STALAS PRIE BARO

Go down

STALAS PRIE BARO

Rašyti by Clementine Le'Roy on Pen. 09 28, 2012 9:17 am

Pagrindinis, apskritas baro stalas.
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1167
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Eridanus on Sk. 09 25, 2016 8:35 am

Kiekvienas amerikietis ar šiaip koks šiam žemynui neprijaučiantis kritikas žinojo - svajonių šalyje gyveni yra brangu. Labai. Koledžai, universitetai įklampina į neįsivaizduojamai gilią paskolų duobę iš kurios jauni amerikiečiai sunkiai beišsikapanoja, o ką kalbėti apie brangias gydymo paslaugas. Jei nori būti išsilavinęs, tačiau sunkiai sergi ir neturi artimųjų, kurie tau kažkaip (visų labiausiai finansiškai) pagelbėtų, na esi žlugęs. Arba žlugusi, kaip Megės atveju. Vėžys merginai buvo diagnozuotas labai anksti. Blackwood tebuvo trylikos, kai išgirdo baisią diagnozę. Sekė eilės metų sunkaus, komplikuoto gydymo, galybės chemoterapijos seansų, kelios operacijos. Jei ne begalinė judrios mergaitės aistra gyvenimui vargu ar ji būtų visa tai ištvėrusi. O visgi sunki liga nepalaužė jos dvasios. Mergina pasveiko užsibrėžusi tikslą kaip įmanoma geriau įprasminti savo egzistenciją, kuri nesibaigė vienoje tų ligoninės palatų. Jos tėvai nebuvo turtingi, bet sukosi. Tėtis turėjo automobilių remonto dirbtuves, motina dirbo sesele. Per artimiausius du dešimtmečius būtų galėję išsimokėti visas prisiimtas paskolas dukros gydymui, bet tuomet įvyko auto avarija, kurios metu žuvo abu Blackwood'ai. Jų vienturtė dukra kaip tik baiginėjo paskutinį kursą koledže. Diplomo taip niekuomet ir neatsiėmė, nes sukrėsta netikėtos artimųjų mirties paprasčiausiai metė studijas, užsikraudama ant savęs dar vieną didelę, bet visiškai tuščiai išleistą paskolą už nebaigtus mokslus. Prireikė ne vienų metų kol atsitiestų, tačiau anstoliai jau buvo areštavę ne tik jų šeimos verslą, tačiau ir jiems priklausiusį namą, kas iš didžiosios dalies padengė įsiskolinimą už Megės vėžio gydymą. Likusi nedidelė dalis nugulė ant jaunosios Blackwood pečių.
Jauna moteris neįsivaizduojamai daug dirbo. Dieną - jaukioje kavinėje, naktį - na, tamsiuoju paros metu pasirodydavo kiek pikantiškesniu amplua. Jos jautriai, bet sunkumų užgrūdintai natūrai ne visuomet patiko toks profesijos pasirinkimas, o tiksliau aplinka, kurioje gyveno naktinį savo gyvenimą, tačiau pinigai plaukė labai geri ir viskas tuo pasakyta. Laiko sau turėdavo minimaliau nei minimaliai, dievaži, retai kada vaikščiodavo išsimiegojusi, tačiau jei retais atvejais pasitaikydavo toks malonumas, skęsdavo šiltuose pataluose dviženklį skaičių valandų. Akivaizdžiai priklausoma nuo kofeino, pervargusi, bet kažkodėl laiminga. Ir niekuomet neklausinėdavo savęs KODĖL, juk iš esmės tikrai nieko labai pozityvaus jos gyvenime nevyksta ir netgi įkopusi jau į trečią dešimtį neturėjo net širdies draugo ar tiesiog artimų draugų. Tam reikėjo laiko, o tą Megė laikė prabanga, kuria pati būdavo pamaloninama tikrai retokomis progomis. Ji mylėjo gyvenimą su visais jo pliusais bei minusais. Niekuomet negalėtų pamiršti kaip sunkiai grūmėsi su sunkia liga, kaip stengėsi nesileisti mirties nutempiama į visišką nebūtį. Brangino kiekvieną dieną ir visuomet jautė, kad geri laikai, nuotykiai bei malonumai jos laukia ateityje. Tiesiog turi išlaukti ir žinoma išsimokėti paskolas!
Kavinukė atsidarydavo lygiai devintą valandą ryto, tačiau darbe pasirodydavo anksčiau. Judri, geros nuotaikos. Megė buvo mėgstama kolegų. Prieš jos nuoširdumą, pozityvumą, per kraštus trykštančią energiją bei neįtikėtinai žemišką būdą atsilaikyti buvę tikrai ne taip ir lengva. Ilgokai darbe nieko akį kabinančio nevyko, kol nepasirodė tikrai labai vyriškų vyrų kompanija, kaip tik susėdusi prie staliuko, už kurio aptarnavimą atsakinga buvo būtent Blackwood. Pasitikėjo savimi, bet bendraudama su vyrais (ypač didesne jų kompanija) visuomet jausdavo šiokį tokį jaudulį. Ji drąsiai priėjo, su visais pasisveikino, atrodė maloni, gyvybinga, plačiai šypsojosi. Neišsidavė, kad širdis kaip reikiant suspurdėjo, kai galiausiai suprato, koks priešais stovinčią ją sėdėjęs šviesiaplaukis vyras yra karštas (tiesą sakant į tolį šiek tiek nedamato). Nu žiauriai karštas! Valiūkišką merginos flirtą vargu ar galėjai palaikyti kažkokiu rimtu signalu, tačiau abu ne kartą persimetė smalsiais, susidomėjimą viens kitu išduodančiais žvilgsniais. Neleido sau jaustis labai pakylėtai, mat pastebėjo vyriškio bevardį pirštą juosiantį vestuvinį žiedą. Na kodėl visada užsirauna ant vedusių??? Vydama lauk įsisiūbavusią fantaziją kaip su pačiu didžiausiu malonumu laižytų šokoladinį sirupą nuo akivaizdžiai seksualaus, atletiško to vyruko kūno (senokai bebuvo su kuo besugulusi, tad susijaudinti jai buvę vieni juokai), mėgino tęsti darbą, tačiau regis viskas slydo iš rankų. Kaip, pavyzdžiui, dabar per išsiblaškymą išvertė indelį su dantų krapštukais. Piktai atsidususi ji pradėjo tvarkyti ką pridirbusi, kuomet jos nekaltų, bet erotiškų seksualinių fantazijų objektas nusprendžia su padavėja pasilabinti. Net krūpteli iš netikėtumo.
- La... Labas,-kukliai vyptelėjusi, tamsiaplaukė nuveda akis link išbarstytų, į permatomą plastiką įpakuotų medinių šapaliukų krūvelę. Atrodė šiek tiek sutrikusi, tačiau matomai pagerbta Meisono sprendimo prie jos prieiti. Juk Christina - šiek tiek už ją jaunesnė, papinga blondinė buvo gerokai dažniau lepinama vyrų dėmesio, nei ryškiai dažytis nemėgstanti, plaukus į "arklio uodegą" susirišusi Megė. Tamsiaplaukė gana greitai įsijaučia į nuotaiką, kurią su savimi atsinešė žavingas vyriškis. Kuomet krapštukai lieka tvarkingai sudėti į metalinį cilindrą, ji apdovanoja pašnekovą visu savo dėmesiu. Pasisukusi į Meisoną visu kūnu, šiek tiek prisimerkia nuskenuodama jo pasitikėjimą savimi išduodantį veidą,-Ar patikėsi jei pasakysiu, kad dirbsiu? Taip. Kone visą naktį. Galima sakyt iš vieno darbo, šoksiu iš kart prie kito. Prisiekiu, neturiu kada net suvalgyti to tiramisu, kuris nenumaldomai artėja prie galiojimo datos pabaigos ir stovi apleistas, vienišas mano šaldytuve,-susijuokusi mergina pastebimai kone juokais nuleidžia savo kalbą, puikiai žinojo, jog vyras laukė visai ne tokio atsakymo. Negalėjo nebūti nuoširdi. Susidomėjusi, patraukta ji paseka žvilgsniu veiksmą, kaip Lockwood'as lyžteli apatinę savo lūpą, padabinama jį gundančiu blizgesiu. Šiek tiek papūtusi lūpytes, Megė specialiai manieringai uždelsia įtvirtinti jųdviejų susipažinimą, tarsi dvejotų ar vertėtų tą iš viso daryti,-Kaip jau ko gero supratai, nes ant krūtinės pakabinta kortelė su mano vardu išduoda, na pats supranti, mano vardą. Megė,-platutėliausiai išsišiepusi ji drąsiai inicijuoja pirmąjį nepažįstamųjų kūnų kontaktą, kuomet savo ranka spusteli visai ne rankų paspaudimui pasiruošusią Meisono galūnę, kuri kaip tik kabėjo pasirėmusi į aukštą stalą - tokia Lockwood`o stovėsena tik įtvirtino tamsiaplaukės spėtą susidaryti įspūdį apie vyrą, jog šis pasitikėjimo savimi tikrai nestokoja. "Turbūt nuostabiai gerai ištaršytų mane pataluose, mmmmmh!",-Negi paliksi savo bičiulius, Meisonai, kad pasišnekučiuotum su kažkokia padavėja?-pabandžiusi pašnekovą ala išbandyti, Megė atseit įtariai susiaurino akių plyšelius, nors rudos jos akys vis vieną spinduliavo džiaugsmu bei energija.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Mason Lockwood on Antr. 09 27, 2016 3:06 pm

Masonas niekuomet nepasizymejo tobula atmintimi, taciau galimas daiktas, kad jei prie merginos vardo butu prirasyta dar ir pavarde Blackwood, jo atmintyje butu sukirbejes dejavu po​jutis... tarsi jiedu jau butu kazkada susitike. Nes butent taip ir buvo. Pries daugiau nei deimt metu. Mokykloje. Masonas tuo metu buvo vadinamasis ''senior'', o garbane Maggie viso labo ''freshman'', net penkeriais metais uz ji jaunesne mergaiciuke. Del motinos mirties Lockwoodas praleido vienerius studiju metus ir tiesa pasakius ketino i mokyklos suola nebegrizti jei tuo metu jo vyresnelis brolis nebutu jo uz kupros atvilkes i nauja, siek tiek labiau korumpuota mokykla, kurioje uz atitinkama pinigu suma buvo sutikta uzmerkti akis pries tai, jog Masono lankomumas ir pazymiai buvo tragiski. Likusius trejeta metu jis sugebejo atsitiesti. Mokslinciumi tikrai netapo, taciau patekes i futbolo komanda netruko suzibeti kaip is ties geras zaidejes, o paskutiniaisiais metais net tapo komandos kapitonu. Kaip ir pridera, tais paciais metais jam pavyko nusikabinti is ties dailia ir ne pagal metus figuringa palaikymo komandos sokeja. Protu toji raudonplauke vargu ar pasizymejo, taciau buvo stulbinanciai grazi, beto... tikrai ''nesilauze''. Tais paciais metais, po isleistuviu vakarelio, Masonas padare kone didziausia klaida savo gyvenime ta nakti sesdamas uz automobilio vairo neblaivus. Galineje sedyneje sedejo du geri jo biciuliai kai tuo tarpu priekyje sedejusi Sarah tebekurste visus gerti is ratu siunciamo butelio. Mergina buvo tokia girta, kad nepaisydama, jog jie ne vieni, sumane ''pasigrabalioti''. -Sarah, as gi vairuoju!-ka jau kalbeti, kad gale sedejo du zmones. Tai tebuvo sekundziu reikalas kai ju masina siek tiek pasidave i kaire, pusetinai islysdama i priesinga eismo juosta. ''-Masonai, atsargiai!''-vienas is futbolo komandos zaideju metesi i prieki bergzdziai bandydamas suciupti vaira, bet veltui. Dideliu greiciu leke automobiliai susidure ir nors Lockwoodo vairuota masina kaip ir jos keleiviai nukentejo minimaliai, kitoje transporto priemoneje sedejes zmogus zuvo. Kodel sitai pasakoju? Nes tai ir buvo toji lemtinga naktis, kuomet Masonas visam likusiam gyvenimui tapo pavaldus menuliui, uzsitraukdamas vilkolakio prakeiksma.

Bet kuri sveiko proto vyra is paziuros siaubingai uzimtas ir chaotiskas gyvenimo budas butu pabaides, taciau Masonas mego issukius. Jos kalbejimo maniera buvo ganetinai padrika, skubota. -Ei ei... tau kada kas sake, kad kofeinas neatstoja miego, beto gali padaryti asmeni hiperaktyvu?-placiai nusisypsojes jis padejo reikiama kupiuru kieki ant stalo nepamirsdamas ir Blackwood uzsitarnautos ''arbatos''. -Ketinau pakviesti tave kavos, bet panasu, jog tu ir taip esi jos gerokai padauginusi,-draugiskai pasiepdamas raudonplauke jis alkunemis pasireme i juos skyrusi stala ir siek tiek patylino balso tembra. -Na gi, ne jau tikrai ketini praleisti si vakara plusedama kai visi likusieji linksminsis,-apeliuodamas i tai, jog pasibaigus menulio pilnaciai, vilkolakiai visuomet svesdavo, jis paslaptingai vyptelejo kai mergina galimai sutrikusi klausiamai ji nuzvelge. Nepaisant to, jog siuo metu Masonas buvo omega, anksciau turetas alfos statusas jam suteike gebejima atskirti ''likimo brolius bei seseris''. Jis sugebedavo juos uzuosti, taciau tai tikrai nebuvo kazkoks slapio suns tvaikas. Kvapas buvo isskirtinis, neutralus. -Mano biciuliai gavo iskvietima,-tebesisypsodamas jis issitrauke viena tu dantu krapstuku ir isikises ji i tarpudanti, siek tiek atsitrauke. -Astunta visi renkasi bare, kitapus gatves,-kone visi miesto vilkolakiai zinojo bara, kuri omenyje turejo omega. -Jei nuspresi prisijungti, as vaisinu,-netiesiogiai daves suprasti, jog kviecia ja i neformalu pasimatyma, jis zenge kelis letargiskus zingsnius atbulas. -Beto... as dievinu tiramisu,-dviprasmiskai vyptelejes jis pagaliau isseke paskui biciulius.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Eridanus on Tr. 09 28, 2016 8:15 am

Žlugus Niujorko vilkolakių bendruomenei šis miestas buvo tapęs savotišku jų metropoliu, kuriame kiekvieną dieną nė pats neįtardamas prasilenkdavai su įvairiausių būriu atstovais: alfomis, betomis ir omegomis. Jei būtų garsiai prisipažinusi kokiam būriui priklauso vargu ar Mege kas patikėtų, įskaitant jos "vizualiai gardų" laikinąjį kompanioną. Mergina miela būtybė, tačiau ir jos biografijoje neapsieita be raudonų dėmių. Nepaisant to ji iš ties džiaugėsi gyvenimu stengdamasi pati morališkai savęs nežlugdyti. Palyginus tikrai neseniai gavo savotišką leidimą iš savo alfos išsikelti į kitą miestą, tačiau ir tai tokį fatališkos brunetės sprendimą lėmė kruopščiai apgalvoti motyvai. Labai maža grupelė individų žinojo tai, jog Alvar kurį laiką žvalgosi į Niujorko teritoriją, kur yra pasiuntusi keletą savo "žvalgų", tame tarpe ir Megę. Ji dar nežinojo, tiesiog nesuprato, kad Lili puikiai pažįstamas Meisonas yra būtent šis vyriškis, kurio dėmesį Blackwood patraukė visiškai neplanuotai. Juk būtent jai buvo įsakyta susirasti buvusį Didžiojo obuolio vilkolakių vadą, susibičiuliauti su juo ir rinkti informaciją, kuri galėtų pasirodyti vertinga Alvar. Tiesa ta, jog užduoties nė nebuvo pradėjusi vykdyti. Visiškai neturėjo tam laiko. Vėliau Megė Meisoną visgi atpažins, tačiau visai ne kaip Lili rūpintį asmenį. Jie turėjo kur kas daugiau bendra, nei galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
Mokyklos laikais Megė buvo visiška vidutiniokė. Tokios priešingos lyties atstovų dėmesio sulaukdavo retai, ne išimtis ir Blackwood, kuri savo nelaimei buvo kaip reikiant įsisvaigusi į populiarų, penkiais metais vyresnį vaikiną, susitikinėjusį tik su išskirtinai dailiausiomis mokyklos pupytėmis. Perkarusi, kabes nešiojusi, dažytis nemėgstanti ir apie madas nė velnio nenutuokianti Meg šansų visiškai neturėjo, pati tą žinojo. Kažkur Lockwood'o šypsena jai pasirodys matyta, atpažįstama. Ir tik visai netikėtai išsitraukusi nuotraukų albumą ir nostalgiškai pravertusi keletą lapų suvoks, kad Meisonas iš kavinukės yra būtent TAS Meisonas iš vidurinės. Jausmas žinoma apniks neįtikimas. Ir labai keistas.
Sulaukusi šiokios tokios pastabos mergina atsako ne tik energingu galvos papurtymu bet ir plačia šypsena.
- O žinojai, kad žmogus ir taip pramiega net trečdalį savo gyvenimo?-sprendžiant iš nedidelio pokyčio vyro žvilgsnyje suprato, jog tokia statistika Meisonui nėra kažkokia naujiena. Ji nenustojo kalbėti net tuomet, kai palinksta laaaaabai arti pašnekovo netgi kiek priglusdama krūtine prie jo peties, kai pabandė pasiekti už Lockwood'o ant stalo pasidėtą savo nedidelį bloknotą, kuriame užsirašinėdavo užsakymus. Į pradinę savo padėtį sugrįžo neskubėdama, tačiau nepakėlė akių į Meisono veidą, nenorėdama savo veiksmams suteikti per daug intymumo,-Kiekvienas skirtingai pasirenkame kaip švaistyti duotą laiką. Ir aš jį švaistau truputėlį kitaip,-kaltai nusišypsojusi ji įsimeta užrašinę į nedidelę kišenę, įsiūtą jos baltoje prijuostėje. Kai vyras visai nesikuklindamas išpasakoja savo motyvus, Meg net žiopteli pripažindama, jog pašnekovas nesiliauna jos stebinti. Tyliai krenkštelėjusi tarsi specialiai ji trumpai dirsteli į Lockwood'o nešiojamą vestuvinį žiedą,-Nesakyk, kad pastaba, kurią išsakei šiek tiek anksčiau atbaidys tave nuo ketinimų?-šiek tiek priekaištingas tonas "paskęsta" Blackwood šiltoje, plačioje šypsenoje. Mėgavosi šiuo dialogu galbūt labiau, nei turėtų, juolab tikrai nenorėjo pasirodyti kaip naivi kvailelė, kurią Meisonas paėmė ir šitaip paprastai užkabino keliomis frazėmis, charizma bei puikiai išvaizda,-Aš tikrai labai norėčiau prisijungti, bet neišeis. Tu neįsivaizduoji kokia mano bosė, ji...-prikandusi lūpą mergina parodo akivaizdų nenorą tęsti net jeigu ir būtų parinkusi tinkamą epitetą. Klapsėdama akutėmis ji išklauso Lockwood'o paaiškinimo, jog šiam jau metas. Tamsiaplaukė nervingai kramtė apatinę lūpą, kol ūmiai šoktelėjusi sustabdo išėjimo link patraukusį vyrą.
- Padarom taip,-pasiėmusi savo užrašinę ji kaire ranka, tušinuku pradeda raityti skaičiukus,-Štai mano telefono numeris. Kai žiauriai, ŽIAURIAI užsimanysi tiramisu ir nebegalėsi kentėti man paskambinsi ir mes kažką sugalvosim, gerai?-įbrukusi išplėštą lapelį vyriškiui, Meg liūdnokai iškvepia. Su didžiausiu noru būtų šį vakarą prie Meisono prisijungusi, tačiau tiesiog negali. Lili sužinojusi, kad nepasirodė jos pagrindinė šokėja... Na suprantat. Šiltas rudų akių žvilgsnis palydi pro duris išnėrusį Lockwood'ą. Sugrįžusi prie darbo Megė nepastebėjo net pavydžios ir priekaištingos fizionomijos Christinos, kuri tikrai nebūtų atsisakiusi "pasirpti" išvaizdaus ugniagesio draugijoje.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Mason Lockwood on Pen. 09 30, 2016 2:21 pm

​Nebuvo sunku pastebeti, jog merginos zvilgsnis uzkliuvo uz Masono tebenesiojamo vestuvinio ziedo. Kokio velnio minetasis papuosalas tebepuose jo bevardi pirsta jis ir pats negalejo pasakyti, taciau sureagavo taip, tarytum nebutu to pastebejes. Valiukiska sypsena perksrode jo veida supratus, jog net tariamas jo vedusio vyro statusas grazuoles nepabaide. -Ne. Nei kiek,-turedamas omanyje, kad savuju ketinimu tikrai nezada atsisakyti jis neigiamai krestelejo galva. Garsiai atsiduses jis uzjauciamai yptelejo. -Panasu, jog tavo bose yra ganetinai didele rakstis subineje,-nusijuokes jis pagaliau sulauke ir pasnekoves juoko, kuris buvo nepaprastai tyras, nuosirdus, bet tuo paciu metu ir koketiskas. Lauke pasigirdes garsus pyptelejimas napaliko jam kitos iseities kaip tik pasiskubinti. -Tikrai daug ka praleidi, Mege,-kai jau buvo beprarades vilti, jog lengvas judvieju flirtas atnes kokiu nors vaisiu, mergina eme ir pasivijo ji kone tarpduryje ibrukdama jam i delna lapeli su savo numeriu. I paskutinia jos pastaba apie tiramisu jis nieko nebeatsake, viso labo placiai nusysypsojo. Gaisrininkai dar karta paragino ji eiti laukan ir kadangi jis mazu maziausiai norejo pedinti namo pescias, jam teko pagaliau atsisveikinti su zaviaja padaveja. -Iki greito, Maggie,-sypsena nebuvo apleidusi jo lupu kai jis pagaliau isejo lauk ir isokes i didziulia raudonai dazyta transporto priemone patrauke netoliese ivykusios autoavarijos link.

​Atejus vakarui vilkolakiu pamegtas baras buvo sausakimsas. Prasibroves pro prie iejimo rukusius likimo brolius jis netruko pastebeti pamaina baigusiu ir menulio pilnaties pabaiga atsvesti susirinkusiu savo biciuliu. -Nesitikejom, kad ateisi!-vienas is gaisrininku paplojo pakilios nuotaikos Lockwoodui per peti. -Kodel buciau norejes visa tai praleisti?-nuosirdziai nesuprasdamas, ka vyras turejo omenyje jis klausiamai surauke antakius. -Na... tiesiog... zinai. Kai susidejai su vampyre, tu atsiribojai nuo visu ir visko, manem, kad praradom tave visam,-veikiausiai nenoredamas sukurti nejaukios atmosferos, draugas per dem dziaugsminai iskele rankoje laikyta bokala. -Sveikas sugrizes!-skustagalvos kolega dar karta paplojo jam per peti. Masona apniko keistas, sunkiai paaiskinamas jausmas. Jo atmintyje tikrai nebuvo spragu, taciau sunkiai sekesi suprasti kodel jis buvo toks pasisoves viska paaukoti vardan jos. Vardan Katherine. Jis nejaute jai neigiamu emociju. Ne. Bet tuo pat metu, jis nejaute jai absoliuciai nieko. Pagalvojes apie ja jis nejaute nei skausmo, nei liudesio del isirusios santuokos... nieko. -Pradedu prisiminti kodel,-sarkastiskai vyptelejes jis pastvere bokala is draugo. -Klausyk, Oprah...-griausmingas vyru juokas neleido jampabaigti minties. -Tikriausiai gailesiuos savo zodziu jau po pirmos pamainos, bet... tikrai buvau jusu visu pasiilges,-syptelejes jis pagaliau jautesi tarytum butu sugrizes namo. Ten, kur visuomet buvo jo vieta.

Vakaras prabego nepaprastai greitai. Juk butent taip ir buna kai laika leidi geroje kompanijoje, tiesa? Isejes parukyti jis vietoje ziebtuvelio, kiseneje suzvejojo nedideli lapeli su neseniai sutiktos padavejos numeriu. ''Tai kaip del to tiramisu?''. Paspaudes ''siusti'' jis baige rukyti ir uzgesines cigarete vel patrauke vidun. Prabego dar kelios valandos ir jis jau buvo spejes pamirsti apie dviprasmiska judvieju pokalbi kai sesdamas i geltonos spalvos taksi turejusi vezti ji namo, pastebejo ekrane isiplieskusia zinute. Jo veida naturaliai perkreipe kampine sypsena. Kazka jai atrases jis pakele akis i vairuotoja, kadangi automobilis sutojo ties sviesaforu. -Nagi, juk tokiu metu cia nera pesciuju!-pavarges kimus jo balsas isdave savotiska suirzima. Juk nedidelis laikrodukas ir toliau tiksejo, o uz kiekviena masinoje praleista minute jam zinoma teks susimoketi. Staiga pereja eme zingsniuoti aukstus, kelius siekiancius batus avinti tamsiaplauke. Primerkes akis jis kuri laika negalejo patiketi, kad provokuojancios isvaizdos grazuole is tiesu yra toji kukli padaveja Maggie. -Ei!-atkreipes jos demesi, Masonas placiai nusisypsojo. -Gal pavezti?-tuscioje gatveje slaistesi vien pavieniai girtuokliai arba nedideles ju grupuotes ir nors jau auso rytas, vienai merginai vaikscioti gatvemis penkta ryto tikrai nebuvo saugu. -Ka pasakysi apie rytine kava?-kai mergina atsidure kiek arciau automobilio, jis pravere dureles. Maggie isvaizda ir makiazas jam sufleravo, jog mergina vargiai buvo darbe kaip, kad buvo jam sakiusi. Viskas labiau primine tai, jog si butu visa nakti praleidusi naktiniame klube. Bent jau tokias prielaidas padare ne visiskai blaivo proto vilkolakis.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Eridanus on Št. 10 01, 2016 7:37 am

Žudikiškas darbo grafikas pamažu vedė Megę prie fizinio išsekimo, tačiau akivaizdžius to signalus pasiutusi mergina ignoravo taip, tarsi jų iš viso nebūtų. Juk šiuolaikin kosmetika puikiai maskuoja tuos tamsius ratilus po akimis, o raudoni akių obuoliai visai nekrinta į akis, kuomet kruopščiai pasidažai ilgas, tankias savo blakstienas! Kavinėje plušo slenkančiu grafiku: tris dienas dirbo (po 12 valandų), tris ilsėjosi, tačiau pikantiško pobūdžio naktiniame klube privalėdavo darbuotis nuo 12 vakaro iki 4 ryto ir taip penkias, kartais šešias dienas per savaitę. Matematika čia labai primityvi ir didelių smegenų norint pasiskaičiuoti kiek laiko lieka poilsiui merginai dienomis, kai susidubliuoja abu darbai nereikia. Ne retai turi vos kelias valandas poguliui, o tuomet privalėdavo kiek įmanoma žvalesne forma pakilti bei pateikti save naujai dienai. Kavinukė užsidarė devintą vakaro. Pametėta bendradarbės į Kvinsą, kuriame jos abi gyveno netoli viena kitos skubėjo užkąsti, nusiprausti, o tada pradėti ruoštis tam visam gundančiam vinguriavimui palei stulpą. Iš tiesų tai šiame darbe ji iš tiesų pažadindavo visą tą savo seksualumą, kurį paprastomis dienomis yra linkusi užmaskuoti po paprastumu. Genetika lėmė tai, kad formas turėjo nepriekaištingas, nors ir buvo šiek tiek liesoka. Mat po "Kim Kardashian kūno revoliucijos" didžioji dauguma vyrų buvo linkę akimis maloniau glamonėti tikrai išraiškingų apvalumų moteris. Visgi slaptas Maggie ginklas yra visai ne jos kūnas. Ji buvo viena daugiausia per vakarą uždirbančių šokėjų ir jai visai nereikėdavo siūlyti savęs klientams į VIP kambarėlius "pasiniurkyti". Turint omenyje, jog yra Lili Alvar mėgiamas sekso žaisliukas, Blakcwood netgi buvę uždrausta dalyti save kam papuola. Jei ne jos alfa, mergina niekuomet nebūtų aktyvavusi savo mėnulio prakeiksmo, bet tuo pačiu ir nebūtų sulaukusi tokios puikios galimybės užsidirbti gražaus pinigėlio, kurio jai verkiant reikėjo, juk kavinėje uždirbo minimalų atlyginimą plius arbatpinigius, kurių intakas žinoma nebuvo nuspėjamai vienodas. Būtent Santanico buvo Megės gundymo šokio mokytoja, būtent ji pastebėjo, kad Blackwood šokdama turėtų akcentuoti ne savo moteriškumą bei seksualumą, o trapumą ir jautrumą. Ir iš tiesų, Meg pasirodymai buvę kitokiais, jie dvelkdavo kažkuo ypatingu ir tas kažkas patraukdavo visus piktavališkų ketinimų turinčius vyrus, kurie su didžiausiu malonumu tą "nekaltos" išvaizdos ir manierų merginą pasiimtų sau, kad padaryt jai kelis tūžmingus ar net skausmingus dalykėlius. Tas jausmas kitoks, neorientuotas vien į seksą, bet ir į dominavimą. Peržiūrėjo laaaabai daug hentai pobūdžio filmukų, kad įsikirstų į Santanico pastabas kaip būtų galima jos pasirodymus paversti kuo geriau įsimenamais, juk niekas kitas kaip japonai taip puikiai neakcentuoja to kekšiško merginų nekaltumo savo pornografiniame turinyje, nelyginant tas troškimas būti gerai išdulkintai būtų sumišęs su akivaizdžios prievartos elementais. Kažkodėl tai žiauriai vežė didžiąją dalį klubo klientūros.
Nuo pat to meto kai tapo Lili būrio dalimi svajojo apie galimybę iš jo kažkaip ištrūkti. Pirmasis strateginis ėjimas, kurį padarė, kad sugebėtų save kažkiek apsaugoti, tai pademonstruoti, jog Santanico panorėjus gali būti iš ties gera meilužė, o kuomet galiausiai užsitarnavo šiokias tokias savo alfos simpatijas galėjo būti rami, idant joks iškrypęs jos būrio vienetas nebandys jos skriausti, kas anksčiau pasitaikė ne kartą. Megė nuoširdžiai žavėjosi Alvar, jos tvirtumu, nepalaužiamu charakteriu. Ji nežinojo jokio kito sėkmingo moteriškos vilkų bendruomenės vadės pavyzdžio. Lili tikrai buvusi ypatinga, ji iš didžiosios pusės būtent ir įkvėpė Blackwood nepalūžti prieš negandas, o juo labiau pati Santanico niekuomet neleido jai pult į kažkokius sriūbavimus ne tik piktais įsakais, bet netgi smūgiais. Tik Meg kažkokiu būdu sugebėjo išsaugoti akivaizdų savo sielos jautrumą neperėmusi Lili ypatybės demonstruoti visišką teigiamų emocijų, arba kitaip tariant, silpnumo nebūvimą.
Šis vakaras buvęs dar viena Megės sėkme. Pasirodymo metu ji visuomet dėvėdavo platinos baltumo, ilgų plaukų peruką, ryškiai išsidažydavo veidą, kad tik realybėje būtų kuo mažiau atpažįstama. Dievaži, vos bepavilko kojas, kuomet "žudikiški" aukštakulniai buvo nusiauti ir pasidėti į spintelę. Ji kelis kartus susiskaičiavo užsidirbtus pinigus. Šiek tiek mažiau, nei per praeitą pasirodymą, bet ko reikia norėti, juk sekmadienis. Neturėjo jėgų persirengti ir nusivalyti makiažą. Mielai būtų kritusi ir prisnūdusi čia pat ant stalelio. Prieš išeidama mergina pabando išsikviesti taksi, tačiau kaip bebūtų keista linijos buvo užimtos. Ai, pabandys vėliau, o iki tol neprošal būtų šiek tiek prasivėdinti. Įsisupusi į puspaltį, Megė išeina iš klubo sėkmingai įveikdama kelis kvartalus. Buvo tokia užsiėmusi, kad nuoširdžiai neturėjo net kada pagalvoti apie tą gražuolį gaisrininką, tačiau paryčių vėsa kažkaip raminamai paveikia Blackwood, kuri tik dabar pasiguodė pati sau, idant taip ir nesulaukė iš Meisono jokios žinutės. Kaip tik liūdnai spoksojo į mobiliojo ekraną, kai jame žybteli žinutė iš nepažįstamo numerio. Pranešimo kontekstas aiškiai leido susidaryti teisingą įspūdį kas būsiąs siuntėju. Išsišiepusi nuo ausies iki ausies tamsiaplaukė paskubomis kiek sustirusiais liesais pirštais sumaigo atsakymą atgalios. "Pyragas vis dar nepaliestas. Su malonumu leisiu tau užbaigti jo vienišas kančias. Rytoj?". Greito atsakymo nesulaukė, tad užsigalvojusi nužingsniuoja dar kelis kvartalus. Girdėjo kaip į gatvelę įsuka automobilis, tačiau nesitikėjo tokios vakaro atomazgos. Kadangi kulniuodama tokiu paros metu natūraliai šiek tiek pergyveno dėl savo gyvybės netikėtai pasigirdęs Lockwood'o balsas Megę vėl išgąsdina, bet mažiau, nei tada kavinėje. Krūptelėjusi Blackwood pasuka išvargusį veidą į ryškiai geltonos spalvos automobilyje sėdintį gaisrininką.
- Įvarysi man infarktą, dievaži,-jos tonas skambėjo kur kas labiau smagiai, nei kaltinamai. Ji džiaugėsi, kad papuolė į šį sutapimą, kurio metu ir vėl susidūrė su Meisonu,-Hmmm...-mąsliai perkreipusi lūpytes ji pavaizdoja, jog rimtai svarsto vyro pasiūlymą ir tikrai galėtų jo atsisakyti,-Gerai!-energingai šoktelėjusi ir it naujas pinigėlis suspindusi Maggie paskubomis įšoka į automobilio vidų,-Lauke, brrr, vėsoka. O ir visos taksi linijos užimtos, nesuprantu. Tituluoju tave mano išgelbėtoju,-sukikenusi ji netrukus nutaiso šiek tiek rimtesnę fizionomiją,-Oi ne, kavos man dabar nereikia. Reikia po dušu ir į lovą. Reikia nusivalyti veidą, nes atrodau kaip Bratz lėlė, tokia neskoningai ištepliota,-šyptelėjusi gana greitai suvokia, jog nuoširdus Blackwood atsakymas nukelia juodu nuo minties, neva šis vakaras galėtų pasibaigti kažkaip įdomiau. Mergina pagaliau atkreipė dėmesį į ne visai blaiviai apsiblaususį Meisono veidą,-Ką šventei?-smalsiai klausteli, netrukus pratęsdama,-Žinai, neatsisakyčiau stikliuko, kad šiek tiek atsipalaiduoti. Tad jei turi kažkur užsislėpęs degtinės, o tokio daikto pas mane namuose praktiškai nebūna niekada...-pritilusi ji mąsliai prisimerkia užlaikydama žvilgsnį ties Lockwood'o veidu. Tarsi sufleravo jam idėją ir nekantriai laukė kaip vyras į ją sureaguos. Jai neįtikėtinai puikiai sekėsi elgtis natūraliai, nors būdama prie Meisono dabar žiauriai jaudinosi. Jaudulys ne tik vertė krūtinę kilnotis, bet ir ją neskausmingai draskė. Retas kuris individas priversdavo ją taip pasijausti, dėl šios priežasties ir lytinių partnerių yra turėjusi vos keletą. Tačiau Lockwood'as... Jis buvo tikras gražuolis! Dievaži, mielai sukeltų jam visiškai kitokį, nei iš tiesų yra įspūdį apie save ir atsiduotų jam bet kur, bet kada!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
"The universe hasn’t seen this marvel since before my watch began. Few can sense, even fewer can see it. A world that’s infected can be dangerous. It is truly beautiful."
avatar
Eridanus

Light will always conquer the darkness.Pranešimų skaičius : 122
Įstojau : 2012-09-30
Miestas : The Light One lonely and far away from home - it is hard path to follow.
Meilė : and so will the world end, I think, a victim of love rather than hate. For love's ever been the more destructive weapon, sure.
Draugai : And will I tell you that they lived happily ever after? I will not, for no one ever does. But there was happiness. And they did live.
Rūšis : Believers, look up - take courage. The angels are nearer than you think.
Darbo paskirtis : What I'm saying is that I'm trying to find rational reasons to explain irrational feelings, and that's never a good sign.

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Mason Lockwood on Št. 10 01, 2016 5:15 pm

​Apgirtusi jo fizionomija spinduliavo akivaizdziu dziugesiu isvydus pazistama ir ypac dailu, makiazu paryzkinta moters veida. Is kart po to kai tamsiaplauke uzvere galines automobilio dureles, taksi pajudejo is vietos. Negaves kokiu nors marsruto pokycius itakojanciu nurodymu, vairuotojas ir toliau skrode gatves keliaudamas link Lockwoodui priklausancio buto. Dievazi, nesilanke nei tam rajone, nei paciame bute jau gera pusmeti. Parsivesti ten sveciu vargiai buvo geras sumanymas, bet sia akimirka ikaususiam Masonui tai atrode ne motais. -Tau tai tinka,-ivertindamas ne visai kuklia merginos isvaizda jis kritiskai ja nuzvelge. -Regis sakei, jog turesi dirbti,-siek tiek suraukes antakius jis atsilose ir nusuko akis i lango puse. Jo susidomejimas tuo, ka gi Maggie vis del to veike tokiu paros metu besislaistydama istustejusio miesto gatvemis greitai pradingo mat nuo vaikystes Lockwoodas vaziuodamas galineje sedyneje tiesiog privalejo karts nuo karto dirscioti pro langa, antraip ji imdavo ne juokais pykinti. Tai, jog taksistas vel ir vel sukiojo nedidelemis gatvelemis nei kiek nepalengvino nepavydetinos jo padeties. -Atleisk,-giliai ikvepes oro jis pravere langa ir garsiai nusijuoke. Gan kategiriskas Blackwood atsakas kuriam laikui priverte vyra jaustis taip, tarytum butu atsimuses i gan kietos, sunkiai prieinamos mergiotes siena. Tai glumino. Viskas, net jos kuno kalba tam priestaravo, taciau ji akivaizdziai jo venge ir tai savotiskai masino. Kuriam vyrui nepatinka issukiai? -Juk sakiau, tai sena tradicija,-nuignoruodamas fakta, jog jo pasiulymas liko atmestas, jis lupu kamputyje islauze sypsni. -Apie kuria zinotum jei nebutum tokia ''darboholike'',-traukdamas ja per danti ji demonstratyviai ir vel ja nuzvelge, tarsi sakytu ''ne velnio tavo pasakojimas manes neitikino, buvai ''tusint''. Prigavau tave meluojant''. -Nori isgerti?!-negaledamas patiketi savomis ausimis jis net siek tiek i ja palinko. Plati, dantis siepianti sypsena perskrode jo veida. -Tu esi nenuspejama, Maggie,-lyg specialiai ikisdamas josios varda jis strategiskai leido jai suprasti, kad buvo ji isimines. -Neesu tikras del vodkos, bet garantuoju, kad spirituotu gerimu mano bute abstu. Ir tikrai ne todel, kad tureciau su alkoholizmu susijusiu problemu,-is kart tarytum gindamasis jis iskele abi rankas. Smagus ir zaismingas judvieju pokalbis nespejo uzsitesti, mat netrukus masina sustojo, o senstelejes vairuotojas viso labo atkiso jo pusen plastaka reikalaudamas susimoketi. -Aciu, graza gali pasilikti,-pakilios nuotaikos keleiviai buvo tikru tikriausias kontrastas lyginant su veikiausiai visa nakti girtus ir sunkiai sukalbamus asmenis veziojusiu taksistu.
Zenges iejimo i pastata pusen jis dirstelejo per peti tarytum butu norejes isitikinti, jog mergina tikrai seka ikandin. Buvo keista, kad is pradziu tokia neprieinama buvusi Maggie, tapo tokia sukalbama ir spontaniska. -Dar nepersigalvojai?-rakindamas duris jis ir vel i ja dirstelejo placiai nusisypsodamas. Duru spynai isleidus tyluteli ''trakst'', jis rankos gestu praleido ja priekin, taciau tik tam, kad mergina susidurtu su vos keleta centimetru teprasiverecniomis durimis. -Kas per...-stumtelejes duris stipriau jis balsu nusikvatojo suvokes situacijos komiskuma. Galybe pro specialiai tam duryje itaisyta tarpa imestu voku buvo speje sudaryti visa susni ir kaip reikiant uzbarikaduoti iejima. -Atleisk,-atremes peti jis dar karta stumtelejo duris ir galop tarpas tapo uztektinai didelis, kad du suauge zmones galetu be didesnio vargo patekti vidun. Kol vilkolake su akivaizdziu susidomejimu akimis tyrinejo viengungisko stiliaus buveine, Masonas surinko jiems ieiti trukdziusia susni ir praejes link virtuve atstojancio dideles atviro plano svetaines kampo, numete laiskus ant stalo. Kaip tycia, virsutinis, sviesiai rudos spalvos vokas turejo priklijuota nedideli geltonos spalvos lapeli su uzrasu ''Skirybu dokumentai. Reikalingas tavo parasas!''. Laiskas akivaizdziai buvo pristatytas asmeniskai zmogaus, o tiksliau advokato, kuri buvo nusisamdziusi Katherine. Galbut jei butu ji pastebejes, Lockwoodas butu pakises mineta voka kur nors i kruvos dugna tam, kad Maggei nebutu atskleista kiek komplikuota dabartine jo seimynine padetis, taciau jis buvo pernelyg suinteresuotas alkoholio paieska. Beto, jis buvo girtas. -Speju, kad neesi omega, kaip as,-nesinas viskio buteliu jis pagaliau galejo kalbeti atvirai ir tai suteike situacijai laisvumo. -Taip pat, panasu, kad neesi vietine, nes nei vienas mano draugu taves nera mates uz tos kavines ribu,-dviprasmiskai syptelejes jis pastate buteli ant stalo ir cia pat pastebejo nelemta voka. -A... taip,-nutaises siek tiek susinepatoginusia veido israiska jis netruko pastverti kompromato. -Ilga istorija,-kaltai syptelejes jis numete popierius i sali. -Pasirinkimas toks... viskis, brendis, alus arba... nezinia kaip cia patekes butelis vyno?-nusisypsojes jis staiga surakino savasias akis su jos. Suaugusiuju zaidimas, kuri jiedu zaida buvo akivaizdus. Abu zinojo, kad sitos isgertuves tera blefas, distrakcija. Lyztelejes virsutine savo lupa jis tebesisisypsojo kai tebelaukdamas jos atsakymo, jis suzvejojo dvi spinteleje tunojusias stiklines.

http://bloodyrose.forumlt.com/t534p200-mason-o-butas#10127

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Don't worry, all is well. All is so perfectly, damnably well. I understand now, that boundaries between noise and sound are conventions. All boundaries are conventions, waiting to be transcended. Moments like this, I can feel your heart beating as clearly as I feel my own, and I know that separation is an illusion.
avatar
Mason Lockwood

Throw me to the wolves & I will come back leading the pack.


Pranešimų skaičius : 1107
Įstojau : 2013-07-28
Amžius : 37
Miestas : Pennsylvania
Meilė : Viengungis
Draugai : Sebastian, Elena, Jake
Rūšis : Alfa
Darbo paskirtis : Fire fighter

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: STALAS PRIE BARO

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume