APARTAMENTAI #0005

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

Re: APARTAMENTAI #0005

Rašyti by Emily Wøult on Sk. 02 02, 2014 9:24 am

Rikas išsišiepia. Žinoma Dženos žodžiai buvo tokios kaip ir atšaldančios reikšmės, tačiau pasitikėjimo savimi tai nežlugdė, juolab net pats deramai nežinojo ar sugebėtų išeiti į normalų pasimatymą, kai dabar viskas jo gyvenime taip žiauriai nenormalu, net su moterimi, kuri labai akivaizdžiai tirpdė ledus nuo Riko dūšios.  Tikrai nebuvo pasiruošęs jausmams, kurie užklupo šiandienos susirinkime susipažinus su panele Somers, tad natūralu, jog nenutuokė kaip elgtis. O vis dėlto, jeigu nori priversti Dievą juoktis, papasakok jam savo planus. Žinojo, idant šiuo atveju kažko labai rimtai planuoti neturėtų. Tarybos žaidimai yra pavojingi tiek pat, kiek antroji slapta Riko profesija. Kartais pagalvodavo, jogei jam pravartu neturėti artimųjų, stokoti žmonių, kurie rūpi jam ir kuriems rupi Saltzmanas. Net jeigu jausdavo, kaip vienišumas ardo labiau ir skausmingiau, nei pyktis, sielvartas, keršto troškimas ir galų gale pats laikas. Nusijuokia iš pirmo karto supratęs pašnekovės, šiai išpiešus ranka apskritimą, mintį.
- Kas man patinka apie jus, moteris, tai yra tai, jog esat visada teisios,-sukikena. Kalbėjo be pašaipos, be kandumo, veikiau pagyrė pašnekovę už jos racionaliai funkcionuojančią mąstymo sistemą.
Puikiai matė, kaip Džena užkimba ant Riko „nerangiai“ išreikšto lyrinio sakinio prasmės nukrypimo ir kurį metą viskas ką galėjo daryti, tai kikenti it mažametis berniūkštis išgirdęs žodį papai. Kada paskutinį kartą jautėsi toks laisvas ir nerūpestingai atsipalaidavęs būtų keblu pasakyti. Aplamai bendraudamas su Somers jautėsi taip, lyg kalbėtųsi su savo žmogumi, tapačiu jam iki pat dvasinio lygio. Be jokios abejonės ryškiai nudžiunga jaunai moteriai patikinus, jog jokių kitų planų šiam vakarui neturi. Nelabai nudžiunga prisiminęs, kad jo namai šiuo metu atrodo kaip ir turėtų atrodyti viengungiška irštva, kuriai mirtinai trūksta disciplinuotos moteriškos rankelės. Vadinasi teks iš peties paplušėti norint susitvarkyti. O ką kalbėti apie kalną testų, kurių šiandien jokiu būdu nespės ištaisyti. O visgi jautėsi toks patenkintas, kad netvėrė savam kaily. Dženos nuopelnas ir ne kitaip.
- Šiandien „Showtime“ rodys naują „Tėvynės“ seriją, nepasakyčiau, kad net ir prie televizoriaus praleistas vakaras tampytų skruostus nuo žiovulio,-mesteli lyg tarp kitko, tikrai nenorėdamas Somers atkalbėti, tiesiog pakomentavo laisvalaikio leidimo būdą, veik didžiausia mastu propaguojamą Amerikoje ar visame likusiame pasaulyje,-Žinoma nesiūlau tau likti namie, „Tėvynę“ galėsi ir pas mane pasižiūrėti,-prideda juokdamasis akimirką susimastydamas, jog niekus tauškia. Kažkaip stebuklingai nesisekė prie moters nesijaudinti.
- Iki greito, Džena,-leisdamas suprasti, kad nesiruošia labai staigiai šauti pro duris, įsikabina į fantastiško atspalvio pašnekovės akis, pasidabindamas masinančia šypsena. Tiesą pasakius visai nenorėjo dabar su Somers išsiskirti, tačiau dar labiau nenorėjo pasirodyti įkyrus. Palydėjęs moterį šiltu žvilgsniu, puola krautis mantos, mat susirinkimo metu gi demonstravo ne vieną savo ypatingą vampyrų naikinimui skirtą žaisliuką. Apsižiūrėjęs ar nieko nepaliko, patraukia durų link, pakeliui nusiskindamas mažytę verbenos šakelę. Stabtelėjęs pritraukia ją prie nosies ir įkvėpęs nusišypso.  Niekados nepaliaus stebėtis, jog nedidukas augalas yra vienas veiksmingiausių priešnuodžių prieš vampyrų kastą. Beveik ironiška. Nesuradęs jokios priežasties, kodėl galėtų ir norėtų čia ilgiau pasilikti, Rikas išsinešdina lauk, prieš važiuojant namo nusprendęs užsukti į prekybos centrą.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
avatar
Emily Wøult

If there is a hell, I will see you there.


Pranešimų skaičius : 1350
Įstojau : 2013-10-28

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: APARTAMENTAI #0005

Rašyti by ATIDUODAMA #3 on Sk. 02 02, 2014 10:19 am

Iki pat paskutinės akimirkos, klausydama maloniai skambančio žemo vyro balso, stengėsi taip stipriai nesišypsoti, nors labai to troško, o veido tramdomi veido raumenys tiesiog begėdiškai išdavė ją. Maloni įtampa tebebuvo užvaldžiusi jos tobulai ištreniruotą kūną. Ir tik tuomet, kai jis atsitraukė toliau, kone su daliniu palengvėjimu, atsikvėpė. Ne iš blogosios prasmės, greičiau iš tos, kad jam būnant toliau, nereikės taip jaudintis. O tai nuslėpti jai sekėsi kur kas prasčiau, nei ji pati įsivaizdavo. Tvirtai pirštais spausdama savo rankinės rankenas, galiausiai teigiamai linktelėjo galva, tarytum taip būtu sutikusi su finaliniais vyriškio žodžiais: - Iki susitikimo, Rikai. - Tik kai durys užsivėrė, atsisukdama nugara į stalą, pagaliau leido sau plačiai nusišypsoti. Ji jautėsi puikiai, ir tai blogai, nes vėl sugebėjo pamiršti savo buvimo čia priežastį. Siela nerimo, nes reikėjo padaryti tiek daug iki šio vakaro, o laikas bėgo kaip pasiutęs. Neskaitant savo pačios "jokio pasimatymo" taisyklės, ji norėjo vakare atrodyti nepriekaištingai. Tačiau ir ne taip, kad butu pamanyta kad ji baigia pamesti galvą dėl ką tik sutikto asmens. Blogiausia, kad visi jos gražūs drabužiai sudegė kartu su namais, kurie priklausė Gilbert šeimai. Tai reiškė vieną, prieš grįžtant į savo viešbučio kambarį, dar teks apsilankyti prekybos centre. Kaip tik tuo metu ant vieno kulniuko pasisukdama, galiausiai neskubant apleidžia šią vietą, toliau jau paskubomis nusigaudama lauk iš viešbučio tam, kad realizuoti savo ką tik sugalvotus planus, prieš apmokymus.
avatar
ATIDUODAMA #3

To find what you’re looking for, follow the path left behind.


Pranešimų skaičius : 343
Įstojau : 2013-12-10

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume