto galvą, ir tik tada kai užtaiko progą, įsiterpia} - Kas bus toliau, gyvensime lyg niekur nieko nebūtų įvykę? Juk pats supranti, kad ir kaip norint tai tiesiog nedings nei iš mano, nei iš tavo gyvenimo, Kolai. - {Ant viršaus, dar būdama įvardinta žiopla, pati pavažiavusi ant nervų, iš pradžių akis pakeldama į vaikino veidą, tačiau ilgai žvilgsnio neužlaikydama nusuka veidą į priešingą jam pusę. Trumpą laiką tiesiog patylėjusi, kad netektų pasakyti ką nors tokio, kas dabar labai netiktų, galiausiai iškvėpusi, neigiamai supurto galvą. Ir kuomet vėl dėmesį paskiria Mikaelsonui, taria} - Pats tu žioplas esi, Kolai. Nejaugi tau pačiam sunku suprasti, kad aš bandžiau išvengti, kad tu per mane neįklimptum į tokią situaciją, į kurią esi sulindęs dabar? Tu pats neįsivaizduoji kiek man reiški, todėl jeigu tau teks atkentėti pasekmes, arba dar blogiau, jeigu tau kas nors atsitiks... aš nežinau ką darysiu. Nesusitaikysiu su tuo. - {Kuomet pagauna jo akių kontaktą, įsiklausydama į tai kaip jis nupasakoja tai, ant kiek ji jam yra svarbi, norėdama pasakyti ką nors į temą, tačiau nežinodama kaip, tiesiog kaltai nuleidžia akis. Taip sudarydama trumputę pauzę, kol galiausiai pasisukdama taip, kad galėtų patogiau matyti vaikiną, prisiartinusi prie jo arčiau, atsargiai apkabina, stengdamasi neužkliudyti jo sužeidimo ir tik tada kiek pritylinusi balso toną, atsako} - Tu ir pats puikiai žinai, ką aš tau jaučiu. Niekada ir nemokėjau tinkamai to nuslėpti. - {Po paskutinių sakinių, iš karto paprieštarauja} - Nebandyk sakyti, kad nesvarbu, kas gali nutikti. Nes tai svarbu man.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Nemesis Helvetti on Št. 09 29, 2012 8:18 am

  • [Iš karto atsiprašau kad trukdau]
    Kaip tik tuo metu, kuomet jie diskutuoja ar kažką kitą veikia, pradeda skambėti vaikino asmeninis mobilus telefonas. Kadangi jo sesuo nesugeba išlaukti kuomet šis pakels ragelį, palieka trumpą balso žinutę, kuris susideda vos iš kelių žodžių, bet yra daugiau nei svarbi, - "Kolai. Jie ji rado. Turi sprukti".

Kaip tik šiuo metu nebūdamas pasiruošęs kalbėti apie tai, kas nutiko šiandiena, vėl atkrisdamas nugara ant pagalvės, kažkuriam laiko tarpui sumerkia akis, pavaidindamas kad miega. Tik tuo metu, kuomet mergina sumasto paklausti jo apie dabartinę savijautą, pramerkdamas tik vieną akį, savo dėmesį nukreipia į merginos veidą. Tačiau nežinodamas ką teisingiausia dabar būtu pasakyti, normaliai atsimerkia. Įsmeigdamas akis į merginos pusę, pradeda kalbėti:
- Mano gyvenime buvo ir rimtesnių sužeidimų. Tai, tik nubrozdinimas nieko daugiau. O tu žinai kad aš net nuo menkiausio nubrozdinimo, pralieju kibirą kraujo. - Prunkštelėdamas, nes susivokia kad tikrai labai netinkamai surinko žodžius prastam pajuokavimui. Kuomet nusuka veidą į priešingą merginai pusę, labai sunkiai išpučia orą sau iš plaučių, pratęsdamas kalbą:
- Jei tu nori nuolatos apie tai galvoti, tuomet man teks suprasti kad tu pati nesveikuoji. - Numanydamas kad ji gali suprasti neteisingai, užversdamas akis, pakankamai greitai, kol mergina neįsiterpė, paaiškina: - Turiu omeny, tai būtu daugiau nei keista, jei kas kart galvotum apie tai kad kažkoks diedas tave paėmė per prievartą. Tarkim aš, - Nebaigdamas kalbos, pakelia sveiką ranką, ir gestu nurodo save: - Esu labiau linkęs negalvoti apie tai kas nutiko. Nei tau, nei jam. Kurį laiką nežiūrėsim televizoriaus, neskaitysim laikraščių. Gal pakeliausim. - Linktelėdama, nukreipia akis į merginos pusę: - Tarkim aš dievinu sniegynus. Galime išvykti ten kuriam laikui, ir ne viena siela nesugalvos mums priminti to kas liko čia. Ką manai? - Kaip tik tuo metu nuleidęs akis, pasiekia merginos ranką, bei atsargiai paima jos plaštaką sau į delną, nuolatos judindamas pirštus. Bandydamas grįžti prie kalbos, atsidūsta.
- Klausyk baik. Mane rimtai jau užkniso. Nieko aš per tave nepadariau. Tai buvo mano pasirinkimas, ir tuo viskas baigta. Dabar ir aš ramiai miegosiu naktimis, ir tu galėsi bent pabandyti daryti tą patį. Išsiaiškinom? Nes nežinau kaip tau, man užp...
Sulaukęs merginos apkabinimo, praktiškai tuo pačiu metu baigia kalbėti, ir savo ranka apvija ją aplink liemenį. Nesugebėdamas nieko pasakyti, nuleidžia akis. Ir kuomet suvibruoja jo telefonas, nepaleisdamas merginos, prikiša ragelį sau prie ausies. Kuomet išklauso gautą žinutę, kurią specialiai buvo patylinęs, kad mergina esanti netoliese neišgirstu. Ir vos tik smegenys priima gautą informaciją, kokiai akimirkai pakitęs iš išraiškos, galiausiai, pasistengia nutaisyti per daug ramią miną. Ir kuomet šiek tiek atitraukia merginos galvą nuo savęs, pabučiuoja jai į kaktą. Ir nuleidęs akis, pradeda kalbėti: - Am, mane traukia miegas.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I see now that the path I choose through the maze makes me what I am. I am not only a thing, but also a way of being–one of many ways–and knowing the paths I have followed and the ones left to take will help me understand what I am becoming

avatar
Nemesis Helvetti

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.Pranešimų skaičius : 817
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I've never been much to believe that my Creator will judge me or anyone at their final days. I don't really know if I believe in going to Heaven, Hell or stay on Earth.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : ARCHANGEL (close to ∞)
Darbo paskirtis : Angel of high rank, Light's creation. It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Št. 09 29, 2012 8:19 am

{Tuo metu išlaikydama nežymiai surauktus antakius, žvilgsniu užkliudo vaikino veidą, kuomet jis pasistengia pajuokauti. Užvertusi akis, pasuka galvą į šoną bei nežymiai ją sujudindama, iškvepia plaučiuose susikaupusį orą} - Nejuokinga. Tie tavo įvardinami nubrozdinimai dažniausiai neprilygsta įprastiems nubrozdinimams. - {Viena ranka perbraukdama sau per plaukus taip sumesdama juos ant vieno peties, po sekančių vaikino žodžių, suraukusi antakius, akis vėl gražina ties Mikaelsono veidu. Matomai norėdama pasireikšti pirmiau, tačiau visgi sustabdžiusi save nuo pirminio komentaro, palaukusi kol jis baigs pilnai išdėstyti savo žodžius, atsako tik tada, kai užtaiko jos nuožiūra tinkamą progą}
- Na žinoma, juk aš daugiau nieko kito naudingo nesugebu veikti, kaip tik kiekvieną suknistą minutę galvoti apie tai, ką man teko patirti. - {Užvertusi akis, atsidūsta} - Aš tik norėjau pasakyti kad visa tai nepasimiršta taip lengvai, lyg pamojus kažkokia stebuklinga burtų lazdele. Nešifruok mano žodžių savaip, Kolai. - {Kuomet nuleidžia akis į savo rankas, stengdamasi įsiklausyti į tai, kas jai tuo metu yra dėstoma toliau, trumpam susimerkia} - Tu net neįsivaizduoji kaip aš noriu greičiau dingti iš šito prakeikto miesto, galėčiau išvažiuoti bet kur, kad tik būti kuo toliau. Todėl, kad ir kaip aš sunkiai pernešu šaltį, tavo mintis ties sniegynais skamba labiausiai viliojančiai.
{Kuomet atmerkia pavargusias akis, nukreipia jas į šalia esantį vaikiną} - Jei tik būtų galima, norėčiau išvykti kaip galima greičiau. Nenoriu čia likti... - {Galiausiai neigiamai supurčiusi galvą, nebesistengia dar ką nors pasakyti toliau, tad tiesiog išlaikydama apkabinimą, kuriam laikui sumerkia akis. Paskui jau atitraukta ir dar gaudama globėjišką bučkį, nežymiai išlenkia antakius. Iš pradžių akis nukreipdama į vaikino veidą, pastebi jo pakitusią išraišką. Atsitraukusi nuo lovos, o tuo pačiu toliau ir nuo vaikino, nustato dviprasmišką veido išraišką} - Žinoma, pailsėk, tik... - {Tuo metu kaip tik nukreipusi akis į jo mobilųjį telefoną, kuris tikriausiai vis dar yra jo rankose, galiausiai vėl žvilgteli konkrečiai į Kolą, tačiau galvos gestu nurodo prieš tai paminėtą daiktą} - Nutiko kas nors?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Nemesis Helvetti on Št. 10 06, 2012 4:27 pm

Kaip tik tuo metu gulėdamas ant nugaros, stebėjo dailiai sutvarkytas lubas, ant kurių keliuose vietose randasi įsukti šviestuvai. Įsivaizduodamas kaip toliau gali pakrypti jo gyvenimas po šiandienos atliktų veiksmų, trumpam sumerkia akis. Kadangi tuo metu, iškyla ne pats maloniausias, vaizduotės iššauktas vaizdinys, su jaučiamu nepasitenkinimu atsidūsta. Kadangi tokia reakcija niekaip nebuvo susieta su merginos tuomet ištartais žodžiais, neatsisukdamas į ją, pasisako:
- Tau pasirodė kad aš pasakiau kad tu neturėdama ko daugiau veikti, atsimeni tai ką jis su tavimi padarė? Faye, aš tiesiog nenoriu kalbėti apie tą sumautą įvykį. Negi aš per daug iš tavęs prašau? - Neigiamai supurto galvą. - Velniai griebtu. Kartą pasakei. tave išprievartavo. Kartą pasakiau kad nudėsiu tą asmenį. Kartą tai padariau. Tuo kalba baigta. Pamiršta, sutarta?
Negalėdamas pakęsti to, kad jam yra nuolatos primenama tai kas nutiko net tuomet, kai jis prašė to nedaryti, vėl pasistengia sumerkti akis. Susikaupdamas, mintimis įsivaizduodamas kažkokias vietas, kurios daugiau ar mažiau sužaistu su jo pasąmone ir "išmestu" kokių nors įdomesnių vaizdinių, po eilinio atodūsio, prasimerkdamas, pasuka veidą į merginos pusę:
- Taip ir padarysim. Kaip tik įmanoma greičiau susirinksim dokumentus ir vyksime pailsėti ten, kur labai šaltą. Tačiau, manau kad tokios menkos atostogos mums bus ne pats blogiausias variantas. Bet žinoma, jei nebe norėsi sugrįžti atgal į Niujorką, pasaulis yra milžiniškas. - Pasukiodamas galvą, ir tuo pačiu pasverdamas savo žodžius, pratęsia: - Liksim ten, kur norėsi.
Toliau per daug neklibindamas jau apkalbėtos temos, neatitraukdamas akių nuo merginos pakomentuoja gautą žinutę:
- Tai nieko svarbaus. Sesuo priminė kad iš ryto nusipirkčiau priešuždegiminių tablečių. Nes ryt analgetikai kuriuos ji man suleido nustos veikti, ir aš jausiu nežmonišką skausmą. Bet, iki ryto dar noriu bet kelias valandas praleisti lovoje. Juk, neprieštarausi?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I see now that the path I choose through the maze makes me what I am. I am not only a thing, but also a way of being–one of many ways–and knowing the paths I have followed and the ones left to take will help me understand what I am becoming

avatar
Nemesis Helvetti

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.Pranešimų skaičius : 817
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I've never been much to believe that my Creator will judge me or anyone at their final days. I don't really know if I believe in going to Heaven, Hell or stay on Earth.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : ARCHANGEL (close to ∞)
Darbo paskirtis : Angel of high rank, Light's creation. It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Sk. 10 07, 2012 12:55 pm

{Pasukusi galvą į priešingą vaikinui pusę, žvilgsnį nukreipia į kokį nors tai visiškai jai jokios prasmės neteikiantį daiktą, kuris randasi viešbučio kambaryje. Nebandydama, o ir nejausdama didžiulio noro įsiterpti į tuometinę vaikino kalbą, tiesiog sumerkia pavargusias akis, taip lyg suteikdama joms kažkiek poilsio. Galiausiai tiesiog teigiamai sukrato galvą, taip be žodžių leisdama suprasti, kad apie tai iš jos nebereikės išgirsti nei vieno žodžio} - Kaip tik pasakysi. Daugiau šita tema nebus liečiama. - {Kuomet vėl atmerkusi akis nuleidžia jas į savo ranką, o konkrečiau į riešą, kurį "puošia" ne itin ryškus randas. Sujudinusi antakius, užtempia savo viršutinio drabužio rankovę taip paslėpdama tą vaizdą, kol vėl išgirdusi vaikino balsą, gražina dėmesį jam} - Nežinau kaip bus paskui, bet bent jau dabar esu tikra, kad nenoriu čia nei pasilikti, nei kada sugrįžti. Tuo labiau, kad čia nėra nieko, kas mane laikytų. - {Kuomet jau būna atsitraukusi nuo vaikino, įsiklausydama į jo paskutinius tariamus žodžius, ryškiau kilsteli vieną iš antakių. Akivaizdu, kad nelabai patikėdama tokiu bandymu pasiteisinti, veidmainiškai šypteli} - Matyt tavo sesuo yra be galo ir be krašto perdėtai rūpestingas žmogus, kad sugalvojo tau paskambinti net paryčiais tam, kad priminti, jog turi įsigyti vaistų. - {Nežymiai pakreipusi galvą į šoną, veide nustato klausiamą išraišką} - Be išsisukinėjimų, ar tikrai nieko rimto nenutiko?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by ATIDUODAMA #18 on Antr. 10 09, 2012 6:46 am

Susidūrus su faktu, kad viskas yra daroma greičiau ir teisingiau, kuomet tai yra iš tiesų norima, galima teigti ir kad policininkai visiškai nėra tie asmenys, kurie kai nori pakelia telefono ragelį ir išklauso kas nutiko, tuo pačiu metu kramsnojant riebią, vakar dienos spurgą. Kuomet kažkas nutinka Niujorke, ir norimas pagauti asmuo nėra vienas iš Winchesterių ar Mandylorų klano, vadinasi jis bus sugautas ankščiau, nei gali tikėtis. Kuomet ant Stambergo stalo atsirado užvesta byla, susijusi su Rokfordo pavarde (daleskime kad tai ir buvo tas asmuo, kuris sugadino Carrington jaunėlės gyvenimą, ir tas, kuriam pasitraukti iš gyvenimo padėjo jauniausias jauniausias Michaelson vyriškis), reikalai pasisuko ypatingai greitai. Kadangi Stambergas kiekvieną bylą priima kaip iššūkį, nuo kurio priklauso jo paties gyvybė. Vos patekęs į nusikaltimo vietą, o paskui į kriminalistinę laboratoriją, nesunkiai aptiko kaltininko vardą, kuris kaip tik ir buvo - Kol Mikaelson. Keliolikos minučių bėgyje, atvykęs čia, ir iš administracijos personalo sužinojęs kus šis asmuo apsistojęs, pasiekia reikiamo kambario duris. Pakeldamas ranką, iš karto kelis kartus krumpliais pabeldžia į duris: - Atidarykit, policija. - Pauzė, per kurią suprunkščia. - Čia 5-as aukštas, šokti pro langą nepatariu.
avatar
ATIDUODAMA #18
bruklino gyventojas

Pranešimų skaičius : 47
Įstojau : 2012-09-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Pir. 10 22, 2012 12:41 pm

{Tuo metu vis dar laukdama kokios nors vaikino reakcijos į jos pasakytus žodžius, išgirsta kad už durų randasi kažkoks pašalinis asmuo. Suraukusi antakius veidą pasuka konkrečiai į tą pusę. Kuomet ant smūgio ja pasiekia informacija, kad tai policija, pasijaučia taip, lyg kažkas tą akimirką būtų stipriai suspaudęs jos širdį. Tikriausiai negalėjusi tikėtis, kad jos bloga nuojauta pasiteisins taip greitai, o ir apskritai dar nei karto nebūdama susidūrusi su panašiomis aplinkybėmis, nesiartindama prie durų, paskubomis akimis perbėga per kambarį bandydama akimirksniu sugalvoti bent kažkokią išeitį, tačiau akivaizdu, kad negalėdama susikoncentruoti, tiesiog pasimetusį žvilgsnį pasuka į vaikino pusę, lyg tikėtųsi, kad jis pasakys jai kaip elgtis}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Nemesis Helvetti on Antr. 10 30, 2012 7:24 am

Akivaizdu kad dėl to kad jaučiasi fiziškai ir emociškai išsakęs, nelabai gauna progą susitelkti į tai ką sako mergina. Ir kaip tik tuo metu, kai pražioja burną tam, kad pradėti dėstyti savo nuomonę, susiduria su faktu, kad už durų slypi asmuo, linkintis jam blogo. Kuomet akių vokai plačiai išsiplečia, nukreipdamas savo žvilgsnį į merginą, iš karto rodomąjį pirštą prispaudžia sau prie lupų, pareikalaudamas kad ji nepratartu ne vieno žodžio. Greitai pasistengęs atsikelti iš lovos, mintyse pasistengia sumastyti kažkokį, kad ir menkiausią planą, kuris padėtu jam bent kuriam laikui atsiplėšti nuo pareigūno esančio už durų.
- Paklausyk. - Kaip galima tyliau dėstydamas savo mintis, pabando paaiškinti savo dabartinė poziciją:
- Aš geriau pats sau paleisiu kulką į smegenys, nei leisiu kad mane patupdytu už grotų. Tik šį kartą jau visam laikui.
Atsitraukdamas prie balkono, kuris veda į kiemą, įvertina labai menką galimybę pasilikti dar ant šio žemės paviršiaus, tuomet nieko per daug neaiškindamas, pasuka savo veidą į merginos pusę, bei pratęsia savo nebaigtą kalbą:
- Pabandyk man bet kokiais būdais gauti bent dešimt minučių. Jis neturi prieiti prie lango. Pabandysiu balkonais nusigauti iki apačios. Kai bus saugu, aš pažadu, tava surasiu pats. Tu tik nieko nebijok. Viskas bus gerai.
Prieš pilnai pasitraukdamas į balkoną, abejomis rankomis pasigauna merginos galvą, bei pritraukęs prie savęs, pabučiuoja į lupas. Kadangi laiko ir taip nėra daug, paleidęs, pagaliau pasitraukia į balkono pusę, o ten, iš paskutinių leidžiasi žemyn.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I see now that the path I choose through the maze makes me what I am. I am not only a thing, but also a way of being–one of many ways–and knowing the paths I have followed and the ones left to take will help me understand what I am becoming

avatar
Nemesis Helvetti

You know me. I take sides with whoever I think is gonna win.Pranešimų skaičius : 817
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : I've never been much to believe that my Creator will judge me or anyone at their final days. I don't really know if I believe in going to Heaven, Hell or stay on Earth.
Meilė : Having something or someone forbidden is exciting, don't you agree?
Rūšis : ARCHANGEL (close to ∞)
Darbo paskirtis : Angel of high rank, Light's creation. It is better to conquer yourself than to win a thousand battles. Then the victory is yours. It cannot be taken from you, not by angels or by demons, heaven or hell.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Andrea Argent on Kv. 11 01, 2012 2:25 pm

{Akivaizdu, kad nenorėdama pritarti tokiam vaikino sprendimui, tuo labiau įvertindama ne tik galimybes bet ir tai, kad jis yra dar ir sužeistas, niekaip nesugeba deramai nuslėpti pasireiškusio baimės jausmo dėl jai svarbaus žmogaus, kuris dabar ją labai kankina. Bandydama įsiklausyti į Kolo bandymus ją nuraminti, pastoviai neigiamai purto galvą, kas išduoda jos nervingumą, o kadangi nėra patenkinta, tuo ką jai tenka girdėti, vos girdimai pradeda prieštarauti} - Kolai, atsižvelk į galimybes, tu gali užsimušti. Mes sugalvosime ką nors kitą, tu tik ne... - {Kadangi kaip tik tą akimirką yra užčiaupiama bučiniu, o į jos prašymus nėra atsižvelgiama, vaikinui atsitraukus, sušnabžda} - Tik būk atsargus... - {Baigdama save "užgraužti" dėl visko, kas dedasi, trumpam sumerkusi akis bei atsisukusi į durų pusę, atsimerkia, bei pasitelkusi savo vaidybinius sugebėjimus, pasistengia nustatyti tokią veido išraišką, kuri neišduotų jos dabartinės vidinės būsenos. Gyliau įkvėpusi oro į plaučius, greitai jį iškvepia, bei žengusi kelis žingsnius link durų, jas atidaro, tačiau nepilnai. Nužvelgdama pareigūną, kiek nesupratingą žvilgsnį pakelia ties jo veidu} - Neįsivaizduoju kokiu reikalu jus čia esate pareigūne, nes kiek atsimenu, nebuvau nusižengusi prieš įstatymus, tuo labiau tiek, kad turėčiau šokti pro langą dėl to. - {Daugiau nieko doro nepasakydama, nežymiai kilsteli abu antakius, laukdama atsakymo}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


We tear, we climb into the sky We won't fall back to Earth tonight. Your skin, your eyes, your every breath No sin, no fear, no regrets, no defeat Just two hearts in victory Lay it bare.

avatar
Andrea Argent

No one is going to respect you until you show who you are.Pranešimų skaičius : 840
Įstojau : 2012-09-27
Amžius : 28
Miestas : Bruklinas
Meilė : Elijah Mikaelson
Draugai : Katherine Pierce
Rūšis : Hibridė
Klanas : KΛƬΉΣЯIПΣ
Darbo paskirtis : Barmenė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą https://www.youtube.com/watch?v=I3nctEF0W8E

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 003

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume