KAMBARYS # 010

Go down

KAMBARYS # 010

Rašyti by Clementine Le'Roy on Pen. 09 28, 2012 10:13 am

KAMBARYS # 010
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: KAMBARYS # 010

Rašyti by Christian D'Agosto on Tr. 08 13, 2014 4:46 pm

Paskutinis kartas, kuomet jis buvo susitikęs su šiuo metu dar oficialia savo žmona, buvo prieš kelis metus. Netrūkus po to, kai gyvenimas kartu tapo nepatveriamas abiems, buvo nuspręsta duoti šiek tiek laisvės. Jis išvyko su darbo reikalais, ir po atrodo tik mėnesį turėjusios trūkti kelionės, nebe sugrįžo. Savo žmonai jis aišku jautė tuos, giliuosius jausmus. Bet, gyventi su ja ir su jos "paslaptimis" tapo per daug sunku. Jis taip ir nepriprato prie to, kad tam kad išgyventi, jai teko naudotis svetimu krauju. Šis būtinas jai skystis, su laiku privertė jį imti šlykštėtis ja. Bučiniai, įgavo metalinį skonį, kvapai namuose priminė lavoninę. Jis neatlaikė, išvažiavo, vėliau telefonu pranešdamas kad viskas baigta. Derekas niekad nebuvo tas, kurio santykiai tęsėsi ilgai. Katherine nebuvo pirmoji jo oficiali žmona, ir toli gražu moteris, gyvenime. Dar būdamas pats kone vaikas, buvo priverstas tapti tėvu, ir apie tai nieko nežinodamas, atsidavė nusikalstamam pasauliui. Per sekančius, beveik 25 metus, jis įgavo pakankamai skambų vardą spaudoje. Policininkai jo net nebe gaudė, nes viskas buvo ir taip nupirkta, o tie kurie dar badė šakotis, buvo nukankinami iki mirties. Jis nebuvo geras žmogus, o ir draugai, ypatingai Mandylor šeima, nebuvo pavyzdingais žmonėmis. Shannon buvo tas, su kuriuo šis ėjo koja kojon, per savo gyvenimą. Kol šis visgi buvo nubaustas medicinine mirtimi, o Derekas priverstas pasitraukti. Normalus gyvenimas buvo pelnytas išėjimas į ankstyvąją "pensiją". Jis net bandė susikurti šeimą, stabilumą ir netgi sustoti ties viena moterimi. Pavyko, bet ne ilgiau nei metams.
Dabar, pasirodydamas viešbučio laukiamajame, rankoje laikė susuktą, geltonos spalvos voką, kuriame buvo tvarkingai sudėti ir jo paties pasirašyti skyrybų dokumentai. Tiksliau, dar vienas dublikatas. Keli prieš tai buvę buvo išsiųsti Katherine vardu, bet atgal vis nepareidavo. Jis nusprendė pagaliau sutvarkyti viską pats. Santuoka jam netrukdė gyventi, bet baigti viską visiems laikams, buvo būtina. Jei ankščiau ar veliau jis būtu bandęs dar kartą pradėti viską nuo nulio, paaiškinimas kad yra vedęs, būtu šiek tiek apsunkinęs reikalus. Todėl, klausimas buvo dabar arba niekada. Jis pakilo laiptais iki reikiamo aukšto, sustodamas prie tamsaus atspalvio, raudonmedžio durų su reikiamu numeriu. Kilstelėdamas laisvą ranką, jis kelis kartus krumpliais trinktelėjo į duris. Garsas buvo duslus, tikriausiai todėl, kad aidas pastate buvo atitinkamai prislopintas. Katherine jis nematė ilgai, svarstė kaip stipriai ši bus pasikeitusi, o gal, atvirkščiai, yra likusi lygiai tokia pat, nutrūktgalvė, kokia buvo visuomet. Šmėkštelėjo menka šypsena, kuomet jis pagalvo save eilinį kartą svarstant apie tai, kas būtu, jeigu būtu. Sutramdydamas šypseną, jis atsitraukė per žingsnį nuo durų, ketindamas išlaukti, kol už jų besislepianti moteris, pagaliau atidarys.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _


You spend your whole life stuck in the labyrinth, thinking about how you'll escape it one day, and how awesome it will be, and imagining that future keep you going, but you never do it. You just use the future to escape the present.

avatar
Christian D'Agosto

someone really wanted our initials to spell out S.H.I.E.L.D.


Pranešimų skaičius : 824
Įstojau : 2012-09-28
Miestas : Bostonas
Meilė : Komplikuota
Rūšis : Vampyras (34/879)
Klanas : ЯΣBΣKΛΉ
Darbo paskirtis : Verslininkas

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume