PRIIMAMASIS:

Go down

PRIIMAMASIS:

Rašyti by Clementine Le'Roy on Kv. 09 27, 2012 5:56 pm

Priimamasis.
avatar
Clementine Le'Roy

You brought this on yourself. I will not be destroyed with u.


Pranešimų skaičius : 1155
Įstojau : 2011-03-15
Miestas : Los Andželas
Meilė : Neįsipareigojusi
Rūšis : Banšė / mirtingoji (26)
Darbo paskirtis : Interjero dizainėrė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bloodyrose.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

Re: PRIIMAMASIS:

Rašyti by Olivia Chamberlain on Št. 03 15, 2014 6:12 am

{Kuomet paradinės psichiatrinės ligoninės durys atsivėrė vienam iš pagrindinių veikėjų, du stiprūs, atrodo sunkiąją atletika laisvalaikiu užsiimantys vyrai kone jėga įsitempia į pastato vidų vizualiai gležną moters kūną, kuri žmogiška jėga dar bando priešintis. Ilgo kaštoninės spalvos plaukai slėpė merginos veidą, tačiau žodžiai sklidę iš jos lūpų buvo ant tiek reikšmingo, kad buvo nesunku suprasti, kad čia esančiam personalui ji buvo žinoma. Ne dėl to, kad ji čia jau yra ne pirmą kartą, nes tai tikrai buvo pirmasis toks "nuokritis". Todėl kad jai būnant dar vaiku, jos tėvas kažkuriuo metu vadovavo šiai klinikai, tuo pačiu užsiimdamas ir kita veikla, kuri glaustai lietė antgamtines būtybes. Elena buvo viena iš tokių, tačiau privertė save pažaboti bet kokias antgamtines galias, kurios galėtu sukelti kokios nors žalos kitiems. Velkama ji priešinosi iki paskutinės akimirkos, iki pat tos, kuomet priešais atsiradęs asmuo su baltu chalatu, taikliai sudūrė adatą tiesiai šiai į kaklą, suleisdamas stipriai veikiančio, raminantį poveikį turinčio vaisto. Atrodė kad per kelias akimirkas jos akių vokai apsunko, kūnas suglebo, o akys įsismeigė į jos vilkimą avalynę. Tiksliau vieną aukštakulnį batelį, kuris neaišku kaip bet liko ant kojos, kuomet ji buvo velkama į vidų. Lūpoms sujudėjus, ji vos girdimai prasitarė} - Džena prašau. Atleisk man Džena, aš nenorėjau... - {Tuomet akys pagaliau susimerkė, o mergina nugrimzdo į gilios miego būsenos stadiją. Net sapnuojami košmarai, ar tai kad sanitarių pagalba ji buvo perrengta į specialią, ligoninei pritaikytą pižamą, nesugebėjo pažadinti. Atsibudimas vyko tik kitos dienos ryte, kuomet skaisčiai šviečianti saulė "palietė" jos veido odą. Atsimerkdama ji kuo puikiausiai suvokė kur randasi, o blogiausia kad nepajuto net menkiausio noro iš čia išeiti. Po to kas atsitiko su Džena, ji negalėjo atgauti ramybės. Atrodė kad būdama šalia artimų žmonių, ji arba bus ta, kuri "padės" jiems mirti, arba įstums į pavojų, kurio šie neatlaikys. Psichika buvo pažeista, naktiniai košmarai, haliucinacijos per daug baisios, kad leistu jai ramiai gyventi. Praeidama visas būtiniausias rytines procedūras, tarp kurių buvo ir pokalbis su psichoterapeutu, kurio metu ji beveik nepratarė ne vieno žodžio, galiausiai buvo atvesta į priimamajame esantį foje. Tai buvo tarytum leidimas susikontaktuoti su čia gyvenančiais. Tačiau jos nedomino niekas, apart šios pačios mintis. Atsisėsdama ant minkšto fotelio, susikėlė savo kojas, kurias abejomis tankomis apkabino per kelius. Paremdama smakrą į kelius, kažkuriam laikotarpiui paskendo savo mintyse}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIIMAMASIS:

Rašyti by Caroline Mikaelson on Pir. 03 17, 2014 10:39 am

{Vos tik ji gauna žinią apie Gilbert šeimą ištikusią tragediją, atsitraukusi nuo tuometinės savo kasdienybės, grįžta į Manhetteną tam, kad galėtų pamatyti savo artimiausią draugę. Šokiruota tos informacijos, kurią jai spėjo suteikti bendras abiejų merginų pažįstamas asmuo, negalėjo patikėti tokiu draugės poelgiu, tad iš karto suprato, kad prie to bus prikišę rankas dar kažkas. Kadangi buvo tikra, jog vieninteliai originalieji, kurie gali žaisti su kitų vampyrų pasąmone to padaryti Elenai negalėjo, vadinasi tai bus kito padaro darbas. Kuomet pasiekia vietą, kurios adresas buvo nurodytas pranešime, susimokėjusi už kelionę išlipa iš taksi automobilio. Po savimi uždarydama keleivio dureles, žengia žingsnius priartinančius ją prie nemalonaus pastato. Kuomet pakelia akis bei perskaito didelėmis raidėmis užrašyta įstaigos pavadinimą, neigiamai supurto galvą ir nieko nelaukusi įeina į vidų. Administracijoje susižinojusi visą reikiamą informaciją apie lankomą asmenį, atidavusi daiktus, kurių negalima neštis į vidų galiausiai pasirašo bei pasisuka įeiti į patalpa, kurioje turėtų būti jos geriausia draugė. Kuomet taip ir padaro, akivaizdu pasijaučia labai nemaloniai, nes tokia aplinka pasirodo ne tik, kad nemaloni, tačiau labai slegianti. Stengdamasi nepastebėti keistų, sekančių, atrodo net veriančių šios įstaigos gyventojų žvilgsnių, greitai akimis "sugauna" nuošaliau esančią draugę ir tą akimirką pasijaučia taip, lyg kažkas suspaustų jos širdį. Visgi matyti artimą kenčiantį, jai visada buvo sunku. Neskubėdama ką nors sakyti, prieina bei  prisėda šalia.  Įsivaizduodama kokia turėtų būti jos savijauta, ganėtinai ramiu, gal net kiek prislopintu balsu taria} - Jie manęs pareikalavo atiduoti net mobilųjį telefoną. Lyg tu galėtum man ką nors padaryti. - {Įsistebėdama į draugės švelnius veido bruožus, neigiamai supurto galvą} - Ele, kas nutiko?  Šitas pastatas tau ne vieta būti.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 29
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIIMAMASIS:

Rašyti by Olivia Chamberlain on Št. 03 22, 2014 5:04 pm

{Būtent dėl to kad jokie medikamentai negalėjo paveikti jos organizmo sistemos tiek ilgai, kiek tai veiktu paprastą žmogų, slopindama save psichologiškai, paprasčiausiai buvo įsistebėjusi į kažkokį, visiškai jokios reikšmės neturintį tašką. Nors aplinkinė aplinka visiškai neturėjo veikti raminančiai, nes besišlaistantys pacientai tvirtino ar tai kad yra šventieji, arba kad kokie nors garsūs asmenys, kurių jau seniai nėra. Ji nereagavo į vieną. Prieš akis tebestovėjo vaizdas, kuomet ji pati, savo pačios rankomis sudūrė peilį savo tetai į krūtinę, tokiu būdu atimdama jai gyvybę. Akys prisipildė sūraus vandens, kuris ašarų pavidalu nuvarvėjo per jos švelniai rausvus skruostus. Ji vengė jai brangių žmonių, nes manė kad lemtinga akimirka nesugebės susivaldyti ir tokiu būdu padarys dar daugiau nepataisomos žalos. Ji neturėjo kur dėtis, ji baiminosi savęs pačios, o blogiausia kad ji net nesuprato kas būtent įtakojo tokį jos pasikeitimą. Sumerkusi akis, ji palenkė savo galvą, kak galėtu kakta remtis į savo pačios kelius. Taip ir liko, iki pat tos akimirkos kuomet iš šono išgirdo savo geriausios draugės balsą. Pakeldama galvą, pasuko savo tamsias, skausmu perpildytas akis į jos pusę} - Aš nežinau... - {Sunkiai įtraukdama oro į savo plaučius, nusuka akis, mat nenori kad draugė matytu kaip stipriai jai skauda} - Vieną akimirką mes kalbėjome, ir viskas buvo nuostabu. Taip kaip ir norėjome, mes vėl buvome šeima. O kita... Karolina, aš. Aš nužudžiau Dženą. Aš ją nužudžiau. - {Tuo pačiu metu vėl palūždama abejomis rankomis prisidengia savo veidą, taip stipriai, lyg bandytu jį nuplėšti, pradėdama raudoti dėl to, ką padarė}

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
avatar
Olivia Chamberlain

I couldn`t miss your hundred and whatever birthday.


Girls like her were born in a storm. They have lightning in their soul. Thunder in their hearts. And chaos in their bones.
Pranešimų skaičius : 2000
Įstojau : 2012-09-27
Miestas : Los Andželas
Meilė : Frank Frano (allways)
Rūšis : Vampyrė (28/29)
Darbo paskirtis : Advokatė / Prokurorė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIIMAMASIS:

Rašyti by Caroline Mikaelson on Št. 03 22, 2014 5:22 pm

{Nors pastaruoju metu jos gyvenime įvyko per daug baisių dalykų, kurie turėjo įtakos jos charakteristikos lūžiams, visgi matydama kenčiančią draugę, kuri jai buvo it sesuo nuo pat vaikystės, ji nesugebėjo išlikti abejinga. Lyg perimdama dalį jos skausmo, mergina sumerkia akis, bandydama sutvardyti plūstančias emocijas. Suimdama draugę už rankos, švelniai spusteli jos delną, kol po lemtingų jos žodžio ir protrūkio, ji iš karto ją prisitraukia apkabinimui} - Mes esame geriausios draugės nuo darželio laikų, Ele. Pažįstu tave per daug gerai, kad patikėčiau, jog tai tavo rankų savanoriškas darbas. Tu niekada nenuskriaustum artimo, tuo labiau šeimos nario. - {Pati stengdamasi išlikti tvirta, atmerkia akis įsistebėdama į kažkokį raminantį paveikslą kabantį ant sienos, tačiau draugės nepaleidžia iš glėbio} - Kažkas pasinaudojo tavimi kaip įrankiu. Smogė per skaudžiausią vietą. Todėl tu privalai žinoti, kad nesi kalta dėl to kas įvyko Dženai. Pažadu tau, išsiaiškinsiu viską iki smulkiausios detalės, ir tas kas pakenkė tau atsiims už viską. Tačiau tam man reikės ir tavo pagalbos. - {Atitraukdama ją trumpam, įsistebi į nuo ašarų blizgančias tamsias Gilbert akis} - Pasakyk man viską ką atsimeni. Kad ir menkiausias detales. Gal buvai ką nors sutikusi prieš Dženą?

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Caroline Mikaelson, - «They don’t understand That I am a woman Who thinks like a warrior, charms like a snake, Walks like a God, And believes she’s a saint.»
avatar
Caroline Mikaelson

You know what I'll start with? Always and forever.Pranešimų skaičius : 330
Įstojau : 2012-09-28
Amžius : 29
Miestas : Manhetenas
Meilė : Klaus Mikaelson
Draugai : Elena, Bonnie
Rūšis : Vampyrė (23/25)
Darbo paskirtis : Verslininkė

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Re: PRIIMAMASIS:

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume