KAMBARYS # 005

Go down

KAMBARYS # 005

Rašyti by Clementine Le'Roy on Pen. 09 28, 2012 10:14 am

KAMBARYS # 005
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 005

Rašyti by Desmond Abberline on Kv. 02 27, 2014 12:57 pm

Susitikimas su vienu iš Lockwood'ų, neišvengiamai turėjo ją pagaliau suvesti su žmogumi, kurio ieškojo beveik visą savo gyvenimą, dėl kurio tapo nemirtinga ir kone išmetė net menkiausias mintis apie savo pačios laimę. Viskas buvo skirta tam, kad rasti ją, Katherine Pierce. Ir šiuo metu, visą tai buvo pagaliau labai arti. Taip arti, kad atrodė kad galima buvo užčiuopti vos ištiesus ranką į priekį. Jei ji turėtu širdį, šiuo metu ji plaktu taip stipriai, kad būtu galima suprasti kad ji jaudinasi. Nors Nadios veido išraišką neišdavė nieko, apart šaltumą, kuris buvo būdingas jos kraujo linijai, ji baiminosi to, kaip viskas gali pasisukti. Juk ji negalėjo susitikusi su Pierce tiesiai į akis išrėžti tai, kad ši yra jos biologinė motina. Ji troško pažinti ją palaipsniui, apsaugoti, nes ši dabar yra kaip niekad pažeidžiama, ir trokšdama daugelio savo priešų. Ji buvo kone iškalusi atmintinai tekstą, kuriuo pasitiks garbanę. Prisėdusi ant vieno iš kambary pastatytų fotelių, įsistebėjo į ant stalo padėtą mobilaus ryšio telefoną, kuris bet kuriuo metu turėjo pranešti apie tai, kad jie pagaliau atvyks. Tačiau kaip tyčia, ragelis ilgai neparodė ne menkiausio krustelėjimo, kas vedė į neviltį.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I love those who can smile in trouble, who can gather strength from distress, and grow brave by reflection. 'Tis the business of little minds to shrink, but they whose heart is firm, and whose conscience approves their conduct, will pursue their principles unto death.
avatar
Desmond Abberline

Between two evils, I always pick the one I never tried before.Pranešimų skaičius : 482
Įstojau : 2013-11-02
Miestas : I love New York. You can pop out of the Underworld (Hell or something) in Central Park, hail a taxi, head down Fifth Avenue with a giant hellhound loping behind you, and nobody even looks at you funny.
Meilė : I don't make love, I fuck...hard.
Draugai : True friends are those rare people who come to find you in dark places and lead you back to the light. Sebastian Redford.
Rūšis : Blood sucking a-hole (35/1)
Klanas : ƧΣBΛƧƬIΛП
Darbo paskirtis : Success is not final; failure is not fatal: It is the courage to continue that counts. Public figure, f-ing celebrity.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com/t742-deabberline-instagram

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume